وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

سرزمین های مقدس فلسطین در استانه اخر الزمان ، لزوم اتحاد قومیت ها و مذاهب در مقابل اختلاف افکنی

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:یازدهم فروردین 97-03:15 ق.ظ

چند وقت قبل در این وبلاگ از محاصره اسرائیل و یهودیان صحبت نمودیم و گفتیم اسرائیل از جانب یا محاصره شده است یا در حال تکمیل پازل این محاصره است .حضور مردم فلسطین در جنوب و نوار غزه و کرانه باختری توانسته این حلقه را تکمیل نماید و اسرائیل را در وضعیت بغرنجی قرار دهد.تظاهرات عظیم بازگشت به سرزمین فلسطین یک اقدام مهم ، اخرالزمانی و بسیار پرکیفیت است و باعث افزایش فشار روانی بر یهودیان ساکن اشغالگر سرزمین مقدس خواهد شد .اسرائیل در شرایطی دقیق و حساس توانائی هر گونه تصمیم را از دست داده است و این برای اولین بار است که برای یهودیان این اتفاق رخ می دهد .اخرین بار انها در زمان سرگردانی 40 ساله در سینا به چنین کیفیری رسیده بودند و حوادث ماههای اخیر دوباره اغاز موج دوم سرگردانی را برای انها تداعی خواهد نمود. 
در مطالب قبل گزینه های اسرائیل را در برخورد با این اوضاع را شرح دادیم و گفتیم که اسرائیل دو راه یا سه راه در پیش دارد :
راه اول ااز یک جنگ است که به سرعت جنگی گسترده خواهد شد .در این صورت اسرائیل حتی با کمک امریکا هم توان تحمل تبعاتش را نخواهد داشت
راه دوم تقویت دوباره نیروهای تکفیری است به کمک عربستان و اردن و امریکا و غیره که در این صورت ممکن است مقداری فرصت ایجاد کند ولی باز موقتی است .
راه سوم حفظ شرایط فعلی و کج دار و مریز عمل کردن است که باز این وضع دوام ندارد .بطور مثال در روزهای اخیر اسرائل اعلام کرد جمعیت فلسطینیان داخل سرزمین تاریخی فلسطین با یهودیان برابر شده است .و در سه سال اینده از اسرائیل پیشی خواهد گرفت .این جمعیت روبه ازدیاد هم تهدید است برای اسرائیل در میان مدت و بلند مدت و هم تهدید به توان چند هست در صورتی که جنگ فراگیر منطقه ای اتفاق بیفتد.این جمعیت عظیم وارد شدن به درون سرزمین مقدس را اسان و سهل خواهد نمود و در روز مبادا توان تسلط سریع بر مراکز یهودیان در درون اسرائیل را به راحتی فراهم می کنند. 
البته حاکمان دنیا یک پروژه دیگر هم برای ترغیب شاهزاده تکفیری سعودی در نظر دارند ولی به علت شکست در باتلاق یمن جرات رو کردن این برگه را ندارند .مگر انکه جنگ مغلوبه شود .
لازم است یک هشدار هم بدهم که متاسفانه دشمنان ایران و تشیع از برخی روزنه ها و اختلافات ریز و درشت و برخی بی عدالتی ها در برخی مناطق در حال بهره برداری هستند .انان در حال تحریک قومیت ها در قالب قومیت و تضادهای قومیتی و تحریک برخی اقلیت های دینی به خاطر اختلافات مذهبی جزئی می باشند و این حقیقتا نگرانمان نموده است .مخارج هنگفتی دارد هزینه می شود .ال سعود امارات و حتی کویت در حال تحریک و کمک هستند و کویت با خباثت دارد کار می کند و در لباس دوستی دارد ضربه می زند .پول زیادی کنار گذاشته اند .ابتدا با ارامی وزیر پوستی برای گسترش تسنن در مناطق شیعه نشین و حالا با بهانه های قومی با تحریک به خشونت و برداشتن اسلحه مشابه سوریه دارند کار می کنند و امیدواریم با اینها در دو قالب ضربات نرم و سخت مقابله شود .بهترین راه گسترش عدالت اجتماعی و اقتصادی است .
انها که شیعه هستند بدانند دشمنان تشیع مرتضی علی ع از انها به عنوان یک وسیله سوء استفاده می کنند و زمانی که ارزش خود را از دست بدهند انوقت شرط و شروط سخت برای ادامه همکاری تعیین خواهند نمود.همانطور که برخی فریب خوردگان خارج نشین هم اکنون از مذهب خود دست کشیده اند .
انها هم که سنی هستند اتفاقات عراق و حمله داعش به شهرهای سنی نشین و قتل عام سنی ها و تجاوز به زنان و دختران سنی را به یاد اورند و بدانند استکبار و صهیونیست ها با کلیت اسلام در هر دو بخش شیعه و سنی مخالفند و می خواهند هیچ کدام نباشند تا براحتی بر ثروت منطقه مسلط شوند و از هر کدام به فراخور حال و موقعیت سوء استفاده می کنند تا به هدف خود برسند .لذا مردم ما هوشیار باشند .شیعیان هوشیار باشند سنی ها هوشیار باشند .
دولت هم وظیفه دارد عدالت را رعایت کند و نگذارد احساس بی عدالتی در مردم ایجاد شود . تحمل مشکلات اسان است ولکن تحمل تبعیض و بی عدالتی سخت و ناممکن است .نظرات() 
منتظر
شانزدهم فروردین 97 11:54 ب.ظ
واقعا موندم بعضی ها با کدام استدلال و منطق از احمدی نژاد دفاع میکنند .ادم یاد زمان بنی صدر میفته
پاسخ مدیر وبلاگ : با سلام خدمت دوستان عزیز
پست تازه منتشر شد
رحیمی
شانزدهم فروردین 97 01:41 ب.ظ
وزیر دفاع روسیه گفت افغانستان درحال تبدیل شدن به پایگاه جدید داعش است
س ت
پانزدهم فروردین 97 08:16 ب.ظ
همانطور که حدس زده میشد ترامپ و مذاکره مبنی بر بلوف او جواب داد
و امریکا که از اول هم مشخص بود از خیر چاههای نفت گاز شرق سوریه نمیگذرد و صرفا به دنبال پول بیشتر است پس از دریافت پاسخ مثبت از جانب سعودی اعلام کرد برای مدت بیشتری در سوریه میماند

امریکا از سوریه خارج نخواهد شد
فاضل
پانزدهم فروردین 97 01:17 ب.ظ
خروج احتمالی آمریکا از سوریه... زلزله دمشق و خروج سفیانی نزدیک شده است .
س ت
چهاردهم فروردین 97 10:56 ب.ظ
همانطور که پیش بینی میشد انصارالله وارد فاز جنگ نفت کش ها شد و برای حالی کردن حامیان سعودی جنایتکار نفت کش عربستان را هدف قرارداد

مباحث انرژی پاشنه آشیل دنیای غرب است
در همی زمان خبر میرسد یک هواپیمای نظامی امریکایی در جیبوتی سقوط کرده
شهید ثالث
چهاردهم فروردین 97 10:28 ب.ظ
نیروهای آمریكایی باید در شرق سوریه بمانند، اگر نیروهای آمریکایی از شرق سوریه خارج شوند نقطه بازرسی در این مسیر(مسیر تهران- بیروت) را از دست می‌دهد.

جمله فوق از محمد بن سلمان است كه در مصاحبه اخیرش گفته است

مسیر تهران بیروت چه چیزی دارد كه باز شدن آن مایه نگرانی او است؟ آیا غیر از این است كه كمكهایی برای جبهه مقاومت علیه اسرائیل، تاكید میكنم علیه اسرائیل، قابل ارسال میشود؟

آیا تاكنون دیده بودید نگرانی آل سعود درباره امنیت اسرائیل از این واضحتر بیان شده باشد؟
سیدمحسن
چهاردهم فروردین 97 03:11 ب.ظ
اما یک نکته دیگر جناب امیرعلی
شما گذشته بسیار نسبت به عراق هشدار می دادید. که بسیار بجا بود.
خواستم من هم این نکته را اشاره کنم متاسفانه عراق و بعضی از دولتمردان شیعی همچون حیدرالعبادی گویا فراموش کرده اند که آمریکا په بلایی سر ملت عراق آورد و باز همچون بعضی از دولتمرادان ما به طناب پوسیده آمریکا اعتماد کرده اند. قصد دارنند به بهانه میانجیگری میان ایران مقاومت و آمریکا ارتباط خود را با آمریکا بیشتر کنند.
باید به انها تذکر داد دست دوستی آنها دوستی با گرگ است.
مگر تاریخ نخوانده اند یا آلزامیر گرفته اند که از یادشان رفته که هنوز در عراق بچه های ناقص الخلقه بدنیا می آیند و ...
ار باب تذکر به عنوان یک منتظر به دولتمردان عراق متذکر می شویم حواستان باشد در گرداب و منجلاب امریکاو اسرائیل گیر نیفتید. دلاری های صعوی و زنان زیبا شما را خام نکند و مبادا با این شیاطین همپمان شوید.
حیدرالعبادی بهتر است سر از لاک بردراد و دینا از نگاه منطقی و اسلام وار نگاه کند.
عراق وظیفه مهمی دارد هر حرکت غیر عقلانی باعث حوادث و مشکلات جبران ناپذیری برای مردم عراق می گردد. حال که از دست تکفیری ها راحت شده اند بهتر دست دوستی به سمت کشوری دراز کند که انها را خلاصی داد نه دست شیطان.
پاسخ مدیر وبلاگ : اگر بگویم عراقی ها تمام دست اوردهای خارجی محور مقاومت را تا حد قابل توجهی از بین خواهند برد سخن گزافی نگفته ام
بی بصیرتی عدم تشخیص شرایط دقیق و حساس فعلی و بی خیالی و بیمبالاتی دولتمردان و برخی دوستان سابق که فریب شیطان نفس را خوردند در عراق بیداد می کند
بین خودمان باشد ، رشد نایافتگی مذهبی و تعصب و غیرت خاص که باید تا لحظه اخر مقاومت کرد از خصوصیات عراق امروز است هر چند عمومیت ندارد ولی کسر قابل توجهی گرفتار ان است علت ان یا خسته شدن عراقی ها از جنگ و دعواست یا به خصوصیات تاریخی مردم عراق در خیانت به دوستان خود بر میگردد .امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و اینطور نباشد
همین فردا اگر عربستان به بهانه قومیت و عربیت به عراق بیاید متاسفانه باید گفت که ممکن است و متحمل است عده قابل توجهی فریب بخورند
به هر حال عراق قصه پر غصه ای است
سیدمحسن
چهاردهم فروردین 97 03:00 ب.ظ
با عرض سلام
خیلی ممنون از تحلیل جامع و خوب حضرتعالی
شرایط منطقه بسیار حساس شده است، با جرات می توان گفت اختیار منطقه به صورت جدی از دست استکبار خارج شده و کاملا گیج شده ند.
انها بسیار بیشتر از ما به روایات (البته صورت ظاهری روایات، به دلیل اینکه بسیاری از این روایات دارای رمزنگاری های خاص هست به دست علمای ماست تنها) مشرف هستند و به شرایط حساس خود کاملا آگاهند.
حضرت آقا هم در سخنان قبل از عید و هم روز ابتدای سال جاری فرمودند قطعا آمریکا و همپمانانش به نقشه های خودر در خاورمیانه نخواهند رسید.
باز هم تاکید می کنم آنها بسیار بیشتر از ما اطلاع دارنند که حضرت آقا حفظه الله حرفشان حرف عادی و معمولی نیست روی حساب و کتاب عقلی و ماورایی است. و مطمئن باشید آنها کاملا سردرگم هستند و نمی دانند باید چه کنند یک پازل چندوجهی را در حال تکمیل هستند که دست روی قسمت می گذارنند عقیم و کور است و نتجیه را نمی توانند تحلیل کنند. همین سردرگمی آنها را قطعا در باتلاق جنگ نزدیک با حزب الله فرو خواهد برد.
القصه شاید در آینده نزدیک به واسطه خوی حیوانی خویش پیروزی هایی ظاهری بدست آورند که قطعا آنهای برای مومنین آزمایش هست. ولی با اعتماد به حرف حضرات معصومین علیه السلام می گوییم پیروزی این نبرد قطعا مومنان شیعی هستند. ان شاء الله.
در آخر برای سید مقاومت آرزوی موفقیت می کنیم و از خدای متعال می خواهیم ما را هم جزء جهادگران در راه مبارزه با آل سهود و صهیون قرار دهد. ان شاء الله
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از شما
همانطور که گفتی انها از ظاهر روایات باخبرند و به جز این ما در انچه تورات و انجیل خوانده می شود که اکثرا تحریف است ولی بعضی مطالب در انها یافت می شود و انها از برخی اتفاقات خبر دارند و حتی زمان تقریبی انها را حدس می زنند .مثلا در گذشته قبل از بعثت و حتی قبل تولد رسول معظم صلوات الله علیه یهودی ها امدند اطراف مکه چادر زدند و خبرهائی داشتند که کسی می خواهد ظهور کند و حتی به محضر رسول هم امدند .یا مسئله روبرو شدن پیامبر با بحیرا و خبرهائی که وی داد و از این قبیل مسائل را دارند
دوستان هم بدانند که اگر در حال حاضر یک اتحادی بین یهودیان و مسیحیان شکل گرفته این دوستی از سر نفاق است یعنی مسیحیان می خواهند برای نجات خود یهود را قربانی کنند تا مسیحشان ظهور کند و هم یهودیان دارند از مسیحیان به شکلی سو استفاده می کنند ولی درنهایت هر دو شکست می خورند که ان شا الله دور نباشد
برای لبنان هم از دو طرف یهود و تکفیری ها احساس نگرانی دارم
منتظر
سیزدهم فروردین 97 09:05 ب.ظ
.واقعیت این است شاید هیچ زمانی شرایط برای علائم حتمی ظهور اینقدر اماده
نبوده .اولا در عربستان یک بچه در راس امور قرار گرفته که ان کشور را در سراشیبی سقوط قرار داده .از طرفی اسرائیل که میوه دل امریکا و انگلیس است بیش از هر زمانی در معرض تهدید قرار گرفته خصوصا اخیرا که ایران دارای پایگاه در سوریه گردیده و از طرف دیگر در راس حکومت امریکا فردی قرار گرفته که برای اسرائیل میمیرد همه اینها اتش بیار خروج سفیانی هستند که اولین حلقه ظهور است
سیزدهم فروردین 97 07:05 ب.ظ
رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی اسرائیل :
ممکن است امسال جنگ بزرگی را علیه حزب الله آغاز کنیم
آیا کاسه عمر اسرائیل به پایان رسیده ؟
آیا ایرانیان وارد جنگ با اسرائیل می شوند ؟
آیا روم برای حمایت از اسرائیل وارد رمله می شود ؟
پاسخ مدیر وبلاگ : این گونه سخنان ناشی از تکبر و طغیان دولت فاشیست یهودی است
البته دست انها برای جنایت باز است و کسی انها را کیفر نمی دهد و نمی گوید بالای چشمت ابروست .بعید هم نیست این کار را با لبنان مظلوم و شیعیان مظلوم انجا مرتکب شوند .
به لطف خدا این حمله اخرین حمله یهودیان خواهد بود و بعد از ان خداوند نصر و فتح و امداد خود را به جلی ترین شکل برای انها خواهد فرستاد .
در این نبرد هر چند لبنان و هر انچه در خاک جنوب است اسیب جدی خواهد دید ولی ملت لبنان و پشتیبان اصلی انها شبهای تاریکی برایشان ایجاد خواهند کرد .
این نبرد از این حیث اهمیت خواهد داشت که ما وارد مرحله نهائی ظهور خواهیم شد ان شاء الله
س ت
سیزدهم فروردین 97 04:39 ب.ظ
رزمایش الاسدالمتاهب 2018 (شیر در کمین) با همکاری اردن وامریکا در فاصله 15تا 26ماه نیسان / اوریل برگزار خواهد شد

این بازه زمانی از 28رجب تا9شعبان 1439 خواهد بود
س ت
سیزدهم فروردین 97 04:37 ب.ظ
لطفا پیام قبلی به علت اشتباه در ذکر تاریخ حذف شود
امیر خادمی
سیزدهم فروردین 97 02:00 ب.ظ
ممنونم از مطالب خوبتون لطفا به ما هم سر بزنید.
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما
م زارع
یازدهم فروردین 97 07:36 ب.ظ
منظورم از دو سوم انسانهایی است که در حوادث منتهی به ظهور می میرنند
یازدهم فروردین 97 07:31 ب.ظ
برداشت بنده از آنچه که شما اوضاع عربستان را تشریح نمودید این است که احتمالا در طی 2 سال آینده فعالیتهای سید یمانی و سید خراسانی بیشتر به چشم خواهد آمد و همچنین اګر سوریه را در مرحله قبل از زلزله بدانیم سفیانی الان باید سرو سامان ګرفته باشد زیرا چګونه میخواهد در عرض چند سال به قدرتی برسد که بخواهد اردن را شکست دهد مګر اینکه سفیانی خود عبداله اردنی باشد یا کسی همپیمان او که بخواهد قدرت نظامی خود را در اختیارش بګذارد
هرچه هست اوضاع عربستان ، ایران ، سوریه و ... با سرعت و شتاب یکنواختی به سمت ظهور پیش میرود
بنده با کسانی که میګویند سرزمینهای شیعه از جمله ایران جزیره ثبات خواهند بود موافق نیستم نمیشود که خودمان را ګول بزنیم .
ولی ما کشتی نجات داریم که آن همین انتظار و ولایت فقیه و... است آنموقع است که از مرګ و حوادث نمیترسیم حتی اګر جزو دو سوم باشیم
م زارع
یازدهم فروردین 97 06:58 ب.ظ
درود و سپاس از بابت مطالب مفید و واضح مربوط به عربستان و فلسطین