1396/11/24  ساعت 22 و 10 دقیقه و 22 ثانیه    ویرایش: 1396/11/25 ساعت 17 و 28 دقیقه و 16 ثانیه
توسط:

بعد از اتفاقات روز شنبه همین هفته که در حال سپری شدن است بیشتر شبکه های خبری و رسانه ها خبر از گسترش درگیری در منطقه و نبرد بزرگ و سرتاسری بین دو قطب و دو راس اصلی جریان حق و باطل می دهند البته با تعابیر مختلف و اغلب جانبدارانه برای باطلی که به مدد رسانه قوی تر ، خود را به صورت جعلی و کذب حق می پندارد .
براستی منطقه ما و جهان به کدام سمت و سو حرکت می کند ؟
 ایا واقعا ما به زمان نبرد اخرالزمان یا ارماگدون غربی نزدیک تر ده یا در استانه ان قرار گرفته ایم ؟ 
اگر پاسخ مثبت است چه کسانی در این نبرد درگیر خواهند شد و چه جغرافیایی را شامل خواهد شد ؟ 
و اگر پاسخ منفی است پس علت این همه اتفاقات ریز و درشت و جبهه بندی و اماده سازی در منطقه برای چیست ؟ قرار است چه اتفاق و تغییری رخ بدهد ؟ 
نقش یهود و پشتیبانان غربی و شرقی ان در این حوادث چیست ؟
متحدان عربی یهود چه زمانی و چگونه وارد معرکه بقا و فنا می شوند ؟ چگونه می خواهند در جبهه یهود و مشرکان قرار گرفتن را برای مردم خود توجیه کنند؟ 
نقش روسیه و امریکا و اروپا در این وسط چه خواهد بود ؟
در چه شرایطی سفیانی خروج خواهد کرد و چگونه در زمان کوتاهی فتوحات عمده ای در عراق سوریه اردن فلسطین خواهد داشت ؟ وقتی گرفتن یک شهر توسط ارتش ترکیه به چند هفته زمان لازم دارد چگونه سفیانی در 6 ماه این همه سرزمین را فتح خواهد کرد ؟ 
در این زمان اسرائیل چه وضعیتی خواهد داشت .ایا در عافیت و سلامت است یا زخمی و رو به مرگ است ؟ 
وضعیت سرزمین وحی از نظر ثبات و استقرار حکومت در اخرالزمان چگونه است ؟ 
همه اینها و جز اینها را باید پاسخ داد .البته در یک مطلب کوتاه نمی توان به همه این پرسشها پاسخ کافی و وافی داد.
در این مطلب می خواهم موضوع مهم این روزهای منطقه و عربده کشی یهودیان را بررسی کنیم.
اسرائیل 70 سال و حتی بیشتر است که در این منطقه حضور دارد.بعد از هزاران سال که خداوند انها را از برگشتن به سرزمین مقدس محروم نموده بود و علما و قدمای یهود کمابیش بر سخن خود متعهد بودند و اگر هم متعهد نبودند توانی نداشتند تا بتوانند ارزوی خود را در بازگشت قدرتمندانه به اورشلیم و تلاش برای احیای مجد و عظمت گذشته خود اجرائی نمایند.
به هر حال صدها سال گذشت تا روزگار به سود یهودیان چرخید و انها پا بر عهد اجداد خود با خدا گذاشتند و با سفاکی و خونریزی بیش از اسلاف خود به فلسطین بازگشتند و به اشغال و قتل و غارت و تجاوز که برای یهودیان در گذشته عادی بود ، مجددا رجوع کردند .اکنون افزون بر 70 سال است که پا بر گرده مسلمانان نهاده و صدای هر عدالت خواه و ازادی خواهی را در منطقه در نطفه خفه ، و اجازه رشد و پیشرفت به مردم منطقه نمی دهند و هر روز به بهانه های خود ساخته و غیر مشروع به کشورهای اطراف و حتی دور دست تجاوز یا انها را تهدید می کنند .تهدیدی از روی غرور و طغیان که یادگار اسلاف خونریز اشوب طلب و قاتل انهاست.
با این مقدمه باید گفت به نظر می رسد اسرائیل قبل از خروج سفیانی ضربات قاطعی از حریف خود متحمل شده باشد و زخمی و بیچاره به سمت اخرین گزینه و راه نجاتش متوسل می شود .احتمال اینکه اسرائیل قبل از سفیانی تضعیف و مردمش مهاجرت معکوس و بازگشت به سرزمین های اصلی خود را اغاز نموده باشند بسیار زیاد است .اگر دقت کنید اسرائیل بعد از 2006 و نیز چند جنگ پراکنده با غزه با ترس و لرز وارد برخی کارهای ایذائی می شود و از ورود به نبرد سنگین و شدید خوداری می کند. علتش این است که اسرائیل از اینده خود تا حدی با خبر است .خداوند به مناسبت هایی سرنوشت یهودیان را توسط انبیا به انها خبر داده است . می دانید که قبل از بعثت پیامبر یهود به مکه و اطراف ان مهاجرت کردند که به قول خودشان به مجرد مبعوث شدن پیامبر از وی پیروی کنند و این مطلب در کتب گذشتگان وجود دارد و به انها رسیده است .حتی بازگشت یهودیان به منطقه در اخرالزمان هم بین انها مشهور است و انها خبرهای جسته و گریخته ای دارند لذا نمی توان گفت که این حوادث تماما اتفاقی و از روی صدفه و حادثه است .به هر حال باید گفت اسرائیل احتمالا تا زمان ظهور 3 ضربه بزرگ متحمل خواهد شد .
ضربه اول را از قوم سلمان و پیروان اهل بیت ع خواهد خورد . این ضربه او را به شدت مجروح و در نهایت به مرگش منتهی خواهد شد .
ضربه دوم را سفیانی به طور نمایشی و باهماهنگی یهود و غرب به ان خواهد زد و صرفا برای کسب مشروعیت برای خود در ادامه کارش است.
ضربه سوم هم ضربه نهائی است و شخص امام عج به مصاف یهود خواهد رفت . اسرائیلی ها دوباره اواره خواهند شد .اکثر انها کشته می شوند خانه های انها خراب و اقلیت ناچیزی هم فرار خواهند کرد.
در شرایط ضربه اول و اوج گیری بیداری اسلامی و محاصره اسرائیل و چند رخداد طبیعی مثل زلزله و یا انفجار اتمی شیمیایی و از این قبیل است که اسرائیلیان مایوس و نا امید از همه جا به سفیانی پناه خواهند اورد و به او مجوز هر کاری خواهند داد .اسرائیل در این زمان بخشی از سرزمین خود را هم از دست داده است.در این هنگام غرب هم به کمک اسرائیل خواهد امد و نیرو پیاده خواهد کرد .در این شرایط متحدان مسلمان یهود که همانا برخی حاکمان دول اسلامی اند از مدتها قبل (مثل این روزها که دارند زمینه روابط و دوستی با اسرائیل توسط ال سعود و امارات فراهم می شود و بجای اسرائیل ایران را به عنوان دشمن معرفی می کنند) مقدمات دوستی با یهودیان فراهم شده است و انها رسما در جبهه اسرائیل قرار می گیرند و دست به هر کاری خواهند زد .
در این هنگام است که پیروان اهل بیت ع از همه طرف هدف قرار می گیرند و کارشان سخت می شود .همه دنیا یک طرف و آل الله یک طرف قرار گرفته اند .همه بدون استثناء در مقابل ما قرار می گیرند .در این شرایط سخت که تیرهای فتنه و بلا از همه جا تشیع علوی را فرا می گیرد .اخبار خوبی از مکه و مدینه ارام ارام به گوش می رسد(رمضان) و تن خسته تشیع جانی تازه می گیرد. ایرانیان به عنوان سردمداران و طلایه داران ظهور به دنبال مهدی اند .نام او به تدریج فراگیر می شود و همه باور می کنند که او ظهور نموده است .313 رادمرد اهورائی به سراغش می روند و سپاه ده هزارنفری گرد او جمع می شوند .سفیانی لشکری به حجاز می فرستد که سرکوب می شود .در این هنگام بیشتر مناطق جهان در جنگ و گرسنگی و درگیری و بی ابی قرار گرفته است .
این مطلب را تکمیل خواهم نمود و به سایر سوالات هم پاسخ خواهم داد ان شاء الله 

   


نظرات()  
رحیمی
1396/11/26 ساعت 17 و 09 دقیقه و 22 ثانیه
جناب امیر علی درباره رجب هم بفرمایید اینکه سفیانی پانزده ماه حکومت میکنه یا شش ماه کلا درباره رجب یک پست بزارید ممنون
مهدی م
1396/11/26 ساعت 08 و 48 دقیقه و 46 ثانیه
س:وقتی گرفتن یک شهر توسط ترکیه چندهفته طول میکشه چطور میشه سفیانی به 6 ماه این همه فتوحات داشته باشه؟ جواب این سوال خیلی میتونه جالب باشه
منتظر هستیم.....
پاسخ : سردار سلیمانی حرف پرمعنایی زد :
اعمالی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد بیانگر ناپایداری این رژیم صهیونیستی است و ما این آثار را دیده و حس می‌کنیم. ما این وحشت و دست و پا زدن ها و دیوانه وار عملیات‌های غیرانجام را می‌بینیم و این‌ها آثار تلاش‌های مذبوحانه آخرین است. به همین دلیل این نظام پایدار نخواهد بود.
1396/11/25 ساعت 21 و 41 دقیقه و 10 ثانیه
سلام علیکم.
ادمین محترم لطفاً پست جدیدتون رو ساعت یازده، دوازده شب نگذارید، یه کم زودتر بگذارید تا ما بخونیم و بخوابیم. متشکرم.
پاسخ : سلام
ان شا الله بزودی پست منتشر خواهد شد
تشکر از همه عزیزان
س ت
1396/11/25 ساعت 18 و 27 دقیقه و 39 ثانیه
حمله به ساختمان سازمان سیا در مریلند امریکا .


ظاهرا دعوای دوجناح فراماسون امریکا داره به جاهای باریک میکشه .
اخبار این مدل حوادث رو دنبال کنید
از کوبیدن ماشین حمل زباله به قطار حامل نمایندگان مجلس امریکا مخالف کلینتونها.
تا
درگیری ترامپ با سازمان اف بی ای
پاسخ : تشکر از لینک دادن به اخبار مهم
دوستان ان شا الله تا ساعاتی دیگر مطلب جدید خواهیم داشت
رحیمی
1396/11/25 ساعت 09 و 31 دقیقه و 04 ثانیه
سلام خدمت جناب امیر علی محترم تشکر بابت پست جدیدت ای کاش روزی برسه به جای کد دادن زمان دقیق را بفرمایی سوالی داشتم از خدمتتان شاید پاکش کنید ولی مینویسم چند وقتیست انقلابیها سعی در مطرح کردن جناب رئیسی دارند مثلا رفتن به عراق ودیدار با مسولین بلند پایه عراقی رفتن به لبنان و دیدار با مقامات ولایی این کشور که دستی در سیاست هم دارن رفتن به مرز لبنان واسرائیل وصیدا حالا وظیفه جناب رئیسی چیست تولیت محترم ااستان قدس رضوی
پاسخ : سلام خدمت شما و همه دوستان بزرگواران
نه مگر ما کامنتی بوده که حذف کنیم به خاطر انتقاد یا سوال یا اظهار نظر؟
دوره بعد قطعا از اصلاح طلبان یا اعتدال کسی رئیس جمهور نمیشود .حالا من نمی دونم رئیسی می شوند یا فرد دیگری معلوم نیست فقط خدا می داند ولی احتمال قریب به یقین رئیس جمهور یک حزب اللهی شش دانگ است .شک نکنید .اینبار هم همه چیز درست بسته خواهد شد تا فریب نخوریم مثل دوره های قبل و پاک دست و غیره اینبار یک نیروی مخلص صددرصد سر کار خواهند امد ان شا الله
حاج اقای رئیسی هم به پشتوانه 16 میلیون رای می تواند سفر کند نمی تواند؟
سلام
1396/11/25 ساعت 00 و 57 دقیقه و 52 ثانیه
چراکامنت ها رو پاک کردید؟
پاسخ : کدوم کامنت ها ؟
جعفر
1396/11/25 ساعت 00 و 27 دقیقه و 12 ثانیه
خداوندا در ظهور حضرتش تعجیل فرما
پاسخ : الهی آمین
س ت
1396/11/24 ساعت 22 و 09 دقیقه و 20 ثانیه
دبکا نوشت: رویارویی نظامی اینده ایران و اسراییل در اوخر ماه اپریل یا اوایل ماه می (اردیبهشت ماه) خواهد بود و ایران نیروهای شیعی عراقی را با حمایت روسیه وارد کارزار خواهد کرد

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج