وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

بررسی اخرین تحولات منطقه ای

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:شانزدهم اسفند 96-08:21 ب.ظ

در اخرالزمانی و بی سابقه بودن حوادث حال حاضر منطقه و عوامل موثر بر انها در سایر مناطق دنیا هیچ نباید شک و تردید به خود راه داد و این حوادث قطعا حوادثی مهم و حساس و اخرالزمانی هستند که ائمه علیهم الصلاه و السلام و سایر معارف انسانی و دینی قدیم و جدید خبر از وقوع انها در اخرالزمان داده بودند و احتمال اینکه چنین حوادثی عادی باشند به شدت بعید است .
تمام تحرکات موجود در منطقه و فعل و انفعالات موجود در ان در راستای همان ارماگدون است . اگر این اصطلاح را قبول داشته باشیم که از نظر من چنین اصطلاحی کامل نیست ولی بخشی از حقیقت است نه همه حقیقت .
ما قبلا این مطالب را به صورت جزئی مرور نمودیم و درباره هر کدام از انها صحبت کردیم لکن انچه من می خواهم به مومنان منتظر و خوانندگان وبلاگ بگویم این است که هر انچه گفتیم و هر انچه از روایات برداشت نمودیم و هر انچه در اختیار ما قرار داشت ، هم اکنون به طور تمام و کمال بر روی زمین معرکه موعود در حال انجام و در حال تبلور است. همه جا در حال تدارک این رخداد بی نظیر تاریخ بشریت هستند .
دوباره نمی خواهم اسم بیاورم ولی تمام کشورهای منطقه ظهور در حال ایفای وظیفه خود هستند و به این جانب روان اند .چه انها که نقش مثبت دارند و در محور حزب الله قرار گرفته اند چه انها که نقش منفی دارند و در توهم حق بودن دارند مو به مو دستورات شیطان را اجرا می کنند.اینان محور شیطان هستند که جریان مستمر انسانیت و جریان تاریخ انها را در این نقطه خاص دور همدیگر جمع کرده و همگی در خدمت اهداف شیطانی و اهداف ضد بشری در حال انجام وظیفه هستند .تا چه پیش اید و چه شود .
منتظران از وسوسه های خناسان تاریک اندیش دلنگران نباشند و امیدشان را از دست ندهند چرا که در هر صورت انسان منتظر اجر عظیم انتظارش را خواهد داشت و انتظار و در طریق حق گام برداشتن هر طور حساب کنیم در نهایت به سود ماست چه در دوره عمر ما ظهور باشد چه نباشد .حدیث داریم که حتی امام صادق ع هم خود را اماده ظهور مهدی موعود عج می نمود که این مسئله درسی برای شیعیان است که همواره در هر شرایطی اماده ظهور باشند .
بنده ناچیز سراپا تقصیر به مومنان این وعده را می دهم که ایام سختی و تنگدستی شیعیان رو به پایان است .هر چند که راه دشوار و پرخطر و پر از سنگلاخ است ولی خداوند سربازانی دارد که این راه سخت و در عین حال پر افتخار را بپیمایند.
سر و صدای این روزهای خفاشان تاریک اندیش همچون بن سلمان و امثال او بیشتر از انکه علامت اقتدار باشد ، نشانه ضعف و درماندگی و تلخ کامی انان است .قومی که خود از دل شرور ترین انسانهای تاریخ ، روزانه در حال نسل کشی شیعیان در یمن هستند با وقاحت تمام از شرارت صحبت می کنند و فکر می کنند دیدار با پیرزن شیطانی لندن می تواند جلوی سقوط ازاد حکومت خود و پدرش را بگیرد .ساعت حکمرانی فرزندان عبدالعزیز رو به پایان حتمی است و مثل روز برای ما روشن است .
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
صبح پیروزی نزدیک است نظرات() 
رحیمی
هجدهم اسفند 96 06:05 ب.ظ
اردوغان گفته عفرین به محاصره انها در امده و به زودی وارد ان میشوند
پاسخ مدیر وبلاگ : با سلام و تبریک روز مادر و تولد حضرت فاطمه زهرا س به همگان
از نظرات خوب دوستان در این پست تشکر می کنم
نظرات چالشی خوبی مطرح شد .ای کاش دوستان سعی کنند از توقیت و انطباق ها دوری کنند و بگذارند حوادث همه چیز را مشخص کند.

پست تازه منتشر شد
دوستان حتما نظر دهند و مطلب را با دقت بخوانند
سادات
هجدهم اسفند 96 12:40 ق.ظ
سلام
میلادخیرکثیر،کوثرحق،صدیقه طاهره،حامی ولایت،بانوی دوعالم،
فاطمه زهرابرهمه خصوصابانوان
ومادران،مبارک باد.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر و تبریک متقابل
س ت
هفدهم اسفند 96 06:09 ب.ظ
صحبتهای امروز رهبرثی در استانه روز زن و میلاد با سعادت ام الایمه حضرت زهرای مرضیه (س) چندین نکته جالب داشت


اما انچه جلب توجه کرد اشاره به برنامه های دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی در برنامه ای سه ماهه در دی و بهمن و اسفند بود
ایشان به صورتی به در پیش بودن حوادثی در ماه اسفند اشاره کردند و فرمودند بازهم نمیتوانند غلطی کنند

مانور امریکا و اسراییل در ماه مارس
اماده باش حزب اله در روزهای اخیر
بازگشت مرد تروریست پرور امنیتی سعودی ها بندر بن سلطان به صحنه قدرت
و امدنسفیر فرانسه به ایران برای مذاکرات موشکی

مواردی است که نشان میدهد این گفته رهبری درباره ماه اسفند بی جهت نیست.

اما همچنان که رهبری فرمودند همانطور که در دی و بهمن ملت این توطیه ها را خنثی کردند توطیه پیش روی اسند هم خنثی خواهد شد
بی صبرانه منتظر بیانات رهبری در 4 رجب هستیم.
فاضل
هفدهم اسفند 96 10:56 ق.ظ
شرایط کنونی منطقه واقعا نشانه های ظهور را نشان میدهد و خیلی نزدیک بودنش را.یعنی اگر با این شرایط تا چند سال ظهور نشود و بازیگران این مقتضیات فردی و مکانی از بین بره و ظهور نشه میشه حدس زد ظهور تا 50 سال هم نمیشه.پس الان در دوران حساسی هستیم.تا سال 1402 واقعا اتفاقات خاصی باید رخ بدهد میشه گفت احتمال ظهور تا 7 سال خیلی خیلی زیاده.روزهای سختی در پیش است باید اماده بود.زلزله دمشق و خروج سفیانی هر لحظه نزدیکتر میشه.ولی قبل از اون من احساس میکنم این بن سلمان احمق تحریک میشه برای حمله نظامی به ایران.و از طریق نفوذیهای منافق در داخل فتنه کودتا در سر دارند.بعد ناکامی دشمنان از این فتنه ها اخرین راه خروج سفیانی است .یا نور و یا قودوس
مهدی م
هفدهم اسفند 96 10:14 ق.ظ
گاو سعودی تا وقتی شیر داشته باشه اجازش میدن بره به گاوداری هاشون. همین که شیرش تموم بشه خودشون میان ذبحش میکنن.
حیف از اسم شریف گاوه برای این جاهل سعودی.