وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

تحلیل شرایط اقتصادی کشور در اغازین ماه های سال 97 ، چرا دولت اقتصاد و معیشت مردم و گلوگاههای اقتصادی را رها کرده ؟ هدف از این کار چیست ، چه ارتباطی بین فشارهای اخیر و همگامی برخی سیاسیون با دشمن وجود دارد و نقش اسرائیل و علت ترس نتانیاهو از کجا ناشی می شود

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و دوم خرداد 97-03:50 ق.ظ

شرایط امروز اقتصادی کشور دقیقا همان کپی برابر اصل اتفاقات سال های 91 و اوائل 92 است .در ان سال هم قیمت دلار از هزار و دویست تا پانصد تومان به حدود چهار هزار تومان پر کشید و باعث تورم بی سابقه بیش از 50 درصدی رسما اعلام شده و تورم واقعی 100 درصدی در بازار شد .
این اتفاق از اوخر برج یک تا امروز که اواخر خرداد هستیم یکبار دیگر تکرار شده است و قیمت دلار که متاسفانه نقطه تمرکز هر قیمتی شده است از 3 هزار و خورده ای تومان به حدود هفت هزار تومان صعودی موشک وار داشته است ، انهم در میان بهت و تعجب مردم و ناظران اقتصادی که هیچ علت حادی برای این اتفاق نمی توانند پیدا کنند .به نظر می رسد افزایش قیمت ها با دریافت چراغ سبز از دولت اعتدال اینگونه جهشی شده و جیب مردم را خالی و بسیاری را به خاک سیاه نشانده و فقر مطلق و شاخص فلاکت را به شدت افزایش داده است .چرا دولت اینگونه کار رها کرده است ؟ ایا اینکار از روی عمد و قصد بوده است؟ایا فشار بر تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور هدف این ولنگاری اقتصادی بوده ؟ ایا هدف نهایی فشار بر ولی فقیه است ؟ ایا هدف این است که همین برجام را ولو به صورت جنازه حفظ کنند و اجازه مخالفت با اجرای شکلی و نیم بند ان را سلب کنند؟ چرا دولت در سال اول دوره دوم خود این سیاست را پیش گرفته است؟ اگر سال اخرش بود می توان انگیزه ها و خستگی را پیش کشید ولی در ابتدای دوره دوم نشان می دهد فشار بر ولی فقیه اصلی ترین هدف انها از این کار بوده و می خواهند تمام علل بی برنامگی ها و سوء مدیریتی ها را روانه به نهاد رهبری نمایند و از این طریق امتیاز بگیرند .
جریان اعتدال از این کار چند هدف را دنبال می کنند اول فشار برای حفظ برجام دوم اجرای برجام دو و سه و چهار سوم خارج نمودن ایران از سوریه و عراق که فشار و مطالبه اصلی غرب در برهه فعلی است و از طرف اروپا دارند موضوع را مطرح می کنند چهارم جلوگیری از تداوم حمایت لجستیک از محور مقاومت و کم شدن شتاب فعالیت موشکی هم در کمیت یعنی تعداد و هم کیفیت یعنی دقت و نقطه زنی و برد موشک ها .
اینها اصلی ترین درخواست های جناح حاکم بر دولت است .بهترین دلیل رها کردن بازارهای سکه و طلا و ارز و نیز بی خیالی عجیب دولت در موضوع تحریم ها و خروج شرکت ها از ایران است که حتی از تهدید به شکایت و پیگیری حقوقی هم ابا دارند و وضعیت خاص و عجیبی حاکم است .هر روز در قیمت ارز و طلا و ارزاق عمومی رکوردهای تاریخی و بی سابقه ای زده می شود و مردم هر روز صبح با اخبار افزایش قیمت ها بیدار می شوند و این اتفاق به لحاظ روانی فشار سنگینی و سختی بر مردم وارد نموده است و دولت بی خیال خود را از هفت دولت ازاد می داند و حتی اقدام های شعاری در برخورد با بازارها انجام نمی دهد.
در حالی که تمام مراکز قدرت و ثروت غرب و متحدان منطقه ای انها پای کار امده اند ، اینگونه رها کردن مشکلات کشور نوبرانه است و دلسوزان واقعی کشور خار در چشم و استخوان در گلو به تماشای شاهکارهای قیمتی نشسته اند.
دولت هیچ حد یقفی برای قیمت ها نه اعلام می کند و نه از شکستن خطوط قرمز قیمت کالاها و خدمات نگرانی به خود راه می دهد.
یقین بدانید این کارها اغاز فتنه بلکه خود فتنه است .قاسطین از بیرون فشار می اورند و ناکثین از درون خنجر می زنند و حتی مارقین هم به مدد دولت ترامپ در حال فعال شدن هستند.
تمام این فشارها در این برهه حساس و تاریخی و سترگ برای جلوگیری از یک اتفاق بزرگ است.کارد به استخوان دشمن رسیده و زوزه های مرگ بار نتانیاهو بهترین شاهد مدعاست .سپاه اسلام به ده متری خیمه معاویه رسیده است فلذا دشمن تمام نیروی خود را بسیج کرده  و به میدان اورده است.شاید به لحاظ ظاهری نوعی تفوق جبهه باطل را ببینیم ولی مطمئن باشید این اقتدار پوسیده و فقط پوستینی از انرا نشانمان می دهد .نباید به ناکثین و مارقین اجازه بدهیم بار دیگر در استانه خیمه معاویه ما را برگردانند تا با فشار به علی زمان فضای تنفسی به باطل بدهیم .
این همان پیچ تاریخی است که رهبری معظم در سالهای گذشته از ان صحبت فرمودند .دقیقا ما در حال گذر این پیچ بزرگ هستیم .درست است که احزاب جمع شده اند ولی باز باید فریاد زد ولا تخشوهم و اخشونی از انها نترسیم بلکه از خدای بترسیم و به او مومن باشیم .کار سخت است ولی شدنی است .پیروزی در دسترس است نباید انرا از دست داد .نباید فشار به اسرائیل را کم کرد .همه دعوا سر همین موضوع است .گلوی اسرائیل را باید فشار دهیم و انرا رها نکنیم .همین به اب و اتش زدن های یهودیان بهترین علامت است که کار در مرجله پایانی است .نباید به دست خودمان به نقطه صفر برگردیم .نظرات() 
بیست و هشتم خرداد 97 10:04 ب.ظ
تا زمانی که مردم پشت نظام باشند دشمن نمی تواند غلطی بکند

از داخل و بیرون عده ای در تلاشند بین مردم و نظام فاصله بیندازند

سیدمحسن
بیست و هفتم خرداد 97 10:57 ق.ظ
نامه چند تن از سیاسیون همانند کرباسچی، اصفی، کدیور، ابوالفضل بازرگان و... خطاب به رهبری مبنی مذاکره بی قید و شرط با امریکا با در صورت دادت تضمین جای بسی تعجب دارد.
حال کامل وادادگی اقتصاد این روزها کاملا مشخص میشود.
افرادی که قول خودشان، دلسوز نظامند، هرگز اب در اسیاب دشمن نمیریزند.
یا متوجه کار خود نیستند یا جزء پیاده نظام دشمن ...
مذاکره با ترامپ ان هم در صورت دادن تضمین!!!
مرغ پخته هم از این حرف خنده اش میگیرد.
فردی که در حال حاضر با دیوانگی سیاسی دیکته شده از طرف استکبار جهانی حرف میزند را بگوییم تضمین بده.
علی
بیست و هفتم خرداد 97 10:20 ق.ظ
جناب بی نام نشان
آیات 2 تا 7 سوره اسراء رو بخون تا متوجه بشی که ایرانی ها با همراهی حضرت بقیه الله ان شاء الله قدس را آزاد خواهند کرد و سرزمین عربستان و دیگرکشورهای عربی هم آزاد خواهند شد
۳۱۴
بیست و ششم خرداد 97 06:11 ب.ظ
سلام
۱.بولتون:در تیر ماه برای ایران سورپرایز داریم
۲.ترامپ ایران مجبور خواهد شد با ما مذاکره کند
۳.نخست وزیر ترکیه:به آمریکا اجازه نخواهیم داد از پایگاه اینجرلیک برای حمله به ایران استفاده کند!
۴.رهبر انقلاب : اگر یک موشک بزنید ده تا میخورید
به نظرتون اینا چه ربطی به هم میتونن داشته باشن ؟
خوشحال میشم نظراتتونو ببینم
مجید
بیست و ششم خرداد 97 09:57 ق.ظ
الحدیده تا عید فطر سقوط نکرد ماشاالله به رزمندگان انصارالله
بیست و پنجم خرداد 97 01:07 ب.ظ
سلام

ممنون از تحلیل خوبتون

امیدواوم فتنه و نقشه های شیطانی دشمنان داخلی و خارجی با شکست روبرو شود

خودم مشکلات زیادی دارم ...اما دوست ندارم کشورم در اینده با نا امنی و ... روبرو بشه چون امام زمان .ع. مقام معظم رهبری و شهدا راضی نیستند . دوست دارم با کمترین دغدغه به ظهور برسیم

شکی نیست که مفسدان وخائنان این مملکت به زودی مجازات میشوند

دوستان برای پیروزی یمنی ها صدقه صلوات و جهاد مالی یادتان نره ... در این لحظات نباید بی تفاوت باشیم با حلوا حلوا گفتن هم دهن شیرین نمیشه تماشاگر نباشیم منتظر واقعی باشیم با تشکر
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از شما
احسان
بیست و پنجم خرداد 97 03:03 ق.ظ
یه خبر خوش
مقتدی صدر با هادی العامری اعتلاف تشكیل دادن برای بدست آوردن هسته اولیه تشكیل فراكسیون اكثریت در پارلمان
سعودی ها بشدت عصبی شدن و بیانیه هایی هم دادن
این خبر رو در گوگل سرچ كنید و نظرتون رو در این باره بگید این خبر میتونه شكست فجیعی برای دشمنان باشه
پاسخ مدیر وبلاگ : صدر گام های خوبی برداشته ولی اطمینانی به وی نیست
سادات
بیست و پنجم خرداد 97 12:24 ق.ظ

«اللهم اهل الکبریاء والعظمة»

می‌خواست بهانه‌ای كه پر نور شویم
از هرچه بدی و غیر او دور شویم

یک ماه پر از فرصت برگشتن داد
یک عید فرستاد كه مغفور شویم...

(عید سعید فطر مبارک باد)
(طاعات شما قبول درگاه حق)
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر
تبریک متقابل عید فطر و ارزوی قبول طاعات و عبادات شما
س ت
بیست و چهارم خرداد 97 11:15 ب.ظ
ضمن عرض تبریک عیدفطر
چند مطلب
یک اینکه موش و گربه بازی بن سلمان با حضور در مراسم افتتاحیه و تماشای ابکش تیم سعودی به پایان رسید. )همانچیزی که از روز اول گفتیم)

دو اینکه جان بولتون گفته است برای تیر ماه برنامه خاصی برای ایران تدارک دیدیم ظاهرا بی ارتباط با مذاکرات با اروپا و نوسانات قیمتهای روزهای اخیر نیست.
خاطرتان باشد هم در روز عید و هم در ایام رمضان رهبری اشاره کردند پس از ماه صیام با مردم صحبتهای مهمی خواهند داشت

حمله به الحدیده ان هم همه جانبه در ایام جام جهانی به لطف پروردگار و با مجاهدت انصارالله فعلا به جایی نرسیده که هیچ با غرق شدن امروز ناوچه اماراتی توسط یمنی ها بر بی ابرویی نیروهای متجاوز ایتلاف افزوده .
پاسخ مدیر وبلاگ : تبریک متقابل عید فطر ب شما
جعفر
بیست و چهارم خرداد 97 10:46 ب.ظ
عید فطر تمامی دوستان مبارک و طاعاتتون مقبول درگاه الهی . التماس دعا
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر و تبریک متقابل عید
سیدمحسن
بیست و چهارم خرداد 97 10:19 ب.ظ
با عرض سلام
ضمن قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان
پیشاپیش عید فطر رو تبریک میگم
ممنون جناب امیرعلی
واقعا اوضاع حساسی شده
دوستان حتما حتما مقالات و مصاحبه های اخیر سعید حجاریان در روزنامه های شرق و اعتماد را بخوانید تا از نیت شوم این جماعت منافق مطلع بشید.
بخشی از نقش های دیکته شده از طرف دشمن رو جهت فشار به جبهه مقاومت لو داده. صد البته نقشه های اونها برای شورش های سراسری به حول و قوه الهی ابتر خواهند ماند.
ولی الان وظیفه همه منتظرین اگاهی سراسری به مردم کوچه و بازار هست سمت و سوی اشتباهات و خیانتهای منافقین داخلی خدای ناکرده پر حضرت اقا رو هم نگیره.
فقط کمی پایداری دیگه جبهه نفاق رو زمینگیر خواهد کرد
فقط یک نکته:
جان کری چند ماه بعد از امضای برجام در اعتراض به بعضی خبرنگارها گفته بود که دیوار تحریم ها در حال فرو ریختن بود و اگر برجام امضا نمیشد دیگه امریکا ملت ها رو نمی توانست متقاعد کنه

این نکته بسیار حایز اهمیتی هست
دوستان توجه کنند
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر و تبریک متقابل عید به شما و همه منتظران و روزه داران عزیز
سیدمحسن
بیست و چهارم خرداد 97 10:19 ب.ظ
با عرض سلام
ضمن قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان
پیشاپیش عید فطر رو تبریک میگم
ممنون جناب امیرعلی
واقعا اوضاع حساسی شده
دوستان حتما حتما مقالات و مصاحبه های اخیر سعید حجاریان در روزنامه های شرق و اعتماد را بخوانید تا از نیت شوم این جماعت منافق مطلع بشید.
بخشی از نقش های دیکته شده از طرف دشمن رو جهت فشار به جبهه مقاومت لو داده. صد البته نقشه های اونها برای شورش های سراسری به حول و قوه الهی ابتر خواهند ماند.
ولی الان وظیفه همه منتظرین اگاهی سراسری به مردم کوچه و بازار هست سمت و سوی اشتباهات و خیانتهای منافقین داخلی خدای ناکرده پر حضرت اقا رو هم نگیره.
فقط کمی پایداری دیگه جبهه نفاق رو زمینگیر خواهد کرد
فقط یک نکته:
جان کری چند ماه بعد از امضای برجام در اعتراض به بعضی خبرنگارها گفته بود که دیوار تحریم ها در حال فرو ریختن بود و اگر برجام امضا نمیشد دیگه امریکا ملت ها رو نمی توانست متقاعد کنه

این نکته بسیار حایز اهمیتی هست
دوستان توجه کنند
افشین
بیست و چهارم خرداد 97 09:37 ب.ظ
سلام با تبریک عید سعید فطر
شکست سنگین عربستان به روسیه و روسیاهی دیگر برای محمد بن سلمان را به فال نیک میگیریم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر و تبریک متقابل عید فطر
جعفر
بیست و چهارم خرداد 97 07:47 ب.ظ
این مردک ملعون بالاخره خودش رو در مسکو آفتابی کرد . لعنت خدا بر قوم اشقیا از اولین تا آخرین
طهماسب
بیست و چهارم خرداد 97 02:22 ب.ظ
سلام مدیر محترم وبلاگ می دونم شاید خوشت نیاد از دیدگاه های ما و فقط خودت رو مجاز به انتقاد از داخل میدونی ولی جالبه برام فقط به گران شدن سکه و ارز اشاره کردی و انگار اصلا خبر نداری قیمت مواد مصرفی روزانه مردم داره سر به فلک میکشه . شاید تامین هستی و از این چیزا خبر نداری و برات مهیاست همه چیز.
ما که دیگه به روزی تقریبا 1 وعده غذایی داریم نزدیک میشیم
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر
اصلا اینطور نیست که گفتی تامین هستی
در مطلب به تورم و بالا رفتن روزانه قیمت ها اشاره شد
مدیروبلاگ صبح قریب
بیست و چهارم خرداد 97 01:04 ق.ظ
با سلام خدمت همه مومنان منتظر
نماز و روزه هایتان قبول حق
از همه دوستانی که در ختم قران امسال شرکت کردند مجددا تشکر می کنم .ان شا الله این ختم مورد قبول خداوند تبارک و تعالی قرار بگیرد.
ما معمولا وارد مسائل داخلی نمی شویم مگر انکه یا لازم باشد یا بخواهم پیام ارسالی کنم .
نکته دیگر این است که اخیرا برخی افراد وارد مباحثی شده اند که خودشان هم می دانند غیر قانونی است.این افراد با کلمات بازی می کنند و فکر می کنند ما متوجه انچه در ذهن دارند نمیشویم
این افراد را از ورود به این موضوعات برحذر می کنم و امیدوارم افکار بیمار خود را جای دیگر تخلیه کنند اینجا محل این مباحث خبیثانه منافقانه و شیادی نیست .
به هر حال
به اخرین روز ماه عزیز رمضان رسیدیم ان شا الله خداوند اندک کارهای ما را قبول فرماید .التماس دعا از مومنان دارم
ان شا الله درباره حمله امارات و سعودی به بندر حدیده یمن و برخی مسائل پیرامون ان در حال نوشتن هستم اگر تا عصر فردا اماده شد فورا منتشر و گرنه روز یکشنبه به امید خدا منتشر خواهد شد
ان شا الله خداوند همه را از شر وسوسه گران منافق سلامت دارد
یک رهگذر
بیست و سوم خرداد 97 08:44 ب.ظ
با سلام و آرزوی قبولی عبادات.
چندین سال است که در نوشته های و اظهارنظرهایی که با نگاه آخرالزمانی به شرایط کنونی ایران بیان می شود از اصطلاح " فتنه اکبر" استفاده میشود. آیا این اصطلاح ریشه روایی دارد؟اگر چنین نیست از کجا آمده؟
بیست و سوم خرداد 97 02:25 ب.ظ
جناب صادق در وصف تندرو و متعصب بودن این ادمین همین رو بگم بهتون که همین الان هم کامنت های شما رو نگه داشته و توی بخش مدیریت ذخیره کرده تا به خاطر همین انتقاد ها بعد از ظهور شما رو به عنوان منافق شناسایی و محاکمه کنه! همینقدر این آدمها تباه هستند...
به قدری از سیره علوی دورند که اصلا نمی شود به آنها گفت بالای چشمتان ابروست
فاضل
بیست و سوم خرداد 97 01:01 ب.ظ
تو این چند سال آینده تکلیف ظهور و دین و اسلام جبهه حق و باطل مشخص میشه.سناریوی فتنه اکبر در مرحله پایانی است و اخرین فتنه هم خواهد بود.یا اونا موفق میشن کل سیستم رو تغییر بدن و یا به فرمایش قران حق پیروز است و به کلی ازشر این منافقین برای همیشه خلاص میشیم .به گفته آقا خرمشهرها در پیش است منظورشان همین فتنه اکبر بود و اشوبهای داخلی.به امید خدا انشالا این پیروزی توام با ظهور آقا هم باشه و از شر کافران خارج هم خلاص بشیم.تا سال 1402 خیلی اتفاقات است.امتحان سختی در پیش است و حزب و گروههای مختلفی ادعای تولد و ظهور میکنند و خیلی ها فریب این فتنه را می خورند .خدایا مارا به راه راست هدایت فرما و عاقب بخیر.
بیست و سوم خرداد 97 07:14 ق.ظ
رحیمی
بیست و سوم خرداد 97 07:14 ق.ظ
صبح در مراسم افتتاحیه بازی عربستان وروسیه همه چی معلوم میشود در دیدارهای قبلیش میگویند احتمالابدلش بوده ولی خب صب همه چیز معلوم میشود
صبح صادق
بیست و سوم خرداد 97 03:59 ق.ظ
سلام علیکم
با توجه به اینکه پست جدید درباره مسائل داخلی است، ولی نکته‌ای خارج از بحث را خدمتتان عرض کنم، و آن اینکه مسأله کره شمالی و موافقتش با آمریکا را میتوانیم یک نشانه فرض کنیم، به این معنی که در آستانه ظهور(انشاءالله) تنها کشوری که سر تعظیم جلوی استکبار و شیطان فرود نیاورد و کُرنش نکرد،ایران است، و باید هم همینطور باشه، یک کشور شیعی به معنای واقعی هیچگاه در برابر مستکبران تسلیم نخواهد شد و مطمئناً این یک نشانه است.
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام علیکم
حرفتان درست است .اهل حق همیشه در اقلیت اند و در اخرالزمان به نسبت جمعیت کل دنیا در اقلیت محض هستند که حتی نیم درصد دنیا نباشند و همین ها باید تغییر کل دنیا می شوند .مانند دوران حضرت نوح که همه جمعیت دنیا از بین رفت و نسل جدیدی از انسانها پا به عرصه گذاشت اینبار هم همینطور خواهد شد
ایران در اخرالزمان تنها خواهد ماند و به جز جماعتی از شیعیان همه به ان پشت خواهند کرد و حتی برخی به ظاهر دوستان فعلی مثل روسیه و چین هم بالاخره تا یک جائی با ما بخاطر مصالح مادی تعارف می کنند و در نهایت روبروی ما قرار خواهند گرفت
مهدی
بیست و سوم خرداد 97 01:44 ق.ظ
انشالله به حق مهدی فاطمه خدا کشورمون رو از شر کفار و منافقین خفظ کنه

عزیزان فراموش نکنید که ضربه منافق از ضربه کافر بدتر است

خدایا مارو از شر منافقین سازشکار حفظ کن
احسان
بیست و سوم خرداد 97 12:59 ق.ظ
سلام تحلیل فوق العاده به جا و از نظر من درستی رو ارائه فرمودین . خوش به سعادت كسانی كه بصیرت دارند و میفهمند.
در نقطه حساسی از تاریخ قرار داریم و امتحانی بزرگ برای مردم. امیدوارم از این امتحان سربلند بیرون بیایم و دعا كنیم كه گمراهان و ضالین هدایت شوند
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام و تشکر از شما و همه دوستانی که اظهار لطف نمودند .ان شا الله خداوند به ما توفیق حرکت در صراط حق را بدهد
علی مهربان
بیست و دوم خرداد 97 11:46 ب.ظ
سلام
طاعات و عبادات همگی دوستان قبول
این دولت فعلی شاید بشه عنوان بی عرضه ترین و خائن ترین و غیر مردمی ترین دولت تاریخ سرزمین ایران رو بهش داد!
هیات دولت سرمایه دار ک از درد ملت بی گانه و فقط به فکر پر کردن جیب خودشونن!

از فسادها و پرونده های واردات انحصاری وزرا و اطرافیانشون کاملا مشخصه!
از قیافه ی رئیس جمهوری توی مراسم ارتحال امام ره ک اظهر من الشمس هست, وقتی ک رهبری عزیز شروط حفظ برجام و دستورات فعالیتهای هسته ای رو میدادند و قیافه ی رئیس جمهور برآشفته بود کاملا مشخصه ک پشت همه ی این اتفاقات اقتصادی چه نیت های شومی خوابیده!
اگر رهبری عزیز نبود ک اینها کشور رو دودستی تقدیم امریکا میکردن!

یک نکته ی کلیدی توی حرفهای چند روز اخیر ترامپ بود و اون اینکه میگه :بعد از خروج از برجام رفتار ایران تغییر پیدا کرده!
به نظره شما دوباره چه وادادگی در رفتاره این دولت ما رخ داده ک ترامپ هر کشری میره اینو میگه!
نکته اینه!؟
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
همه حرفتان را قبول ندارم و ما نباید بیش از حد شرعی تندروی کنیم .یعنی دوستان اندازه نگه دارند و فعلا در همین حد که باعث اختلاف نشود صحبت کنند و حرفها را غیر مستقیم و در لفافه بزنند بهتر است و سیاست ما در وبلاگ این است که اوامر رهبری را اجرا کنیم و از ایشان جلو نیفتیم و مطیع محض ایشان باشیم و فعلا ایشان دولت را تکذیب ننموده اند
ترامپ جانور عجیبی است نمی دانم ایا پالسی گرفته از داخل یا نه در سطح دولت فکر نکنم ولی افراد اصلاح طلب سابق ممکن است چنین برداشتی را منتقل نموده باشند
متاسفانه زبان بدن حضرات مثل اقای روحانی صالحی جهانگیری پیام های خوبی ارسال ننمود
به هر حال از دوستان می خواهم خویشتن دار باشند و خط قرمزها را مراعات کنند.اگر در این زمینه کامنتی پنهان شد هم کسی ناراحت نشود
تشکر از شما
بنی عباس دوم کیست؟
بیست و دوم خرداد 97 11:45 ب.ظ
گلوی اسرائیل رو بگیریم برای مردم ما نون آب میشه؟! گلوی اسرائیل رو هم گرفتیم ظهور رخ نداد چی؟ منطقه رو به جنگ کشیدیم و هیچی به هیچی آخرشم
پاسخ مدیر وبلاگ : بله برای ما هم نان و هم اب می شود .این وظیفه تاریخی را خداوند بر عهده ما گذاشته و این از هر اب ونانی بالاتر است .یهودیان باید اواره و بدون کشور باشند الان که بر خلاف وعده ای که داشتند سرزمین مسلمانان را غصب نموده اند و روزانه مردم را به خاک و خون می کشند باید جزای کارهایشان را بچشند و اینکار به عهده مردم ایران و شیعیان بطور عام است.
اگر ظهور شد که چه بهتر اگر نشد هم ما پیروزیم چون به وظیفه و تکلیف الهی خود عمل کرده ایم.
عباس ج
بیست و دوم خرداد 97 11:31 ب.ظ
سلام اقا امیر خدارو شکر موضوع خوبی رو انتخاب کردی ولی نمیدونم چرا اینقدر دیر؟ نمیدونم تا چه حد با مردم و کسب کار اشنایی باورکن کارد به استخوان رسیده مغازه دارم اینقدر وضعیت بده که به زور کرایه در میاریم یه نفر هم پیدا نمیکنی که واقعا از این وضع راضی باشه خیلی ها از دین برگشتن بد جور واقعا ناراحت کننده س تا کی ادامه داشته باشه خدا میدونه خسته شدیم پناه بر خدا میبرم. ایلام
پاسخ مدیر وبلاگ : سلام
دوره اول این دولت به لحاظ برخی شاخص های اقتصادی تا حدی عملکردش در حد متوسط بود و به خاطر رها کردن کشور توسط ان نانجیب توانستند از مردم رای بگیرند البته اینرا بگویم که دولت یازدهم به خاطر اینکه در هر دو دوره اش لب مرزی رای گرفت تورم را به زور پائین نگه داشت و تورم فعلی به مثابه فنری است که فشار زیادی به ان وارد شده و یکباره رها شود .نکته دیگر این است که برای گرفتن امتیاز و برجام دو و سه نیاز به ایجاد فضای روانی و تورم سهمگین داشتند که فعلا در تضعیف اقتصاد مردم موفق بوده اند .هدف نهایی دولت این است که به تنهایی با امریکا مذاکره دو جانبه کنند و امتیاز بدهند این هدف غائی انهاست که باید دید به ان می رسند یا نه
همین الان عملکرد دولت و اقتصادی ها را ببینید ؟اصلا ککشان هم نگزیده و وزیر اقتصاد حتی زحمت یک مصاحبه را به خود نمی دهد.جالب اینجاست برخی وزرا حتی نمی دانند قیمت ها اینقدر جهش داشته اند.این یک واقعیت است و شایعه نیست .به مصاحبه خسرو تاج مراجعه کنید معاون وزیر اقتصاد .
شخص اقای روحانی اصلا اهمیتی نمی دهد که چرا در عرض دو هفته دلار 100 درصد و سکه 150 درصد و سایر کالاها بالای 50 درصد افزایش یافته اند چرا چون نیاز به رای ندارد و همچنین برای اجرای پروژه اش باید چنین فضائی ایجاد شود
در این زمینه حرف زیاد است و به یک فرصت دیگر موکول می کنیم
س ت
بیست و دوم خرداد 97 10:31 ب.ظ
کانالهای اینستاگرام سعودی یک سالگی (قمری)ولیعهدی بن سلمان را جشن میگیرند
سعید صفایی
بیست و دوم خرداد 97 10:28 ب.ظ
دمت گرم خدا خیریت بده

به مسائل داخلی هم پرداختی.

ان شالله خدا کمک کنه مشکلات حل بشه
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما
شهید ثالث
بیست و دوم خرداد 97 08:37 ب.ظ
دلم از این خرابیها بود خوش زان كه میدانم
خرابی چون كه از حد بگذرد آباد میگردد

سنت پروردگار این بوده است كه وقتی كارد به استخوان میرسید و حتی صدای ناله مومنین كه بماند صدای ناله پیامبران بلند میشد و امید آنها میرفت كه به نا امیدی تبدیل شود آنگاه بود كه نصرت الهی فرا میرسید

فلذا از این سیاهی و وحشتی كه غرب به مردم ما القا میكند نباید نا امید شد زیرا پایان این شب سیاه روزگار سفید است

البته تمام كردن این مسیر مرد میخواهد كه امیدوارم ملت ما مرد این راه بمانند
پاسخ مدیر وبلاگ : تشکر از شما
اینبار نگرانم دامنه سختی ها به طور عام برای کل دنیا و به طور خاص برای شیعیان از انچه پیش بینی می کردیم سخت تر و جانکاه تر و غیر قابل تحمل ترباشد .
به نظر من حوادث ظهور با توجه به عدم اهتمام و علاقه اکثریت ، حداکثری باشد و تمام حوادث حتمیه و غیر حتمیه اتفاق بیفتند.دارم در اینباره بررسی می کنم و حقیقتا نگرانم که بسیاری به ظهور کافر شوند


نمایش نظرات 1 تا 30