1397/11/25  ساعت 17 و 45 دقیقه و 51 ثانیه    ویرایش: 1397/11/27 ساعت 10 و 23 دقیقه و 20 ثانیه
توسط:

در روزهای اخیر اتفاقات مهمی رخ داد که در این مطلب به برخی از مناسبت ها خواهم پرداخت .
نخست پیام مهم راهبردی و تاریخی رهبری معظم انقلاب اسلامی حفظه الله تعالی 
این پیام حاوی نکات راهبردی در سیاست داخلی و خارجی است و من اینجا چند کلمه که ارتباط وثیقی با انتظار دارد را انتخاب نموده ام .رهبری معظم نوشتند:
(عزیزان! نادانسته‌ها را جز با تجربه‌ی خود یا گوش سپردن به تجربه‌ی دیگران نمیتوان دانست. بسیاری از آنچه را ما دیده و آزموده‌ایم، نسل شما هنوز نیازموده و ندیده است. ما دیده‌ایم و شما خواهید دید. دهه‌های آینده دهه‌های شما است و شمایید که باید کارآزموده و پُرانگیزه از انقلاب خود حراست کنید و آن را هرچه بیشتر به آرمان بزرگش که ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنا فداه) است، نزدیک کنید)
این بخش از سخنان رهبری بشارتی بر نزدیک شدن طلوع ولایت عظمی ، ولایت حضرت صاحب الامر و الزمان است و در کنه خود دلالات زیادی دارد که ان شاء الله تعالی در سالهای اینده و بسیار نزدیک تر از انچه در تصور داریم ، شاهد ظهور مصلح کل و بروز اتم و کامل تمدن عظیم اسلامی در کل زمین خواهیم بود.اشاره به این نکته جوانان ظهور امام زمان عج را در دوران حیات خود درک خواهند نمود.

دوم اغاز نشست بین المللی صلح و امنیت در خاورمیانه 
انتخاب همین عبارت برای چنین نشستی که دهها کشور در ان شرکت کردند کافی است تا به نیات شوم برگزار کنندگان این نشست پی ببریم .حضور اسرائیل و عربستان در این نشست و تمرکز کامل مراکز قدرت جهانی بر این مسئله کاملا مشخص می سازد که برای اینده بسیار نزدیک خوابهای شومی برای مردم منطقه دیده اند و این کنفرانس فقط برای تقسیم ادوار و تقسیم مسئولیت بین کشورهای شرکت کننده است .اگر بخواهیم وارد خاص الخاص کنفرانس بشویم ، حضور منافقین و سلطنت طلبهای ورشکسته در این نشست و هم چنین بررسی موضوع موشک ها حزب الله لبنان حوثی های یمن ، این نکته را فاش می کند که این کنفرانس برای خاورمیانه با هدف مقابله فیزیکی و سخت با ایران و محور مقاومت است .اختصاص بودجه 200 میلیون دلاری توسط عربستان برای برگزاری کنفرانس نشان می دهد امید بسیاری به موفقیت طرح خود دارند .جضور خبیثانه اروپا و خیمه شب بازی اینستکس صرفا خرید زمان و بازی با عبارات برای این است که هم جلوی اقدام قاطع ایران را بگیرند و هم فرصت لازم برای تشکیل ارتش به اصطلاح سنی صهیونی وهابی را داشته باشند و با خیال راحت یک سال و حتی بیشتر برای اماده کردن این سپاه عظیم زمان در اختیار بگیرند.حتی اتفاقات رخ داده در ونزوئلا به طرح خاورمیانه ای انها مرتبط است و امریکا می خواهد خیالش از حیاط خلوت و جبهه داخلی راحت باشد .
دوستان منتظر بدانند این کنفرانس یک حرکت پیچیده و چند وجهی برای تصرف کل منطقه توسط ارتش های منطقه ای است و برای اینکه خیالشان راحت شود قصد دارند ایران را در چند جبهه داخلی خارجی اقتصادی و حتی اجتماعی مشغول و تمرکز او را بر هم بزنند.
یکی از وجوه این طرح بزرگ و فرامنطقه ای در داخل ایجاد نارضایتی توسط گماشتگان غرب زده و اظهار ناکارامدی نظام در حل مشکلات مردم است .پیاده نظام و ستون پنجم دشمن در داخل هر روز به بهانه بالا رفتن دلار ، نایاب شدن گوشت ، مرغ ، شکر و ارزاق مردم و افزایش قیمت در حوزه خودرو و غیره می خواهند القاء کنند که این نظام نمی تواند مشکلات مردم را حل کند.دست روی دست گذاشتن مجریان و به زیر خط فقر مطلق رفتن مردم مصداق کامل و شک برانگیزی است که به هیچ وجه نمی توان انرا توجیه نمود.منتظران عزیز بدانند نشست ورسو با هجمه اقتصادی علیه ایران و برخی ناکارامدی های داخلی کاملا متصل به هم و در راستای یکدیگر عمل می کنند.به طور اکید جبهه مقابل محور مقاومت تصمیم نهایی و قطعی برای اقدام در منطقه را گرفته و بدون شک از سوریه یا لبنان شروع و همزمان در عراق جنگ ایجاد خواهند نمود و در نهایت به سوی ایران خواهند امد.اگر این اتفاق بیفتد از نظر من نشانه حتمی و بارز برای امدن سفیانی و بلکه خود سفیانی است .

سوم بازدید محمد بن سلمان از خانه خدا 
در یکی دو روز اخیر بن سلمان به شکل مشکوکی از خانه کعبه بازدید و حتی رفتن به بالای کعبه و انجام حرکات عجیب در حالی که حتی اعمال عمره را هم به جا نیاورده است به شدت شک برانگیز است .این موضوع بحث و جدل زیادی را در تویتر ایجاد کرده است و هدف وی از این اقدام هنوز مشخص نشده است.

به هر حال منطقه به شدت ملهب و در حالت امادگی برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت ساز است .
چه باید کرد ؟
سوالی که امروز مطرح می شود این است که در جنگ جهانی علیه شیعیان و مخصوصا ایران چه باید کرد؟ کدام اقدام به صواب نزدیک تر است ؟ در پاسخ باید بگویم ما رهبری داریم که تصمیماتش همیشه باعث خروج کشور از بحران ها شده و اینبار هم باید با اعتماد کامل به ایشان ، مطمئن باشیم که شیعیان جهان ناخدایی شجاع و مومن و قاطع دارند که فتنه ها را نقش بر اب خواهد نمود.ما تا وقتی چنین رهبری داریم غم نداریم و به دستورات ایشان کاملا مقید و مطیع خواهیم بود .
لکن به نظر من چند اقدام فوری باید انجام داد 1-حل مشکلات معیشتی مردم به طور ضربتی و انقلابی 2-ایران باید حداکثر تا سال اینده 98 انهم تا نیمه اول ان در برجام باقی بماند(هر چند نظر من خروج در همان لحظه خروج ترامپ از برجام بوده و هست) .خروج از برجام و اغاز غنی سازی 20 درصد و حتی 56 درصد بهترین پاسخ برای تمام توطئه های دشمن است.وجود دولتی کارامد شجاع مردمی جهادی و انقلابی عجیب لازم است و امیدوارم عقلای قوم زودتر به تصمیم برسند.چنین دولتی تمرکز دشمن را بر هم خواهد زد و فرصت اقدام را از انها سلب خواهد نمود.
در این شرایط  سخت و کم سابقه برای ملت ایران و شیعیان اگر هیچ راهی نباشد ، راه استغاثه به درگاه الهی که هست؟ چرا امیدمان به خدا اینقدر کمرنگ است و به ادم ها امیدواریم ؟چرا به جای اینکه به خدا و امام زمان عج استغاثه کنیم ، استغاثه به درگاه اروپا و شرق و غرب می کنیم ؟به خدا قسم اگر شیعیان بخواهند و واقعا بخواهند ، ظهور در کمترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد .باید بخواهیم و مطالبه کنیم و در را بکوبیم .
اگر نخواهیم و برای یاری فرستاده الهی قیام نکنیم و نگران شکم خودمان باشیم و برای گوشت یخ زده برزیلی صف دو کیلومتری ایجاد کنیم ، باید منتظر باشیم که چکمه سربازان امریکایی و وبای جنود وهابی را در تمام سوریه و عراق و بغل گوش خودمان با تمام وجود احساس کنیم.
چطور امارات و ال سعود جرات می کنند که پاسداران اسلام را در سیستان انگونه به شهادت برسانند ؟ ایا جز این است که از داخل برغم همه دشمنی این دو کشور شرور و وهابی و تروریست پرور،پالس مذاکره می فرستیم و التماسشان می کنیم.
روزهای حساس و سرنوشت ساز بزودی فراخواهند رسید و هر کدام از ما ازمایش خواهیم شد .
در پایان شهادت جمعی از پاسداران رشید اسلام در حادثه تروریستی که بن زاید و بن سلمان پشت ان هستند را به محضر امام عصر عج مقام معظم رهبری و مردم و خانواده های این عزیزان تبریک و تسلیت می گویم.
اللهم عجل لولیک الفرج 

   


نظرات()  
مهدی
1397/11/27 ساعت 14 و 28 دقیقه و 46 ثانیه
دوستان حق با شماست.
از اینکه حرف از ناامیدی زدم از شما عذرخواهی می‌کنم.
پاسخ : تشکر از شما
عذرخواهی شما را نشانه اخلاق خوبتان می دانیم
یوسف خوش خبر
1397/11/27 ساعت 13 و 05 دقیقه و 01 ثانیه
دوستان محترم مجمع تشخیص مصلحت کاملاً دقت کنند...

(به خاطر مجلسی که یکسال بیشتر از کار آن و دولتی که دو نیم سال از کار آن باقی نمانده است و ظاهراً شناختی از خوی استکباری غرب در عمل از خود نشان نمی دهند و آئینه عبرتی شفافی به نام برجام را به این زودی به کنج فراموشی سپرده اند)

...نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای دهها و بیشر سال گرفتار مصائب عظیم رفتن زیر سلطه استکبار و تن در دادن به خواسته های استکبار دشمن غدّار یعنی استکبار غرب، نکنند.

این کشور صاحب دارد و صاحب آن قطعاً نظام فاسد سلطه بین المللی نیست که برایش تعیین تکلیف کنند.

برجام هم صد در صد مغایر شؤون قرآن، اسلام و قانون اساسی به کشور تحمیل شد.
یوسف خوش خبر
1397/11/27 ساعت 12 و 47 دقیقه و 12 ثانیه
بله نظر دوست محترم پاسخگوی سایت، درست است.

به نظر نمی رسد تأخیری در ظهور اتفاق افتاده باشد.

تو 200 سال اخیر، جهان با همه پیشرفت های بشری، گونه های دیگری از ظلم که شاید در دوران های قبل از آن سابقه ندارند به وجود آمده است و گناهان بزرگ و شنیع اقوام مغضوب درگاه الهی مثل قوم لوط دوباره در بدترین شکل های آن در جوامع بشری رواج یافته است.

علائم عمومی و پرتعداد ظهور همگی عموماً یا کاملاً محقق شده اند (البته علائم حتمیه و شرایط و عوامل خاص وقوع آنها مبحث دیگری است ولی زمینه آنها هم فراهم شده است).

نهایتاً بدون اینکه بخواهیم زمان تعیین کنیم برآیند تحولات ان شاء الله خیلی امیدوار کننده هستند.

اتفاقات انگلیس و فرانسه، درگیری های داخلی احزاب آمریکا، شکسته شدن هیمنه شکست ناپذیری اسرائیل با چندین شکست مفتضحانه از محور مقاومت طی سالیان اخیر، اثری از آن ابهّت پیشین استکبار غرب را نشان نمی دهند و بازگشت به آنرا هم ان شاءالله محال نشان می دهد.

توکل به خدا، ان شاء الله.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خوش خبر
1397/11/27 ساعت 00 و 16 دقیقه و 51 ثانیه
آفرین آقا احسان.

پس گرفتن کلید مکه و مدینه هم در نابودی یا تضعیف آل سعود است و اینکار هم در مردن و ترور این پدر و پسر خبیث است (ملک سلمان و محمد بن سلمان) که ان شاء الله طومار خاندان خبیث سعودی و فرقه ضالّه وهابیت در هم پیچیده شود و بعید است جانشینان آنها توانایی حفظ این سلطنت منحوس را داشته باشند.

الان آل سعود حکم جلیقه نجات برای اسرائیل رو تو دریا دارند. اگر آل سعود نابود یا تضعیف بشه، اسرائیل مهمترین سنگر دفاعی اش رو از دست میده و آخرین کار جبهه کفر هم میشه سر و سامان دادن به غائله سفیانی پلید... و ان شاء الله اتفاقات مبارک بعدی...

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
احسان
1397/11/26 ساعت 21 و 46 دقیقه و 54 ثانیه
دوستان یک نکته رو یادتون نره برای رخ دادن ظهور مکه باید آزاد بشه
الان اگه امام ظهور کنه با اون جو امنیتی توی مکه خطر داره براشون
پس باید مکه ازاد شه همزمان اسراییل هم باید بشدت تضعیف شه
به گفته رهبر فلسطین کلید رمز آلود ظهوره
از اونجایی که ما الان پشت دیوارهای این سرزمین هستیم و از اونجایی که آل سعود اوضاع خوبی نداره و هر لحظه احتمال بهم خوردن اوضاع در عربستان هست پس امیدوار باشید که ظهور نزدیک شده
ان شاالله
پاسخ : ازادی مکه جزو شروط ظهور نیست و تا 15 شب قبل ظهور خاندان حاکم هرچند بسیار ضعیف شده اند همچنان حکومتشان ادامه دارد
ولی با این حرف که تضعیف ال سعود لازم است موافقم
سخنان امروز سردار جعفری امروز حائز اهمیت زیادی است و نشانه اجماع یا رسیدن به ان درباره عربستان هستیم
روح الله
1397/11/26 ساعت 16 و 49 دقیقه و 03 ثانیه
سخنان رهبری در مورد ساختن تمدن اسلامی قبلا هم توسط ایشان بارها گفته شده و قبلا هم گفتن که آینده ای که جوانان ایران میبینند روشنه پس این سخنان برای ایرانیها است و به ظهور مربوط نمیشه امام زمان برای همه مردم دنیا ظهور میکنند ظهور هم دست فقط ایرانیها و نظام ایران نیست که زود نا امید میشین
یوسف خوش خبر
1397/11/26 ساعت 15 و 59 دقیقه و 59 ثانیه
نه اینکه ظهور دیر اتفاق بیفته ما و مومنین گمراه بشیم، هرگز. هیچ وقت این اتفاق نمی افته و ایران اسلامی و محور مقاومت قدرتمندانه و با عزمی استوارتر، راه پرصلابت خود را ادامه خواهند داد.

همین راهپیمایی 22 بهمن امسال و به قول شریف مقام معظم رهبری: سرافرازانه...، بیش از 50 درصد شرکت کنندگان آن، متولد بعد از انقلاب و جزء اون جمعیت 36 میلیونی سال 57 ایران نبودند.

غصه خود ظهور و دوران طلایی حکمرانی مهدی فاطمه (سلام الله علیهما) را می خوریم که ما پیر بشیم و یا اصلاً نباشیم.

به نظر من در هیچ دوره در هزار و خورده ای سال اخیر، به اندازه الان شیعیان برای ظهور زحمت نکشیدند و تا جایی هم که تونستن دشمنان را عقب روندند.

البته وظیفه شون بوده و نصرت الهی و دعای خیر امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف) و زحمات طاقت فرسای امام و رهبری و یارانشون در ایران و منطقه تا آخرین حد توانشون انجام شده است.

عاجزانه همه از خدای بزرگ فرج و ظهور را بطلبیم.

میگم ای خدا، ای امام زمان عزیز...
ما دیگر آخر آخرش همون 23 سال رو بیشتر طاقت نداریم، خلاصه کاری نداریم، خودتون کار رو باید درست کنید.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

ان شاء الله تعالی
پاسخ : به هیچ وجه ظهور به تاخیر نیفتاده و این اتفاق نزدیک تر از همیشه است
مهدی
1397/11/26 ساعت 13 و 57 دقیقه و 49 ثانیه
سید مجید رحمتی از جمله کسانی است که به نظر میاد به بیت رهبری دسترسی دارند و از اخباری آگاهن که هر کسی نمی‌تونه اونها رو داشته باشه. اخیرا اعلام کرده که بدا رخ داده و ممکنه ظهور تا چند ده سال به عقب افتاده باشه.
قرار دادن ادعای این شخص در کنار بیانیه اخیر رهبری سیگنال امیدوارکننده‌ای رو ارسال نمی‌کنه. هرچند هنوز امید دارم که اشتباه می‌کنند این عزیزان ولی خب چیزی که هست خیلی امیدوار کننده نیست.
هر چه هست دعا کنیم خدا به ما رحم کند. همین الان هم خیلی ‌‌‌ها از راه حق منحرف شدن. اینکه ما چقدر بتونیم در برابر این موج گمراهی مقاومت کنیم فقط مسئله زمان هست. خدا آخر و عاقبت ما رو بخیر کنه.
پاسخ : اصلا اینطور نیست و زمان ظهور یا بدا در ظهور را فقط خدا می داند
یوسف خوش خبر
1397/11/26 ساعت 13 و 07 دقیقه و 25 ثانیه
تا 23 سال دیگه پیر میشیم، خیلی زیاده!!!
رحیمی
1397/11/26 ساعت 12 و 32 دقیقه و 10 ثانیه
نهایتش بیست وسه سال دیگه هست چون موقعی اسرائل نابود میشه که اقا امام زمان ظهور کرده باشه
1397/11/26 ساعت 11 و 57 دقیقه و 19 ثانیه
امیرعلی وارسو نه باید بگی وارساو
روح الله
1397/11/26 ساعت 08 و 54 دقیقه و 39 ثانیه
رهبری به عنوان حاکم جامعه برای آینده کشور مثل همه کشورها برنامه ریزی کرده اند ولی ظهور برنامه ریزی خداست و فقط در ید قدرت اوست و این همه نشانه از نزدیکی ظهور که امامان معصوم بیان کردند که با اوضاع فعلی تطبیق داره
1397/11/26 ساعت 07 و 17 دقیقه و 42 ثانیه
وَ نَراهُ قَرِیباً
حیدر
1397/11/26 ساعت 01 و 55 دقیقه و 34 ثانیه
در ضمن طبق فرمایشات ائمه معصومین ظهور بصورت ناگهانی و در سالی پر یأس و نا امیدی اتفاق خواهد افتاد ناامید ابلیسه از درگاه خدا ناامید نشین دوستان نراهو قریبا ان شاالله ظهور نزدیکه
پاسخ : ناامیدی گناه بزرگی است .اعتراف می کنم که همه ما در مواقعی با دیدن موانع و سختی ها دچار نوعی ناراحتی می شویم ولی این نباید طولانی بشود و باید زود برگردیم
درباره موضوع یاس دو موضوع مطرح است
یکی یاس عادی و زودگذر است که همه ما دچارش می شویم و این فی حد نفسه مشکل خاص و زیادی ندارد
و دیگری ورود افراد مخالف ظهور به این موضوع برای یاس ساختگی و خالی کردن دل مومنان منتظر است که باید مواظب این بخش باشیم
حیدر
1397/11/26 ساعت 01 و 49 دقیقه و 01 ثانیه
سلام من با نظر آریستوتل به شدت مخالفم شما چطور از سخنان رهبری برداشت ظهور در چند دهه اخیر کرده اید؟اتفاقا سخنان آقا بشارت خیلی نزدیک بودن ظهور رو میده حضرت آقا که نمیتونن بگن مثلا طی پنج سال ان شاالله ظهور اتفاق میافته چون جامعه منتظر رو موج هیجان دربرمیگیره و شاید اثر تخریبی داشته باشه اتفاقا آقا فرمودند زمینه را هرچه سریعتر و بهتر آماده کنین شرایط دنیا کاملا با روایات قابل تطبیق هست زمان مشخصی نمیشه تعیین کرد و نوید نزدیک بودن قابل لمسه آیت الله قندهاری فرمودند فتنه ای پیش می آید و بعد از آن فتنه ایست که بمراتب بزرگتر از فتنه قبلیست من در آن زمانه نیستم ولی شما خود را سپر بلای این سید بزرگوار کنین چون ایشان سپهسالار آقا امام زمان هستند شمارش معکوس ظهور شروع شده عزیزان مباد مباد مباد کوران حوادث و فتنه ها ما رو از مسیرمون منحرف کنند ظهور خیلی نزدیک است ان شاالله اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ : سلام
دوستان منتظر مراقب سخنان دشمنان مهدی عج باشند .این افراد دشمن انسانیت و دشمن مهدویت هستند و گرگ هایی در لباس میش اند
تذکرات شما کاملا بجاست
1397/11/26 ساعت 01 و 41 دقیقه و 44 ثانیه
آنچه در پیام رهبری نبود!
مقاله سایت مشرق
پاسخ : تشکر از شما
ع.س
1397/11/26 ساعت 01 و 13 دقیقه و 58 ثانیه
دوستان خواهش میکنم به این نکته توجه داشته باشید که برای تحلیل فرمایشات اقا به هیچ عنوان تک جمله های ایشان را دستمایه تحلیل مواضع اقا قرار ندهید
مواضع اقا همانست که به دفعات تکرار نموده و بشارتها داده اند

بر این اساس و همچنین دیگر نشانه ها به فضل پروردگار ظهور بسیار نزدیک است.
یوسف خوش خبر
1397/11/26 ساعت 00 و 56 دقیقه و 27 ثانیه
تو منابع مطالعاتی داریم که ظهور در لفافه ای از خوف و رجا و یا بیم و امید اتفاق می افتد. یعنی اینکه در حالیکه یک عده می گویند کو بابا تا ظهور حالا! در مقابل هم یک عده دیگر می گویند ظهور نزدیک است!!

الان تقریباً شبیه همین مسائل و زمانه چنین گفتگوهایی هست...

حس ششم یا به تعبیر بهتر، احساس درونی به من میگه ان شاء الله از این واقعه مبارک دور نیستیم...

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خوش خبر
1397/11/25 ساعت 23 و 23 دقیقه و 48 ثانیه
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت
که گناه دگری، بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم اگر بد، تو برو خود را باش
هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت
1397/11/25 ساعت 23 و 08 دقیقه و 16 ثانیه
یوسف خوش خبر عزیز از اینكه منافع ملی را رصد میكنید از شما ممنونیم!
حیدر
1397/11/25 ساعت 23 و 05 دقیقه و 57 ثانیه
سلام من با نظر آریستوتل به شدت مخالفم شما چطور از سخنان رهبری برداشت ظهور در چند دهه اخیر کرده اید؟اتفاقا سخنان آقا بشارت خیلی نزدیک بودن ظهور رو میده حضرت آقا که نمیتونن بگن مثلا طی پنج سال ان شاالله ظهور اتفاق میافته چون جامعه منتظر رو موج هیجان دربرمیگیره و شاید اثر تخریبی داشته باشه اتفاقا آقا فرمودند زمینه را هرچه سریعتر و بهتر آماده کنین شرایط دنیا کاملا با روایات قابل تطبیق هست زمان مشخصی نمیشه تعیین کرد و نوید نزدیک بودن قابل لمسه آیت الله قندهاری فرمودند فتنه ای پیش می آید و بعد از آن فتنه ایست که بمراتب بزرگتر از فتنه قبلیست من در آن زمانه نیستم ولی شما خود را سپر بلای این سید بزرگوار کنین چون ایشان سپهسالار آقا امام زمان هستند شمارش معکوس ظهور شروع شده عزیزان مباد مباد مباد کوران حوادث و فتنه ها ما رو از مسیرمون منحرف کنند ظهور خیلی نزدیک است ان شاالله اللهم عجل لولیک الفرج
یوسف خوش خبر
1397/11/25 ساعت 22 و 59 دقیقه و 39 ثانیه
گاهی وقت ها یک مثال، خیلی در درک موضوع می تواند کمک کند.

اما اول اشاره کنم که پیام راهبردی مقام معظم رهبری برای گام دوم انقلاب مثل نور است و برای استفاده از نور باید آنرا در جلو راه خود و مسئولین به هر قیمتی قرار بدهیم.

وضعیت الان ایران شبیه یک ساختمان نوساز است که تقریباً 60 تا 70 درصد اسکلت آن ساخته شده است. اینکه در بعضی جاها، نقشه درست پیدا نشده یا از مواد و تجهیزات نامرغوب استفاده شده و یا حتی بعضی جاها نیاز به تخریب و دوباره سازی دارد شکی نیست و نیز می توان با راهنمایی دقیق و کمک به کارگران آن یا حتی تعویض آنها، در کامل و تمام کردن این بنا زیبا، خوش نقشه و ماندگار و طولانی اهتمام ورزید.

اما مشکلی اصلی این است که در نهایت دلسوزی مالکین اصلی، پیمانکاران و کارگران اصلی با عده ای که کار تخصصی و قابل قبولی ندارند جابجا شده اند و این عده تمام هوش و حواسشان به ساختمان های مجاور است و کار خود را نمی توانند درست انجام دهند....

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
رصد منافع ملی
1397/11/25 ساعت 21 و 40 دقیقه و 17 ثانیه
ادامه برجام ادامه حیات جریان غربگرا در ایران است و ادامه حیات جریان غربگرا در ایران ادامه مشکلات ساختگی و خیانت به محور مقاومت و بازی این خادنین در پازل غرب و ادامه بازیچه بودن و تمسخر ایران به وسیله کشورهای اروپایی است. به هیچ عنوان ادامه این خسران عظیم به نفع نظام و کشور و مردم نمی باشد.

جنگ با ایران احتمل زیاد همان جنگ موعود روایات و لشگر سفیانی موعود است که قطعاً تا رسیدن به مرزهای ایران مشکلات زیادی سر راهش قرار دارد و بعید است آمریکا جرأت رویارویی مستقیم با ایران را داشته باشد.

موضوع رژیم صهیونیستی جداست و در صورتی کوچکترین حماقتی با مثلث مرگبار ایران، حزب الله و گروههای جهادی فلسطین و شاید ارتش مصر هم به عنوان ضلع چهارم که ناگهانی به آن اضافه شود (البته برکناری رژیم کودتایی یهودی زاده السیسی لازمه اینکار است) از صحنه جغرافیای غرب آسیا محو خواهد شد.

اما جریان غربگرا در داخل، عاشقان برجام و سینه چاکان آمریکا و اسرائیل در تحمیل معاهدات استعماری cft و پالرمو، استخوان های تیز گیر کرده در گلوی نظام هستند که تا موقعی ای که علاج نشوند تمام جسم و روح نظام و انقلاب را به شدت آزار می دهند.

مشکلات اقتصادی ماههای اخیر تعمدی و در راستای پیاده کردن توطئه های استکبار توسط جریان غربگرا در داخل برای تحمیل ننگنامه هاست و با کارهای جهادی و انقلابی حل این مشکلات از صنعت خودرو گرفته تا جبران بی عرضگی های دولت در مسئله گوشت و ...امکانپذیر است.

باید برای حامیان اصلی تروریست ها در سیستان و بلوچستان، فکری اساسی شود. دولت پاکستان اراده و جروزه ای برای اینکار ندارد. سعودی آشکارا پشت ماجراست.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا