1397/12/13  ساعت 19 و 46 دقیقه و 30 ثانیه    ویرایش: 1397/12/13 ساعت 20 و 05 دقیقه و 29 ثانیه
توسط:

می دانیم که سفیانی مهمترین نشانه ظهور امام زمان عج است و بقیه علامات در ذیل این نشانه قابل بررسی می باشند و می توان خروج سفیانی را به عنوان مهم ترین ادله ظهور امام عج به شمار اورد.برای همین است که اندیشمندان و نخبگان جامعه اسلامی از گذشته تمرکز خاصی بر روی خروج سفیانی داشتند.این خروج به طور قطع در رجب سال قبل از ظهور یعنی شش ماه قبل از ان اتفاق می افتد و در درون خود اسرار و دلالات عجیبی دارد.
امام صادق ع می فرماید:
قَبْلَ قِیامِ الْقَائِمِ خَمْسُ عَلَامَاتٍ مَحْتُومَاتٍ الْیمَانِی وَ السُّفْیانِی وَ الصَّیحَةُ وَ قَتْلُ النَّفْسِ الزَّکیةِ وَ الْخَسْفُ بِالْبَیدَاء.
پیش از قائم ال محمد ص پنج علامت حتمی است که شامل یمانی سفیانی صیحه قتل نفس زکیه و خسف می باشد.در این میان سفیانی و صیجه و یمانی و قتل نفس زکیه قبل ظهور اتفاق می افتند
در خروج سفیانی هم هیچ شکی نیست و وی قطعا اتفاق می افتد
امام صادق ع:
إِنَ مِنَ الْأُمُورِ أُمُوراً مَوْقُوفَةً وَ أُمُوراً مَحْتُومَةً وَ إِنَّ السُّفْیانِی مِنَ الْمَحْتُومِ الَّذِی لَا بُدَّ مِنْهُ.
بعضی کارها موقوف به کار دیگری است ممکن است اتفاق افتند ممکن است نیفتند ولی سفیانی جزو حتمیات است
خروج سفیانی از شام خواهد بود
بعد از خروج تمام تمرکز سفیانی بر رسیدن به عراق است و معرکه قرقیسیا 
فلذا او خیلی زود اوضاع شام را در دمشق یکسره و به سمت عراق و کوفه لشکر می کشد


السُّفْیانِی مِنَ الْمَحْتُومِ وَ خُرُوجُهُ فِی رَجَبٍ وَ مِنْ أَوَّلِ خُرُوجِهِ إِلَی آخِرِهِ خَمْسَةَ عَشَرَ شَهْراً سِتَّةُ أَشْهُرٍ یقَاتِلُ فِیهَا فَإِذَا مَلَک الْکوَرَ الْخَمْسَ مَلَک تِسْعَةَ أَشْهُرٍ وَ لَمْ یزِدْ عَلَیهَا یوْماً.
درباره کیفیت و نحوه خروجش هم بحث شده که او قطعا خروج می کند او قطعا در رجب خروج می کند او قطعا 15 ماه می جنگد و 9 ماه حکومت می کند و حتی یک روز هم اضافه نمی شود
ادعای دیدن امام عج هم قبل خروج سفیانی به شدت رد می شود و کذب است.
همانطور که می دانید امام هم در روز عاشورا بعد از خروج سفیانی ابتدا در ماه رمضان ظهور و در ماه عاشورا قیام خواهند کرد .
ایا ما در استانه خروج سفیانی هستیم؟ ایا دو سه رجب اینده باعث خروج او خواهد شد؟ 
همانطور که در کامنت گفتم خروج سفیانی برای رجب امسال نمی دانم احتمالش چقدر است و باید قدری از رجب حدود 10 الی 15 روز بگذرد تا بفهمیم وی خروج خواهد کرد یا نه 
با شرایط فعلی خداوند اعلم به خروج وی است و حکم قاطعی نمی شود صادر کرد ولی احتمال خروجش برای امسال کمی فعلا دور از ذهن است
تا بعدا چه پیش اید 


   


نظرات()  
هادی احمدی
1397/12/22 ساعت 18 و 17 دقیقه و 27 ثانیه
مممنون
هادی احمدی
1397/12/22 ساعت 18 و 14 دقیقه و 25 ثانیه
مممنون عالی بود با تشکر
یوسف خوش خبر
1397/12/21 ساعت 09 و 52 دقیقه و 53 ثانیه
شانس موفقیت حرکت نظامی عربستان و هم پیمانان ابله عربش علیه ایران در حد صفر است و فقط نابودی خود را از سالها و ماهها به روز و ساعت می رسانند.

طبق گفته یکی از بزرگان ممکن است حتی در حرکت و جنبش سفیانی و حتی روز جمعه بودن ظهور هم بداء صورت گرفته باشد.

حالا به فرض دوستمان برمی گردم حتی در این صورت هم در هر دو جبهه شکست خواهند خورد.

اما هر احتمالی را نمی توان رد کرد و یا قبول کرد.

بدشاسی بزرگ جبهه نفاق منطقه ای زیرکی و هوشیاری محور مقاومت و جبهه شیعیان حضرت می باشد که ان شاء الله تحولات بزرگ منطقه را رقم خواهند زد.

خدا رو شکر انتخاب آیت الله رئیسی در دستگاه قضا هم خواب راحت را از چشمان فتنه گران احتمالی فاسد و خائن مزدور استکبار برای آینده ربوده و پیشاپیش طلیعه شکست سریع السیر و نابودی و اضمحلال آنها را در هر فتنه احتمالی نشان می دهد.

در مورد ایران تن در ندادن به ننگنامه های cft و پالرمو به هر قیمتی حتی کنار گذاشتن غربزده های دنبال تصویب و اجرایی کردن آنها، ضامن حرکت پرشتاب ایران در تحولات منطقه و حل مشکلات داخلی است.

امیدواریم بازی با برجام متعفن و پوسیده هم هر چه سریعتر کنار گذاشته شود و دستگاه خارجه به اروپا بازی پایان دهد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : در روز و ساعت می تواند بدا باشد ولی در اصل خیر
پیوستن به این قراردادها فتنه است

پست تازه منتشر شد
تشکر از زحمات دوستان در پست قبل
1397/12/21 ساعت 08 و 02 دقیقه و 00 ثانیه
نظر پایین مربوط به صبح صادق
1397/12/21 ساعت 08 و 00 دقیقه و 37 ثانیه
سلام علیكم
من یه تحلیلی در مورد خروج سفیانی دارم. با توجه به أوضاع منطقه، حدس میزنم عربستان به همراه چند كشور وارد جنگ با ایران میشه و از آنطرف هم یمن به نفع ایران (و جبهه مقاومت) وارد شهرهای مهم عربستان میشه، هدف از این جنگ سرگرم كردن ایران به مسئله جنگ و امنیت مرزهای خود و غافل شدن از سوریه است و این بهترین فرصت برای ورود و ضربه نهائی به سوریه (خروج سفیانی) است.
لطفا نظرتان را در مورد تحلیل من بفرمایید. متشكرم
پاسخ : سلام علیکم
ورود عربستان به جنگ با ایران بعید نیست ولی با توجه به منافع اقتصادی بعید است چنین خودکشی صورت گیرد مگر انکه مجبور شوند.
یک رهگذر
1397/12/20 ساعت 21 و 18 دقیقه و 05 ثانیه
در مورد اوضاع آشفته ونزوئلا نباید سیاستهای نادرست دولت سوسیالیست و فساد و بی کفایتی گسترده در سیستم دولتی این کشور را نادیده گرفت. جالب است بدانیم که گفته میشود صنعت نفت ونزوئلا با قرارداهایی عجیب و استعمارگونه تا حد زیادی تحت کنترل شرکتهای چینی (!) قرار گفته است. همه چیز به فشار و تحریم آمریکا مربوط نیست، چنانکه در ایران نیز همینگونه است و دلیل اصلی مشکلات داخلی است و تحریمها فقط تشدید کننده نابسامانیها است.
پاسخ : اقتصاد ایران درسته که مشکلات زیاد دارد ولی خوب به هر حال بعد از انقلاب چارچوب های ان ایجاد شده و نمی توان انرا با اقتصاد ونزوئلا مقایسه کرد .
رحیمی
1397/12/20 ساعت 10 و 22 دقیقه و 16 ثانیه
ایت الله علم الهدی :همه برای فتنه ۹۸ اماده باشند
جناب امیر علی پست جدید منتشر نمیکنید ؟
یوسف خوش خبر
1397/12/20 ساعت 07 و 51 دقیقه و 09 ثانیه
سلام برادر، خیر. همانطور که در متن من مشخص است اوضاع ونزوئلا به خاطر فرصت یافتن و فرصت دادن به غربزده های مزدور آمریکا در ان کشور به رهبری رئیس مجلس شورشی آنها "خوان گوایدو" و عدم برخورد جدی با فتنه گران این کشور از جانب دولت قانونی آقای مادورو است.

خداوند ان شاء الله آمریکا، استکبار و مزدورانشان را در شرق و غرب عالم نابود گرداند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
بوی پیراهن یوسف
1397/12/20 ساعت 07 و 39 دقیقه و 19 ثانیه
برادر یوسف
یعنی اوضاع ونزولا بخاطر عدم مقاومتشون در مقابل آمریکاست؟؟
پاسخ : به خاطر عدم ایجاد زیر ساختهای اقتصادی لازم است
یوسف خوش خبر
1397/12/19 ساعت 23 و 14 دقیقه و 47 ثانیه
مسئولین کشور اوضاع ونزوئلا و توطئه های پیچیده آمریکا و غربگرایان شورشی این کشور را با حساسیّت و توجه بالا رصد کنند.

احتمالاً آمریکا به عنوان یکه تاز جرم و جنایت بین المللی و ابرتبهکار جهانی، بعد از ونزوئلا سراغ دیگر کشورهای مستقل هم خواهد رفت.

هر گونه اهمال کاری و کوتاه آمدن در برابر جریان غربگرا در داخل ایران هم عواقب بسیار ناخوشایند و خطرناکی در پی خواهد داشت.

برجام، cft، پالرمو و توافق نامه آب و هوایی پاریس جز بدبختی برای ایران ثمر دیگری ندارند.

مدافعین این ننگنامه های استعماری در ردیف مزدوران بی جیره و مواجب استکبار باید تلقی شوند. استدلال ها و دلایل آنها برای این تصویب و اجرایی کردن این معاهدات قرون وسطایی، کوچکترین محلی از اعراب ندارند.

جریان انقلابی و دلسوزان اسلام و انقلاب با درس عبرت گرفتن از عدم اقدام عملی خود در برابر اجرا شدن خسارت بار برجام توسط غربگرایان بیگانه با اسلام و انقلاب و نابودی مفت و مجانی صنعت هسته ای و انهدام زحمات طاقت فرسای شهدای هسته ای، مطلقاً اجازه کوچکترین عقب نشینی توسط مفت خوارهای غربزده و بی عرضه برای فروش مجدد عزت و استقلال کشور به استکبار را نباید بدهند.

نتایج برجام غربزده های دولت و مجلس را داریم می بینیم:

حفظ و گسترش تحریم ها و فشارهای دیگر
ایران بازیچه اروپا
فروش مفتی نفت
واردات کالا به جای اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی و ...

دکتر حسن عباسی از توطئه احتمالی فتنه گران در سال 98 بر علیه عمود خیمه انقلاب و پیاده کردن تئوری فوکویاما برای زدن هدف اصلی یعنی سنگر ولایت خبر داده است.

هیچ کس در هیچ رده ای، حق خیانت به اسلام و انقلاب را نباید پیدا کند و اجازه فتنه گری و ایجاد آشوب برای منافع آمریکا، اروپا، اسرائیل و آل سعود در ایران بیابد.

تعطیلات نوروزی در راه است:

نهادهای اطلاعاتی و امنیتی تمام خائنین، غربزده ها و فتنه گران و اتاق های فکر داخلی و خارجی آنها را کاملاً زیر نظر داشته باشند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
جعفر
1397/12/19 ساعت 22 و 15 دقیقه و 39 ثانیه
نشان ذوالفقار براستی سزاوار سردار سرفراز سلیمانی ست . مبارک باد بر ایشان و سایه رهبرمان مستدام
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ : سردار اسلام و ایران شایسته چنین مدال افتخار معنوی است و به ایشان و به سپاه پاسداران به خاطر کسب این افتخار از دست مقام معظم رهبری حفظه الله تبریک می گوئیم
رحیمی
1397/12/17 ساعت 19 و 36 دقیقه و 50 ثانیه
سردار سلامی ما خود را برای جنگهای بزرگ اماده کرده ایم
حیدر
1397/12/17 ساعت 16 و 02 دقیقه و 41 ثانیه
سلام دیشب کنگره ای از کنگره های طاق کسری فروریخت امام خمینی فرموده بودند چهل سال دیگر از کجا معلوم فرور نریزد ان شاالله ظهور نزدیک است
یوسف خوش خبر
1397/12/16 ساعت 23 و 01 دقیقه و 45 ثانیه
در شب اول ماه مبارک رجب (لیلة الرّغائب):

فرج مولا صاحب الزّمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف)، پیروزی اسلام و مسلمانان، نابودی کفر جهانی و نقاق پنهان و آشکار و سلامتی و توفیقات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) و حل همه مشکلات و سربلندی امت انقلابی ایران اسلامی را از ذات اقدس پروردگار عالم (جلّ و علی) خواستاریم.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
سعید
1397/12/16 ساعت 00 و 54 دقیقه و 09 ثانیه
شاید بسیاری از آنچه بعنوان واقعیتهای قطعی یا احتمالی در رابطه با موضوع ظهور امام مهدی (عج) و ارتباط آن با جامعه کنونی ما، در ذهنمان شکل گرفته، با حقیقت فاصله زیادی داشته باشد! اندکی تأمل باید کرد و از خداوندگار حکیم مدد باید جست در تشخیص حق و باطل ...
1397/12/16 ساعت 00 و 06 دقیقه و 37 ثانیه
آقای رییسی در مناظرات انتخاباتی گفت ۱۸ میلیون فقیر مطلق در ایران هست که میشه حدود ۲۵ درصد جمعیت و رییس کمیته امداد هم از افزایش فقرا در دور دوم روحانی خبر داده حالا فرمانده کل سپاه میگه ۱۰ درصد زیر خط فقر داریم چه آمار دقیقی خدایا خودت به دادمون برس
رهگذر
1397/12/16 ساعت 00 و 01 دقیقه و 17 ثانیه
جناب سید محسن خیلی خوب گفتی
رحیمی
1397/12/15 ساعت 21 و 58 دقیقه و 48 ثانیه
سعید لیلاز تحلیلگر اقتصادی گفته احتمال دارد روحانی بهارامسال از قدرت کناره گیری کند جناب امیر علی چقدر صحبتهای این فرد میتواند واقعیت داشته باشد ایا احتمالش هست
پاسخ : بعید است بهار سال اینده استعفا بدهند
سیدمحسن
1397/12/15 ساعت 05 و 50 دقیقه و 44 ثانیه
دوستان عزیز در مورد آقای کریمی قدوسی و بعضی از دوستان شبیه به ایشان باید عرض کنم
متاسفانه ایشان گاها با اطلاعات غلط و یا برموقع و سوزاندن بعضی اطلاعات درجه محرمانه ضربه به جریان انقلابی زده اندو
اظهار نظرهای گاها غیر مسئولانه، بی موقع به جریان انقلاب باعث تضعیف نظام هست.
او متاسفانه چون جریان انقلابی کینه به حق از رئیس جمهور و جریان غرب گرا دارد به محض اینکه فردی انتقادی از ان جریان و رئیس جمهور می کند سریع و بدون در نظر گرفتن بعضی مسائل و یا حتی دورغ و راست بودن ان سریع نسبت به نشر ان اقدام می کنند.
خسی تامل
خسی تفکر
عزیزان جریان انقلابی بیشتر از همین اظهار نظرهای نسنجیده ضربه خورده است.
بزرگان و متفکران جریان نفوذ و نفاق مانند حجاریان روی همین گاها جهالت همین افراد حساب باز کرده اند. برای ضربه به جریان وگرنه کار خودشان اینقدر خراب هست نیاز به اطلاعات سری هم نیست.
............
1397/12/14 ساعت 11 و 55 دقیقه و 10 ثانیه
دیکتاتوری دو نفر در دولت و مجلس و تمرد آنها از همه ارکان نظام به همراه پایبندی آنها به حفظ منافع استکبار و عدم تقیدشان به منافع انقلاب و مردم، ریشه همه مشکلات الان کشور است و باید اساسی درمان شوند.
علی
1397/12/14 ساعت 11 و 17 دقیقه و 32 ثانیه
کریمی قدوسی نماینده انقلابی مجلس: به زودی تمام آنچه را که تکذیب کردند ولی تکذیب نشدیم را برای افکار عمومی بازگو خواهم کرد تا ماهیت جریان پلیدی که ریشه تمام مصائب امروز کشور بوده‌است به‌روز رسانی شود‌.الیس صبح بقریب.

روحانی به زودی طبق گفته وزیر سابق اطلاعات در سال ۹۸
ماهیت واقعی خود را نشان می دهد و گفته های آقای کریمی قدوسی برای همگان ثابت خواهد شد.
یوسف خوش خبر
1397/12/14 ساعت 10 و 27 دقیقه و 14 ثانیه
آنطور که از روایات برداشت میشه، خروج سفیانی در شرایط اضطرار بر اثر برهم خوردن اوضاع آل سعود است. پس هر موقع در دربار آل سعود نظم به زور برقرار شده فعلی بن سلمان بهم بریزد (بازگشت به حالت کدخدامنشی سابق در دربار آل سعود کاملاً بعید است)، جبهه کفر و نفاق یا حتی خودسری جبهه نفاق منطقه ای چاره ای جز تهاجم نظامی برای برخورد با محور مقاومت یا کشورهای محور مقاومت ندارد (همان موضوعی که ما از آن به عنوان خروج سفیانی یاد می کنیم). اسرائیل عقبه این جبهه خواهد بود و آمریکا هم پشتیبان آن.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

ضعیف شدن حاکمیت مرکزی آمریکا هم در خروج سریعتر سفیانی می تواند موثر باشد.
پاسخ : کاملا درست است .سنگ بنای خروج سفیانی تضعیف همزمان یا پشت سر هم ال سعود و یهودیان است اگر این اتفاق نیفتد در خروج این ملعون تردید خواهد بود
فاضل
1397/12/14 ساعت 09 و 11 دقیقه و 17 ثانیه
سلام
بنده هم معتقدم سفیانی این رجب خروج نخواهد کرد.و حداقل دو یا سه رجب باید یگذرد.فعلا در مرحله مقدماتی هستیم و احتمالاتی برای چند مورد به عنوان سفیانی مطرح است.ائتلاف عربی(ناتوی عربی)-پادشاه اردن و حتی اردوغان.قطعا سفیانی یه افسر یا نظامی از گروهی تروریستی نخواهد بود بلکه فردی شناخته شده و قدرتمند خواهد بود.و در شرایط موجود سه گزینه مطرح است.البته احتمال داره در آینده رئیس جمهور مصر هم به این احتمالات اضافه بشه.تو دل خیلی ها این حس هست که ظهور تا 5 سال آینده اتفاق خواهد افتاد.انشا الله
پاسخ : سلام
ما به دنبال ظهور محبوب خوب رویمان امام عصر عج هستیم
اردوغان سفیانی نمی شود .سفیانی فرد نیست و گروه و جماعت مقابل محور مقاومت است و لی اگر فرد باشد حتی ترامپ هم میتواند نامزد سفیانی شدن باشد هر چند با احتمال کم و ضعیف
تشکر از شما
سیدمحسن
1397/12/14 ساعت 05 و 53 دقیقه و 15 ثانیه
سلام علیکم
جناب امیرعلی عزیز.
عالی ممنون از شما
ان شاء الله بزودی این اتش زیر خاکستر سر از خاک برداشته و تمام خاندان منحوص صعودی را که بزرگترین خطر برای جامعه اسلامی است بگیرد.
ان شاءالله
تمامی قراین حاکی از یک جنگ بزرگ داخلی دارد. حقیقتا اینکه اخباری مخابره نمی شود
این نیست که اوضاع تحت کنترل هست؟!
خیر بلکه اوضاع اینقرد خراب است که از دسترس خارج شده فقط دارنند با عدم پوشش مرگ این خاندان نحس را عقب می اندازند به قول خودشون
الله اعلم
پاسخ : سلام علیکم
تشکر از سید محسن عزیز
ان شاء الله ال سعود سالهای اخرشان است .بن سلمان انها را به باد خواهد داد.از متغیر یمنی غافل نشویم
مهدی
1397/12/13 ساعت 21 و 24 دقیقه و 09 ثانیه
گفته شده در حملات آمریکا منطقه‌ای در شرق فرات امروز بیش از هزار نفر کشته شدند. با توجه به اجلاس ورشو، محموله طلا و دستور عدم عقب‌نشینی رهبری وقوع نبرد قرقیسیا دور از انتظار نیست.
گفته شده که خروج خراسانی همزمان با خروج سفیانی است.. با توجه به داستان فتف در صورت تصویب نشدنش و طغیان روحانی احتمال خروج خراسانی بعید نیست.
شهادت کودک شیعی در مدینه بدست وهابی‌های نجس و روایات قتل غلام احتمال ظهور نزدیک رو چند برابر کرده.

خدایا امسال رو سال ظهور قرار بده.
پاسخ : از اخر شروع می کنم
شهادت کودک اهل مدینه ربطی به غلامی که نزدیک ظهور کشته می شود ندارد
تصویب نشدن ا تی ای اف به طغیان روحانی نمی انجامد و این احتمالا ربطی به خروج خراسانی ندارد
مورد اول هم به قرقیسیا منجر نمی شود
تشکر از شما

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا