وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

اخرین تحلیل از اولین هفته تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری :باید و نبایدهای تبلیغات

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:پنجم اردیبهشت 96-06:33 ب.ظ

مبعث رسول رحمت و مهربانی و کهکشان بی بدیل عالم بشریت را به همه عزیزان تبریک و تهنیت می گویم .

انچه از این چند روز اغاز تبلیغات بدست امده را بطور موجز خدمت منتظران عزیز و بازدید کنندگان وبلاگ در میان می گذارم 

- نامزدهای دولتی پریشان ظاهر شده اند هم اقای روحانی هم اقای جهانگیری نشان می دهند که تمرکز ندارند و نسبت به موفقیت خود ابدا اطمینان ذهنی ندارند و این را می توان از گفته های انان و اعضای ستادشان به خوبی مشاهده نمود 

- من درباره اقای قالیباف چیزی نمی گویم امیدوارم ایشان مصالح عالیه نیروهای انقلابی را مدنظر خود قرار دهند و در فرصت مناسب ایثار گری خود را نشان دهند . نیروهای انقلاب چیزی از اقای عارف 92 که کم ندارند ؟ 

- اقای رئیسی خوب شروع کرده و استراتژی ایشان را ، تا اینجا  پسندیدم ولی ایشان باید خط شکنی کند . چه کسی گفته نیروهای حزب اللهی نسبت به ازادی بیان و عقیده و گردش ازاد اطلاعات و عناوینی همچون اینها موضع محافظه کار دارند ؟ اصلا اینطور نیست و اگر هم بوده باید ترمیم شود و ضمن انکه باید پروپاگاندای دولت در زمینه جنگ که من در مطلب قبل بر ان تاکید کردم را باید خنثی کرد و اقای رئیسی اعلام کند که البته اعلام کردند اما باید موکدا اعلام کند ما باید با همه دنیا رابطه دوستانه و برابر و مبتنی بر منافع ملی داشته باشیم و این بهانه از دولتیان گرفته شود .

اقای رئیسی بدرستی گفته دولت من می تواند شامل همه نیروهای مومن و معتقد باشد چه اصلاح طلب چه اصول گرا که خط امامی باشند  . این حرف ایشان کاملا درست است و نشان از منش اعتدالی وی است . اقای رئیسی باید بر مقوله های ازادی بیان و کثرت گرائی تاکید کند .کما اینکه حرف ایشان درباره کرامت انسانی زیاد بر دلم نشسته است .

-اقای رئیسی می تواند گفتمان جدید و در عین حال انقلابی در کشور ایجاد کند که هم بر اصول تاکید شود و هم وجهه اصلاحی حقیقی خود را داشته باشد و این گمشده نیروهای انقلابی است و وی می تواند همچون اقای خاتمی 76 پدیده این دور از انتخابات شود .ضمن انکه حتما برخی اشکالات اقای خاتمی را هم ندارند .
اقای رئیسی باید بر جامعه مومن انقلابی ولائی و در عین حال کثرت گرا و طرفدار ازادی بیان تاکید کند. باید گردش ازاد اطلاعات به رسمیت شناخته شود و بستن و تعطیلی و دستگیری اخرین راه حل باشد ، و اصلا نباشد .باید به مردم اطمینان دهد که حقوق و ازادی فردی و اجتماعی انها محفوظ خواهد بود و اخرین بهانه ها را از دولت ناکارامد فعلی بگیرد .

سیادت و چهره ی زیبا و ایضا خنده های دلنشین ، میمک شکیل صورت ، قد مناسب و رعنا و در عین حال خوش فکری و خوش مشربی و سابقه و گذشته مثبت کمک بزرگی به اقای رئیسی در روزهای حساس اینده خواهد بود و سرنوشت انتخابات را بر خلاف خواست دولتیان ناکارامد و خسته به سمت نیروهای مومن انقلابی تغییر خواهد داد و قلب ها و ارای مردم و اکثریت ملت را به سمت سید ابراهیم رئیسی روانه می کند . انشاء الله تعالی نظرات() 
افشین
هشتم اردیبهشت 96 03:47 ب.ظ
سلام نامزدها وارد سازمان صدا وسیما شدند جهت مناظره
جالب که روحانی با هیچ یک از نامزدها دست نداد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
دوستان پست جدید منتشرشد
درباره مناظره
احسان
هشتم اردیبهشت 96 11:59 ق.ظ
به دور از هر گونه افراط گری و نظر شخصی خودمه اینكه ایشون دراولین گفتگوی تلوزیونی اونجور كه باید ظاهر نشدند و استفاده از تبلیغاتی كه در زمان احمدی نژاد استفاده شد مثلا یارانه چند برابری یا اسم بردن از بعضی شخصیتها برای اینكه نشان بدهند كه مورد همایت اونها هستند به نظر بنده سبب تبلیغات سو علیه ایشون میشه همنطور كه تا كنون شده و البته این تازه ابتدای مناظراته و باید دید در ادامه راه چگونه خودشون رو به مردم نشان خواهند داد
رهگذر
هشتم اردیبهشت 96 01:45 ق.ظ
به خوبی چندین بار اشاره كردید كه آقای رئیسی باید چه كارهایی بكند و نباید چه كارهایی انجام دهد، و البته این نشان میدهد كه نقائصی در تبلیغات ایشان وجود دارد و انتظارات شما و من را برآورده نمیكند

به نظر من تعداد مواضع و بیاناتی كه ما آرزو داریم از آقای رئیسی بشنویم ولی نمیشنویم زیاد است، واین نشان میدهد كه ما آقای رئیسی ای كه در ذهن خود میپسندیم در واقعیت نمیبینیم و امیدوارم به تخیل خود قانع نشویم.

از طرف دیگر هرچه تعداد طرفداران و نزدیكان احمدی نژاد اطراف آقای رئیسی بیشتر شوند نیز برای ایشان بدتر خواهد بود. در مجموع باید بگویم نسبت به موفقیت ایشان خوشبین نیستم.
پاسخ مدیر وبلاگ : دوستان عزیز
فعلا انتقاد کردن صلاح نیست و باید به دنبال هم افزائی باشیم و نقاط ضعف در همه ستادها وجود دارد و باید به دنبال تقویت و تشریح نقاط قوت باشیم
تشکر از همه دوستان
س ت
هفتم اردیبهشت 96 11:25 ب.ظ
الان صحبتهای اقای قالیباف را دیدم
به نظرم مناسب دقیق و خیلی خوب بود
هرچند ضبط شده بود و قطعا قابل مقایسه با برنامه زنده نیست ولی واقعا خوب بود
هرچند دلم با ایشان نیست
پاسخ مدیر وبلاگ : فعلا برای انتقاد از کارها زود است لذا کامنتها فعلا پنهان می شوند
افشین
هفتم اردیبهشت 96 10:01 ب.ظ
سلام به قول امام خمینی ما مآمور به انجام وظیفه ایم و انهم انتخاب اصلح است
و آگاه سازی مردم حتی المقدور در فامیل و آشنایان ونتیجه هرچه خدا تقدیر نماید همان است بدون هیچ شکی
و درخصوص شرایط آخر زمانی باید بگویم حوادث آخرزمانی شروع شده والان در وسط آن هستیم وچیزی تا پایان راه باقی نمانده
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
مدیر وبلاگ صبح قریب
هفتم اردیبهشت 96 09:57 ب.ظ
دوستان ظاهرا وبلاگ رایحه ظهور بسته شده u313
نمیدانم درسته یا نه
س ت
هفتم اردیبهشت 96 09:25 ب.ظ
میخواستم از اولین پخش زنده صحبتهای جناب رییسی بنویسم
حوصله ام نشد
امیدوارم بابرنامه تر و مسلط تر در روزهای اینده و اولین مناظره جمعی حاضر شوند

اما در همین زمان دو خبر مهم جلوه کرد اولی پوشش داده شد اما دومی مورد توجه نبوده
.حمله بامداد پنج شنبه اسراییل به فرودگاه دمشق
و امدن نیروهای ترکیه به نقطه مرزی روبروی ریف حسکه همراه با ادوات کامل و مشخصا تعداد زیادی تانک و تصاویر مربوط به برداشتن دیوارهای بتنی مرزی .

ترکیه نیازمند جنگی دیگر است .
شاید همین روزها نیمه دوم اردیبهشت منطقه کاملا شرایط خاص دارد
پاسخ مدیر وبلاگ : دیشب دقیق گفتگو را دیدم .اقای رئیسی بر سخنوری مسلط است ولی بعضی اوقات انسجام جملات دچار اشکال می شد . به نظر من ایشان دیشب بر یک یا دو موضوع تمرکز می کرد بهتر بود .به نظرم من حیث المجموع گفتگو بد نبود و می شود بهتر هم بشود. مناظره اول و اخر خیلی مهم است .به نظزم ستاد اقای رئیسی برنامه ندارد و ضعف ساختاری دارد
پنجم اردیبهشت 96 08:40 ب.ظ
امیرعلی جان مدتیه یمن را فراموش کردی
فراموش نکن این مظلومین را برادر من
پاسخ مدیر وبلاگ : دوستان خواهشا نام کاربری را فراموش نکنید
و اما جواب
من هرگز یمن را فراموش نمی کنم
یمن هر روزش کربلاست
هر روز ال صهیون سعودی در حال جنایتند
به خدا پناه می بریم از ظلم ال سعود
خدایا ال سعود را منکوب کن همین امروز همین امسال
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر