1397/09/20  ساعت 21 و 31 دقیقه و 59 ثانیه    ویرایش: 1397/09/21 ساعت 23 و 47 دقیقه و 11 ثانیه
توسط:

از جمله اصول اولیه ی لیبرالیسم ایجاد یک طبقه ثروتمند که همه ثروت را در اختیار دارد است و اکثریت مردم باید نزد این طبقه اشرافی با حداقل امکانات کار کنند و حقوق اندکی دریافت کنند و به همین راضی باشند.البته در لیبرالیسم بهبود گام به گام زندگی مردم هم وجود دارد و به رغم معایب بی شمار ، فواید اندکی هم دارد .لیبرال های وطنی ما حتی حاضر نیستند همین اندک را برای مردمشان فراهم کنند و سختی و عسر زندگی مردم و مشغول شدن انها به مشکلات از اصول ابتدائی انها به شمار می رود و بر خلاف لیبرالیسم غربی اعتقادی به رفاه حداقلی برای عامه مردم هم ندارند.لیبرالیسم در موقع سختی و مشکلات  ولو به صورت ظاهری خود را همدرد مردم نشان می دهد و سعی می کند سر به سر مردم نگذارد ، فقط یک لیبرال وطنی است که در اوج سختی ها و تورم سیصد و چهارصد درصد سعی دارد مردم را تحریک کند و نمک به زخم انها بپاشد .سخنرانی سرخه بزرگترین مصداق حرف ماست .در حالی که مردم یکی از سخت ترین سالهای تاریخ خود را به خاطر تورم و مشکلات معیشتی پشت سر می گذارند ،فقط یک لیبرال ایرانی است که می تواند به ریش مردم بخندد و جک و لطیفه تعریف کند و با دل سیر قهقه سر دهد.فقط یک لیبرال ایرانی است که با یک دستور تورم حداقل 300 درصدی را تا حد 30 درصد کاهش می دهددر حالی که لیبرال های غربی تعصب زیادی نسبت به صحت و اتقان امارهای خود دارند.
هر چه بخواهیم با حسن نیت و با نگاه خوش بینانه به موضوع نگاه کنیم نمی شود از این همه ناکارامدی و بی خیالی نسبت به مصائب مردم به دیده خوش بینانه نگاه کرد و بدون شک باید کاسه ای زیر نیم کاسه باشد .اگر تورم چند صد درصدی شایسته توجه و حداقل شایسته همدردی ظاهری با مردم نباشد ، پس چه زمان درد مردم را احساس می کنیم ؟ ! اگر له شدن و به زیر خط فقر رفتن حداقل 75 درصد مردم ما را ناراحت و مکدر نمی کند و لطیفه زنونابین وخنده های از سر شکم سیری و بی خیالی ما فراهم است ،چه وقت درد زنان سرپرست خانوار و کودکان کار و بی خانمان ها ، پریشانمان خواهد کرد ؟
در حالی که مستکبران عالم با همه وجود به میدان مقابله با محور مقاومت وارد شده اند خیلی سخت است قبول کنیم ، خنجر داخلی هم همراه انها باشد .باید مواظب این خنجرها و فتنه های سیاه و تاریکی باشیم که همچون مورچه ای سیاه بر سنگی سیاه و در شبی تاریک اینده این کشور را تهدید می کند و دیر نیست که مستکبران عالم و خائنان داخلی دست در دست هم بدهند و برای اثبات ناکارامدی دین در اداره دنیای مردم ائتلاف کنند.
اگر امروز تصمیم درست نگیریم و جراحی لازم را انجام ندهیم فردا شاید نشود و تبعات ان دهها برابر امروز باشد.چشم فتنه را باید امروز کور کنیم چرا که فردا فتنه ای عظیم و اژدهائی هفت سر خواهد شد که فرونشاندن ان غیر ممکن است.


   


نظرات()  
علی رحمانی
1397/09/23 ساعت 16 و 04 دقیقه و 20 ثانیه
سوال آخر: کسی می تواند توضیح چرا طبق روایات جان
امام بعد از ظهور نیز در خطر است!؟
اگر این ها اشتباه باشند پس باید همه روایات ظهور زیر
سوال بروند.
پاسخ : امام با اسباب و لوازم انسانی و عادی ظهور می فرمایند و همانطور که سایر انبیا و اوصیا دچار خطرات بزرگی بودند ایشان هم مستثنی نیستند و این تباینی با صحت سایر روایات ندارد
شهید ثالث
1397/09/22 ساعت 23 و 24 دقیقه و 22 ثانیه
در این هفته چندین عملیات ضد صهیونیستی در كرانه باختری انجام شد، ولی آنچه برای نتانیاهو دردناك تر از همه بود عملیات امروز در سلواد بود كه از آن به عنوان خطرناكترین عملیات ضد اسرائیلی در كرانه باختری نام میبرند
مدیر وبلاگ صبح قریب
1397/09/22 ساعت 23 و 13 دقیقه و 52 ثانیه
ضمن تشکر از مطالب خوب و مفید دوستان عزیز

به اطلاع می رساند
پست جدید وبلاگ صبح قریب منتشر شد
امیدوارم همچنان نظرات شما گرما بخش محفل مهدوی ما باشد
سعید
1397/09/22 ساعت 21 و 54 دقیقه و 35 ثانیه
در مورد از کار افتادن تکنولوژیهای تسلیحاتی و تبلیغاتی موجود بهنگام ظهور حضرت حجت (عج):
تا جاییکه بنده دیده ام اشاره روشنی در روایات مشهوره به این مسئله نشده است. اما برخی چهره های متأخر از علما اشاراتی به چنین امری داشته اند که البته نمیتواند برای ما حجت باشد.
بهرحال باید پذیرفت که ظهور حضرت همراه با وقایع نامتعارف و امدادهای غیبی خاص خواهد بود. اما اولا نباید در این مورد تفسیر مشخصی از خودمان داشته باشیم (که عقل بشر عادی در تشخیص آنچه خدای حکیم در چنته دارد، همواره به خطا میرود). ثانیا مسئله اصلی در قیام جهانی حضرت حجت اراده الهی برای ظهور عمومی ولایت حقه اولیایش و اقبال و پذیرش اکثریت مردم جهان در قبال آن است و آنچه ممکن است از معجزات و خرق عادت در خلال این رویداد عظیم تاریخی روی بدهد، مسئله فرعی است.
پاسخ : از کار افتادن تکنولوژی فعلی جهان بعید است اتفاق افتد ولی دو نکته :
نکته اول ممکن است به سبب کثرت حوادث طبیعی و غیر عادی بودن انها توان استفاده از سلاحهای هسته ای وجود نداشته باشد و مردم به وسیله ی حوادث از اقدام بازداشته شوند
نکته دوم این است که خود امام عج با تکنولوژی بالاتر و دست برتر که حتما دارند این سلاحها را حیز انتفاع خارج کنند
سیدمهدی
1397/09/22 ساعت 19 و 36 دقیقه و 30 ثانیه
پیمان خان به قول شاعر میگه بخواب لحاف یخ کرد
مجتبی
1397/09/22 ساعت 18 و 58 دقیقه و 45 ثانیه
حضرت بقیت الله ارواحنا فداه از سلاح و تکنولوژی های بسیار پیشرفته استفاده می نمایند.
اما بحث از کار افتادن تکنولوژی و سلاحهای دشمنان در مقابل امام عصر علیه السلام، دقیقا شبیه از کار افتادن و بی ثمر شدن تجهیزات ساحران در مقابل حضرت موسی علیه السلام است، نه اینکه تکنولوژی و سلاحهای دشمن از کار بیفتند!!! بلکه خود ـآنها مثل ساحران فرعونی میفهمند که در مقابل قدرت غالبه الهی کاری از پیش نخواهند برد، و بدین ترتیب از سلاحها و تجهیزات بظاهر پیشرفته خود دست خواهند کشید و قطعا و یقینا محکوم به شکست هستند، حالا یا مثل ساحران دربار فرعون، ایمان می آورند و یا به درکات جهنم واصل می شوند. والله اعلم بکل شئ.
1397/09/22 ساعت 18 و 53 دقیقه و 21 ثانیه
جناب پیمان شما احتمالاً از طرفداران احمدی نژاد تشریف دارین
م زارع
1397/09/22 ساعت 18 و 41 دقیقه و 33 ثانیه
مقام معظم رهبری به پیروزی انقلاب ایران ویمن اطمینان دادند و نسبت به دسیسه های آینده دشمن هشدار
م زارع
1397/09/22 ساعت 18 و 24 دقیقه و 28 ثانیه
با سلام
منتظر تحلیلتون درباره سخنان مقام معظم رهبری هستیم
1397/09/22 ساعت 02 و 55 دقیقه و 52 ثانیه
سلام
جناب علی ر
هیچ چیزی از کار نیمی افتد ظهور امام زمان علایمی دارد و همه می دانند چیزی که شما می فرمایید خنده دار و دور از عقل است. نه اینترنت و نه حتی بمب اتم از کار نمی افتد.ولی ممکن است از سلاح های ویرانگر استفاده نشود امام زمان هم با شمشیر امروزی یعنی همین ابزار و آلات جنگی امروزه قیام خواهد کرد. ما در احادیث دارم که حضرت قایم عج سوار بر اسبی می شود که بسیار بلند است و دم هم ندارد. خب شما تا حالا اسب بدون دم دیده ای. پس این اسب بدون دم ممکن است چیزی مثل تانک و... باشد.
یکی می گفت امام زمان وقتی میاد قدمهاش بر سنگ ها اثر خواهد گذاشت و سنگ ها زیر پایش خرد خواهند شد ولی نمی فهمید منظور از این تاثیر چیز دیگری است. یعنی بر قلب های سنگی اثر خواهد گذاشت.
تصویر خود ساخته ای را که از امام زمان در ذهن خودتان دارید به هیچ وجه نخواهید دید امام می آید و مثل همه یک انسان عادی است و وجودش برق خانه ما را قطع نمی کند معجزات امام هم چیز دیگری است.
و این که سربازان امام زمان گمنام نیستند.
من نمی دانم با این تفکراتی که ما داریم در انتظار چه چیزی نشسته ایم. یک ساحر یا یک شعبده باز و...
هنوز امام زمان نیامده براش تکلیف هم معین می کنیم به تازگی ویدیویی را مشاهده کردم که آیت الله... می گفتند امام زمانی که علوم حوزوی ما را بلد نباشد مورد قبول ما نیست . خب جناب مدیر یک جوابی هم شما بگویید آیا این
سخن را می پذیرید. نظرتان چیست؟ آیا امام زمان از ما کمتر می داند منظور ایشان از علوم حوزوی چیست نکند خیال دارد امام زمان از ایشان تقلید کند آیا ما خجالت نمی کشیم. به خدا قسم این نهایت تگبر است.
علی رحمانی
1397/09/21 ساعت 19 و 58 دقیقه و 29 ثانیه

عاقبت جنگ یمن
سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره عاقبت جنایت آل‌سعود در یمن: جنایت آل سعود در یمن به ضرر خودش تمام میشود. این کار، خشم الهی را برمی‌انگیزد

رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار جمعی از خانواده‌های معظم شهدا:
امروز کسانی در دنیای اسلام، پیمان دوستی با دشمن بسته‌اند. این جنایتی که آل سعود برای اشغالگری یمن انجام می‌دهد، به ضرر خودش تمام می‌شود؛ نزدیک چهار سال است که این‌ها در یمن جنایت می‌کنند؛ تصور می‌کردند در چند روز یا چند هفته مسلط بشوند، اما هرچه جلوتر بروند سقوطشان سخت‌تر و ضربه‌ی وارد به آن‌ها مؤثرتر خواهد شد.
خادم حرمین شریفین باید «اشداء علی الکفار» باشد؛ این‌ها اشداء علی الیمن و اشداء علی البحرین هستند. این، خشم الهی را برمی‌انگیزد. ۹۷/۹/۲۱

پاسخ : سخنان مهم مقام معظم رهبری حفظه الله مخصوصا فراز مهم تر ان ، جهانخوران ماسونی را به کما خواهد برد مطمئن باشید
علی ر
1397/09/21 ساعت 19 و 50 دقیقه و 10 ثانیه
درباره fatf متاسفانه نماینده مجلس شهرمان که من اصلا
قبولش ندارم به fatf رای مثبت داده و داد ما و بچه حزب الله هایی را درآورده. واقعا متاسفم.
به این حرفم کاملا توجه کنید و این را به بقیه بگویید:
FATF فقط و فقط با حدف تضعیف سپاه قدس توسط
نفوذی های موساد و آن کسی که در انتخابات پارسال
می گفت چرا بر روی موشک ها شعار می نویسند.
و در واقع سپاه قدس را همین آقای روحانی دولت نظامی خواندند.
این حرف های من به هیچ وجه احساسی نیست و من با
چند نفر از بچه های سپاه صحبت کرده ام.
پاسخ : با نگاه عاقلانه و منطقی می گویم تمام این نقشه ها و طرح ها از یکجا و در یک پکیج فرماندهی می شود و داخلی حداقلش این است که مرعوب و بازی خورده اند.انها به اخرین چیزی که فکر می کنند نقش امداد الهی است و فقط چشم به کدخدا دارند متاسفانه
علی ر
1397/09/21 ساعت 19 و 24 دقیقه و 58 ثانیه
اغلب حملات موشکی سپاه قبل از اذان صبح انجام می گیرد.
از طرفی سربازان حاج قاسم تونل هایی نزدیک اسرائیل حفر
کرده اند که در چند روز اخیر باعث وحشت سرزمین های
اشغالی شده است. هیاهوی رسانه ای اخیر صیهونیست ها
نیز به همین دلیل است.
در لاذقیه نیز سپاه پایگاه هوایی زده است.
انشاءالله امیدواریم به همین زودی که از خواب بیدار شدیم
شاهد اخبار نابودی اسرائیل باشیم.
به علاوه امیدواریم مالک اشتر بار دیگر از پشت خیمه معاویه
دور نشود. مالک اشتری که در تمام جهان جاسوس دارد و
آل سعود دلار های نفتی خود را صرف به شهادت رساندن این مرد به معنای واقعی بزرگ کرده است.

نکته دیگر: در لحظه ظهور امام زمان تمام تکنولوژی امروزه
این جهان از کار می افتد اعم از اینترنت، سلاح های مدرن
و ...
و ادامه جنگ بین حق و باطل بعد از ظهور به وسیله ( شمشیر)
ادامه پیدا می کند و این قطعی است.

نکته دیگر: مهمترین نقش را در کشور و خارج از کشور اطلاعات سپاه انجام می دهد و بعد سربازان گمنام امام زمان
وزارت اطلاعات وارد کار می شود.
برای مثال عبدالمالک ریگی دو سه بار توسط اطلاعات سپاه
شناسایی شد اما گذاشتند زنده بماند تا زنده او را دستگیر کنند. بچه های سپاه چند ساعت از ریگی بازجویی کردند
و اطلاعات مهمی را در رابط با مسائل مهم بدست آوردند.

نکته دیگر: حضرت موسی اطلاعاتی ترین پیامبر بوده است.
به طوری که یهودیان جاسوسی را از ایشان به ارث برده اند
و به همین دلیل نام موساد( سازمان جاسوسی اسرائیل)
از نام حضرت موسی گرفته شده است.
دانشمندان هسته ای ما هم توسط موساد به شهادت رسیدند.
اگر بچه های اطلاعات سپاه نبودند اکنون ایرانی نبود.
هیچ بعید نیست مشکلات کنونی کشور نیز به خاطر
نفوذی های موساد در کابینه دولت حسن روحانی باشد.
یاعلی مدد
پاسخ : برغم موفقیت های زیاد محور مقاومت و انتظار ما به شدت نگران سوریه و عراق و بی بصیرتی موجود در ان و دست کم گرفتن دشمن بعد از موفقیت اخیر هستیم
تشکر از شما
س ت
1397/09/21 ساعت 19 و 07 دقیقه و 01 ثانیه
صحبتهای بی سابقه و نام بردن از یک سال مشخص برای هشداردهی و اینکه همه توطئه ها خنثی شده و انها دبگر چیزی در چنته ندارند یکطرف

پیام اردوغان و اعلام حمله به شرق فرات ظرف روزهای اینده یکطرف

نشان میدهد سال اینده داغ خواهد بود
1397/09/21 ساعت 19 و 04 دقیقه و 25 ثانیه
سلام علیكم
مدیر محترم وبلاگ، لطفا در رابطه با صحبتهای مهم رهبر معظم انقلاب، و اشاره ای كه ایشان به اتفاقات احتمالی سال ٩٨ داشتند و هشدارهایی كه داشتند پست جدیدی بگذارید. متشكرم و منتظر.
پاسخ : سلام
ان شاء الله
ali
1397/09/21 ساعت 14 و 26 دقیقه و 59 ثانیه
جهان را نگه دارید، می خواهم پیاده شوم . اوبالدیا
یوسف خوش خبر
1397/09/21 ساعت 00 و 27 دقیقه و 46 ثانیه
تصویب fatf، بالا بردن دستان تسلیم در مقابل آمریکا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

حواس شورای نگهبان و مجمع تشخیص به پیامدهای ناگوار تصویب fatf برای آینده انقلاب و اسلام باشند.

برای برجام هم زیاد حرف زدند و تبلیغ کردند...آخرش چی شد؟

خروج آمریکا از برجام، بازگشت تحریم ها، سرکار ماندن توسط اروپایی ها...

و ما و آوارهای صنعت هسته ای و فضایی خاک خورده...
پاسخ : اگر شمشیر هسته ای نیام خارج نشود ناچار به عقب نشینی و دادن امتیازات بی سابقه خواهیم بود .چنین مباد .دانشمندان ما می توانند از خطوط قرمز دانش هسته ای هم عبور کنند .ما مصلحت کشور را نمی توانیم مثل رهبری تشخیص دهیم برای همین منتظر خواهیم ماند لکن اگر بر پلنگ تیز دندان و بی رحم انگلوساکسون رحم کنیم وای بر ما
یوسف خوش خبر
1397/09/21 ساعت 00 و 27 دقیقه و 02 ثانیه
تصویب fatf، بالا بردن دستان تسلیم در مقابل آمریکا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

حواس شورای نگهبان و مجمع تشخیص به پیامدهای ناگوار تصویب fatf برای آینده انقلاب و اسلام باشند.

برای برجام هم زیاد حرف زدند و تبلیغ کردند...آخرش چی شد؟

خروج آمریکا از برجام، بازگشت تحریم ها، سرکار ماندن توسط اروپایی ها...

و ما و آوارهای صنعت هسته ای و فضایی خاک خورده...
یک رهگذر
1397/09/21 ساعت 00 و 19 دقیقه و 57 ثانیه
سلام. ممنون از مطلب مهم و بیان بحق شما.
این جماعت اصولا از مرام یک لیبرال هم بی بهره اند. اینان از ابتدا با نفاق کم نظیری بر کشتی انقلاب سوار و بر بخشی مهم از مصادر قدرت نظام تسلط یافتند و 4 دهه این نفوذ و تسلط را با تاکتیکهای مختلف بسط و حفظ کرده اند.
در نفاق اینها همین بس که بزرگشان در آن کسوت و با آنهمه ادعای دینداری و محبت اهلبیت در روز عاشورا برای اسکیت روی آب تشریف میبرد سد لتیان (بنقل از کتاب خاطرات خودش - محرم سال 1370) یعنی همانجایی که پیشتر محمدرضا پهلوی تشریف میبرده است (شاید البته نه در روز عاشورا!)
این نقطه نظر نویسنده محترم که امروز و تا دیر نشده باید یک جراحی برای رفع فتنه لیبرالها انجام شود، خیلی با شرایط واقعی تطابق ندارد. در واقع بنظرم خیلی وقت است که دیر شده ...
پاسخ : سلام و تشکر
رهگذر
1397/09/20 ساعت 23 و 56 دقیقه و 49 ثانیه
آقای روحانی رئیس جمهور ایران اسلامی خطاب به مخالفین fatf كه با شعار عزت و استقلال ایران با این طرح ذلت بار مخالفت میكنند:
اگر زندگی گران میخواهید ما هم با این شعار ها موافقیم

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج