وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

درباره سخنان نماینده ولی فقیه در سپاه : دو جبهه داخلی و خارجی جلوی ظهور را گرفته اند

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:سی و یکم فروردین 96-09:42 ب.ظ

ایت الله علی سعیدی نماینده حضرت آقا در سپاه چند روز قبل سخنان مهمی درباره مسائل جاری روز گفتند که اهم انچه درباره ظهور گفت را بررسی و سپس چند جمله در باره ان و غیره اضافه خواهم کرد.

سخنان ایت الله علی سعیدی 
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به عنوان زمینه ساز ظهور و جهانی شدن اسلام و بعثت چهارمین مقطع فراروی ما است و امروز ما در آستانه عصر ظهور برای جهانی شدن اسلام و بعثت قرار داریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تصریح کرد: مقطع امروز حساس ترین مقطع تاریخ از بعثت تاکنون است و ثمر و نتیجه بعثت، عاشورا و غدیر به اینکه ما چگونه بتوانیم زمینه تبلور جهانی شدن اسلام را فراهم کنیم بستگی دارد.
وی با بیان اینکه امروز ما در تقابلی همه جانبه با جبهه کفر قرار داریم، گفت: از سویی، جبهه حق با رهبری ولی فقیه و از سوی دیگر جبهه ای از کفر، شرک و نفاق قرار داشته و گستره  این تقابل کل جغرافیای زمین می باشد.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به مسئله حاکم و حاکمیت دینی اظهار کرد: در تحقق حاکم دینی تنها اراده ذات باریتعالی کافی است اما در تحقق حاکمیت دینی مردم نقش مهمی را در کنار اراده الهی ایفا می کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آخرین نقطه قبل از شروع و زمینه سازی ظهور است گفت: امروز دو جبهه با تمام وجود در تأخیر ظهور نقش دارند که یکی جبهه بیرونی به رهبری امریکا و دیگری جبهه لیبرال و سکولار داخلی است؛ شناخت دشمنی امریکا کار سختی نیست اما شناخت و موضع گیری در برابر جبهه دیگر که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار می باشد.

جملات بالا که توسط اقای سعیدی ایراد شد بار معنائی خاصی دارند و نشان می دهد که در سطوح بالا درمورد جریانی در داخل که جلوی ظهور را سد کرده اند موضع خاصی وجود دارد .
من چند مثال و سوال به ان اضافه می کنم
ایا اصلاح طلبان و اعتدالیون اطراف اقای روحانی چنین مطالبی را قبول دارند ؟
اگر قبول دارند که هیچ و اگر قبول ندارند چرا هیچ موضع گیری درباره اش ندارند ؟ حتی در حد یک تکذیبیه خشک و خالی؟
چرا اصلاح طلبان هرگز در طول حیات خود از بعد از سال 76 و پیروزی اقای خاتمی هیچ موضعگیری و مقاله ای یا اعلام نظری در این رابطه نداشته اند و حتی نسبت به کسی که از ظهور و انتظار و امام زمان عج صحبت کند موضع گیری انفعالی دارند و فرد را به باد استهزاء می گیرند ؟
اصلا چیزی به نام ظهور در مخیله انها وجود دارد ؟ اگر دارد ما به ازای خارجی ان در ساختار این جبهه کجاست؟ 
اقای سعیدی همانطور که در بالا اشاره شد گفته اند دو جریان در برابر ظهور قد برافراشته اند و جلوی انرا می گیرند ، اگر اصلاح و اعتدال طلبان در این دو جبهه نیستند چرا اعلام برائت نمی کنند؟


البته من معتقدم چهار جبهه در حال حاضر در دنیا داریم که برابر ظهور یا عملا قرار گرفته اند یا در اینده قرار خواهند گرفت 
جبهه اول 
جبهه امریکا و غرب و اسرائیل که ایدوئولوزژی یکسانی تقریبا دارند 
جبهه دوم 
جبهه وهابیت که برغم همیپمانی شدید با جبهه اول خودشان هم تفکر خاصی دارند 
جبهه سوم  که بعدا به انها خواهند پیوست که شامل 
چین روسیه هند و اندونزی و مالزی و جهان دوم و حتی سوم است که به تدریج و طی اتفاقاتی که خواهد افتاد به انها خواهند پیوست 
جبهه چهارم 
گفتن این جبهه برایم سخت است و من معتقدم شیعیان چون تعدادی عددی کمتری دارند باید منسجم باشند و اختلافات خود را اشکار نکنند اما متاسفانه دیگر از انها ناامید شده ام و معتقدم که لیبرال ها و غرب زده های داخلی و انها که یه خاطر پولهای حرام غیرت و حمیت گذشته را ندارند هم جبهه چهارم خواهند بود و متاسفانه اگر ظهور نزدیک باشد نقش منفی و در جهت منافع استکبار را بازی خواهند کرد .متاسفانه ضربات این جماعت از دشمنان علنی شدت بیشتری خواهد داشت. البته سوء استفاده کنندگان از نام امام زمان عج در داخل که 8 سال قدرت پیدا کردند را هم نباید حذف کرد و این دو گروه در داخل در اینده به هم خواهند پیوست و نامه مشائی به اقای خاتمی نشانه ای مهم در این رابطه است .البته باب بازگشت و توبه هنوز هم باز است و افراد فرصت دارند برگردند و لکن احتمال انرا نمی دانم چقدر است.
منتظران واقعی و پای کار و همه مردم بدانند که اگر مسیر اداره کشور را در انتخابات اینده عوض نکنند ، ممکن است در اینده نزدیک هزینه ی شدید و شگفت انگیزی را بپردازند که امروز با یک دهم ان هزینه می توان تبعات سخت و طاقت فرسای اینده را از بین برد .سخنم در این رابطه به خاطر اختلافات جناحی و حزبی و اینکه فلان نفر برود و فلانی بیاید نیست چون این بخش کار اهمیت ندارد .انچه مهم است این است که بتوانیم بستر و ساختار مناسبی برای تعجیل در ظهور بوجود اوریم.
ای مردم 
با تیم فعلی و وجود اقای روحانی در قدرت اجرائی دیدید که نه دنیای ما اباد شد و نه قدم کوچکی برای ظهور برداشتیم .هنوز انکه بیکار بود همچنان بیکار است . هنوز تورم وجود دارد .هنوز پول نفت را نمی توانیم وارد کنیم . هنوز انها که خانه نداشتند ، خانه ندارند .هنوز جوانان مجرد ، مجردند .هنوز اختلاس ها و فسادهای زمان نهم و دهم وجود دارد و حتی عددش بزرگترش شده و از سه هزار میلیارد تومن به ده هزار میلیارد تومن (صندوق فرهنگیان) رسیده است .
تنها برای حفظ افرادشان در قدرت بطور قطره چکانی و بخور نمیر یک دریچه کوچک باز کردند تا افرادشان را حفظ کنند و گرنه همان فشارها هنوز بر تار و پود کشور وجود دارد .
به هر حال همه ما موظفیم که تا فرصت هست حرکتی انجام دهیم .باید اگاهی بخشی کنیم تا مردم بدانند مشکل واقعی ما کجاست .تا بدانند نباید به اب نبات فعلی دلخوش باشیم و اهدافمان را بزرگ و با عظمت انتخاب کنیم و به سهم کوچک و ناچیز راضی نشویم .باید بدانیم خداوند تمام دنیا را سهم مظلومان و مستضعفان دانسته و نباید به یک هزارم درصد از دنیا راضی شویم .
باور کنید شکست رئیس دولت فعلی اسان است اگر سوراخ دعا را گم نکنیم و ادرس را اشتباه نرویم .برای ما مهم نیست که فلان اقا رئیس جمهور بشود ، خوب بشود ، مگر استانه خواسته های ما همین است؟ هرگز 
ما رئیسی می خواهیم که رهسپارمان کند به طرف ظهور . رئیسی که مسئولیت خود را به خوبی انجام دهد و در روزهای سخت مردانه به میدان بیاید .
من این روزها بسیار امیدوارتر از گذشته ام 
اگر دوستان حزب اللهی هم همان هدف طرف مقابل را نداشته باشند که فقط می خواهند به قدرت برسند و بعد مفاهیم ارزشی را در پای سیاست ذبح کنند . اگر اینطور شود هیچ فرقی میان ان دو نیست .در این صورت هر کس می خواهد رئیس بشود ، بشود به ما چه نظرات() 
مدیر وبلاگ صبح قریب
یکم اردیبهشت 96 05:39 ب.ظ
پست تازه منشر شد
تحلیل فضای انتخابات بعد از اعلام صلاحیت ها
حبیب
یکم اردیبهشت 96 09:38 ق.ظ
با سلام
خدارو شکر ,اوضاع انتخابات داره به سمتی میره که انگار یه اقبال عمومی به سمت این سید جلیل القدر داره شکل میگیره ,این جمله رو اقای حسن عباسی هم گفتن
امروز کانال خبرگزاری دانشجویان یه نظر سنجی انتخاباتی گذاشت که کاربران نظر خودشونو اعمال کردند
که اقای رییسی ۷۷%
روحانی۱۱%
قالیباف۱۰%
بقیه هم کمتر از یک درصد رای داشتن
شما حساب کنید ,ارای اقای قالیباف هم تو صندوق اقای رییسی میشینه,
روی کار اومدن یه دولت انقلابی خوب میتونه زمینه سازی ظهور کنه به یاری خدا
دوستان یک ماه سرنوشت ساز داریم ,باید بشینم تا میتونیم تبین کنم شرایط موجود رو شایعات رو کنار بزنیم ,با کنار رفتن پروه احمدی نژاد ,دو جریان باز شده ,نصفشون یا درصدی تو انتخابات شرکت میکنن , و درصدی دیگه راه تحریم انتخابات رو کلید زدن ,خدا رحم کنه
ولی درپایان من امیدوارم به شکل گیری یه دولت انقلابی در پس فتنه ها پس یا علی
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
اینقدر هم خوشبین نباشید جناب حبیب
خبرگزاری دانشجویان متعلق به حزب الله هست و رای بالای رئیسی طبیعتا بالاست ولی این مسئله در سطح عموم جامعه به این شکل نیست و هنوز اقای رئیسی باید فعالیت کند به استانها برود در مناظرات و مصاحبه ها و تبلیغات تلویزیونی خوب ظاهر شود تا بتواند روحانی را شکست دهد.
شکست دادن رئیس جمهور در قدرت سخت است و تاکنون رخ نداده است و در صورت موفقیت رئیسی یک خرق عادت بزرگ بوده است .
البته ما به پیروزی زئیسی امیدواریم ولی نباید خوش خیال باشیم
افشین
یکم اردیبهشت 96 08:26 ق.ظ
سلام
هراس روحانی از پخش مناظره زنده
یکی نیست بهش بگه اگر دروغ وحقه ای در کارت نیست پس چرا این همه ترس
به امید پیروزی حق بر باطل
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
البته اقای روحانی درخواست تجدیدنظر در پخش غیر زنده داشتند لذا حرف شما درست نیست و خوب نیست به دیگران تهمت بزنیم
س ت
یکم اردیبهشت 96 12:56 ق.ظ
رییسی - روحانی
قالیباف -جهانگیری
میرسلیم - هاشمی طبا

این شش نفر تایید شدند برای دوازدهمین دوره انتخابات و انتخاب هشتمین رییس جمهور
همراه قدیمی
یکم اردیبهشت 96 12:21 ق.ظ
سلام امیرعلی جان
راستش وقتی این پستت رو خوندم یاد قسمت آخر سریال مختارنامه افتادم که مختار برای پیروزی نهایی که تو مشت سربازان و فرماندهانش سست بنیان و دنیافریبش بود چقدر نصیحت و التماس میکرد تا تصمیم درست را بگیرند تا به پیروزی برسند ولی فرماندهان دنیازده اش نتوانستن در حساس ترین لحظه ی تاریخی که پیروزیشان حتمی بود با یک سستی و تصمیم نادرست؛شکست و بلکه مرگ با خفت را با پیروزی عوض کردند!!!
حالا هم مردم بدانند اگر در این لحظه ی حساس تاریخی نتوانند به نصیحتهای دلسوزان انقلاب و ظهور گوش ندن و تصمیم درست را نگیرند خسارت عظیم و بلکه جبران ناپذیر و زندگی با رفاه و عزت را با زندگی خفت خواری معاوضه خواهند کرد!!
باید این جربان خفت و خواری ضد ظهور دولت فعلی متوقف شود ان شاء الله و با تصمیم درست تاریخی ملت!
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام دوست قدیمی
بله و الان همان نگرانی برقرار است و ممکن است همان اتفاق در لحظات اخر بیفند خدای نکرده
تشکر از شما
احسان
سی و یکم فروردین 96 11:43 ب.ظ
سلام
فقط یه چیزو خوب میدونم كه این انتخابات پیش رو خیلی مهمه و اگه مردم غفلت كنن ضربه سختی خواهند خورد ولی انقلاب ثابت كرده كه مردم همیشه به موقع بیدار شدند مثل واقعه نهم دی.ما برای این انقلاب خون دادیم خون دلها خوردیم خیلی جاها خودمون رو به خدا نشون دادیم مامردم كوفه نیستیم انشاالله ظهور عقب نمیفته
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر
حرفتان کاملا درست است اقا احسان عزیز
مدیر وبلاگ صبح قریب
سی و یکم فروردین 96 10:26 ب.ظ
دوستان حتما نظر دهند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر