لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

حملات تروریستی به مرقد امام راحل ره و پارلمان ایران به دستور مستقیم بن سلمان

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:هفدهم خرداد 96-06:30 ب.ظ

حملات امروز نیروهای مورد حمایت سعودی در تهران به مرقد مطهر امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و هم چنین مجلس شورای اسلامی باعث شهادت و زخمی شدن عده ای شد.علو درجات را برای شهدای این حادثه دردناک از خداوند مسئلت داریم و  مجروحان را شفای عاجل عنایت فرماید.
این حمله قطعا کار مشترک مخابرات سعودی اماراتی است به دستور امریکا .همین چند روز قبل بن سلمان وهابی وعده داد جنگ را به داخل ایران خواهد کشاند و امروز این وعده عملی شد.
در عرف حقوق بین الملل این حرف که از جانب مقام رسمی پروتکلی کشوری زده شده رسما به عنوان اعلام جنگ تلقی می شود .اگر الان این حادثه در اروپا و امریکا اتفاق می افتاد قطعا به منزله اعلان جنگ به ان کشور ها قلمداد می شد.
وضعیت منطقه ما بسیار دقیق و حساس و نیاز به اتحاد در درون و حرکت واحد و منسجم پشت سر حضرت آقا به شدت احساس می شود. ما منتظر اعلام موضع و نظر معظم له هستیم .رهبری حصن حصین و قلعه تسخیر ناپذیر کشور ماست.
درست است که داعش اعلام کرده که حملات را انها انجام داده اند اما ما دست سعودی اماراتی را به شکل اشکار مشاهده می کنیم .نظرات() 
افشین
نوزدهم خرداد 96 07:23 ب.ظ
سلام دوستان به نظر من اگر داعش میتونست کاری بکنه تا حالا انجام داده بود دقیقا به گفته نویسنده این پست زمانی این اتفاق افتاد که قبلا محمد بن سلمان گفته بود ما جنگ را به داخل خاک ایران میکشانیم در هر حال عریبستان خنجرش را از رو بسته و تا دیر نشده به دوستان وآشنایان اطلاع بدهیم که در شرابط فعلی نه تنها به حج رفتن ثواب ندارد بلکه عین کج فهمی است اگر اتفاق حج دوسال پیش اتفاق افتاد کی پاسخ گو است ای کاش سازمان حج کمی به عقل بیاید وقید حج امسال را بزند
سادات
هجدهم خرداد 96 03:47 ب.ظ
سلام
تلوزیون ترکیه پیاده شدن سربازان ترکیه ای درخاک قطر را تایید کرد وظیفه سربازان ترک را حفظ ثبات و آموزش سربازان قطری اعلام کرده اند.....آیا این می تونه همون روایت پیاده شدنترکان در جزیره باشه ؟؟
آیا حملات تروریستی دیروز می تونه باعث غفلت جهان اسلام وایران از قطر باشه ؟؟؟ شاید خواستن با این شلوغکاری ها توجه هاروبه قطر رو کم کنن به نظرم واقعا قصد حمله به قطر هست .....

روایت پیاده شدن ترکان در جزیره
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
منظور از جزیره در منطقه ای در شام و نزدیک عراق است نه قطر
تشکر از شما
هجدهم خرداد 96 03:41 ب.ظ
خطر ناتوی سلفی را نباید دست کم گرفت اما بیش از همه باید نگران آنهایی بود که برای جذب ناامنی، میدان مغناطیسی ایجاد می کنند؛ خطر ستون پنجم به مراتب از داعش بیشتر است!
سلطانی
هجدهم خرداد 96 03:40 ب.ظ
از روز روشن تر است که اقدامات اتاق عملیات ایران در سیا تک بعدی طراحی نمی شود. به عبارتی در حوزه نیمه سخت (اقتصادی) و نرم (عملیات روانی) باید منتظر مکمل های توحش دیروز بود و این دو مبحث غالبا یک طرف داخلی برای پاسکاری خواهد داشت که به زودی رخ نشان خواهد داد و شانتاژ و بهره برداری را کلید میزند!
سلطانی
هجدهم خرداد 96 11:51 ق.ظ
لزوم تهیه بیانیه تسلیت متقابل

شاسکول مسلکی که علی الحساب سکان دولت آمریکا را بدست او داده اند به بهانه ارائه پیام تسلیت به مردم ایران گفته: ایران قربانی شری (تروریسمی) شد که خود از آن حمایت می کند.

این سیگنال یعنی سرفرماندهی ائتلاف وحوش، از نتیجه عملیات راضی است و از آن بدتر اینکه تلویحا پایان ماجرا را باز گذاشته. ساده اش یعنی آنکه تا ایران نقش منطقه ای خود را ایفا می کند و نمی گذارد حریم امنیت کشور را بسان کیک تکه پاره کنند، باید حوادث مشابه را انتظار بکشد.

اقدام فوری در این شرایط تفهیم حد مقابله به مثل ایران است که باید به این تاجر هالونما مخابره شود. کلوخ پرتاب شده به تهران باید با سنگ در نیویورک، واشنگتن و لس آنجلس پاسخ داده شود وگرنه بعید است روند عملیات ناتوی سلفی تابع خط و نشان های یک مشت اوا خواهر مدعی دیپلماسی لبخند قرار بگیرد.

بیانیه تسلیت متقابل را باید با الزامات آن به سرعت تهیه و تنظیم کرد وگرنه باید منتظر توحش بیشتر لشگرزامبی ها بود!
سیدمحسن
هجدهم خرداد 96 10:18 ق.ظ
حملات امروز با همه سختیها و مشکلات و از دست دادن هموطنان عزیز
اگر یک حسن داشت:
آن هم حفره های امنیتی کشور بیش از پیش آشکار شد.
خائنین در بخش های امنیتی بیش از پیش شناخته شدند.
حالا دیگر افراد زیادی که دل در گرو شیطان داشتند و تسبیح به دست و ریاکارانه در بخش های امنیتی بیش از پیش شناخته شدند.
قطعا قبل از جواب دندان شکن به دعش و سران صعودی صهیونی سپاه پاسداران آن ها را مواخذه خواهد کرد.
سیدمحسن
هجدهم خرداد 96 10:13 ق.ظ
آقای افشین خان
آخر چرا تندروی و کندروی؟! اخوی
حج یک واجب الهی است.
مانند نماز و روزه و ...
رای به عدم انجام آن شرایط خاص دارد...
مراجع محترم باید نظر بدهند نه مردم کوچه وبازار
نرفتن ایران به حج اول همین آل سقوط را خوشحال می کند...
صلاح در رفتن است اما با عزت
بگذارید این تصمیم با بزرگان و ولایت فقیه باشد
جو سازی ممنوع!!!
هجدهم خرداد 96 04:58 ق.ظ
سلام امیرعلی جان و دوستان همسنگر
متاسفانه هویت تروریست هائی که امروز به تهران حمله کردند ایرانی است یعنی متعلق به همین اب و خاک هستند.
امیر علی
مطمئن باش مزاحم وبلاگ از جنس همین افراد است که همه ما می دانییم از چه مناطقی و چه فرقه ای هستند حتم دارم مزاحم وبلاگ از همین کفار بی اص و نسب است که چند سال است به کارهای تروریستی در وبلاگ منتظران ادامه می دهد و خسته نمی شود. اگر خصومت شخصی با تو یا دیگر دوستان داشت یک ماه دو ماه یا فوقش یکسال و تمام می شود لذا مطمعن باش این فرد از همین گروه تروریستی داخلی محصوب می شود شک نکن
س ت
هفدهم خرداد 96 10:00 ب.ظ
صحبتهای رهبر انقلاب پس از خطای مهلک ال سعود
ان شا الله کلک اینها به زودی کنده خواهد شد
س ت
هفدهم خرداد 96 09:56 ب.ظ
اگر خاطرتان باشد چند ماه پیش بود که فیلمی هم منتشر شد که در ان اعضای ایرانی داعش در ان ایران را تهدید میکردند
ان زمان جدی گرفته نشد
اما فیلم امروز این بزدلها و لهجه ی خاص شان نشان داد با همان افراد در ارتباط بودند

لهجه افراد درون فیلم نشان میدهد اصالتا عرب نبودند
افشین
هفدهم خرداد 96 07:39 ب.ظ
سلام دوستان به نظر من اگر داعش میتونست کاری بکنه تا حالا انجام داده بود دقیقا به گفته نویسنده این پست زمانی این اتفاق افتاد که قبلا محمد بن سلمان گفته بود ما جنگ را به داخل خاک ایران میکشانیم در هر حال عریبستان خنجرش را از رو بسته و تا دیر نشده به دوستان وآشنایان اطلاع بدهیم که در شرابط فعلی نه تنها به حج رفتن ثواب ندارد بلکه عین کج فهمی است اگر اتفاق حج دوسال پیش اتفاق افتاد کی پاسخ گو است ای کاش سازمان حج کمی به عقل بیاید وقید حج امسال را بزند
احسان
هفدهم خرداد 96 07:06 ب.ظ
اولین سیلی رو ملت ایران برای بیدار شدن خوردامیدوارم با همین سیلی اول بیدار شیم اگر نه منتظر سیلی های بعدی باید باشیم. البته امروز توی شبكه های اجتماعی زیاد حرف از اتحاد دیدیم و شنیدیم كه امیدوارم تداوم پیدا كنه
مرگ بر آل سعود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر