1396/10/10  ساعت 10 و 30 دقیقه و 49 ثانیه    ویرایش: 1396/10/10 ساعت 10 و 56 دقیقه و 40 ثانیه
توسط:

اعتراضات اخیر در برخی شهرهای دیگر از دو جهت قابل بررسی است:
اول : از این نظر که مردم مشکلات اقتصادی دارند و فقر و بیکاری مردم را ازار می دهد و دولت یازدهم و دوازدهم و قبل از ان دولتهای نه و ده به حرف درمانی و روزمرگی پرداختند و کاری اساسی انجام ندادند.متاسفانه وجود افراد ناکارامدی چون نوبخت و دیگران سبب ناراحتی و عدم استقرار در بخشی از مردم و بخشی از جوانان شده است .دولت بجای فرافکنی برای حل معضلات وقت بگذارد و اگر سرمایه ای دارد انرا خرج کند و به فکر اینده دور و دراز نباشد .فردوسی می گوید : بخور انچه داری به فردا مپای . 
دولت 12 خاطر جمع 4 سال است و خود را به اب و اتش نمی زند .اگر اقای روحانی به اندازه 3 ماه قبل از انتخابات امسال همه این 4 سال کار کند ایران گلستان می شود ، لکن ایشان انگیزه خود را از دست داده است و مدیریت روزمره و ناکارامد را دنبال می کند و مردم دچار فقر عقب ماندگی و سختی معیشت هستند و اکثریت دچار سختی اند .فقط عده ی کمی صاحب منصب با حقوق نجومی می توانند زندگی چرب و نرم داشته باشند و بقیه دنبال یک لقمه نان کرامت انسانی خود را لگدمال شده می بینند.

دوم: در کنار تائید مطالبات بر حق ، متاسفانه از دیروز برخی فتنه گران وارد خط اعتراضات شدند و سعی نمودند سوار بر موج شوند و اعتراضات را به سمت امنیت ملی و به سمت مسئولان کشور پیش ببرند که البته خیلی محدود بود ولی مردم باید مواظب باشند فتنه انگیزان وارد صفوف مردم نشوند و اعتراضات را لوث نکنند.مخصوصا اینکه ترامپ هم علنا به حمایت از فتنه انگیزی پرداخته است و نکته جالب برای من میزان شور وشعف مرتجعین منطقه خاصه ال سعود که فکر می کنند می توانند از این اعتراضات برای خود کلاهی بدوزند .

نکته اخر:
تعامل خوب و مدنی نیروی انتظامی و امنیتی واقعا برای کشور ابرو خریده است و بسیاری از نقشه ها را نقش بر اب نموده .در حالی که ال سعود اجازه حتی یک توئیت و حتی ری توئیت را نمی دهد ، نیروهای امنیت ما نشان دادند که حق اعتراض و تظاهر و بیان نظر و ازادی اجتماعات در عمل مراعات می شود و این برای ایران یک اورده خوب به همراه داشته است.از این جهت این تعامل تا اخر باید ادامه پیدا کند چرا که همین تعامل 99 درصد نقشه ها را از بین می برد و یک ملت متمدن کثرت گرا و ازاد را به جهانیان متبادر می سازد و حسرت در دل ال سعود و غیره ان خواهد افکند.
به نظر می رسد وزارت کشور به جای اینکه مردم در خیابان ها و میادین تجمع کنند باید محل خاصی را برای معترضین معین و انها در ان محل به اعتراض مشغول شوند تا هم اعتراضات انجام شده باشد و هم اخلال در نظم و نظام عمومی و حرکت مردم بوجود نیاید.وزیر کشور متاسفانه تاکنون انفعالی عمل کرده است .وی چند روز است مکرر اعلام می کند مردم بیایند درخواست مجور بدهند ما انرا بررسی می کنیم .این حرف های کلیشه ای را رها کنید حداقل بگوئید درخواست بدهید ما انرا مجوز خواهیم داد و حداقل حرف تازه ای بدهند و روح ما را شاد کنید.

   


نظرات()  
رحیمی
1396/10/14 ساعت 13 و 42 دقیقه و 40 ثانیه
جناب امیر علی با توجه به اتفاقات ایران حالا که ایران حواسش به خودش هست بعضی سعی در طراحی نقشه هایی برای برای کشورهای حوزه مقاومت هستن پست جدید منتشر نمیکنید با تشکر.
پاسخ : سلام خدمت دوستان بزرگواران همراهان عزیز

پست تازه منتشر شد

دوستان نظر دهند
1396/10/14 ساعت 13 و 35 دقیقه و 01 ثانیه
جناب افشین هنوز مونده تا سه بهمن اگه خدا بخواهد میتواند یک روز قبل از سه بهمن بفرستتش جهنم خدارو چه دیدی
نسیم
1396/10/14 ساعت 13 و 32 دقیقه و 37 ثانیه
سلام خدمت گرامیان
تشکر از شما خانم سادات
چشم..صبر میکنم
ج.ک
1396/10/14 ساعت 12 و 51 دقیقه و 46 ثانیه
سلام دوستان عزیز اینقدر بحث در مورد وعده اول و دوم و قبل و بعد ظهور نکنید که از هدف اصلی دور خواهید شد
وعده دوم بعد از ظهور است یا زمان ظهور بعدا مشخص خواهد شد دانستن ان ضروری به نظر نمی رسد
بهتر است دوستان جریان را به منیت و اینکه دانسته هایشان از بقیه بیشتر است نکشانند
با تشکر
افشین
1396/10/14 ساعت 12 و 04 دقیقه و 58 ثانیه
سلام حکومت ملک سلمان به سه سال رسید ولی به پنج سال نمیرسد
وهیچ شکی در آن نیست
سادات
1396/10/14 ساعت 05 و 49 دقیقه و 59 ثانیه
سلام با تشکر از پست خوبتون
به نظرم هنوز اعتراضات درحد عادی ست مردم مطالباتی داشتند که به حق هم بود متاسفانه گروه های منافق ومعاند از این اعتراضات سو استفاده کردند ویک جورایی دارند آن را مصادره میکنند اما این فتنه هم به مرور به نظرم می خوابد اما ممکن است به شکل دیگری دوباره سر باز کند ....آنها فهمیده اند که حرفشان خریداری ندارد اگر پشت مردم پنهان نشوند و مردم چهره واقعی شون رو ببینند همین مردم معترض هم مقابلشان خواهند ایستاد چهره نقاق این دفعه دارد با ماسک مردم خود نمایی می کند متاسفانه فقط نگرانم که مجددا وارد فاز مسلحانه نشوند ....دقیقا عین اوایل انقلاب که در این صورت مردم کشور مان آسیب ها خواهند دید متاسفانه کاش دولت محترم به خواست مردم توجه کند وواقعا متوجه باشد مردم از لحاظ اقتصادی فشار بی سابقه ای را تحمل می کنند که متاسفانه صحبت جناب رییس جمهور نشانی از توجه و همدردی نداشت .....ان شالله خدا همان طور که تا حالا از انقلاب و کشور اسلامی مان محافظت کرد باز هم کمکمان کند .
خانم نسیم گروه طبق قبل ولی با حجم خیلی کم تر اداره میشود نگران نباشید ان شالله این اوضاع موقتی ست وبر طرف خواهد شد ....تا جایی که خبر دارم گروه دیگری نیست صبر کنید تا مشکل مرتفع شودومسلما بیشتر اعضا مثل شما هستند .
با عرض پوزش از برادر بزرگوارم آقا امیر علی
پاسخ : سلام و تشکر
وقتی امثال شما در این گروهها هستند ما خاطرمان جمع است که ان شا الله به انحراف کشانده نمی شوند .هر کدام از دوستان عزیز با شناخت مبانی اصلی مهدوی باید یک سفیر صبح قریبی باشد در اجتماع در خانواده در فضای مجازی در مدرسه و دانشگاه
همه جا باید با حضور ما و شما به سمت مسیر صحیح هدایت شود
دخترفاطمی
1396/10/13 ساعت 19 و 43 دقیقه و 54 ثانیه
سلام
این دیدار پادشاه سعوی با خانواده محمد الجیرانی
پاسخ : سلام
تشکر از توضیحتان
رحیمی
1396/10/13 ساعت 19 و 17 دقیقه و 10 ثانیه
سلام خدمت دوستان بعد از حمله به کاخ یمامه ملک سلمان جلوی دوربین ظاهر شده یا خیر ؟
سید محسن مرتضوی
1396/10/13 ساعت 16 و 48 دقیقه و 29 ثانیه
اما نکته مهم دیگر اینکه
درست است که این پلن در ایرام جواب نداد و شکست خورد ولی انها هرگز دست از ایران بر نخواهند داشت.
قطعا برنامه های دیگر رو رو خواهند کرد
مواظب باشیم در این فتنه ها بازنده نباشیم که قطعا دیدار روی ماه یار نزدیک است
فتنه های آینده قطعا سخت تر خواهد بود
پاسخ : حرفتان درست است
تشکر از شما
همانطور که گفتی چشم ما به سخنان رهبری است
سید محسن مرتضوی
1396/10/13 ساعت 16 و 45 دقیقه و 24 ثانیه
با اتفاقات اخیر یک نکته مهم سر باز زد اون هم اینکه قطعا مستکبران عالم و ظلم جهانی دست و پاچه و نگرانند و باز هم بدون شناخت از ماهیت جامعه ایران دست به یک انتحار زدند.
به خیال خام خود خواستند با حرکتی همانند سوریه و شروع اعتراضات از شهرهای کوچک دامنه ان را به شهرهای بزرگ بکشانند و یک فتنه جدید دیگر!!!!
البته که این پلن شکست خورد و دست کثیف آل سعود بازهم روشن شد. دخالت در شورشهای یک کشور.
این حرکت مذبوحانه قطعا در آینده نزدیک دامنه این خاندان نحس را خواهد گرفت و خود دچار یک فتنه و جنگ داخلی خواهند شد.
اما در باب آنچه روی داده است مطالبات بر حق مردم به کنار که متاسفانه در هیچ دورانی ما یک بحران اقتصادی 5 ساله نداشتیم که اینها دلیل اعتماد به مستکبرین عالم برای بهبود وضع موجود بود گو اینکه حضرت اقا بارها گفتند که من تنها راه نجات اقتصاد کشور کار از درون می دانم.
اما انچه مشخص است این اعتراضات که منجر به اغتشاشتی شد از کانال و پولهای باداورده آل سعود و یهود است
مردم روشن باشند تنها و تنها راه نجان کشور گرفتن دامن پر فیض حضرت آقاست.
ایشان به پشتوانه ملت تنها پرچم دار حق در برابر کلیه شیطانین انسی است.
بدانید عزیزان در فتنهای اینده تنها و تنها چشم به گفتار و رفتار حضرت آقای خامنه ای داشته باشید.
سعید
1396/10/13 ساعت 15 و 34 دقیقه و 17 ثانیه
سلام خدمت امیرعلی عزیز و دوست داشتنی،
تو جواب جناب رائفی پور !!! باید عرض کنم شخص ابلیس گردن زده خواهد شد نه همه ی شیطان ها. شیاطین انس هنوز پابرجا میمونند بعد ظهور حضرت.
همچنین امیرعلی فرمودند وعده ی دوم قوم یهود «در استانه ی روز قیامت» خواهد بود نفرمودند که با وقوع قیامت.لطفا به کلمات دقت کنید بعد ایراد بگیرید.
تو جواب دوست بی نام قبلی هم عرض کنم تلگرام بعلت سواستفاده ی برخی از افراد سودجو و ضد انقلاب تا مدتی فیلتره و بنظر من این فیلترینگ بجا بود ولی توئیتر رو نمیدونم چرا.
امیرعلی جان شما با قدرت ادامه بده و خوانندگان همیشگیت پشتتن. ما منتظر پست جدیدیم.
پاسخ : سلام و تشکر
1396/10/13 ساعت 14 و 25 دقیقه و 47 ثانیه
افراطی و غیرمنطقی بودن امیرعلی در همه چیز از صحبت هایش کاملا پیدا است.
شبکه های اجتماعی غیر مجاز مثل توئیتر که فیتر هست همه مسئولین مهم و عالی رتبه جمهوری اسلامی در آن حساب رسمی دارند. اونوقت تلگرام فیلتر شده می گوید استفاده ازش غیر قانونیه و نباید ازش صحبت کنیم!

فقط میخوام بگم فهت از دین هم به همین قدره و نمی تونی حق و از باطل تشخیص بدی.
پاسخ : تشکر از شما
رهگذر
1396/10/12 ساعت 23 و 56 دقیقه و 14 ثانیه
در ادامه صحبت قبلی درباره شرایط عالم بعد از ظهور كه قبلا گفتم :

آیات شریفه قرآن كه میفرماید
ان الارض یرثها عبادی الصالحون
و
والعاقبه للمتقین

و آیه شریفه دیگر:
كتب الله لاغلبن انا و رسلی (مجادله ٢١)

به وضوح مشخص میسازند كه دوره پایانی جهان متعلق به اسلام است و قاعدتا این دوره باید زمان طولانی داشته باشد
به عبارت دیگر اگر در مثال زندگی این دنیا را یك بازی فرض كنیم، برنده این بازی متقین و صالحین هستند واگر فرض كنیم در پایان دنیا دوباره خباثت و ظلم بر صالحین و متقین چیره خواهند شد با آیات فوق و سایر آیات تناقض دارد

این را هم اضافه كنم كه منظور این نیست كه همه مسلمان میشوند هركس دین خود را آزاد است كه داشته باشد ولی حكومت واحد جهانی در دست اسلام خواهد ماند تا روز قیامت

ان شاءالله
امیرعلی بخون
1396/10/12 ساعت 18 و 28 دقیقه و 20 ثانیه
خانم نسیم گروهی که فرمودید هنوز هست و اگر واستون مقدوره 1 ایمیل بدید که باهاتون ارتباط برقرار بشه در ضمن بنده مدیر گروه نیستم و یکی از افراد همون گروهم
اقا امیر علی میشه توضییح بدید قیامت کبری کی هست؟شما معتقدید که یهودی ها بعد از امدن امام زمان هم جهان قدرتی دارند؟فرض کنیم حرف شما درست باشه و قیامت کبری از بین برن، خب اونموقع چه دردی دوا میشه؟روز اخر که ارزشی نداره...زمان قیامت کبری همه از بین میرن
مهم اینه با امدن حضرت بقیه الله از بین برن
که امدن ایشانم مصادف با قیامت کبری نیست
رحیمی
1396/10/12 ساعت 18 و 20 دقیقه و 08 ثانیه
جناب امیر علی من از پاسخ شما قانع نشدم امام زمان با ظهورش کاری که انبیا با تمام تلاشی که کردند نتوانستند انجام دهند که همان دین واحد و جامعه یکپارچه ایمانی ایجاد کنند وقتی امام ظهور کنند شیطان گردن زده خواهد شد اما نفس اماره را قبول دارم ولی اینکه شما فرمودید مردم به روال سابق بر میگردند وامام حکم کشتی نوح را پیدا میکند پس این ظهوری که الان منتظرش هستیم چه معنی پیدا میکند مگر این بشر چه قدر باید امتحان پس بدهند این همه روایات در مورد اقتدار امام هست پس چه معنی پیدا میکند در حالی که باید منتظر اتفاقات نا خوشایند بعد از مدت ها از ظهور باشیم
1396/10/12 ساعت 17 و 32 دقیقه و 07 ثانیه
چند وقته داری ادرس غلط می دی امیر علی
ما نگرانیم غوره نشده مویز شوی برادر
رائفی پور
1396/10/12 ساعت 16 و 35 دقیقه و 43 ثانیه
مدیر محترم


شیطان در همون روزهای اول طهور در مسجد کوفه توسط امام زمان گردن زده خواهد شد و کشته میشهاطلاعاتت فوق العاذه ضعیفه


مهلت شیطان تا روز قیامت نیست تا روز معین که همون روز ظهور و گردن زدن توسط امام زمانه
رحیمی
1396/10/12 ساعت 15 و 13 دقیقه و 09 ثانیه
سلام خدمت جناب امیر علی با توجه به سخنان شما در باره نابودی یهود نه اسرائیل در قیامت کبری پس در زمان ظهور امام زمان ان جامعه ارما نی که همه انتظارش روداریم محقق میشود یانه چون با وجود قوم یهود قطعا ان جامه ارمانی به طور کامل محقق نخواهد شد بعد مگر وقتی امام زمان ظهور کند همه نباید مسلمان شوند واسلام دین واحد شود .
پاسخ : سلام
این مسئله نیاز به تشریح زیاد دارد جناب رحیمی
ولی مختصرا بگویم
با امدن امام دنیا پر از عدل و داد می شود ولی مثل زمان طوفان نوح مردم باز هم فریب شیطان خواهند خورد و دوباره گناه با گذشت مدت زمانی که البته طولانی است ولی دوباره باز خواهد گشت .برخی روایات درباره قیامت با ظهور خلط شده و بعضا این اشتباه تصور می شود که همه چیز تمام می شود جواب منفی است دوباره انسان گناه خواهد کرد و بعضی مناطق دنیا دچار اشوب و گناه می شود و در نهایت قیامت می شود و این قیامت در بعضی امورش مشابه ظهور است
سعید صفایی
1396/10/12 ساعت 15 و 03 دقیقه و 35 ثانیه
کامنت های من روهم میتونی پاک کنی

هیچ علاقه ای دیگه به بودن در جمعی که مدیرش یه فرد فوق العاده خود رای و تفسیر به رای هستش ندارم.
پاسخ : من خود رای نیستم ماندن و رفتنت دست خودت است و ترجیح من این است که اینجا ننویسی
شما کلاه خودت را قاضی کن چند بارگفتی من از اینجا می روم ولی نرفتی
دوستانی که اینجا تشریف می اورند برای خواندن مطالب مفید و مهدوی وقت می گذارند .من و شما حق نداریم ارامش انها را بر هم بزنیم و دعوا راه بیاندازیم
اگر می توانی با ما مچ بشوی که اهلا و سهلا و گرنه بهتر است واقعا و یکبار برای همیشه بروی
من دوست ندارم یک نفر را ازدست بدهم ولی چه کنم که نمی توانیم با هم کار کنیم
سعید صفایی
1396/10/12 ساعت 14 و 58 دقیقه و 47 ثانیه
هدف من جر و بحث و اغتشاش و عیره نیست بیخود تهمت نزن بهم


دوما من که گفتم این دولت انتخاب خود مردمه این انتقادها و تظاهرات و راهپیمایی ها چیزی جز اغتشاشات اخیر نداره یه عده برای مطالبات خودشون میریزن بیرون


منافقین هم جریانات اخیر رو درست میکنن


برای حل این مشکل دو راه بیشتر نیستیا وضع موجود رو باید تحمل کرد و مدارا کرد تا ۱۴۰۰


یا اینکه اگه دولت فعلی توانایی حل مشکلات رو نداره به قول سردار محسن رضایی کنار بکشن تا


یه مدیر انقلابی بیاد روی کار با انتخابات زودهنگام مشکلات حل که نمیشه بطور صد در صد ولی کمتر بشه
پاسخ : راه سومی هم هست
دولت در سیاست اقتصادی اش تغییر به نفع مردم بوجود اورد
نمی شود نظامات کشور را دچار چالش نمود باید از اشتباه برگشت و برای اقتصاد خانواده ها قدم های جدی برداشت و دولت رفاه بوجود اورد.لازم است حداقل برای 3 سال لایحه رفاه بطور سالانه به مجلس برد و اجرا نمود
تشکر از شما
امیرعلی بخون
1396/10/12 ساعت 14 و 52 دقیقه و 15 ثانیه
خانم نسیم گروهی که فرمودید هنوز هست و اگر واستون مقدوره 1 ایمیل بدید که باهاتون ارتباط برقرار بشه در ضمن بنده مدیر گروه نیستم و یکی از افراد همون گروهم
اقا امیر علی میشه توضییح بدید قیامت کبری کی هست؟شما معتقدید که یهودی ها بعد از امدن امام زمان هم جهان قدرتی دارند؟فرض کنیم حرف شما درست باشه و قیامت کبری از بین برن، خب اونموقع چه دردی دوا میشه؟روز اخر که ارزشی نداره...زمان قیامت کبری همه از بین میرن
مهم اینه با امدن حضرت بقیه الله از بین برن
که امدن ایشانم مصادف با قیامت کبری نیست
نسیم
1396/10/12 ساعت 13 و 52 دقیقه و 52 ثانیه

اوکی
ممنون
سعید صفایی
1396/10/12 ساعت 13 و 42 دقیقه و 45 ثانیه
مدیر وبلاگ محترم چرا یکی به نعل میزنی یکی به میخ؟؟؟


چرا کامنت منو پاک کردی؟


خودت هرچی دلت میخواد مینویسی اقتصادی سیاسی و غیره


مال ما رو هرکدوم دلت خواست پاک‌میکنی میذاری؟؟


داداش چند چندی با خودت؟؟؟
پاسخ : انتقاد محدودیت دارد اینطور نیست که هر چه به زبانمان امد بگوئیم
من انتقاد می کتم ولی انتقاد هنجارشکن خیر
انتقاد باید مسئولانه و سازنده باشد نه اینکه به شکل کامنت شما باشد
جناب سعید پارسال قرار بود از ایجاد فتنه و جدال در وبلاگ خوداری کنید
و گفتید من برای همیشه می روم و حلال کنید و این جور چیزها
دوباره که برگشتیم سر مطلب اول
اصلا شما هیچ کامنتی نباید منتشر بشود ولی من دارم مراعات می کنم
بین من و شما و امثال شما فرق هست
انتقاد من از دلسوزی است و دوست دارم نظام و انقلاب در اوج باشد ولی بعضی ها هدفشان کوبیدن و انتقام گرفتن است نمی دانم شما جزوشان هستید یا نه
نکته دیگر هم این است که خواهشا بساط جر و بحث را بازنکنید
یک کامنت نوشتی من هم یک کامنت جواب دادم
نمی دانم باور می کنی یا نه
ولی خدای من شاهد است که برای پنهان کردن هر کامنت برای خودم باید حجت شرعی داشته باشم (یا یکی از دوستان مورد اعتماد به مسئولیت شرعی خودش پیشنهاد حذف بدهد)و اگر نداشته باشم جرات حذف انرا نمی یابم چون همین کارهای کوچک و بزرگ در روز قیامت از من و شما سوال می شود .پس فکر نکن حذف کردن کامنت ها از روی هوس است . اتفاقا حذف برخی کامنت ها به خاطر زیرکی برخی دوستان ! سخت است و خودشان با وسواس می نویسند و مرا دچار مشکل و دغدغه می کنند که ایا حذف بشود یا نشود
سعید صفایی
1396/10/12 ساعت 13 و 02 دقیقه و 57 ثانیه
دوستان عزیز


فتنه بار اول و دوم یهود که تو قرآن اشاره شده مربوط به کشته شدن امام علی و امام حسین توسط یهودیت صهیونیست است


سرکوب یک باره و چند باره و اول ظهور و اول روز قیامت همش یه خیال باطله که برخی اشاره کردند


نابودی یهود یک بار برای همیشه اون هم هشت ماه بعد ظهور توسط امام زمانهالبته یه اندک یهودی و مسیحی میمونند که تا قیامت بر روی عقیده باطل خودشون می مونند اما خطری نخواهتد داشت
نسیم
1396/10/12 ساعت 12 و 41 دقیقه و 45 ثانیه
باسلام مجدد

تشکر از مدیر وبلاگ

قصدم تبلیغ نبود..البته پوزش میطلبم

ان شالله که مدیر گروه مهدویت ببنید و بنده رو راهنمایی کنند
پاسخ : مشخص نیست که مدیر این کانال فرد مورد نظر باشد
لطفا در این زمینه کامنتی نگذارید
تشکر
امیرعلی بخون
1396/10/12 ساعت 11 و 26 دقیقه و 22 ثانیه
جناب امیرعلی یهود در استانه قیامت کبرا از بین میره!!عجب تفکر خنده داری دارید؟!!!یهود به دست ایرانی ها و با امدن امام زمان و همراه ایشان از بین خواهد رفت
بیشتر یاران امام زمان در وهله اول ایرانی هستند
نکنه فکر میکنی روز قیامت یهود از بین میره در صورتیکه اقا فرمودند اسرائیل 25 سال اینده را به چشم نخواهد دید!!فکر کردید اقا بدون دلیل حرف میزنه و این تفاسیر غلط رو نمیدونه!!
پاسخ : نظرمو گفتم
پیش بینی های قران به نظر من هنوز محقق نشده و برای این حرفم دلایل زیادی دارم
اگر کسی معتقد است با شاخص هایی که قران معرفی فرموده یهود سرکوب شده اند بسم الله بفرماید و روشنمان سازد
حضرت آقا حفظه الله فرمودند اسرائیل در 25 سال اینده از بین می رود و نفرمودند یهودیان از بین می روند و فرق است بین این دو
به کلمه بعثنا لکم عبادا لنا اولی باس شدید
قران می گوید بندگان مومنمان را به سوی شما می فرستیم
نسیم
1396/10/12 ساعت 11 و 24 دقیقه و 41 ثانیه
باعرض ادب و سلام خدمت مدیر وبلاگ وبقیه عزیزان گرامی

بنده بااینکه نظر کم میذارم ولی مطالب وبلاگ دنبال میکنم

باتوجه به حضور مدیر گروه قریب و غریب در این وبلاگ که فکر میکنم اقا سهیل باشندوبنده عضو این گروه هستم
وباتوجه به قیلترینگ تلگرام واینکه نتوانستم مطالب گروه چند روزی ببینم،خواستم بدانم چگونه گروه رو دنبال کنم باابنکه از فیلترشکن ویندوزی هم استفاده نمیکنم


امیدوارم مدیر وبلاگ این نظر رو حذف نکند و بنا برتبلیغ گذاشته نشود

چون به مباحث مهدویت علاقمند هستم چاره جز کمک از طریق این وبلاگ نداشتم

باسپاس فراوان

پاسخ : سلام هر گونه تبلیغ تلگرامی ممنوع است الان هم که تبلیغ کانال تلکرامی به خاطر فیلتر شدن غیر قانونی است لطفا از هر گونه ذکر کانال و تبلیغ خوداری شود
تشکر از شما
sadegh63
1396/10/12 ساعت 11 و 12 دقیقه و 29 ثانیه
سلام
متاسفانه اخبار این چند روز نشان میدهد که عده ای نمی خواهند فتنه سرکوب بشه
اول ایجاد دو شایعه بر علیه آیت الله علم الهدی که شایعه اولا تقریبا پاسخ داده شد ولی شایعه دوم هنوز تکذیب نشده و امیدوارم حقیقت نداشته باشه تا دوباره بهانه جهت التهاب در کشور بوجود بیاید برای بعضی ها
دوم صحبتهای جنجالی و شبهه برانگیز آقای رئیس جمهور در مورد اینکه 200هزار میلیارد از 360هزار میلیارد بودجه در اختیار من نیست در حالیکه بودجه کل کشور 1200 هزار میلیارد تومان هست نه 360هزار میلیارد ضمنا ایشون یک شبهه ای ایجاد می کند در بین مردم که این پول در اختیار من نیست ولی توضیح نمیدهد که پس این پول کجا خرج می شود و متاسفانه بهانه دست دشمن میدهد و اذهان را به این سمت هدایت می کند که این پول مثلا در سوریه و عراق خرج می شود
امیدوارم خداوند در این شرایط سخت کمک کنه به کشور
رهگذر
1396/10/11 ساعت 23 و 57 دقیقه و 56 ثانیه
جناب س ت
من با تحلیل شما درباره قوم یهود موافق هستم به دو دلیل منطقی محكم:

اول اینكه درباره وعده اول در قرآن كریم با فعل ماضی صحبت شده درحالیكه درباره وعده دوم فعل آینده دارد

دوم اینكه پس از ظهور حضرت مهدی علیه السلام حكومت جهانی و مقتدر اسلام ایجاد خواهد شد و دیگر تا روز قیامت این حكومت زوال نخواهد داشت و شرایطی كه مستكبران عالم بخواهند قائله ای مثل اسرائیل كنونی یا شبیه آن درست كنند هرگز بوجود نخواهد آمد كه نیاز باشد ایرانیها مثل الان با او درگیر شوند. این حقیقت هم با آیات قرآن و هم با عقل و منطق كاملا قابل اثبات است
س ت
1396/10/11 ساعت 19 و 21 دقیقه و 20 ثانیه
پاسخ به کاربر رهگذر :
برخی تحلیلگران براساس ایات ابتدایی سوره اسرا معتقدند از انجایی که هردو مرتبه انتقام از یهود توسط یک گره انجام شده و میدانیم این وظیفه برعهده ایرانیان و پرچمهای سیاه خراسان است
بنابراین باید در تاریخ نیز چنین اتفاقی رخ داده باشد و ایرانیان زمینه فروپاشی یهودو فرار انها از بیت المقدس را فراهم کرده باشند
به همین دلیل برخی معتقدند شکست خوردن والریانوس پادشاه روم از شاپور اول ساسانی پادشاه موحد و زرتشتی ایران همان وعده اول بوده که موجب نجات مسیحیان و پراکندگی یهود شد
و در دوره امروز با نفیر یهود و دولت هفتادو چندساله یهود باید منتطر وعده دوم در سرکوبی این قوم فاسد باشیم

شاید در رد نظر دوستانی که معتقدند وعده اول هنوز انجام نشده بتوان گفت از انجایی که در وعده دوم گفته میشود وارد مسجدهایتان میشوند همانگونه که بار اول وارد شدنداگر یهود در باراولپس از شکست سفیانی پراکنده میشوند کی دوباره نفیر میشوند و کی دوبارهدر سرزمین موعود قراراست در مسجدهایشان قراربگیرند
فلذا وعده ال رخ داده و باید منتظر وعده دوم باشیم
پاسخ : هنوز هیچکدام از وعده ها محقق نشده است
وعده اول به دست ایرانیان محقق خواهد شد و وعده دوم در استانه روز قیامت خواهد بود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج