لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

بررسی مهم ترین موضوعات منطقه ای و تحلیل اخرین تحرکات جبهه باطل

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و نهم آبان 96-11:51 ب.ظ

در هفته ها و ماههای اخیر منطقه بلا زده و افت گرفته ما شاهد اتفاقات مهم و منحصر بفردی بوده و دوستان در جریان برخی تحولات قرار دارند .بدین جهت تعدادی از موضوعات را برای بررسی دقیق تر انتخاب نموده ام که به عرض خوانندگان عزیز می رسانم:

1.نزدیکی علنی و اشکار رژیم صهیونیستی و ال سعود و وجود هماهنگی در عالی ترین سطوح تصمیم گیری در این دو کشور.گو اینکه این دو کشور اساسا هرگز در گذشته دشمن هم نبوده اند و همچون اعضای یک طایفه که رابطه خونی با هم دارند عمل کرده اند .ال سعود در تمام 70 سال اخیر با هر جریان و حزب و کشوری که با اسرائیل دشمن بوده ، دشمنی کرده اند و تمام سیاست های انان نظرا و عملا در راستای سیاست های صهیونی یهودیان بوده و هست .ال سعود با اشاره اسرائیل دوستی و با یک اشاره نیز از در دشمنی در می اید .به همراه ال سعود تعدادی زیادی از کشورهای اقماری و یا مزدور یا محتاج قرار گرفته اند از جمله بحرین مصر کویت اردن و غیره .
"خوانندگان عزیز می دانند در اخرالزمان سه گروه دشمن امام عصر عج به هم نزدیک خواهند شد .یهودیان اخرالزمان ، مسیحیان تثلیثی و تکفیریون تابع شاخ شیطان در سرزمین وحی " این سه مجموعه به تدریج و در ادامه کاملا در راستای هم عمل خواهند کرد تا اینکه اشکارا و واضح و مثل روز روشن در صف دشمنی و در خط مقدم مقابله با فرستاده الهی قرار خواهند گرفت و ولایت شیطان را خواهند پذیرفت .ما هم اکنون در متن چنین مرحله ای قرار گرفته ایم.

سکوت مرگبار مردم کشورهای به اصطلاح اسلامی که در بالا ذکر شد بدون اثرات وضعی نخواهد بود و این مردم بزودی میوه این سکوت و همراهی را خواهند چشید .
کشورهای عربستان امارات بحرین کویت و ... رسما و علنا جبهه خود را مشخص کرده اند و هیچ ابهامی در این زمینه وجود ندارد .
می دانید که در اخرالزمان تنها دو جبهه وجود دارد .حق و باطل و تمام مردم دنیا باید یکی از این دو را انتخاب کنند و جبهه میانه و معتدل و محافظه کار و از این قبیل دیگر وجود ندارد .مردم دنیا و کشورهای مختلف یا با امام عج هستند یا علیه او و هیچ راه میانه ای وجود ندارد .

2. انتخاب لبنان بعد از تخریب سوریه و عراق و تضعیف ارتش های این دو کشور در سنوات اخیر جزو سیاست های تصویب شده در جلسات سالهای گذشته حاکمان دنیا بود .همراهی شگفت انگیز سران ال سعود و مزدورانشان با دجال زمان ترامپ و اعلام دشمنی و جنگ با حزب الله از درس های روزگار ماست .اینکه ال سعود و اتحادیه عربی حزب الله لبنان را سازمانی تروریستی اعلام کنند نشان می دهد که این کشورها و امیر تکفیری حاکم بر ریاض بن سلمان برای گرفتن قدرت هر خط قرمزی را در خواهد نوردید .ال سعود هزینه جنگ احتمالی با حزب الله را پرداخت کرده اند و حاضرند چند برابر دیگر را پرداخت کنند.
علت اصرار چند ده ساله ال سعود در تخریب و تضعیف کشورهای اسلامی و عربی به نفع دشمنان امت ایضا از عجایب روزگار است که از چشم منصفان و عدالت پیشگان از گذشته دور نبوده لکن در حال حاضر دیگر چشم بصیرتی لازم ندارد تا حقیقت ال سعود را متوجه شود .
دشمن سیاست تخریبی و زمین سوخته را در پیش گرفته است و به زعم خود اگر نتواند جلوی ظهور اخرین منجی را بگیرد می خواهد تا جای ممکن به تخریب مناطقی که در ابتدا بر انها مسلط خواهد شد بپردازد و از این طریق در حال سنگ اندازی هستند و تصور می کنند که می توانند مانند گذشته عمل کنند و تفاوت ها را نمی توانند درک کنند.

3.هزینه تحمیل یک جنگ منطقه ای در مقیاس وسیع بسیار بالا براورد شده و اقتصاد امریکا توان تامین انرا ندارد و حاکمان دنیا با شرط تامین ان توسط ال سعود و دیگر کشورهای نفتی چنین جنگی را در جهت مصالح خود می بینند .براورد شده که چنین جنگی بین 4 الی 5 هزار میلیارد دلار هزینه داشته باشد و عربستان قول تامین نیمی از انرا را به ترامپ داده و بازداشت امیران و نخبگان اقتصادی  سعودی در راستای جمع اوری بخشی از هزینه جنگ است و البته بن سلمان بطور مضاعف انگیزه رسیدن به قدرت را هم وارد این سناریو نموده است .فروختن ارامکو ، اخاذی چند صد میلیارد دلاری از امیران وتجار و بازرگانان سعودی ، استقراض ، پیش فروش نفت و غیره از حمله راههای جمع اوری هزینه است .به ال سعود قول داده اند در ازای تامین هزینه جنگ ، تمام کشورهای نفتی اطراف خود از جمله میادین نفت و گاز یمن را در اینده و بعد از پیروزی علیه شیعیان ، به عربستان سعودی ملحق نمایند .

4 . ال سعود دهها سال درحال ترویج قرائت فاشیستی و غیر الهی خود یعنی وهابیت که نسخه برابر اصل تعلیمات تلمودی است ، کوشش نمود و هم اینک با شکست چنین تفکر ضد بشری در حال روی اوردن به مسئله قومیت عربی و استفاده از این حربه برای مقابله با محور مقاومت است .تحرکات اخیر همگی در راستای چنین سیاستی شکل گرفته و ال سعود از این پنجره دارند وارد عراق می شوند و امیدواریم عراق فریب نخورد .
سفیانی اگر خروج کند دیگر مثل داعش سر نمی برد (در اوائل کارش) و بیشتر با شعارهای میانه روی قومیت عربی و بازگرداندن مجد و عظمت امپراتوری عربی و از این قبیل شعارها را مطرح خواهد نمود و عده کثیری را فریب خواهد داد .افرادی که فریب می خورند همه ما را به انگشت به دهان خواهند نمود و هرگز باور نخواهیم نمود که چینن افرادی اینگونه سقوط کنند.

5. درباره مصر : به موضع فعلی مصر نگاه نکنید که ظاهرا مواضع خوبی گرفته است .این قبیل کشورها بزودی معدن حقیقی خودشان را نشان خواهند داد و از طلایه داران جنود باطل و پیشمرگان شیطان خواهند شد و از جمله دلایل خرابی مصر ، ایستادن فراعنه جدید در برابر موسای زمان خواهد بود هر چند ما در مصر زمینه های مهدوی خوبی داریم . می دانید که امام علی ع فرموده "در مصر منبری بنا خواهم کرد"

6. دیگر کشورهای منطقه مثل سودان لیبی اردن و ... از این قبیل به تدریج و به فراخور وارد معرکه خواهند شد .جهان جنگ احزابی دیگر در مقیاس بسیار بزرگتر را شاهد خواهد بود و بار دیگر تمام اسلام در برابر تمام کفر و نفاق قرار خواهد گرفت با این تفاوت که اینبار یهودیان و مسیحیان اشکارا به میدان خواهند امد و منافقان جدید را یاری خواهند کرد .

7. بر خلاف تمام تفسیرها که می گوید هدف نهائی جبهه باطل ایران است به نظر من این حرف کاملا دقیق نیست .هدف اصلی جبهه باطل و اضلاع چند گانه اش شخص امام زمان عج است و ایران به سبب موضعش نسبت به امام است که مورد دشمنی قرار می گیرد .پس هدف اصلی دشمنان انسانیت و دشمنان خدا این است که امام زمان عج را مانند پدرش حسین ع تنها به دام بیاندازند و با وقوع کربلائی دیگر طومار حق را به تصور خود برای همیشه در هم بپیچند و برای ادامه حاکمیت چند هزار ساله و افزودن یک هزار سال دیگر ، اخرین ولی الهی را به قربانگاه ببرند .حتی نبرد علیه یمن را باید از این منظر نگاه کنیم و شباهت حوادث یمن را با ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی را درک کنیم .(کودتا و جنگ صدام علیه ایران و کودتای منصور هادی و جنگ بن سلمان علیه یمن را خوب نگاه کنید)
اینجاست که باید علت العلل تحریم ها و جنگ ها و محدودیت های 40 سال اخیر علیه ایران را پیدا کنیم و منشا انرا بشناسیم .و از این همین سر نخ هم موضوع یمن و محاصره کامل و همه جانبه نظامی اقتصادی و بهداشتی و ... چقدر با اتفاقات گذشته و حال ایران اسلامی شباهت دارند. علت هم عقیده بودن مردم ایران و یمن است .
همانطور که ایت الله بهجت (اعلی الله مقامه گفتند) مواظب حوادث یمن باشید .یمن و یمانی ها اولین جرقه نور را در سرزمین وحی روشن خواهند نمود.انها صف ال سعود را خواهند شکست .
بزودی درباره مسائل دیگری از جمله نقشه های اینده و چگونگی اجرای استراتژی دشمن علیه محور مقاومت صحبت خواهم نمود.نظرات() 
امیر رحیمی
دوم آذر 96 03:58 ب.ظ
روزنامه دیلی میل نوشت شاهزاده های سعودی توسط نیروهای بلک واتر شکنجه واز پا اویزان میشوند حساب کن شاهزاده ها با این وزن از پا اویزان شوند سخت ترین شکنجه است وسلمان۱۹۴ ملیارد دلار از حسابهای انها برداشت کرده .
پاسخ مدیر وبلاگ : پست تازه منتشر شد
حتما نظر بدهید
حبیب
دوم آذر 96 11:46 ق.ظ
خبر رسیده بن سلمان همزمان با اعلام پادشاهی قراره به قطر حمله نظامی کنه
افشین
دوم آذر 96 09:21 ق.ظ
سلام پس بنابراین طبق این حدیث باید سال 2019 میلادی و 1440 قمری باید منتظر نابودی ال سعود بود
افشین
یکم آذر 96 10:32 ب.ظ
سال تاسیس ال سعود سپتامبر 1932 است جالبه به قمری میشه 1351که اگر به میلادی حساب کنیم میشود 87 سال واگر به قمری حساب کنیم 89 واین دو سال اختلاف اختلاف بین سال قمری وسال شمسی است که هردو یکسال بخصوص رو مد نظر دارند
افشین
یکم آذر 96 10:26 ب.ظ
سلام منبع پایین کتاب الفتن هست همه چیز گویا است که قراره چه اتفاقی بیوفته
افشین
یکم آذر 96 10:24 ب.ظ

ابن دیلمى میگوید: بنى امیه هشتاد وهفت یا نه سال سلطنت میکنند بعد از آن خدا سلطنت آن ها را بوسیله بیرقهائى سیاه که از طرف مشرق میایند ریشه کن میکند، آنگاه آن بیرقهاى سیاه برقرارند تا اینکه بلاى آن ها بهر مومنى برسد، سپس خدا آن بلا را بوسیله آل محمد صلى الله علیه وآله برطرف میکند واین بلیه در آن موقعى است که افراد سفیه وبچه ها امارت کنند، آنطور امارتى که رسول خدا صلى الله علیه وآله در باره آن فرمود: هیچگونه حرمت وعهد ومیثاقى ندارد وزمان آن ها زمانه جائرى است.
محمد
یکم آذر 96 10:11 ب.ظ
درسته منم با شما هم نظرم، من همیشه به این وبلاگ سر میزنم و هم پست ها و هم کامنت ها رو میخونم، به کرات لابلای کامنت ها دیدم که بعضی ها گفته بودند با کنار رفتن سلمان باید منتظر پادشاهی (های) چند روزه باشیم، اما لزومی نداره اینطور باشه و موافق نظر شما ممکنه بازهم شاهد چندین پادشاهی چند ماهه باشیم، این روند می تونه چندین سال هم طول بکشه، پس نباید عجله کرد، البته ان شاء الله ظهور مولایمان نزدیک تر باشد...
س ت
یکم آذر 96 08:27 ب.ظ
شما فقط ملک الشهور و ملک الایام را درنظر گرفتید

در حالی که روایت برای بعد از عبدالله ابتدا میگوید:
" یذهب ملک السنین" این جمله نفی میکند ولی در عین حال یک موضوع را هم اثبات میکند:
وان اینکه حکومت به سه سال نمیرسد.

سپس میگوید "یصیر ملک الشهور و الایام"
یعنی بعد از حکومتی که بیشتر ازدوسال و کمتر از سه سال است باید حکومت الشهور یعنی ماهها بیاید
که میتواند بین چهارماه تا 35 ماه باشد
(تطبیق من این است که میگویم 12ماه)

کلمه ملک به نظرم میتواند برتعداد بیشتر از یک نفر هم صدق کند و میتواند نفرات بیشتری هم بیاید

(اما بازهم اینجا برداشت و تطبیق من فقط یک نفر هست)

سپس نوبت به ملک الایام میرسد که گفتم حداکثر سی روزه هست.
(باز میتواند یک نفر باشد یا بیشتر ).
پاسخ مدیر وبلاگ : کلمه ملک را با ضمه بخوانید نه فتحه بر ک و کسره بر ل
ملک اینجا به معنای حکومت است .
در هر حال روایات مشهور و مستند درباره تعداد پادشاهان ساکت اند ولی این اختلاف و تعداد را از زمان ملک عبدالله و مرگ ولیعهدانش باید محاسبه کرد نه از الان
به نظرم تعداد پادشاهان بدون احتساب سلطان و نایف و مقرن و بن نایف باید 4 الی 5 نفر دیگر به حکومت چند ماهه و چند روزه برسند و این مسئله طولانی نخواهد بود
س ت
یکم آذر 96 08:12 ب.ظ
در کدام روایت عبارت ملوک دیدید
تا انجا که من دیدم همه ملک است
که هم میتواند معنای فرد و هم جمع داشته باشد.

مشکلی نیست گفتم برداشت من از الشهور دوازده ماه هست شما ان را کمتر از دوره سلمان درنظر بگیرید
مثلا 24یا 30ماه .
تا فقط به سال بعد محدود نشوید.

در تطبیق من منظور از صبی بن سلمان هست و بنابراین پادشاه بعدی او هست و سفیه هم خود اوست
او هفتمین فرزند عبدالعزیز است .یعنی هفتمین از بنی فلان

و موارد بسیار دیگری از روایات
در چیزی که من گفتم مشکی با مجموع روایات نیست
حتی با روایاتی که صحبت از دوازده نفره بودن این خاندان دارند
محمد
یکم آذر 96 07:30 ب.ظ
آقای س ت اینطور که شما فرمودین بعد از عبدالله دو پادشاهی چند ماهه داریم که در مجموع نزدیک چهار سال می شود (سه سال سلمان + نزدیک یک سال بن سلمان)، بازهم می بینید که درواقع با ملوک سنین روبرو هستیم نه ملک سنین، و تازه طبق استنباط شما باید عاشورای سال بعد ظهور صورت گیرد، البته آن را رد نمی کنم و ان شاء الله همینطور هم باشد، ولی با فرضیه چند پادشاهی چند ماهه این مساله حل می شود و ظهور منحصر به سال آینده نمی شود.
یکم آذر 96 07:07 ب.ظ
یه نظریه دیگه در جواب جنا ب محمد هست که بن سلمان خیلی طعم پادشاهی رو نچشه ترور بشه وقتی هم ترور شد تمام عموزاده هاش طمع به دست اوردن تاج وتخت روداشته باشند به جون هم بیفتن برای حذف دیگری وطبق این قاعده هر کدومشون تا شاهزاده بعدی حذفش میکنه یه چند رو زی پادشاهی کنه.
س ت
یکم آذر 96 06:57 ب.ظ
از انجایی هم که در روایت داریم که حکومت بنی فلان مستقر هست تا زمان ظهور و قتل نفس زکیه هم در پانزده روز مانده به ظهور کار همین بنی فلان هست
فلذا در مدت ملک الایام هم ممکن است حتی چندنفر پادشاه شوند.
پاسخ مدیر وبلاگ : حکومت ال فلان تا استانه ظهور باقی است هر چند در سال اخیر سایه ای از ان باقی است و تکفیری های داعشی یا همان وهابی مسلط اند
س ت
یکم آذر 96 06:54 ب.ظ
من یضمن لی موت عبدالله اضمن له القائم.
ثم قال :
مات عبدالله لم یجتمع الناس بعده علی احد و لم یتناه هذا الامر دون صاحبکم ان شا الله
و یذهب ملک السنین و یصیر ملک الشهور و الایام.
فقلت :یطول ذلک؟؟؟
قال: کلا.

الغیبه شیخ طوسی جلد یک صفحه 447 .

ان دوله اهل بیت نبیکم فی اخرالزمان ولها امارات فاذا رایتم فالزموا الرض و کفوا حتی تجی اماراتها.
فاذا استثارت علیکم الروم و الترک و جهزت الجیوش و مات خلیفتکم الذی یجمع الاموال و استخلف بعده رجل ضعیف فیخلع بعد سنتین من بیعته و یاتی هلاک ملکهم من حیث بدا.

الفتن ابن حماد جلد یک و صفحه 206 .

اذا ظهرت بیعه الصبی قام کل ذی صیصیه بصیصیه
بحارالانوار جلد 52 صفحه 244.

از این سه روایت نتیجه که میشه گرفت اینه که بعد از عبدالله مرد ضعیف بین دوسال تا سه سال حکومت میکند .(ولی بیش از سه سال نمیشود.
نفر بعدی صبی(جوان خام ) هست که به سفیه بنی فلان معروفه.و مدت حکومتش ملک الشهور هست
(در قران تنها یکجا کلمه الشهور امده(سوره توبه ایه 36 ) . که به این موضوع اشاره شده عدد ماهها نزد خدا 12 تاست که چهارتای ان ماه حرام است
نتیجه گیری من این هست حکومت الشهور حداکثر میتواند 12ماهه باشد یعنی بین 4ماه تا 12ماه.
پس از ان ملک الایام را داریم یعنی فاصله میان اعلام خبر مرگ خلیفه معروف به سفیه بنی فلان تا ده محرم که میشود 30روز .
در قران نیز تعداد کلمات الایام به معنی روزها فقط 28عدد است.
پاسخ مدیر وبلاگ : دوستان مرگ و برکناری ولیعهدها را فراموش نکنند
س ت
یکم آذر 96 06:36 ب.ظ
خبر اعطای درجه سپهبدی به سردار سلیمانی توسط سردار کوثری جانشین فرمانده کل سپاه تکذیب شد

منبع: خبرگزاری میزان آنلاین
محمد
یکم آذر 96 06:20 ب.ظ
دوستان در اکثر روایات عبدالله حجاز، آمده پادشاهی های چند ساله تمام می شود، و به پادشاهی های چند ماهه و چند روزه تبدیل می شود. اینجا فقط یک روایت است که پادشاهی را بصورت مفرد میاورد و از ان اینطور برداشت می شود که دو پادشاهی بعد از عبدالله خواهیم داشت یک پادشاهی چند ماهه (کمتر از سه سال- پادشاهی سلمان) و یک پادشاهی چند روزه (کمتر از سه ماه).
بنظرم این نظریه ی معقولی نیست زیرا اگر پادشاهی سلمان رو نهایتا تا ماه آینده فرض کنیم و پادشاهی بعدی هم سه ماه طول بکشد حداکثر تا چهار ماه آینده قائله پادشاهی های عربستان تمام شده است!
حال اگر سفیانی رجب امسال هم خروج کند و امام زمان شش ماه بعدش (یا به نظریه ای یک سال و شش ماه) ظهور کند دست کم شش ماه و اندی عربستان بدون پادشاه خواهد ماند و این زمان زیاد با وجود تعداد زیاد شاهزاده های سعودی که همگی تشنه رسیدن به قدرتند، غیر منطقی بنظر میـرسد. پس با توجه به تعدد شاهزادگان سعودی و فاصله زمانی زیاد تا ظهور این فرضیه مردود و امکان ظهور پادشاهی های چند ماهه و چند روزه منطقی تر بنظر میرسد، یعنی احتمالا بعد از سلمان شاهد یک یا چند پادشاهی چند ماهه دیگر و سپس شاهد پادشاهی های چند روزه باشیم تا این سلسله ان شاء الله به قیام امام زمان متصل شود.
یکم آذر 96 12:46 ب.ظ
حالا نوبت سلمان هست تا دوماه دیکه پادشاهی را واگذار کنه یا به عزرائیل جواب مثبت بده اون موقع ماهیت ال فلان مشخص میشه ان شاءا...
س ت
یکم آذر 96 09:28 ق.ظ
احتمالا به زودی :

اعطای نشان سپهبد به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی

این اولین درجه سپهبدی در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

حاج علی
یکم آذر 96 12:22 ق.ظ
سلام به همه دوستان و منتظران و هم محفلان قدیمی بخصوص جناب امیرعلی

در این روز بزرگ و تاریخی لازم دیدم مراتب تبریك و تهنیت خود را به همه شما و همه منتظران و ملت ایران و امت اسلام به مناسبت پایان سیطره داعش بر مناطق اشغال شده و اتمام خلافت قلابی تقدیم نمایم.
همانطور كه در سالهای قبل گفته بودم میتوان گفت ماجرای شیصبانی اكنون به اتمام رسید و حالا نوبت مرحله آخر است. البته به این معنی نیست كه مرحله آخر امسال خواهد بود بلكه تا آن زمان فتنه های سخت و ابهام آلودی را باید شاهد باشیم.
پاسخ مدیر وبلاگ : شکست پروژه تکفیری صهیونی داعش در منطقه با جانفشانی مومنان و با هدایت های حضرت آقا مقام معظم رهبری حفظه الله و فرماندهی شجاعانه فرمانده سپاه اسلام در خاورمیانه سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی را به محضر ولیعصر روحی فداه و به حضور رهبری معظم و مومنان و مستضعفان منطقه وجهان تبریک و تهنیت می گوئیم
حلول این پیروزی همراه با ربیع الاول و ایام شادی اهل بیت ع تصادفی نیست
سلام و تشکر از حاج علی و تبریک به همه خوانندگان و دنبال کنندگان وبلاگ و منتظران ظهور
س ت
سی ام آبان 96 08:55 ب.ظ
پیام رهبری معزز انقلاب در پاسخ به نامه سردار سلیمانی

در پاراگراف انتهایی حاوی مطلب مهمی بود:

آنهایی که با سرمایه گذاری سنگین این توطئه ی شوم را تدارک دیده بودند ارام نخواهند نشست ، سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکنند.

آیا داعش با همین نام از جایی دیگر خواهد امد
یا اعضای ان با تغییر نام بازخواهند گشت یا هردو

سابقا در مطلبی درباره سرنوشت داعش برمبنای روایت گفتیم داعش در سه گروه شام تکثیر خواهد شد .

بهترین جا هم برای شروعدوباره لیبی و افغانستان است
پاسخ مدیر وبلاگ : پیام حاج قاسم عزیز و پاسخ حضرت آقا پرمعنا پرمفهوم و تاریخی بود
افشین
سی ام آبان 96 06:00 ب.ظ
سلام
محمد بن سلمان آخرین گام برای پادشاهی را برداشت
محمد بن سلمان امروز احمد بن عبدالعزیز عموی خود را باز داشت کرد تا عملا اخرین مانع برای پادشاهی را نیز کنار بگزارد
احمد بن عبدالعزیز عموی محمد وبرادر ملک سلمان است که بسیاری لز شاهزاده ها برای پادشاهی با اوبیعت کرده بودند از جمله متعب بن عبدالله و محمد بن نایف
س ت
سی ام آبان 96 03:20 ب.ظ
پیام سردار سلیمانی خطاب به ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای منتشر شد و در ان پیروزی بر جنود باطل دشمن یعنی داعش تبریک گفته شد

بنده نیز این پیروزی رابه همه منتظران عالم تبریک عرض مینمایم و ارزوی پیروزی نهایی بر جنود باطل را در رکاب ان امام قائم از خداوند منان مسئلت دارم
.
نکته ای در این پیام جالب توجه بود
تشکر و قدردانی سردار دلها از همه به جز روسیه.

این موضوع از ان جهت اهمیت دارد که خود سردار بود که روسیه را وارد سوریه کرد و انها را توجیه نمود

اما حالا
ظاهرا با توجه به اینکه روسیه دنبال برنامه های خود است و قصد فدرالی کردن سوریه را دارد که مورد مخالفت جدی ایران است مسیرها در حال جدا شدن است

روسیه با فدرالی کردن هم میخواهد با امریکا کنار بیاید هم از کردها حمایت کند هم به نوعی ترکیه را مطمئن سازد که کردها به انچه ترکیه نگران ان است نخواهد رسید

این موضوع نمیتواند مطلوب ایران باشد که تاکیدش بر قطع ید استکبار امریکایی از منطقه است واین بازی رو قبلا در قضیه اقلیم کردستان عراق تجربه کرده
به همین جهت بود که مشاور رهبری اقای ولایتی عملیات بعدی را بازپسگیری رقه نام نهاد.

سوریه یکپارچه همچون روز اول

اکنون که مرحله اختلف الرمحان بالشام را پشت سر گذاشتیم و ظاهرا صوت فتح وظفر از جانب شام شنیده شده باید منتظر روزهای اینده باشیم و ببینیم چه دسیسه ای در حال طراحی است

انتخاباتهای مهم و تاثیر گذاری در منطقه در شش ماه اینده پیش رو هست
امیر رحیمی
سی ام آبان 96 02:23 ب.ظ
سلام خدمت دوستان وقتی سفیانی خروج کنه ومردم رو فریب بده که حکومتش رو بپذیرن احتمالا بشار اسد باید حذف شده باشد امروز نامه سردار سلیمانی در رسانه ها خیلی بازتاب داشت از یک طرف ادم خوشحال میشه شر داعش کنده شده از سر مردم مظلوم سوریه واز طرف دیگر حدیثی که مضمون ان این است که سوریه هرگز روی ارامش را نخواهد دید بعد از شروع شدن حوادث اخر الزمانی ادم رو ناراحت میکنه .
سی ام آبان 96 01:27 ب.ظ
با سلام

میشه این پیروزی بر داعش رو همان صدای فتح و ظفر از شام دانست ?
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
بله این پیروزی احتمال زیاد همان صدای فتح و ظفر از شام قبل از سفیانی است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر