در اخرالزمانی و بی سابقه بودن حوادث حال حاضر منطقه و عوامل موثر بر انها در سایر مناطق دنیا هیچ نباید شک و تردید به خود راه داد و این حوادث قطعا حوادثی مهم و حساس و اخرالزمانی هستند که ائمه علیهم الصلاه و السلام و سایر معارف انسانی و دینی قدیم و جدید خبر از وقوع انها در اخرالزمان داده بودند و احتمال اینکه چنین حوادثی عادی باشند به شدت بعید است .
تمام تحرکات موجود در منطقه و فعل و انفعالات موجود در ان در راستای همان ارماگدون است . اگر این اصطلاح را قبول داشته باشیم که از نظر من چنین اصطلاحی کامل نیست ولی بخشی از حقیقت است نه همه حقیقت .
ما قبلا این مطالب را به صورت جزئی مرور نمودیم و درباره هر کدام از انها صحبت کردیم لکن انچه من می خواهم به مومنان منتظر و خوانندگان وبلاگ بگویم این است که هر انچه گفتیم و هر انچه از روایات برداشت نمودیم و هر انچه در اختیار ما قرار داشت ، هم اکنون به طور تمام و کمال بر روی زمین معرکه موعود در حال انجام و در حال تبلور است. همه جا در حال تدارک این رخداد بی نظیر تاریخ بشریت هستند .
دوباره نمی خواهم اسم بیاورم ولی تمام کشورهای منطقه ظهور در حال ایفای وظیفه خود هستند و به این جانب روان اند .چه انها که نقش مثبت دارند و در محور حزب الله قرار گرفته اند چه انها که نقش منفی دارند و در توهم حق بودن دارند مو به مو دستورات شیطان را اجرا می کنند.اینان محور شیطان هستند که جریان مستمر انسانیت و جریان تاریخ انها را در این نقطه خاص دور همدیگر جمع کرده و همگی در خدمت اهداف شیطانی و اهداف ضد بشری در حال انجام وظیفه هستند .تا چه پیش اید و چه شود .
منتظران از وسوسه های خناسان تاریک اندیش دلنگران نباشند و امیدشان را از دست ندهند چرا که در هر صورت انسان منتظر اجر عظیم انتظارش را خواهد داشت و انتظار و در طریق حق گام برداشتن هر طور حساب کنیم در نهایت به سود ماست چه در دوره عمر ما ظهور باشد چه نباشد .حدیث داریم که حتی امام صادق ع هم خود را اماده ظهور مهدی موعود عج می نمود که این مسئله درسی برای شیعیان است که همواره در هر شرایطی اماده ظهور باشند .
بنده ناچیز سراپا تقصیر به مومنان این وعده را می دهم که ایام سختی و تنگدستی شیعیان رو به پایان است .هر چند که راه دشوار و پرخطر و پر از سنگلاخ است ولی خداوند سربازانی دارد که این راه سخت و در عین حال پر افتخار را بپیمایند.
سر و صدای این روزهای خفاشان تاریک اندیش همچون بن سلمان و امثال او بیشتر از انکه علامت اقتدار باشد ، نشانه ضعف و درماندگی و تلخ کامی انان است .قومی که خود از دل شرور ترین انسانهای تاریخ ، روزانه در حال نسل کشی شیعیان در یمن هستند با وقاحت تمام از شرارت صحبت می کنند و فکر می کنند دیدار با پیرزن شیطانی لندن می تواند جلوی سقوط ازاد حکومت خود و پدرش را بگیرد .ساعت حکمرانی فرزندان عبدالعزیز رو به پایان حتمی است و مثل روز برای ما روشن است .
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
صبح پیروزی نزدیک است