1397/12/7  ساعت 16 و 06 دقیقه و 05 ثانیه    ویرایش: 1397/12/7 ساعت 16 و 27 دقیقه و 23 ثانیه
توسط:

استعفای دکتر ظریف در لحظه ای استثنائی انجام شد.این استعفا در صورت پذیرش توسط رئیس جمهور می تواند اغاز یک دوره جدید از حیات سیاست خارجی جمهوری اسلامی باشد .دکتر ظریف اسیر اشتباهات خود شد .اسیر خسته شدن در اخرین لحظات کار در برجام شد.دکتر ظریف علی رغم تجربه گرانبهای بین المللی نتوانست با کارت های در اختیارش که همانا توان هسته ای کشور بود به خوبی بازی کند و اسیر بارانداز جان کری در اخرین ساعات قبل توافق برجام شد.دکتر ظریف استعفا داده و نمی دانیم مورد قبول واقع می شود یا نه اما دیروز و در هنگام شرف یابی بشار اسد به خدمت رهبری بزرگترین اشتباه عمرش را انجام داد و اینطور هم نیست که با وی هماهنگی نشده باشد .دقیقا هماهنگی و دعوت برای وی ارسال شده بود و وی از زمان دقیق دیدار با خبر بود.

ایران نشان داده که فقط با یک سیاست خارجی فعال و پیشرو و قاطع است که می تواند دشمن را به تمکین وادار کند و جز این هر کاری کنیم مقبول واقع نمی شود و هر روز درخواستی تازه روی میز وزیر خارجه قرار می گیرد.به هر حال با شکست کامل برجام و شکست دولت در معیشت مردم و شکست سیاست درهای باز با غرب حق این بود و هست که شخص اقای روحانی استعفا دهد و استعفای ظریف به تنهایی نمی تواند پنجره ای به سمت ایران بگشاید.

اروپا و امریکا با لبخند و حرف خوب و حقوق بین الملل بلد بودن و مذاکره کننده حرفه ای بودن رام نمی شوند.تنها زمانی می توان افسار انها را کشید که غنی سازی 56 درصد و موشک های 5 هزار کیلومتری را روی میز مذاکرات بگذاریم .انگاه است که دولت ترامپ بلیط مسقط رزرو خواهند کرد و به التماس خواهند افتاد.انگاه است که هر چه بخواهیم از انها می توانیم بگیریم.اروپا و امریکا اگر مقابلشان عقب نشینی کنیم در جلو امدن و پر رو بودن حد یقفی نمی شناسند و این تندروی نیست و عین اعتدال و برخورد عادلانه و در عین حال انقلابی است

نمی شود سرنوشت 82 میلیون نفر را به دست برنامه نفت در برابر غذا داد .عزیزان امروز ایران 82 میلیون جمعیت دارد و مثل زمان صدام که عراق 20 میلیون نفر جمعیت داشت نمی توان به نفت در برابر غذا بسنده کرد .در این صورت شیره جانمان را خواهند مکید و انوقت خنجر مسمومشان ایران را به ده قسمت تقسیم خواهد نمود (خدای نکرده)
دو سه سال مقاومت ابرومندانه بهتر از 20 سال التماس و دریوزگی کشیدن است و می دانیم که مقصد نفت در برابر غذا کجاست.
اقای روحانی در این دو سال چه می خواهد انجام دهد؟ تقریبا هیچ کاری .لذا فرصت های کشور را از دست ندهد و استعفای وی راه را برای همه خوبی ها و روزهای خوش برای همیشه باز خواهد نمود.فاعتبروا یا اولی الابصار 

   


نظرات()  
یوسف خوش خبر
1397/12/13 ساعت 15 و 58 دقیقه و 04 ثانیه
صحبت شما دوست محترم متین و قابل شنیدن است.

اما در آنسوی اخبار سیاسی کشور دستانی را به وضوح می توان دید که در قالب مصوبات و طرح ها و لوایح معمولی با ظاهری موجه، سعی در تقویت افراد و جریانات معاند سیاسی، غربزده، ضد انقلاب و ضد دینی و ضد مباحث آخر الزمانی و سوق دادن کشور و ارکان اجرایی آن در این وادی های خطرناک دارد:

آری در حالیکه امام راحل و مقام معظم رهبری، شهدا، ایثارگران و امت انقلابی ایران و دلسوزان واقعی اسلام و انقلاب سعی در حفظ و به سرانجام رساندن رسالت عظیم انقلاب اسلامی در دادن پرچم به دستان مبارک صاحب اصلی آن حضرت ولی الله اعظم (عج الله تعالی فرجه الشّریف) دارند، عده ای هم زیستن با خفت و خواری در کنار آمریکا و اروپا را با تن در دادن به هر خیانتی برای دو روز زندگی پست مادی خود برگزیده اند.

برملاکردن و رسوایی جریان نفاق و منافقین داخلی برای حفظ انقلاب و تلاش در جهت حرکت آن در راستای مبانی ارزشی آن، مهمترین کمک به اصل فرآیند آماده سازی جامعه برای گذر از پیچ تاریخی و ان شاء الله تحقق تمدن نوین اسلامی است.
پاسخ : با تشکر از نظرات خوب دوستان

پست تازه منتشر شد مطالعه و نظر دهید
1397/12/13 ساعت 15 و 04 دقیقه و 12 ثانیه
برخی دوستان زیاد از حد مطالب سیاسی روز را در نظرات مینویسند ما اگه بخواهیم این مطالب را بخونیم میریم تو سایتها و کانالهای بیشمار سیاسی میخونیم ما اینجا دنبال یه بشارت یا خبری مربوط به ظهور میگردیم
یوسف خوش خبر
1397/12/13 ساعت 14 و 38 دقیقه و 26 ثانیه
نمایندگان مجلس در مصوبه امروز خود در باره اصلاح قانون انتخابات، منابع استعلام در باره داوطلبان انتخابات مجلس را برای هیئت های اجرایی و شورای نگهبان!!؟؟مشخص کردند:

"قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، ثبت احوال و نیروی انتظامی"

این مصوبه دو ایراد اساسی دارد که قطعاً از چشمان تیزبین شورای محترم نگهبان در پاسداری از انقلاب اسلامی مخفی نخواهد ماند:

1- تعیین تکلیف برای شورای نگهبان و ایجاد محدودیت در نظارت شورای نگهبان که کامل و استثوابی در همه مراحل انتخابات است که از مراجع دیگر قانونی و معتبر و دلسوز کشور در مورد وضعیت داوطلبان مجلس استعلام به عمل نیاید.

2- با توجه به رابطه حسنه دولت با اصلاح طلبان و فراکسیون امید و اصلاح طلبان مجلس پیشاپیش نتیجه استعلام وضعیت آنها از دو مرجع دولتی مشخص می باشد!!

3- این مصوبه راه را برای ورود همه جانبه غربزده ها و حامیان فتنه و افراطی های جریان اصلاحات به مجلس باز می کند.

و نکته مهم این است که علی رغم مزایای خیالی که موافقین استانی کردن انتخابات مجلس برای آن اعلام کرده اند، این مصوبه عملاً با حذف نمایندگان شهرستانی در مجلس، تبدیل خانه ملت به باشگاه احزاب، سیاسی کاری های مضرّ به جای خدمت به مردم و انحراف خانه ملت از وظایف قانونی خود، ایجاد تنش و اختلافات درونی در استان ها و ...نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت.
یونس
1397/12/12 ساعت 10 و 39 دقیقه و 54 ثانیه
سلام مجدد . . جسارتا رجب امسال منظورم نبود . بلکه رجب واقع در اسفند 98 . . ممنون اگه راهنمایی کنید
پاسخ : سلام
برای رجب سال اینده که نمی شود از الان پیش بینی کرد.حتی برای این رجب هم نمی شود و من نظرم را گفتم ممکنه اشتباه باشه ولی به نظرم برای امسال کمی بعید میاد .برای سال بعد باید بگویم چو فردا شود فکر فردا کنم
رحیمی
1397/12/11 ساعت 13 و 35 دقیقه و 08 ثانیه
سلام به تمام دوستان بزرگوار با توجه به فتنه ای که از ان صحبت میکنند که احتمالش در سال نودوهشت هست واین فتنه هم از سال ۸۸ گسترده تر هست واحتمالا نظامیان کشورمون مشغول سروسامان دادن به اوضاع داخلی کشورباشند وکسانی که این لشکر کفر را به وجود اوردند از این اوضاع نهایت استفاده را بکنند وخروج سفیانی را کلید بزنند واین را عرض کنم که نظر شخصی بنده است
یونس
1397/12/11 ساعت 13 و 14 دقیقه و 38 ثانیه
سلام . چقدر احتمال میدهید که در ماه رجب واقع در اسفند 1398 شاهد سفیانی باشیم؟
پاسخ : سلام
به نظرم برای امسال بعید است ولی کاملا منتفی نشده
یوسف خوش خبر
1397/12/10 ساعت 09 و 33 دقیقه و 27 ثانیه
مذاکرات آمریکا و کره شمالی در ویتنام و دست خالی فریب خوردگان برجامی ایران:

چرا آمریکا از کره شمالی حساب می برد؟

چرا کره شمالی به آمریکا التماس نمی کند؟

بله، کره شمالی هم از حماقت غربزده های ایران در برجام، هم از سرنوشت معمر قذافی معدوم در لیبی و خیلی از چیزهای دیگر...حتی خود مکان مذاکره یعنی یعنی ویتنام (کشور پیروز با دست خالی در برابر تجاوز و سلاح های پیشرفته و و حشی گری جنگ افروزان کاخ سفید) درس عبرت گرفته است که:

1- بدون داشتن توان استراتژیک اتمی و دفاعی کوبنده، مذاکره که هیچ، حتی امکان ادامه حیات هم با سلطه گری ها کاخ سفید وجود ندارد.

2- مذاکره در حد دولت و وزیر خارجه نیست که ندانم کاری او کشور را به قهقهرا و ناکجا آباد ببرد.

3- اگر شرایط برجام و بدعهدی های آمریکا و اروپا را در این ننگنامه یکطرفه و بی ارزش که 99 درصد آن به زیان ایران و محروم کردن ایران از حقوق قانونی و مصرّح خود در NPT برای استفاده صلح آمیز در تمام بخش های انرژی هسته ای است، را جلو کره شمالی بگذاریم، آیا در ابطال و به زباله دان تاریخ فرستادن آن ذرّه ای تردید به خود راه می دهد؟ با وجودی که کره شمالی هم مثل غربزده های ایران با مفاهیم قرآنی مثل آیه نفی سبیل بیگانه است!!

نتیجه کلی:

- با ادامه حقارت آمیز برجام، یک کشور اسلامی و مملکت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشّریف) را بیش از این به خاطر چرندیات و افکار پوچ دنیاطلبانه مشتی غربزده بی اعتقاد یا سست اعتقاد، بازیچه دست آمریکا، اروپا و موگرینی ملعون و شیاد قرار ندهیم.

- استقلال کامل و همه جانبه سیاسی، اقتصادی، داخلی و بین المللی کشور را در سایه بی سابقه ترین ننگنامه یکطرفه و ذلیلانه بین المللی (برجام) که هیچ کشور دیگری در دنیا این ننگ را نمی پذیرد، بیش از این تباه نسازیم.

- هدف بلند انقلاب اسلامی زمینه سازی برای انقلاب جهانی حضرت مهدی (سلام الله علیه) است و نه زندگی خفت بار و ذلیلانه بی ارزش و تحقیرآمیز با اروپا و آمریکا

- مردان مرد مدیریت جهادی با اعتقاد عملی به آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی، والله، بالله غربزده ها و شیفتگان قدرت و ثروت و عاشقان تعامل سازنده با مستکبران عالم، نبوده، نیستند و تا ابد هم نخواهند بود...

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1397/12/9 ساعت 22 و 04 دقیقه و 18 ثانیه
نتانیاهو ادعا کرده که روسیه با خروج ایران از سوریه موافق است
منتظر
1397/12/9 ساعت 21 و 44 دقیقه و 18 ثانیه
انشاالله امدن بشار به ایران همان ندای فتحی از شام باشه که قبل از خروج سفیانی در روایات امده است
رحیمی
1397/12/8 ساعت 18 و 06 دقیقه و 10 ثانیه
هند وپاکستان از اون طرف ونزوئلا فکر کنم وارد جنگهای اخر الزمانی شدیم
پاسخ : نه هنوز وارد این جنگها نشده ایم
علی
1397/12/8 ساعت 17 و 43 دقیقه و 06 ثانیه
نظر مدیر وبلاگ از تشدید تنش میان هند و پاکستان چیست.
منابع خبری از انتقال تانک های هند به کشمیر خبر می دهند.
امروز هم بین دو طرف آتش سنگینی در گرفت.
پاکستان گفته در صورت تشدید تنش دهلی و بمبئ را با خاک یکسان خواهد کرد.
آیا بین این دو کشور جنگ اتمی در خواهد گرفت و می تواند
از علایم ظهور باشد؟!!
پاسخ : هند تنش را کم کرده و احتمال بالا گرفتن جنگ بعید است .فعلا اوضاع کج دار و مریز پیش خواهد رفت
1397/12/8 ساعت 14 و 20 دقیقه و 35 ثانیه
رحیمی جان شما چه ساده ای
این استعفا هم مکمل همون دیدار بود!
حاوی یک پیغام بود که اگر دولت روحانی نباشد تندرو ها آماده اند جایگزین شوند...
پاسخ : متاسفانه دانسته یا نادانسته به دیدار رهبری با اسد ضربه وارد امد
رحیمی
1397/12/8 ساعت 14 و 03 دقیقه و 20 ثانیه
روحانی استعفای ظریف را نپذیرفت ظریف هم پذیرفت وزیر بماند نمیدانم چرا ظریف در لحظه حساس دیدار رهبر عزیزمون با اسد ناز عشوه اومد عقلم خوب چیزیه نوشته تمام تلاشش رو برای سربلندی ایران میکنه یکی نیست بهش بگه بنده خدا اگه تو دلت برای ایران میسوخت فقط وفقط دوروز دیرتر استعفا میدادی تا خبر ملاقات رهبرمون با اسد خبر یک رسانه های دشمن میشد نه استعفای جنابعالی
1397/12/7 ساعت 22 و 27 دقیقه و 54 ثانیه
سلام

حرف شما هم درسته مدیر محترم

ولی من معتقدم آقای روحانی باید بمونه و پاسخگو باشه

همچنین مردم هم باید یاد بگیرند که درست انتخاب کنند با بصیرت انتخاب کنند و افراد انقلابی و جهادی رو انتخاب کنند

نه لیبرال و غرب گرا و اختلاسگر رو.

پیروزی آقای روحانی باعث رشد و آگاهی بصیرت و افکار عمومی مردم شده

هر چند هزینه هایی داشته و معتقدم پیروزی مجدد ایشون خواست خداوند بوده و همچنان این اراده الهی استمرار این جریانه
جعفر
1397/12/7 ساعت 21 و 47 دقیقه و 28 ثانیه
سلام .. چرا پست بنده رو ذف میکنی برادر بزرگوار. تا همین چند ماه پیش هر کس حتی نقد سبکی هم بر دولت وارد میکرد شما از باب دفاع از ارکان رسمی نظام وارد و دعوت به آرامش میکردید. اگر بنده نابلد هستم یا ریگی به کفش دارم لطفا بفرمایید تا روشن شوم ظاهرا اینجا خانه شماست و معیار شمایید. چرا بیجهت اسباب دل آزردگی فراهم میکنید.
پاسخ : سلام
پوزش مرا قبول کنید
طهماسب
1397/12/7 ساعت 20 و 01 دقیقه و 42 ثانیه
با سلام
در سخننان پایانی اشاره به دو سه سال مقاومت کردید. بعد از دو سه سال چه تغییری قرار است رخ دهد؟
البته پاسخ غیر از ظهور منظور سوال است.
پاسخ : سلام
دو سه سال اینده اهمیت خاصی دارند.البته خداوند علام الغیوب است ولی به نظر می رسد اتفاقات خوب بعد از این دو سه سال باشد .یعنی ان شاء الله بشماریم 98- 99-1400 اینها سالهای مهمی هستند و بعد از انها اتفاقات خوب خواهیم دید به لطف خدا
منتظران عزیز ما در استانه اتفاقات مهمی هستیم .هرگز نومید نشوید وگرنه بعدا از چنین نومیدی پشیمان خواهید شد .
در استانه ظهوریم به لطف خدا یوسف زهرا عج بزودی خواهد امد و این دیر نمی شود ان شاء الله
یوسف خوش خبر
1397/12/7 ساعت 19 و 15 دقیقه و 22 ثانیه
با تشکر از مقاله خوبتون.

بله آب این دولت از سرچشمه گل آلود شده است و استعفاء ظریف دردی را دوا نمی کند و حتی در صورت پذیرش آن،یکی مثل و حتی بدتر از ظریف جایگزینش می شود.

امید داشتن به دولتی که با همه آرمان های اسلام و انقلاب بیگانه است و با برجام صنعت هسته ای را نابود کرد و اقتصاد و سیاست خارجه ایران را به عنوان یک کشوراسلامی و مقتدر، متأسفانه بازیچه دست دو سه دولت خائن و حیله گر اروپایی و موگرینی با "تحقیرنامه نفت در برابر غذا" نموده است، کوبیدن آب در هاون است.

تا روز ظهور امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف) و نابودی دولت مرکزی آمریکا و اضمحلال ارتش جنایتکار آمریکا هیچ مذاکره ای بین ایران و آمریکا جز پذیرش خفت و خواری و تحمل ذلّت و سلطه استکباری آن معنی و مفهوم دیگری ندارد.

با به زباله دان تاریخ فرستادن برجام باید به کلیه حقوق پایمال شده کشور در npt دست یافت.

همین امروز هم رئیس این دولت با تفسیر به رأی غلط و اشتباه از بیانات صریح رهبری در مورد نفی سلطه خارجی و کنوانسیون های بین المللی، سعی در تشویق مجمع به تصویب این ننگنامه های درخواستی آمریکا و اسرائیل نمود و نشان داد که دولت ذره ای از بدعهدی آمریکا و اروپا در برجام درس عبرت نگرفته است.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : تشکر از خوش خبر
1397/12/7 ساعت 17 و 58 دقیقه و 03 ثانیه
سلام

حرفاتون درست ولی آیا سخنان رهبری رو فراموش کردین که بحث های استعفا و برکناری دولت بازی در زمین دشمنان هست؟؟؟


این صحبت های امام و مقتدای ما نیستش مگع باید به دولت کمک کرد تا مسکلات حل بشه نه برکناریش؟


هرچند یادتون باشه تو پست قبلی گفتم دکتر عباسی افشا کردن آقای روحانی تابستون استعفا داد ولی قبول نشدش
پاسخ : سلام
دولت در ایفای وظیف ناتوان است و من از باب اینکه کشور دچار خسارت بیش از حد نشود اینرا گفتم.به هر حال پیش کشیدن استعفا کمک به خود اقای روحانی هم هست .وقتی دولت ناتوان است و مشکلات روز به روز بیشتر می شود چه باید کرد ؟ دولت خودش بحران افرین است و نمی خواهد کسی به او کمکی کند .مسائل فعلی ایران به گونه ای است که باید دولت انقلابی جهادی سر کار بیاید .

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا