لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

تصویب تحریم های ده ساله داماتو علیه ایران نقض برجام رادیکال شدن فضای بین المللی و لزوم تغییر سکاندار دستگاه اجرایی کشور

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:چهاردهم آذر 95-11:51 ب.ظ

تمدید قانون تحریم های ده ساله ایران موسوم به داماتو درکنگره امریکا شامل مجلس نمایندگان و مجلس سنا با اکثریتی عجیب و خیره کننده و کم سابقه نشانه های مهمی ارسال می کند که یکی از این نشانه ها این است که سیاست شیطان بزرگ همچنان به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است و متاسفانه پاس گل بسیار مهمی از داخل توسط برخی ایادیش دریافت و انرا به ثمر می نشاند.
تذکرات و دغدغه های مکرر حضرت آقا در سنوات اخیر در حفظ هوشیاری و فریب نخوردن و غدار و بدعهد بودن امریکا متاسفانه در گوش کدخدا گرایان اثر گذار نبود و انها چهار نعل به سمت اجرای پرشتاب و عجله برجام نافرجام می تاختند .امروز صحت اظهارات رهبری و دوراندیشی معظم له یکبار دیگر به همه نشان داده شد  و حقوقدانان و افراد پر مدعا که درس خواندن خود در انگلیس و اسکاتلند را به رخ می کشیدند در صحنه بازی مهم بین المللی چون برجام ، کیش و مات شدند . حالا باید با تلاش مضاعف انجام داد تا این افتضاح و خطای محاسباتی را در بهترین حالت و خوشبینانه ترین ان را رفع و رجوع نمود که انجام ان کاری سخت است اگر غیر ممکن نباشد.
لذا برجام که 4 سال وقت مملکت را گرفت نه در حل مشکلات اقتصادی داخلی مفید بود و نه خارجی و فقط سرمایه های علمی و مادی کشور را بر باد داد .
با توجه به جمیع مسایل و ضمن توجه به متغیرات بزرگ بین المللی و تند شدن فضای جهانی مخصوصا با امدن ترامپ ادامه کار کشور و حفظ دست اوردهای ان با تیم فعلی حاکم بر قوه مجریه و با رییس جمهور فعلی کاری دشوار است و تغییر مسار حرکت ضروری است .امدن فردی که بتواند  در اینده نزدیک ، زور گویی های تمام نشدنی ترامپ و تیم رادیکالش را حد یقف قرار دهد ، از اولویات کشور است و ما باید به هر دلیل مخصوصا موضوعی که در این وبلاگ گرد ان جمع شده ایم تلاش کنیم شخصیتی قاطع ولایتمدار مهدوی ضد استکباری را به ریاست دولت دوازدهم برسانیم که در عین حال اشتباهات راهبردی دولت نهم و دهم را نداشته باشد و عقب نشینی و کدخدا بینی دولت یازدهم را هم در کارنامه اش نداشته باشد .
من هنوز از اینکه تغییری در انتخابات سال اینده رخ دهد خوش بینی خبلی خاصی ندارم ولی می توان با تلاش و افزایش اگاهی و شناساندن خطرات وجودی اصلی برای کشور و انقلاب مردم را در انتخاب فرد با کفایت وبالیاقت و مدیر و مدبر و در خط محض رهبری کمک و همفکری نمود.
ما در این وبلاگ انچه برایمان مهم است مهدویت و انتظار و ظهور است و سال قبل و سال های قبل برغم فشارهای دوستان وارد انتخابات نشدیم ولی اینبار نگرانی جدی ما از ادامه این رویکرد و خوف اینکه ادامه ریاست جمهوری اقای دکتر روحانی ممکن است خطرات و اسیب های جدی به کیان کشور برساند از تغییر وی و امدن فردی که بار این امانت بزرگ را با کفایت به دوش بکشد حمایت می کنیم .
امیدوارم شخصیتی که مطرح می شود هیچکدام از افرادی که قبلا در انتخابات ازموده شده و از مردم قبولی نگرفته بودند نباشد و به عنوان افراد محوری و نهایی مطرح نشوند . می توان اشخاصی امتحان پس داده و قوی و در عین حال مشهور و معروف و البته محبوب را وارد کارزار انتخابات سال اینده نمود و او را برای مصاف با تفکرات غیر انقلابی و خسته شدگان از حرکت در مسیر امام و رهبری اماده نمود.
باید از فرصت نارضایتی گسترده مردم و اقشار مرجع و با وزنه اجتماعی بالا در این راه استفاده نمود و اشتباهات راهبردی و بزرگ دولت را یاداور و ادامه ان وخطراتش را تیببن و تشریح نمود تا انتخابی اگاهانه و اخلاق مدارانه با بررسی همه جوانب صورت بگیرد .انتخابی که بتواند هم اقتصاد و بیکاری را حل کند و هم اقتدار معهود کشور را ارتقا بخشد . این انتخاب باید هم برای عامه مردم مناسب باشد و هم اهداف مورد نظر انقلاب اسلامی را محقق نماید .انشا الله تعالی نظرات() 
مدیر وبلاگ صبح قریب
ششم دی 95 12:08 ق.ظ
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار
پست تازه منتشر شد
تشکر از همه دوستانی که در بحث شرکت کردند و نظرات و مخالف دادند از همه چه موافق چه مخالف متشکرم
از انهایی که رای مثبت به مطلب دادند بی نهایت ممنونم
انهایی هم رای منفی دادند هم تشکر می کنم
خداوند به همه منتظران مخلص توفیق بدهد و ما را در جرگه سربازان حضرت دوست قرار دهد انشاءالله تعالی
سهیل
یکم دی 95 10:54 ق.ظ
داعش در لیبی پس از شکست در سرت تمام شد و به خانه اخر رسید
اما کشور میان دو دولت یکی متحد غرب و به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل و دیگری به ریاست خلیفه حفتر فرمانده نظامی دوران قذافی تقسیم شده

بنابراین هسته های داعش اکنون در خواب هستندباید دید ایا با توجه به نبود دولت مستقر فرصت اقدام دوباره پیدا میکنندیا خیر

به هر حال فعلا داعش دیگر جایی در معادلات لیبی به صورت محسوس ندارد
سهیل
سی ام آذر 95 02:20 ب.ظ
ضمن عرض پوزش
به نظر میرسه خبر مربوط به اجازه سازمان ملل به ناتو برای ورود به سوریه که از کانال تلگرامی نخسا نقل ده بود صحیح نمی باشد
و حتی برعکس این قضیه رخ داده و در موضعی اشکار فرمانده ناتو اعلام کرده قصددخالت در سوریه را ندارد که مشروح ان را در سایت خبرگزاری شبکه خبر میتوانید ببینید
عذرخواهی مجدد
آرمین رحیمی
سی ام آذر 95 01:21 ق.ظ
با سلام جناب همراه قدیمی کاملا با مطالب شما مخالف هستم


نمی خوام فضای خوش وبلاگ مهدوی رو به سیاست آلوده کنم ولی تنها خوبی این دولت اینه که خدایی من هرچی می گردم نمی تونم ولو یه خوبی بگردم تنها فایده ای که به نظر من خداوند این طیف رو به قول حسن عباسی پیروز انتخابات کردهاین بود که چهره بزک کرده امریکا و غرب رو که بعضی ها واقعا کور بودندو نمی دیدین رو چهره واقعی امریکا رو با کمک این دولت به همه مردم جهان خضوضا غرب زده های داخلی نشون داده همین و بس


باقی اقدامات دولت اضلا قابل دفاع نیست


امیدوارم مردم با عبور از این شخص و دولتش در چندماه آینده ، به فردی انقلابی رای بدهند که در وهله اول اشتغال و بیکاری رو حل کنه

در وهله دوم جنگ یمن رو تمام کنه در وهله سوم هم مقدمات هرچه سریعتر محقق شدن ظهور روفراهم کنه همین و بس
همراه قدیمی
سی ام آذر 95 01:12 ق.ظ
سلام به همه ی همراهان دلسوز و چشم انتظاران و دغدغه داران امر ظهور
راستش نمیخواستم نظرم رو بگم چون قصدم اتفاق آراء و وحدت هست ولی خب میبینم واقعا یکسری کم لطفی و در بعضی مواقع بی انصافی هایی میشه که در شان یک منتظر واقعی نیست!
حقیر برخلاف همراهی چندین ساله با این وبلاگ بسیار مفید که همیشه نظر مثبت دادم برای اولین بار برای این مقاله نظر منفی دادم و اون هم به دلیل اینکه یک طرفه دیده شده!
بقول حضرت آقا که باید به مانند یک عقاب به موضوعات کلان از دیدی بالا نگریست تا همه ی شرایط رو باهم و منصفانه دیده بشه!
منفی دادنم از بابت این بود؛ اینکه این دولت دغدغه ی اصلی کشور و رهبری و ام المشکلات کشور رو درست تشخیص داده که همان بحث فلج بودن اقتصاد و تولید غیر نفتی و غیر نفتی کشور هست و در صدد چاره اندیشی و پیدا کردن راه حل برای برطرف کردن این مشکل هست که تمام نیرو و پتانسیل و انتظارات مردم از انقلاب رو داره به یاس تبدیل میکنه شکی نیست!اما خب مثله دولت قبل بازهم راه رو از یکجا به بعد اشتباه رفتن!و اون هم اینبود که همه ی تخم مرغ هاشون رو تو سبد برجام گذاشتن و این اشتباه اونا بود
اما نمیشه خدمات دولت در جهت کاهش بیکاری یا ایجاد اشتغال و تولید رو منکر شد!
کاهش بیکاری و اشتغال با استخدام دولتی نمیشه بلکه با افزایش تولید کارخانه ها و تاسیس کارخانه ها که اونم بخاطره مصرف محدود داخلی باید برای پایدار بودن تولید مشکلات صادرات رو حل کرد که ان هم در گرو رفع مشکلات تبادل مالی بین الملی و بانکی هست!
حقیر تولید کننده و کارخانه دار هستم و نظر اقتصادی حقیر تا حدودی با واقعیت های موجود قابل تطبی هست!
اما برخی مواضع ذلیلانه ی دولت در برابر استکبار جهانی قابل چشم پوشی نیست!
باید رئیس دولت بعدی یک شخصی باشه که در عینه ادامه دادن مسیر نجات اقتصاد تولید محور دارای غیرت ملی و مقتدر و صلابت ملی باشه که اینطوری حیثیت و غیرت و غزت ایران رو به حراج نذاره!
با تشکر
افشین
بیست و نهم آذر 95 10:36 ب.ظ
سلام آقا سهیل این خبرت درباره ناتو چقدر صحت داره من هرچی گشتم خبر و پیدا نکردم
سهیل
بیست و نهم آذر 95 09:51 ب.ظ
سفیر روسیه در ترکیه توسط یک نیروی امنیتی ترک که توسط دولت ترکیهبه محافظین سفیر روس معرفی شده بود( و در زمان کودتای فتو از طرفداران اردوغان بود و بر ضد کودتا مقاومت میکرد )ترور شد و کشته شد

ان هم بعد از تصویب قطعنامه علیه سوریه و امضا روسیه در سازمان ملل و پیش از دیدار فردای سه جانبه روسیه ایران ترکیه
افشین
بیست و نهم آذر 95 09:32 ب.ظ
سلام پیشنهاد یک ملیارد دلاری ملک سلمان به محمد نایف برای کناره گیری از منصب ولیعهدی
به نظر میاد تا چند هفته آینده قراره یه خبرهایی از عربستان به گوش برسه
سهیل
بیست و نهم آذر 95 05:53 ب.ظ
سازمان ملل به فرمانده نیروهای ناتو هاینس استولتنبرگ اجازه داد با همکاری نیروهای ایتلاف عربی غربی در جنگ سوریه مداخله نظامی کند

آرمین رحیمی
بیست و هشتم آذر 95 11:28 ب.ظ
سلام. چشم آقا امیرعلی هرچی شما بگی


ولی منظور من همون مقاله پیش بینی نابودی اسرائیل در سال ۲۰۲۳ بود که تو اون حساب گفتم اگه اگه اگه خدای ناکرده سال بعد ظهور محقق نشه اون سال میتونه مدنظر باشه
من کسی نیستم که بخوام از خودم سالی رو تعیین کنم.

تشکر از تذکرت. عذرخواهم از همه شما و مدیر وبلاگ
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
برادر عزیز از چشم گفتنت ناراحت شدم
فقط از باب تذکر توقیت گفتم و لزومی به چشم گفتن نداشت
تشکر از شما و همه دوستان
افشین
بیست و هشتم آذر 95 11:20 ب.ظ
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950928001606

سلام خبر بالا قابل توجه است مطالعه فرمایبد

آرمین رحیمی
بیست و هشتم آذر 95 10:50 ب.ظ
هرچند گفتم به خداقسم من آرزومه همین اللن جنگ یمن تمام شه این ظلم پایان پیدا کنه.به قول استاد رائفی پور هر انقلابی که آرمان عدالت خواهی و خدا خواهی باشه و دم از ولی معصوم بزنه.


چهار مرحله جنگ نظامی . تحریم اقتصادی و مرحله سوم تثبیت حکمیت و حکومت و در مرحله چهارم تحویل دادن پرچم.


مردم ایران تثبیت حکمیت رو هم به اتمام رساندن پای ولی فقیه موندن و می مونند تا پرچم رو بدن.

یمنی ها تو دو مرحله اول موندند بزودی وارد مرحله سوم و همراه ما وارد مرحله چهارم می شویم به خواست خدا. حالا یا سال دیگه یا پنج شش سال اون ورتر.
آرمین رحیمی
بیست و هشتم آذر 95 10:44 ب.ظ
سلام. آقا افشین اینکه جان کری اومده فقط یه هارت و پورتی کرده جنگ یمن تمام شه تا خودشونو مخالف نشون بدن درسته ولی عملا هیچ تلاشی نمی کنن اگه فشار بیارن جنگ یروزه تمام میشهفقط دوره میفتن که خودشونو مثلا تطهیر کنن


از طرفی هم دوست ندارن همه چی بیفته دست انصارلله که کاملا با ایران هم فکره بشه یکی مثل حزب الله لبنان
.


امیدوارم دولت بعدی بزودی در ایران فردی انقلابی دارای روحیه ای انقلابی و یک سیاست خارجی تهاجمس عالی بتونه جنگ یمن رو تمام کنه . ضررهای برجام رو هم تمام کنه.


هرچند مردم یمن مورد مظلومیت واقع شدن و بهشون ظلم بزرگی شده ولی من مخالف حرف آقا امیرعلی هستم که گفته مظلوم ترین مردم واقع شدن.


مظلوم ترین مردم که در کل تاریخ مورد ظلم شن و عدالت خواهی شون هنوز هم تا ثریا سربه فلک کشیده مردم ایرانن نه یمن.


سهیل
بیست و هشتم آذر 95 10:38 ب.ظ
امروز از زمین و اسمون خبر میاد

تروریستهای جنوب سوریه به جان داعش افتادند
تروریستهای منتسب به ارتش ازاد در منطقه حوض الیرموک عملیات وسیعی رو علیه داعش شرع کردند
افشین
بیست و هشتم آذر 95 09:45 ب.ظ
سلام کری آمده که جنگ یمن و تمام کنه
تا حالا سه بار اومده هیچ نتیجه ای نگرفته که هیچ اوضاع وخیمتر شده
فکر کنم عقلشو از دست داده اگر قرار بود صلحی باشه تا حالا شده بود
بیست و هشتم آذر 95 08:29 ب.ظ
سلام. با توجه به سرتیترهایی که آقاسهیل گذاشتن بهتره که ایشان تحلیلشون رو هم بگن. باتشکر.
آرمین رحیمی
بیست و هشتم آذر 95 07:43 ب.ظ
سلام.

آقا سهیل تشکراگه خبر این خبرگذاری کویت درست باشه هشدار محسن رضایی هم درست باشه


احتمالا باز این دولت دست گلس به آب داده و ظاهرا سر رفتن اسد داره کوتاه میاد که به شوت خطرناکه و باید جلوش در صورت درست بودن گرفت.الان خبری خوندم که جان کری هم تاکید کرده جنگ در یمن باید هرچه سریعتر توقف پیدا کنه. خودشون هم خسته شدن
گفتم که. خود عربستان هم به شدت ترسیده دیگه از ادامه جنگ خصوصا هزینه های سرسام آور نظامی جنگ یمن و قیمت پایین نفت و تمام شدن ذخائر ارزی عربستان که با اجرایی شدن قانون جاستا همه اون پول رو آمدیکا بزودی می بلعه عین دارایی های ایران د آمریکا.


با این اوضاع شرایط منطقه در حال آرام شدنه و اینکه گفتم ظهور شاید همون هفت هشت سال دیگه باشه
مگه اینکه به حول قوه الهی یه معجزه ای رخ بده سال آینده کار تمام بشه
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
جناب ارمین
به هیچ عنوان سالی برای ظهور تعیین نکنید
حتی هفت هشت سال گفتن هم نوعی توقیته
ممنون از دقت و توجهتون
سهیل
بیست و هشتم آذر 95 07:21 ب.ظ
توی این دو سه ساعت اخبار بی نهایت جالبی داره میرسه
حیف که نمیشه پیست کرد
من سر تیترها رو میگم خودتون یه سرچی بکنید
1.
الجریده کویت مدعی شد : یک منبع بلند پایه در دفتر ریاست جمهوری ایران پیش نویس ارائه شده در نشست محرمانهقزاقستان میان ایران روسیه و ترکیه با موضوع سوریه را فاش کرد

2.
هشدار محسن رضایی :
هرگونه توافق سیاسی یا میدانی پشت پرده در سوریه بدون مشارکت ایران محکوم به شکست است

3.
ترکیه میخواهد تروریستهای فراری از حلب زیر عنوان هیات اسلامی سوریه در ادلب سازماندهی کند

4.
درگیری افراد مسلح با نیروهای امنیتی اردن با 7 کشته و بیست و دو زخمی ( منابع احتمال دادند کار گروه تروریستی داخلی باشه . دقت کنید تو جنوب اردن اتفاق افتاده اونجا فقر نیست که بگیم به خاطر فقر سلفی گری رشد کرده احتمال زیاد کار داعش هست )

5.
نظرسنجی ها از پیروزی فیون نامزد انتخابات فرانسه خبر میدهند (رفیق جناب پوتین)

پوتین ازمون مهمی پیش رو داره
افشین
بیست و هشتم آذر 95 07:17 ب.ظ
سلام زمانه طوری شده که اگر بگی سال 96 ظهوره توقیت کردی اگر بگی سال بعد ظهوری نیست باز هم توقیت کرده ای
سهیل
بیست و هشتم آذر 95 05:49 ب.ظ
سلام
وای اگر این خبر که پیست میکنم صحت داشته باشه
آرمین رحیمی
بیست و هشتم آذر 95 04:37 ب.ظ
سلام.


فک نکنین که من با خوشحالی تمام و از ته دل با خوشحالی مسگم که ظهور میفته برا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی

خدایی خودمم از وضعیت فعلی دنیا و جهان و این تبعیض و بی عدالتی و فاصله طبقاتی و دزدی ها و چه و چه بدرد اومده و خونه خونه.


ولی متاسفانه و بدبختانه هنوز مردم آماده نیستن با اینکه شرایط مهیاست ولی هنوز به این شخص و اون حزب و فلان و بهمان دارند جز خود صاحب الزمانبا این اوصاف و فتنه تکفیرهم که خاموش شده در منطقه و اوضاع آروم شده و نسبتا روز به روز بهتر میشه بنظر من ظهور هنوز چندسالی کار داره


اون مقاله پیش بینی اسرائیل طبق قرآن رو هم بخونین خیلی مطالب جالبی داره و احتمال درست بودنش خیلی بالاستبا این حال از ته دلم دعا میکنم و امیدوارم که ظهور سال بعد محقق بشه و تمام این احتنالات همه غلط باشه


البته فقط در صورت یه غافلگیری حیرت آور مثل معجزه سال بعد رو تضمین میکنه که اون هم غیرقابل محال نیست و طبق روایات احتمالش هست
افشین
بیست و هفتم آذر 95 12:43 ب.ظ
سلام پیش بینی سال سقوط اسراییل سال 2022 است نه 23
ولی این نظر که حوادث رو به افول بذاره اصلا قابل قبول نیست
و جنگ یمن با سقوط نزدیک ال سعود به پایان میرسه
دیگر اینکه پیشنهاد حذف منصب ولیعهد ازجانب خود ولیهد خبر کمی نیست ونشان از اختلاف فاحش بین خاندان ال یهود است
وبه نظر من تا دو ال سه سال دیگه خبری از ال سعود نخواهد بود
آرمین رحیمی
بیست و هفتم آذر 95 09:22 ق.ظ
سلام خدمت آقا کلام


اولا من لایک منفی ندادم دوما نظر خودم رو گفتم. منفی یا مثبت در نظر میگیرین نظر شخصی شماست


درضمن اوضلع یمن هم بزودی درست میشه خود عربستان دیگه به شدت کم آورده و ترسیده و میخواد آتش بس بشه ولی طوری که احساس کنه آبروش حفظ بشهاگرم نشد ان شالله با عوض شدن این دولت و آمدن فردی انقلابی که یه سساست تهاجمی خارجی رو به کار بگیره در کوتاه ترین زمان منکن در یمن آتش بس میشهاوضاع سوریه هم روز به روز بهتر میشه تا سفیانی بیاددیگه حرف اول و آخر رو ایران و در راس رهبری میزنه


جبهه کفر هم در نهایت زوال قرار داره و هیچ غلطی هم نمی تونه بکنهاوضاع عراق و سوریه هم در طی این هفت هشت سال باقی مونده درست عین افغانستان میشه


مناطقی رو این تروریست ها نگه میدارن هی از دست میدن جای دیگه رو میگیرن مدتی صلح میشه باز درگیری میشه و غیره تا اینکه در نهایت سفیانی بیاد
کلام
بیست و هفتم آذر 95 03:40 ق.ظ
با سلام خدمت دوستان خواستم خدمت این آقایی که به نوعی منفی دادن و گفتن اسرائیل در سال 2023نابود میشه و ظهور هم هفت هشت سال دیگه ظهور محقق میشه خواستم بپرسم آیا تا اون موقع میتونه از یمن چیزی باقی بمونه یا اینکه با پیروزی ارتش سوریه جبهه کفر بدون هیچ حرکتی میتونه تماشاگر اون باشه?
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
من حرف ایشان را تایید یا رد نمی کنم ولی بعید هم نیست چنین شود البته من فقط از باب احتمالات می گویم
سهیل
بیست و هفتم آذر 95 12:05 ق.ظ
یه نکته
چقدر به بعضی ها این پست فشار اورده که تعداد منفی ها رو هر روز بالا و برابر تعداد لایک نگه میدارن
سنگرها رو هم همینطور نگه دارن قصه نداریم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
منفی ها نشان می دهد کارمان درست پیش می رود
تشکر از شما
آرمین رحیمی
بیست و ششم آذر 95 11:44 ب.ظ
با عرض سلاو و خسته نباشید خدمت همه شمابا نهایت احترام باید عرض کنم اگه به طور کامل و دقیق سه یا چهاربار مقاله پیش بینی نابودی اسرائیل در سال ۲۰۲۳ رو بخونین متوجه میشین که نمی گم حالا صد در صد دقیقه ولی به احتمال ۹۰ درصد درسته و ظهور در سال بعد یا دوسه سال دیگه نیست


ظهور طی هفت هشت سال آینده محقق میشه هنوز دنیا شرایط رو برای محقق شدن ظهور نداره و خصوصا مردم هنوز آماده نیستن.


ظهور هنوز کار داره . دیدین که فتنه تکفیر هم در سوریه و هم در عراق نهایتا طی یک سال آینده بطور کلی نابود میشن. نمی گم به طور صد در صد. ولی یه گروههک هایی می مونن مثل وضعیت فعلی افغانستان


مناطقی رو اداره میکنن تا هفت هشت سال دیگه سفیانی خروج کنه

محمدحسن
بیست و ششم آذر 95 11:08 ب.ظ
دبکا فایل: چرا ترامپ، تیلرسون را برای سمت وزارت امور خارجه انتخاب کرد؟ / او تنها کسی است که می تواند «روس ها» را با خود علیه ایران همراه کند.
http://entekhab.ir/fa/news/310917
پاسخ مدیر وبلاگ : ازمون صداقت روسهاست که چقدر حاضرند با محور مقاومت همراهی کنند .
محمدحسن
بیست و ششم آذر 95 11:05 ب.ظ
اختلافات چین و آمریکا علنی تر میشود:
چند روز پیش در رسانه ها منتشر شد که پس از این که دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، برای اولین بار به صورت تلفنی با رئیس‌جمهور تایوان صحبت کرد، چین پرواز بمب افکن‌های اتمی خود را آغاز کرد و بمب افکن اچ-6 چین در خط مورد مناقشه دریای چین و در نزدیکی ده ها جزیره به پرواز درآمد.
امروز هم خبر رسیده که یک مقام وزارت دفاع آمریکا می‌گوید رزمناو چینی یک زیردریایی بدون سرنشین آمریکایی را در «دریای جنوبی چین» توقیف کرده است.
محمدحسن
بیست و ششم آذر 95 10:52 ب.ظ
سلام علیکم
آیت الله امامی کاشانی در خطبه های نماز جمعه تهران به صراحت از انطباق شرایط با روایات آخرالزمانی سخن گفتند:
«سؤال پیش می‌آید این بی‌سروسامانی که در دنیا وجود دارد، سرمنشأ آن از کجاست؟ و از کجا شروع می‌شود؟ در پاسخ باید گفت یک نقطه آن دجال و نقطه دیگر نیز سفیانی است. در حقیقت دجال طبق احادیث کافر است و سفیانی نیز در کشورهای مسلمان وجود دارد.
سفیانی که در دست دجال است، هم‌اکنون هم می‌بینیم جهان اسلام را به‌هم می‌ریزند. اوضاع امروز این‌چنین است، در مسئله حلب و سوریه نیز این موضوع را به‌وضوح مشاهده می‌کنید.
حلب نقطه‌ای بود که در آن آمریکا (در حقیقت دجال کنونی) به آن نفوذ کرد. دجال درواقع به آمریکا و صهیونیست تطبیق می‌کند و سفیانی نیز بر عرب، آل‌سعود، تکفیری و داعش منطبق می‌شود؛ چراکه احادیث زیادی در این رابطه داریم. تروریست‌ها اسلام را چنین معنا کرده‌اند.
خدا را شاکریم که حلب آزاد شده و مسلمانان بر کفر پیروز شدند. در حقیقت مردم حلب بر دار و دسته سفیانی‌ها و دجال پیروز شدند و نتیجه آن عقب‌نشینی دجال و سفیانی‌ها بود.
صبر و استقامت تنها راه مقابله با استکبار است، استقامت در حقیقت راه نجات اسلام است و راه خذلان و بدبختی صهیونیست‌ها و کفر مقاومت است. به‌زودی صهیونیست‌ها نابود می‌شوند، ان‌شاءالله تمام سوریه و هر گوشه و کناری که در دست اشغال این اراذل و اوباش (دجال و سفیانی) هستند، به‌زودی خلاص خواهند شد و همچنین عراق، کشور اهل‌بیت(ع) نیز به‌زودی از قوم خبیث تکفیری‌ها و داعش نجات پیدا خواهد کرد؛ چراکه این گروهک‌ها اسلام را به میل خود معنا می‌کنند و حقایق را این‌چنین وارونه نشان می‌دهند.»
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از مطالب خوبتان
افشین
بیست و ششم آذر 95 09:11 ب.ظ
سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر از آقای سهیل بخاطر اطلاع رسانیشان
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام علیکم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30