بسم الله الرحمن الرحیم

در این بخش به بررسی حوادث طبیعی و اتفاقات انسانی احتمالی بعد از مرگ عبدالله پادشاه حجاز تا قبل از خروج سفیانی مورد نظر احادیث و روایات خواهیم پرداخت.این بخش به قلم و همت دوستان فعال در وبلاگ صبح قریب انجام خواهد شد.


نمونه هائی از موضوعات كه می توان با توجه به انها مطلب نوشت ( صرفا به عنوان نمونه)


بخش اول : مرگ عبدالله از دیدگاه احادیث معصومین ع :بخش دوم : عربستان بعد از مرگ عبدالله آخرین پادشاه حجاز:


بخش سوم : حوادث طبیعی در جهان قبل از خروج سفیانینظر برادر علی با نام كاربری " خاك زیر پای مولا صاحب الزمان " درباره نظم نوین جهانیمورد نظر مقام معظم رهبری و حوادث عربستان و مرگ عبدالله :

 جمله"نظم نوین جهانی"یک جمله معمولی نیست ،چرا ؟ چون اولین بار این شعار و ایده را بصورت علنی و آشکار ،جرج بوش پدر در کنگره مطرح کرد که در این نظریه دنیا دارای یک رهبر واحد یک کشور واحد یک پرچم واحد و درکل همه چیر بصورت واحد باید پیاده شود. این هدف در واقع نمونه قرینه و معکوس شده هدف عالی انبیاست از آدم تا خاتم ،که بشارتش را همه انبیا پشت به پشت دادند!این پروژه نظم نوین شیطانی آمریکائی جهانی با وقوع انقلاب اسلامی بطور کامل متوقف شد و الان استكبار دارد می بیند که دارد از بین میرود.پس باید یک جایگرین دیگری برای این نظم نوین باشد. به این حالت یعنی عبور از یک سیستم قدیمی به سیستم جدید "حالت گذار" میگویند.
نظم نوین جهانی الهی مهدوی که حضرت آقا میگویند و در این مرحله عنوان میکنند نیز مبین همین مطلب است.یعنی ما داریم به مرحله نظم نوین جهانی الهی مهدوی وارد می شویم.

دوستان اجازه میخوام واسه اینکه مطالب پراکنده نشوند و بحثها به نتیجه مشخص برسند یک مثالی بزنم ، 

ببینید اگه ما حوادث حتمی ظهور را به یک دینامیت شبیه بکنیم و عربستان هم فیتله اون محسوب میشه.پس واسه اینکه این دینامیت منفجر بشه باید فیتیله اون را آتیش زد.این آتیش همون مرگ عبدالله ملعونه ، تا این ملعون باقی است ، عربستان آتش نمی گیرد ، که اوضاعش منفجره بشود.اگر موافقید روی مسئله عربستان متمركز شویم .بررسی اوضاع عربستان از اوجب واجباته.نظر خواهر محترم با نام كاربری دختر فاطمی درباره نظم نوین جهانی مورد نظر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )

در مورد نظم نوین جهانی که حضرت آقا فرمودند ، باید عرض کنم ، نظم نوین جهانی به بیان صریح تر این است که امریکا خود را کدخدای ده می بیند که آقای روحانی هم در انتخابات اگر به یاد داشته باشید اشاره ای به این موضوع داشتند که نظرشان این بود که باید کدخدای ده را ببینیم .

 اگر اطلاع داشته باشید نظم نوین جهانی ابتدا به دست ایران و روم بوده که از لحاظ ارزش فرهنگی و اعتقادی و اقتصادی و ... ایران و روم بر کشورها تسلط داشتند که مشروعیت همه از طرف این دو کشور بوده بعد از آن اروپا و پرتقال بوده و ... تا زمان قاجار و بقیه شاهان که سپس به امریکا رسیده و امریکا است که هنوز می خواهد کدخدا باشد و همه از او تبعیت کنند و این نظم نوین جهانی که جرج بوش پدر هم از آن نام برده بود ، در ابتدای انقلاب با شعار امام خمینی (ره) نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی از بین رفت و اینکه حضرت آقا فرمودند در مرحله جدید نظم نوین جهانی هستیم این است که از لحاظ بیداری اسلامی دوباره در کشورهایی امثال (بحرین , مصر , لیبی , یمن و ... ) رخ داده که این سرآغاز نظم نوین جهانی ایران است و امیدواریم به ظهور آقا ختم شود باز هم امیدوارم منظور حضرت آقا نظم نوین جهانی مهدوی بوده باشد.صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو