1397/07/10  ساعت 00 و 00 دقیقه و 50 ثانیه    ویرایش: 1397/07/10 ساعت 00 و 06 دقیقه و 10 ثانیه
توسط:

حمله سپاه اسلام به مقر نیروهای تکفیری داعش یکبار دیگر نشان داد که دوران بزن و در رو برای دشمنان ایران پایان یافته است.چه حجم و قدرت این نیروها کوچک باشد و چه ابعادی منطقه ای و جهانی داشته باشد اگر به ایران تعرضی کنند با پاسخ قاطع و مرگ ناگهانی مواجه خواهند شد .
امروز لانه مزدوران و پیاده نظام ماسون های حاکم بر جهان بوسیله موشک و پهباد به اتش کشیده شد تا هم خود حمله و هم دقت و نقطه زنی بالایش پیامی به امریکا و اسرائیل و ال سعود باشد ، قبل از انکه پیامی برای پیاده نظام استکبار برساند.
این حمله برای اسرائیل پیامی فوری داشت تا بفهمد وقتی ایران می گوید تل اویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد ، بر روی زمین چگونه عملی می شود.ضمن تبریک این حمله به مردم مخصوصا مردم اهواز و خانواده شهدای حمله اخیر این را هم تکرار کنیم که فرماندهان اعلام کردند پاسخ های بیشتری در راه است.

   


نظرات()  
سعید
1397/07/14 ساعت 19 و 13 دقیقه و 22 ثانیه
در جواب به دوستمان که فرموده اند "fatf قطعا تصویب نخواهد شد چون ملت، مراجع و مسئولین بیدارند"، باید عرض شود که نظر دو گروه اول که اصولاً فقط در آستانه انتخابات اهمیت دارد! منظور از مسئولین هم اگر روسای محترم سه قوه، اعضای هیئت دولت و نمایندگان مجلس است، اتفاقا اکثرشان یا خواب تشریف دارند یا خودشان با بنابر مصالحی به خواب زده اند!
خیلی روشن است که اگر حکم حکومتی رهبر انقلاب در این مورد صادر نشود و یا پیرمردهای محترم شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلت را هم چرت مصلحتی فرا بگیرد، FATF حتما تصویب خواهد شد.
پاسخ : دوستان در استفاده از برخی کلمات که لزومی به استفاده از انها وجود ندارد حتما امساک کنند تا موضوع دارای حساسیت نشود .در همین کامنت پیرمردهای و چرت مصلحتی اصلا لزومی نداشت .
پست تازه منتشر شد
جعفر
1397/07/14 ساعت 18 و 58 دقیقه و 22 ثانیه
نظر رهبری در مورد fatf روشنه و علنا نیز ابراز شده . درک درستی از نظرات برخی دوستان که یکی به نعل و یکی به میخ میزنند ندارم !!
علی ر
1397/07/14 ساعت 15 و 32 دقیقه و 19 ثانیه
توافق هند و روسیه برای کنار گذاشتن دلار
هند و روسیه اعلام کردند از استفاده از ارزهای ملی به‌جای دلار در مبادلات تجاری خود حمایت می‌کنند

بیشتر کشور های جهان دارند مبادلات خودشون با کشور های همجوار و دور را با پول ملی کشورشون انجام می دن.
نفوذ‌ و فشار اقتصادی آمریکا به دیگر کشور ها براساس دلار
در حال فروپاشی تست اما ما دنبال تصویب کردن fatf
هستیم!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ : اف ای تی اف یک نهاد شفافیت مالی است که به خودی خود اشکالی ندارد ولی چون به ابزار سوء استفاده قدرتها منجر می شود قابل نقد است .در نهایت به نظر من ایران عضو این نهاد خواهد شد چون فشار برای قبول ان زیاد است.
سلطه دلار همانطور که دوستان می دانند از خطوط قرمز بی برو برگرد حاکمان دنیاست ولی امدن ترامپ و لوث شدن مسئله تحریم کشورها باعث شده ابهت دلار در بین مردم دنیا شکسته شود و این خبر خوبی است برای ما
علی ر
1397/07/14 ساعت 13 و 26 دقیقه و 54 ثانیه
باید یه نکته ای در رابطه با وضعیت غرب خاورمیانه عرض کنم.
بعد از نابودی اسرائیل به دست جبهه مقاومت که بسیار نزدیک است به نظر من تفکری نزدیک به تفکر سلفی ها بر فلسطین
و شاید سوریه حکمفرما شود و پیروزی شیعه را به اسم
خودشان تمام کنند و به نظر من بعد از نابودی اسرائیل
انتقام خانه نشینی امام علی (ع) و ستم به ایشان و اهل بیتش از آن کسانی که پیرو تفکر ابوبکر و عمر و عثمان هستند(لعنته الله علیهم) به وسیله ایران و حزب الله گرفته می شود. منظور از انتقام جنگ ایران با ارتش سفیانی و هلاکت آنان و سپس انتقام اصلی به وسیلهامام زمان است.
امروز شنبه مفتی اعظم سوریه در سخنانی در قنیطره که نزدیک به جولان اشغالی است این پیروزی را مدیون ارتش سوربه و نه ایران دانست اما نکته خوشحال کننده این بود که
ایشان آزادی قدس و فلسطین را در آینده ای نزدیک خبر دادند.
به هر حال هر که از اسلام وهابی به اسلام ناب محمدی برگردد
بخشیده می شود.
این خلاصه ای بود از پیش بینی بنده از وضعیت آینده خاورمیانه.
پاسخ : احتمال چنین اتفاقی کم نیست .یکی از اسراری که برای من تاکنون حل نشده علت حمله سفیانی یا تسلط سفیانی بر محلی است که یهودیان به ان بر می گردند.چگونگی این اتفاق یک راز است یا یک معمای سخت است .ممکن است همانطور باشد که تو گفتی و من هم تقریبا همینطور فکر می کنم
تشکر از شما
یعقوب
1397/07/14 ساعت 11 و 50 دقیقه و 11 ثانیه
البته این فقط یک احتمال است و مطمئنا قطعی نیست
یعقوب
1397/07/14 ساعت 11 و 25 دقیقه و 58 ثانیه
۸ شهریور ۱۳۹۹ منظور بود
یعقوب
1397/07/14 ساعت 11 و 24 دقیقه و 28 ثانیه
مطلب بسیار بسیار مهم !!!
سال خروج سفیانی رجب ۱۴۴۱ قمری (اواخر ۱۳۹۸ و اوایل ۱۳۹۹ هجری شمسی)
سال ظهور امام زمان[۳ ماه بعد از خروج سفیانی] ( جمعه ۲۳ رمضان ۱۴۴۱ برابر با ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) >>>> در صورتیکه هلال ماه رمضان ۱ روز زودتر دیده شود که سال ۱۳۹۸ کبیسه است که احتمال دارد بر رویت هلال تاثیر بگذارد و رمضان ۱ روز جلو بیوفتد
سال قیام امام زمان [حدود ۳ ماه بعد از ظهور و ۶ ماه بعد از خروج سفیانی ]( شنبه ۱۰ محرم ۱۴۴۲ برابر با ۸ شهریور ۱۴۴۲)
جعفر
1397/07/13 ساعت 22 و 17 دقیقه و 18 ثانیه
سلام. ممنون از آقا مجتبی و آقا سعید که درد دلشون رو صادقانه نوشته اند . این درد من هم هست و شاید درد بسیاری دیگر و البته ممنون از مرد سیاه پوش! بابت توضیح مفید و درستی که داده اند . روزگار عجیبی شده . خدا خودش عاقبت همه منتظران حضرت قائم رو ختم به خیر کنه . خدا خودش این قوم به خواب رفته رو بیدار کنه . واقعا نگهداشتن ایمان شده مثل نگه داشتن یک تکه زغال داغ در مشت . سخت شده کار و ظاهرا سختتر هم قراره بشه . در حق هم دعا کنیم رو سفید باشیم در پیشگاه خدا و ولی خدا . ارادتمند
مرد سیاه‌پوش
1397/07/13 ساعت 21 و 51 دقیقه و 13 ثانیه
حمایت رهبری از روحانی و اینکه دنبال کردن برکناری روحانی بازی در زمین دشمن است به نظر میاد برای دوست‌داران انقلاب تبدیل به شبهه شده. بهتر دیدم در این مورد یک توضیحی بدم.
ببینید دوستان در شرایط حاضر هدف اولیه آمریکا براندازی نیست، البته که اونها به شدت علاقمند به این رخداد هستند ولی درخواست مکرر ترامپ برای مذاکره نشان دهنده این هست که هدف اولیه اونها کنترل کردن جمهوری اسلامی است.
با برکناری روحانی در شرایط اقتصادی امروز، با وجود هزاران جاسوس در بدنه جمهوری اسلامی و قدرت خیره کننده رسانه‌های معاند شرایطی مشابه انتخابات سال 92 رقم خواهد خورد. مناظره‌های انتخاباتی بار دیگر صحنه به تصمیم گیری برای مذاکره تبدیل خواهد شد که احتمال سرکار آمدن دولتی رادیکال با رویکرد سازش و مذاکره مجدد با توجه به شرایط امروز کشور بسیار بالا خواهد.
این پازلی است که آمریکا آن را طراحی کرده که البته طرح پیچیده ای هم نیست زیرا که قبلن آمریکا آن را برای شوروی بکار برده و نتیجه آن سرکار آمدن یلتسین بود.
شهید ثالث
1397/07/13 ساعت 21 و 18 دقیقه و 06 ثانیه
از دوستان تمنا میكنم هم خویشتندار باشند و هم جامع نگر

جمهوری اسلامی تنها امید مومنین برای نجات از مستكبرین جهان است و سید حسن نصرالله نیز به صراحت و چندین بار به این واقعیت اذعان كرده اند

به همین دلیل نیز دشمنان تمام همت خود را برای مقابله با جمهوری اسلامی بكار بسته اند بطوری كه آنقدر خائن و نفوذی در بدنه دولت و نظام جا داده اند كه در تاریخ حكومتها كم سابقه است

فلذا هم باید حواسمان به خائنین باشد و هم حواسمان باشد طوری حرف نزنیم كه حرف ما بجای خائنین، كلیت نظام و جمهوری اسلامی را شامل شود كه اگر اینطور شود ما هم همان رفتار و گفتاری را خواهیم داشت كه منافقین میخواهند و عملا در مسیر آنها حركت خواهیم كرد
پاسخ : بعضی دوستان یا دوست نماها سعی می کنند حرف های فتنه انگیزانه خود را در قالب های زیبا و با اسم بردن و تجلیل از رهبری بزنند که این کارها نفاق است .اینکه بخواهیم با نادانی و نااگاهی حکومت معاویه و امام علی ع را یکسان تلقی کنیم غلط است و اتهام ظلم به حکومت امام علی خروج از مذهب است .به هر حال ما به چنین مباحثی نیاز نداریم و فریب اسامی را هم نمی خوریم
سعید
1397/07/13 ساعت 20 و 21 دقیقه و 05 ثانیه
ناراحتی برادرمان مجتبی بجا و قابل درک است. سکوت در برابر اینهمه بی کفایتی، نفاق، ظلم و تبعیض از مدیران دولت اسلامی (!) کافی است. همه مان کسانی را میشناسیم که بعد از 40 سال خویشتنداری تحت عنوان "در نظر گرفتن مصالح نظام اسلامی" دیگر صبرشان تمام شده است.
زندگی بسیاری از مدیران چپ و راست هیچ نسبتی با اسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی ندارد و اگر خودشان هم ظاهر موجهی داشته باشند، نقاقشان در زندگی فرزندانشان آشکار شده است.
نجات نظام جمهوری اسلامی جز با پاکسازی این جماعت منافق ممکن نیست. اشاره اخیر رهبر انقلاب به آیه ای از قرآن که "همراهی منافقین با مومنین در جنگ با دشمن را فقط عامل سستی و تفرقه بشمار میآورد" امیدبخش و حاکی از اراده ایشان برای حرکت در جهت حذف جریان نفاق است. امید که پروردگار بزرگ اسباب این امر مهم را فراهم آورد.
شادی بزرگ
1397/07/13 ساعت 20 و 20 دقیقه و 47 ثانیه
امسال اربعین از همه سالها پرشورتر خواهد بود قطعا...مسلمانان نشان داده اند هر موقع در سختی ومشکلات اقتصادی هستتد بیشتر به فکر اهل بیت ودین هستند.
علی ر
1397/07/13 ساعت 16 و 57 دقیقه و 57 ثانیه
کلیپ تهدید نتانیاهو توسط سلامی
https://mehrnews.com/news/4421289
علی ر
1397/07/13 ساعت 16 و 56 دقیقه و 02 ثانیه
این پیام خوشحال کننده را حسین سلامی جانشین فرمانده
کل سپاه در همایش اقتدار عاشوراییان که دیروز پنشنبه برگزار شد بیان کرد.
ان شاءالله نابودی اسرائیل را به زودی زود در بیت المقدس
جشن می گیریم.
علی ر
1397/07/13 ساعت 16 و 51 دقیقه و 34 ثانیه
جانشین فرمانده کل سپاه خطاب به نتانیاهو: شنا کردن در مدیترانه را تمرین کن چرا که به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید.

1397/07/13 ساعت 14 و 12 دقیقه و 44 ثانیه
مجتبی خوش به حالت كه امسال مشكل مالی داری سالهای قبل مشكل مالی نداشتی تونستی بری كربلا ولی كسانی هستند كه وضعشون از تو بدتره ولی اینجوری صحبت نمیكنند و موضع نمیگیرن

كسی كه كربلایی باشه از كلماتی مثل توله و مانند این در وبلاگ و اینجور جاها استفاده نمیكنه
پاسخ : کامنت مجتبی تاسف بار بود و از دوستان می خواهم خویشتن دار باشند و از کوره در نروند .مشکلات همیشه بوده و هست باید ساخت
مجتبی
1397/07/13 ساعت 09 و 45 دقیقه و 05 ثانیه
با سلام و تسلیت شهادت حضرت امام سجاد زین‌العابدین علیه‌السلام.
متاسفانه بی کفایتی ها و بعضاً خیانت‌ها و سنگ اندازی های هدف دار در دولتین عراق و ایران، باعث کاهش زائران اربعین حسینی علیه‌السلام شده، ننگ بر اون دزدان و مفت خورانی که میلیون‌ها تومان در ماه حق اوقات فراغت توله هاشون رو میگیرن، بعد ما به دلیل مشکل مالی ، امسال نمیتونیم بریم کربلا.
یا اباعبدالله، خودت ظالمین رو ریشه‌کن کن.
الا لعنة الله علی القوم الظالمین.
شادی بزرگ
1397/07/12 ساعت 22 و 38 دقیقه و 49 ثانیه
فوری/برنامه شبکه افق
با موضوع :ترامپ آخرین رئیس جمهور آمریکا
هم اکنون از شبکه افق
شهید ثالث
1397/07/11 ساعت 20 و 29 دقیقه و 04 ثانیه
چند روز گذشته ایام پیروزی های متعدد برای جمهوری اسلامی ایران بود كه یادآوری آنها خالی از لطف نیست:

افزایش قیمت جهانی نفت
بمباران فرودگاه دبی امارات بدست انصارالله
شلیك موفقیت آمیز موشك به مراكز داعش بیخ كوش پایگاه آمریكا
منزوی شدن آمریكا در سازمان ملل و همچنین شورای امنیت و ناتوانی در جبهه سازی علیه ایران
مفتضح شدن نخست وزیر اسرائیل در ماجرای دارقوزآباد و همچنین ماجرای فرودگاه بیروت
سفر شكست خورده محمد بن سلمان به كویت برای جلب همكاری در افزایش تولید نفت به قصد كاهش قیمت آن، پس از تحقیر بیسابقه شاه عربستان توسط ترامپ
سقوط قیمت دلار در كشور و ایجاد یك فضای روانی مثبت به رغم جوسازی سنگین منافقین
رای دادگاه لاهه علیه آمریكا كه صرف نظر از نتیجه آن، یك پیروزی حقوقی برای ما بود،

و به این جمع اضافه میكنیم پیروزی تیم پرسپولیس در مقابل السد در دوحه

امیدواریم این پیروزی ها همچنان ادامه داشته باشد
یالثارات الحسین
1397/07/11 ساعت 20 و 20 دقیقه و 32 ثانیه
بدون واهمه!

#واهمه_نمی‌کنم_و_می‌گویم!

دو تحلیل بسیار مهم و دقیق از هرآنچه که باید در مورد #FATF و #مراسم_فردا_در_آزادی بدانید تا چند ساعت آینده بر روی کانال «انقلاب ۵۷ بدون روتوش» قرار خواهد گرفت!

دوستان خود را فرابخوانید؛ زیرا مطالب بسیار متفاوت‌تر و جدی‌تری در مورد #FATF بیان خواهد شد!.

#متحد_شدن_مردم
#انقلاب_۹۷
#در_پازل

@Citizenshiprights57
مهدی
1397/07/11 ساعت 18 و 55 دقیقه و 44 ثانیه
یا اباصالح المهدی ادرکنا ادرکنا ادرکنا ای خاتم ولایت و امامت و نبوت و ازادگی ای امید زهرای مرضیه ای شبیه محمد مصطفی ای نور دیده ی علی مرتضی اقا جان ظهور کن تورو ب خدا ظهور کن ما همه عباس تو ایم ای خورشید ولایت
شادی بزرگ
1397/07/11 ساعت 17 و 41 دقیقه و 24 ثانیه
فردا مقام معظم رهبری در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی سخنان وبشارت های مهمی خواهند گفت،حتی اگر شده سینه خیر خود را به ورزشگاه آزادی برسانید،شاید این اخرین فرصت برای عهد با ولایت وتوبه قبل از ظهور باشد.
علی ر
1397/07/11 ساعت 13 و 06 دقیقه و 24 ثانیه
دکمه شلیک موشک ها علیه داعش را پدر شهید "طاها اقدامی" زد.
‏پدر شهید ‎#طاها_اقدامی: قبلش موشک رو بوسیدم، سردار حاجی زاده هم مثل شیر ایستاده بود


فتنه اکبر
1397/07/11 ساعت 10 و 02 دقیقه و 40 ثانیه
سلام آقای روح الله.
این تفکر انجمن حجتیه است که میگوید باید قحطی وفساد وظلم زیاد بشه تا ظهور اتفاق بیفته،ولی از نظر شیعه هر چقدر که مسلمانان از لحاظ روحی،نظامی واقتصادی قوی تر باشند بیشتر احتمال ظهور است.....برای همین اربعین بهترین راه برای زمینه سازی ظهور است چون نشانه وحدت وقدرت مسلمانان است،پس باید هر کاری از دستمان بربیاد برای بهتر شدن مراسم اربعین انجام دهیم.
علی ر
1397/07/11 ساعت 09 و 43 دقیقه و 05 ثانیه
دهقان: عامل افزایش قیمت دلار در ماه‌های اخیر اجرای الزامات FATF بود
عضو کمیسیون حقوقی مجلس:
سعید
1397/07/10 ساعت 23 و 36 دقیقه و 11 ثانیه
علی رغم کاهش قابل توجه قیمت ارز در بازار آزاد، بنظر میرسد که اگر دولت موفق به تثبیت قیمت شود (یا اساسا بخواهد که اینکار را انجام دهد!) بسیار بعید است که قیمت دلار کمتر از 10 هزار تومان باشد. یعنی هنوز هم افزایش حدود 3 برابری قیمت ارز در طول یکسال را داریم و گریزی از آن نیست. در واقع بازار آزاد فقط حدود 10 درصد نیازهای ارزی کشور را تأمین میکند و بیشتر مایحتاج مردم تاکنون با ارز حداکثر 9 هزار تومانی وارد شده است.
امیدواریم تثبیت قیمت ارز اتفاق بیافتد زیرا بیثباتی قیمتها بمراتب مهلکتر از افزایش قیمت است.
یک نکته مهم اینستکه نه افزایشهای عجیب و غریب نرخ دلار در ماههای اخیر دلایل اقتصادی واقعی داشته و نه کاهش ناگهانی آن در 2 روز اخیر. متأسفانه دلایلی در دست است که شرایط تغییر مهمی نکرده و به احتمال زیاد افزایش دوباره نرخ ارز در بازار آزاد شاهد خواهیم بود.
نکته دیگر اینکه همگام با افزایش نر ارز از ابتدای سال شاهد افزایش بیسابقه در بازار سهام بوده ایم (تا حدود 2 برابر) که این افزایش هم برخلاف تبلیغات دولتیها و رسانه های وابسته به دولت و البته صدا و سیما، بهیچ عنوان یک افزایش سازنده و واقعی نبوده و صرفا بازخورد تغییر نرخ ارز بوده است. کما اینکه امروز همزمان با افت قیمت ارز، بزرگترین سقوط تاریخی شاخص بورس (حدود 10 درصد) را شاهد بودیم.
باید قبول کنیم که بانکداری چیزی جز یک نسخه بزک شده "رباخواری" نیست و بازار بورس نیز صورت مدرنیزه شده "قمار" است.
فتنه اکبر
1397/07/10 ساعت 23 و 25 دقیقه و 16 ثانیه
فتنه اکبر در نطفه خفه شد!!!!
عملکرد مردم در این فتنه اقتصادی عالی بود!!!!!!
جعفر
1397/07/10 ساعت 23 و 08 دقیقه و 15 ثانیه
جناب شهید ثالث در اینکه این مملکت صاحب داره شکی نیست . منظور من تحلیل میدانی تحولات هست برادر . بالا کشیدن دلار و پایمال شدن ارزش پول ملی با این شدت و حدت مشکوک بود و بوی خرابکاری عمدی میداد این سقوط آزاد یه شبه هم مشکوکه . حداقل برای من قابل هضم نیست مهمترین سوال اینه که دولت قابل اعتماده یا نه ؟ هر کی تحلیلی داره لطف کنه بگه .
روح الله
1397/07/10 ساعت 22 و 37 دقیقه و 29 ثانیه
آقای امیر علی یه سوال داشتم اینکه برای ظهور حتما باید بحران شدید اقتصادی و قحطی بشه یعنی اگه وضعیت اقتصادی خوب بشه ظهور حالا نیست ممنونم اگه جواب بدین
پاسخ : این دو لازم و ملزوم هم نیستند ولی با توجه به ترسیمی که وجود دارد مشکلات بشریت به غایت می رسد
شهید ثالث
1397/07/10 ساعت 22 و 26 دقیقه و 08 ثانیه
آقا جعفر،

تحلیل قوی اینه كه این مملكت صاحب داره و هرچقدر هم اوضاعش خراب بشه كارش به فروپاشی نمیكشه
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج