با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عجل الله تعالی فرجه الشریف

اختلافات علی عبدالله صالح و انصار الله یمن علل و عوامل ان ، یمن تا کجا می تواند مقاومت کند ؟ روزهای دشوار و سخت اهالی یمن و نقش مهم و تاثیر گزارشان در ظهور

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:سوم شهریور 96-03:21 ق.ظ

اختلاف روزهای اخیر بین جبهه علی عبدالله صالح رئیس جمهور سابق یمن و متحد کنونی جنبش انصار الله حوثی یمن از پشت درهای بسته به سطح رسیده وعلنی شده و همانطور که قابل پیش بینی بود علی عبدالله نتوانست تا اخر به پای حرف و قرار و مدار خودش مثل تمام سالهای طولانی حکمش باقی بماند و ترجیح داد مجددا برای سعودی ها چشمک بزند .
سخنان فرمانده سپاه اسلام در یمن عبدالمالک بدر الدین الحوثی و صحبت های کد دار و صریح وی باعث نگرانی شده است و  از چند جهت این سخنان و اوضاع یمن قابل بررسی است :
اول اینکه بالاخره برای انها که اوضاع یمن را دنبال می کردند مبرهن بود که علی عبدالله صالح تا حدی پای کار سخت و پر هزینه ای چون مقابله با دشمنان جهانی یمن خواهد ایستاد و در نهایت  وی وا دادگی نشان خواهد و فتیله مقاومت در برابر ال سعود و امریکا را پائین خواهد کشید .علی عبدالله یک سیاسی کار کار کشته و قدیمی است و برای ثروت و قدرت می جنگد و با وعده ی قدرت و ثروت پشت مقاومت یمنی را خالی خواهد کرد .هر چند او هنوز ظاهرا حرف خاصی از جدائی نزده ولی خود انصار الله از نزدیک می دانند چه خبر است و اطلاعات انها کامل تر است .

دوم نبرد یمن با شاخ شیطان در حجاز نبردی هزینه بر ، تقریبا طولانی و پر از کوره راه های سخت و تو در تو و برهوت خشکسالی و سختی و هزینه مال و جان و ابرو و خانه و کاشانه است .علی عبدالله و حزبش امادگی محدودی برای ایستادن دارند و به اصطلاح حد یقف دارند و از جائی به بعد متوقف می شوند که اثار و نشانه های این تغییر و واگرائی را خود انصار الله دیده اند و عبدالمالک الحوثی مستقیم به ان اشاره داشت .

سوم یمن اخرالزمان که هم اکنون در بحبوحه این نبرد قرار داریم از هدایت بخش ترین پرچم ها و افراد ان مخلص و ناب و در عین حال با کمترین امکانات کارهای بزرگی انجام خواهند داد و اولین وعده های پیروزی در حجاز و زمینه سازی ظهور در ان منطقه را از یمن خواهیم دید .نمی دانم چقدر دیگر باقی است ولی هنوز مراحل خطرناکتر و بزرگتری باقی است و در این راه نیاز به اخلاص و مجاهدت همچون نبرد بدر در صدر اسلام و نبرد صفین و نهروان در زمان خلافت امام علی ع لازم است که این ویژگی ها در علی عبدالله صالح و امثالش و حزبش وجود ندارد .البته مردم طرفدار او در یمن زیادند و ما در اینجا از سیاسیون حرف می زنیم نه مردم عادی که احتمال چرخش انها و برگشت به مسیر حق خیلی زیاد است .

چهارم ال سعود بازی چند وجهی در منطقه اغاز کرده اند و نیاز فوری به پدافند ان وجود دارد و اگر انجام نشود احتمال تاخیراتی برای چند سال معدود وجود دارد .در حال حاضر سعودی در حال نزدیکی به ایران شیعیان عراق و نزدیکی به خود علی عبدالله صالح و حتی بخشی از حوثی هاست و این کار ممکن است انصار الله را در شرایط ویژه ای قرار دهد و در صورت اختلاف داخلی و شبه کودتا توسط علی عبدالله صالح کار در یمن سخت و جانکاه خواهد شد .

