1397/06/24  ساعت 22 و 48 دقیقه و 13 ثانیه    ویرایش: 1397/06/24 ساعت 22 و 53 دقیقه و 27 ثانیه
توسط:

السلام علی الحسین و علی اولاد الحسین و علی اخیه ابوالفضل ع و علی اصحاب الحسین ع 
ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام محرم الحرام و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه و علی نبینا السلام و فرزندان و اهل بیت و یاران باوفایش و فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی به همه شیعیان جهان به خصوص دوستان عزیز و بازدید کنندگان محترم وبلاگ صبح قریب، ان شاء الله در روزهای اینده مطالب جدیدی در وبلاگ منتشر خواهد شد .امیدواریم منتقم فاطمه زهرا سلام الله علیها و منتقم خون ثار الله و ابن ثاره بزودی ظهور فرمایند و  مردم جهان حاکمیت تفکر نبوی و علوی و حسینی و مهدوی عج را در سرتاسر کره خاکی مشاهده نمایند.
از کلیه دوستانی که در این چند روز مطالب خوبی ارسال نمودند هم تشکر می نمایم .

   


نظرات()  
مدیر وبلاگ صبح قریب
1397/06/29 ساعت 16 و 04 دقیقه و 09 ثانیه
با تسلیت و تعزیت عاشورا به همه شیعیان و با ارزوی قبول عزاداری مومنان به اطلاع می رساند تا دقایقی دیگر پست تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
سید
1397/06/29 ساعت 09 و 55 دقیقه و 28 ثانیه
با سلام. محضر شما ارادتمندان اباعبدالله الحسین(ع).
به نظر حقیر روز عاشورا روز ظهور حضرت میباشد.و قیام حضرت یکی دو روز بعدش اتفاق بیفتد.بنابراین به جمعه و شنبه امیدوار باشیم.ان شاءالله
پاسخ : ظهور امام عج تابع یک قواعد و قوانین مشخص و مصرح الهی است .اینکه ما باید همیشه منتظر باشیم درست است از این جهت که دست خدا در هر حالت مبسوط است ولی قواعد الهی که در قران و سنت امده هم جزو محکمات است لذا این بازی جمعه و شنبه کنار گذاشته شوند
علی ر
1397/06/29 ساعت 01 و 52 دقیقه و 02 ثانیه
در نظرات انتقادی که مینویسم قصدم شخص خاصی نیست چون خودم نیز ممکن است همین عیب را داشته باشم .
وبلاگ شما خیلی خوبه چون افراد دانا و با سوادی نظر می دن.
بشارت
1397/06/29 ساعت 01 و 51 دقیقه و 00 ثانیه
علی آقای گل من شما رو خیلی دوست دارم نشناخته.
احساس میکنم منظورتان من بودم،اولا خود امید داشتن واقعی واز تهه دل به ظهور امام زمان بهترین عمل است دوما شما از کجا میدونید امثال من یک جا نشسته وهیچ کاری نمی کنیم؟؟؟.....هر چند من خودم رو تبرئه نمی کنم وانشاالله خدا از سر تقصیرات زیادم بگذرد
-------------------------------------------------------------------------------
من با این تفکر که تمام دنیا باید سیل وزلزله وجنگ بشه تا امام زمان بیاد مخالفم این تفکرات را جناب شیبانی،تنکابنی وتا حدودی س.م.ر ترویج میدهند با استناد به روایات ضعیف وجعلی.
اتفاقا وقتی مقاومت در قدرت باشه بیشتر احتمال ظهور است تا درگیر جنگ باشه...مردم جهان الان عقلا مضطر هستند واز حاکمانشان بیزار هستند به تظاهرات میلیونی که علیه حکامشان انجام میدهند توجه کنید...این قدرت ها تار عنکبوت هستند فوری از هم میپاشن.
والسلام.
پاسخ : هر کدام از ما نقطه نظرات خودمان را داریم که همگی محترم است .ولی اگر در قران نظر کنیم می بینیم اقوام فاسد گذشته تماما بدون استثنا به جز یک مورد با قدرت طبیعت نابود شدند .قوم عاد و ثمود و غیر انها چگونه نابود شدند ؟ اتفاقا بله ما منتظریم این قدرتها که با بمب اتمشان می توانند چند بار زمین را خالی از حیات کنند ، از درون بپوسند و توسط بلاها از بین بروند که همینطور هم خواهد شد .منتسب کردن ما به امثال افرادی که نام بردی بیشتر شایسته خود شماست نه ما
این امثال شما هستید که سرسپرده این افراد هستید نه ما
سند و روایت را جعلی میدانید ؟ با قران چه می کنید ؟ مگر اقوام مختلف با زلزله و باد شدید و طوفان و سیل و باد سموم از بین نرفتند؟
بحث منطقی و علمی کردن با بی احترامی به طرف مقابل جور در نمی اید و افرادی که با اسم های مختلف ولی ذیل یک تفکر وهابی اینجا می ایند و افکار مسمومشان را منتشر می کنند را خیلی وقت است می شناسیم
علی ر
1397/06/29 ساعت 01 و 27 دقیقه و 32 ثانیه
طبق روایت رسیده از ائمه کسی که یک جا بنشینید و فقط بگوید امام زمان بیا یا امثال این حرف ها منتظر واقعی نیست.
منتظر واقعی باید در عمل ثابت کند نه اینکه فلان روز ظهور است یا چیز های دیگر.
بشارت
1397/06/29 ساعت 01 و 18 دقیقه و 41 ثانیه
علماء اسلام میگویند کسی که بگوید فردا قطعا ظهور نیست دچاره گناه کبیره شده چون حتی یک روز هم از ظهور ناامید نباید شد....استاد رائفی پور تو سخنرانی امسالشان گفتند هیچکس نمی تواند قسم حضرت عباس ع بخورد که فردا صبح ظهور نیست.
همه روایات را باید کنار هم دید فرق ما با اهل سنت این است که ما روایات را با عقل می سنجیم ولی اونها فقط به ظاهر میچسبن برای همین هنوز احکامی 1400 سال پیش که نزد شیعه منسوخ شده مثل تراشیدن سبیل را هنوز انجام میدهند.
1397/06/29 ساعت 01 و 13 دقیقه و 59 ثانیه
این جانب نمی فهمم بشارت چی میگه.
رهبر حاج قاسم رو بوسید
پس حاج قاسم شعیب بن صالح است
نتیجه می گیریم هر کسی سر کسی را ببوسد بوسنده خراسانی است و بوسیده شده شعیب بن صالح است حدیق منطق از بشارت .
علی ر
1397/06/29 ساعت 00 و 59 دقیقه و 14 ثانیه
در نهایت نظر من اینه که امسال اتفاقاتی می افته که به نابودی اسرائیل منجر میشه. چون تا الانشم اتفاقات عجیبی افتاده ولی ظهور آقا به این زودی ها رخ نمی ده.
به نظر من هرچه بیشتر در مورد ظهور و این چیز ها فکر کنید بیشتر ناامید میشید پس بهتره زیاد خودتون رو به این کارها مشغول نکنید.
گذر زمان همه چی رو معلوم می کنه.
والسلام
علی ر
1397/06/29 ساعت 00 و 49 دقیقه و 49 ثانیه
جالبه بدونید جشن هفتاد سالگی اسراییل(که چند ماه پیش همراه با انتقال سفارت آنها به قدس بود) و جشن ۴۰ سالگی ما (منظور ۲۲بهمن) در تقویم هر دو در روز دوشنبه هستند.
شهید ثالث
1397/06/29 ساعت 00 و 37 دقیقه و 41 ثانیه
قابل توجه همراهان، فردا روز عاشورا پنجشنبه هست و ظهور در این روز مطابق روایات نیست ضمن اینكه نه خروج سفیانی را در رجب داشتیم و نه ندای آسمانی را در ماه رمضان و نه شرایط بین المللی هنوز به بلوغ رسیده بنابراین مثل سالهای گذشته برای تعجیل در ظهور آقا دعا خواهیم كرد
پاسخ : متاسفانه افراد بیمار و مزدور و وهابی دست از سر این وبلاگ بر نمی دارند و فقط کلمات را عوض می کنند .
تشکر از شما
رحیمی
1397/06/29 ساعت 00 و 26 دقیقه و 30 ثانیه
سید حسن نصرا... امسال سال پایانی داعش است قطعا امریکا بعداز داعش گروه دیگری باید به وجود اورد
علی ر
1397/06/29 ساعت 00 و 12 دقیقه و 38 ثانیه
توصیه من اینه که توی هیئت ها از ته دل نابودی دشمنان و ظهور آقا امام زمان رو از خدا تقاضا کنید. چون توی این روز ها به ویژه روز عاشورا در دعاهامون با کرم امام حسین(ع) تعجیل میشه.
علی ر
1397/06/28 ساعت 23 و 58 دقیقه و 15 ثانیه
این هم نشینی ساعت ۱۱و۵ دقیقه صبح عاشورا رخ می ده و
قابل دیدن نیست. به علاوه سیاره بهرام همان سیاره سرخ یعنی مریخ است.
علی ر
1397/06/28 ساعت 23 و 49 دقیقه و 02 ثانیه
صبح روز عاشورا پدیده نجومی هم نشینی قمر ماه با سیاره ی بهرام رخ می ده.
بشارت
1397/06/28 ساعت 16 و 18 دقیقه و 46 ثانیه
سلام خدمت آقای سهیل.
مگر انقلاب اسلامی ایران،انقلاب مصر،انقلاب تونس،انقلاب لیبی،و...به صورت انفجاری اتفاق نیفتادند،درست است که یک مقدمه را طی کردند ولی زمان وقوعشان انفجاری بودند به این معنی که تا چند روز قبل از انقلاب هیچکس فکرش را نمی کرد که انقلاب بشه.
ظهور امام زمان هم همینطوری است اینطور نیست که یک سال قبل از ظهور معلوم بشه سال بعد ظهور است تا پناهیان ورائفی پور و....با استفاده از فضای مجازی نه تنها کره زمین بلکه هفت آسمان وهفت زمین را هم نسبت به ظهور آگاه کنند.
البته این نظر من است ممکن است درست باشد یا غلط واصراری بر نظرم ندارم...اللهم عجل الولیک الفرج
پاسخ : جناب بشارت
از اوردن اسم دیگران به این شکل خوداری کنید .اقای پناهیان سهم زیادی در موضوع مهدویت و گسترش مثبت موج انتظار در سنوات اخیر دارند .
عجیب است که فکر می کنید امام زمان عج باید به صورت پنهانی و دفعتا ظهور کنند و سخن شما این را متبادر می کند که امام عج از قدرتها ترسی دارند .
س ت
1397/06/28 ساعت 14 و 53 دقیقه و 05 ثانیه
با سلام
ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و شهادت اباعبدالله
هدفگیری هواپیمای روسی توسط پدافند سوریه ظاهرا صحیح نیست

بخی از دوستان معتقدند در واقع فرانسوی ها این کار را انجام داده اند تا روسیه را به واکنش وادار و جنگ موردنظر گلوبالیستها و فراماسونهای اروپا را فراهم کنند
علت توافق روسیه با ترکیه بر سر ادلب هم ندادن بهانه برای شروع جنگ بود

باید دید دعوای داخلی امریکا تا کجا پیش میرود و تاثیر ان در موضوع سوریه خروج سفیانی چیست

به نظرم امام در یک گپ قدرت فرصت خروج پیدا خواهد کرد تا همه چیز به روال طبیعی پیش رود
بنابراین درگیری داخلی در امریکا و ایضا با سایر کشورها محتمل خواهد بود

پاسخ : سلام
حرفتان در مورد دعوای داخلی امریکا درست است و انها ابتدا گرفتار مشکلات طبیعی مثل سیل و مواد مذاب و غیره خواهند شد و بعدها دچار اختلاف بین ایالات می شوند و از این جهت فرصتی برای تمرکز نخواهند داشت .
بشارت
1397/06/28 ساعت 13 و 37 دقیقه و 37 ثانیه
امید داریم فردا یا پس فردا منادی از آسمان ندا کند وبا ظهور منجی بشریت از ظلم وستم رها بشه وبه رستگاری وحیات برسه،وقت تعیین نمی کنیم امید داریم،امید داشتن گناه نیست در روایات وتفاسیر داریم برای این همه نشانه ها حتمی نیستند که انسان یک روز هم از آمدن قائم ناامید نباشه وهرروز منتظر ظهور باشه.

پاسخ : نشانه ها دو قسمند حتمی و غیر حتمی
علی ر
1397/06/28 ساعت 10 و 40 دقیقه و 24 ثانیه
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد خلبانان اسراییلی از هواپیمای روسی به عنوان پوشش استفاده کرده اند و باعث شده پدافند
هوایی سوریه آن را هدف قرار دهند.
همچنین اعلام کرد ما اقدامات تل آویو را خصمانه تلقی می کنیم و حق پاسخ را برای خود محفوظ می داریم.
همچنین سفیر اسراییل در روسیه احضار شد.
لازمه به چند نکته اشاره کنم.
۱- روابط فعلی اسراییل و روسیه به طور بی سابقه ای به پایین ترین حد خود رسید. چه بسا باید منتظر انتقام سهمگین روسیه از اسراییل باشیم.
۲-اگر به رخداد های امسال توجه کنیم متوجه می شویم این حوادث به طور زنجیره واری به هم متصل هستند و در راستا و جهت نابودی اسراییل در امسال یا حداکثر سال بعد پیش می روند.
۳- دیگر ایران برای زدن اسراییل مشکلی مثل میانجیگری روسیه رخ نمی دهد.
شهید ثالث
1397/06/27 ساعت 22 و 56 دقیقه و 33 ثانیه
آدرس
شهید ثالث
1397/06/27 ساعت 22 و 48 دقیقه و 23 ثانیه
به گفته منابع نظامی روس، جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز هوایی شب گذشته به لاذقیه، برای در امان ماندن از شلیک‌های پدافند هوایی سوریه، در پشت هواپیمای روسی قرار گرفته و از آن به صورت سپری در برابر پدافند هوایی سوریه استفاده کردند.
١٥ نفر از نظامیان روس در سقوط این هواپیما كشته شدند

نتانیاهو در تماسی با ولادیمیر پوتین، دمشق و ایران را مسئول شلیک به این هواپیمای روسی دانست.
مهدی
1397/06/27 ساعت 16 و 24 دقیقه و 18 ثانیه
ما را فرزندان فاطمه آفریده اند مارا شیعه ی مرتضی علی آفریدند مارا عاشقان حسین آفریده اند مارا دیوانگان ابالفضل آفریده اند مارا منتظران مهدی آفریده اند و دراین جهان امدیم تا ثابت کنیم لیاقتش را داریم

تااخرین قطره خونمون پای امام زمانمون میمونیم حتی اگه کل دنیا با ما مخالف باشند حتی اگه تعدادمون 72نفر باشه
مهدی
1397/06/27 ساعت 16 و 15 دقیقه و 54 ثانیه
دوستان امشب شب عزای حضرت ابالفضل است و امام زمان خیلی عمویشان را دوست دارند وعاشق ایشانند

امشب در هیئت هایی که میروید برای ظهور دعا کنید خدارا به حضرت ابالفضل قسم دهید که عظیم ترین مخلوق خداوند حضرت فاطمه زهرا به امیرالمونین گفته اند که یا ابالحسن دو دست بریده فرزندم عباس برای شفاعت ما کافیست
مهدی
1397/06/27 ساعت 16 و 12 دقیقه و 27 ثانیه
خدایا خودت به عزت و جلالت سوگند خوردی که انتقام خون حسین را بگیری باظهور فرزندشان حضرت مهدی و زمان آن را میدانی و ما نمیدانیم
خدایا تورو به فاطمه قسم زمانش رو کمتر کن خدایا ما اماده ایم تا در راه انتقام خون حسین بدست مهدی جانمان را تقدیم کنیم

خدایا امشب شب عزای علمدار امام حسین حضرت ابالفضل عباسه خدایا به حق قمربنی هاشم درظهور تعجیل کن
خدایا به حق علمدار امام زمان که خودت میدانی کیست در ظهور امام زمان ما تعجیل کن
خراطین
1397/06/27 ساعت 13 و 26 دقیقه و 51 ثانیه
سلام
من خیلی اتفاقی از گوگل اومدم
با اجازتون من اینجا برای دوستمم فرستادم تا بیاد ببینه
ممنون
ابوریحان
1397/06/27 ساعت 11 و 44 دقیقه و 31 ثانیه
...(فاصله داریم) صحیح است
ابوریحان
1397/06/27 ساعت 11 و 41 دقیقه و 55 ثانیه
...!!!توضیحات ظریف درباره نقش دیپلماسی در جلوگیری از جنگ در ادلب
وزیر امورخارجه در توییتی به نقش دیپلماسی در تبدیل جنگ در ادلب به تعهد قوی در مقابله با افراطگرایی تروریستی اشاره کرد و نوشت: دیپلماسی اثر دارد .
تاریخ دوباره در حال تكراره این بار هم كه با پیروزی فقط یك ضربه شمشیر فاصله دارم آقایون با دیپلماسی(بخوانید قرآن سر نیزه) جلوش رو میگیرن !! حالا كه تروریستها محاصره شدن و كار داره تمام میشه دشمنان داخلی و خارجی دست به دست هم شدن .... حتما نیاز نیست كارد به استخوان مردم برسه تا این دولت بتونه جام زهر رو به آقا بده با یه دیپلماسی(بخوانید خیانت) ساده برجام منطقه ای رو اجرا میكنن
خدایا خروج سید خراسانی را برسان
پاسخ : ان شاء الله تعالی
منتظر
1397/06/27 ساعت 11 و 12 دقیقه و 59 ثانیه
کله و شکایت از خدا و امام زمان استغفرالله ما کی هستیم چی هستیم که اینجوری حرف بزنیم .اقا امام حسین در صخرای کربلا در اوج نامردمی میفرماید خدایا وقتی میبینم این جفا در محضر تو صورت میگیرد ارامش پیدا میکنم یا حضرت زینب در جواب یزید میفرماید جز زیبایی ندیدم .دوستان حواستان باشد یاران واقعی امام گمنام هستند .
پاسخ : درود بر شما
مهدی م
1397/06/27 ساعت 08 و 37 دقیقه و 44 ثانیه
به نبی خدا اهانت شد، به ناموس خدا حضرت زهرا بی احترامی شد، به علی مرتضی جفا شد، به حسن مجتبی جام زهر داده شد، علی اکبر حسین ارِباً اربا شد، علی اصغر حسین سراز تن جدا، عباس علی......
صبر خدا خیلی زیاده، شاید هنوز زمان لازمه تا عده ای حق و باطل رو تشخیص بدن.
خدا 11 امام و راهنمای خودشو برای هدایت این جماعت فرستاد و گناهان و هوا و هوس و بی بصیرتی خلایق باعث شد تمام امامان به قتلگاه برن. به نظر شما الان ما میتونیم ادعا کنیم که امام زمان بیاد و قربانی گناهان و بی وفایی ما نشه. من که خودم خیلی با امام زمان عهد بستم و شکستم. خدا تا از وفای ما به مهدی زهرا مطمئن نشه فرج حاصل نمیکنه پس ما باید هرچه زودتر توبه کنیم و با عمل نشون بدیم که مثل کوفیان پشت امام زمانمون رو خالی نمیکنیم.
تازه غربالگری شروع شده... توی همین شهر خودمون نیشابور یکی از اعضای شورای شهر به عزاداران حسینی توهین کرد و باعث شد مردم نیشابور دیروز راهپیمایی برگزار کنن و اعلام برائت از این کوردلان.
خدایا به حق خون های پاکی که در کربلا ریخته شد ما را ببخش و هدایت کن و فرج امام زمانمون رو برسان
پاسخ : تشکر از مهدی عزیز
بشارت
1397/06/27 ساعت 03 و 46 دقیقه و 54 ثانیه
پیام پایینی یک درد ودل عاشقانه با خدا وولی خدا بود
یک وقت سوتفاهمی پیش نیاد،علت عدم ظهور گناهان ما است وبس.
پاسخ : این تذکر نه به فقط به شما بلکه برای همه ماست مواظب باشید .این مسئله ربطی به کامنت و این چیزها ندارد .من احساس خطر می کنم از رویش چنین افکاریاس الودی در اذهان مومنان
می دانید که یاس نوعی شرک است ؟
کسی که نمی خواهد مشرک شود
بشارت
1397/06/27 ساعت 02 و 20 دقیقه و 13 ثانیه
گلایه وشکوه استاد رائفی پور از خدا وامام زمان:
این ملت دیگه باید چکار بکنن تا تو بیایی آقا،40 ساله همه جوره پای ولایت فقیه ایستادن اگر امام معصوم باشه که دیگه جای خود داره،خدایا ما هزار سال دیگه هم صبر می کنیم ولی بی انصافی هستش.
-------------------------------------------------------------------------------
خدایا من کاربر بشارت هم از تو گله وشکایت میکنم که مردم یمن سه سال است دارن از گرسنگی برگ درختان را میخورند وسازمان ملل اعلام کرده که اگر در روزها وماه های آینده به آنها کمک نشه 9 میلیون از آنها خواهد مرد،خدایا تو که بی رحم نبودی مگر نگفتی من اجر نیکوکاران را ضایع نمی کنم،پس چی شد،کدوم ملت هایی در تاریخ برای رضای تو این همه جنگیدن ومقاومت کردن،پس انصافت چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا از صبرت به رحمت ومهربانی ات شکوه وگلایه میکنیم.
پاسخ : ان نصر الله قریب
دوستان را به صبر و امید دعوت می کنم و خواهش می کنم از قواعد مالوف شکوه خارج نشوند چرا که مقدمه شرک است .
گلایه هم می کنید با حفظ چارچوب ها و قواعد باشد و خدای نکرده اگر انسان به دایره مصلحت الهی و قدرت تغییر او شک کند شرک جلی است .حواس همه ما جمع باشد
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج