بسم الله الرحمن الرحیم 
جهان متلاطم و مواج کنونی فقط ترامپ را کم داشت .کسی که اخرین میخ را بر تابوت رو به زوال قدرت حاکمان کنونی جهان خواهد زد .قبلا گفتم که سرمداران دنیا زمینه را برای امدن شخصیتی چون ترامپ اماده نمودند ،اتفاقات ابتدایی دوره رئیس جمهور خون اشام امریکا نشان داد که ما در تشخیص سیاست های او درست عمل کردیم. ترامپ براستی از خون اشامان بنام است و بطور مرتب در این ائین شرکت می کند و خون می نوشد .
چرا گفتیم جهان فقط کسی مثل ترامپ را کم داشت ؟ پاسخ مشخص است هم اکنون تمام شرایط مهیای گذار جهان به مرحله جدید است . یا حاکمان جهان بازی را خواهند برد یا برای همیشه محو خواهند شد و تغییراتی ریشه ای در مناسبات دنیا بوجود خواهد امد . ترامپ می اید تا به انچه فکر می کند موظف به انجام ان است جامه عمل بپوشاند .
مصاحبه مطبوعاتی ترامپ و نتانیاهو اگر شک و تردیدی هم وجود داشت را بر طرف نمود .من از این مصاحبه یک برداشت اصلی دارم و ان این است که چرا این دو نفر اینقدر عجله دارند ؟ رمز و راز اغاز با عجله ترامپ و تیمش و عجله در تنفیذ سریع برنامه هایشان برای چیست؟ رمز مکالمات چند ساعته ترامپ و سلمان و اردوغان و تمیم و نائب حاکم امارات و دیگران چه می تواند باشد ؟ عجله انها طبیعی نیست حتی اگر برخی انرا به خصوصیات رفتاری ترامپ ربط دهند .
طول کشیدن اتفاقات در شام و عراق و یمن و سایر نقاط نباید ما را دچار روزمرگی کند .ایا دوستان می دانند هم اکنون سوریه به پنج بخش تقسیم شده است ؟ بله واقعیت هم اکنون اتفاق افتاده است .کردها ، اتباع ترکیه ، دولت قانونی اسد ، داعش ، و جماعت عربستان و اردن هر کدام بخشهایی از سوریه را در اختیار دارند. 
ترکیه و روسیه عملا وارد سوریه شده اند و روسها همان قوم روم ذکر شده در روایات هستند و ترکها هم که وضعشان مشخص است .احتمال برخورد نظامی این دو بسیار محتمل است .عربستان عملا اختلافات اغاز شده است . قیام یمنی ها شروع شده است البته هنوز یمانی خروج نکرده است ولی ما در روایات با دو مرحله مقدماتی و نهایی  مواجه هستیم. 
وضعیت عراق دقیقا شرایط ذکر شده در احادیث را دارد و فقط یک مرحله ان باقی مانده است . داعش عملا وارد اختلافات خونین شده است و تصفیه های خونین و بزرگی در حال انجام است و تقریبا تمام شده است .
امروز اعلام شد که تصمیم ترامپ برای ارسال نیروی سنگین به سوریه قطعی شده است و وی احتمالا چند لشکر از نیروهای خود را به سوریه خواهد فرستاد .
روابط کشورهای قارونی عربی با اسرائیل بطور کامل و علنی برقرار شده است و هیچ تردیدی در ان وجود ندارد .انها ائتلاف بزرگی با یهود بوجود اورده اند و عملا در یک صف و سرنوشت واحد قرار گرفته اند .
اهل حق اخرالزمان برای اولین بار در سطح وسیع با هم متحد شده اند و اتحاد و ائتلاف بزرگی ایجاد کرده اند .البته هنوز کمی کار دارد ولی بخش عمده ای از فرهنگ سازی جزئیات ان هم در بین نخبگان و هم در بین عامه مردم انجام شده است .امروز از مزار شریف تا ضاحیه و از شمال هلال حق تا یمن و باب المندب فهمیده اند که چه اتفاقاتی قرار است بیفتد.
البته هنوز یک گره باقی مانده در مهم ترین شاکله این ائتلاف باقی مانده که انشاالله مردم ما این شکاف را هم ترمیم خواهند کرد . امیدورام این اتفاق در همین دوره بیفتد و لازم نباشد چند سال دیگر صبر کنیم .انشاالله تعالی این جراحی با کمترین عوارض و درد انجام شود و خیلی ما را به خود مشغول نکند. 
اقتدار و عظمت ایران در منطقه دقیقا مطابق نص روایات است و این اقتدار پشتوانه اساسی انجام کارهای بزرگ خواهد بود.
حال نگاهی بیاندازیم به مهمترین بازیگران رویدادهای اینده جهان :

اردن 
پادشاهی اردن در میان صفوف باطل نقش تاثیرگذاری دارد و مسئولیت مهم و حساسی دارد . ارتش این کشور بسیار اموزش دیده و مجهز است و می تواند در عملیات های مهم پیش رو تاثیر گذار شود. تحرکات اخیر در ارتش این کشور قابل توجه بوده و نشان می دهد ملک عبدالله اولین نفری بود که در کاخ سفید به دیدار ترامپ رفت و این دیدار و جزئیات ان نباید از نگاه مان دور شود. موقعیت جغرافیایی اردن هم حائز اهمیت است . اردن هم به شام و عراق و هم به عربستان نزدیک است .یعنی می تواند هم نقش پدافندی افندی و لجستیک را بر عهده بگیرد . 
اسرائیل 
اسرائیل ظاهرا خیلی راحت نشان می دهد و تظاهر می کند از امدن ترامپ بسیار مشعوف است .انها چراغ سبز خوبی از ترامپ برای بلعیدن کل فلسطین و اعلام دولت یهودی یا پایتختی قدس گرفته اند . خبرها حتی حاکی است که بزودی معبد سلیمان را در مسجد الاقصی افتتاح خواهند کرد . این معبد هم اکنون کاملا اماده است .اسرائیل حتی می خواهد بلندی های جولان را رسما و با تائید امریکا به سرزمین های خود اضافه کند .همچنین اسرائیل اماده است که با کمک های نظامی امریکا به خیال خود حزب الله لبنان را گوشمالی بدهد و ماشین جنگی عظیم مقاومت در لبنان را از کار بیاندازد .به هر حال اسرائیل اخیرا احساس خوشبختی زیادی کرده است و کبک نتانیاهو خروس می خواند . 
سوریه و عراق
همنطور که در بالا گفتم سوریه به 5 قسمت تقسیم شده است . مذاکرات اخیر فرصت گرانبهایی برای تروریست ها فراهم کرد و ترامپ و عربستان و قطر انها را به شدت تجهیز خواهند نمود و ترامپ دیگر اجازه تضعیف انها را نخواهد داد .اتش بس بعد از حلب در وقت بسیار دقیقی صورت گرفت و بهتر بود فشار بر تکفیری ها ادامه پیدا می کرد . همین نکته درباره عراق صادق است و عراقی ها نبایدمجددا به امریکا اعتماد کنند و دوستان روزهای سخت را فراموش نکنند. ترامپ خواب های بدی برای عراق دیده و عربستان و قطر مثل غلام حلقه به گوش اماده اجرای هر انچه ترامپ بخواهد هستند .سوریه و عراق محور حوادث اینده اند و باید مسئولیت تاریخی خود را با احساس مسئولیت انجام دهند .انها نباید دنبال اب نبات بروند .
ترکیه 
اردوغان برای بار چندم دبه کرده و با امدن ترامپ دوباره فیلش یاد هندوستان کرده و به خاک و نفت عراق و سوریه طمع کرده است و حداقل می خواهد یه خیال خود سهم ترکیه را از کیک  اینده خاورمیانه حفظ کند .ترکیه برای بار چندم و البته برای اخرین بار تغییر موضع داده و به روسیه و قرارهایش با پوتین پشت نموده است .ترکیه فروخواهد پاشید و برخلاف تصورش خود سهم این و ان می شود.
عربستان و کشورهای جنوب خلیج فارس 
عربستان شرایط حساسی دارد . قبلا می توانستند با روحیه قبیله ای برای بقای خود اختلافات خود را پنهان کنند و با پول و مقام خود را متحد نشان دهند .بعد از دخالت در سوریه و عراق و مخصوصا یمن  فرصت ال سعود تمام شده و انها در وقت های تلف شده از بازی به سر می برند و کارشان تمام است .پادشاهی عبدالعزیز و فرزندانش همین الان هم فروپاشیده است .بقیه قبیله های حاکم بر جنوب خلیج فارس وضعشان بهتر از عربستان نیست .
امریکا 
ترامپ در تبیلغاتش گفت که می خواهد مشکلات زیربنائی امریکا را حل کند ولی بر عکس گفته هایش هم توجهش به خارج بیشتر از اوباما و حتی بوش خواهد بود و هم امریکا را در استانه فروپاشی قرار خواهد داد . امریکا بعد از ترامپ البته اگر ترامپ  بتواند ریاستش را تا اخر دوره حفظ کند کشوری ورشکسته و فروپاشیده خواهد بود .امریکا بزودی لشکرهایش را به خاورمیانه  گسیل خواهد کردتا به خیال خودش جلوی فروپاشی اسرائیل را بگیرد ولی کاری از پیش نخواهد برد . ترامپ بزودی به بهانه داعش به سوریه هم نیرو خواهد فرستاد .ترامپ برجام را بر هم خواهد زد و تعداتش را انجام نخواهد داد و این مسئله باعث خیزش ایرانیان خواهد گردید.
ایران
بزودی زمانی فرا خواهد رسید که کلید تغییرات اساسی در منطقه و جهان به اتحاد و وحدت کلمه و تصمیم گیری ایرانیان بستگی خواهد داشت .نمی دانم این رخداد بزرگ این دوره خواهد بود  یا دوره بعد هر چه باشد نزدیک است که تمام نگاهها به ایران معطوف خواهد شد و البته مردم ایران اهل روزهای سخت هستند و با وجود رهبری اگاه و زمان شناس فریب زرق و برق ها و بهشت دروغین شیطان را نخواهند خورد و به تکلیف الهی تاریخی خود به خوبی عمل خواهند کرد ولو این تصمیم گیری اندکی با سختی حاصل اید .
یمن
برغم انکه هیچ کس برای انها حسابی باز نکرده بود و هنوز هم دوستان و دشمنانش اهمیتش را درک نکرده اند،لکن یمن نشان داد واجد صلاحیت برای برعهده گرفتن نقش های اصلی است .یمن زخم التیام نیافته سرمایه داری و تاریک اندیشان حاکم بر جهان را فشار داده و بر ان نمک می پاشد .انها در بهترین زمان و مکان بزودی نقش شاخص خود را نشان خواهند داد. اگر قرار باشد در اینده انشاالله نزدیک اتفاقی بیفتد ، این کار ابتدا باید از یمن شروع شود .یمن مملکت وهابیت و ارزوی دور و دراز شیاطین حاکم بر ان را بر باد خواهد داد .

وظیفه ما چیست؟ ما باید صبر و بصیرت خودمان را افزایش دهیم .امروز زمان خودسازی است شاید بعدها فرصت نداشته باشیم.مومنان منتظر ، امروز سر در جیب فرو نبرند ،خوشحال باشند که اگر خدا بخواهد ایام تلخی ها و امتحان در حال پایان است .ما انشاالله بزودی وارد مرحله ای خواهیم شد در ان پروردگار پاداش خود در حاکمیت مستضعفان و له شدگان را خواهد داد. انروز اصلا دور نیست .
اللهم عجل لمولانا صاحب الامر و الزمان الفرج و سهل له المخرج و اجعلنا من اصحابه و اعوانه و المستشهدین بین یدیه و رحمه الله و برکاته 
در پایان باید گفت می توانیم کشورهای دیگری را هم به این فهرست اضافه کنیم که فعلاضرورت انرا احساس نکردم