پنجم مردم یمن در طی 30 ماه جنگ تلفات سنگین و کم سابقه و بی سابقه ای برخی ابعاد متحمل شده اند و علاوه بر جنگ ، گرسنگی فوق تصور و بیماری های منجر به مرگ و میر وسیع و استیصال مردم و نابود شدن بیمارستان ها و خانه ها و نابودی اقتصاد و هر انچه در یمن در اصل فقیر شرایط انصار الله را سخت نموده و ما به شدت نگران یمن هستیم .یمن در ازمایش سختی قرار گرفته و حیات و ممات ظهور یا حداقل بخش مهمی از ان به یمن بستگی مستقیم دارد و این موضوع را نباید دست کم گرفت .سردمداران و حاکمان جهان می دانند در یمن چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و حواسشان جمع است و می دانند که یکی از ارکان حوادث اخرالزمان در یمن است . انها به یمن توجه زیادی دارند و در عین حال جلوی توجه جهان  افکار عمومی ان به جنایات ال سعود در یمن را هم گرفته اند و این کار را سخت کرده است .
کار مومنان یمن بعد از 30 ماه سخت من بعد و با شرایط و قدرت نمائی و احتمالا خنجر اغشته صالح از این که هست سخت تر خواهد شد و شرایط منتظران را بغرنج خواهد نمود .مردم یمن سخت کوش و قانع و مرد روزهای سخت اند و زنان و مردان و کودکانشان هم پای کار هستند ولی بالاخره طاقت و توان انها هم حدی دارد و اگر اختلافات عمیق تر شود کارمان سخت می شود . انها با وعده قطعی ظهور است که شدائد و تلخی و سختی ها را تحمل کرده اند و دم نمی زنند و همانطور که می دانیم ان الله لایخلف المیعاد خداوند خلف وعده نمی کند و بزودی امدادهای غیبیش را خواهد فرستاد و بنده حقیر با اطمینان و توکل بر خدا این حرف را می زنم .هر چند در خوف و رجای سختی قرار گرفته ایم و لکن باید همچنان باید امیدوار بود .روزها و ماه ها و شاید سالهای سختی در انتظار مومنان منتظر است و باید برای سخت ترین شرایط اماده بشویم .حداقل کارمان دعای مخلصانه و از روی اضطرار برای یمانی ها است .
نظرات() 
س ت
پنجم شهریور 96 05:32 ب.ظ
در حالی که تمام رسانه های ضد مقاومت از رادیو زمانه تا بخش خبری بی بی سی از درگیری انصارالله و عبدالله صالح صحبت میکردند

که طی ان نفراتی از هردو گروه کشته شدند
بیانیه انصارالله و خبر راشاتودی نشان داد برنامه ای هماهنگ برای ایجاد اختلاف میان دو گروه یمنی در حال انجام است

بدین شکل که گروهی با تشبیه خود به انصارالله به مقر نیورهای صالح حمله کرده اند

بسیار باید مواظب بود در دام رسانه ای این بلندگوهای دجال صفت نیفتاد
پاسخ مدیر وبلاگ : با سلام خدمت همه دوستان گرامی و تشکر از نظرات خوب شان در این پست که باعث هم افزائی و گفتگوی احسن بود

پست تازه منتشر شد
حتما نظر خود را درج کنید
عباس منصوری
پنجم شهریور 96 01:41 ق.ظ
سلام
به شخصی که خودش رو معرفی نکرده در کامنتی بنده رو مخاطب خودش قرار داده بود باید عرض کنم هرچند کامنت شما نامفهوم بود و متوجه منظورت نشدم اما من همیشه با نام خودم کامنت میزارم و احتیاجی نمی بینم بی نام کامنت بزارم. اتفاقاً این شمایید که بدون نام کامنت گذاشتید
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
لطفا از ایحاد اصطکاک خوداری کنید . شخصی کردن مسائل و ایجاد اختلاف باعث می شود از موضوعات اصلی دور شویم .
تشکر از همه دوستان
کلام
چهارم شهریور 96 11:42 ب.ظ
این همه بلایی که بر سر مسلمونا میاد همه از بصیرتهای اروپاییا و آمریکا و اسرائیل داره میاد واسه ی من یکی آمریکا آمریکا نکنین که حالم به هم میخوره . از اون همه دشمنی از اوایل انقلاب تا کشاندن این مردم و انقلاب به جنگ و دادن این همه شهید و این همه تحریم و تو فشار قرار دادن این مردم و انقلاب همه از طرف آمریکا و اسرائیل و اروپاست کور هستین?!? نمیبینین؟!?. یا باید بلایی بدتر از این به سرتون بیارن تا آدم بشین . به جایی که رو پای خودمون بایستیم بعضی از داخل هی دم از آمریکا میزنن لعنت به همشون
پاسخ مدیر وبلاگ : بصیرت یعنی اینکه به دنیا نگاه کنیم
دو جبهه وجود دارد
جبهه امریکا غرب و صهیونیزم و اعراب وهابی
و جبهه ایران و مقاومت و مستضعفان دنیا
اصلا نیاز به بصیرت زیادی ندارد کافی است نگاه کنیم که کدام حق است کدام باطل و انتخاب کنیم که در کدام جبهه قرار بگیریم و اگر جبهه حق را به هر دلیل تخطئه و تضعیف کردیم مآلا به جبهه باطل پیوسته ایم حتی اگر دلمان نخواهد و حتی اگر متوجه نباشیم فرقی نمی کند .
مثال تاریخی هم زیاد وجود دارد فاعتبروا
تشکر از شما
سادات
چهارم شهریور 96 11:30 ب.ظ
سلام
ممنون از پست جدید ....منم ممنونم از جناب آقا احسان حرفتون کاملا درسته ....من هم سه سال پیش تو وبلاگشون موقعی نظر گذاشتن آزاد بود نظر گذاشتم بدور از توهین وهر چیز دیگه در مورد سید خراسانی واینکه بزرگترین نیروی نظامی جهان تشیع و حتی خاور میانه از ایرانه اونوقت چطور میشه از کشوری فاقد قدرت شخصی بیاد اولا ایران رو بگیره وبعدش بخواد کمک آقا باشه ؟؟؟ پس سهم ایران ونیرو های ایرانی چیه اینجا و....کلی توهین کردن ودیگه اجازه ندادن نظر بگذارم ایشون بی بصیرت هستن البته خوشبینانه ش اینه
حداقل سه سال وبلاگشون رو میدیدم الان هم گاهی اوقات سر میزنم نه اینکه قبول داشته باشم فقط شاید گاهی دنبال نشونه ای میگردم که دلم رو آروم کنهاما حرفاشون پر از غرض شخصیه کاملا آشکاره مخالف جمهوری اسلامی و رهبری هستن خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه این کامنت رو هم برای این گذاشتم شاید بقیه خوانندگان آشنایی با نظر ایشون نداشته باشن ومن این تجربه رو داشتم بیشتر قول هایی که دادن درست نبوده همون طور که یکی بزرگواران اشاره کردن به رهبر سوم انقلاب ....چقدر غصه خوردیم ایشون دوسال پیش نبود رهبر انقلاب ورهبری جدید رو پیش بینی کرده بودن با ذکر حتی نام که آقای محمود هاشمی شاهرودی هستن که به هول وقوه الهی تیر شون به سنگ خورد خدا رو شکر ببخشید وقتتون رو گرفتم
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
حرفتان درست است متاسفانه این نوع مواضع یا ناشی از جهل است یا اینکه فرد یا گروهی یا طرفدار جبهه دشمن هستند یا با نظام و مقاومت اسلامی زاویه با درجات متفاوت دارند .
الان اگر در عراق بروید بپرسید که رهبر مقاومت و عامل اقتدار ان کیست فورا حضرت آقا را به بان می اورند و معتقدند ایشان است که این طرف را به فضل الهی حفظ کرده است
لذا این حرف های هاشمی چینی و از این قبیل توهمات و الهامات وهابیت و صهیونیست هاست که درحال ساختن دلبخواهی افراد و گروهها و وقایع اخرالزمان هستند و فکر می کنند اینطور می توانند خود را نجات دهند .
کلام
چهارم شهریور 96 11:26 ب.ظ
به گفته ی این آقای بی نام من الان باید این هاشمی چینی را قبول بکنم تا بصیرت داشته باشم . بصیرت شما اینجور آدما بخوره تو سرتون .
کلام
چهارم شهریور 96 11:11 ب.ظ
آقای تنکابنی معتقدند تمامی کسانی که بر علیه منصور هادی قیام کردن نا حق و در آخر شکست سختی میخورند . از دوستان خواهشمندم اول اندکی اندیشه کنند بعدا از این جور آدما دفاع کنند . اگه اینطور باشهس قیام مردم یمن قبل از ظهور چی میشه که تو روایات مختلف دائم بهش تأکید شده .
پاسخ مدیر وبلاگ : اگر انها که علیه این مزدور وهابیت قیام کرده اند ناحق هستند پس چه کسی حق است ؟
و چه کسی باطل است ؟
یکی از دوستان حرفهای خوبی زد صادق 63 و سوالات خوبی مطرح کرده و پاسخ به انها به تمام این جدالها خاتمه می دهد و راه صحیح مشخص می شود .
بصیرت ان است که جانباز صفین که تا استانه شهادت پیش رفت چند سال بعد بر اثر دنیاگرائی و بی بصیرتی سر مطهر فرزند علی ع را جدا می کند .این بزرگترین نشانه بصیرت و بی بصیرتی است .
متاسفانه برخی با توجه به مشکلات اقتصادی و نظرات عوام پایه نظرات خود را طرح می کنند ولی سوالی که مطرح است که زمان پیامبر مگر مشکلات مادی نبود ؟ مگر شعب ابیطالب نبود؟ مگر اوارگی پیامبر و اصحابش و داستان حبشه و تحریم و محاصره اقتصادی نبود ؟ مگر دهها جنگ تحمیل نشد ؟ پاسخ این سوالات بصیرت می اورد .جبهه حق و باطل هم که کاملا واضح شده اند
کلام
چهارم شهریور 96 11:06 ب.ظ
با سلام خدمت دوستان و مدیر وبلاگ . خواستم بگم نظرات آقای تنکابنی بسیار خنده دار و توهمی بیش نیست ایشان معتقدند که از سمت مشرق شخصی بنام هاشمی چینی و بنی تمیم افغانی میاد و تو سرزمین ایران قیام میکنه و به کمک امام زمان عج میره . یکی نیست بهش بگه آخه کدوم آدم عاقلی این حرفا ازش قبول میکنه
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام خدمت شما
تشکر از شما
به نظرم طرح این جور افراد و طرح نظرات شاذ و بی پایه و اساسشان می تواند نوعی تبلیغ برای انها باشد بهتر است دوستان به این مسائل بیش از حد نپردازند
معروف است که انکه خوابیده را می توان بیدار کرد اما انکه خود را به خواب زده را هرگز نمی توان بیدارنمود
ممکن است خطر مقاومت را از شرق ایران تهدید کند و بعید نیست ولی این افراد جزو جبهه تبهکار شرق هستند که برخی علائم اولیه انها مدتهاست اشکار شده و امکان اینکه در اینده این مهره ها را حرکت دهند وجود د ارد
چهارم شهریور 96 09:21 ب.ظ
جناب عباس منصوری اقدام شما برای مخفی كردن نظرات اخیرتان كه با چند كامنت بدون نام انجام شده فایده ندارد تلاش بی فایده نكنید
بی نام بودن بهتر است
چهارم شهریور 96 04:05 ب.ظ
اولا بنده وکیل مدافع کسی نیستم که پاسخگوی اعمال دیگران باشم و یقینا ایشان اشتباهات زیادی در پیشگویی ها دارند و خود ایشان هم منکر این واقعیت نیست
ثانیا مگر بقیه کسانی که با یقین برخی حوادث را پیشگویی می کردند دچار همین اشتباهات عدیده نشده اند ؟ مدیر همین وبلاگ در اوایل چقدر با یقین در باره ظهور پیشگویی می کرد


بنده فقط مدعی هستم جناب مدنی مستدل ترین پیشگویی هارا در بین پیشگوها دارد حتی بهتر از علامه کورانی دلیل می آورد و الا او هم انسانی معمولی است با اندیشه های مخصوص به خود و متهم نمودن کسی به نفاق و بی بصیرتی خود نوعی عجب و تکبر محسوب می شود.

همه این کانالها چه خوب چه بد موجب افزایش اطلاعات مهدوی در میان منتظران می شود مگر چند سایت و وبلاگ و کانال مهدوی در این کشور با این همه جمعیت وجود دارد که بخواهیم آن ها را هم با برچسب نفاق و بی بصیرتی محدود کنیم
همه دم از آزادی بیان می زنیم اما وقتی کسی با ما زاویه پیدا کرد هزار تهمت و افترا بارش می کنیم وبعد دم از شیعه بودن می زنیم
اگر کسی تحمل حرف مخالف را ندارد همان بهتر که کانال و وبلاگش را ببندد و رفع زحمت کند و ما هم اگر از اندیشه های کسی خوشمان نمی آید لزومی ندارد با او درگیر بشویم

همه کسانی که به این کانالها و .... سر می زنند دغدغه ظهور دارند با اینکه بنده برخی افکار مدیر محترم این وبلاگ را نمی پسندم اما بخاطر مطالب مفیدی که گاهی در این وبلاگ می بینم همیشه به این وبلاگ سر می زنم و حتی بخاطر مولایم عج برخی تهمت هارا به جان می پذیرم و سکوت می کنم.
خدا به ما عقل داده تا هر نوع عقیده ای را بشنویم و بهترین را انتخاب کنیم
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
پاسخ مدیر وبلاگ : حرف ما چند جمله بیشتر نیست
ایا جبهه مقاومت و پیشوای انرا قبول دارید یا ندارید ؟
بدون اینکه وارد این سفسطه ها بشوید پاسخ دهید که ایا ولی امر مومنان جهان ایت الله العظمی خامنه ای و سیاست ها و راهبردهای جبهه مقاومت را قبول دارید یا خیر
اگر قبول دارید فبها و اگر قبول ندارید از نظر ما بصیرت ندارید و این نظر ماست و نمی توانیم نظرات را به هم تحمیل کنیم و راهمان جدا می شود .
sadegh63
چهارم شهریور 96 11:43 ق.ظ
قابل توجه آقای بینام
من در تلگرام از این آقای تنکابنی سوالی کردم به این مضمون که:
فرض کنیم یمانی سید حسینی باشد و از حوثی ها هم نباشد پس وقتی سید یمانی خروج می کند چه کسی از او حمایت می کند :
1- علی عبدالله صالح و طرفدارانش
2- منصور هادی و طرفدارانش
3- وهابیون و داعش که بخش هایی از یمن رو تصرف کردند
4 - سید سلیمان مدنی تنکابنی
5- شیعیان زیدی که همان حوثی ها هستند و انسانهایی دلاور و شجاع و مجاهد هستند و آماده یاری مهدی منتظر هستند
ایشون در جواب گفت که حوثی ها اصلا زیدی نیستند !!!!!!
وقتی دلیل آوردم برایش شروع کرد به بهانه درآوردن و گفتم مقالات کانالم رو بخون
وقتی گفتم تمام مقالات رو خوندم حتی اون دروغ ها و اراجیفی که میگفتی ترکیه در سال 2015 بعد از دریافت هواپیما های پیشرفته به ایران حمله میکنه و در سال 95 سومین سید هاشمی در ایران سر کار می آید ( البته بهش گفتم که این آرزو رو با خودت به گور می بری چون رهبر ما پرچم رو به صاحبش میدهد)بعد که دید نمیتونه جوابم رو بده گفت تو یا زیدی هستی یا عباسی !!!!!
از اونجا فهمیدم ایشان خیلی آدم بی سوادی هست . ضمن اینکه تمام مقالات مثلا تخصصی هم که مینویسد اکثرا از منابعی استفاده میکنه که از نظر فقهای شیعه از نظر سندیت ضعیف و به اعتبار هستند .
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما
اینها که چنین حرفهائی می زنند در اولیات بصیرت مانده اند
انچه که عیان است چه حاجت به بیان است
انقدر اوضاع واضح شده که ندیدن مسیر واقعی نشانه کور بودن و عدم بصیرت است
نگاه روزنامه ای و سیاسی به بصیرت و اینکه فلان شخص گفت اینقدر بصیرت بصیرت نکنید نشان می دهد که اتفاقا اینجا مرز حق و باطل است
در ثانی افرادی که چنین ادعاهائی مطرح می کنند ، نقد می کنند ولی نمی گویند بالاخره مصادیق حق و باطل از نظر انها اگر همین فردا ظهور بشود کدام است؟
چهارم شهریور 96 08:22 ق.ظ
بصیرت چیست ؟
مقوله ای که امروزه باعث شده دگر اندیشان را با انواع اتهامات از اظهار اندیشه باز بداریم از دید یک اروپایی و امریکایی و آفریقایی بصیرت با آنچه یک مسلمان دارد بسیار متفاوت است پیروان اهل سنت یک غیر خودی را بی بصیرت می خوانند چنانکه وقتی یک غیر شیعه ، شیعه بشود مستبصر نامیده می شود پیروان بنی امیه و بنی عباس هم غیر خودی را نادان و جاهل می خواندند و با ترازوی افکار خود همه چیز را می سنجیدند زیاد با واژگان بازی نکنیم که آخرتی در کار است
احسان
چهارم شهریور 96 01:11 ق.ظ
آقای امیر علی لطفا اون پست بنده كه در مورد آقای تنكابنی اظهار نظر كردم رو پاك كنید بنده از روی عصبانیت اظهار نظر كردم این رفتار بنده در شان یك منتظر نبودانشاالله خدا منو ببخشه بنده زود قضاوت كردم و پشیمانم از حرف نسنجیده ایی كه به مدیر اون كانال نسبت دادم
باور كنید قصد تهمت نداشتم و فقط به خاطر اعتقادی كه به عبدالملك الحوثی داشتم و اون صحبتها رو در موردش شنیدم كنترل خودم رو از دست دادم و اون تهمت رو به آقای تنكابنی زدم. شرمنده ام
پاسخ مدیر وبلاگ : اقا احسان انتقاد شما از ان حرف درست بود و کسی که عبدالملک الحوثی این سید شجاع و پاک یمانی را همردیف امثال صالح قلمداد کند در حال سوراخ کردن کشتی تشیع است و چنین افرادی اصلا مورد اعتماد نباید قرار بگیرند .سخن شما درست بود ولی برخی تعابیر مورد استفاده تان ممکن است الان زمانش نباشد .مدتی است عوامل دست چندم جبهه باطل برای تضعیف جبهه حق شگردهای این چنینی استفاده می کنند و با این دلایل افراد موجه جبهه مقاومت را می کویند و انها را با افراد مشکوک یا منفی مقایسه و همسان قلمداد می کنند و این تفاوتی با سخنانی که تل اویو به گوش می رسد ندارد و همان است فقط با کمی رتوش
کامنت مورد نظرتان اتفاقا خیلی جالب و نشانه بصیرت بود و حذف نخواهد شد
س ت
سوم شهریور 96 09:21 ب.ظ
خبری که یک ماه پیش دادم و در ان از ترور بن سلمان صحبت شد و حتی مجروحیت دست راست گویا درست از اب درامده

خبر العالم با تیتر
ناپدید شدن شاهزاده عربستانی پس از شلیک به بن سلمان

در همین خبر از قول منبع عربستانی نیز امده محمد بن نایف ولیعهد برکنار شده به بازداشتگاه دیگری منتقل شده است.

ضمنا عامل ترور فرزند شاهزاده مقرن یعنی ترکی بن مقرن معرفی شده

این روزها این روایت بیش از هر زمان دیگری اشنا به نظر می رسد

یقتل عند کنزکم ثلاثه کلهم ابن خلیفه ثم لا تصیر الی واحد منهم ثم تطلع الرایات السود من قبل المشرق فیقتلونکم قتلا لم یقتله قوم، ثم ذکر شیئا لااحفظه،فقال:
فاذا رایتموه فبایعوه ولو حبوا علی الثلج فانه خلیفه الله المهدی

معجم مهدویت ،کورانی . ج1 ص 425
سوم شهریور 96 04:49 ب.ظ
احسان خان
نمی دونم سن و سالت چقدره فک کنم باتوجه به افکارت کمتر از 30 سال داشته باشی . پسرم به این راحتی به هر کسی منافق نمیگن. تعریف منافق را نمی دانی برو یاد بگیر. انگار به روز حساب اعتقاد ندارین که هرچی دلت خواست به زبان میاری سید مدنی شیعه علی ابن ابی طالب علیه السلام است و لقب نفاق دادن به یک شیعه گناه کبیره است . افکارش رو نمی پسندی منصفانه نقد کن یا اصلا به کانالش نرو ایشان مستدل ترین پیشگویی هارو ارائه می کنه


احسان
سوم شهریور 96 03:44 ب.ظ
سلام عرض میكنم خدمت آقای روح الله كه اولین پست را توی این بخش دادن خدمتتون عرض كنم كه مطلبی كه شما در مورد رهبر انصارالله بیان كردید رو احتمالا از كانال تلگرامی به اسم كانال آخرالزمان به مدیریت سلیمان مدنی تنكابنی دریافت كردید كه خدمتتون عرض كنم ایشون شدیدا مخالف نظام و افكار منافق گونه داره كه جدیدا شمشیر رو از رو بسته و رهبر انصارالله و علی عبدالله صالح رو در یك ردیف قرار داده و هر دو را دشمن امام زمان تلقی كرده و اعلام كرده دشمنان امام زمان در یمن به هم مشغول شدن و به زودی یمانی واقعی قیام میكنه!!!
دوستان منتظر این روزها خیلی مراقب مطالبی كه توی كانال های تلگرامی پخش میشه باشن فتنه از هر طرف به شما حمله میكنه سعی كنید با ایمان به خداوند و توسل به اهل بیت و بالا بردن آگاهیتون بر فتنه های آخرالزمان غلبه كنید
بزرگی میگفت راه درامان ماندن از فتنه ها اینه كه دشمن را خط كش قرار دهیم دشمن هركه را ستایش كرد از اون دوری كنیم .باید نگاه كنیم دجال كه همون رسانه های مرتبط به دشمن است از كه طرفداری میكنن و چه كسانی رو میكوبند
التماس تفكر
پاسخ مدیر وبلاگ : دوستان لطفا از اظهار نظر درباره افراد خوداری کنید تا حقی برای دفاع ایجاد نشود .اگر صالح و عبدالملک الحوثی را یکی دانسته اند باعث تاسف است و نشان از عدم شناخت حقایق دارد .
امروز هم مثل گذشته و حتی اول انقلاب نیست که مردم حقایق را ندانند بلکه مردم مناطق ظهور دارای بصیرت هستند و می دانند بر روی کره زمین هیچ فردی چون ولی فقیه نیست که نماد حق و عدالت و پایمردی بر دین باشد .متر و ملاک و ما در جبهه حق رهبری عزیز است هر که با او اندک زاویه داشته باشد با امام عج و با خدا زاویه دارد و باید خود را سریعا اصلاح کند .افرادزیادی هستند که مخالفند ولی نه از روی فهم بلکه از روی جهل امکان بازگشت این افراد زیاد است .
بله در زمان فعلی خط کش و جدا کننده حق از باطل ایت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله ) است
احسان
سوم شهریور 96 03:30 ب.ظ
سلام
ولله كه در مورد یمن دلمان خون شده.نبرد مردم یمن وارد لحظات حساس شده با چرخش علی عبدالله صالح وضع سختی برای انصارالله به رهبری عبدالملك الحوثی پیش اومده. مردم یمن از هر طرف محاصره هستند هیچ كس نمیتونه بهشون كمك كنه جز امداد غیبی خداوند
چند روز پیش مطلبی گفتم در مورد خورشید گرفتگی سال 1979 در آمریكا و گفتیم كه انقلاب اسلامی در اون سال به پیروزی رسید و این تحلیل رو كردیم كه انفجار نور در این سو سبب زوال نور خورشید آمریكا در سال1979 شد و حالا نكته ای جالب كه خالی از لطف نیست سال تولد رهبر انصارالله سید عبدالمالك بدر الدین الحوثی سال 1979 میباشد!!!یعنی درست در سالی كه اكثر علمای بزرگ آن سال را سرآغاز ظهور صغری امام زمان میدانند. والله اعلم...
الهم عجل لولیك الفرج
عباس منصوری
سوم شهریور 96 01:45 ب.ظ
در خبرها اومده بود محمد بن سلمان در حال بررسی جایگزینی برادرش خالد با عادل الجبیر هست و با این کار با یک تیر دو نشون خواهد زد هم جایگاه خودش رو تقویت میکنه و آل سعود رو به آل سلمان تبدیل میکنه هم با عزل عادل الجبیر که مواضع تند ضد ایرانی داره سعی در بهبود روابط با ایران میکنه چون قبلاً از ظریف چراغ سبز برای بهبود روابط با ایران گرفته. به نظر میرسه بن سلمان قبل از اعلام پادشاهی نیاز به تغییرات در کابینه وزیران داره تا افرادی نظیر برادرش به نفعش وارد کابینه بشن که طرفدارش هستند و افرادی نظیر متعب بن عبدالله که مخالفش هستند حذف بشن یا با اونها معامله کنه. یکی از مهمترین چالشهای محمد بن سلمان برای پادشاهی انتخاب ولیعهد هست.
عباس منصوری
سوم شهریور 96 12:54 ب.ظ
همزمان با برگزاری مانور مشترک آمریکا و کره شمالی بمب افکن های راهبردی روسیه در اقدامی کم سابقه در نزدیکی مرزهای کره شمالی به پرواز در آمدند.
عباس منصوری
سوم شهریور 96 12:32 ب.ظ
در این که امر ظهور ان شاءالله یک شبه اصلاح میشه شکی نیست اما این انتقاد به شیعیان عربستان وارد هست که تحرک سازمان یافته ملموسی از خودشون نشون نمیدن! با وجودی که شیعیان عربستان که حدود ۲۰ درصد جمعیت عربستان رو تشکیل میدن قبل از فوت ملک عبدالله ملعون در زمان حمله عربستان به بحرین واکنش مناسبی از خود نشون ندادند بعد از فوت عبدالله هم با وجودی که آل سعود ضعیف تر شده بودند باز هم حرکت قابل توجهی نکردند بعد از جنگ عربستان با یمن شیعیان عربستان بلز هم کاری نکردند در هنگام بازداشت شیخ نمر هم منفعل بودند برخی می گفتند اگر آل سعود شیخ نمر رو اعدام کنه آتش خشم شیعیان عربستان فوران میکنه و از ترس شورشهای شیعیان ایشان اعدام نمیشه اما در کمال تاسف چون حکومت عربستان از ناحیه شیعیان احساس خطر نمیکرد به راحتی شیخ نمر رو هم کشت ولی باز شیعیان عربستان همچنان منفعل و تو سری خور از حکومت موندند امسال هم که حدود ۳ ماه هست عربستان عوامیه رو تبدیل به منطقه جنگی کرده ولی هنوز شیعیان عربستان اقدامی در جهت احقاق حقوق خودشون نمی کنند. مشکل اصلی شیعیان عربستان نداشتن رهبری و تشکیلات سازمان یافته سیاسی یا نظامی جهت قیام مسلحانه علیه حکومت عربستان هست. آیا واقعاً شیعیان عربستان از مردم یمن ناتوان تر هستند که با وجود این همه ظلم آل سعود قیام مسلحانه نمی کنند چرا زیر بار ظلم میرن که از حقوق ابتدایی هم محروم باشند؟
پاسخ مدیر وبلاگ : برخی کم کاری ها در برخی لایه های اجتماعی را قبول دارم ولی باید فشار و تهدیدات فوق تصور و تهدید به نسل کشی و قتل عام را هم اضافه کنیم .در همین ایران اگر بگویند می خواهیم فلان شهر را بمباران کنیم چند نفر باقی می مانند و مقاومت می کنند؟ قطعا افراد مخلص می مانند و اکثر مردم خروج را بر بقا ترجیح می دهند .البته اگر شیعیان عربستان مقاومت نمی کردند پس چرا عوامیه را تخریب کردند ؟ و دهها نیروی وهابی کشته شدند .بالاخره مقاومت هست ولی تبلیغات در این باره کم و اطلاع رسانی تقریبا معدوم است مثل یمن که بزرگترین جنایات در حال اتفاق است ولی 99 درصد مردم دنیا خبر ندارند و اهمیتی برایشان ندارد
افشین
سوم شهریور 96 11:49 ق.ظ
سلام باتشکر از ارائه پست جدید به نظر من پست جدید ازیک جهت کامل ولی از طرف دیگر ناقص است بله شرایط یمن در وسع بسیار اسفناک قرار دارد از یک طرف نیروهای منصور هادی واز طرف دیگر القاعده واینک ساز جدایی عبدالله الصالح و شرایط وضع واسفناک بهداشتی ومعیشتی واقعا کار را برای نیرو های مردمی سخت وسخت تر کرده است ولی تنها این موارد نیستند که شرایط منطقه رو تعریف میکنه به نظر من ما الان در استانه یک تحویل بزرگ در شبه جزیره عربستان هستیم از یک طرف نارضایتی مردم عربستان از وضعیت معیشتی از طرف دیگر نارضایتی شدید که در استانهای جنوبی هستند از جمله قطیف وعسیر واز همه مهمنر اختلاف بین شاهزادگان سعودی برسر حکومت باعث شده است که منطقه در یک حالت فوق العاده بحرانی قراربگیرد وبزوری شاهد آن خواهبم بود اری امر ظهور یک شبه اصلاح میشودانشاء الله قریبا عاجلا
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از شما برادر عزیز
ج.ک
سوم شهریور 96 11:48 ق.ظ
سلام متن جامع تکاملی است تشکر
احتمالا یمن هم دچار غربال شود
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
غربال حتمی است می دانید که ارتش مخلص و خالص و پای کار مهدوی عج حدود 1 میلیون نفر است و به هر حال این با چند بار غربال اتفاق می افتد
عباس منصوری
سوم شهریور 96 09:27 ق.ظ
سلام
باتشکر از مطلب جدیدتون
همیشه برای من سوال بوده چرا حوثی های یمن با علی عبدالله صالح که خودشون با کمک مردم یمن سرنگونش کردند متحد شدند؟ مگر علی عبدالله صالح همون دیکتاتوری نبود که از سال ۲۰۱۱ علیه او قیام کردند و خودشون باعث شدند با سرنگونی علی عبدالله صالح معاونش منصور هادی به قدرت برسه؟
درسته که هم حوثی ها هم عبدالله صالح زیدی هستند اما اگه قرار به اتحاد با او بود چرا سرنگونش کردند؟
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
حوثی ها در ابتدا با توجه به در هم امیختگی و وجود رابطه زیاد بین طرفداران خود و صالح و همچنین دشمن مشترک یعنی منصور هادی و بعدها سعودی به نوعی با هم متحد شدند .همچنین تجهیزات زیاد علی عبدالله صالح و دیگر عوامل انها را به هم نزدیک کرد و قاعده اجتماعی دو طرف هم همپوشانی زیادی داشت ولی همانطور که در مطلب گفتم بعدها وسوسه ی خناسان و ضعف خود صالح کار را به اختلاف کشاند هر چند دعا می کنیم اتحاد همچنان باقی بماند .
روح الله
سوم شهریور 96 06:52 ق.ظ
سلام جایی خوندم حوثیها سید حسنی هستند و یمانی سید حسینی و نوشته بود یمن به دست منصور هادی قحطانی میفته و بعد سید یمانی قیام میکنه نظر شما چیه
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
سید حسنی و حسینی مگر باهم تفاوتی دارند ؟
چه سید حسنی باشند چه حسینی از یک ریشه اند
سید یمانی اصلی حسنی است و این با مدعیان دروغین کنونی تفاوت دارد . از جمله احمد حسن الیمانی فعلی که ما ابتدا فکر می کردیم انسان جاهلی است و از روی جهل حرف می ند بعد مشخص شد او مامور موساد و مخابرات سعودی است و یک جز از برنامه جامع دشمنان را نمایندگی می کند .نباید به دنبال این باشیم که فلانی حسنی است حسینی است هر کس در جبهه مقاومت باشد و هر کس ولی فقیه حضرت ایت الله العظمی خامنه ای را قبول دارد او در جبهه حق است و گرنه باطل است هیچ راه میانه ای و اعتدالی هم وجود ندارد در تمام طول تاریخ صحنه نزاع ابدی حق و باطل است و امروز هم بر همان شکل است
تشکر از شما