با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عجل الله تعالی فرجه الشریف

تحلیف ریاست جمهوری در امریکا:قیافه ترامپ خبر از سر درونش می دهد .تحلیل اولیه از جهانی به رهبری ترامپ

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:دوم بهمن 95-09:05 ب.ظ

او را نژاد پرست خواندند. او را ضد زن نامیدند تهمت های تجاوز به او زدند که غالبا هم درست بودند. او را ضد مهاجران گفتند . او را ضد مسلمان نامیدند که این هم از قضا درست بود و امریکا یکی از ضد اسلامی ترین روسای خود را تجربه می کند .
صحبت از دونالد ترامپ است که ۲۴ساعت از رسیدنش به قدرت در امریکا می گذرد .بیشتر انچه درباره اش گفتند درست بود .این انتخابات نشان داد که اکثریت قابل توجهی از مردم امریکا همان عقاید رییشان را دارند .انها به شدت نژاد پرست هستند .انها بالاترین تنفر را از مسلمانان دارند .ترامپ امد و شکل واقعی و قیافه واقعی امریکا را به همه نشان داد . ترامپ می گوید ما همین هستیم که می بینید ٬ باید خودتان را با ما وفق دهید .لذا همانطور که قبلا گفتم جهان با یکی از تاریک ترین سالهایش مواجه خواهد بود .
ترامپ می خواهد سفارت امریکا را به قدس منتقل کند و اگر اینکاررا بکند به این معنی است که شمشیر را از رو کشیده است . به نظر من دیوانه و احمق و بی سواد نامیدن ترامپ یک فریب بزرگ بود .حتی انچه درباره توجه به داخل امریکا گفته شد یک دروغ بود و در پس پرده حرفهای ترامپ تیمی کارکشته و خبره که می دانند چه می کنند مستتر بود .
بله او همچنین یک تاجر است ولی نگاهش به دنیای سیاست نگاهی به شدت افراطی است او تحت تاثیر یکی از تاریک ترین اندیشه های بشری در طول تاریخ است . او خود را حامل یک ماموریت می داند و فکر می کند به هر قیمتی باید انرا به انجام برساند ..بزودی جهان توسط ترامپ وارد دالان وحشتی خواهد شد که جنگ دوم جهانی دربرابرش بازیچه ای بیش نخواهد بود . 
ترامپ دیروز وعده داد که قدرت را به مردم خواهد سپرد .او گفت قدرت را از واشنگتن خواهد گرفت و به مردم خواهد داد .منظور ترامپ این بود که قدرت را از سیاسیون و خدایان سرمایه امریکا خواهد گرفت و به مردم خواهد داد .سوال اینجاست  مگر ترامپ جزو همان یک درصد صاحبان قدرت و ثروت نیست ؟ چگونه در حالی که جزو ان یک درصد است می خواهد قدرت را به ۹۹درصد بسپارد؟ 
ترامپ قاعده بازی را عوض خواهد کرد و البته شکاف عظیمی در جامعه امریکا و کل غرب بوجود خواهد اورد .باید ابتدا شدت ضربات اولیه ترامپ گرفته شود انگاه از تهدید ترامپ فرصت بوجود اورد . او برغم همه مصائبش می تواند برخی جاها راه را باز کند همانطور که نئوکان ها این کار را کردند .انشاالله در اینباره بیشتر خواهم نوشت نظرات() 
مدیر وبلاگ صبح قریب
بیست و نهم بهمن 95 01:34 ق.ظ
با سلام و احترام خدمت خوانندگان و همراهان وفادار وبلاگ صبح قریب
با استعانت از خدا مطلبم را امروز تمام کردم .امیدوارم مطلب و منظور خودم را به خوبی بیان نموده باشم .دوستان عزیز حتما انتقادات خود را بیان کنند تا انشاالله در مطالب بعد از انها استفاده شود .
دوستان نظر را فراموش نکند
پاسخ مدیر وبلاگ : پست تازه منتشر شد
حبیب
بیست و هشتم بهمن 95 01:43 ب.ظ
رییس کنفرانس امنیتی مونیخ:
دوران غرب به پایان رسیده و نظم جدیدی در حال شکل گیری است. منبع روزنامه کیهان
حبیب
بیست و ششم بهمن 95 10:57 ق.ظ
بشارتی ناب و فوق العاده
سید حسن نصراله:ورود یک احمق به کاخ سفید ,آغاز فرج مستضعفان است.
ابوریحان
بیست و چهارم بهمن 95 02:15 ب.ظ
سلام
به نظر بنده ترامپ میتونه یك نعمت باشه برای انقلاب ما !
البته اگر بتونیم از این نعمت درست استفاده كنیم
جبهه دشمن فهمیده كه فرصت چندانی نداره و دیگه وقت سیاسی بازی و شعار دادن نیست . به نظرم آمریكا لباس میش رو از تن درآورده و چهره گرگ حقیقی خودش رو نمایان كرده و این برای چوپان و گله خیلی بهتره !
ترامپ رییس جمهوریه كه دولت و سیاسیون ما رو مجبور میكنه انقلابی باشن چون اگر نباشن رسوا(تر) میشن
مثلث شیطانی در حال شكل گیریه و انشاالله تا هلاكتشون چیزی نمونده . كینه یهودیت ، ثروت سفیانیت و قدرت شیطنت
غافل از اینكه پیروزی با جبهه حقانیته
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
حرفتان درست است و تمام مثلث ذکر شده به میدان امده و جهان وارد مرحله ناارام خود شده است .
هفدهم بهمن 95 09:07 ب.ظ
امیر علی یه چیزی بگو
پاسخ مدیر وبلاگ : بزودی مطلب بسیار مهمی در این وبلاگ منتشر خواهد شد انشاالله
افشین
شانزدهم بهمن 95 11:41 ب.ظ
سلام بفرما شروع شد حمله اردن به تروریست ها درخاک سوریه جلب از درعا شدوع شده چه جای عجیبی است این مکان
افشین
پانزدهم بهمن 95 10:43 ق.ظ
سلام ترامپ وملک عبدالله ثانی پادشاه اردن برای ایجاد منطقه امن در سوریه به توافق رسیدند خدا بخیر کنه
مدیر وبلاگ صبح قریب
چهاردهم بهمن 95 01:07 ب.ظ
به اطلاع می رساند
وبلاگ صبح قریب هیچ گونه حسابی در تلگرام اینستاگرام و سایر سوشیال مدیاها ندارد و هر گونه انتسابی به ما تکذیب می شود و تشابه اسمی است.
با تشکر -مدیروبلاگ صبح قریب
صادق
دوازدهم بهمن 95 12:25 ق.ظ
ترامپ دستور آماده باش به ارتش آمریکا برای مقابله با جنگ جهانی رو داد


کمربندها رو ببندید جنگ با سفیانی و آمریکا و ظهور امام زمان نزدیکه
کلام
یازدهم بهمن 95 01:14 ق.ظ
خبر آمد خبری در راه است سرخوش آن دل که از آن آگاه است
پاسخ مدیر وبلاگ : انشاالله خبرهای خوب وخوشحال کننده در راهند
محسن
دهم بهمن 95 10:14 ب.ظ
با سلام
تو دهه 80 میلادی که یدفعه مهاجرت مسلمونا و نژادهای مختلف به غرب اوج گرفت اربابان پنهان تو غرب شدیدا نگران شدند و تو اون دوره یهو ما شاهد ظهور نئونازی ها نئو وایکینگ های شیطان پرست در اروپا خاصه اروپای شمالی بودیم که به مسلمونها و نژادهای غیر اروپایی حمله میکردند که باعث وحشت شد همون زمان تحلیل هایی ارائه شد ک خود غربی ها در این مسائل دست دارند.ظاهرا این سیسات تاثیر عکس داشت و مردم بیشتر همدردی میکردند با مهاجرا اما این وحشت در قلب اربابان غرب موندالان هم بجایی رسیدند که باید شمشیرو از رو ببندند چون دارند حذف میشن.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
بله حرفتان درست است
دهم بهمن 95 09:34 ب.ظ
باید منتظر خبرهای بد باشیم
رهگذر
دهم بهمن 95 09:09 ب.ظ
به نظر من تصمیم ترامپ به جلوگیری از ورود مسلمانان به آمریكا نشاندهنده نزدیك شدن پایان عمر این نظام امپریالیستی است
پاسخ مدیر وبلاگ : با فاصله تقریبا کمی نظام امریکا سقوط خواهد کرد
افشین
دهم بهمن 95 11:55 ق.ظ
سلام روسای جمهور روسیه وامریکا برسر سوریه به توافق رسیدند ولی من فکر مبکنم بیشتر سر ایران به توافق رسیده اند تا سوریه
افشین
هفتم بهمن 95 03:48 ب.ظ
سلام واقعا جهان به ابن وخامت اوضاع فقط یک یهودی جانی مثل ترامپ رو کم داشت که پر اشوب تر بشه که خواهد شد بدون شک همه سیا ستمداران امریکا به نقش اخر زمانی ترامپ انهم در جبهه شر اتفاق نظر دارند ومنتظر روز ارماگدون هستند که توسط ترامپ اجرا شود و بتوانند برای همیشه نیرو های طرفدار منجی مسیحی ها و هم مسلمانها رو ازبین ببرند که زهی خیال باطل وهمچنین طرح انتقال پابتخت اسراییل از تل آبیب به قدس بر اساس همان است باید منتظر بود ودید این بهودی که اولین بار پس از سی سه سال خاخام یهودی رو برای مراسم تحلیف خود دعوت کرده بود چه در سر دارد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
ترامپ یکی از مرموزترین افرادی است که در ایالت متحده به قدرت رسیده است .
تحلیل قدرت گیری ترامپ و عقاب های اطرافش که قطعا از نئوکان ها افراطی تر هستند نیاز به بررسی دقیق دارند و همانطور که گفتم نحوه به قدرت رسیدن ترامپ و زمان بسیار حساس ان از رازهای بزرگی است که باید به دقت از همه جوانب بررسی شود .
مثال
ترامپ شعار اصلیش توجه به مشکلات داخلی است ولی امروز از ایجاد مناطق امن در سوریه حرف زده است . ثانیا ترامپ به طور افراطی طرفدار صهیونیست هاست
مثال بعدی
دیروز ایران وشش کشور را از ورود به امریکا منع کرد در حالی که اتباع عربستان 80 درصد تیم ایجاد کننده 11 سپتامبر را ایجاد کردند این به چه معناست ؟
مسائلی از این قبیل نشان می دهد ترامپ برای اجرای نقشه ای بزرگ و تاریخی به قدرت رسیده است
مثال بعد نحوه نزدیک شدن به روسیه است بسیار مشکوک است
چرا ترامپ می خواهد به روسیه نزدیک شود ؟
امریکا و غرب همیشه به دشمن نیاز دارند و در حال حاضر این دشمن باید رووسیه یا چین باشد چرا ترامپ می خواهد به روسیه نزدیک شود
من در مطالبم درباره ترامپ نکات زیادی گفته ام دوباره انها را بخوان
ما باید تحلیل کاملی از شرایط جهان و منطقه خودمان داشته باشیم
بزودی اقدامات عملی ترامپ شروع می شود
باید دید ابتدا چه خواهد کرد
محسن
چهارم بهمن 95 07:08 ب.ظ
سلام
احسنت. بنظرم تخیل درستی ارائه دادید.شیاطین انسی و جنی حاکم بر زمین که زمانی در بریتانیا حاکم بر اکثریت زمین بودن با بوجود اومد انقلاب های مختلف در جهان دیدند که دیگه نمی تونن انسانها رو کنترل و استسمار کنند قدرتشونو بصورت مخفی و درقالب شعارهایی مث دفاع از دموکراسی و حقوق بشر و سازمان ملل مخفی کردند اما اونها شرایط دنیا رو بخوبی رصد می کنندو از نارضایتی حاکمبر جهان اگاه هستند و میدانند که در صورت ظهور منجی و اگاهی بخشی ب ملت ها بساطشان برچیده خواهد شد بنابراین سعی خواهند کرد با کاهش جمعیت زمین انسان ها به رنج عظیمی گرفتار و منجی قلابی خودشونو ظاهر کنن. با توجه به اینکه ثروت زمین و در قرون اخیر جمع کردند امکان جمع کردن انسان های رنج کشده از بلایا رو حول منجی دروغین را داند. دلیل نزدیکی به روسیه نیز ترس از تسلیخات خطرناک روسیه همینطور جمعیت کم و جامعه روسیه که از حاظ اخلاقی مشگل دار است بگونه ای که جوامع مخفی شیطان پرست در روسیه حضور فعالی دارند.اما چین از لحاظ نظامی هدف ضعیفتری برای امریکا است.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تخیل یا تحلیل ؟
سادات
سوم بهمن 95 09:56 ب.ظ
سلام برادر بزرگوار
منم منظورم جنگ میدانی نیست منظورم همین تهدیدات وتحریم ها و....ست .
من هم معتقدم اگه می تونستند سالها قبل جنگ رو شروع می کردند اما اصلا در این حد نیستند فقط می توانند برایمان با تحریم ها وتهدیدات دردسر درست کنند
پاسخ مدیر وبلاگ : من احتمال می دهم ترامپ بزودی تحریم ها را بازخواهد گرداند و این احتمال هست تا قبل از نیمه اول دور اولش تحریم ها را شدت خواهد داد و این طبیعت غدار و خیانت کار امریکایی است . در روایات داریم که غرب دوبار به ایرانیان خیانت می کند و در بار دوم ایرانیان اسلحه خود را بر دوش می گیرند و حقشان را با دست خودشان خواهند گرفت
منظور من احتمال لشکر کشی ترامپ به سرزمین های اشغالی است که ممکن است ترامپ ان شخص باشد .چون غرب در اخرالزمان به منطقه اراضی مقدس نیرو خواهد فرستاد .منظورم از جنگ این و سایر مسائلی است که در اینده به انها خواهم پرداخت
سادات
سوم بهمن 95 09:40 ب.ظ
سلام
ممنون از پست جدید ....
حرفتون درسته اما به نظرم جنگیدن با دشمنی که شمشیر رو از رو بسته راحتر از دشمن مکاره لااقل تکلیفمون روشنه اما نمی دونم چرا حس میکنم برای ما شرایط بدتری نخواهد بود شاید او به تنهایی برای دشمنانمون کافی باشد ....درگیری های خودشان باعث تضعیف جبهه شان خواهد شد کاری که عمری یهود با مسلمانان کرد مسلمانان را به جان هم انداختند وسودش را آنان بردند حس خوبیه که خودشان با خودشان و اروپا درگیر باشند ....ان شالله اگه شرش کمتر گریبان مسلمانان وشیعیانرو بگیرد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
اشتباه نکتید منظور من از حنگ در مطلب جنگ با ما نیست می دانید من معتقد به ارامش تقریبا مطلق ایران در دوران قبل از ظهور هستم منظورم بطور کلی جنگ در جهان است و نه ایران
تشکر از شما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر