1397/09/10  ساعت 22 و 18 دقیقه و 29 ثانیه    ویرایش: 1397/09/10 ساعت 23 و 10 دقیقه و 01 ثانیه
توسط:

در روزهای اخیر جاهلان مزد بگیر دشمن جبهه مقاومت مجددا وبلاگ صبح قریب را آماج جهالت و بد دهنی قرار دادند و حقیقت شیطانی و ضد بشری خود را اشکار نمودند و دشمنی خود با منطق و اخلاق و گفتگو را به نمایش گذاشتند که بدین وسیله اعمال انها از نظر ما محکوم است لکن ما مقابله به مثل نمی کنیم و صبورانه به راهمان ادامه می دهیم.

در ماه های اخیر حساسیت شرایط منطقه از دیده ها پنهان نیست و هر روز اتفاقی تازه می افتد و جهانخواران از حرکت رو به جلوی جریان مقاومت و انتظار در نگرانی عظیم و هول و هراسی تاریخی انها را فرا گرفته و سلطنت هزاران ساله خود را در خطر حتمی می بینند برای همین فشارها بر راس جبهه مقاومت و انتظار افزایش یافته و تمام توانشان را به میدان عمل اورده اند.
حجم عظیمی از سلاح که تجمیع این مقدار اسلحه در منطقه در هیچ برهه ای سابقه نداشته نشان می دهد دشمن خود را برای جنگ قطعی اماده و مهیا می سازد .انها برای این نبرد تاریخساز تمام ثروت خود و متحدان منطقه ای و جهانی خود را به میدان اورده اند و حجم خرید اسلحه توسط  کشورهای منطقه و حجم ارسال اسلحه و نیرو به اسرائیل و اردن هیچگاه حتی در زمان جنگ جهانی دوم و بعدها جنگ اعراب و اسرائیل و جنگ امریکا و عراق به این شکل و با این کمیت و کیفیت سابقه نداشته است .
برغم این مسائل نگران کننده ما امیدوارانه چشم انتظار جرقه اغاز اختلاف در آل سعودیم که کلید اغازگر اختلافات خواهد بود و باعث پریشانی و از بین رفتن مرکزیت دشمنان در منطقه خواهد بود.ما در گذشته شخصیت ترسو و مردد افرادی چون احمد و متعب و ولید و بن نایف و غیره را برای دوستان تشریح کرده بودیم که گزارشات اخیر صدق کلام ما را اثبات نمود .لهذا ضمن مهم بودن حوادث مختلف منطقه ای و جهانی ،انچه اهمیت حیاتی برای تکیه زدن بر رکن ابراهیمی دارد ، اغاز اختلاف و دو دستگی و تشتت و تفرق بین ال سعود است که به اذن الهی این اتفاق نزدیک تر از همیشه است و ما همین امسال و سال اینده منتظر ان هستیم ان شاء الله تعالی 
متاسفانه از این سو به سبب دولت لیبرال متمایل به غرب  مردد غیر تصمیم گیر و غیر قاطع ، فرصت ها در حال از دست رفتن است و ممکن است خدای نکرده جبران این مسئله به این سادگی ها امکان پذیر نباشد .اطمینان جریان مقاومت و انتظار البته به وجود ذی قیمت رهبری گرانقدر ، این کشتیبان ، این شاخص حق  از باطل است که مومنانه و مظلومانه ناملایمتی ها را تحمل می کند و چشم به مولایش امام زمان عج دارند .

رهبر ایران مصداق حقانیت و حقیقت انسانیت امروز است و اوست که تمام مقدمات ظهور را محقق و مهیا خواهد نمود.بدون شک او سید خراسانی ما خواهد بود و در این به اذن حق هیچ تردیدی نداریم.دهها میلیون انسان ازاده و شجاع به این روحانی پاکباخته چشم دوخته اند .او شیاطین فراماسون حاکم بر دنیا را با حکمت و شجاعت خود گیج کرده است .این را فردی چون من می گوید که هرگز تا روز ظهور نام و فامیل خودم را افشا نمی کنم(اگر تا انروز زنده ماندم) بنابراین هیچ درخواست مادی و مقام و منزلتی از این سخنانم ندارم .
لذا به ریسمان الهی که در وجود مقدس سید علی خامنه ای امام و جلودار قافله ظهور متجلی است چنگ بزنیم و بدانیم بدون او ظهوری نخواهد بود.

   


نظرات()  
احمد
1397/09/16 ساعت 02 و 51 دقیقه و 29 ثانیه
سلام
جناب علی ر
ناسا سالهاست که داره هشدار میده ولی بعد می بینی که تکذیبش کردند یا یه تاریخ دیگه ای برای نابودی کره زمین تعیین می کنند مثل اون قضیه 2012 و...
البته صد در صد کره زمین نابود خواهد شد ولی نه الان و نه به این زودی. امکان این که در نزدیکی ظهور اتفاقی برای زمین بیفته هست مثل برخورد یه سیاره کوچک که حداقل برای منطقه ای محدود باشد که باعث اختلال در وضعیت زمین شود. و این طور نیست که زمین و زمینیان را نابود کند. هنوز قرار است مهدی عج الله ظهور کند آرزوی مومنان را که برقراری عدالت است برآورده کند ایشان قرار است حکومت کند و خداوند برکت خود را بر ما نازل خواهد کرد و مستضعفان زمین را به ارث خواهند برد و ...ان شا الله
هر چند تمایلی به زنده ماندن در این زندان مخوف ندارم ولی از خداوند خواسته ام تا مهدی عج را ندیدم جان مرا نگیرد دعا کنید که این طور شود.
پاسخ : سلام
موعد نبرد بزرگ شیعیان علوی با یهودیان و شیاطین اخرالزمان لحظه به لحظه نزدیک تر می شود و دور نیست که طلیعه اغازین این انفجار بزرگ خود را نشان بدهد.باید اماده شویم تا در ماههای اینده خود را به سلاح ایمان و توکل مجهز نمائیم .این نبرد مقدماتی دارد و تا رسیدن به نقطه نهایی نبردهای عظیمی رخ خواهد داد که به توفیق خدا ما را در متن این حوادث خواهید دید و اگاهی رسانی و اطلاع رسانی را بعنوان یک وظیفه مهدوی به امید خدا انجام خواهیم داد
علی ر
1397/09/15 ساعت 10 و 19 دقیقه و 56 ثانیه
شما اگر حساب بکنید، می بینید آنچه که بشر آزادی ازدست داده، برای به دست آوردن آزادی برای خودش تحصیل کرده، بشر آزادی سلب کننده همان هارا به صد درجه قوی تر تحصیل کرده است؛ اگر تشکل ( غرب و آمریکا) را در نظر بگیرید، تشکل آن ها خیلی بیشتر است؛ وحدت و اتحاد (آن هارا) را در نظر بگیرید، اتحادشان خیلی قوی تر است؛ ( همانطور وسیله آنان اعم از وسیله نظامی و جاسوسی و اقتصادی و ...)
(بخشی از کتاب آزادی انسان ها از شهید مطهری)
علی ر
1397/09/15 ساعت 09 و 59 دقیقه و 46 ثانیه
این خبر برای چهار روز پیش است
علی ر
1397/09/15 ساعت 09 و 56 دقیقه و 42 ثانیه
فوری
ناسا امروز هشدار داده که یک سیارک به طول ۲۷ متر و با قابلیت بالقوه نابودی حیات، در حال حرکت به سمت کره زمین است.
این سیارک که ارتفاعی بیش از یک خانه دوطبقه را دارد، توسط ناسا سیارک ۲۰۱۸ WN نام گرفته است. انتظار می رود این سیارک در ساعت ۱۱:۴۹ دقیقه صبح به وقت گرینویچ به نزدیکترین فاصله خود با کره زمین برسد.

سعید
1397/09/15 ساعت 05 و 38 دقیقه و 45 ثانیه
ماجرای به ظاهر خودکشی ژنرال آمریکایی (فرمانده ناوگان پنجم آمریکا مستفقر در بحرین و بنوعی فرمانده اصلی ارتش آمریکا در غرب آسیا) مسئله ای بسیار مهم در هفته قبل بود که بسیار مشکوک و دارای ابعاد مهمی است.
گفته میشود وی از فرماندهان متمایل به جناح چپ بوده و از دولت ترامپ فرمانپذیری چندانی نداشته است. تلاش برای ایجاد درگیری نظامی با هواپیماهای روسی در آسمان سوریه از جمله مواردی است که به وی نسبت داده میشود.
بعنوان محتملترین گزینه بنظر میرسد که وی بوسیله عوامل امنیتی دولت ترامپ حذف شده است.
دوستان توجه کنند که درگیری ملی گرایان آمریکا (در حال حاضر با محوریت ترامپ) با گلوبالیستها (بخش عمده رهبران دمکرات و بخشی از جمهوریخواهان و البته در اصل صاحبان کمپانیهای چندملیتی) مسئله ای بسیار مهم است که شاید آینده سیاسی آمریکا و جهان را رقم بزند.
متأسفانه ما در ایران نسبت به برخی از مهمترین مسائلی که در جهان در جریان است در بیخبری و بیتوجهی محض بسر میبریم و از این جهت نسبت به پدرانمان در ابتدای قرن بیستم پیشرفت چندانی نداشته ایم!
رهگذر
1397/09/14 ساعت 22 و 39 دقیقه و 13 ثانیه
یكی از فرماندهان نظامی انصارالله ادعا كرد كه فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریكا هنگام موشك باران پایگاه ائتلاف سعودی توسط انصارالله در نجران حضور داشته و در اثر اصابت موشك كشته شده است، ولی آمریكا برای اینكه حضورش را در جنگ یمن تایید نكند ادعا كرده او در خانه اش خودكشی كرده است

اگر این خبر صحت داشته باشد ضربه ای موثر و مستقیم از طرف انصارالله به امریكا است
علی ر
1397/09/14 ساعت 15 و 05 دقیقه و 05 ثانیه
به نظر شما اگر صادرات نفت ایران در ماه های آینده به کمترین
حد خودش برسد آیا باید شاهد خودنمایی سپاه در خلیج فارس بود؟
1397/09/14 ساعت 06 و 04 دقیقه و 47 ثانیه
سلام علیكم
خطاب به آقای بدون نام؛
شما خیلی نگران ایرانیها برای شناخت یمانی نباشید، ما الحمدلله رهبری حكیم و دانا و بعد از ایشان بزرگان دینی داریم كه برای تشخیص راه از بیراهه و حق از باطل به أیشان اقتدا میكنیم. پس هروقت موعدش بشود گوش بفرمانیم و تابع.
1397/09/14 ساعت 02 و 07 دقیقه و 08 ثانیه
با سلام می دانم که رهبر را دوست می دارید ولی سید یمانی از او حق تر است اگر باور نمی دارید بروید از احادیث بپرسید خیلی ساده است اطاعت از یمانی بر همه واجب است نه خراسانی البته خراسانی هم حق است ولی نه به اندازه یمانی. متاسفانه ما ادمهای حرف گوش کنی نیستیم و به حرف دلمان بیشتر گوش می دهیم تا به عقلمان. به همین دلیل ایرانیان دوستار خراسانی خواهند بود و اندک افرادی هم دوستار یمانی. من نمی گویم خراسانی را رها کنیم می گویم یمانی را نیز دریابیم تا آخر آن حدیث شامل حالمان نشود. امیدوارم این حرف های برادرتان را بپذیرید. می دانم که حرفی برای دفاع کردن دارید ولی یادتان باشد وقتی حدیث می گوید: (بر هر مسلمانی واجب است از یمانی اطاعت کند)شامل مسلمان ایران هم است. و فقط در یمن و عراق خلاصه نمی شود.
پاسخ : سلام
ما هم معتقدیم پرچم یمانی هدایت امیزتر است ولی در مصداق یمانی حقیقی باید تامل کنیم و اگر یمانی حقیقی بیاید با خراسانی دو پیکان برای حرکت نیروهای جبهه حق تشکیل خواهند داد.
سادات
1397/09/12 ساعت 23 و 02 دقیقه و 15 ثانیه
سلام
ممنون از پست خوبتون وعرض ادب خدمت جناب آقا افشین ...نمی دونم دلیلتون رو برای تعیین پایان حکومت آل سعود اما به فال نیک میگیرم ان شالله مثل حدستون در باره مرگ ملک عبدالله درست باشه ....شما تنها کسی بودید که تواین وبلاگ دقیق مرگشون رو پیش بینی کردید اون هم مدتها قبل
علی ر
1397/09/12 ساعت 22 و 00 دقیقه و 17 ثانیه
آقای افشین منظور شما از نابودی آل سعود در سال98 چیست؟
افشین
1397/09/12 ساعت 18 و 34 دقیقه و 23 ثانیه
سلام
پایان آل سعود نزدیک شد سال 1398 پایان آل سعود خواهد بودعلی ر
1397/09/12 ساعت 14 و 07 دقیقه و 53 ثانیه
رهبر انقلاب ۷ سال پیش : روزی پیش خواهد آمد که ملت‌های اروپا علیه سیاستمدارانشان قیام خواهند کرد
تا حالا رهبرمون هر چی رو پیش بینی کرده اتفاق افتاده ، بدونید این هم اتفاق خواهد افتاد
سیدمحسن
1397/09/12 ساعت 12 و 37 دقیقه و 55 ثانیه
سلام جناب امیرعلی عزیز
ممنون پست احساسی و زیبای شما
خدا متعال عمر طولانی و با عزت به رهبر آزادگان جهان حضرت آقا خامنه ای حفظه الله عنایت کند ان شاءالله
اتفاقات در جهان به قدری تند و سریع درحال گذرن کردن هست که یم فرد به تنهایی قابلیت رصد کردن آنها را ندارد. علاوه برمنطقه خاورمیانه اتفاقت در امریکا و اروپا هم کاملا به نفع جبهه مقاومت هست.
مردم بیگناه اروپایی که از ظلم و جور حاکمان سفاک و به ظاهر متمدن خویش به تنگ امده اند بزودی همه اروپا از جمله حاکمان سفاک بریتانیا را هم علاوه بر فرانسه در بر خواهد گرفت.
خیابانی که روزگاری ارزوی توریست ها قدم زدن در آن بود الان تبدیل به میدان جنگ است خیابان شانزه لیزه الان میدان التحریر است نماد مبارزه با ظلم حاکمان ماسونی و ان شاء الله بزودی شاهد انتقال این اعتراض به قلب لندن و برلین و دیگر شهرهای مهم اروپایی خواهیم بود. شک نکنید
اوضاع کریمه و روسیه و اوکراین به شدت رو به وخامت است و همه اینها خبر از جنگی نزدیک بین روسیه و متحدان اروپایی اوکرای از جمله بریتانیا دارد. گویا هدف همه این تحرکات ایجاد جنگ ان هم از سوی روسیه هست تا اتش این جنگ راهی برای تنفس اسکتبار از این شرایط سخت باشد.
اما این وعده الهی است
مکرو و مکرالله الله خیر الماکرین
پاسخ : سلام
اتفاقا این پست یکی از منطقی ترین و عقلایی ترین پست های همه سالهای انتشار وبلاگ است و ذره ای برخورد احساسی در ان وجود نداشت
س ت
1397/09/12 ساعت 06 و 06 دقیقه و 42 ثانیه
خبرگزاری ها از حمله موشکی امریکا به شهر السخنه سوریه خبر میدهند . این حمله دیشب یعنی یکشنبه 11آذر ماه صورت گرفته

ظاهرا هربار بعد از حمله اسراییل امریکا هم هوس حمله کردن به سرش میزند
حبیب
1397/09/11 ساعت 10 و 01 دقیقه و 48 ثانیه
با سلام
هوشمندی پوتین در جی ۲۰
آیا پوتین ضربه آخر را به بن سلمان زد؟
بنظر با روی خوش نشان دادن پوتین به بن سلمان در آرژانتین و کم محلی دیگر سران فصل جدیدی در روابط مسکو و ریاض باز خواهد کرد
با توجه به اینکه تنها یاور بن سلمان فقط ترامپ بود و زمانی هم که حمایت میکرد تحقیر هم میکرد مانند ال سعود بدون آمریکا ۲ هفته هم دوام نمیاورد .جهان شاهد آغوش باز پوتین برای بن سلمان در آرژانتین بودن
آیا ترامپ راضی میشود این گاو شیر ده را به مسکو تحویل دهد .یا با قربانی کردن او از گوشتش که بقایای ال سعود است استفاده خواهد کرد
هر چه هست گذری کوتاهی از زمان مشخص میکند
فاضل
1397/09/11 ساعت 08 و 54 دقیقه و 44 ثانیه
با سلام خدمت دوستان عزیز
شما فرمودید حضرت آقا بی شک سید خراسانی هستند چقدر به این فرمودتون اعتقاد و اطمینان دارید؟قطعا آرزوی ما هم همین است.پس با این حساب در لحظه های پایانی ظهور هستیم.
1397/09/11 ساعت 06 و 09 دقیقه و 21 ثانیه
جناب انصارالمهدی در دعوت یمانی تقیه وجود ندارد و حق باید كاملا آشكار باشد فلذا شما باید اسم و فامیل و تلفن و آدرس خود را شفاف اعلام فرمایید درغیر اینصورت شما از یمانی نیستید و دروغگو محسوب خواهید شد و یمانی شما را طرد خواهد نمود
هارون
1397/09/11 ساعت 02 و 17 دقیقه و 32 ثانیه
شما نگران نباش ما به وقتش به دعوت یمانی هم لبیك خواهیم گفت البته یمانی واقعی و وعده داده شده الان هم چشم و گوش ما دوخته شده به دهان رهبر عزیزمان سید خراسانی
انصار المهدی
1397/09/11 ساعت 01 و 09 دقیقه و 49 ثانیه
سلام علبکم
آنان که به دعوت یمانی ایمان آورده اند ولی به هر دلیل به برادران مخالف اهانت می کنند از ما نیستند و این را بدانند که ضربه مهلکی بر پیکره دعوت یمانی وارد می کنند البته خداوند می داند که اینان مدعیان ناخالص اند و به قول جنابعالی جاهلند و اعمال آنان از نظر ما هم محکوم است.این حقیر از شما و از طرف آنان پوزش می خواهم. ما مطالب این وبلاگ را نیز می خوانیم و می دانیم که وبلاگ صبح قریب برای ظهور امام زمان عج کمک زیادی کرده است خداوند شما را پاداش دهد .
در آخر ایمان آورندگان به دعوت یمانی بدانند این وبلاگ تمایلی برای اظهار نظر شما ندارد بنابراین بیهوده اینجا به این و آن توهین نکنید و آبروی ما را نبرید. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
احمد
1397/09/10 ساعت 23 و 28 دقیقه و 54 ثانیه
والله مع الصابرین
چند روز پیش در خواب دیدم ظهور سال 98 است اگر هم نباشد یعنی خیلی نزدیک است. یعنی می شود..
خیلی ممنون که مثل بعضی ها وقتی تعریف و تمجید می کنید چشم طمع ندارید واقعا ممنون
این آغاز اختلافات در خاندان سعودی باید به جایی برسد تا لشکر سفیانی هم بتواند در اوضاع به هم ریخته وارد این سرزمین شود که در آنجا هم عذاب خواهد شد. البته این نظر حقیر است اما نگرانی من این است که چون بیدا لشکر سفیانی را ببلعد رسانه ها این را یک چیز طبیعی مثل رانش زمین تلقی کنند در حالی که این یک معجزه بزرگ خداوند برای عذاب لشکر شرور سفیانی خواهد بود تا آن را در آستانه شکست قطعی قرار دهد . و عموم مردم هم که آگاهی زیادی نسبت به این مسایل ندارند.و آنانکه درس ظهور را خوانده اند و مطلعند باید این موضوع را بگویند و مژده ظهور دهند.
و نکته دیگر اینکه وقتی می گویید بدون وجود رهبر انقلاب ظهوری نخواهد بود من نمی دانم شما چه چیزی را دریافته اید اگر حدیثی را به ایشان منطبق می دانید ذکر بفرمایید.
البته سید خراسانی در حقیقت همان سید ایرانی است و منظور از خراسان هم ایران است که در راس آن سیدی است که ان شالله رهبر عزیز ما باشند. والله اعلم

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج