وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

سخنان عاشورائی نصر الله خطاب به یهودیان و صهیونیست ها : یهودیان تا فرصت هست حساب خود را از صهیونیزم جدا کنند. هر چه زودتر فلسطین را ترک کنید .علمای یهود به کتاب خود رجوع کنید و سرنوشت خود را در صورت بازگشت به قدس دوباره بخوانید

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:دهم مهر 96-02:22 ق.ظ

دیشب(شب دهم محرم) سید حسن نصرالله سخنانی عاشورائی و در عین حال اخرالزمانی بیان نمود.فرمانده سپاه اسلام در شام هم عاقلانه و منصحانه صحبت کردند و هم قاطعانه و دشمن شکن  .این سخنان واضح و مبرهن و هیچ تحلیل و تفسیری هم لازم ندارند و حاوی پیام مهمی خطاب به سران شیطانی زیون بود .
تعدادی از جملات ایشان را انتخاب نموده ام که به طور مختصر انها را تحلیل خواهم نمود .
نکته مهم در این سخنان بعضی مطالب مهم و سرنوشت سازی بود که برای اولین بار توسط وی بیان می شود.
1.ایشان ابتدا به طور ظریف و دقیقی سعی نمود خط فاصلی بین یهودیان و صهیونیست ها بوجود اورد .وی گفت:
"نتانیاهو و امریکا می خواهند برای رسیدن به اهدافشان شما _یهودیان_ را قربانی کنند .پس تا فرصت هست فلسطین اشغالی را رها کرده و به وطن اولیه تان برگردید و گرنه اگر جنگی شود ممکن است فرصت فرار پیدا نکنید ."
این سخنان و هشدار بی سابقه قطعا در روزهای اینده تاثیر خود را جامعه اسرائیل خواهد گذاشت .
نصرالله عالمان یهودی را خطاب قرار داد و گفت :
" انها که شما را به این سرزمین اوردند برای مطالحشان بوده و اگر منافعشان ایجاب کند شما را قربانی خواهند نمود و شما در کتب دینی تان خوانده اید که سرانجام قوم یهود چه خواهد شد."
این سخنان بزرگ و تاریخی هم نگاه به گذشته و هم حال و هم اینده یهودیان دارد . نصر الله پیش بینی تورات در نابودی یهود در صورت بازگشت به فلسطین را یاداور نمود و به انها گفت مگر خداوند شما را از امدن به قدس و اطراف ان منع نکرده بود ؟ مگر در کتب خود ندارید که اگر برگردید برای همیشه تمام یهودیان نابود خواهند شد ؟ وی به طور غیر مستقیم به علمای یهودی گفت چرا ساکت نشسته اید و حرف نمی زنید .ایا می خواهید با پای خود به قربانگاه بروید ؟ او صراحتا گفت تا وقت هست فرار کنید که اینبار همه چیز با دفعات قبل فرق دارد.
سخنان نصر الله تصویر کامل و دقیقی از نزدیک بودن اخرالزمان یهودیان را نشان داد و براساس احادیث صحبت نمود و بسیاری گره ها را گشود .

2.قاطعیت و حتمیت نصرالله بر شکست بنی اسرائیل در نبرد اینده نشان می دهد که خبرهای یقینی مهمی به دست وی رسیده است .وی از هلاکت و نابودی یهودیان در جنگ اینده با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالا حرف زد و همانطور که می دانید نصر الله کلماتش حساب شده و دقیق است و هرگز از روی احساس صرف حرفی نمی زند .
نصر الله گفت :
"نتانیاهو و دولتش تهدید می کنند و از نابودی لبنان می گویند ولی نمی دانند که چه در انتظارشان است "
به این کلمات نصر الله دقت کنید 
"اگر اسرائیل جنگی را اغاز کند نمی تواند پیش بینی دقیقی برای مساحت (مناطق درگیری) ،نقاطی که در ان نبرد خواهد شد ، چه کسانی در ان شرکت خواهند نمود و چه کسانی بعدا ! وارد این نبرد علیه اسرائیل خواهند شد "
دقت کنید 
منظور او از مساحت این است که تمام منطقه و حتی جهان درگیر ان خواهند شد و مهمتر از ان یکبار گفت که چه کسانی در جنگ شرکت خواهند نمود و چه کسانی که وارد این نبرد می شوند که به نظر من کلمات اخر از جمله اسرار خواهند بود اگر فرض کنیم ایران و جبهه مقاومت در جنگ شرکت خواهند کرد !جمله اخر چه معنائی دارد ؟

نصرالله تاکید کرد 
"یهودیان حساب خود را از صهیونیست ها و ترامپ و نتانیاهو که می خواهند انها را به هلاکت کامل و نهائی برسانند جدا کنند"
این سخن نصر الله شباهت عجیبی به ایه مباهله دارد 
سخنان قاطعانه نصرالله نشان می دهد که احتمال وقوع جنگ بین حزب الله و اسرائیل بسیار بالا رفته است. لحن و اهنگ کلمات و نوع استفاده از انها نشان می دهد که احتمال وقوع جنگ در اینده نزدیک بسیار بالا رفته است .
این سخنان از طرفی نشان می دهد که نتانیاهو و ترامپ و حتی کل غرب می خواهند به سیم اخر بزنند و از سرنوشت محتوم خود خبر قطعی دارند و حتی می خواهند پیش دستی کنند .انها داعش را به عنوان اخرین گزینه خود وارد میدان کردند و الان هم ناامیدانه کردهای عراق را هم می خواهند هزینه کنند و هیچ ابائی هم ندارند اگر تمام کردهای عراق قربانی شوند چرا که صهیونیزم یک تفکر شیطانی صرف است که نه یهود نه مسیحیان و نه غیره انها ارزشی در قاموس انها ندارند و مهم بقا و حیات خود انهاست(ولو برای چند صباحی بیشتر) و در این راه حاضرند همه چیز را قربانی کنند.
سخنان نصرالله از جمله اخرین نصائح  خیرخواهانه  و انسان دوستانه ای  و از جمله اخرین فرصت هایی است که خطاب به یهودیان و حتی متحدان مسیحی انها عنوان می شود .او سرنوشت یهودیان در صورت ماندن در فلسطین را به انها یاداور شد و تاکید کرد که جنگ های پیش دستانه و ایجاد داعش و امثال ان هرگز دوای درد یهودیان نیست و اگر به جنگ و ادم کشی ادامه دهند این جنگ اخرین جنگ انها خواهد بود و فردای نبرد اینده دیگر نشانی از یهودیان صهیونیست در فلسطین نخواهد ماند.
من سخنان نصرالله فوق العاده مهم و سرنوشت ساز و حتی حیاتی می دانم که نشان دهنده قرب حوادث منتج به ظهور خواهد شد . ان شاء الله نظرات() 
دخترفاطمی
بیست و یکم مهر 96 07:58 ب.ظ
سلام ممنون از تمام دوستان مهدوی بابت پستهای خوبتون
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
پست تازه منتشر شد
س ت
بیست و یکم مهر 96 02:39 ب.ظ
بازهم ترور ناموفق محمد بن سلمان
ایا محمد بن سلمان زخمی شده است؟

روزنامه اعتماد در مقاله ای به زوایای حمله اخیر به قصر السلام جده پرداخته و براساس اطلاعاتی که در متن مقاله اورده مدعی است
محمد بن سلمان در این حمله مجروح شده.

www.etemadnewspaper.ir/?news_id=88784
س ت
بیست و یکم مهر 96 02:14 ب.ظ
امروز روز عجیبی است
هم در شرق کشور و هم در غرب باید اماده رخدادهای عجیبتر باشیم

طالبان دوباره به میرزا اولنگ حمله کرده و مسلط شده(این آغاز بازی جدید در شرق ایران و پرچمهای سیاه دروغین است پیش از اتفاقاتی در شام)
و در غرب در کرکوک عراق همه چیز اماده جنگی تمام عیار (هواپیماهای امریکایی در کرکوک جولان میدهند و روی زمین به العبادی فشار میاورند که نیروهایش را عقب بکشد از دروازه های شهر ازنطرف هم بارزانی پیشمرگه های کرد را در شب گذشته به درون کرکوک فرستاده و شهر راکاملا مسلح کرده اند . حزب ترکمانی مخالف بارزانی را همکه چند شب پیش در کرکوک حسابی نواخته بودند تا مقاومتی نکند

اوضاع روزهای اینده ابستن حوادثی شگرف است
س ت
بیستم مهر 96 08:55 ق.ظ
لحظاتی پیش ترامپ دیوانه تصمیم قطعی خود را مبنی بر عدم تایید برجام به اطلاع کنگره رسانده است.
رهگذر
نوزدهم مهر 96 11:14 ب.ظ
دوستان، با نگاهی تازه به وضعیت فعلی در غرب آسیا موضوع مهم و غیر قابل پیش بینی دیده میشود كه در زیر به آن اشاره میكنم:

الف) داعش با تمام دبدبه و كبكبه اش رو به اضمحلال است. پشتیبانی ایدئولوژیك داعش به عهده وهابیت و سلفی ها بود و آنها تمام توان خود را برای این كار گذاشتند و چیزی كم نگذاشتند، نمونه بارز آن هم جهاد نكاح بود. با نابودی داعش یك ضربه اساسی هم به وهابیت وارد آمده است.

ب) در عربستان كه مركز وهابیت است تغییرات جدیدی در حال وقوع است و پادشاه جوان جدید اهمیتی برای آنها قائل نیست و تصمیمات غیر منتظره مانند آزادی غیرشرعی در سواحل یا خوانندگی خانمها را اعلام میكند و ساختار دولتی امربه معروف و نهی ازمنكر را به هم میریزد.

ج) با عنایت به نكات فوق میتوان گفت كه وهابیت انرژی و توان خود را در بهترین زمان صرف داعش كرده و دیگر انرژی لازم برای یك حركت بزرگ دیگر در این منطقه را ندارد و نمیتواند مثل این نقشه و یا بدتر از آن را دوباره اجرا كند. اندك انرژی ای هم كه برای وهابیت مانده احتمالا باید صرف دفاع از خود در داخل عربستان شود. وهابیت برای تجدید انرژی و قابلیتهای خود به منظور اجرای ماموریتهای بزرگ مثل داعش سالهای متمادی وقت نیاز دارد. در واقع به نظر من وهابیت از بازی خارج شده است و كار آن را باید تمام شده دانست.

نتیجه ای كه از این بحث عاید میشود این است كه اگر جبهه صهیونیست و امپریالیست نقشه جدیدی برای جبهه مقاومت داشته باشد این نقشه نمیتواند از جنس داعش یا وهابیت جگرخوار و ویران كننده مزار پیامبران و قطع كننده سر ها و برده داری باشد چون آن روشها دیگر منسوخ شده و خریداری ندارد.

به عبارت دیگر، سفیانی و رفتارش چیزی متفاوت از آنچه خواهد بود كه ما در امثال داعش مشاهده كردیم. چه بسا آن وحشی گری ها و خراب كردن حرم های مطهر كه توسط داعش انجام شد توسط سفیانی انجام نشود و این نتیجه خلاف برداشتی است كه ما تاكنون از سفیانی داشته ایم.

قطعا سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد كردم كه امیدوارم در بحثهای بعدی به آن بپردازیم.
س ت
نوزدهم مهر 96 06:01 ب.ظ
در حالی که برخی تحلیلگران جبهه انقلاب رخدادن اتفاقات در اخر هفته را هشدار میدادند و برخی ان را گمانه زنی بی مورد میدانستند
مشخص شد اتفاقاتی پس پرده در حال انجام است درست یک روز پیش از سخنرانی ترامپ درباره برجام سازمان منافقین اقدام به گزارش مطلبی درباره فعالیتهای هسته ای ایران در چهار سایت نظامی میکند که افرادی از کره شمالی در ان مشغولند
فاکس نیوز اکنون مسئول تحمیق مخاطبان در اینباره است باید دید واکنش ترامپ درباره برجام فردا چه خواهد بود و این خوش خدمتی امروز منافقین چه تاثیری خواهد گذاشت .
س ت
نوزدهم مهر 96 08:24 ق.ظ
با توجه به مطلب پایین واقعا باید اندیشید این همه داعشی که در عملیاتهای تلعفر حویجه و یا در مناطق روژاوا به کردها پناهنده میشوند چه سرانجامی دارند و به کجا برده میشوند

نماینده مجلس عراق گفته کردها 250 فرمانده داعشی را در اختیار دارند که از تحوی به دولت عراق خودداری میکنند
مقامات امنیتی کشور قطعا حواسشان خواهد بود.
س ت
نوزدهم مهر 96 08:22 ق.ظ
همینک حیدرالعبادی پایان ازادسازی عملیات حویجه را اعلام کرد
او دیروز هم موعد نهایی نابودی داعش در عراق را پیش از پایان سال میلادی جاری اعلام کرده بود
یعنی نیمی از اکتبر و نوامبر و دسامبر.
به نظر میرسد عملیات جدید در ابتدای ماه صفر یعنی ده روز دیگر اغاز شود.
اما پس از ان چه بلایی سر داعش خواهد آمد؛
هادی محمدی در روزنامه جوان در مقاله ای با نام داعش جدید در مرزهای ایران مینویسد:
استراتزی بلندمدت امریکاپس از پایان یافتن داعش با قدرت نظامی ساماندهی یک تشکیلات بزرگ و با تجربه از داعشی ها برای کارکردهای ضدامنیتی تروریستی و بی ثبات سازی عراق در کشورهای منطقه و به خصوص ایران میباشد . هسته های عملیاتی داعش در قواره جدید مامورتی که توسط بارزانی و امریکا مدیریت میشوند به عنوان اهرم بازی و فشار علیه ایران عراق و ترکیه که با رفراندوم تجزیه عراق مخالفت کرده اند و تدابیری را به اجرا میگذارند استفاده خواهد کرد.
داعش جدید از هم اکنون به عنوان یک سازمان امنیتی عملیاتی تروریستی در خدمت پروژه جدید امریکا و بارزانی است تا امکان تجزیه کشورهای منطقه را با چماق اقدامات تروریستی داعش جدید تسهیل نمایند.
هاشم
هجدهم مهر 96 01:04 ب.ظ
سوریه در استانه برپایی جشن نابودی داعش ایا این همان شنیدن صدای فتح و ظفر از سمت شام است؟
الله اعلم
حبیب
هفدهم مهر 96 09:57 ق.ظ
خبر مجتهد از یورش به کاخ پادشاهی
اعضای کارد ملی عربستان در اعتراض به تصمیم بن سلمان مبنی بر ادغام گارد ملی با ارتش و اخراج فرماندهانش به کاخ حمله کردنند
پ ن :فرماندهی گارد ملی بر عهده متعب بن عبدالله است که از معارضین بن سلمان میباشد
حبیب
هفدهم مهر 96 09:54 ق.ظ
مجتهد:بن سلمان بشدت نگران است یکی از اطرافیانش او را ترور کند
شانزدهم مهر 96 09:18 ب.ظ
سلام علیکم.
آیا کسی از نقش کردها در آخرالزمان چیزی میدونه؟ لطفاً اگه تحلیلی دارید ارائه کنید تا ما هم از نگرانی دربیاییم.
با تشکر
سیدمحسن
شانزدهم مهر 96 05:10 ب.ظ
جناب امیرعلی عزیز
سر زدن به این وبلاگ تقذیبا جزء عادتهای هروزوه من شده
از همگی دوستانی که کامنت می گذارنند. ممنونم
خیلی استفاده میکنم شخصا.
جناب امیرعلی عزیز قطعا شما هم مثل خیل عظیم منتظران دغدغه هایی فکری و کاری زیاد به غیر از این وبلاگ و این مسائل دارید. اما درخواست من این هست حتی المقدور هرزگاهی به غیر از مطالب و پست های خوبی که میگذارید به اظهار نظر دوستان هم پاسخی بدید.
قطعا این کار رو انجام میدید و بنده شاهد هستم منظورم بیش از این ها هست.
هرچند کوتاه مختصر و در حد چند کلمه.
سپاس از شما
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام خدمت شما و همه عزیزان
تشکر از حضور همگی دوستان گرامی در این وبلاگ
پاسخ کامنتها را یک الزام برای خودم می دانم و حتما پاسخ می دهم ولی بعضی کامنت ها خبر هستند یا گاهی اوقات دوستان از هم سوال می کنند یا به هم پاسخ می دهند که در این مواقع لزومی نمی بینم پاسخ بدهم .گاهی اوقات هم با وجود مخالفت با یک کامنت جواب نمی دهم تا مبادا فکر کند که ما تحمل مخالف نداریم .برای معدودی از کامنتها هم واقعا پاسخی ندارم .
الان ما اکثر کامنتها را پاسخ می دهیم ولی با این وجود چشم سعی می کنم بیشتر پاسخ بدهم
تشکر از شما
افشین
شانزدهم مهر 96 03:42 ب.ظ
سلام نمیدونید اون قسمتی که سید نصرالله محمد بن سلمان خطاب میده چه حسی به ادم دست میده گویی همین فردا قراره ظهور باشه حتما ببینید
س ت
شانزدهم مهر 96 10:58 ق.ظ
ترکیه پس از توافق با ایران و روسیه به ادلبستان حمله کرده و اکنون در حال جنگ با النصره و احرار الشام از سمت مرز باب الهوی و استان هاتای هست .
ترکیه میخواد ادلب رو به منطقه تحت نفوذ خودش تبدیل کنه .

به نظر داریم وارد دوره تبدیل جنگهای نیابتی به جنگهای اصلی میشیم
پاسخ مدیر وبلاگ : از سخنان مسئولان اسرائیلی غربی که چنین برداشتی می شود و جنگ های نیابتی انها را به اهدافشان نرسانده
س ت
شانزدهم مهر 96 10:55 ق.ظ
برخی کاربران توییتری سعودی معتقدند حمله به جده کار بعضی از اعضای گارد سلطنتی زیر نظر متعب بن عبداله بوده که از ادغام این ارگان با ارتش به دستور بن سلمان معترضند
پاسخ مدیر وبلاگ : گسل اختلافات در سعودی فعال شده و دوره شان تمام است هر روز به یک بهانه جائی سر باز می کند
افشین
شانزدهم مهر 96 03:08 ق.ظ
سلام نمیدونید اون قسمتی که سید نصرالله محمد بن سلمان خطاب میده چه حسی به ادم دست میده گویی همین فردا قراره ظهور باشه حتما ببینید
افشین
پانزدهم مهر 96 06:48 ب.ظ
سلام
به نظرمن خبر آقا حبیب اگر درست باشه خبر خیلی مهمی و حتما هدف آن ترور محمد سلمان است که اگر بدرک واصل شود عملا عربستان بهم میریزد
حبیب
پانزدهم مهر 96 04:45 ب.ظ
حمله به کاخ پادشاهی عربستان در شهر جده با دو کشته و دو زخمی
س ت
پانزدهم مهر 96 09:11 ق.ظ
امروز شنبه هفتم اکتبر است
روز نهم اکتبر مصادف با سالروز تاسیس حزب حاکم کره شمالی است لذا احتمال اینکه در این روز کذه شمالی دست به یک آزمایش موشکی یا هسته ای بزند زیاد است
منبع: وبسایت شاکری

نویسنده مطلب بالا معتقد است محل ازمایشات کره شمالی بر روی پوسته نازک اتشفشانی قرارگرفته و در صورت فعال شدن ای اتشفشان بخش بزرگی از اسیای شرقی غیرقابل سکونت میگردد.

نویسنده مدعی است احتمال اینکه ازمایش از نوع هسته ای و در اقیانوس ارام انجام گیرد و در نزدکترین نقطه به امریکاباشد بالا میباشد
یعنی هم اتشفشان را فعال نمیکند و هم چنگ و دندان قدرتمندی نشان میدهد.

دیروز هم روسیه خبر از ازمایش موشکی توسط کره شمالی در روزهای اینده داد که میتواند به سواحل غربی امریکا برسد
منبع: کانال اخبار فوری


منتظر میمانیم ببینیم چه میشود و واکنش اقای ارامش پیش از طوفان چگونه است
س ت
چهاردهم مهر 96 11:24 ق.ظ
پنتاگون: فایل صوتی جدید البغدادی نشان میدهد او زنده است .


پی نوشت: اینم دو سه روز بیشتر قبول باشه چندروز بیشتر با این کارت هم بازی کنید بعدش چی ؟؟؟؟؟
س ت
چهاردهم مهر 96 09:57 ق.ظ
ترامپ قراره در تاریخ 20مهر ماه 1396 تکلیف برجام رو از نظر امریکا روشن کنه
این ارامش پیش از طوفان هم منظورش همون واکنش به لغو برجام هست .
احتمال زیادی هست برجام رو لغو نکنه بلکه ریسک کار رو برای اروپاییها برای ادامه همکاری با ایران بالاببره که خودبه خود برجام لغو میشه و توپ در زمین ایران می افته که ایا به این برجام مردارشده ادامه بده یا اتشش بزنه .
علی ای حال من خوشبینم همونقدر که فریدون دادگر بر ضحاک ظالم پیروزشد .
ما فرزندان ایرانزمینیم . چه باک از زوزه و عوعوی سگان
امیر
چهاردهم مهر 96 09:20 ق.ظ
سلام ترامپ امروز در جمع فرماندهان ارتش امریکا از ارامش قبل از طوفان گفته شاید منظورش رو کردن سفیانی باشه .
ابوالفضل
چهاردهم مهر 96 01:35 ق.ظ
با سلام ایا احتمال این وجود دارد که سید عبدالملک بدرالدین حوثی یمانی باشد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
خیر چنین احتمالی بعید است
محمد
چهاردهم مهر 96 01:02 ق.ظ
درسته که سید حسن نصر الله اهل یمن نیست ولی من جایی خوندم ابا و اجدادش یمنی بودن، بفرضم که ایشون سید یمانی نباشه، عجیب نیست در مورد همچین شخص بزرگ و تاثیر گذاری در منطقه در روایات سخنی به میون نیومده باشه؟ دوستان جواب بدن
در مورد مصداق سازی یه نکته ای رو بگم، اگه از سر قطعیت گفته بشه اصلا درست نیست، اما اگه از روی حدس و گمان و نظر شخصی بیان بشه بنظرم میتونه تا حدودی مفید هم باشه با توجه به نزدیک شدن به ظهور و امادگی و شناخت هر چه بیشتر اوضاع حاکم...
علی
سیزدهم مهر 96 09:46 ب.ظ
روسیه قرارداد فروش سامانه اس 400 رو با عربستان امضا کرد
به نظرم روسیه داره کم کم اون روی خودش رو نشون میده
علی
سیزدهم مهر 96 09:33 ب.ظ
با سلام
دوست عزیز چیزی که میگید مصداق سازی است و صحیح نیست ضمناً سید حسن نصرالله بارها اعلام کرده که نه در یمن زندگی کرده نه اصالت یمنی دارد ضمناً در مورد شعیب نیز گفته شده که جوان است با صورت کم مو
محمد
سیزدهم مهر 96 08:30 ب.ظ
سلام، نمی خوام مصداق سازی بارز کرده باشم، فقط در حد حدس و گمان میخوام نظر آقا امیر علی و دیگران رو بدونم، چقدر احتمال میدین سید حسن نصرالله و آیت الله خامنه ای، بترتیب سید یمانی و خراسانی روایات باشند، همچنین در مورد شعیب بن صالح میشه احتمال داد سردار سلیمانی باشه؟
فقط میخوام نظرتون رو در حد احتمالات بدونم نه از جهت قطعیت و چیز دیگه، تشکر
س ت
سیزدهم مهر 96 03:23 ب.ظ
جداسازی یهودیان از صهیونیستها در سخنرانی سید مقاومت اولین واکنشهای مثبت را به همراه داشته
رهبر جنبش ضدصهیونیستی : در کنار حزب الله علیه اسرائیل می ایستیم
نصرالله یک رهبر ضد صهیونیست است نه ضد یهود.
س ت
سیزدهم مهر 96 09:12 ق.ظ
الحویجه در عراق به دست نیروهای عراقی ازاد شد و طی دو یا سه روز اینده باقی مناطق نیز ازادسازی و امن خواهد شد و حیدرالعبادی رسما ازادسازی این منطقه را اعلام خواهد کرد.

در انسوی مرزها ارتش سوریه اگرچه در عبور از فرات توفیقی نیافت و نتوانست خود را به مهمترین منبع گازی خاورمیانه برساند اما با تغییر مسیر اکنون به هفت کیلومتری شهر المیادین رسیده که در واقع اخرین دژ داعش پیش از البوکمال است
در همین راستا جفتک پرانیهای داعش بیشتر شده به خصوص پس از نوار صوتی البغدادی که البته در حد همان دست و پا زدنهای لحظه مرگ هست
الا ای حال به نظر وعده سردار اسلام قاسم سلیمانی وعده تخلف ناپذیری باشد ان شا الله و داعش تا پایان ماه صفر از نظر نظامی و جغرافیایی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست
و اشوب هفت ساله اوانجلیستها که لیبرمن در مصاحبه چندروز پیش خود اشاره کرد به اتمام میرسد و احتمالا این همان ارامش میان دوطوفان خواهد بود که در روایات امده و صدای فتحی که ان شا الله شنیده خواهد شد.


نمایش نظرات 1 تا 30