1397/06/15  ساعت 16 و 25 دقیقه و 46 ثانیه    ویرایش: 1397/06/15 ساعت 17 و 14 دقیقه و 49 ثانیه
توسط:

حال ایرانمان اصلا خوب نیست .ایران در شرایط حساسی قرار گرفته و کشتی طوفان زده ما را امواج ، به هر جا بخواهند می برند .ملت اهورائی سرزمین ایران در پس دهها سال مشقت و زخم خوردن های مکرر از دشمنان و بی تدبیری و سوء مدیریت برخی دوستان در استانه سختی عظیمی است .هر چند ما همچنان به اینده امیدوار و حسن نیت داریم ولی نمی توان فقر و فلاکت بخش عمده ای از مردم را نادیده گرفت و پشت گوش انداخت .سیاست زدگانی که عهد خود را با ملت فراموش کرده اند کارها را رها کرده و به امید اتفاقات روز را شب می کنند ، در حالی که در همان روز مردم ده درصد فقیرتر و مستاصل تر شده اند و چشم به اسمان دارند.. این ده درصدها هر روز تکرار می شوند.
بیش از مشکلات اقتصادی ، زخم زبان ها و نگاه از بالاهای ماسون های حاکم بر دنیا ازارمان می دهد .نوکران منطقه ای انها هم یزله می کنند که بالاخره چشم اسفندیار ایران و پاشنه اشیل انرا پیدا کرده ایم .مومنان در سکوتی تلخ و تحت فشارهای اهریمنی و دجال زمان در حسرتی غریب قرار گرفته اند .آرمانهایی که سده ها برای ان تلاش شد در مرز فروپاشی است .
سید مقاومت را شنیدیم که امروز از نسل کشی حرف زد و گفت اهریمن ماسونی با ادوات تکفیری و وهابی می خواستند فقط با شمشیر با شیعه صحبت کنند .این تنها گوشه ای از حقایقی است که متاسفانه برخی از هموطنان ما غرق در خوشی از سودهای بالا کشیده شان از فقر مردم و بالا رفتن دلار شیطانی ، همه چیز را فراموش کرده اند و به تنها چیزی که فکر نمی کنند ، فلاکت مردم است .
دشمن ارام و صبور به میدان معیشت و اینده و حال این مردم بی پناه وارد شده و هر طور می خواهد می برد و می دوزد و عده ای مع الاسف همراه اویند و اب به اسیاب صلیب و صهیون و سلف می ریزند .حرف زدن سخت شده و کلمات پذیرای معنای واقعی خود نیستند .
امروز وقت ان است که بگوئیم شهر خالی است ز عشاق بود کز طرفی ، مردی از خویش برون اید و کاری بکند .
کجاست خمینی کبیر که فریاد بزند من اجازه نخواهم داد امریکا اسلام این مردم بی پناه را از بین ببرند ؟
کجایند مردانی که امید را به این مردم بازگردانند .کجایند انهایی که در روزهای سخت ، غم را از چهره ی امام شهدا رحمه الله علیه می زدودند.امروز جایشان خالی است .کجایند انها که اهل اقدام اند.کجاست سیاوشی که از اتش گذر کند.
امروز که به تصاویر دیدار خبرگان با رهبری نگاه می کردم دردی بزرگ وجودم را فرا گرفت .خداوند به رهبر جانباز و مظلوم صبر بدهد .

طایر دولت اگر باز گذاری بکند
یار بازآید و با وصل قراری بکند
دیده را دستگه در و گهر گر چه نماند
بخورد خونی و تدبیر نثاری بکند
دوش گفتم بکند لعل لبش چاره من
هاتف غیب ندا داد که آری بکند
کس نیارد بر او دم زند از قصه ما
مگرش باد صبا گوش گذاری بکند
داده ام باز نظر را به تذروی پرواز
بازخواند مگرش نقش و شکاری بکند
شهر خالیست ز عشاق بود کز طرفی
مردی از خویش برون آید و کاری بکند
کو کریمی که ز بزم طربش غمزده ای
جرعه ای درکشد و دفع خماری بکند
یا وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب
بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند
حافظا گر نروی از در او هم روزی
گذری بر سرت از گوشه کناری بکند
#ما_هنوز_امیدواریم

   


نظرات()  
1397/06/16 ساعت 22 و 34 دقیقه و 21 ثانیه
امیرعلی خان نظر مرا درخصوص اوراق قرضه و پول بدون پشتوانه و تورم حذف کردی ?

سال بعد که تورم به بالای 600درصد متاسفانه برسد خودت بیشتر از این ها خواهی نوشت

پاسخ : مگر می شود نظر علمی و فنی کسی حذف شود؟
خودتان بهتر می دانید چرا نظرتا حذف شده
1397/06/16 ساعت 14 و 33 دقیقه و 21 ثانیه
امیر علی حالا دیگه کارهای آکادمیک را ول کرده ای و واسه حال کشور مرثیه می نویسی واقعا سلام بر قلمت که خوب می گریانی
پاسخ : پست تازه وبلاگ منتشر شد
شهید ثالث
1397/06/16 ساعت 12 و 38 دقیقه و 47 ثانیه
ریشه همه مشكلات كشور بخاطر این است كه قدرت شیطانی آمریكا و ایادی او در عربستان به لطف خداوند و موفقیت جمهوری اسلامی در حال فروپاشی هستند و در این فروپاشی به سر و صورت جمهوری اسلامی چنگ میزنند و زخمی میكنند و این مشكلات را بوجود می آورند

بنابراین فكر نكنیم درافتادن با اسرائیل و آمریكا راحت و بی هزینه است بلكه آنها هم برای زمین نخوردن تلاش میكنند ولی آنچه قطعا میتوان دید این است كه اگر آنها ترس از نابودی را با تمام وجود احساس نكرده بودند اینچنین جدی با جمهوری اسلامی در نمی افتادند

صحبتهای احمقانه و ابلهانه دو نماینده مجلس در این هفته كه علیه جمهوری اسلامی و رهبر عزیزمان حرف زدند نیز در همین راستاست، شرایط برای منافقان و ضدانقلاب جوری شده است كه مجبور شدند مهره های نفوذی خود در مجلس را رو كنند و از ورق آنها استفاده كنند
پاسخ : دوستان به سخن دیروز ترامپ توجه کنند که گفته ای کاش زودتر از برجام خارج و ایران را تحریم می کردیم .این جمله مهمی است
بشارت
1397/06/16 ساعت 00 و 44 دقیقه و 31 ثانیه
وهابی ها به وبلاگ حمله کردن!!!
مقام معظم رهبری امروز با قاطعیت واقتدار گفت از این مشکلات عبور خواهیم کرد واستکبار را به زانو خواهیم درآورد.
انشاالله در همین محرم منادی ندا کند که ای اهل عالم جدم حسین مظلوم کشته شد.
پاسخ : ان شا الله
تشکر از شما
1397/06/15 ساعت 23 و 05 دقیقه و 33 ثانیه
سلام علیکم
به همین زودی وا دادید؟!!!
واقعاً باعث تأسف و تعجبه!!!!
مگه اینهمه راجع به فتنه‌های آخرالزمان صحبت نکردیم؟ و نگفتیم که شرایط بسیار سخت و غبارآلود خواهد شد که تشخیص حق از باطل رو سخت میکنه. هنوز اول راه هستیم و اینقدر ناامیدانه و یأس آلود مطلب مینویسید، وای به ماههای آینده!!!!
این رو هم خدمت همه مخصوصاً اون فردی که ساعت 9 و چهار دقیقه نظر داده عرض کنم، جهانیان به ما به دلیل داشتن چنین رهبر فرزانه، حکیم و باتدبیری غبطه می‌خورند، رهبر عزیز ما نه تنهاست و نه فقط اهل سخن گفتن، امیدوارم همه جناحها و گروهها قدردان چنین رهبر بابصیرت و عزیزی باشند و با رفتارهای نسنجیده و احساسی و.... تیشه به ریشه انقلاب و اسلام نزنند (آنهم فقط به خاطر نفسانیات و...)
پاسخ : سلام
تشکر از شما
موضوع این پست افزایش امید در بین مردم است .اگر خوب مطلب را بخوانی در سراسر ان امیدواری موج می زند.ایران در برهه های تاریخی مختلف حتی وضعیتی بسیاربدتر از امروز داشت.این کشور حمله مغول ها و امثال ان را پشت سر گذاشت و در نهایت این مردم ایران بودند که سرافراز خارج شدند.
منتظر
1397/06/15 ساعت 22 و 31 دقیقه و 25 ثانیه
من از جایی شنیدم به روحانی گفتن چرا دلار به بازار تزریق نمیکنید گفته شما(سازمانها و جاهایی که دلار کافی در اختیار دارند )چرا دلارهایتان را به بازار نمی اورید ما دلار را برای پس از زمان تحریم و برای کالاهای اساسی گذاشتیم .و خلاصه نهایت این لج ولجبازی ممکنه سرنوست انقلاب را عوض کنه
مهدی
1397/06/15 ساعت 22 و 25 دقیقه و 54 ثانیه
تو فیلما اینجور موقع‌ها یه اتفاقی می‌افته که ورق برمی‌گرده. :)
توی واقعیت البته قضیه فرق داره. خدا توی امتحان بنده‌هاش سخت جدیه. اونجا که حرمله ملعون طفل امام حسین رو شهید کرد خدا ذلش نلرزید.
1397/06/15 ساعت 17 و 19 دقیقه و 24 ثانیه
سلام بر قلمت
بخدا قسم گریه ام گرفت
پاسخ : سلام فدای شما

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج