وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

درباره مرگ علی عبدالله صالح و اجلاس شورای همکاری خلیج فارس

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:پانزدهم آذر 96-03:48 ب.ظ

مرگ علی عبدالله صالح در یمن همه را شوکه کرد .از این جهت که خیلی سریع اتفاق افتاد و هنوز چند ساعت از فک ارتباط و اتحاد با انصار الله حوثی یمن نگذشته بود که خبرهای کشته شدن او بدست انصار الله به جهان مخابره شد .صالح تا وقتی متحد مردم یمن بود ، عزت و احترام داشت .برغم کارنامه سیاه 33 سال زمام داری اش مردم یمن دوباره به او فرصت دادند اما او هرگز مرد اصلاح نبود و به بند بازی خود ادامه داد و انرا برای خود مزیت می دانست . عاقبت این بند وبال گردنش شد.

صالح قبلا 6 نبرد با حوثی ها را تجربه نموده بود و در هیچکدام بر انها پیروز نشده بود .او قدرت انصار الله را می دانست با این وجود به قماری دست زد که به قیمت از دست رفتن جانش تمام شد .شاید همانطور که در ویدیوی منتشره هم ذکر شده بود او تقاص کشتن سید حسین الحوثی را پس داده باشد .صالح به سخت ترین وجه ممکن کشته شد تا بداند تا ابد نمی تواند از هوش سیاسی و قدرت مانورش استفاده کند .اینجا پایان خط بود ، انصار الله .

به هر حال یمن نیاز به چنین جراحی داشت و از این به بعد یمن با فراغ بال و تمرکز بیشتر در نبرد با متجاوزان سعودی ظاهر خواهد شد .مرگ صالح به فهرست بلند بالای ناکامی ال سعود افزوده شد و بن سلمان و بن زاید که فکر می کردند در درون اتحاد مردم یمن رخنه کرده اند با مرگ صالح سرشکسته برگشتند .
علاوه بر مرگ صالح دیروز اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت برگزار شد.وقایع اجلاس را دنبال نمودم و امیر کویت به سبب خلف وعده و غرور ال سعود و دنباله هایش ناراحت و افسرده بود و در عرض یکی دو ساعت اجلاسی که معمولا دو روز طول می کشید را پایان داد .
ال سعود قطر و یمن را از دست داد و با اتفاقات دیروز کویت را هم از خود به شدت رنجاند و با توجه به موضع عمان ، ال سعود فقط امارات و حاکمان بحرین را در اختیار دارند و اینها هم روزی از ال سعود ورشکسته روی خواهند گرداند .
ال سعود در این زمان بر خلاف انچه فکر می کند یک کشور محاصره ، ورشکسته ، بازی خورده ، و مایوس است و در این سال دهها شکست بزرگ و کوچک را تجربه نموده است .ال سعود همه جا شکست خورده و کشوری نحس و شوم است . با هر کس دوستی کند شومی و تلخکامی اش ان کشور را هم فرا می گیرد .
ال سعود مجبور است به انتحار روی اورد .و خودکشی انها نزدیک است .ال سعود حتی برای امریکا هم جذابیت ندارد و فعلا با دسته چک و قرارداد به بقای انها راضی شده است .
محور مقاومت اما ، پرچمش بالاست .موفقیت از پی موفقیت و پیروزی از پی پیروزی به سراغش می اید .عزت و احترامش حتی در بین دشمنانش محفوظ است .مجموعه جبهه مقاومت مجموعه ای بالنده و رو به تکامل و پیشرفت و حتی مجموعه ای روئین تن است . هر کس با این جبهه در افتاد ور افتاد و بهترین و اخرین مثال این حرف علی عبدالله صالح است .نظرات() 
....
پانزدهم آذر 96 11:07 ب.ظ
سلام
یه سوال
چه هدفی پشت جابجایی پایتخت اسرائیل هست ؟ چه سودی برا اسرائیل داره ؟
لطفا یکی جواب بده
پاسخ مدیر وبلاگ : پست تازه منتشر شد
س ت
پانزدهم آذر 96 04:54 ب.ظ
صحبتهای رهبر مسلمین جهان امروز بشارتی تمام و کمال درباره قضیه قدس و فلسطین بود
ایشان نصیحتگونه فرمودند این اقدامشان نابودیشان را جلو خواهد انداخت و این از عجز آنهاست و مردمان فلسطینی پیروز خواهند شد

ظاهرا
همانگونه که سید مقاومت قبلا گفته بود استقرار یک احمق در کاخ سفید آغاز فرج و گشایش است
و این خودشیرینیهای ترامپ برای اوانجلیستها و یهودیها بر سرعت نابودیشان خواهد افزود
پاسخ مدیر وبلاگ : بله علاوه بر انچه نوشتی حضرت آقا در یک جا گفتند که ما به بعضی حاکمان جاهل که حرفهایی می زنند نمی خواهیم پاسخ بدهیم . این بخش صحبت های معظم له نظرم را جلب نمود.
از سخنان امروز رهبری تشکر می کنیم چون سخنان ایشان بازتاب زیادی داشته است
س ت
پانزدهم آذر 96 04:48 ب.ظ
این اجلاس شورای همکاری خلیج فارس مسخره ترین اجلاس تمام اعصار بود
فقط 15دقیقه
انچنان هم که سعودیها میگفتند قراراست از رف قزر از عربستان عذرخواهی شود اتفاقی رخ نداد
و حتی ان بیانیه های همیشگی سه جزیره و خلیج مجعول و ایران منشا تروریست هم دیگر در کار نبود
همچنان اختلافها پابرجا هست

اما عبدالله صالح که شش سال پیش در زمان بهارعربی باید میرفت کنار دوستان دیکتاتورش با فرصتی الهی مواجه شد ولی ان را مغتنم نشمرد و با امارات روی هم ریخت
اکنون بن سلمان این مهره خود را هم از دست دادهو تنها امیدش منصورهادی است که تازه دوباره او را از حصر خانگی دراورده

اگر حزب صالح انگونه که تاکنون مشخص شده به ایتلاف با انصارالله ادامه دهدو انها به تقابل با مقاومت برنخیزند این قدرت فزونی یافته منصورهادی را هم به زودی ان شا الله به سرنوشت صالح دچار خواهد کرد
و انگاه به سمت عامل جنگ خواهند رفت

مسئله مهمتر اکنون قدس است
پاسخ مدیر وبلاگ : با توجه به اینکه حزب صالح دهها سال در قدرت بوده بعید است بتواند از عادات بد خود دست بردارد و خیانت و ترجیح منافع حزبی کمترین کار انهاست و انصارالله ثابت کرده به انها اعتماد ندارد و حضور و تمرکز خوب انها در یک ماه اخیر در صنعا و بستن راه های صالح نشان داد که کار را محکم نموده اند
رحیمی
پانزدهم آذر 96 04:08 ب.ظ
سلام خدمت جناب امیر علی تشکر بابت پست جدیدتان در رابطه با تصمیم ترامپ برای انتقال پایتخت اسرائیل به بیت المقدس نظرتان را بفرمایید ارماگدون
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تشکر از شما
قرار است امشب چنین وعده ای را عملی کند بعد از ان نظر خواهیم داد
دوستان درباره هیکل و تاریخچه و اهمیت ان برای شیاطین یهودی نظر بدهند