وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

سرنگونی جنگنده اف 16 اسرائیل آغاز پایان بنی اسرائیل در سرزمین مقدس است

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و دوم بهمن 96-12:52 ق.ظ

اسرائیل هر چقدر بیشتر جبهه مقاومت را بیازماید به همان میزان در سقوط حتمی اش تعجیل می شود و ما اتفاقا از این مسئله خوشحالیم و اعلام رضایت می کنیم .دوران بزن و در رو هم برای غرب به رهبری امریکا و هم برای فرزند نامشروعشان اسرائیل سالهاست تمام شده و جبهه مقاومت از هیچ گناه صغیره و کبیره اسرائیل نمی گذرد و انها را فراموش نمی کند و پاسخش را میدان و شرایط ان تعیین می کند.
اسقاط جنگنده فوق پیشرفته اف 16 و اف 15 و هیلیکوپتر اپاچی و چندین پهپاد نشان داد جبهه مقاومت می تواند نبض میادین نبرد حق علیه باطل را خود در دست گرفته و ضربات هولناکی بر یهودیان وارد سازد .
زمان پیروزی اسرائیل در مصاف با مسلمانان خیلی وقت است تمام شده و خیبری دیگر رسیده است. .خیبری که بر خلاف خیبر اول دیگر نام و نشانی از یهودیان شیطان پرست باقی نخواهد گذاشت .
رعب و حشت موجود در اردوگاه صهیونی و متحدان منطقه اش دیدنی است .تا باد چنین بادا 
اسرائیل در بد مخمصه ای گیر کرده چرا که در گذشته به مدد نیروی هوائی قوی و تکنولوژی برتر در نبردهای هوایی دست بالا داشت اما سقوط جنگنده ااسرائیلی در نزدیکی دمشق امروز نشان داد این برگ هم از دست اسرائیل گرفته خواهد شد و انگاه که جنگ به زمین کشیده شود ابتدا الجلیل و شمال اسرائیل و سپس تمام فلسطین و سرزمین مقدس باز پس گرفته خواهد شد .شاهد اینکه اگر اسرائیل راست می گوید قدرت دارد ، جنگی را شروع کند !؟ 
نمی تواند و هرگز نمی تواند .او باز دست به دامن  مزدورانش در داخل جامعه اسلامی و مسلمان نماهایی چون داعش و النصره و ال سعود و عبدالله و ... در نهایت سفیانی خواهد شد تا بتواند وجود جعلی اش را ادامه بدهد .
هیهات که اسرائیل بتواند مجد و عظمت پوشالی و جعلی گذشته اش به سبب خیانت حاکمان ظاهرا مسلمان را دوباره بدست اورد .اسرائیل بداند دیگر با ساف یا فتح یا ملک حسین یا جمال عبدالناصر نمی جنگد .این بار شیعیان به جنگ امده اند با شمشیر ذوالفقارشان و حساب همه چیز را دقیق و مو به مو نموده اند و کمترین کیفر اسرائیلیان نابودی و فرار از سرزمین مقدس است .تکرار این جملات که ایران و سوریه با اتش بازی نکنند یا لبنان را به عصر حجر بر می گردانیم دوای درد اسرائیل نیست .یهود تا دیر نشده نصیحت سید حسن نصرالله را گوش کنند و فلسطین را ترک نمایند. اگر بمانند روزهای سیاه و تاریک و جهنمی انتظارشان را می کشند .
نمی دانم چه زمانی اسرائیل و غرب به اخرین گزینه خود دست میازند اما این اتفاق ظاهرا دور نیست .سید مقاومت در یک کلمه اسرائیل را توصیف کرد .سست تر از خانه عنکبوت ، ما اسرئیل را محاصره کردیم  دور نیست چنان داغی بر دلشان بگذاریم که تا روز قیامت از خاطرشان نرود .ان شاء الله نظرات() 
رهگذر
بیست و چهارم بهمن 96 10:42 ب.ظ
در عرف رسمی وقتی میگویند تا دقایقی دیگر منظورشان چند ساعت دیگر است، و وقتی میگویند تا لحظاتی دیگر منظورشان حدود یك الی یك و نیم ساعت، و وقتی میگویند تا ساعاتی دیگر منظورشان تا دو سه روز بعد است
پاسخ مدیر وبلاگ : بله کنایه تان به حق است
از تاخیر ناخواسته عذرخواهی می کنم از محضر عزیزان
بیست و چهارم بهمن 96 08:53 ب.ظ
سلام علیکم. مدیر وبلاگ محترم فرمودند که تا دقایقی دیگر مطلب مهمی قرار است در وبلاگ بگذارند، ولی الآن ساعت 9 شبه و هنوز از مطلب جدید خبری نیست!!!!!
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
تا چند لحظه دیگر منتشر می شود
دوستان کمی صبر کنند
تشکر از شما
مدیر وبلاگ صبح قریب
بیست و چهارم بهمن 96 05:35 ب.ظ
به اطلاع مومنان منتظر و خوانندگان وبلاگ می رسانم که تا دقایقی دیگر مطلب مهمی ارسال خواهد شد . ان شاالله دوستان حتما درباره ان نظر خود را بگویند .
سیدمحسن
بیست و سوم بهمن 96 03:33 ب.ظ
در انتهای متن کامت قبلی منظورم این بود:
هدف، وسیله را توجیه نمی کند.
یعنی برای پیروزی و زدن ضربه به سپاه کفر هرچند به ناراحتی روسیه بیانجامد ولی قطعا با سیاست رهبران مقاومت هه جوانب امر سنجیده شده است.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام خدمت همه دوستان عزیزم
امشب ان شا الله مطلب خواهیم داشت درباره مسائل مهم و حساس روز
امیدوارم بتوانم حق مطلب را ادا کنم و مطلب خوبی از کار در اید
دوستان حتما نظر خود را ارسال کنند
سیدمحسن
بیست و سوم بهمن 96 03:29 ب.ظ
این تنها سرنگونی یک جنگنده نبود بلکه نشای از بی ثباتی ارتش اسرائیل بود.
نشانه ای از ریختن هیمنه ارتش یاغی و خونخوار رژیم صهیونیستی و آل یهود بود.
به قول حضرت آقا دوران بزن و در رو تمام شده است.
این قبیل کارها و انتقام جویی ها حس غرور و سربلندی را برای مقاومت در بر خواهد داشت.

اما در باب این عمل
به نظرم این قبیل کارها روسیه را از خط مقاومت دورتر می کند.
بالاخره آنها هم خط قرمزی دارنند مثل همه کشورها که آن یهود است.
تعداد وزرای یهودی روسیه به مراتب از آمریکا و بعضی از کشورها بیشتر است.
در هر صورت جبهه مقاومت با سردمداری حضرت آقا در حال پیشرفت و ظفر و پیروزی است.
و مانند هر سپاه و لشگری شاید نیاز به ارتش و سپاهی نیابتی مانند روسیه باشد که قطعا این حرکات با بینش فوق العاده رهبران مقاومت انجام گرفته
و ان چیزی که مهمه قطعا پیروزی حق بر باطل است.
و سیاست اسلام ناب این است هدف وسیله را جبران نمی کند!!!


رهگذر
بیست و دوم بهمن 96 07:39 ب.ظ
ساقط كردن جنگنده اف ١٦ پیشرفته اسرائیل پیامها و درسهای زیادی داشت.

كسانی كه سوریه را متهم میكردند كه در جبهه مقاومت محكم نیست و از اسرائیل میترسد و قابل تكیه و اعتماد نیست حالا فهمیدند كه اشتباه میكردند. فقط باید قدری صبر میكردند چون آماده سازی چنین تجهیزاتی و رسیدن به بلوغ استفاده از آن زمانبر است بخصوص وقتی از همه طرف محاصره و در حال رصد باشی خیلی سخت است ولی این مساله ثابت كرد سوریه هم همواره در حال رشد بوده است نه عقب نشینی

همچنین پیامی به آمریكا بود كه حواسش باشد جنگنده های پیشرفته اش هم قابل زدن هستند و اگر میخواهد جنگی را در دنیا شروع كند این نكته را هم باید بداند

همچنین پیامی به اسرائیل بود كه دیگر احترامی نزد روسیه ندارد و اگر جنگنده روسیه بدست تروریستها با سلاح اسرائیلی آمریكایی سقوط میكند دلیلی ندارد روسیه نسبت به افزایش قابلیت سوریه برای انهدام جنگنده اسرائیلی خودداری داشته باشد

در هرحال این مساله ضربه بزرگی به حیثیت اسرائیل بود و به نظر میرسد این اقدام نقطه عطفی در حوادث و جنگهای منطقه خواهد بود
محمد
بیست و دوم بهمن 96 06:26 ب.ظ
سلام
سایت ارزشمندی دارین
ممنون از مطلب خوبتون
جعفر
بیست و دوم بهمن 96 01:47 ب.ظ
اسم رمز فتنه جدید رونمایی شد ؛ "رفراندوم " . خدایا کید منافقان را به خودشان برگردان .
مجید
بیست و دوم بهمن 96 01:41 ب.ظ
خود اسراییل اذعان کرده که دولت بشار اسد از مرحله تهدید گذشته و به اجرا رسیده و زدن جنگنده اف۱۶ یعنی مرحله اجرا