1397/04/13  ساعت 03 و 21 دقیقه و 46 ثانیه    ویرایش: 1397/04/13 ساعت 03 و 57 دقیقه و 04 ثانیه
توسط:

سید حسن نصرالله فرمانده سپاه اسلام در شام جمعه شب سخنان فوق العاده مهمی در رابطه با یمن بیان نمود.دبیر کل حزب الله لبنان درباره حضور عناصر حزب الله در یمن گفت که نمی گویم حضور داریم یا حضور نداریم.این سخن هر چند مشخص نکرده که ایا افرادی به عنوان مستشار در بین انصار الله حضور دارند یا ندارند لکن نشانه مهم و پیام مهمی است برای کسانی که باید انرا دریافت کنند و هدف سید مقاومت همین بود که ائتلاف شر سعودی را دچار خطای محاسباتی نماید .اسرائیل که در جنگ یمن به همراه سعودی حضور مستقیم دارد معنای سخن سید حسن نصرالله را خوب می فهمد ..نکته دیگر در سخنان روز جمعه سید حسن نصر الله حاوی یک پیام بسیار مهم و راهبردی دیگر نیز بود .انجا که نصر الله گفت: ای کاش من هم در نبرد حدیده حاضر بودم و شرمنده ام که در کنار مبارزان یمنی در ساحل غربی نیستم (نقل به مضمون) این سخن نصر الله اهمیت استراتژیک بالائی دارد هم در بعد عقیدتی و یکسان بودن جبهه های نبرد در لبنان و سوریه و عراق و ایران و هم نشانه اهمیت فوق العاده عبدالملک الحوثی است .انجا که نصر الله گفت "ای کاش زیر پرچم فرمانده شجاع شما باشم ". منظور نصرالله از این جمله چیست؟ سید عبدالملک بدرالدین حوثی کیست ؟ او چه مقامی دارد که نصرالله با این عظمت دوست دارد زیر پرچم او قرار بگیرد و مبارزه نماید ؟ و نکته اخر که دست کمی از دو پیام مهم دیگر ندارد انجا بود که گفت "جنگ یمن بدون هیچ افقی ادامه خواهد داشت و مردم یمن تسلیم نمی شوند"اگر این جملات را در کنار هم قرار دهیم به نتیجه گیری مهمی می رسیم.ایا جنگ یمن همان نبردی است که در روایات درباره ان سخن گفته شده است ؟ ایا مقام عبدالملک الحوثی مطابق ان دسته از روایات است که به مسئله یمانی صحبت کرده اند ؟ ایا عبدالملک الحوثی یمانی و پرچم او به همراه پرچم خراسانی پرچم هدایت است؟چرا نصرالله از لفظ ای کاش می توانستم در زیر پرچم فرمانده شجاع شما باشم؟ چرا لفظ پرچم و کلمه شجاع را با هم بکار برد ؟این سخنان سید حسن نصرالله اهمیت فوق العاده ای دارند که باید با تعمق در ان نگاه دیگری به یمن داشته باشیم و اهمیت انرا بیش از پیش درک کنیم .من با قطع و یقین نمی توانم بگویم او یمانی است ولی اگر او یمانی هم نباشد قطعا پیش قراول یمانی است و با یمانی ارتباط وثیق و زیادی دارد .نمی توانم بگویم این نبرد هما نبرد ازادسازی اراضی مقدس وحی است ولی اگر هم نباشد ، می تواند پیش قراول ان سپاه و مقدمه ی بسیار نزدیک به ان واقعه عظیم باشد .حقیقتا نصرالله هم باعث خوشبختی ما شد و هم ما را در افکاری عمیق فرو برد .ما سخنان نصر الله را یک بشارت ، یک وعده مهم و حرفهای وی دارای کدهای بسیار مهمی هستند مخصوصا انکه سید حسن نصرالله را دوست و دشمن خوب می شناسد و صداقت و صحت و قطعی بودن اقوالش برای همگان اشکار است .حتی دشمن یهودی و یهودیان ساکن فلسطین اشغالی می دانند نصرالله هرگز سخنی به گزاف نمی گوید و شعار تو خالی نمی دهد .برای همین است که این سخنان برای جبهه مقاومت راهنما و علامت بسیار مهمی به شمار می رود.
مومنان منتظر دل قوی دارید که ایام هجران رو به پایان است .ایامی که ندای " الا یا اهل العالم انا بقیه الله "را بین رکن و مقامبشنویم به امید خدا نزدیک است .ایام ذلت ظاهری شیعیان رو به پایان است و ایام عزت اشکار پیروان اهل بیت علیهم السلام هر روز نزدیک تر می شود.روزهای طغیان و تکبر فرعون زمان به شماره افتاده است .ایام استکبار ظالمان و قدرت پوشالی و ظاهری انان رو به نهایت است .هر چند همه می خواهند ما را ناامید کنند ولی وقتی که رو به سوی نومیدی می رویم یک نوری ما را به اینده مطمئن و دوباره روحیه ای دو چندان به ما می بخشد .بخدا قسم ایام ذلت فرزندان عبدالعزیز نزدیک است .ایام ذلت صهیون بسیار نزدیک است .ایام ذلت ظالمان صلیبی نزدیک است .ان شا الله تعالی

   


نظرات()  
مهدیس
1397/04/16 ساعت 19 و 29 دقیقه و 40 ثانیه
رمز گشایی از دستور ویژه رهبر انقلاب درباره بازار سکه و ارز

مقاله سایت مشرق با این عنوان رو حتما مطالعه کنید
پاسخ : تشکر از توصیه خوبتان
پست تازه منتشر شد
دوستان نظر بدهند
مهدیس
1397/04/16 ساعت 19 و 27 دقیقه و 27 ثانیه
سلام
کاملا حرفتون درسته مشکلات کشور با یک مدیریت انقلابی و جهادی قابل حل شدنه همونطور که اخیرا سه نمونه مسکن سازی مردم سرپل ذهاب ، پالایشگاه خلیج فارس 2 و رفع مشکل آب مردم خرمشهر توسط نیروهای جهادی سپاه سندی بر صحت این گفته هست. بگذریم از سایر اقدامات جهادسازندگی سپاه برای رفع محرومیت زدایی.
علتش هم تفکر لیبرال اکثر دولتها بوده . خواهان رابطه با آمریکا و غرب بودن و طرف های غربی هم هیچوقت راضی به پیشرفت ایران نیستن چون براشون یه تهدید محسوب میشه و کشورهای زیر سلطه غرب اگر پیشرفت و استقلال ایران رو ببینن دست به انقلاب میزنن و عملا باعث فروپاشی نظام سلطه و ابرقدرتها میشه.
ما با ارتباط انسانی و دو طرفه با دنیا مشکل نداریم اما با نطام سلطه و برده داری نمیشه تعامل انسانی داشت.

رهبری در جمع نمایندگان خبرگان در دوازدهم شهریور 94 به این موضوع اشاره کردن.
پاسخ : سلام
دقیقا مقصود من از مدیریت جهادی و انقلابی همین است که گفتید .و گرنه اگر مدیریت اقتصادی را به جناح مصطلح اصولگرا یعنی مجموعه احزاب انها بدهند مصداق از چاله به چاه افتادن است .
مردم الان 12 دولت مختلف با مشرب های عمدتا لیبرال سر کار اورده اند به جز دولت شهید رجائی .الان اگر دو دوره 8 ساله به مدیریت جهادی کارامد رای بدهند جای دوری نمی رود .در این صورت است که مردم طعم خدمت و پیشرفت علمی را خواهند چشید و کشور از وابستگی مالی و اقتصادی به خارج نجات خواهد یافت .در این صورت خود ما می توانیم انها را تحریم کنیم و انها هستند که باید ناز ما را بخرند .این کار شدنی است خیلی راحت
مهدیس
1397/04/15 ساعت 01 و 43 دقیقه و 18 ثانیه
اولا سلیمانی نه و سردار سلیمانی .
دوما بله ما فهمیدیم چی شد اما شما نفهمیدی .
سوما امثال شماها هنوز زوده مالک اشتر علی رو بشناسید .
مجید
1397/04/15 ساعت 01 و 30 دقیقه و 44 ثانیه
کاربر بنی عباس دوم کیست؟هنوز مونده تا سردار سلیمانی رو بشناسی برادر،
1397/04/14 ساعت 23 و 53 دقیقه و 57 ثانیه
سلام علیکم
آقای س. ت لطفاً منبع خبرتان را ذکر بفرمایید. با تشکر
س ت
1397/04/14 ساعت 23 و 20 دقیقه و 57 ثانیه
زلزله چهار کشور عربی سوریه اردن فلسطین لبنان را لرزاند
مرکز زلزله دریاچه طبریه یا جلیله و در نزدیکی شهر مجدلیه بوده
1397/04/14 ساعت 22 و 37 دقیقه و 22 ثانیه
فرآیند جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران
این عبارت رو در مرورگرتون جستجو کنید وارد سایت رجا نیوز بشید و کلیپ رو ببینید
مهدیس
1397/04/14 ساعت 17 و 44 دقیقه و 58 ثانیه
و اینکه آمریکا و سرویسهای جاسوسی غرب رو نباید دست کم گرفت اکثر ناآرامی های امروز کشور حاصل رمزگشایی رفتار کاربران فضای مجازی از طریق دیتابیس هایی هست که از طریق شبکه های اجتماعی جمع اوری میشه و به سرویس های جاسوسی فروخته میشه برای اینکه به اهداف شومشون برسن.
با توجه به رصد کشور میبینن کجا مردم چه مشکلی دارن و کجا پتانسیل اغتشاش داره و از همونجا ضربه میزنن . مردم باید خیلی هوشیار باشن.
پاسخ : حرفتان کاملا صحیح است .در کشور متاسفانه چالش هایی وجود دارد که نتیجه مدیریت دستگاه لیبرال کشور در دولتهای مختلف بعد از جنگ بود سه دولت لبیرال و مشی لیبرالیسم اقتصادی که یکی از ایده هایشان این بود که برای پیشرفت باید بخشی از فقرا زیر چرخ دنده های اقتصاد لیبرالی له شوند .این مسئله که معروف است و همه می دانند.یک دولت هم دولتی بود که برغم شعارها و برخی خدمات در دوره اول خود در دور دوم گرفتار غرور و خودبینی و خودشیفتگی شد و متاسفانه ضربه ای که جبهه مقاومت و جبهه ولایی از این افراد خورد ما را 40 سال عقب برد .
در دولت فعلی هم که همگان تنبلی کم تحرکی و نگاه ملتمسانه به خارج را در ان مشاهده می کنند .مشکلات مردم هم وقتی حل نمی شود در ظل تحریم ها و محدودیت لاجرم سر باز می کنند و باعث زخمی شدن کشور و سوء استفاده دشمنان از این نوع مشکلات می شود.خیلی از مشکلات مردم با یک مدیریت متوسط حتی قابل حل است لذا من مدیریت جهادی و انقلابی و ناب و پیرو ولایت و کارامد را در این شرایط حساس و مهم که سال به سال هم حساستر می شود ، دوای دردهای کشور می دانم .
تبلیغات عظیمی بر ذهن و روح مردم در حال انجام است و متاسفانه صداوسیما هم انفعالی عمل می کند و مشکلات و حتی امکانات کشور را با زبان خوب و تازه تبیین نمی کند .
مثلا معضل اب در کشور نباید اینقدر استخوان لای زخم می ماند یا مشکل دلار و سکه چند بار قرار است ما را ضربه فنی کند .یا مشکل تولید داخلی چرا اینقدر لاک پشتی حرکت می کند
مهدیس
1397/04/14 ساعت 17 و 40 دقیقه و 50 ثانیه
گامنت قبل از من بود فراموش کردم اسمم رو بنویسم

آقا نیما من این فیلم رو ندیدم اما توضیحاتتون برام جالب بود و یه سرچ کردم و به این مقاله رسیدم اگه بخونید جواب سوالاتون رو میگیرید
سعی کنیم چینی فیلم هایی رو با نقدش تماشا کنیم ( نقد از منابع معتبر اسلامی ایرانی) تا در این لحظات حساس تاریخی دچار تردید و گمراهی نشیم.
1397/04/14 ساعت 17 و 37 دقیقه و 58 ثانیه
سلام و ممنون از تحلیل خوبتون .
من در یکی از خاطارت سید مقاومت در مورد رهبری خوندم که ایشون در جنگ 33 روزه کمی تردید داشتن که حزب الله بتونه جلوی اسراییل مقاومت کنه و به رهبری میگن و رهبری هم در پاسخ میگن نه تنها نگران نباشید بلکه مطمئن باشید شما پیروز هستید و بعد از آن به عنوان یه نیروی قدرتمند نظامی در جهان شناخته میشین و ... ( البته نقل به مضمون بود ) دقیق خاطرم نیست اسم مقاله چی بود .
و نتیجه همونی شد که رهبری فرمودند و این مایه مباهات ایران و جهان اسلام هست که چینی رهبر فرزانه ای داریم.
و اینکه امروز یک سخنرانی سید مقاومت انقدر میتونه تاثیر گذار باشه مایه مباهات و افتخار هست و ما تا چنین بزرگانی رو در جهان اسلام داریم نباید ذره ای نگرانی به دلمون راه بدیم.
تا ظهور مهدی موعود عج سایه اشون بر سر امت اسلام پایدار باشه ان شاالله .
پاسخ : سلام و تشکر از شما
سیدمحسن
1397/04/14 ساعت 15 و 40 دقیقه و 18 ثانیه
سلام بسیار عالی و بجا بود جناب امیرعلی
سید مقاومت همیشه با سخنان و حرف ها امیدها رو در دلهای مومنین زنده میکنند.
ایشان ان شاءالله از شخصبت های برجسته پروسه ظهور خواهند بود.
پاسخ : سلام و تشکر از سید محسن عزیز
نیما
1397/04/14 ساعت 15 و 00 دقیقه و 30 ثانیه
جناب امیر علی تمام حرف هایی که زدم فیلمش موجود است . اگر خواستید میذارم تا ببینید.
نیما
1397/04/14 ساعت 14 و 57 دقیقه و 44 ثانیه
سلام.

سوالی مدتی ذهن بنده را درگیر کرده.

جناب امیر علی شما پاسخ این سوال را بده تا به یک نتیجه برسیم.

مدتی است افرادی در سایت رایحه و همین وبلاگ کامنت میذارند و حرف از بنی عباس دوم میزنند .

من اصلا به درست یا غلط بودن حرف این افراد کاری ندارم ولی یک سوال دارم.

سال 2004 یعنی دوره آقای محمود احمدی نژاد سریالی در آمریکا پخش میشد به نام 24 که در آن سریال نام رئیس جمهور بعدی ایران و جالبتر از همه حتی تعداد سانتریفیوژ های توافقی در برجام رو هم میگه و حتی نشان میده یکی از اعضای هسته ای رو ویلچر نشسته.

یعنی به ریزترین اتفاقات و نکات اشاره میکنه و تمام آن اتفاقات هم افتاد !

جناب امیر علی لطفا توضیح بدید تا بنده هم به نتیجه برسم.

البته این فقط یک مورد است . از این مورد ها بسیار است ...

مگر ما رئیس جمهور را براساس رای مردم انتخاب نمیکنیم ? پس چطوری آن ها از رئیس جمهور بعدی ما خبر دارند . چطوری از شکسته شدن پای اعضای هسته ای و تعداد سانتریفیوژ خبر دارن ?

منتظر پاسخ شما هستم.
پاسخ : سلام و تشکر از شما
افشین
1397/04/13 ساعت 11 و 29 دقیقه و 30 ثانیه
سلام وتشکر بابت پست جدید
دراینکه انصارالله با یمانی ارتباط دارد واضح ومبرهن است . ولی چیز دیگری که الان دارد میافتد نا کارامدی وبی لیاقتی دولت دوازدهم در اداره اموراست و همانطور که پیشترگفتم ما درسال 98 شاهد فتنه اعظم هستیم که ارتباط مستقیم با مساله اقتصادی دارد به هر حال امسال و بیشتر سال بعد شاهد جریانهایی خواهیم بود که لزوم خونسردی وهوشیاری را میطلبد
پاسخ : سلام خدمت شما و همه دوستان گرامی
تشکر از شما
متاسفانه دولت کند تنبل و ناکارامد است.همانطور که خود برخی وزرای دولت گفته اند انها برای رانندگی در جاده هموار و صاف و اسفالته ساخته شده اند و در جاده سنگلاخی و صعب العبور نمی توانند رانندگی کنند و واقعیت هم همین است .شرایط امروز کشور یک شرایط ویژه و بی سابقه است و باید مدیران جهادی انقلابی پاک دست واقعی و ناب متصدر امور قرار بگیرند.
جعفر
1397/04/13 ساعت 09 و 25 دقیقه و 19 ثانیه
سلام.دقیقا همینطوره که گفتید ؛ چند روز پیش وقتی صحبتهای سید حسن نصرا... رو میخوندم خط به خط نوشته های امروز شما در ذهنم جاری بود . حرفهای صریح و کدهای روشن سید بزرگوار بشارت آمیزترین حرفی بوده که طی سالیان اخیر شنیده شده.در ضمن بابت حذف بعضی از نوشته هام هیج دلخوری ندارم، هر طور صلاح میدانید وبلاگ رو مدیریت کنید من راضیم. بنده خودم رو از جهاتی مدیون این وبلاگ میدونم. التماس دعا
الهم عجل لولیک الفرج
پاسخ : سلام و تشکر از شما
محتاج دعای دوستان هستیم
خوشحالم مطلب مورد توجه شما قرار گرفته
حسین م
1397/04/13 ساعت 07 و 12 دقیقه و 23 ثانیه
سلام و خدا قوت به آقا امیر علی به خاطر این وبلاگ مفید
من هر روز باید به وبلاگتون یه سری بزنم و این مطالب خوب و این نظرات رو بخونم
و تا حالا خیلی بهم کمک کرده
آقا امیر علی این راه رو ادامه بده خدا پشت و پناهت
پاسخ : سلام به شما اقا حسین عزیز
تشکر از شما به خاطر حضورتان در وبلاگ خداوند به شما توفیق روزافزون عنایت کند
ان شاء الله به همراه همه جوانان عزیز و مهدویون مومن و انقلابی راهمان را ادامه می دهیم و از خدا می خواهیم به ما صلاح و سداد عنایت فرماید
رحیمی
1397/04/13 ساعت 05 و 48 دقیقه و 32 ثانیه
جناب امیر علی واقعا ازصمیم قلب از جنابعالی تشکر میکنم به خاطر وبلاگ خیلی خوبی که دارید خانواده من اصلابا مسئله ظهور اشنا نبودن حتی دوبرادرم که تحصیل کرده هستند ومن به اندازه خودم فقط توانسته ام خانواده ام رو باخواندن کتابهای مختلف ووبلاگ خوبتان با ظهور اشنا وقانع کنم که این اتفاق مهم به یاری خداوند حتمی است واگر خداوند عمری داد وان روز مبارک را دیدیم در مقابل اقا قرار نگیریم وان جمله سید بزرگوار ما ای کاش زیر پرچم شما بودم واقعا امید بخش بود
پاسخ : تشکر از شما جناب رحیمی عزیز
به خانواده محترم سلام برسانید و از قول من به انها بگوئید مرا دعا کنند که خدا مرا در این راه ثابت قدم نگه دارد .
افزایش بصیرت و تحمل مشکلات و عمل صالح باعث خواهد شد خداوند ما را از گمراه شدن نجات دهد و ما را به مسیر صحیح و صراط مستقیم رهنمون سازد
تشکر از شما

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج