با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عجل الله تعالی فرجه الشریف

اخرین تحلیل اوضاع منطقه و جهان در استانه تحولات بزرگ (به ادامه مطلب توجه کنید)

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و نهم بهمن 95-12:28 ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم 
جهان متلاطم و مواج کنونی فقط ترامپ را کم داشت .کسی که اخرین میخ را بر تابوت رو به زوال قدرت حاکمان کنونی جهان خواهد زد .قبلا گفتم که سرمداران دنیا زمینه را برای امدن شخصیتی چون ترامپ اماده نمودند ،اتفاقات ابتدایی دوره رئیس جمهور خون اشام امریکا نشان داد که ما در تشخیص سیاست های او درست عمل کردیم. ترامپ براستی از خون اشامان بنام است و بطور مرتب در این ائین شرکت می کند و خون می نوشد .
چرا گفتیم جهان فقط کسی مثل ترامپ را کم داشت ؟ پاسخ مشخص است هم اکنون تمام شرایط مهیای گذار جهان به مرحله جدید است . یا حاکمان جهان بازی را خواهند برد یا برای همیشه محو خواهند شد و تغییراتی ریشه ای در مناسبات دنیا بوجود خواهد امد . ترامپ می اید تا به انچه فکر می کند موظف به انجام ان است جامه عمل بپوشاند .
مصاحبه مطبوعاتی ترامپ و نتانیاهو اگر شک و تردیدی هم وجود داشت را بر طرف نمود .من از این مصاحبه یک برداشت اصلی دارم و ان این است که چرا این دو نفر اینقدر عجله دارند ؟ رمز و راز اغاز با عجله ترامپ و تیمش و عجله در تنفیذ سریع برنامه هایشان برای چیست؟ رمز مکالمات چند ساعته ترامپ و سلمان و اردوغان و تمیم و نائب حاکم امارات و دیگران چه می تواند باشد ؟ عجله انها طبیعی نیست حتی اگر برخی انرا به خصوصیات رفتاری ترامپ ربط دهند .
طول کشیدن اتفاقات در شام و عراق و یمن و سایر نقاط نباید ما را دچار روزمرگی کند .ایا دوستان می دانند هم اکنون سوریه به پنج بخش تقسیم شده است ؟ بله واقعیت هم اکنون اتفاق افتاده است .کردها ، اتباع ترکیه ، دولت قانونی اسد ، داعش ، و جماعت عربستان و اردن هر کدام بخشهایی از سوریه را در اختیار دارند. 
ترکیه و روسیه عملا وارد سوریه شده اند و روسها همان قوم روم ذکر شده در روایات هستند و ترکها هم که وضعشان مشخص است .احتمال برخورد نظامی این دو بسیار محتمل است .عربستان عملا اختلافات اغاز شده است . قیام یمنی ها شروع شده است البته هنوز یمانی خروج نکرده است ولی ما در روایات با دو مرحله مقدماتی و نهایی  مواجه هستیم. 
وضعیت عراق دقیقا شرایط ذکر شده در احادیث را دارد و فقط یک مرحله ان باقی مانده است . داعش عملا وارد اختلافات خونین شده است و تصفیه های خونین و بزرگی در حال انجام است و تقریبا تمام شده است .
امروز اعلام شد که تصمیم ترامپ برای ارسال نیروی سنگین به سوریه قطعی شده است و وی احتمالا چند لشکر از نیروهای خود را به سوریه خواهد فرستاد .
روابط کشورهای قارونی عربی با اسرائیل بطور کامل و علنی برقرار شده است و هیچ تردیدی در ان وجود ندارد .انها ائتلاف بزرگی با یهود بوجود اورده اند و عملا در یک صف و سرنوشت واحد قرار گرفته اند .
اهل حق اخرالزمان برای اولین بار در سطح وسیع با هم متحد شده اند و اتحاد و ائتلاف بزرگی ایجاد کرده اند .البته هنوز کمی کار دارد ولی بخش عمده ای از فرهنگ سازی جزئیات ان هم در بین نخبگان و هم در بین عامه مردم انجام شده است .امروز از مزار شریف تا ضاحیه و از شمال هلال حق تا یمن و باب المندب فهمیده اند که چه اتفاقاتی قرار است بیفتد.
البته هنوز یک گره باقی مانده در مهم ترین شاکله این ائتلاف باقی مانده که انشاالله مردم ما این شکاف را هم ترمیم خواهند کرد . امیدورام این اتفاق در همین دوره بیفتد و لازم نباشد چند سال دیگر صبر کنیم .انشاالله تعالی این جراحی با کمترین عوارض و درد انجام شود و خیلی ما را به خود مشغول نکند. 
اقتدار و عظمت ایران در منطقه دقیقا مطابق نص روایات است و این اقتدار پشتوانه اساسی انجام کارهای بزرگ خواهد بود.
حال نگاهی بیاندازیم به مهمترین بازیگران رویدادهای اینده جهان :

اردن 
پادشاهی اردن در میان صفوف باطل نقش تاثیرگذاری دارد و مسئولیت مهم و حساسی دارد . ارتش این کشور بسیار اموزش دیده و مجهز است و می تواند در عملیات های مهم پیش رو تاثیر گذار شود. تحرکات اخیر در ارتش این کشور قابل توجه بوده و نشان می دهد ملک عبدالله اولین نفری بود که در کاخ سفید به دیدار ترامپ رفت و این دیدار و جزئیات ان نباید از نگاه مان دور شود. موقعیت جغرافیایی اردن هم حائز اهمیت است . اردن هم به شام و عراق و هم به عربستان نزدیک است .یعنی می تواند هم نقش پدافندی افندی و لجستیک را بر عهده بگیرد . 
اسرائیل 
اسرائیل ظاهرا خیلی راحت نشان می دهد و تظاهر می کند از امدن ترامپ بسیار مشعوف است .انها چراغ سبز خوبی از ترامپ برای بلعیدن کل فلسطین و اعلام دولت یهودی یا پایتختی قدس گرفته اند . خبرها حتی حاکی است که بزودی معبد سلیمان را در مسجد الاقصی افتتاح خواهند کرد . این معبد هم اکنون کاملا اماده است .اسرائیل حتی می خواهد بلندی های جولان را رسما و با تائید امریکا به سرزمین های خود اضافه کند .همچنین اسرائیل اماده است که با کمک های نظامی امریکا به خیال خود حزب الله لبنان را گوشمالی بدهد و ماشین جنگی عظیم مقاومت در لبنان را از کار بیاندازد .به هر حال اسرائیل اخیرا احساس خوشبختی زیادی کرده است و کبک نتانیاهو خروس می خواند . 
سوریه و عراق
همنطور که در بالا گفتم سوریه به 5 قسمت تقسیم شده است . مذاکرات اخیر فرصت گرانبهایی برای تروریست ها فراهم کرد و ترامپ و عربستان و قطر انها را به شدت تجهیز خواهند نمود و ترامپ دیگر اجازه تضعیف انها را نخواهد داد .اتش بس بعد از حلب در وقت بسیار دقیقی صورت گرفت و بهتر بود فشار بر تکفیری ها ادامه پیدا می کرد . همین نکته درباره عراق صادق است و عراقی ها نبایدمجددا به امریکا اعتماد کنند و دوستان روزهای سخت را فراموش نکنند. ترامپ خواب های بدی برای عراق دیده و عربستان و قطر مثل غلام حلقه به گوش اماده اجرای هر انچه ترامپ بخواهد هستند .سوریه و عراق محور حوادث اینده اند و باید مسئولیت تاریخی خود را با احساس مسئولیت انجام دهند .انها نباید دنبال اب نبات بروند .
ترکیه 
اردوغان برای بار چندم دبه کرده و با امدن ترامپ دوباره فیلش یاد هندوستان کرده و به خاک و نفت عراق و سوریه طمع کرده است و حداقل می خواهد یه خیال خود سهم ترکیه را از کیک  اینده خاورمیانه حفظ کند .ترکیه برای بار چندم و البته برای اخرین بار تغییر موضع داده و به روسیه و قرارهایش با پوتین پشت نموده است .ترکیه فروخواهد پاشید و برخلاف تصورش خود سهم این و ان می شود.
عربستان و کشورهای جنوب خلیج فارس 
عربستان شرایط حساسی دارد . قبلا می توانستند با روحیه قبیله ای برای بقای خود اختلافات خود را پنهان کنند و با پول و مقام خود را متحد نشان دهند .بعد از دخالت در سوریه و عراق و مخصوصا یمن  فرصت ال سعود تمام شده و انها در وقت های تلف شده از بازی به سر می برند و کارشان تمام است .پادشاهی عبدالعزیز و فرزندانش همین الان هم فروپاشیده است .بقیه قبیله های حاکم بر جنوب خلیج فارس وضعشان بهتر از عربستان نیست .
امریکا 
ترامپ در تبیلغاتش گفت که می خواهد مشکلات زیربنائی امریکا را حل کند ولی بر عکس گفته هایش هم توجهش به خارج بیشتر از اوباما و حتی بوش خواهد بود و هم امریکا را در استانه فروپاشی قرار خواهد داد . امریکا بعد از ترامپ البته اگر ترامپ  بتواند ریاستش را تا اخر دوره حفظ کند کشوری ورشکسته و فروپاشیده خواهد بود .امریکا بزودی لشکرهایش را به خاورمیانه  گسیل خواهد کردتا به خیال خودش جلوی فروپاشی اسرائیل را بگیرد ولی کاری از پیش نخواهد برد . ترامپ بزودی به بهانه داعش به سوریه هم نیرو خواهد فرستاد .ترامپ برجام را بر هم خواهد زد و تعداتش را انجام نخواهد داد و این مسئله باعث خیزش ایرانیان خواهد گردید.
ایران
بزودی زمانی فرا خواهد رسید که کلید تغییرات اساسی در منطقه و جهان به اتحاد و وحدت کلمه و تصمیم گیری ایرانیان بستگی خواهد داشت .نمی دانم این رخداد بزرگ این دوره خواهد بود  یا دوره بعد هر چه باشد نزدیک است که تمام نگاهها به ایران معطوف خواهد شد و البته مردم ایران اهل روزهای سخت هستند و با وجود رهبری اگاه و زمان شناس فریب زرق و برق ها و بهشت دروغین شیطان را نخواهند خورد و به تکلیف الهی تاریخی خود به خوبی عمل خواهند کرد ولو این تصمیم گیری اندکی با سختی حاصل اید .
یمن
برغم انکه هیچ کس برای انها حسابی باز نکرده بود و هنوز هم دوستان و دشمنانش اهمیتش را درک نکرده اند،لکن یمن نشان داد واجد صلاحیت برای برعهده گرفتن نقش های اصلی است .یمن زخم التیام نیافته سرمایه داری و تاریک اندیشان حاکم بر جهان را فشار داده و بر ان نمک می پاشد .انها در بهترین زمان و مکان بزودی نقش شاخص خود را نشان خواهند داد. اگر قرار باشد در اینده انشاالله نزدیک اتفاقی بیفتد ، این کار ابتدا باید از یمن شروع شود .یمن مملکت وهابیت و ارزوی دور و دراز شیاطین حاکم بر ان را بر باد خواهد داد .

وظیفه ما چیست؟ ما باید صبر و بصیرت خودمان را افزایش دهیم .امروز زمان خودسازی است شاید بعدها فرصت نداشته باشیم.مومنان منتظر ، امروز سر در جیب فرو نبرند ،خوشحال باشند که اگر خدا بخواهد ایام تلخی ها و امتحان در حال پایان است .ما انشاالله بزودی وارد مرحله ای خواهیم شد در ان پروردگار پاداش خود در حاکمیت مستضعفان و له شدگان را خواهد داد. انروز اصلا دور نیست .
اللهم عجل لمولانا صاحب الامر و الزمان الفرج و سهل له المخرج و اجعلنا من اصحابه و اعوانه و المستشهدین بین یدیه و رحمه الله و برکاته 
در پایان باید گفت می توانیم کشورهای دیگری را هم به این فهرست اضافه کنیم که فعلاضرورت انرا احساس نکردم کامنت() 
manicure
دوازدهم فروردین 96 11:01 ب.ظ
Hi! I could have sworn I've been to this website before but after
looking at some of the posts I realized it's new to me.
Nonetheless, I'm definitely delighted I came across it and I'll be bookmarking it
and checking back regularly!
افشین
سوم اسفند 95 10:26 ب.ظ
سلام من معتقدم که سفیانی که ابزار مشترک ترامپ و نتانیاهو است که دراینده نچندان دور ازآن رونمایی خواهد شد که مسلما از ریف درعا کار خود را شروع میکند و کشورهای عربی در وجود او بی نقش نیستند حال میخواهد عبدالله ثانی باشد یا هرکس دیگر
پاسخ مدیر وبلاگ : پست نو منتشر شد
صابر
سوم اسفند 95 09:50 ق.ظ
....دنطقه ظهور با دوگروه از رومیان مواجه هست

یکی رومیانی که مقابل سفیانی قرار میگرند ومیتوان حدث زد که در قرقیسیا نوع روسی ان باشد

ودیگری نوع امریکایی اروپایی ان باشد بعنوان همپیمان و پشتیبان سفیانی

سفیانی از روم میاید....

رومیان در رمله اسراییل فرود میایند.....


بعد از کشته شدن سفیانی، عده ای از انان به روم پناهنده میشود.....

و.....


پاسخ مدیر وبلاگ : نظرتان تا حدی درست است
تشکر از شما
صابر
سوم اسفند 95 02:21 ق.ظ
دبیرکل حزب الله لبنان:
روسیه جزئی از محور مقاومت نیست؛ در برخی پرونده ها با روسیه اشتراک نظر و در برخی دیگر اختلاف نظر داریم.
-----------------------------
مهم نیست که ماهم میدانستیم بخاطر اشتراک منافع، روسیه در کنارمقاومت قرار گرفته
مهم اینست که سید بی پرده گفت روسیه جزء مقاومت نیست و در موضوعاتی چون یمن و اسراییل و...اختلاف نظر داریم
چنین لحن و گفتاری یعنی پایان همسوییه استراتژیک روسیه با مقاومت که بهیچوجه بمعنی بیطرفی روسیه نیست و نشان از رفتن منافع بسوی تقابل وهمچنین اشتباه راهبردی اسد در تمایل به روسیه و چه بساحرکت بسمت اصهب شدن دارد
پاسخ مدیر وبلاگ : ما باید تا انجا که امکان دارد از روسیه استفاده کنیم و نباید براحتی انرا از دست بدهیم چون در شرایط گذار کنونی که تا حوادث مدتی فاصله است نیاز است تا حدودی سیاست به خرج دهیم .
سخن سید مقاومت درست است و روسیه اصلا در جایگاهی نیست که بتواند در محوور مقاومت قرار بگیرد . روسیه و امریکا هر دو اهریمن هستند هر دو شیاطین روی زمین هستند و هر دو توسط شیاطین اداره می شوند ولکن فعلا شیطان به روسیه چنین دوری داده است چون شیطان هدفش نابودی کل بشریت است. ایدئولوژی حاکم بر این دو کشور مبتنی بر تاریک اندیشی محض است در این باره بهتر است مطالعات مان را توسعه دهیم
افشین
دوم اسفند 95 10:41 ب.ظ
سلام خبر مهم حمله گسترده داعش به درعا
این خبر مهمی که میتونه معادلات منطقه روبهم بزنه و باعث واکنش اردن شود
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
اگر منظورتان این است که اردن و عبدالله سفیانی است بعید است چنین شود و بسیار بعید شخص کوچکی مثل عبدالله دوم بتواند سفیانی باشد البته من درباره مصادیق سفیانی بحث نمی کنم و انرا توقیت می دانم
به هر حال نظرتان محترم است
تشکر از شما
حبیب
یکم اسفند 95 11:50 ق.ظ
با سلام
بنظرم آقای امیر علی در مصداق رومیان به روسیه اشتباه کردید
رومیان در دوهزار و پانصد سال پیش مصداق یونان بود، سپس به ایتالیا اطلاق شد، سپس انگلیس و پرتغال هم مصداق رومیان شدند، ولی اکنون مصداق رومیان مختص آمریکاست، ولی در مجموع لشکرکشی رومیان به دستور تامپ به شامات بنظرم قطعی بنظر میاد.
الله اعلم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام به شما
روم بعد از ایتالیا به انگلستان نرفت و به طرف روسیه امروزی حرکت کرد و انگلیس ها قومیت دیگری بودند .قدرت و ثروت در این کشورها که ذکر کردی جابجا شد نه قومیت و نژاد
به نظر من کشورهای عربی محور ذلت و امریکا و اسرائیل و انها که در این فلک می گردند مصداق سفیانی خواهند بود و من مجددا می گویم به نظر شخصی خودم سفیانی یک فکر باطل است و مصداقیت بودنش را برغم انکه تمام روایات مربوطه را می دانم بعید می دانم هر چند بر نظر خودم خیلی اصرار ندارم .
محسن
سی ام بهمن 95 11:35 ب.ظ
سلام. اینکه روسیه روم اخادیث مربوط به قرقیسیا باشه صحیح بنظر میاد چون از اخباری که از ترامپ و امریکا میرسه بنظر میاد امریکا بعد از این بیشتر مشغول خودش باشه. مگه اینکه حاکمان امریکا تصمیم بگیرن برای اتحاد امریکا یازده سپتامبر دیگه ای رقم بزنن که اینبار بعید میدونم بشه جلوی ملت اختلافهای شدید رو تو امریکا گرفت،شایدم جنگ جهانی. نظر شما درباره اینکه جنگ سوم رو شعله ور کنن چیه؟ بنظر خودشون کم کردن جمعیت زمین و تشکیل حکومت جهانی میلیتاریستی. تصورم اینه ترامپو انتخاب کردند چون ی فاشیست دیوانست مثل هیتلر.قبل از جنگ جهانی اول هم تمایلات ضد یهود تو المان اوج گرفته بود. الانم تو امریکا مردم حس بدی به سرمایه دارای یهود دارند.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
البته تعیین دقیق مصادیق فعلی رومی ها دشوار است . اینکه روسها بخشی از روم سابق هستند شکی وجود ندارد ولی ممکن است بعضی دیگر از کشورها هم جزوشان باشند .اهریمن امریکا هم ممکن است بخشی از ان باشد که باید در جای خود مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد
تشکر از شما
رهگذر
سی ام بهمن 95 11:06 ب.ظ
ببخشید متن قبلی اشتباها تكرار شد لطفا آن را و این را حذف كنید
صابر
سی ام بهمن 95 03:58 ب.ظ
اقاامیرعلی اگر روم روایات را روسیه ترجمه کنیم انوقت رومی که روایات گفته در رمله نیرو پیاده میکنند چه کسانی هستند؟
پاسخ مدیر وبلاگ : به نظر من منظور روایات از روم به روسیه فعلی نزدیکتر است و به نظر من نبرد قرقیسیا هم به احتمال فراوان بین این دو در خواهد گرفت .اتفاقات فعلی هم اینرا بیشتر مورد تاکید قرار می دهد چرا که ترکهای ترکیه متحد غرب هستند و من حیث المجموع تابع سیاست های غرب هستند و در ترکیه کنونی هم هیچ نیروی عمده و بارزی که مخالف غرب باشد وجود ندارد . یعنی نمیتوان تصور کرد معرکه عظیمی به سان قرقیسیا بین غرب و ترکیه باشد . همین الان هم ترکیه توافقاتش با روسها را میخواهد برهم بزند . البته برای تبیین بیشتر نظر خودتان را مفصلا بنویسید
تشکر از شما
افشین
سی ام بهمن 95 01:12 ب.ظ
سلام ممنون بابت پست جدید وتشکر از دوستان وارسال مطالب قابل توجه وعالی
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
ناشناس
سی ام بهمن 95 12:30 ب.ظ
خوش به حالت اقا ابوریحان کامنت می نویسی مطمئنی باقی می مونه و حذف نمیشه
پاسخ مدیر وبلاگ : هیچ کامنتی بدون دلیل و علت حذف نمی شود و شما هم اطمینان داشته باشید اگر به طریق عادی و طبیعی مطلب بنویسید هرگز کامنتتان حذف نخواهد شد و این اختصاص به جناب ابوریحان ندارد و من تا انجا که امکان دارد عدالت و انصاف را رعایت خواهم کرد
موفق باشید
ابوریحان
سی ام بهمن 95 11:33 ق.ظ
سلام تحلیل جامعی بود
ولی به نظرم در مورد بخش ایران ابهام بیشتری وجود داره
به استناد كتاب عصر ظهور در روایات مربوط به ایران از دو انقلاب صحبت شده ! با توجه به اینكه ما مصداق سید خراسانی رو میدونیم(احتمالا مقام معظم رهبری) قضیه "خروج" سید خراسانی به همراه شعیب صالح قدری اوضاع رو پیچیده میكنه.
یادمه چند سال پیش رهبری در یك سخنرانی فرمود حضرت كه ظهور كنه من كه میرم حالا هر كی هم خواست میاد!
با توجه به روایت عجیب دیگری در همان كتاب لشگركشی ایرانیان برای كمك به امام با مخالفت اولیه حكومت وقت(برداشت بنده دولت وقته) مواجه خواهد شد كه در نهایت خروج سید خراسانی به همراه شعیب صالح انجام میشه ...
خب حالا این دولت وقت چه دولتیه كه با خروج سید خراسانی مخالفت میكنه الله اعلم
قیام دوم مردم انقلابی چیه الله اعلم
آیا دولتی كه با ارسال كشتی حامل كمكهای انسانی به یمن مخالفت میكنه نمیتونه به لحاظ ایدوئولوژی با لشگر كشی اون هم در حجم وسیع مخالفت كنه ؟
اوضاع كشورمون پیچیده تر از این حرف هاست . خدا ما رو از فتنه های آخر حفظ كنه
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
نظر من هم در اینباره بیشتر با نظر شما نزدیک و هماهنگ است .
در این زمینه باید به نوع و چگونگی تصمیم سازی و تصمیم گیری در کشور باید به دقت توجه کرد
کشور ما هم در زمان حضرت امام خمینی و هم در زمان حضرت آقا امام خامنه ای بیشتر تصمیمات شورایی گرفته می شود مگر انکه مسئله ای فوق العاده باشد.لذا به نظر من از دوحالت خارج نیست
یا اینکه مثلا قوه مجریه در این راه سنگ اندازی کند و مخالفت کند و طبعا بخشی از مردم را هم همراه کند و یا در زمان انتخابات باشد و بین دو سلیقه و جناح انتخابات برگزار شود و مردم تفکری که بیشتر مهدوی و بیشتر پای کار باشد را انتخاب کنند . یعنی همه مردم و مسئولان ما مهدوی هستند ولی با شدت و درجات متفاوت .لذا تعبیر انقلاب را قبول ندارم بلکه اختلاف دیدگاه برای این موضوع بیشتر کاربرد دارد
تشکر از شما
هادی
بیست و نهم بهمن 95 09:14 ب.ظ
جدا از همه نشانه های سیاسی و نظامی باید به وضعیت آب و هوایی این روز ها هم نگاه ویژهای داشت.
این سیل ها و برف ها و کولاک و رانش زمین ها میتواند یه هشدار باشد به باران های شگفت.
خدا هر چه خواهد میشود.
پاسخ مدیر وبلاگ : از این جهت هم می توان موضوع را بررسی نمود . لطفا نظرتان را اعلام کنید
تشکر از شما
رهگذر
بیست و نهم بهمن 95 09:02 ب.ظ
مقاله بسیار خوبی بود بخصوص پاراگراف بهشت دروغین شیطان قابل تأمل است، ولی معتقدم باز هم عجله به خرج داده شده است و بعضی از مصادیق از جمله روم و قرقیسیا هنوز مبهم هستند و اینطور كه شما گفتید واضح نیستند و هنوز باید منتظر اتفاقات جدید باشیم
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما
از نظر نویسنده در این زمینه ابهامی وجود ندارد .من نمی گویم حرفم قطعا درست است . انتقاد شما درست است ولی نتیجه ای که من به ان رسیده ام این است ولکن جای نقد و تعدیل مطلب وجود دارد .شما با تفصیل بیشتر اشکالات خودتان را مطر ح کنید
محسن
بیست و نهم بهمن 95 05:03 ب.ظ
منظورت از گره باقی مانده جریان نفاق داخلی نیست؟ اینکه ترامپ داره امریکارو میکوبه زمین نشانه چی میتونه باشه؟ نظرت راجب انتقال قدرت یهود به چین چیه؟ ایا ترامپ اومده اخرین استفاده رو از امریکا بکنه و درنهایت قربانیش کنه و این حرفهایی که بین سیاست مدارهای چین و امریکا رد و بدل میشه بازی هست؟ مثل حرفهای چندسال پیش استیو بنون درباره حمله به چین که چند روز پیش با واکنش وزیر امور خارجه چین مواجه شد.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
منظورم دنیاطلبی بیش از اندازه بعضی هاست که برای حل برخی مشکلات مادی چشم به غرب دوخته اند در حالی که باید از خدا بخواهند و توفیق اصلی از خداست
این اخرین مرحله از قدرت یهود است و فرصت انها قطعا تمام شده و دیگر قدرت مادی شان را به هیچ کجا نمی توانند منتقل کنند .انها در سیر نزولی و مرحله اخر ان قرار دارند
جهان سرمایه داری مادیگرا احتیاج به یک بحران بزرگ دارد وفکر می کند مثل جنگ اول و دوم از خاکستر جنگ میتوانند خود را فربه کنند همانطور که بعد از جنگ دوم فربه شدند اما این خواب ابلیسی است و انشاالله چنین اتفاقی نخواهد افتاد
متاسفانه برخی از صاحب منصبان و انقلابیون فراموش کردند که چرا انقلاب کردیم .انقلاب ما برای نان و اب و دلار نبود بلکه از ملت ما تعهد گرفتند که در راه خدا جهاد کنند .جریان غربگرا باید هر چه زودتر تجدید نظر کند
محسن
بیست و نهم بهمن 95 04:43 ب.ظ
سلام. جالبه چون امپراطورهای بیزانس بعد از نابودی به روسیه مهاجرت و با خاندان سلطنتی روسیه ازدواج کردن و تزارهای روس خودشونو میراث دار امپراطورهای روم شرقی میدونستن.
پاسخ مدیر وبلاگ : منظور ورایات از روم روسیه است و ترکها هم ترکیه و این دو در قرقیسیا به مصاف هم خواهند رفت و الله اعلم
ست
بیست و نهم بهمن 95 01:50 ب.ظ
روسها همان روم روایات هستند ؟
روم که مشخصه امریکاست ؟
پاسخ مدیر وبلاگ : خیر امریکایی های فعلی اغلب اروپایی و انگلیسی و اکثرا انگلوساکسون هستند و مراد روایات از روم روسها است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر