وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

تصویب قانون جاستا ٬ پایان هم پیمانی امریکا و ال سعود

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:نهم مهر 95-02:47 ق.ظ

بعد از هفتاد سال هم پیمانی ال سعود و امریکا دیروز کنگره امزیکا با اکثریت قاطع قانون جاستا را تصویب کرد تا راه برای محاکمه دولتهای حامی تروریسم در حملات یازده سپتامبر باز شود .JUSTICE AGAINST SPONSORS OF TERRORISM ACT  اختصارا JASTA  نامیده می شود و برای اخذ غرامت برای قربانیان حوادث یازده سپتامبر تدوین شده است و لکن کیست که نداند این قانون برای بالا کشیدن اموال سعودی ایجاد شده است و طوری تصویب شد که حتی اوباما هم نتواند انرا وتو کند و مشخص است که این قانون توسط حاکمان جهان تدوین شده و حتی اوباما هم نمی توانست دربرابر ان بایستد. هدف یکی است عصر هم پیمانی با ال سعود تمام شده و حدود هزار میلیارد دلار عربستان در امریکا می تواند اقتصاد رو به مرگ امریکا را تا حدی نجات دهد .گفته می شود امریکا برای اخد حداقل دو هزار میلیارد دلار از عربستان و تحت قیمومیت مستقیم بردن نفت عربستان در دهه های اینده برنامه مفصلی دارد.
تصویب این قانون موجی از هراس و هیستریک شدید در بین خاندان سلطنتی بوجود اورده است و لکن ان الله یمهل و لا یهمل خداوند به ظالمان مهلت می دهد ولی موقعش که برسد دربرابرشان قوی شوکت و جبار ظاهر خواهد شد .این قانون چیزی جز اغاز راه نیست و سعودی ها را تا اینده نامعلوم اسیر و برده امریکا خواهد نمود. عربستان که هفت دهه گاوشیرده امریکا و مجری سیاست های حاکمان دنیا در منطقه بود و بیشتر کشورهای عربی و اسلامی را ویران نمود بزودی انتقامی بزرگ را پس خواهد داد و تقاص دهها میلیون کشته و زخمی و اوارگی و ویرانی و فقر و فتنه انگیزی و هدر دادن اموال مسلمین را به سخت ترین وجه پس می دهند .
امریکا ال سعود را مثل یک پیراهن کهنه می نگرد که دیگر نمی تواند بقیه اهداف و امیال غرب را در منطقه راهبری کند و اینبار خودش باید از قدرت کنار برود .
نکته عجیب این است که مثلا در سنا فقط یک نفر بر ضد قانون جاستا را رای داد و صدها میلیون دلار خرج شده برای لابی با ذی نفوذان و نزدیک شدن به لابی های بزرگ مثل لابی اسلحه لابی اسرائیل و لابی کهنه سربازان و غیره هم حتی نتوانست یک سوم کنگره را متقاعده کند و راه برای وتوی قانون توسط اوباما مهیا نشد.ال سعود نمی داند موسسه حاکم بر امریکا تصمیمش برای عربستان نهایی شده و هیچ قدرتی در برابر ان حتی رئیس جمهور ایالات متحده هم نمی تواند کاری بکند.نزدیک شدن به اسرائیل و سفرهای ترکی فیصل و انور عشقی و سایر شاهزادگان به تل اویو و قدس و غش و ضعف رفتن برای صهیونیست ها و وعده خریدهای چند صد میلیاردی اسلحه به لابی اسلحه هم اثر نداشت و قانون با قوت تصویب شد و اوباما هم دست هایش را بالا برد .این قانون البته نشان داد که ال سعود چقدر در امریکا منفورند .
همانطور که قبلا گفتیم سالها و دهه های عسل ال سعود تمام شده و انها از پنج سال قبل به این طرف جز شکست و عقب نشینی و ذلت چیزی دشت نخواهند کرد .بزودی اختلافات انها شدت خواهد گرفت و روزی خواهد رسید که ال سعود در زمین وسیع خدا جائی برای اقامت پیدا نکنند و این جزای دهها سال ظلم و بیداد و کشتار مردم مسلمان منطقه است. از افغانستان و عراق و یمن و سوریه و لیبی و مصر و الجزایر گرفته تا بحرین و فلسطین و صد البته جنگ هشت ساله صدام علیه ایران که با کمک و سفارش و توطئه مستقیم ال سعود اغاز شد و عربستان باید حداقل هزار میلیارد دلار غرامت فقط به ایران بپردازد .
ایام شوکت و سلطنت فرزندان عبدالعزیز که زمین را پر از فساد کردند روز به روز به نهایت خود نزدیک تر می شود و این اتفاقات مثل قانون جاستا برای ال سعود در برابر انتقام اصلی بازی بیش نخواهد بود.نظرات() 
محب اهل البیت علیهم السلام
بیست و هشتم مهر 95 03:54 ب.ظ
کامنت پایین از بنده بود فراموش کردم اسمم را بنویسم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام خدمت همه دوستان
پست تازه منتشر شد
حتما نظرات خود را بنویسید
بیست و هشتم مهر 95 03:51 ب.ظ
سلام بر منتظران
بعد از مدت ها ابراهیم عزت الدوری که خبر مرگش در رسانه‌ها پیچیده بود اخیراً درمصاحبه ای شرکت نموده و شبکه العالم نیز آن را منتشر کرده است . همانگونه که یکی از عزیزان که در زمینه ی مسائل آخرالزمان تحقیق می کند در طول این مدت معتقد بودند که عزت الدوری زنده هستند و اصهب روایات همین عزت الدوری است
بنده نیز احتمال می دهم که اصهب همین عزت الدوری باشد و بهتر است پیگیر حرکات وسکنات این موجود رذل باشیم
شاید بعد از حوادث موصل با حمایت ترکیه وعربستان بر عراق مسلط شود

امید وارم این کامنت من مثل کامنت قبلی حذف نشود
مهربانترین پدر
بیست و هشتم مهر 95 12:42 ب.ظ
تو را از مرگ می‌ترسانند! و چه نادانند آنهایی که فکر می‌کنند می‌توانند عاشقان شهادت را از عشقشان بترسانند!
چند راهکار زیبا برای تعجیل در فرج یوسف زهرا
۱) بیاییم هر روز به ایشان سلام کنیم.* ۲) هر روز برای سلامتی ایشان صدقه بدهیم *۳ )خواسته ها و حاجتهایمان را اول به امام زمان بگوییم و به او متوسل شویم *۴ ) برای سلامتی ایشان هر روز چند آیه با معنی بخوانیم* ۵ ) به دیگران یاد بدهیم .
سردار شهید شوشتری
دیروز از هر چه بود گذشتیم،امروز از هر چه بودیم …!! آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز …!! دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود …!! آنجا(جبهه)بوی ایمان میداد و این جا ایمانمان بو !! می دهد…!! الهی : نصیرمان باش، تا بصیر گردیم . بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم…

اختصاصی پرچم های سیاه شرق

htttps://shargh.us
پاسخ مدیر وبلاگ : زیبا بود
کیان
بیست و هشتم مهر 95 08:06 ق.ظ

عربستان یک شاهزاده سعودی (ترکی بن سعود) را اعدام کرد.
منتظر
بیست و هشتم مهر 95 07:40 ق.ظ
وزیران عجمی (اهل همدان):

" وُزَراءُ المَهدیِّ (ع) مِن الاَعاجِمِ ، ما فیهِم عَرَبِیٌّ ! یَتَکَلَّمُونَ العَرَبِیَّه ، وَ هُم اَخلَصُ الوُزَراءِ ، وَاَفضَلُ الوُزَراءِ ! "
" وزیران حضرت مهدی (ع)همه عجم ( غیر عرب ) هستند و در میان آنها حتی یک نفر هم عرب نیست ولی به عربی سخن می گویند و آنها خالص ترین و برترین وزیران هستند "
ینابیع الموده جلد 3 صفحه 133 ، اسعاف الراغبین صفحه 144 و الامام المهدی (ع)فحه 344

از امام صادق (ع) پرسیدند: چند نفر از عرب، از یاران حضرت قائم (عج) است؟
فرمود :

509) اتق شر العرب فان لهم خبر سوء!. اما انه لایخرج مع القائم منهم احد .
« از شرّ عرب بر حذر باش، که برای آنها خبر بدی هست. مگر نه اینست که حتی یک نفر هم از آنها با قائم (عج) خارج نمی شود !! »
بحارالأنوار، ج 52، ص 333


پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر ازشما
منتظر
بیست و هشتم مهر 95 07:19 ق.ظ
امام صادق (ع): «مهدی ظهور نمی‌کند، مگر این‌که حلقه کامل گردد». وقتی ازحضرت سؤال شد که عدد آنان چند نفر است؟ فرمود: «ده هزار نفر» (نعمانی، ص307)

از امـام بـاقر علیه السلام آورده اند كه ضمن یك روایت طولانى در مورد امام مهدى علیه السلام فرمود:

... ثـم لا یـخـرج مـن مـكـة حـتـى یـكـون فـى مثل الحلقة
قال الراوى : فما الحلقة ؟
قال : عشرة الآف .
یعنى : ... سپس از مكه خارج نمى شود جز اینكه در حلقه و دایره اى بسیار پرشكوه.
پرسیدند: حلقه چیست ؟
فـرمـود: دایـره اى از یـك جـمـعـیـت ده هـزار نـفـرى كـه از ایـمـان تزلزل ناپذیر و آگاهى و شهامت بسیارى برخوردارند
منتظر
بیست و هشتم مهر 95 07:14 ق.ظ
ترکیب سپاه حضرت مهدی (عج) از دیدگاه خطبه البیان:

اهل همدان: شاید مقصود ایرانیان باشد (اهل فارس، اهل قم، اهل مشرق و ...)
خولان: از قبایل یمنی (نام روستایی است در دهستان القَیوان از توابع استان صَعده در کشور یمن در شبه جزیره عربستان. صاحب معجم البلدان گوید نام روستایی است به یمن که به خولان بن عمر از قضاعه منسوب است . در صبح الاعشی آمده که بلاد خولان از بلاد شرقی یمن است و بر اثر جنگها و فتوحات اکثر قوم آن متفرق شده اند و جز ذریتی از آنها که در یمن جای دارند دیگر کسی از آنها وجود ندارد.)
حمیر: پادشاهی قدیم در یمن به پایتختی صنعا (پادشاهی حِمیَر (دوران شکوفایی: ۱۱۰ پیش از میلاد تا ۵۲۰ میلادی) از پادشاهی‌های قدیم یمن بود. پایتخت این پادشاهی نخست شهر ظَفار و سپس شهر صنعای امروزی بود.)
مضر: مُضَر بن نزار بن مَعَد بن عدنان، نیای بزرگترین مجمع القبائل عرب عدنانی و از دودمان اسماعیل بن ابراهیم میباشد.
مهمترین قبائل مضری خندفی عبارتند از:بنی‌تمیم، بنی‌اسد، هذیل، کنانه، قریش و ... .

إن على مقدمة جیش المهدی رجلاً من تمیم ضعیف اللحیة یقال له شعیب بن صالح

بدرستی که پرچمدار سپاه امام مهدی مردی از بنی تمیم است که ریش کم دارد و به او شعیب بن صالح می گویند. ابن حماد ص 86
منتظر
بیست و هشتم مهر 95 06:48 ق.ظ
سلام بر دوستان و منتظران گرامی.

بخشی از خطبه البیان:
...و یکون الخضر ربیب دولته و اهل همدان وزرائه، و خولان جنوده، و حمیر اعوانه، و مضر قواده، و یکثر الله جمعه، و یشتد ظهره، ثم بالجیوش حتی یصیر الی العراق، و الناس خلفه...
خضر پرورده عهد و پیمان دولت او شود و اهل همدان در سمت وزیری او قرار گیرند و خولانیان لشكریان او شوند و حمیریان یاران او گردند و مضریان طلایه داران لشكرش. خداوند جمعیت او را بسیار گرداند و پشت او را محكم كند. او با لشكریانش وارد عراق می شود و مردمان در عقب و پیش روی او روانه شوند.

اعلام آمادگی قبایل «خولان» یمن برای پیوستن به انصارالله
روسای قبایل یمنی از آمادگی خود برای پیوستن 10 هزار مبارز از قبایل «خولان السبع» به ارتش یمن و انصارلله برای مقابله با تجاوزات سعودی خبر دادند.

چقدر این عدد ده هزار نفر آشناست...
حبیب
بیست و هفتم مهر 95 08:22 ب.ظ
سلام
انشاءالله به زودی زود موصل به عنوان دومین استان بزرگ و راهبردی عراق آزاد بشه ,یکی از دوستان گفته بود هفتاد و دو ساعت ,ولی این امکان نداره حداقل دو تا شش ماه آزادی کامل طول میکشه ,تا به شرایط ثبات برسه
دختر فاطمی
بیست و هفتم مهر 95 12:47 ب.ظ
سلام به تمام دوستان
وزیر خارجه ترکیه از سفر هیئت عراقی به آنکارا خبر داد
افشین
بیست و ششم مهر 95 03:02 ب.ظ
سلام خبرآنکه طی دیروز وامروز الجبیر سه بار با جان کری تماس گرفته و خواهان آتش بس شده زهی خیال باطل تا تاوان هشت هزار کشته شدگان یمنی رو ندهند چیزی بنام آتش بس معنایی نخواهد داشت فکر کنم عربستانی ها ترسیده اند که نکند پیشروی حوثی ها ادامه داشته باشد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از اطلاع رسانیتان
افشین
بیست و ششم مهر 95 02:46 ب.ظ
سلام به نظر من الان خبری که سوریه وحتی عراق رو تهدید میکنه داعش نیست بلکه کردههای سوریه وعراق هستند که میخوانند از این فرصت استفاده کنند و اعلام خود مختاری کنند وگرنه کار داعش تمام شده است
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
کردهای سوریه معادله چندان مهمی نیستند و نباید بیش از حد بزرگ بدانیم
سهیل
بیست و ششم مهر 95 02:32 ب.ظ
کاروان ابوبکر البغدادی در باغهای اطراف موصل مورد هدف جنگنده ها قرار گرفته که موفق به فرار شده ولی ابوموسی المغربی از سرکروگان گروه کشته شده و البغدادی به سمت رقه حرکت کرده .
اردوغان اعلام کرده چه بخواهند چه نخواهند به موصل حمله میکند و وزیر خارجه خودش رو به بغداد فرستاده
سرعت پیشروی ها از زمان آغاز عملیات در ساعت شش صبح امروز بسیار خوب بوده و با توجه به فراخوانهایی که اعلام میشه از طرف داعش جهت خروج از موصل و فرار البغدادی به نظر میاد حداکثر ظرف هفتاد و دو ساعت اینده موصل پاکسازی بشه . باید دید واکنش ترکیه چیه
پبشروی های مقاومت در حلب و استان حماه هم بسیار خوب بوده
اگر خدا بخواد تا انتهای محرم تکلیف خیلی مسایل در سوریه روشن میشه
سهیل
بیست و ششم مهر 95 02:20 ب.ظ
باز هم جان سالم به در برد
Soheil T:
⭕️چند خبر کوتاه

سهیل
بیست و ششم مهر 95 09:32 ق.ظ
سلام
شب گذشته دو خبر مهم داشتیم
اول آغاز عملیات موصل با فرمان نخست وزیر حیدرالعبادی و دوم خبری که از طرف خود نیروهای ترک منتشر شده و حاکی از انتقال اردوغان به بیمارستانه
حقیر فکرنمیکنم خبر اردوغان جدی باشه چون خود منابع ترک منتشر کردند اما امیدواریم تا پایان کار موصل روی تخت بیمارستان بمونه تا فتنه انگیزی نکنه
سادات،
بیست و پنجم مهر 95 11:04 ب.ظ
سلام وشبتون خوش

عملیات موصل به زودی شروع میشه، من شنیدم رهبر دستور دادن زودتر انجام بشه بیشتر به خاطر اربعین حسینی.... ان شا ء الله که نسخه داعش هم تو عراق پیچیده بشه.... اما بعدش چی میشه؟؟ عربستان بد داره شیعیان عراق رو تحریک می کنه... خدا کنه بعدش با ما زاویه پیدا نکنند جناب سهیل ممنون از تحلیل هاتون
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
توصیه رهبری بعید است که گفته باشند ایران در امور عراق دخالت نمی کنند و شیوه رهبری چنین نیست و من بعید میدانم هر چند خبری در این زمینه ندارم
سهیل
بیست و پنجم مهر 95 09:20 ب.ظ
سلام
امیرعلی جان شاهد مدعات از غیب رسید
اردوغان این روزها زیاد ترکتازی میکرد که اگر ما در عملیات موصل راه داده نشویم پلن بی را اجرایی میکنیم
حالا کاشف به عمل امده پلن بی استفاده از فرماندار نینواست که در عملیات حضور موثر و جدی دارد و تحت تاثیر اردوغان است .
متاسفانه بله داعش اینجا هم قسر درمیرود و این قصه سردراز دارد ببینیم داعش در موصل و داعش در رقه و داعش در سینای مصر و داعش در لیبی چه سرنوشتی را انتظار میکشند
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
عراق تا رسیدن به انچه ما در ذهن داریم خیلی فاصله دارد .بصیرت گمشده انهاست که نمی دانم چقدر دارند
سهیل
بیست و سوم مهر 95 11:34 ب.ظ
سلام
خدمت عزیزی که خواستار ایدی تلگرام شدند
ببینید لااقل اسمتان را مینوشتید یک
دوما من گروهی که متعلق به من باشد ندارم صرفا در یک گروه تلگرامی عضوم .
سوما مدیر وبلاگ بنابر ییاست خودش با تبلیغ گروه تلگرامی در اینجا مخالف است که حق با ایشان است ک من شرعا هم نمیتوانم اینجا لینک گروه بدم بهتون
چهارما لینک گروه باید از طریق مدیر گروه داده بشه که ایشون هم با توجه به منع مدیر بلاگ راضی نیستن احتمالا که اینجا لینک گذاشته بشه.

پنجما هر مطلبی در گروه تلگرام قرار باشه بیان بشه دوبرابرش اینجا گفته میشه .
اینجا رو رها نکنید . تنها سایت مهدوی فعال رو تنها نگذارید
میبینید که بقیه سر در گریبان بردن و ساکتن که هنه رفتن سمت گروههای تلگرامی
پس نذارید اینجا هم از رونق بیفته
مدیریت هم که اعلام کرد ولو با ایشون مشکل دارید ولی کامنت بگذارید .
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از حسن نظرتان
سهیل
بیست و سوم مهر 95 07:49 ب.ظ
مصر هم پس از مراکش به صف تحریم کنندگان و تحریم شدگان حج پیوست .
یک سوالی از ال سعود دارم تا کجا میخواید پیش برید . چقدر تحقیر بشید اخه مصری هم که پشتیبانتون بود و حتی میگفتن سیسی یهودی بوده هم تنهاتون گذاشت .
وای بر شما
پاسخ مدیر وبلاگ : ال سعود به سمت هاویه روان است
سهیل
بیست و سوم مهر 95 05:44 ب.ظ
ضمنا درباره اینکه چرا موصل را جز جزیره اورده اند در ویکی پدیا نقشه ی قدیم مناطق مشخص شده که جزیره از موصل تا رقه می باشد اما چرا محل خروج اصهب است دو دسته روایت دیدم در دسته اول محل خروچ اصهب بن قیس جزیره گفته شده درباره سند و راوی صحبتی ندارم و دسته ی دیگر با استناد به حدیثی از امام باقر محل خروج را شام میدانند البته برداشت و تفسیرشان از حدیث اینگونه است در حالی که اشاره مستقیمی نشده.
سهیل
بیست و سوم مهر 95 05:11 ب.ظ
سلام
داعش سعی کرده که العبادی نخست وزیر عراق رو ترور کنه که خوشبختانه در زمان بندی اشتباه کردند و العبادی جان سالم به در برد
اما شاید این تازه اول این اقدامات باشد
زمانی که فلوجه ازاد شد داعش در تلافی دویست نفر را به خاک و خون کشید و انتقام گرفت
با توجه به اینکه حشد شعبی در غرب موصل مستقر شده و شعار نابودی همه داعش را میدهند . امیدواریم کار تمام شود هرچند بعید است و پروژه تازه ی معروف افغانیزه کردن عراق دنبال میشود بنابراین انها احتمالا قسر در میروند
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
در اینکه دولتمردان عراق کاملا در خشکاندن داعش مصمم باشند شک دارم انها فقط میخواهند دفع شر از خود کنند خواهیم دید که نود درصد داعشیان قسر در بروند
عراق همین الانم افغانیزه هست دراینده بدتر میشود
متاسفانه شیعیان عراق که برایمان عزیزند هستند از تاریخ عبرت کمتر میگیرند و تاریخ چندبار انجا در حساسترین شکلش تکرار شد و انها مسئولیت خود را و تکلیف خود را انجام ندادند برای همین خداوند اینبار بار امانت ظهور را به ایرانیان سپرد خوف داریم مجددا ماجراها در عراق تکرار شوند خدای ناکرده
امین پور
بیست و سوم مهر 95 11:53 ق.ظ
لطفایک نفر معنی(مارقه الترک)را ترجمه کند.
سهیل
بیست و سوم مهر 95 02:15 ق.ظ
با سلام . نمیدانم چه نای صداکنم چون اسمتان نیست . بله خودم هستم . در ان مقاله موکدا امده بود که ادعای استقلال زلبی کرده همان مارقه الترک است و من مطلب دیگری را ذکر کردم احتمالا همین بحث ارتش ازاد را گفته ام . اینجا عمدا هر دو را مطرح کردم تا کسانی که مطالب را میخوانند با هردو اشناشوند
بنده هم تحلیلگر ارشد سیا نیستم که بخواهم تحلیل خودم را بگویم مثل بقیه کاربران کامنتی میگذارم که نتیجه خوندن نظرات مختلف و مطابقت دادن به عقل و برداشت شخصی هست
نظرات انسانها هم عوض میشود ایا اگر بنده نظر اشتباهی داشته ام و متوجه اش شدم نباید ان را عوض کنم و ابراز کنم .
افراد مطلع هم که استناد کردم درباره عملیات حشد که امشب آعاز شد ایشان که فرمودید نبود
اما درباره اصهب به خاطر ندارم که غیر از عزت الدوری گفته باشم .
بله بنده مشکوکم شما چطور
خسته نباید واقعا تحلیلگر سیا را کشف کردید و پرده از راز شومش برداشتید
سهیل
بیست و سوم مهر 95 12:32 ق.ظ
سلام
درباره مارقه الترک نظر من ارتش ازاد است اما اکنون استقلال طلبی کردها از طریق رسانه ها مطرح میشود از این جهت مطرح کردم
درباره بشار هم بله تا انجا که من وبلاگ رو دنبال کردم شما همچین نظری نداشتید ولی خوب چون مقالاتی که در سایتهای رسمی در حال انتشاره به این قضیه اشاره کردند گفتم بیان بشه که ذهن دوستان هم روشن بشه .
انجور که در صحبت با دوستان مطلع پرسیدم گویا تیم خاصی از حشد الشعبی جهت جلوگیری از خروج این اشرار تدارک دیده شده
سهیل
بیست و دوم مهر 95 09:53 ب.ظ
سلام
خدمت برادران گرامی عارضم به نظر من هم تحلیل دوستان درباره موصل صحیح هست همین الان امریکا و عربستان بر سر خروج داعشی ها از موصل توافق کردند . هشدار سید نصرالله هم کار را تمام کرد و دستشان را رو کرد .او گفت که قصدشان فرار داعشیان و بارگرداندنشان به بغداد در موعد مقرر است
جالب است که ترکیه برای انکه خود را از دست مارقه الترک -کردهای هم مرز ترکیه - رها کند باید یک اقلیم سنی انجا ایجاد کند تا انها به هم سرگرم شوند . و جالبتر اینکه در روایات هم به حمایت ترکها از اصهب اشاره شده .
و تحلیل غلط که اصهب اسد است و روسها حامی او اینجا مشخص میشود .
الله اعلم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
هشدار سید حسن بجا بموقع بود هر چند عراقی ها به ان کم توجهی خواهند کرد و بعدا از همین ناحیه خواهند خورد
مارقه الترک کردها نیستند گروه دیگری است به نظرم
ما از روز اول و از این منبر گفتیم هیچکدام از این شخص معروف اسد نیست یعنی نه ابقع نه اصهب است و نه طبعا سفیانی هم که نیست ولکن دوستان در برخی وبلاگهای مهدوی اصرار داشتند به نظرم اسد سقوط کامل هم نخواهد کرد
دوستان هر لحظه امکان انفجار اوضاع وجود دارد و وضع خیلی بحرانی است در خاورمیانه همه دارند برای یک نبرد بزرگ و عظیم اماده میشوند و احتمال وقوع جنگ جهانی کم نیست
محب اهل البیت علیهم السلام
بیست و دوم مهر 95 06:02 ب.ظ
سلام
به نظر میرسه جنگ موصل ، برای عراقی ها چندان هزینه بر نخواهد بود چرا که هم داعش و هم حامیانش به عزم مردم عراق برای آزادی آن پی برده اند و برای آنکه تلفات کمی داشته باشند به تدریج در حال فرار هستند. البته حامیان داعش برای ادامه شرارت های خود به این نیروها احتیاج مبرمی دارند و ای بسا با همین نیرو ها پایه های سپاه سفیانی گذاشته می شود
از طرفی دیگر منطقه موصل ورقه (جزیره)جایگاه شورش اصهب مروانی است .لازمه این شورش مصون ماندن این منطقه از آسیب فرتوان است
بنده معتقدم با دسایس ترکیه و عربستان بزودی داعیه تشکیل اقلیم عرب نشین سنی مذهب در شمال غرب عراق بوجود خواهد آمد و سردمدار این داعیه ، اصهب روایات خواهد بود و این اتفاق تا ماه رجب 1438 روی خواهد داد و این اتفاق با تحولاتی در بغداد مقارن خواهد شد که به فروپاشی حکومت العبادی منجر خواهد شد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
نظرتان را رد نمی کنم و امکان وقوعش هست ولی استنادتان قوی نبود از چه نظر موصل را جزو مناطق اصهب اوردی؟
حسین دومان
بیست و دوم مهر 95 02:31 ب.ظ
سلام
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام به برادر حسین دومان خوش امدید
ابوالحسن
بیست و دوم مهر 95 01:07 ب.ظ
روسیه داره مواضعی جدی نسبت به غرب می گیره.مثلا نصب موشک اسکند-ام.و این که دستور داره مقامات کشور اخنواده هاشون رو به کشور برگردونن.ضاهرا بویی از جنگ در سوریه به مشامش رسیده
پاسخ مدیر وبلاگ : اوضاع سوریه یا قفل شده یا بعضا در حلب به ضرر غرب است و انها منتظر امدن کلینتون هستند چون به موسسه ولابی سلاح نزدیک است می باشند .خطر جنگ در کمتر از دو سال اینده بسیار زیاد است و تاانزمان همه جا مسلح خواهد شد
جعفر
بیست و یکم مهر 95 07:39 ب.ظ
تسلیت عاشورای حسینی به همه دوستان و منتظران امام زمانمان
التماس دعا دارم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تسلیت متقابل
سادات،
بیست و یکم مهر 95 11:13 ق.ظ

( أین الطالب بدم المقتول بکربلا )


امان از بادها... سوزان وزیدند
امان از تیغ ها برّان رسیدند

ألا یا اهلَ العالم جد من را
به روی خاک ها عریان کشیدند

ألا یا اهلَ العالم اهل کوفه
سرش را با لب عطشان بریدند

سواره ده نفر ناپاک زاده
به روی آن تن بی جان دویدند

جسارت بر تنش کردند اما
فقط از رأس او قرآن شنیدند

سرش را داده اند و با بهایش
نمیدانم چقدری نان خریدند؟!

...

کوچکترین جمله برای بزرگترین دعا :

اللهــــم عجل لولیک الفـــــرج
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30