1397/10/21  ساعت 15 و 58 دقیقه و 39 ثانیه    ویرایش: 1397/10/21 ساعت 17 و 45 دقیقه و 19 ثانیه
توسط:

از مجموعه تحرکات و رخدادهای منطقه ای و فرا منطقه ای اینطور بر می اید که جبهه مقابل محور مقاومت از جنگ نرم و سیاست قطع دست های راس محور مقاومت دست کشیده و به دنبال این موضوع است که بدون حضور فیزیکی ،متحدان سنی خود را به معرکه ای بزرگ با جبهه مقاومت بکشاند و در این راه اهداف متعددی را در سر می پروراند .لازمه چنین کاری این است که جبهه روبروی مقاومت را از هر نظر اماده کند و از طرفی در درون جبهه مقاومت اختلاف افکنی را شدت بخشد و در راس این جبهه یعنی ایران ، با ایجاد بحران های اقتصادی مدیریتی و ایجاد گفتمان در برابر گفتمان غالب تا حد امکان به تضعیف جبهه داخلی ایران اقدام نماید .برای اینکار از سالها قبل بصورت موریانه وار در حال شبکه سازی و کادر سازی است و به نظر می رسد مهمترین اقدام در دست تهیه انها ایجاد بحران اقتصادی و ایجاد نارضایتی در بین عموم مردم و شکاف بین حاکمیت و مردم در سرلوجه کار برنامه های انان قرار گرفته است .متاسفانه در درون برخی دستگاه ها افرادی هستند که گرای این کارها را به دشمن داده اند و نقاط قوت و ضعف اقتصاد کشور هم اکنون تمام و کمال در اختیار دشمن است .

استراتژی ترامپ کاملا واضح است .ترامپ توان ایجاد جنگ به وسیله نیروهای امریکا را ندارد و هیچ شکی در این نیست ولی ترامپ به دنبال چیز دیگری است .او می خواهد کشورهای سنی را به جان ایران بیاندازد و تمام سفرهای مقامات امریکا برای انجام این کار است و اگر این اتفاق بیافتد به خودتان شک راه ندهید که این لشکر همان سفیانی است که در روایات ما درباره او بحث شده و معرف حضور همه منتظران است .مومنان و منتظران بدانند سفیانی همین گروهی است که امریکا دارد انها را اماده جنگ با شیعیان می نماید و بزودی کارهای تبلیغاتی پیشقراول این ائتلاف شیطانی هم با شدت کار خود را اغاز خواهد نمود.پائین کشیدن فتیله جنگ در سوریه و یمن نیز جز برای تمرکز بر این ابر پروژه نیست .

همانطور که گفتم بخشی از این ابر پروژه مربوط به داخل ایران است و ایجاد نقار و اختلاف و فریب دادن افکار عمومی در صدر برنامه های انها قرار گرفته است و همانطور که حضرت آقا مقام معظم رهبری حفظه الله فرمودند برای سال 98 برنامه های ویژه ای تدارک دیده اند و به نظر من این برنامه انها از سال اینده تا 3 سال بعد بصورت مرحله ای به مرحله اجرا در می اید .متاسفانه دولت با رها کردن معیشت مردم دانسته یا ندانسته در این مسیر حرکت می کند .دولت اگر نمی تواند باید شجاعت کنار کشیدن را داشته باشد و دولت می داند مردانی هستند و اماده اند که این بار را به دوش بگیرند و به منزل برسانند.گام دیگر کاهش بودجه قوای نظامی بود که با تدابیر رهبری فعلا مسکوت مانده است ولی دولت به اروپا قول داده که بودجه نظامی را کاهش دهد و به اروپا به اصطلاح اوکی داده است .ایا دولت نمی داند اروپا و امریکا در برابر ایران در تعامل با هم حرکت می کنند و هر دو هدف واحدی را دنبال می کنند؟ ایا دولت اروپائی ها را باور کرده است؟ 

سفرهای جان بولتون صهیونیست و پمپئو وزیر خارجه به کشورهای منطقه سفرهای جنگی و برای ایجاد مقدمات جنگ هستند اگر غیر از این بود چگونه وزیر خارجه جرات می کرد از عراق بخواهد روابط با ایران را قطع کنند .اگر غیر از این بود امریکا و متحدانش برای چه به سوریه دارند نزدیک می شوند و حتی ترامپ از عربستان می خواهد بازسازی سوریه را تقبل کند ؟ در مقابل این اقدامات مسئولان ما را ببینید مشغول چه کارهایی هستند.
منتظران عزیز بدانند تصمیم قطعی بر ایجاد جنگ منطقه ای فراگیر با اولویت نسل کشی شیعیان گرفته شده است و این واقعیتی است که مثل روز روشن است.تمرکز همزمان بر تضعیف معیشت مردم و کشاندن مردم به خیابان ها و تماشاگر بودن دولتمردان ما از عجایب روزگار است .تمرکز بر کاهش قدرت موشکی ایران در همان راستای جنگ منطقه ای است که فشار اروپا برای کانال مالی با ایران منوط به کاهش قدرت دفاعی و قدرت موشکی است .دولت نباید فریب بخورد چرا که در تاریخ بی ابرو خواهند شد .
درباره استعفای وزیر خارجه که شایعات از ان رسید و تکذیب شد ولی باید این را گفت اگر اقای ظریف به فکر استعفا افتاده است اولا کار بسیار خوبی است و اتفاقا خیلی دیر انجام شده است .وی باید همان موقع خروج امریکا از برجام باید استعفا می داد و امروز باید از کنار رفتن رئیسش هم صحبت کنیم .دولت برجامی هیچ راهکاری برای خروج کشور از مشکلات فعلی ندارد و باید یک دولت انقلابی ولائی و مردمی سر کار بیاید .الان هم دیر است .ممکن است ما موقعی به این فکر بیفتیم که سوریه و عراق را از دست داده باشیم .دولت خودش اقدام کند چون احترام به رای مردم اجازه نمی دهد فرد یا گروه دیگری به این کار اقدام کند.

برغم همه مشکلاتی که مظلومان دارند باید این را در خاتمه بگویم که بر خلاف همه تحلیل ها این غرب و این اسرائیل و متحدان عربی انها هستند که به بن بست رسیده اند و روزی نمی گذرد که شکستی در کارنامه انها ثبت نشود .اسرائیل در بن بست قطعی است و شیعیان بر مراکز ثروت منطقه که جهانی هستند مسلط اند .حزب الله خنجری در پهلوی اسرائیل و انصار الله خنجری در پهلوی سعودی هستند و مراکز نفتی خلیج فارس هم هر وقت اراده شود به تصرف در خواهند امد و هیچ کس شکی در این رابطه نداشته باشد .محور مقاومت برغم سختی ها و مشکلات با خویشتن داری منتظر است که دشمن انتحاری عمل کند .دشمن مجبور است در نهایت انتحار کند .برغم انچه درباره سفیانی می گویند اتفاقا پروژه سفیانی ، اوج و فینال انتحار مستکبران و ظالمان است و نه اینکه نشانه اقتدار انها باشد .او نشانه ضعف و بیچارگی انهاست .

حرکات ترامپ از روی قدرت نیست و از روی ضعف و بیچارگی محض است .انها هیچ تیری در کمان خود ندارند جز انکه در بالا عرض کردم .متحد منطقه ای ترامپ یعنی وهابیت اگر تمام زور خود را بزند و با تغییر ماسک بتواند سفیانی را روانه میدان کند همه ما می دانیم عمر سفیانی چند ماه است ، بعد از ان چه ؟ دوستان توجه کنند انها برای بعد از سفیانی بدیلی ندارند و همه ترس و نگرانی انها از همین نکته است .رو کردن سفیانی یعنی به نهایت رسیدن امپراتوری چند هزار ساله باطل و به همین خاطر تا حد امکان استفاده از این مسئله را به تاخیر می اندازند و فکر می کنند این تاخیر به نفع انهاست .

امیدوارم توانسته باشم تا حدی انچه در ذهن دارم را به خوانندگان عزیز منتقل کنم و منتظر بازخورد مطلب توسط دوستان عزیز می مانم.

   


نظرات()  
علی
1397/10/29 ساعت 14 و 34 دقیقه و 21 ثانیه
قیمت کارخانه ای پراید نزدیک به 40 میلیون تومان شد! این خبری است که موج گسترده ای از اعتراض و خشم را در فضای مجازی به دنبال داشته است..

آیا باز هم فکر می کنید این ها از روی وابستگی به غرب است
یا فشار دولت بر مردم برای سرنگونی نظام!!!!!!
۲۲ بهمن جذابی در راه است.
پاسخ : ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای دوستان عزیز
پست تازه وبلاگ منتشر شد
یوسف خوش خبر
1397/10/29 ساعت 00 و 56 دقیقه و 55 ثانیه
القاعده، طالبان، داعش، سازمان منافقین و دیگر گروههای شورشی در منطقه ظرف یکی دو دهه اخیر به خوبی ثابت کردند که به احتمال قریب یقین سفیانی موعود روایات با تسلط بر یکی دو کشور منطقه یا بیشتر به عنوان یک دیکتاتور با همه امکانات آنها و پشتیبانی قوی آمریکا و اسرائیل و آل سعود و ... فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و همه آن حرکت های روایی منتسب به او در این قالب قابل انجام و وقوع است، از فتح سوریه و اردن و تهاجم به عراق تا فرستادن لشگر به مرز ایران و نیز به سوی مکه و مدینه...

"الله اعلم"

"اللهم عجل لولیک الفرج"
رحیمی
1397/10/28 ساعت 11 و 17 دقیقه و 09 ثانیه
پادشاه ارده پیوستن به ناتوی عربی رو بر علیه ایران رد کرده در حالی که بیشتر کارشناسان اردن رو اگر رئیسش سفیانی نباشد حداقل کشور خروج سفیانی میدانند
1397/10/28 ساعت 09 و 46 دقیقه و 46 ثانیه
درپاسخ یک رهگذر
اینکه مصر و عربستان با سفیانی همراهی می کنند اولا برای جلوگیری از خطر بیداری اسلامی در کشورهایشان و مقابله با نفوذ ایران در منطقه است دوما آنها با اربابانشان از قبل بر سر سفیانی به توافق رسیده اند و مجبور به حمایت از او هستند.
درمورد حمایت از جبهه مقاومت این نکته را در نظر داشته باشیم که امروز این جبهه تنها جبهه ای است که در مسیر آماده سازی ظهور گام برمیدارد شاید فعلا قلیل به نظر آید که یاران پیامبر(ص) نیز درابتدا اینگونه بودند ولی مطمئن باش با شروع درگیریها خیل مشتاقان طریق حق و آزادیخواهان جهان از سراسر جهان به این سپاه حق ملحق خواهند شد و عرصه بر کافران بسیار تنگ خواهد شد.
در ضمن ملاک آقا امام زمان(عج) از یک جبهه حق بودن آن است نه عدد آن
علی
1397/10/28 ساعت 00 و 46 دقیقه و 27 ثانیه
به نظر یکی از نزدیکان با سوادم اکثر روایات حوزه ظهور تحریف شده
هستند. البته به جز خروج سفیانی!
سفیانی قطعا خروج می کند ولی در اصل هیچ کس از کیفیت خروج آن اطلاع ندارد چون کیفیت خروج سفیانی نیز به نظر بنده توسط
صیهونیست ها تحریف شده است.
پس بهتر است بیشتر به دنبال خود امام زمان باشیم.
در رابطه با تحریف روایات و احادیث این را خاطر نشان می کنم که
این جور کارها از بعد رحلت پیامبر شکل گرفت و پایه گذار آن کعب الاحبار یهودی بود که به ظاهر مسلمان شده بود.
یهودیان به کتاب خودشان یعنی تورات رحم نکردند چه برسد به احادیث
و روایات پیامبر و امامان معصوم البته به جز قران !
یک رهگذر
1397/10/28 ساعت 00 و 15 دقیقه و 03 ثانیه
این نظر نویسنده محترم وبلاگ که ارتش سنی عربی همان سفیانی موعود است، اگرچه بسیار جالب توجه بنظر میرسد اما بنظرم از جهاتی با توصیف روایات شریفه سازگار نیست. از جمله این نکته که چنین ارتشی علی القائده با محوریت مصر و عربستان خواهد بود در حالیکه محل خروج سفیانی از بادیه شام (مثلث اتصال سه کشور سوریه، عراق و اردن) و مرکز اصلی فعالیت و قدرت وی شامات (سوریه ونواحی مرزی آن) ذکر شده است.
ضمناً بگمانم این ایراد به دیدگاه نویسنده وارد است که ایشان (و بسیاری دیگر) جبهه مقاومت را چنان توصیف میکنند که گویی ظهور امام (عج) با هدف حمایت و تکمیل فعالیتهای این جبهه است! انصافا این تقلیل جایگاه نهضت جهانی امام (عج) که اوج تجلی تاریخی حرکت انبیا و اولیای الهی توصیف شده، نیست؟
احمدرضا
1397/10/26 ساعت 23 و 15 دقیقه و 26 ثانیه
با سلام بر امیر عزیز
به نظرم حتی یک درصد هم امکان حمله نظامی وجود ندارد دوما همه ناکامی ها را حول محور تحریم تحلیل نکنیم تحریم فعلی تنها تنها سرعت تحولات را بیشتر می کند و نباید به عنوان علت تامه نگریسته شود سوما وضعیت فعلی کشور حاصل قصور همه اعم از مردم عادی، خواص و تمامی ارکان حاکمیت است چرا که بین مردم فرهنگ کار از بین رفته، اکثریت دنبال کم کاری یا کارهای مجعول و سریعتر بازنشست شدن و کنار کشیدن هستن و حقوق همدیگر را یا رعایت نمی کنند یا اگر بتوانند زیاده خواهی نموده و پایبند هیچ نوع شفافیت نیستن، عقاید واقعی شان با اظهاراتشان و اعمال و کردارشان نا هماهنگ و متناقض است از سوی دیگر خواص جامعه به تن آسایی عادت کرده و آنها هم به نوعی از این چرخه معیوب تاثیر و تاثر داشته و به سرخوردگی یا عافیت طلبی رسیده اند و بالاتر از همه حاکمیت به دنبال یک حکمرانی بی دردسر و سنتی بوده و با تاخیر انداختن مکرر جراحی گلوگاه ها و پرتگاه های اساسی کشور نظیر سیستم بانکی سرطان زده و سیستم انتخاباتی مفسده برانگیز و نظام اداری فشل و باتلاق استعدادها و مانع مهم توسعه و عامل اختلال پیشران و پویای اقتصادی کشور .... باتوجه به روند وضعیت شاخص های اقتصادی و پیش بینی وضعیت اقتصادی کشور با روشهای علمی مختلف و توسط برخی موسسات علمی ، متاسفانه وضعیت بی ثبات اقتصادی که قرار بود 5 سال بعد با روند عادی و با ریزش صندوق های بازنشستگی و موسسات مالی و سنگین تر شدن هزینه های همه دستگاههای حاکم کشور شروع شود با خروج آمریکا از برجام صرفا تسریع شده است بنابراین از راههای خروج از باتلاق خود ساخته؛ جوان گرایی سریع در حاکمبت، تبدیل نمودن نظام اداری به اتاق شیشه ای قابل بازخواست، حساب کشی از خودی های اندرونی در مشارکت با مفاسد اقتصادی و رنسانس اساسی در شیوه انتخابات فعلی مفسده بر انگیز است و اجازه دادن به جوانان خوش فکر و مستقل برای ورود به گردونه تصمیمگیری در همه قوای اجرایی قضایی و ارکان انتصابی حاکمیت است انشاء الله چنین عزمی در مقامات ارشد کشور ایجاد شود تا کشور پایدار و عزتمند باقی بماند و الا آمریکا بدون ما هیچ غلطی نمی تواند بکند
یوسف خوش خبر
1397/10/26 ساعت 22 و 54 دقیقه و 47 ثانیه
"بسم الله الرّحمن الرّحیم"

"اللهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم"
(بعدد ما احاط به علمک)

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
hamid
1397/10/26 ساعت 22 و 18 دقیقه و 07 ثانیه
ادمین عزیز سردار جعفری در در جدیدترین جوابش به نتانیاهو گفته که ما اگر در مورد اقدامات شما صبر پیشه میکنیم حکمت بزرگی در ان نهفته است و در اینده ای نه چندان دور خواهید فهمید چرا صبر میکردیم..آیا منظور سردار جعفری قضیه ی ظهوره؟ لطفا تحلیلی در مورد این سخنرانی بنویسید در وبلاگ
مهدی م
1397/10/26 ساعت 08 و 00 دقیقه و 35 ثانیه
سلام به همگی منتظران حجت بن الحسن(عج)
اگر در هربار بازدیدمان مقید به ذکر یک صلوات برای تعجیل در فرج مولامون باشیم ان شاالله تعداد صلوات شمار این وبلاگ هم 3میلیونی می شود.
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
محمد حسن
1397/10/25 ساعت 19 و 08 دقیقه و 12 ثانیه
3 میلیونی شدن بازدید کنندگان وبلاگ را به همه منتظران تبریک می گویم مخصوصا به حاج امیر عزیز
پاسخ : این اتفاق مسئولیت ما را بیشتر می کند .نباید به این راضی باشیم .باید کیفیت کارمان را بیشتر کنیم .دوستان منتظر را به کمک بیشتر و همت بیشتر دعوت می کنم .
تشکر از همه انهایی که از اول تا الان با ما بودند و هستند و خواهند بود ان شا الله
حبیب
1397/10/25 ساعت 14 و 39 دقیقه و 38 ثانیه
سلام

حاج امیر من دارم مقایسه میکنم این مقالتو با قبلیا .هیچ وقت به این صراحت نگفتی که این لشکر اتی سنی مذهبی که در حال شکل گیری هست همون سفیانیه .یعنی همیشه دست به عصا در این مورد حرف میزدی .توکل بخدا بنده هم همین نطر رو دارم .بنظرم ورود ترکیه به شرق فرات همون قرقیسیا باشه و تجمع نیروهای امریکایی در دره حوران که مشرق مقاله کاملشو نوشته نیرو های سفیانی .به شخصه معتقدم نهایتا تا دو سه سال آینده کار تمام بشه
پاسخ : سلام
به نظر من با مختصاتی که اعلام می کنند و با توجه به شرایط منطقه احتمال سفیانی بودن این ارتش اصلا بعید نیست و البته خدا عالم و اگاه است به خفایای حوادث جهان و لکن چنین ارتشی اگر شکل بگیرد که فکر می کنم شکل گرفته بسیار بسیار شباهت دارد .البته با تعیین زمان به شکل دو سه سال موافق نیستم و حتما جملات خودتان بگوئید ان شا الله و از این قبیل
به نظر ما ارکان ظهور در حال شکل گیری است و سکون کنونی مرا به جای اینکه ناامید کند اتفاقا امیدوارتر می کند .
به نظر من سفیانی ارتش نیروهای وهابی سلفی کشورهای فعلی روبروی جبهه مقاومت است .به دوستان می گویم که با دو سال موافق نیستم که فینال باشد ولی هم در این دو سال اتفاقات زیادی خواهد افتاد هم این دو سال ما را به واقعه نزدیک تر خواهد نمود ان شا الله
سیدمحسن
1397/10/24 ساعت 15 و 18 دقیقه و 17 ثانیه
با سلام جناب امیرعلی
ممنون از پست خوب و تحلیل بجای شما
بی خبری از خاندان منحوس صعودی نشانه خوش خبری است، زیرا هر وقت اتفاقات پیچیده در این خاندان می افتدف خبرگزاری های مختلف که متعلق به مستکبرین هستند تمام سعی و کوشش خود را جهت مخفی نگه داشتن ان انجام میدهند. ان شاء الله با لطف خدای متعال و دعای مردم مظلوم یمن شاهد فروپاشی این خانئان یهودی مسلک باشیم.
اما من باب مسئله داخلی باید عرض کنم متاسفانه و صد حیف و افسوس که دولت ناکارامد و شاید در بعضی جهات خائن تمام تلاش خود را جهت ایجاد ناراضایتی عمومی انجام میدهد خواسته یا ناخواسته بازی در زیمن دشمن است.
در روزگاری که امریکا و اروپا در حال فروپاشی از دورن هستند و هروز خبرهای نارامی ها به گوش می رسد در زمانی که امریکا اماده انتحار و جنگ داخلی است. اقایان لیبرال و اصلاحطلب دل به حل مشکلات ما از جانب انها بسته اند.
امروز عامه مردمی که دسترسی به شبکه های اجتماعی دارنند اخبار لحظه به لحظه جهان با همه سانسورها و غیره همانند شبنه های فرانشه دانبال می کنند و اکاهی دارنند که اروپا به مرحله سختی رسیده است، چطور است اندیشه کده های #اشنا های دولت و وزیر و معاوننان محترم خارجه هنوز اینها را نمی دانند؟!؟!؟!
پس یا نمی دانند که باید گفت وا ویلاست و یا می دانند پس ...
در هر صورت الان وظیفه همه منتظران این شبهات مربوط به رهبری و ولایت وفقیه را از دلهای مومنین بزدایند و وظایف ایشان را به همه گوشزد کنند تا مبادا خائین با هجمه های ذسانه این خدای ناکرده بی لیاقتی خود و دولت بی مصرفشان را به دوش رهبری بی اندازند.
در اخر برای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله اروزی سلامتی و طول عمر داریم.
مکر و مکرالله الله خیر الماکرین
الله اعلم
پاسخ : سلام سید
تشکر از شما
با اطمینان به مومنان می گویم کار ال سعود تمام است .ان شا الله سلطنتشان به زوال است
یوسف خوش خبر
1397/10/24 ساعت 10 و 29 دقیقه و 03 ثانیه
سلام خدمت دوستان محترم سایت و وبلاگ صبح قریب.

اگر امکان داشته باشد در مورد ابعاد احتمالی فتنه 98، سند افشاء شده پاریس در این زمینه، نقش سران اصلاحات در آن، ضدیت با نظارت استصوابی شورای نگهبان و انحراف در کار مجلس با مصوبات حاشیه ای و سیاسی هم مقاله کاملی را قرار دهید.

ممنون از اطلاع رسانی جامع، تحلیل های به روز و انقلابی و افشای توطئه های پیچیده استکبار علیه اسلام و محور مقاومت و ایران اسلامی.

ان شاء الله در پوتو عنایات خاصه پروردگار، توجهات و دعای خیر حضرت بقیة الله اعظم (ارواحنا له الفدا)، تیزبین و مدیریت مدبرانه مقام عظمای ولایت و بصیرت انقلابی ملت شریف ایران، تمام توطئه های حال و آینده جبهه استکبار و نفاق خائن و زبون داخلی هم خنثی می شوند و پرتو اسلام ناب در عرصه جهانی طنین انداز می شود.

"اللهم عجل لولیک الفرج"
پاسخ : سلام و تشکر از شما
مهدی م
1397/10/24 ساعت 09 و 22 دقیقه و 11 ثانیه
با سلام
برای تلگرام شاید مشکل پیش بیاد ولی برای وبلاگ نه
میلاد199119
1397/10/23 ساعت 18 و 50 دقیقه و 03 ثانیه
سلام.ادمین بهتر نیست کانال یا گروه تلگرامی بسازین تا مطالب رو اونجا هم بذارین و هم اینکه اگه روزی واسه وبلاگ مشکلی پیش اومد همدیگرو گم نکنیم؟
پاسخ : سلام
من در شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم و کار با انها را نمی دانم بستر وبلاگ مطمئن تر از جاهای دیگر است ولی اگر اتفاقی افتاد با هم حرف می زنیم
علی
1397/10/23 ساعت 13 و 56 دقیقه و 19 ثانیه
تغییر عجیب میدان مغناطیسی زمین
قطب شمال میدان مغناطیسی زمین با سرعتی فوق العاده به سمت سیبری حرکت می کند و کارشناسان هنوز دلیل این امر را نمی دانند.
این حرکت عجیب و غریب دانشمندان را مجبور کرده میدان مغناطیسی زمین را رصد و سیستم های مسیری یابی جهان از گوگل مپ گرفته تا مسیرهای حمل ونقل باری را آپدیت کنند.
حرکت قطب شمال که طی ۴۰ سال گذشته سریع تر شده اکنون تغییر میدان مغناطیسی را سرعت بخشیده و ایجاد یک مدل جدید را ملزوم می کند.
م زارع
1397/10/23 ساعت 13 و 07 دقیقه و 47 ثانیه
برداشت من این است که خداوند اگر بخواد کاری رو انجام دهد نیاز به اجازه کسی ندارد ولی شاید بخواهد که به انسانها میدان و فرصت دهد و مورد آزمایش و امتحان قرار دهد و به نوعی حق انتخاب دهد . بله اگر آل سعود برگردن جبهه حق و دولت اسراییل و آمریکا و ... کوتاه بیان امام زمان (ع) و حصرت عیسی (ع) ظهور میکنند و بدون جنگ و ... ولی تا کی می توانند ظهور را عقب بیندازنند شاید تا روزی که ستاره دنباله دار معروف روایات ظاهر شود و حصرت جبرییل امین (ع) ندا سر دهند . آیا آنها قدرت جلوگیری از این کار را دارند ؟
م زارع
1397/10/23 ساعت 12 و 34 دقیقه و 27 ثانیه
مطلب پایین از بنده
1397/10/23 ساعت 12 و 32 دقیقه و 54 ثانیه
سلام
ان شاء الله که در یکی از 5 سال پیشه رو ظهور میشود و کسانی سربلند می شوند که هم دنبال نشانه ها باشند و هم خود را به آمادگی مورد رصای خداوند برسانند
پاسخ : سلام ان شا الله
عباس
1397/10/23 ساعت 10 و 47 دقیقه و 26 ثانیه
سلام
جناب م زارع
من خواستم دو نکته را بگویم
1- مطمئن هستم ظهور دفعتاً اتفاق می افتد طوری که دوست و دشمن تعجب می کنند. و اگر قرار بر محاسبه زمان ظهور باشد دشمن جلوی ظهور را می گیرد (در جای خواندم اسرائیلی ها هر سال در حج تو سرزمین عرفات به دنبال امام می گردنند اطلاعات آنها از حضرت و ظهور ایشان از اطلاعات ما کامل تر است فقط عکس و تصویری از حضرت کم دارند)
2- ما به جای دنبال کردن نشانه ها ی ظهور بدنبال آمادگی برای ظهور باشیم همان طور که افراد بسیار زیادی نسبت به زمان های گذشته ، آماده شده اند (مانند مدافعان حرم و ....)

و صد البته که ظهور بسیار بسیار بسیار نزدیک است و غیر منتظره واقع می شود،
آماده ظهور باشیم تا از پیش قراولان یاران امام جا نمانیم.
احسان
1397/10/23 ساعت 01 و 47 دقیقه و 40 ثانیه
سلام
بسیار مطلبتون عالی و قابل تامل بود
بنده هم با اجازه مطالب شما رو در كانالم قرار میدم با ذكر منبع
BaEmamMansour@
همچنین صحبتهای جناب یوسف خوش خبر
پاسخ : سلام و تشکر از شما
موفق باشید و به دوستان عضو کانال که مهدوی هستند هم سلام برسانید .
افشین
1397/10/22 ساعت 23 و 59 دقیقه و 18 ثانیه
*رییس جمهور روسیه : من مسیح را در رهبر ایران می بینم رهبر ایران ۴ ویژگی منحصر به فرد دارد:*

1⃣دروغ نمی گوید

2⃣حرف تکراری نمی زند

3⃣صحبتهای ایشان کاملا علمی و آینده نگرانه است و حتما اتفاق می افتد

4⃣سخنان ایشان برای سیاستمداران جهان مهم و روی معادلات جهانی تاثیر می گذارد

*
یوسف خوش خبر
1397/10/22 ساعت 14 و 33 دقیقه و 31 ثانیه
به طور قطع، ظهور هم در هنگامه ای ابهام گونه و فریب کامل جبهه باطل مثل داستان شگفت تولد و بزرگ شدن موسی در دربار فرعون و تولد حضرت مریم و سپس تولد حضرت عیسی از او و در چاه افتادن و به غلامی رفتن یوسف و سپس صدارت و نبوت او در مصر و ...اتفاق می افتد، هر چند همه یا بخش اعظم علائم را هم داشته باشد.

البته آنچه که در اوضاع و احوال جهان می یابیم کانون های درگیری در شرق اروپا، جنوب شرق و شرق آسیا و ...است که مانند آتش های زیر خاکستر فقط منتظر یک جرقه برای شعله ور شدن هستند. در این زمان مطمئن باشید انگلیس و فرانسه و آلمان هم مثل گرگ به جان هم خواهند افتاد.

قوام دولت فدرال و ارتش مرکزی آمریکا مخصوصاً با دیکتاتوری ترامپ اگر ان شاء الله به هم بریزد، میتواند زمینه ساز بحران های مهمی در جهان باشد که برای جبهه حق و منتظران نوید بخش ایام خوبی خواهد بود.

تعیین پادشاه بعدی و ولیعهد جدید سعودی اگر بهم ریختگی اوضاع آل سعود را داشته باشد و هر لحظه هم امکان وقوع دارد شک نفتی و انرژی ویرانگری را بر اقتصاد آمریکا، اروپا و چین و ...وارد خواهد کرد.

"و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین"
"اللهم عجل لولیک الفرج"
م زارع
1397/10/22 ساعت 12 و 42 دقیقه و 25 ثانیه
سلام
جناب عباس در کنار یادآوری خوب شما این را از بنده بپذریرید که تحلیل تاریخهای احتمالی کار اشتباهی نیست اگر بگوییم حتما تا سال فلان ظهور نیست اشتباه کرده ایم این احتمالات به معنی نا امیدی نیست . تاریخ دقیق ظهور نزد خداست ولی تاریخ قریب و احتمالی برای خیلی ها روشن است . دشمن هم خیلی چیزها را میداند که مثلا پروژه 2020 را 30 ساله تنظیم کرده است و چرا 20 ساله یا 40 ساله تنظیم نکرده است .؟
عباس
1397/10/22 ساعت 10 و 50 دقیقه و 33 ثانیه
سلام
بهتر نیست امیدوار باشیم که ظهور خیلی زودتر از این ها باشد ، همان طور که در دعای عهد آمده ظهور را خیلی نزدیک ببینیم
(عده ای برای نماز باران رفته بودند فقط یک پسر بچه با خود چتر برده بود) حال زودترین زمان برای ظهور را بیش از 3 سال آینده می دانیم بهتر نیست اسم مان نگذاریم منتظر؟
به نظر بنده نباید منتظر ظهور و نشانه های ظهور بود بلکه باید آماده ظهوربود ما شیعیان وقتی آماده ظهور بودیم و توانایی حفظ انقلاب حضرت و جان او را داشتیم آنوقت خدا نشانه های ظهور را دفعتاً می فرستد طوری که دوست و دشمن تعجب می کنند و انتظار آن را ندارند.
اگر با محاسبه می شد زمان ظهور را تعیین کرد دشمنانمان مخصوصاً صهیونیسم ها خیلی دقیق تر آن را مشخص می کردند.
امیدوارم خودمان را آماده کنیم و ظهور خیلی زودتر از محاسبات مان واقع شود.
سحر نزدیک است
1397/10/21 ساعت 20 و 52 دقیقه و 02 ثانیه
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام بسیار عالی بود ممنون از عنایتی که می فرمایید و بخوبی روشنگری و تحلیل می کنید برادر
توفیقتون روزافزون
یوسف خوش خبر
1397/10/21 ساعت 20 و 44 دقیقه و 12 ثانیه
حذف غربزده ها و مسئولان از انقلاب خسته شده و آلودگان به زخارف دنیا و وابستگان و ارادتمندان فتنه گران از ردهای مسئولیتی کشور از اهم کارها برای حل مشکلات کشور و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

تجارت کالاها و نفت دشمنان منطقه ای ایران با آمریکا و اروپا با حفظ و گشترش تحریم ها علیه ایران، نباید ادامه یابد و الان هم که فصل زمستان است باید دشمنان اسلام به هر شکل ممکن در این مسئله تحت فشار قرار گیرند.

90 درصد مشکلات فعلی کشور به علت بی عرضگی مسئولان، فریب خوردن همه جانبه در برجام که ترمز پیشرفت صنعتی کشور و دنده معکوس اقتصاد مقاومتی است، می باشد.

کم کردن بودجه دفاعی کشور برای جلب رضایت اروپا کاری از اساس باطل و خائنانه ای است که البته بعید است انجام شود و نهادهای عالی نظام هرگز اجازه چنین خیانتی را نمی دهند.

بله صحبت متن کاملاً درست است که تنها راه نجات ایران و اقتصاد ایران و مقابله با توطئه های پیچیده استکبار جهانی علیه محور مقاومت و ایران اسلامی، به کارگیری نیروهای ارزشی و انقلابی و توانمند در تمام عرصه هاست.

"اللهم عجل لولیک الفرج"
س ت
1397/10/21 ساعت 18 و 32 دقیقه و 54 ثانیه
پمپئو
در اجلاس بسیار مهم در 24و 25بهمن درباره امنیت و صلح در خاورمیانه و عامل برهم زننده ان یعنی ایران تصمیمگیری میکنیم

یعنی منتظرند ببینند بهمن ماه چه میشود
22بهمن چگونه خواهد بود
امیر
1397/10/21 ساعت 16 و 15 دقیقه و 05 ثانیه
با عرض سلام و خسته نباشی مطالب گرانقدر تون رو در گروهم همیشه میگذارم.
پاسخ : با سلام و تشکر
انتشار مطالب وبلاگ با درج منبع اشکالی ندارد .اسم گروهتان را هم بنویسید تا به ان بپوندیم

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج