وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

پایان کار داعش ، ایا پایان فتنه ها است ؟ یاداوری حدیث معروف امام علی ع و تذکر چند نکته مهم به منتظران

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:دوم آذر 96-08:54 ب.ظ

 ابن حماد در الفتن اورده ، قال مولانا علی ابن ابیطالب ع :
إِذَا رَأَیْتُمُ الرَّایَاتِ السُّودَ فَالْزَمُوا الْأَرْضَ فَلَا تُحَرِّكُوا أَیْدِیَكُمْ، وَلَا أَرْجُلَكُمْ، ثُمَّ یَظْهَرُ قَوْمٌ ضُعَفَاءُ لَا یُؤْبَهُ لَهُمْ، قُلُوبُهُمْ كَزُبَرِ الْحَدِیدِ، هُمْ أَصْحَابُ الدَّوْلَةِ، لَا یَفُونَ بِعَهْدٍ وَلَا مِیثَاقٍ، یَدْعُونَ إِلَى الْحَقِّ وَلَیْسُوا مِنْ أَهْلِهِ، أَسْمَاؤُهُمُ الْكُنَى، وَنِسْبَتُهُمُ الْقُرَى، وَشُعُورُهُمْ مُرْخَاةٌ كَشُعُورِ النِّسَاءِ، حَتَّى یَخْتَلِفُوا فِیمَا بَیْنَهُمْ، ثُمَّ یُؤْتِی اللهُ الْحَقَّ مَنْ یَشَاءُ»
اگر پرچم های سیاه را مشاهده کردید دست و پایتان را حرکت ندهید (منظور به یاریشان نشتابید) سپس از ان میان قومی ضعیف ظاهر می شوند که قسی القلب هستند ، انها صاحبان دولت اند به هیچ عهد و پیمانی وفا نمی کنند .به حق دعوت می کنند ولی از اهل حق نیستند .نام های انان کنیه مانند است(ابوفلان) و فامیل انها نام شهرها و روستاهاست.موهای انان مثل موهای زنان بلند است .مدتی خواهد گذشت و بین انها اختلاف خواهد افتاد و بعد از ان خداوند حق را به هر کسی بخواهد عطا خواهد نمود. 

شکست و پایان دولت داعش بالاخره به نتیجه رسید و مومنان جهان در یک اوردگاه بزرگ بار دیگر ایمان و ولایت پذیری و کارامدی خود را نشان دادند و ثابت کردند می توان با توکل بر خدا و بدون تکیه بر جهان خواران رو به جلو جرکت نمود .
پیام های تبریک متبادل بین حضرت آقا مقام معظم رهبری حفظه الله و سرباز وفادارش حاج قاسم سلیمانی پرچم و نماد این پیروزی بود .رهبری معظم در پاسخ به این پیام گفتند که داعش تمام شد لکن از فتنه های اینده غفلت نشود .

سپاه اسلام که متشکل از مهدویون سر به دار بود توانست داعش و خالقان داعش را درسی فراموش نشدنی بدهد و صدای فتح و  ظفر را از شام و عراق به گوش جهانیان برساند و رویاهای اصحاب شیطان را بر باد دهد . 
سپاه اسلام که از صفوف برادران ایمانی تشکیل شده بود نشان داد از مزار شریف تا خراسان  تا کربلا و نجف تا دمشق و حلب و لاذقیه و ضاحیه و صعده و صنعا و بحرین و قطیف و عوامیه هیچ مرزی وجود ندارد و همگی بر یک مرام و عقیده اند .

سر به داران سر به دار نهادند ولی تن به ذلت ندادند .

در میان تمام تلاش ها از جانب مومنان وجود یک فرمانده بی نظیر و یک شهید زنده در میادین سخت و در شبها و روزهای جانکاه باعث ارامش خاطر امت و امام امت بود .سردار پاکباز دفاع از حرم اهل بیت ع حاج قاسم سلیمانی توانست ابهت کاذب و ظاهری ال سعود و ال صهیون را  بشکند و پیروز مندانه تمام شهرها و روستاهای در اختیار تکفیریون را باز پس بگیرد .
درود خدا بر او و بر تمام رزمندگان اسلام باد . یاد و خاطره شهدای والامقام را در این صبح پیروزی را گرامی می داریم .

در پایان این مطلب چند نکته را به استحضار می رسانم :

1.همانطور که حضرت آقا گفتند داعش تمام شد ولی توطئه و فتنه تمام نشده و باید اماده مرحله جدیدی از فتنه گری باشیم و بنا بر اخبار و اطلاعات این فتنه خیلی دور نیست .و باید جبهه مقاومت اماده باشد .
2. تا زمانی که ال سعود در سرزمین وحی و ال صهیون در سرزمین مبارک قدس وجود دارند ، هرگز فتنه ها تمام نمی شود .ال سعود هم هرگز ادم نمی شوند و باید هر چه سریعتر برای انها فکری عاجل نمود و بعد از ان باید رهسپار قدس شویم .
3.یک روز بعد از اعلام نصر بر داعش و بازتاب گسترده جهانی اش ، بوق های تبلیغاتی داخلی دشمن در داخل کشور شروع به ان قلت اوردن در پیروزی نمودند .یکی از این مزدوران گفت :"اصولا اصلاح طلبان معتقدند راه های دیپلماتیک بهتر جواب می دهد و نمی دانیم که این حرف چقدر صحت دارد که اگر در سوریه و عراق نجنگیم باید در همدان و اصفهان و تهران بجنگیم.داعش برای همه حطرناک است ولی برای ایران به خاطر تفاوت روشنفکری زبانی مذهبی و ...خطری ندارد و امکان نفوذ در ایران ندارند !! ؟؟ 
این فتنه گر با اظهارات ضد ایرانی و ضد منافع ملی کام مردم را تلخ نمود .
یا فرد دیگری سعی نمود کار دیپلماتها را برجسته نمود در حالی که باید این سوال را جواب دهد که مگر داعش دیپلماسی می فهمید ؟ 
4.نکته مهم این است که تا چنین تفکری در راس و بدنه قوه مجریه وجود دارد امکان انجام کارهای بزرگ وجود ندارد و این تفکر همیشه و حتی زمان جنگ 8 ساله مانع اصلی مقابل پیشرفت نظامی کشور بوده اند و لازم است با افزایش اگاهی و بصیرت مردم و گرفتن بهانه های انان ، تفکر انقلابی محض سر کار بیاید و گرنه در همچنان بر همان پاشنه خواهد چرخید .تفکر انقلابی ناب و مومن باید میدان دار شود ، نه قدرت طلبان غرب گرا و نه قدرت طلبان بست نشین در شهر ری هیچکدام اهل ایستادن و ایثار و انجام کارهای جهادی نیستند.
5. دشمن سعودی صهیونی از همین امروز و حتی از مدتها قبل فتنه جدید را اغاز نموده است و با توجه به اینکه می دانند فرصت چندانی ندارند می خواهند کار بزرگی را شروع کنند و احتمالا بزودی انرا کلید خواهند زد .برای اینکار تمام موجودیت خود را به میدان خواهند اورد .
6.از این به بعد بوق های داخل و خارج به دنبال این هستند که بگویند که حالا که داعش تمام شده باید ایران نیروهای خود را از سوریه و عراق خارج کند .این حرف دست کمی از داعش ندارد و فقط یک داعشی می تواند چنین حرفی را بزند .این اغاز فتنه ی بزرگی است که به تغییرات مهم منجر خواهد شد .
7.با پایان موقت فتنه ها باید نیم نگاهی به یمن داشته باشیم و دستی به سر و وضع ان بکشیم .یمن شرایط سختی دارد و مردم از محاصره و گرسنگی و بیماری به مرحله مالایطاق رسیده اند و کمک به یمن اوجب واجبات است .
8.باید سعودی را از جائی  که زخمی است تحت فشار قرار دهیم  و این یعنی کمک به یمن و بحرین و شرق عربستان است .این اماکن در حال حاضر محتاج ما هستند و کمک به انها باعث نزدیک شدن فرج ال محمد ص خواهد شد .
9. اختلافات در ال سعود شروع شده و امسال شدت خواهد گرفت و احتمال مرگ و کناره گیری سلمان زیاد است .با مرگ سلمان اختلافات نظامی داخلی اوج خواهد گرفت هر چند عامل خارجی در تسریع این جنگ داخلی اهمیت دارد و یمنی ها باید فشار بیشتری وارد بیاورند .
در پایان ضمن تبریک مجدد پیروزی جبهه مقاومت بر علیه کفر و نفاق جهانی خدمت خوانندگان عزیز وبلاگ یاداوری می کنیم که ان شاء الله عزیزان دعای فرج را فراموش نکنند .


نظرات() 
یازدهم آذر 96 10:52 ب.ظ
سلام. ما منتظر مطلب مختصر جدیدتون هستیم، ساعت 11 شب شد، پس کو؟
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
پست تازه منتشر شد
س ت
یازدهم آذر 96 03:33 ب.ظ
در پیام قبلی
درباره آغاز جام جهانی در نیمه خرداد اشتباه صورت گرفته
که از همه عزیزان بابت این اتباه عذرخواهی مینمایم.
پاسخ مدیر وبلاگ : امشب مطلب جدیدی بطور مختصر خواهیم داشت
س ت
یازدهم آذر 96 01:16 ب.ظ
اما مطلبی درباره جام جهانی
جام های جهانی و المپیکها بهترین موقعیت برای اغاز جنگهای سریع و با هدف نتیجه گیری سریع در زمان دور بودن اذهان از موضوعات مهم هست
المپیک گذشته اتفاقی رخ نداد چون زمان مناسب نبود

اما به نظر میرسد این جام جهانی تابستان داغی به همراه دارد
بهترین فرصت برای آغاز یک جنگ هست اما در کجا
برخی تحلیلگران سه جنگ احتمالی را ذکر میکنند
جنگ اسراییل با لبنان
جنگ امریکا با کره شمالی
جنگ در افغانستان و کشمیر

به نظر ناظران مورد سوم از دو مورد دیگر محتملتر است .
داعش توسط امریکا به افغانستان منتقل خواهد شد
و کشمیر محور فتنه خواهد بود تا هم پاکستان ضربه بخورد
هم با فعال کردن مسلمانان سین کیانگ هم مرز با کشمیر به چین که قصد ایجاد راه زمینی وصل شدن به اروپا را در سر میپرواند و از راه دریایی منطقه میانمار که تحت تسلط امریکاست گریزان است.
هم روسیه ضربه وارد خواهد شد که سرگرم برگزاری جام جهانی است که انقدر اهمیت دارد که پوتین برای افتتاحیه شخصا سخنرانی میکند
و
هم در صورت موفقیت امیز بودن در ادامه برای هدف اصلی یعنی ایران تهدیدی جدی خواهد بود .

پی نوشت: اضافه کنید که طی این چند سال برخی با بولد کردن روایات ضعیف و اکثرا از کتب اهل سنت دیدگاه سیدخراسانی و شعیب از کشمیر و شیملا و سین کیانگ را در اذهان اماده کرده اند
شخصی هم به نام علامه سید منصور هاشمی خراسانی مدتی است در شمال افغانستان مشغول تبلیغ به عنوان خراسانی موعود است .

نکته آغاز جام جهانی در نیمه خرداد و شب قدر است .
س ت
یازدهم آذر 96 01:00 ب.ظ
امروز شنبه 11 آذر 1396شمسی مصادف با 13ربیع الاول 1439قمری است .
وارد چهلمین سال قمری انقلاب اسلامی شده ایم.
2500روز از جنگ داخلی سوریه میگذرد .
و چند خبر مهم:

بازهم درگیر شدن نیروهای عبدالله صالح با انصارالله و دعوت به ارامش توسط رهبر انصارالله و پرهیز از فتنه ای که امارات پشت ان است.

دستیابی و ازمایش موفقیت امیز کره شمالی به موشک دوربرد 13هزارکیلومتری که عمق امریکا را هم هدف قرار میدهد. ان هم در 313روز ریاست جمهوری ترامپ. در هفته گذشته رخ داد.

حمله به پایگاه ایران در سوریه در ساعات اولیه صبح امروز که اسرابیل مدعی است از اسمان لبنان شلیک کرده اما شواهد ان را موشک زمین به زمین از درون اسراییل نشان میدهد .

ادعای روزنامه ایلاف عربستان مبنی بر عذرخواهی امیر قطر از ملک سلمان در قولی که به امیر کویت داده .

صحبتهای جدید الحریری که نشان از نزدیک شدن مواضعش به حزب الله میدهد و حمایت سید نصرالله از او . ایا سعودی با دست خودش لبنان را هم به محور مقاومت هدیه داده؟؟؟؟؟؟؟؟


رهگذر
یازدهم آذر 96 11:19 ق.ظ
درگیری شدید میان طرفداران عبدالله صالح و حوثی‌ها در صنعاء

درگیری‌های خونینی میان هواداران دو طرف در صنعاء روی داده که چندین کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

درگیری‌های شدید میان دو طرف در جنوب شهر صنعاء رخ داده است.

گفته شده نیروهای مسلح وابسته به انصارالله از اکثر مناطق صنعاء عقب‌نشینی کردند در حالی که نیروهای وابسته به عبدالله صالح در اکثر مناطق صنعا مستقر شده‌اند
روح الله
یازدهم آذر 96 06:51 ق.ظ
سلام نشست بین المللی العقبه برای مبارزه با داعش با حضور تعداد زیادی از مقامات آمریکایی و اروپایی و ناتو و .... در اردن برگزار میشود به نظر می رسه سفیانی از این جمع بیرون میاد نه از جمعی که سعودی دور خودش از کشورهای ضعیف به اصطلاح اسلامی جمع کرده است
افشین
دهم آذر 96 09:23 ب.ظ
دوستان نکته دیگری که هست منتظر چیزهای عجیب و غریب در مورد ظهور نباشبد همه چیز روال عادی خود را طی میکند خلاصه بگم فقط صیحه آسمانی و خسف البیداء رو به عنوان امر غیر عادی خواهیم داشت که دشمن هم هر دو را سعی میکند یک چیز عادی تلقی نشان دهد
حتی در روایات داریم که دوصیحه داربم یکی ملکوتی ودیگری زمبنی که مردم دچارشک میشوند ونجات پیدا نمی کنند الا کسانی که ایمان آنها قلبی ودرونی باشد
پاسخ مدیر وبلاگ : متوجه منظورتان هستم ولی خوب خود ظهور و حوادثش همه عجیب اند و تا الان اتفاق نیفتاده اند مثل حوادث رجب و قبلش جمادی
و صد البته حوادث منتهی به ظهور بسیار سخت و سنگین است معروف است که میگویند اتفاقات اخرالزمان انسان جوان را از غصه و فجایع و جنایات بی سابقه پیر می کنند
اصلا نباید انتظار ظهور اسان داشته باشیم برعکس حوادث ظهور حداکثری تلخ و سخت و سنگین هستند
افشین
دهم آذر 96 09:12 ب.ظ
سلام دوستان عبدالله روایات به وضوح نمی تواند عبدالله اردن باشد
کاملا واضح است که قراره چه اتفاقی بیافتد وبعلت توقیت من ازتاریخ صرفنظر میکنم و باید هرلحظه منتظر ظهور باشیم بقول آقای امیر علی دگر منتظر روز شنبه برای ظهور نباشید
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
حرفتان درست است
تمام علائم و مقدمات فراهم شده است و فقط علائم اصلی پنج گانه مانده اند که البته قبل از انها دو سه پیشامد طبیعی و دو سه جنگ مهم و سرنوشت یاز ولی محدود باقی مانده است که البته علائم اصلی نیستند
لکن احتمالا وقوعشان زیاد است
از دوستانی که از توقیت و اعلام تاریخ خوداری می کنند متشکرم
امیر رحیمی
دهم آذر 96 06:41 ب.ظ
جناب مدیر محترم وبلاگ کم کار شده اند ای کاش بی پرده تر صحبت کنید بیک سوال دیگر امکان دارد ظهوردر سال زوج باشد شنبه هم به معنی اول باشد ممنون میشوم جواب دهید
پاسخ مدیر وبلاگ : کم کار نشده ام و در حال فعالیت هستیم
امکان صریح صحبت کردن در این مرحله زمانی وجود ندارد .
به قول مرحوم ایت الله بهجت اعلی الله مقامه
اگر مردم بخواهند امام دوشنبه اینده ظهور می کنند
مردم و حتی مومنان هنوز مضطر نشده اند و هنوز نمی خواهند به ان شکل لازم و کافی
امیر رحیمی
دهم آذر 96 07:58 ق.ظ
جناب محمد حسین بنده در مورد اصل سفیانی که اعتقاد دارم الان هم دارن سپاهشون رو جمع جور میکنند شاید برای رجب بازم شاید بنده گفتم الظواهری مشخصات ظا ری سفیانی ندارد گفتم شاید کس دیگه ای باشه اگر به تصاویر مربوط به ایمن الظواهری مراجعه کرده باشی هیچ نقصی در چهره او نمیبینی خاهشا درست مچ بگیر
پاسخ مدیر وبلاگ : بهتر است دوستان از مصادیق ذکر کردن خوداری کنند
الان کمی زود است برای اینکار
محمدصادق
دهم آذر 96 06:08 ق.ظ
سلام علیکم
دوستان با توجه به باقی ماندن مدت کمی تا سه سال گذشتن از مرگ عبدالله سعودی شاید بتوان گفت که منظور از عبدالله در روایات شاه اردن می باشد.
ممنون میشوم نظرتون رو بفرمایید
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
بعید است عبدالله اردنی باشد
این موضوع از اسرار بزرگ است که با فاش شدن ان اسان بودنش برایمان محرز خواهد شد
محمد حسین نجاتی
دهم آذر 96 01:58 ق.ظ
جناب امیر
سلام
به نظر شما با توجه به وضعیت حال حاضر منطقه غربی اسیا چه وقت باید منتظر حوادث اصلی باشیم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
من درباره زمان ظهور شریف نمی توانم حرف بزنم .منظورم این است که چیزی ندارم بگویم .ممکن است در ذهنم یک تاریخ هائی باشد ولی مستند نیست ولی چند ملاک داریم
یکی 12 سال طول کشیدن فتنه شام قبل از خروج سفیانی و امام عج
یکی متحد شدن یهودیان و مسیحیان و بخشی از مسلمانان با هم علیه رسول الهی عج
دیگر اتفاقات عراق
اتفاقات عربستان و جنگ یمن و ارتباط اغاز اختلاف بین ال فلان و یمانی ها
اینها یک طرف طرف دیگر هم این است که هنوز چندین و چند اتفاق دیگر مانده است و مدت زمانی انرا نمی دانم
حتی در بحث سفیانی ما دو سفیانی داریم که البته یک فکر و جهت اند و اولی چند ماه و دومی 15 ماه حکومت و نبرد خوااهند نمود
این مسائل زمانبر است ولی نباید بیشتر از 5 یا 6 سال باشند یعنی تا قبل از حوادث اصلی ما 5 سال یا حدود ان وقت احتمالا زمان داریم
این حرف به عنوان موضع من نیست بلکه انچه در ذهنم است را می گویم و خداوند می داند چه اتفاقاتی قرار است بیفتد و زمان و مکانش را جز حضرتش نمی داند
امیر رحیمی
نهم آذر 96 08:13 ق.ظ
سلام خدمت دوستان اگر سفیانی باید اون نشانه های ظاهری که در روایات گفته حتما داشته باشه ایمن الظواهری نمیتواند سفیانی باشه
افشین
هشتم آذر 96 10:18 ب.ظ
سلام البته ایمن االظواهری خیلی مشکوک میزنه شاید شاید
سفیانی باشه
س ت
هشتم آذر 96 09:02 ب.ظ
چین اعلام کرده دو یگان ویژه ارتش خودش رو برای مبارزه با تروریستهای اویغوری به سوریه میفرسته

این تروریستها از طریق ترکیه وارد استان ادلب شدند و حتی بعضا با ترانزیت هوایی به اردن در عملیات جولان اشغالی توسط اسراییل علیه سوریه هم به کارگرفته شده اند

اکنون پس از هفت سال از اشوب سوریه چینیها به یادشون افتاده که در قبال این شهروندانشون که یک کشور رو به اشوب کشیدند هم نقش و مسئولیت دارند که از نظر من به لاشخوری سیاسی بیشتر شبیه هست
واقعا چین در هفت سال گذشته چه مسئولیتی در قبال اویغورهای جنگجو در سوریه قبول کرده
ایا غیر از این هست که حالا که زمزمه پایان جنگ(هرچند ما میدانیم چنین چیزی نخواهد بود) شنیده شده چینی هامیخواهند بر سفره اماده بنشینند.


در یک روایت از حضور خاقان چین در سوریه و احتمالا قرقیسیا صحبت شده
برخی ان را ترکیه و برخی حضور نظامی چین میپندارند( صرفا جهت اطلاع)
س ت
هشتم آذر 96 08:57 ب.ظ
شکل گیری جبهه های جدید در ادلب:
در راستای توافق ترکیه ایران روسیه
قرارشده در ادلب با النصره و القاعده مبارزه شود
اما اردوغان سیستم خودش را پیاده میکنه به اینصورت که :
النصره رو با حذف عناصر القاعده ای و بالا نگه داشتن رهبرش الجولانی به یک حزب میانه رو تبدیل میکنه و در اینده احتمالا پلیس شهری ادلب رو بهش میده
در همین راستای ایمن الظواهری پسر بن لادن رو به ادلب فرستاده تا نیروهای القاعده حول او جمع بشن و این نیروها از هم نپاشند

دستگیری نیروهای القاعده ای النصره توسط الجولانی و جدایی الجولانی از الظواهری در این راستا قابل تعریف هست.
س ت
هشتم آذر 96 08:20 ق.ظ
عبدالعزیز بن عبدالله برادر متعب به فرانسه پناهنده شده.

یاد حرف شیخ کورانی دوسال پیش افتادم که میگفت وهابی های عربستان یا به سفیانی میپیوندند یا به اروپا فرار میکنند
خخخخخخخخخ
افشین
هفتم آذر 96 11:48 ب.ظ
البته امکان عکس هم وجود داره یعنی بن سلمان قربانی متعب باشه
به هرحال به زودی شاهد خون خونریزی دربین ال سعود خواهیم بود و مصداقی برایرآن حدیث که می فرمایند حادثه ای بین مکه ومدینه رخ میدهد وفلانی 15 رییس قبیله از دیگری را بقتل میرساند
س ت
هفتم آذر 96 08:24 ب.ظ
پس از توییت نوف بنت عبدالله خواهر متعب بن عبدالله و اعلام ازادی او
رویترز نیز خبر را تایید کرد

این اشتباه استراتژیکی از طرف بن سلمان خواهد بود مگر اینکه بن سلمان قرارباشد در توطئه ای متعب را به قتل برساند و ان را عادی جلوه دهد مانند کاری که با پیر مقرن کرد.
افشین
ششم آذر 96 09:45 ب.ظ
سلام
با تبریک سالروز آغاز ولایت آخرین منجی بشریت
من هم کاملا با نظر آقا امیر علی کاملا موافقم
مراد از ملک در حدیث منظور حکومت است که شامل ولیعهد هم میشود
از شرایط کاملا مشهود است که بن سلمان فعلا خیال پادشاهی ندارد
به نظرمن هم در عرفه امسال قرار بک اتفاق بیافتد که تمام محاسبات بن سلمان بهم بخورد
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تبریک متقابل عید امامت امام زمان عج
س ت
ششم آذر 96 08:24 ب.ظ
دیوان پادشاهی سعودی در خبری اعلام کردک
الامیره مضاوی بنت عبدالعزیز خواهر ملک سلمان(احتمال زیاد ناتنی) به درکات جحیم شتافته.

ان شا الله دست راستش روی سر برادرش
ششم آذر 96 07:49 ب.ظ
سلام

نمیخواستم مطلبی بذارم

ولی خوب گفتم نظر خودمو بگم و بیشتر همراه باشم تا سربار وبلاگ و کاربران محترمدر رابطه با جنگ امام زمان با کفار


فقط دو جبهه هست حق و باطل. یا با امام زمان هستن یا علیه حضرت.


کشورها هم باید مشخص کنن اعتدال و میانه و بیطرف وجود نداره


روسیه و عراق و ترک و غیره یا علیه امام هستن یا همراه


ولی احتمال زیاد این کشورها بواسطه قدرت نظامی و دیپلماتیک سردار سلیمانی و سررار باقری رئیس ستاد نیروهای مسلح و در راس رهبری

قطعا پیروزی با جبهه حق و امام زمان خواهد بود


عید آغاز ولایت و امامت امام زمان رو به همه مررم جهان تبریک میگم.
سادات
ششم آذر 96 12:24 ب.ظ

از ما زمینیان
به شما آسمان سلام
مولای دلشڪسته
امام زمان سلام
این روزها
هزار و دوچندان شڪسته
از ما زمینیان
به شما آسمان سلام
مولای دلشڪسته
امام زمان سلام
این روزها
هزار و دوچندان شڪسته ای
حالا کجاے
روضه بابا نشسته ای؟
عرض تسلیت به آقا امام زمان و عاشقانش
پاسخ مدیر وبلاگ : تسلیت شهادت ماه یازدهم حضرت حسن العسکری ع و تبریک آغاز امامت اخرین سفیر الهی و منتقم خون حسین ع و برپا دارنده قسط و عدل در جهان حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه و الشریف
تشکر از شما
ششم آذر 96 12:09 ب.ظ
ولی فکر نمیکنم همانطور که یزید سه سال نه ماه یا هشت ماه بعد از معاویه حکومت کرد بن سلمان بتونه دوام داشته باشه
افشین
ششم آذر 96 11:55 ق.ظ
سلام
دوستان خبرها حاکی است که وضعیت جسمانی شیخ عیسی قاسم خیلی خطر ناک است ولی نیروهای امنیتی ال خلیفه هیچ گونه همکاری نمیکنند
برای سلامتی حال ایشان دعا کنید
البته تمام این فشارها از سوی ال سعود بویژه توسط بن سلمان است
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
ان شا الله صحت و سلامت باشند
س ت
ششم آذر 96 10:53 ق.ظ
خبر ناتوی اسلامی که دیروز به ریاست محمد بن سلمان با حضور وزرای دفاع کشورهای ایتلاف به اصطلاح اسلامی برگزار شد صحیح هستضمنا نشنال اینترست هم در مقایسه یزید و بن سلمان گفته هر دو سی و سه ساله بودند که به قدرت رسیدند و یزید در 38 سالگی در سال 64 قمری به درک واصل شد
یعنی مدت خلافتش سه سال و نه ماه بود.
امیر رحیمی
ششم آذر 96 06:37 ق.ظ
بابت کامنت قبلی هم عذر میخوام زمانش مال پنج روز پیش بود بنده تاریخ را نخواندم وان هم در سطح معارضان سوری بود
امیر رحیمی
ششم آذر 96 06:26 ق.ظ
نشنال اینترست تشبیه جالبی کرده گفته محمد بن سلمان ویزید شبیه هم رفتار میکنند کاش اندازه یزید عمر کنه همون ۳۳ سال
دختر فاطمی
ششم آذر 96 12:27 ق.ظ
سلام آقای رحیمی میشه منبع خبر را لطفا بذارید ؟
س ت
پنجم آذر 96 10:26 ب.ظ
المیادین:
یکی از سران جنبش الوفاق بحرین از وخامت حال آیت الله شیخ عیسی قاسم که در محاصره و اقامت اجباری قرارگفته است خبر داد
پاسخ مدیر وبلاگ : خداوند به شیخ مقاومت بحرین سلامت بدهد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30