1397/09/30  ساعت 01 و 24 دقیقه و 01 ثانیه    ویرایش: 1397/09/30 ساعت 01 و 09 دقیقه و 00 ثانیه
توسط:

به دستور ترامپ نیروهای عملیاتی زمینی امریکایی به صورت فوری باید از سوریه خارج شوند.ترامپ گفته بعد از اینکه داعش را شکست دادیم ! تصمیم گرفتم نیروهایمان را از انجا خارج کنیم .این اقدام مشکوک است و مشخص نیست تاکتیک راهبرد امریکا برای بعد از خروج نیروهایش از سوریه چیست و باید مدتی صبر کنیم تا همه چیز معلوم گردد اما انچه واضح شده این است که امریکا و اسرائیل و بطور کل بلوک غرب فعلا تا اینده نامعلوم بنا ندارند که بصورت حداکثری در نزاع های منطقه ای شرکت کنند و بیشتر به دنبال ایجاد یک نیروی منطقه ای با مشارکت گسترده کشورهای هم پیمان هستند.این مسئله براساس محاسبات خاص و افشا شده و افشا نشده ناظر بر این است که اقدام امریکا و غرب در ورود به مسائل منطقه ای هم نتیجه ای ندارد و هم اینکه مراد انها حاصل نمی شود .
غرب می خواهد کشورهای منطقه و مسلمان به جان هم بیفتند و هم دیگر را تضعیف نمایند تا مثل جنگ جهانی دوم ، امریکا بعدا و سر فرصت و بعد از اینکه همه از نفس افتادند وارد شده و هم ماهی خود را اب بگیرد و هم مجددا برای 100 سال دیگر برتری و هژمونی خود را در جهان تثبیت کند.این استراتژی هم مستند به مطالعات انها از وضعیت منطقه است و هم مستند است به نظرات خاص انها درباره اخرالزمان و مسائلی از این قبیل.
یکی از سناریوهای محتمل این است که امریکا می خواهد راه را برای حمله ترکیه به کردها باز کند.غرب می داند منطقه به دنبال یک جرقه است تا دومینو وار کشورها را به جنگ وارد کند .انها بین اسرائیل و ترکیه احتمالا ترکیه را برای کلید زدن جنگ انتخاب کرده اند و استراتژیست های ترک را برای اغاز جنگ فریب داده اند.نگرانی از تخریب کامل شهرهای اسرائیل و ضعف عمق استراتژیک جغرافیایی دولت جعلی یهودی باعث شده که نتن یاهو برای اغاز جنگ مردد باشد.

از طرفی این درگیری علاوه بر انچه در بالا گفتم تنها راه نجات اسرائیل هم هست که در مخمصه بسیار بدی گیر افتاده و توان بازدارندگی اش حتی برابر حماس محاصره شده ، کاملا از بین رفته و باید یک اتفاق بزرگ بیفتد تا این برتری و هژمونی منطقه ای دوباره برگردد.این کار تنها با یک درگیری بزرگ و درگیری که چند برابر بزرگ تر از داعش است می تواند حاصل شود.مقدمات این درگیری هم در حال فراهم شدن است .ورود نیروهای اماراتی و عربستانی به سوریه و تحرکات بسیار مهم در اردن و اعزام نیروهای ترک به منطقه جزیره سوریه مقدمات ایجاد درگیری بزرگ منطقه ای است که مستقیم یا غیر مستقیم توسط غرب در حال فراهم شدن است .برای اینکار قصد دارند تمرکز را یمن بردارند و با توجه به تهدید اسرائیل ، اولویت را به حفظ امنیت این رژیم داده اند.

غرب به دنبال تجزیه تمام کشورهای منطقه مخصوصا کشورهای با مساحت و ثروت زیاد است و در این راه حتی حاضر است متحدان خود را هم قربانی نماید.نکته ای که متاسفانه متحدان عربی امریکا به ان باور ندارند .با وجود اینکه رفتار چند سال اخیر با متحد بزرگ صهیونیست ها در منطقه یعنی حسنی مبارک در مقابل چشم انها قرار دارد و دیدند که اوباما با صراحت از مبارک خواست از قدرت کنار برود.متاسفانه تعصبات کور و رفتار غریزی حاکمان عربستان و امارات با سرعت زیادی منطقه را به کام تنش های بزرگ فرو می برد.

به هر حال خروج نیروهای امریکایی از سوریه سر اغاز یک فتنه ای است که بذر این فتنه را با ورودشان به سوریه کاشتند و امروز با خروجشان می خواهند محصول خود را برداشت کنند.لذا این خروج یک مقدمه ای برای یک فتنه تازه خواهد بود.

   


نظرات()  
شهید ثالث
1397/10/6 ساعت 19 و 36 دقیقه و 52 ثانیه
یک منبع در وزارت خارجه سوریه امروز پنجشنبه از بازگشایی سفارت امارات عربی متحده در دمشق خبر داد.

خبرگزاری رسمی امارات نیز ساعاتی بعد این خبر را تایید كرد،

ابوظبی «جمهور عربی سوریه» را «کشور برادر» خواند و تصریح کرد که بازگشایی سفارت، نقش کشورهای عربی را در حمایت از استقلال، تمامیت ارضی و حاکمیت جمهوری عربی سوریه فعال می‌کند
پاسخ : با سلام خدمت همه دوستان گرامی خوانندگان عزیز وبلاگ صبح قریب
ضمن تشکر از نظرات خوب و مفید و کامل دوستان در پست فعلی

پست تازه منتشر شد
شهید ثالث
1397/10/6 ساعت 19 و 33 دقیقه و 31 ثانیه
تغییراتی كه در كابینه سعودی شكل گرفته است نشان از این دارد كه این خانواده پس از سفر احمد به عربستان با هم گفت و گو داشته اند و سعی كرده اند به نحوی بعضی كدورت ها را برطرف نموده و به یك تفاهم و مصالحه دست پیدا كنند. باید دید آیا این اقدام آنها مثمر ثمر خواهد بود یا خیر.
پاسخ : بعید مصالحه ای در کار باشد .بن سلمان تنها با زور قدرت را واگذار خواهد نمود و این تغییرات اثر زیادی ندارند و معادلات عربستان را عوض نمی کنند
س ت
1397/10/6 ساعت 17 و 14 دقیقه و 24 ثانیه
انتصابات جدید در پادشاهی سعودی
عادل الجبیر وزیر خارجه برکنار شد و یکی از بازداشتی های سابق هتل کارلتون جایگزین شد

پسر بندر بن عبدالعزیز که از برادران سلمان محسوب میشود و در کل خاندان مورد احتزام است به وزارت گارد ملی منصوب شد
یوسف خوش خبر
1397/10/6 ساعت 15 و 58 دقیقه و 31 ثانیه
دوستی که به عنوان "یک رهگذر" کامنت گذاشته اید.
ای کاش مصداقی و روشنتر صحبت می کردید.

دوستانی که دلسوزانه برای کمک به اسلام و مسلمانان منطقه و بصیرت افزایی در جهت آشکارسازی توطئه های پیچیده آمریکا و مزدورانش در منطقه کامنت می گذارند اگر مطالب مستند و رهیافت های مورد توجهی از شما در کامنت هایتان بیابند، استفاده خواهند کرد.

در مورد گذشتگان هم آنها که به اسلام و کشور و مردم خیانت کردند خداوند به عذابشان بیفزاید و اموات مومنین و مومنات و پدران و مادران ماها را که عموماً انسان های خوب و درستی بوده و هستند را رحمت فرماید.

یک رهگذر
1397/10/6 ساعت 15 و 35 دقیقه و 04 ثانیه
توجه شود که خروج آمریکا از سوریه حدود 1 ماه پس از خودکشی مشکوک (در واقع حذف سازمانی) ژنرال استرنی فرمانده ارشد نیروهای آمریکایی در غرب آسیا (طرفدار برخورد سخت با روسیه)، رخ داد.
مسائل در حال وقوع پیچیده تر از آن است که بتوان با تحلیلهای آبکی (نظیر آنچه در برخی کامنتهای ذیل این مطلب بیان شده) قابل درک باشد. بازهم باید تأکید کرد که تغییرات بسیار اساسی در صحنه قدرت و سیاست جهانی در حال وقوع است، نظیر آنچه در دهه اول و دوم قرن بیستم و پیش از جنگ اول جهانی رخ داد و جهان را برای 1 قرن تغییر داد. متاسفانه بنظر میرسد که آگاهی و حساسیت ما (مسئولان، نخبگان و عموم) نسبت به آنچه پیرامونمان میگذرد بهتر از پدرانمان در پایان عصر قاجار نیست. نا آگاهی که به مرگ نیمی از مردم ایران در آن فاجعه قحطی بزرگ انجامید!
سوای مباحث آخرالزمانی و اینکه انشاءالله در آستانه ظهور قدسی ولیعصر (عج)، هستیم، باید توجه کرد که آمریکا بعنوان مرکز قدرت سیاسی، اقتصادی، علمی و نظامی جهان، در حال تغییر بنیادی است و بتبع آن تغییرات بنیادی در کل جهان بوقوع خواهد پیوست.
لعنت خدا بر آنانی که در این زمان حساس و پیچ تاریخی این کشور را با مسائل خرد و کودکانه گرفتار کرده اند و از ایفای نقشی که شایسته آنست باز میدارند.
پاسخ : دوست عزیز
شما اگر نظری دارید ارائه کنید و اینکه نظرات دیگران را نپسندید و تعبیر ناشایستی درباره ان بکار ببرید در این وبلاگ قابل قبول نیست و ما به همه نظرات احترام داریم
یوسف خوش خبر
1397/10/6 ساعت 10 و 09 دقیقه و 49 ثانیه
ترامپ با حماقت خودش نقشه اصلی پشت پرده خروج نظامیان آمریکا را از سوریه لو داد:

"استفاده از پایگاه های آمریکا در عراق برای حمله به سوریه با حملات هوایی و پشتیبانی از تروریست ها"

آیا زمان اخراج پس مانده نظامیان متجاوز آمریکا از یکی از مهمترین مراکز محور مقاومت یعنی عراق فرا نرسیده است؟؟

آیا همچنان باید یزیدیان خونخوار در نزدیکی کربلا اردو نظامی شان برقرار باشد؟
مجید
1397/10/5 ساعت 23 و 33 دقیقه و 47 ثانیه
ترامپ دقایقی قبل وارد عراق شد
یوسف خوش خبر
1397/10/5 ساعت 16 و 35 دقیقه و 50 ثانیه
صرف منهدم کردن موشک های شلیک شده توسط پدافند سوریه کافی نیست.
اسرائیل مثل سگ هار شده است.
اگر در حکومت و ارتش سوریه شجاعتی باشد باید کوبنده با موشک یا هواپیما تل آویو را هدف قرار دهند.
امیدواریم مثل دفعات قبل حکومت و ارتش سوریه با سخنان ظاهری و بی خاصیت، رژیم صهیونیستی را برای ادامه این حملات گستاخ تر و مصمم تر نکنند.
پاسخ : من خودم طرفدار پاسخ قاطع به یهودیان هستم ولی سیاست محور مقاومت تا انجا که تلفات اهن باشد و ادم نباشد صبر و انتظار و تقویت و توسعه است .کمیت و کیفیت تلفات انسانی محور مقاومت در نحوه پاسخ به حملات ذی مدخل است .هر چند علاقه شخصی من پاسخ قاطع است
س ت
1397/10/5 ساعت 15 و 57 دقیقه و 30 ثانیه
رژیم صهیونیستی بار دیگر به دمشق و حومه ان حمله هوایی کرده
علی رحمانی
1397/10/5 ساعت 14 و 30 دقیقه و 16 ثانیه
جزئیات بودجه 98 و یک خیانت! نصف شدن بودجه دفاعی کشور !
براساس لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه سال ۹۸بودجه وزارت دفاع تقریبا۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است
پ ن:گروهگ #منافقان (مجاهدین خلق ) هم در زمان جنگ مهمات را میدزدیدن! در حالی ادعای مبارزه با دشمن میکردن! کم کردن بودجه دفاعی کشور چه تفاوتی با دزدیدن مهمات توسط مجاهدین خلق در جنگ داره! اونم دولتی که ادعا میکنه بینی آمریکا را به خاک میماله!

یا علی مدد.خدا نگهدار

پاسخ : در استفاده از لفظ خیانت باید خویشتنداری کنیم
من اینرا یک کج سلیقگی و مشی لیبرالی و دنیا زده میدانم تا خیانت
احسان
1397/10/4 ساعت 15 و 16 دقیقه و 12 ثانیه
مطلب پایین رو بنده عرض كردم
با اجازه مدیر اگه كسی دوست داشت تشریف بیاره تو كانالم بیشتر توضیح میدم
BaEmamMansour@
شهید ثالث
1397/10/4 ساعت 00 و 00 دقیقه و 50 ثانیه
نظر عماد آبشناس درباره خروج آمریكا از سوریه:

نکته دیگری نیز وجود دارد که ایرانی ها باید به آن توجه ویژه داشته باشند و آن این است که امروزه هم ترامپ و هم نتانیاهو و هم محمد بن سلمان با مشکلات داخلی وخارجی بسیار زیادی مواجه می باشند و هر سه نیاز دارند تا اتفاق یا جریانی پیش آید که همه اذهان را به خود جلب کند و به یکباره همه رسانه ها متوجه این ماجرا شوند و این سه نفر را ول کنند.
در این شرایط میتوان گفت تقریبا تنها ماجرایی که می تواند اذهان را به سمت خود بکشاند یک جنگ و یا درگیری نظامی میان اسرائیل با متحدین ایران در منطقه و یا بالاتر از آن یک جنگ ویا درگیری نظامی با ایران می باشد.

چند هفته قبل اکراینی ها تلاش کردند با ایجاد نوعی تنش با مسکو توجه ها را به سمت خود جلب کنند اما این تلاش آنها نا موفق بود و نتوانست برای ترامپ و دوستانش نتیجه ای در بر داشته باشد.
پاسخ : تشکر از نظرتان
شهید ثالث
1397/10/3 ساعت 23 و 35 دقیقه و 31 ثانیه
ببینید سناتور رند پال از ایالت كنتاكی چگونه مسلمانان را مسخره میكند: وی درباره خروج نظامیان آمریکایی از سوریه و منطقه و تاثیر آن بر ظهور دوباره داعش گفت:

«این مناطق کاملا وضعیت آشفته‌ و درهمی دارد، آنها (مردم منطقه) برای هزار سال در حال جنگ با هم هستند، سُنی و شیعه در حال جنگ با هم از زمان جنگ کربلا هستند و آنها تا پایان، با هم خواهند جنگید. اگر ما بخواهیم صبر کنیم تا دیگر هیچ جنگ محتملی بین آنها صورت نگیرد، در آن صورت ما برای همیشه در این منطقه باقی خواهیم ماند».

رند پال تاکید کرد که چرا آمریکایی‌ها باید به منطقه اعزام شوند و کشورهای خود منطقه با تروریست‌ها مقابله نکنند.
او سپس گفت: «در نهایت این مسلمان‌ها هستند که باید نقش پلیس در اراضی کشورهای اسلامی را برعهده بگیرند. اگر آمریکایی‌ها به منطقه بروند و ما یکی از ساکنان آنجا را بکشیم، آنها این موضوع را موضوعی مذهبی برداشت خواهند کرد و آنها اینطور برداشت می‌کنند که کافران برای تسلط بر سرزمینشان به منطقه آمده‌اند و ما با کشتن هر یک (تروریست و تندرو)، ۱۰ تا هزار فرد (تروریست) جدید ایجاد می‌کنیم».

منبع: همسو نیوز
سیدمحسن
1397/10/3 ساعت 14 و 04 دقیقه و 43 ثانیه
بسیار عالی جناب امیرعلی عزیز
تحلیل بسیار خوبی بود ممنونم
برای بازگشت نیروهای امریکا از خاورمیانه صرفا مسئله منطقه نیست، امریکا به شدن دچار جنگ داخلی شده است و نیروهای ملی گرا و مذهبی این کشور به جان نیورهای شیطانی اعم از جمهوری خواه و دموکرات افتاده اند که این از الطاف خفیه خداست. امریکا اماده انتحار است و فقط یک جرقه برای شورش داخلی نیاز دارد. مانورهای داخلی ارتش امریکا نشان از یک شورش عظیم در همین نزدیکی ها دارد.
گویا شیطان و نیروهایش اماده اخرین تیر ترکش خود هستند که همان قدرتمندترین مهره انها خواهد بود که ان هم در زمین خدای متعال خواهد و نشانه امتحان مونین ان شاءالله
الله اعلم
یوسف خوش خبر
1397/10/3 ساعت 10 و 38 دقیقه و 43 ثانیه
حزب الله لبنان فرزند دلاور خمینی کبیر و مقام معظم رهبری است و در سایه تبعیت از ولایت است که در کنار ایران اسلامی که ام القرای جهان اسلام و تشیع و بزرگ پرچمدار زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف است توانسته است مانند پتکی همیشه آماده بر سر صهیونیست های غاصب آماده فرود آمدن باشد.

ما با ولایت زنده ایم
تا زنده ایم، رزمنده ایم.

"اللهم عجل لولیک الفرج"
فاضل
1397/10/3 ساعت 09 و 01 دقیقه و 59 ثانیه
سلام
به نظرم خروج آمریکا از سوریه فقط نظر ترامپ بوده و فقط دلیل اقتصادی دارد.هیچگونه دلیل نظامی وجود ندارد.ترامپ از هزینه بیهوده ای که در خاورمیانه و برای غرب صرف شده مخالف است.و اما اینکه بعد از امریکا در سوریه چه اتفاقاتی خواهد افتاد باید منتظر بود.ترکیه از یک طرف و مصر و اردن از یک جهت دنبال تحرکاتی هستند.به زودی مشخص خواهد شد.شایدم خروج 60 تا 100 روزه امریکا از سوریه مصادف با ماه رجب است و چه معلوم شایدم سفیانی خروج خواهد کرد.انشالا مقاوما پیروز است و در یکی دو سال اینده اتفاقات مهمی رخ خواهد داد
1397/10/3 ساعت 00 و 50 دقیقه و 57 ثانیه
با سلام.
این مسئله که ترامپ با خروج از سوریه و افغانستان بدنبال حمله به ایران است، مسخره ترین و بی پایه ترین تحلیلی است که میتوان برای این رویداد ارائه کرد.
بنظرم خروچ از سوریه نتیجه شرایط داخلی و بین المللی ایالات متحده است. برغم آنکه ترامپ در این دو سال دوست بسیار خوب اسراییل جلوه کرده، اما بنظر میرسد وی قبل از هر چیز بفکر منافع آمریکاست، آمریکایی که حقیقتا در سراشیبی نزول و شاید سقوط قرار گرفته و امثال ترامپ بیش از همه بر این مسئله واقفند.
شاید بتوان او را ملی گراترین رئیس جمهور آمریکا اقلا در 70 سال اخیر بشمار آورد. نقطه مقابل اوباما که تمام فاکتورهای هویتی اش نماد غلبه فرهنگ گلوبالیستی بر آمریکا و جهان بود.
نکته مهم آنکه برغم نفوذ گسترده لابی صهیونیستی در سیستم سیاسی آمریکا، این تلقی رایج در برخی از ما که روسای جمهور آمریکا را نوکر اسراییل میدانیم، با واقعیت همخوانی ندارد. بهرحال خروج آمریکا از سوریه حداقل در نگاه اول بیش از هر کس به ضرر اسراییل است و بنفع جبهه مقاومت و البته ترکیه.
س ت
1397/10/2 ساعت 19 و 48 دقیقه و 52 ثانیه
سودان در آستانه تحول
سرسپردگی عمرالبشیر ظاهرا به قدر کافی نبوده تا با اولین نه گفتن او به فکر کله پا کردنش افتادند
یوسف خوش خبر
1397/10/2 ساعت 13 و 25 دقیقه و 17 ثانیه
باید منتظر سخنرانی احتمالی سید حسن نصر الله، رهبر شجاع و دلاور حزب الله لبنان بمانیم.

ایشون به خوبی می توانند اصل موضوع تحرکات آمریکا، اسرائیل و آل سعود و اهداف آنها را در منطقه مشخص کنند و البته دست ایشون برای صحبت کردن خیلی بازتر از مسئولین ما می باشد.

اینکه اسرائیلی ها می گویند تونل های حزب الله را کشف کرده اند، هر چند یک بلوف بی ارزش نظامی است ولیکن در جبهه مقابل محور مقاومت نباید کوچکترین احساس امنیت و آرامشی برقرار باشد.

توان موشکی حزب الله باید در کمترین زمان ممکن بیشترین تلفات، خسارت و ویرانی را روی دست صهیونیست ها بگذارد.
پاسخ : بر خلاف نظر شما مسئولین ما دارای شجاعت لازم و صلابت خوبی هستند و این شجاعت را ایران به دیگر کشورها صادر کرد تا در برابر ستمگران قلدر بایستند.
جعفر
1397/10/2 ساعت 11 و 04 دقیقه و 37 ثانیه
2019 میلادی خبریه قطعا . کمربندها رو سفت کنید . لا حول و لا قوه الا بالله. یا صاحب الزمان ادرکنا
س ت
1397/10/1 ساعت 19 و 05 دقیقه و 30 ثانیه
طلال بن عبدالعزیز برادر بزرگتر ملک سلمان به درک واصل شد
او مدتها بیمار بود
شناخته شده ترین فرزند او ولید بن طلال است که چندی پیش توسط بن سلمان دستگیر شد و پس از ازادی اکنون به عنوان مشاور اقتصادی بن سلمان فعالیت میکند
رهگذر
1397/10/1 ساعت 04 و 12 دقیقه و 02 ثانیه
به نظر من خروج آمریكا از سوریه طبق برنامه ریزی قبلی و با برنامه متقنی نبوده و علیرغم میل واقعی أمریكا صورت گرفته است و نشان میدهد هیئت آمریكا از درون تحت فشارهای سنگینی است ولی سعی میكند صورت خود را با سیلی سرخ كرده و اوضاع داخلی آمریكا را عادی و باثبات نشان دهد اما شرایطش جوری نیست كه بتواند در منطقه بماند.

در هرصورت خلأ ناشی از این اقدام، زمین بازی را برای اقدامات جدیدی مهیا خواهد كرد و احتمالا جنگهای متفاوت و متنوعی را در منطقه كلید خواهد زد.
س ت
1397/09/30 ساعت 23 و 01 دقیقه و 52 ثانیه
اردوغان :حمله به شرق فرات را فعلا به تاخیر انداختیم .
سادات
1397/09/30 ساعت 15 و 55 دقیقه و 42 ثانیه

حافـظ! تو خبـر داری از عالم شیـدایــی...
یلدای فراق آمد، رفته است شکـیبایـی...

برخیز و بخوان با ما «ای پادشه خوبان»...
دل بی تو به جان آمد، وقت است که بازآیی...

اَللّهُمَّ عَجِّلِّ لِوَلیِّکَ الفَرَج

امشب یک دقیقه بیشتر از شب قبل دلتنگت میشویم ....
افتخاری
1397/09/30 ساعت 10 و 58 دقیقه و 03 ثانیه
این دامی است که آمریکا و صهیونیسم بخاطر تمرد مکرر ترکیه از آنان برایش درست کرده است. آنها برای صحنه سازی آخرین حربه خود نیاز به دو مؤلفه دارند، اولا درگیر کردن ارتش ترکیه از شمال باهدف تضعیف دولت سوریه و سپس درگیر کردن ترکیه در جنگ بزرگ آخر و حذف آن ثانیا ایجاد جنگ داخلی در ایران جهت سرگرم کردن نیروهای ایران.
س ت
1397/09/30 ساعت 09 و 40 دقیقه و 56 ثانیه
سوال : چطور حمله ترکیه به کردها میتواند به یک جنگ بزرگتر منجر شود و چه خاصیتی برای تامین منافع اسراییل دارد
ایا غیر از این است که کشور کردی بر اساس نژاد (مشابه انچه اسراییل و حکومت یهودی بناگذاشته شد) بهترین همراه اسراییل میتواند باشد .
این حمله که تنها همراه اسراییل در منطقه را از صحنه حذف خواهد کرد و مقاومت را قویتر میکند .این چه نفعی میتواند برای اسراییل داشته باشد
به نظرم خروج امریکا به واسطه مشکلات داخلی اش همان گپ قدرت لازمی است که به دنبال ان هستیم .
این اختلاف میان قدرتهای غربی در نهایت منجر به از دست دادن منطقه توسط ایشان میشود که اجبارا برای بازپس گرفتن ان متوسل به حربه اخر خواهند شد
س ت
1397/09/30 ساعت 09 و 32 دقیقه و 29 ثانیه
ضمن تشکر از شما بابت پست جدید
برخی ناظران معتقدند جناح ترامپ و ملی گرایان حامی او قصد اقدام علیه گلوبالیستها در امریکا و دستگیری گسترده انها را دارند این موضوع را در پستهای مختلفی از گروه ملی گرای Q میشود دید .
ترامپ برای اقدامات احتمالی نیروهای ارتش را به داخل فراخوانده تا هم از داخل مطمین باشد و هم اینکه در صورتیکه گلوبالیستها با هدف قراردادن نیروهای امریکایی بخواهند پرچم دروغینی درست کنند و جنگ جهانی راه بیاندازند از این کار انها جلوگیری شود

این نظر در مقابل تحلیل شماست که این خروج امریکا را برای اماده کردن منطقه برای واردکردن یک جنگ بزرگ تحلیل میکند

باید صبرکرد و ده روز اینده که ملی گرایان از ان به عنوان دوره تاریکی یاد میکنند را دید .

اکنون خبر رسیده ترامپ دستور خروج هفت هزار نیرو از چهارده هزار نیروی خود در افغانستان را نیز صادر کرده .
افتخاری
1397/09/30 ساعت 07 و 39 دقیقه و 19 ثانیه
انشاالله خداوند به دست خود ظالمان، طومار ظلمشان را خواهد بست. تنها نکته ای که در این پیچ سرنوشت ساز تاریخی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، حفظ انسجام داخلی حول محور ولایت مطلقه فقیه است. هشدار امام خامنه ای را در مورد فتنه 98 جدی بگیریم و با تمسک به قرآن و اهلبیت و اطاعت محض از ایشان، با کمترین هزینه به امام زمانمان برسیم.
انشاالله

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج