1397/05/19  ساعت 00 و 53 دقیقه و 26 ثانیه    ویرایش: 1397/05/19 ساعت 02 و 26 دقیقه و 00 ثانیه
توسط:

3 سال و 5 ماه است که شبح مرگ بر یمن حاکم است .امروز هم یکی از صفحات تاریک نبرد امریکایی سعودی علیه مستضعفین یمنی ورق خورد.براساس اخرین امار 50 شهید و 77 مجروح قربانی هواپیماهای امریکایی شدند.این حمله هوایی علیه  تعدادی از اتوبوس هایی که از ضحیان به طرف صعده برای برپایی دوره تابستانی حفظ قران کریم عازم بودند انجام شد و دهها نفر را به خاک و خون کشید .جنایتیکه فقط در سابقه امریکا و اسرائیل و خود سعودی نظیرش دیده شده است .مشاهده بدنهای تکه پاره شده و دست و پا و سرهای قطع شده کودکان ده دوازده ساله و کمتر ، سخت وجانکاه است که به حکم وظیفه مجبور به مشاهده فیلم ها و تصاویر بودم .هواپیماهای امریکایی که دمکراسی و حقوق بشر را توسط فرزندان عبدالعزیز در یمن  هر چه بیشتر گسترش دادند.
از مولا و مقتدایمان عج، از انکه امروز دلش چاک چاک زخم های یمن است می خواهیم برای این مظلومان و له شدگان دعا کند .آقا جان ، ای مولای مستضعفان ، برای این مردم دعا کن .برای بدنهای پاره پاره شده دعا کن .برای شیعیانت کاری کن .
ایا 80 سال جنایت توسط ال سعود علیه شیعیان کافی نیست؟ شیعه به کدامین گناه باید تا زمان نامعلوم  تاوان بدهد تا از کشته هایش پشته بسازند ؟ ظالمان و کافران و منافقان به این اوضاع ما می خندند و انرا نشانه حقانیت خود می دانند .
بارالها به ما غروب فرزندان عبدالعزیز و وهابیت را نشان بده 
ما گله مندیم ، تحمل و صبر ما دارد تمام می شود .خدایا چشمه ای از قدرت لایزالت را برای تنبیه ظالمان نشان بده 
این کودکان بندگان تو هستند که اسیر استکبار و غرور سلمان تکفیری و پسر تاریک اندیش و جاهلش شده اند .خدایا به انها و به ما ذلت و زبونی و نابودی شان را در قریب عاجل نشان ده .   


نظرات()  
موبایل
1397/05/21 ساعت 17 و 48 دقیقه و 28 ثانیه
این جنایت ها از طرف مشتی حیوان انجام می شود
امیدوارم وجودشان از جهان پاک گردد

بلکه شاید دیگر بر روی کودکی بمبی منفجر نشود

س ت
1397/05/19 ساعت 10 و 12 دقیقه و 15 ثانیه
سلام علیکم
امدم از قالب جدید وبلاگ که زحمت کشیدید تعریف کنم
خبر اول وبلاگ را دیدم کامم تلخ ش
این جانیان برای ارباب پست خود شیطان دست به هرکاری میزنند

یقین بدانید زدن اتوبوس کودکان شیعه راهی اموزش کلام الهی با هدایت شیطان بوده و این قربانی بوده که او درخواست کرده .در ازای چه چیزی ؟؟؟؟؟؟؟روزهای اینده مشخص خواهد شد .
فرصت لعین رو به پایان است ان شا الله .
با همه توان امده
میداند که با همه توان سراغش خواهیم رفت
پاسخ : سلام علیکم
زحمتی نداشت تشکر از شما
مدیر وبلاگ صبح قریب
1397/05/19 ساعت 02 و 29 دقیقه و 39 ثانیه
دوستانی که وبلاگ مهدوی یا مذهبی با موضوعات انتظار و غیره یا نزدیک به وبلاگ صبح قریب دارند در صورت تمایل به تبادل لینک در بخش مربوطه اعلام امادگی کنند .فقط وبلاگ تجاری سرگرمی و از این قبیل نباشد .
پاسخ : فردا درباره سخنان نخست وزیر عراق در ساعت 7 و 30 دقیقه عصر مطلب تازه منتشر خواهد شد ان شاء الله

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج