لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

شکست فتنه سیاه با سوء استفاده از مطالبات مشروع مردم : دخالت مستقیم ال سعود و امریکا در مناسبات داخلی ایران

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:چهاردهم دی 96-06:57 ب.ظ

در کنار دهها اشتباه بزرگ و کوچک سران تکفیر در عربستان ، فتنه اخیر و تحریک برخی گسل ها در ایران توسط ال سعود سند مرگ این رژیم را امضا نمود.ال سعود با این کار خود به ملت ایران اعلام جنگ دادند و قطعا در اینده خیلی نزدیک پاسخ این شرارت را دریافت خواهند نمود .این وعده ای است که به این نظام پوسیده می دهم که این فتنه بدون پاسخ نخواهد ماند و پاسخ ملت ما سخت و کشنده خواهد بود .
تاکید می کنیم که مردم مشکل دارند و اقتصاد کشور روی روال نمی چرخد و باید یک تغییر عمده در مناسبات اقتصادی ایجاد شود تا مردم طعم رفاه را حس کنند.دولت حداقل 3 سال است به تنها دست اورد نیم بند خود یعنی مهار تورم کلید کرده و حرفی جز این برای گفتن ندارد هر چند کارشناسان همین تورم یک رقمی اعلامی دولت را دقیق نمی دانند و تورم را بالای 20 درصد اعلام می کنند.
به هر حال مردم مشکل دارند و این مشکلات باید حل شود .لکن گسل های مهمی در برخی نقاط بوجود امده و هدف این گروهها و تجمعات هم اقتصادی معیشتی نیست بلکه سو استفاده از معیشت برای ترویج افکار خود است .ملت ایران ملت واحدی است .برغم همه قومیت ها و مذاهب مختلف در طول تاریخ مردم ایران ید واحده بودند .برخی گروه ها در داخل فکر نکنند خبری شده و می توانند وحدت ملی را خدشه دار کنند. جمع کردن این گروهها که تعصبات مذهبی خاصی دارند برای ما مثل اب خوردن است .
متاسفانه اصلاح طلبان به این گروهک ها بهای بیش از اندازه داده اند و وزنه انها را بالا برده اند .اینها بدانند اینجا مملکت امام زمان است .اینها نباید فریب ال سعود و امریکا را بخورند چون این کشورها فقط بهره برداری می کنند و در موقع هزینه دادن کنار می کشند انوقت هیچ اعتمادی باقی نخواهد ماند. 

ال سعود در روزهای اینده منتظر ضربات کشنده تری باشد تا یاد بگیرد با دم شیر بازی نکند .این وعده را به ال سعود می دهیم که  مجاهدان عمق دربار سلمان را به موشک خواهند بست.
در پایان ضمن تبریک به رهبری معظم انقلاب و مردم ایران به خاطر خاموش شدن فتنه منافقان باید گفت دولت باید بین مطالبات مردم و فتنه گری تفکیک قائل شود .دولت نباید پشت این مسئله پنهان شود که اغتشاشات بود و مردم رضایت دارند .باید مشکلات حل شود .بیکاری و فقر و فساد مالی و بالاتر از همه رباخواری بانک ها باید علاج شود .این پولها خوردن ندارند و حتی حقوق کارمندان بانک ها اشکال شرعی دارند و حرام است .
ما همچنان منتظر افاضات رهبری معظم در روزهای اینده هستیم تا نقشه راه کشور در سال جاری و سال اینده روشن شود .دولت باید نصایح رهبری را مغتنم بشمارد .رهبری خیرخواه دولت و مردم است و اشراف زیادی بر مشکلات مردم دارند.مراجع گرانقدر هم مدتهاست از رباخواری بانکها نگران اند و علنا اعلام می کنند.رباخواری برکت اقتصاد کشور را از بین برده است.
در پایان باید حذر باشیم از فتنه ها .فتنه هایی که ظاهرالصلاح هستند لکن در درون خود عجیب و شگفت انگیزند. فتنه هایی که همچون حرکت مورچه سیاه در شبی تاریک بر سنگی سیاه هستند و تشخیص انها برای همگان سخت است.فتنه درون کشور را هدف قرار داده است .باید همچون موفقیت های خارجی در درون هم زندگی مردم و جوانان را به بهترین نحو بسازیم .
دعا کنیم برای سر امدن این شبها و روزهای تاریک 
دعا کنیم برای امدن افتاب روشنی افکن ، افتاب جاویدان مهدوی 
اللهم عجل لولیک الفرج نظرات() 
منتظر
هجدهم دی 96 10:13 ب.ظ
احتمال اینکه سودان نیروهایش را از یمن عقب بکشد زیاده چون میانه اش با ال سعود داره شکر اب میشه .اگر این اتفاق بیفته کارشان در امدهو تکلیف جنگ یک سره میشه
پاسخ مدیر وبلاگ : پست تازه منتشر شد
نظر دهید
افشین
هجدهم دی 96 10:09 ب.ظ
سلام
ال سعود داره نفس های اخرش میکشه منتظر حوادث بسیار بدتر از این در ال سعود باشید
رحیمی
هجدهم دی 96 06:26 ب.ظ
پایگاه خبری العهد از اخبار ضد ونقیض درباره کشته شدن سه شاهزاده سعودی خبر داد
خراسانی
هفدهم دی 96 03:28 ب.ظ
من نمیدونم چرا پیام من رو پاک کردید،نکنه مشکل امنیتی داشت خودم متوجه نشدم...؟!
من بلد نیستم عکس بزارم وگرنه پیگیر میشم تا آخر هفته عکس از صفحه اشعارش میگیرم میفرستم
هفدهم دی 96 10:14 ق.ظ
دوست خراسانی در ان کتاب نیست و در یک کتاب خطی دیگر که در مرکز اسناد مجلس هست نیز شعری با این عنوان هست که کوچکترین اشاره ای حتی به زمان شاه هم نداره ویک سری کلی گویی کرده لذا اگر درست میفرمایید سندش را ارائه دهید
منتظر
شانزدهم دی 96 08:46 ب.ظ
شعر شاه نعمت الله در اکثر سایتهای مهدویت بهش استناد شده ولی واقعا ادم مشکوک میشه که نکنه بعضی از احادیث هم در راستای خواسته ها دستکاری شده باشه
پاسخ مدیر وبلاگ : همه احادیث نئرد بررسی قرار گرفته اند و سندیت یا عدم مستند بودن ان مشخص است
پیش گوئی که از جانب معصوم نباشد اعتباری ندارد و این اشعار در این دسته بندی قرار می گیرند .احادیث معتبر و موجه درباره موضوع مورد نظر ما کاملا مشخص اند و هیچ نگرانی درباره روائی انها و اعتبارشان وجود ندارد .
س ت
شانزدهم دی 96 06:05 ب.ظ
شبکه الجزیره از بازداشت 11 شاهزاده سعودی خبر داد
این افراد برای اعتراض در برابر کاخ پادشاهی در ریاض تجمع کرده بودند

پی نوشت: کار یک مقدار به جک و طنز شبیه شده در سعودی.


جنگنده های سعودی کاخ ریاست جمهوری را در صنعا پایتخت یمن بمباران کردند
پی نوشت: ظاهرا دلشان هوس موشکباران ریاض را کرده زیراکه رهبر انصارالله گفته بود در همان سطحی که حمله شود جواب میدهیم.
س ت
شانزدهم دی 96 06:02 ب.ظ
سال 1223 خودکار که نبوده
مشخص میشه امروزه نوشته شده
در اون متن خودکاری هم هیچ مطلب خاصی به جز چهل ساله بودن حکومت پیش از حکومت امام زمان ( عج )نیست
که اونهم براساس روایت هست که درباره دوران سرگردانی در اخرالزمان قابل برداشت بوده


به طور کلی با توجه به نسخ متفاوت و بعضا متضاد دیوان نعمت الله نمی توان روی این مطلب استناد کرد و ارزشی هم ندارد
شانزدهم دی 96 12:56 ق.ظ
میگم نسخه خطی دیوان شاه نعمت الله را پیداکردم سال 45 به کتابخانه حرم حضرت معصومه اهدا شده و سال 1223 به نظر جمع آوری شده شعر کردگار توش نیست فقط یکی در حاشیه با خودکار معمولی چیزهایی نوشته کسی اطلاعات موثقی داره
پانزدهم دی 96 11:53 ب.ظ
3 سال پیش هم در مورد ربا در نظام بانکی ایران کامنت میذاشتم حذف می کردی ولی الان خودت به این نتیجه رسیدی این مشکل وجود داره. الانم دارم بهت در مورد چیز دیگه ای کد مهم تری میدم که خیلی نمیشه بازش کرد ولی داری بازم نادیده میگیری.
پاسخ مدیر وبلاگ : در وبلاگ مطلب را سرچ کنید
افشین
پانزدهم دی 96 04:50 ب.ظ
اللهم عجل لولیک الفرج
الهم سهل مخرجه
اللهم اجعلنی من انصاره و اعوانه

پاسخ مدیر وبلاگ : ان شا الله تعالی
تشکر از شما
جعفر
پانزدهم دی 96 11:32 ق.ظ
از خواندن مطلبتون لذت بردم و دلم روشن شد . الهم العجل لولیک الفرج
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما و دعایتان
س ت
پانزدهم دی 96 10:58 ق.ظ
استیو بنون مشاور سابق ترامپ افشا کرده که که رییس جمهور امریکا و دامادش کوشنر کودتایی را در عربستان برای ولیعهد شدن بن سلمان مهندسی کرده اند

منبع: العالم
پاسخ مدیر وبلاگ : البته بن سلمان و پدرش نتیجه توصیه مخابرات غربی به گردانندگان حکم در عربستان است و مدتهاست سیاست امریکا و اسرائیل بوجود اوردن یک صدام تازه در منطقه و جنگ افروزی جدید است/ براساس سیاست غرب باید یک جنگ بین دو راس مذاهب جهان اسلام در بگیرد تا همه مسلمانان مشغول شوند و یک مهاجرت بزرگ از اطراف چاههای نفت و گاز صورت بگیرد و حداقل ناامنی وسیع شود تا اسرائیل کنترل اینها را دردست بگیرد .غرب دیگر به کنترل انرژی بوسیله گماشتگان خودش راضی نیست و همه ثروت را بدون شریک می خواهد
رهگذر
چهاردهم دی 96 11:34 ب.ظ
فتنه ٩٦ تمام شد و هنوز متولد نشده مرد. شواهد نشان میدهد كه دشمنان یعنی آمریكا، اسرائیل، منافق و ال سعود برای اجرای نقشه در زمان دیرتری درحال برنامه ریزی بودند ولی در اثر اتفاقات پیش بینی نشده غافلگیر شدند و مجبور شدند زودتر به میدان بیایند و همین باعث شد كه امكانات آنها هنوز آماده نبود و خیلی زود ناك اوت شدند. شاید بین آنها آل سعود بیشتر آماده بود و بیشتر زحمت كشید.

فتنه درد داشت ولی ثمرات پس از آن برای جمهوری اسلامی بیشتر از درد آن خواهد بود. واضح شدن نیت دشمنان، شگرد های آنان، امكاناتی كه قصد داشتند به میدان بیاورند ولی نتوانستند، جدا شدن و واضح شدن صفوف مردم از اغتشاشگران تروریست، شناخته شدن و برملاشدن خباثت منابعی چون آمدنیوز، وحدت عجیبی كه بین مردم و مسوولین از همه احزاب بوجود آمد و حتی نفر اول اصلاحات فتنه را محكوم كرد، مشخص شدن اهمیت اعتراضات منطقی و لزوم آن برای فعال كردن دولتمردان، و مسائل مهمتری كه باید به تفصیل بحث شود.

اما باید توجه كرد كه مشكل اقتصادی همچنان باقیست. اغلب فتنه های سالهای گذشته ریشه در مشكلات اقتصادی داشته است و در آینده هم مستعد تكرار آن هست. به نظر من مشكل اصلی كشور این است كه مدل كامل و منسجم اقتصادی ندارد و نخبگان برای طراحی چنین مدلی تلاش و تشریك مساعی نمیكنند. حتی در مورد رباخواری بانكها هم فریاد زده میشود ولی جای آن در مدل مجهول است و بسیاری از سوالاتی كه در اثر حذف ربا مطرح است و خود باعث بوجود آمدن مشكلات دیگری خواهد شد جواب داده نمیشود و بحث نمیشود. به نظر من با این روشها و حتی با این انتقادات ساده و بی عمق نمیتوانیم مساله را حل كنیم و مشكل همچنان باقی خواهد بود.
پاسخ مدیر وبلاگ : به نظر من این فتنه یک دست گرمی بود .از همان ابتدا مشخص بود که غرب همه ثقل خود را پشت ان قرار نداد .از این نظر معتقدم دولت باید شکاف ها را تا حد ممکن و فوری و فوتی پر کند .فرصت ها زود می گذرند و 4 سال زود تمام می شود فلذا باید دولت از این رخوت اشراف گونه خارج گردد .
نیت دشمنان برای ما معلوم است و خود ما دردهای خودمان را می شناسیم چرا اجازه بهره برداری از انها را می دهیم
چرا باید هنوز فقر مطلق و عریان در کشور وجود داشته باشد
ما دعا می کردیم یک دولت کارامد و در عین حال انقلابی سر کار بیاید که نشد
ربا خواری را که اشاره کردی .من از بابت ربا خواری بانکها و حتی غیر بانکها نگرانی شدیدی دارم
با این رباخواری اقتصاد به سامان نمی شود هر چقدر هم ثروت باشد برکت نخواهد داشت
علت اینکه کشورهایی که کافرند ملحدند بت پرستند و مشرکند ولی اقتصاد قوی دارن این است که ربا را حذف کرده اند مثل ژاپن و کشورهای اسکاندیناوی و غیره اینها اصلا ربا ندارند ولی ما از دین دین اسلامی برای توجیه رباخواری استفاده می کنیم
رحیمی
چهاردهم دی 96 07:45 ب.ظ
ال سعود در روزهای اینده منتظر ضربات کشنده تریباشد تا یاد بگیرد بادم شیر بازی نکند این وعده را به ال سعود میدهیم که مجاهدان عمق دربار سلمان را به موشک. خواهند بست جناب امیر علی یا چیزهایی میدونی یا اگر هم بشارت است خدا از زبانت بشنود تشکر.