1398/02/2  ساعت 14 و 27 دقیقه و 48 ثانیه    ویرایش: 1398/02/2 ساعت 14 و 56 دقیقه و 20 ثانیه
توسط:

انتخاب سردار سلامی به فرماندهی سپاه هر چند فی حد نفسه مسئله ای عادی و سازمانی است که هر ده سال یکبار توسط رهبری معظم انجام می شود ولی به هر حال انتخاب شخص سردار سلامی که قاطعیت و صلابت وی زبانزد است ، پیام مهمی به رقبای ایران می دهد که بیشتر مراقب حرکات خود باشند.
همه فرماندهان ما در سپاه شجاع و قوی و با شکوه هستند ولی سردار سلامی برای روزهای سختی ابدیده شده است و دست بزن ایران خواهد بود.با وضعیت فعلی حاکم بر نوع تعامل حاکمان امریکا با ملت ایران به نظر می رسد نیاز به فرمانده ای که ذوالفقار ایران را به دشمن نشان دهد بیش از پیش احساس می شد و امروز این موضوع در انتصاب این سردار پاکباز متجلی شده است.جمع بین سردار سلامی و سردار ایران و اسلام قاسم سلیمانی ، اینده تاریکی برای امریکا و متحدان منطقه ای ان ایجاد خواهد نمود.به هر صورت خبر انتخاب سردار سلامی برای امریکا نگران کننده خواهد بود.

از طرف دیگر دولت ایالات متحده می خواهد فروش نفت ایران را صفر کند یا خیلی کاهش دهد به گونه ای که باعث ایجاد نارضایتی عمومی بشود .این اتفاق حکم مرگ متحدان منطقه ای امریکا را امضاء می کند و ملت ایران و رهبری شجاع و زمان شناس ان برگه های زیادی برای رو کردن دارند که از ان جمله :

1- بازگشت به غنی سازی با لول های بالا تا حد 56 درصد

2-بستن تنگه هرمز بر روی کشتی ها حامل نفت عربستان 

3-تحت فشار قرار دادن نیروهای امریکا در نقاط مختلف از جمله در داخل خلیج فارس 

4-حمله به مراکز نفتی دشمنان توسط مجاهدان یمنی و بستن دو تنگه مهم هرمز و باب المندب 

5-فشار به مناطق جمعیتی رژیم یهودی اسرائیل 

اگر تصمیم سیاسی مسئولان کشور برای قطع صادرات اتفاق نیفتد این انتخاب ها در اختیار ایران هستند و لزوما ممکن است نیازی به استفاده از انها بوجود نیاید ولی می توان در هر لحظه از انها استفاده نمود.به هر حال دشمن فشار می اورد تا تسلیم جمهوری اسلامی اتفاق بیفتد ولی به حول قوه الهی هرگز این خواب تعبیر نخواهد شد.مجددا تاسف خودمان را از عدم اجرای دستورات رهبری در استفاده بهینه و با ارزش افزوده بالا از نفت خام بجای فروش ارزان ان ابراز می کنیم و متاسفانه افرادی در داخل اجازه ندادند مدیرت جهادی کارامد و هوشمندانه یکبار برای همیشه بهانه تحریم نفت را از دست مستکبران بگیرد .
امسال و سال اینده باید سالهای مقاومت تا پیروزی باشند و از این جهت هر چه سریعتر دولت شجاع و کارامد بر سر کار بیاید باعث می شود که فرصت های بیشتری در اختیار ایران قرار بگیرند .

   


نظرات()  
امیر در جواب سعید
1398/02/9 ساعت 10 و 47 دقیقه و 19 ثانیه
سلام.
اتفاقا" اونا در اوهام زندگی میکنن نه ما ایرانیها...
هرچی هست عالم ماورا و روحانی هست لالم ناچیز مادیاتی ماهم متاثر از اون عوالم هست.
علوم غربیها هم یه ذره ش مال خودشون نیست بلکه از عوالم دیگه به اونا آموزش دادن...
الان به حرف من میخندین ولی غافل ازین که :
حقیقت بسیار عجیبتر از واقعیت است...
1398/02/8 ساعت 09 و 29 دقیقه و 09 ثانیه
در جواب دوست عزیز سعید:
کمی اخلاقی دقیقا چقدر اخلاقی میشه؟ برادر گرامی درسته که در بعضی موارد کشور ما ضعف هایی داشته و اکنون چوب این ضعفها را داره میخوره ولی مشی و منش غربی که شما و بعضی دوستان به آن علاقه وافری دارید همرا با شیطنت و نیرنگ هست.ببینید یمن را تا این شیطنت را متوجه بشوید.البته منتظر بودن مثبت هست منتها انتظار باید آدم رو جلو ببرد.دید شما تعیین کننده است.انتظار را نباید تفننی بهش نگاه کرد. انتظار به دنبال خودش اخلاق میاره صبر میاره کار میاره انتظار مسئولیت میاره و از بی هویتی انسان را نجات می دهد. اینکه نحوه برخورد با دوست و دشمن چگونه باشد جوابش درون انتظار نهفته هست. نگرش مادی انسان را هیچ وقت سیر نمی کند و خطرناک هست همانگونه که نگاه غلط به اعتقادات و سوء استفاده از آن خطرناکه.بر طبق روایات، ظهور خواهد بود.شما ببینید دین داران چون از وسوسه دنیایی دور بوده اند مورد قبول دنیاخواهان نبوده اند یزید مردم را به دنیا دعوت کرد و امام حسین به خوبی دعوت کرد. ببینید دیده باز قطعا یزید را نمی پذیرد در طول تاریخ بارها موضوع امام حسین و یزید در مقیاس کوچک و بزرگ اتفاق افتاده است. شاید در یک مورد هم نشده که مردم به سوی جبهه امام حسین بروند که اگر قرار بود بروند دیگر عاشورایی هم اتفاق نمی افتاد. اشتباه مردم حادثه کربلا را بوجود آورد آنها از ترس و نگاه دنیایی به جبهه یزید وارد شدند و الا از اول می دانستند که امام حسین درست می گوید. به نظر من همیشه بایستی در زندگی حداقل گوشه ای برای خدا خالی بزاریم تا اگر پی بردیم تفکر مادی اشتباه بوده به اون گوشه برویم و با خدا آشتی کنیم. دوست عزیز مرگ انسان را به اندازه پلک به هم زدن در بر می گیرد روال دنیا روال مرگ و زندگی هست همه موجودات در حال مردن و تولد هستند انسان همچنین. باید هشیار بود که ثروت های آنچنانی را مردم ترک می کنند و راهی دیار دیگری می شوند شما 120 سال بنده هفتاد سال و کمتر و بیشتر این دنیا را می گذاریم می رویم.البته شکی نیست که علم و دانش می تواند زمان مرگ را جابجا کند ولی علم هم متعلق به خدای عزیز هست و در اختیار ما هست نه غربی ها. دوست عزیز تبلیغات رسانه ای غرب و مافیا و سودجویان داخل را نباید توجه کرد. آنها مطامع خودشان را دارند دنبال می کنند ولی نقش مهم رسانه در انحراف مردم بسیار مشخص هست.
سعید
1398/02/6 ساعت 23 و 50 دقیقه و 39 ثانیه
سلام. خیلی برام جالبه که دنیای مردم ایران رو به ماجرایی به اسم ظهور مهدی گره میزنید و واسه خودتون داستان میسازید و نقشه میکشید.
بهتره در دنیای واقعی مناسبات سیاسی و تجاری فکر کنید و تحلیل کنید نه در دنیای موهوم آخرالزمان و ظهور منجی!!
شما در تصمیم و تحلیل باید فرض رو بر این بذارید که آخرتی هم وجود نداره، چه برسه به ظهور مهدی. فقط و فقط بر اساس منافع مادی باید در روابط با کشورها کار کرد و البته کمی اخلاقی.
امیر
1398/02/4 ساعت 16 و 03 دقیقه و 51 ثانیه
سلام.
درپاسخ به این صحبتتون که ما درنهایت پیروز میشیم که بر منکرش لعنت ...
اما چیزی که مهمه اینه که با هزینه کم یا زیاد؟؟؟
فلذا این امر رو خود مردم تعیین میکنن که چه هزینه ای تا ظهور پرداخت کنن.
سیدمهدی
1398/02/3 ساعت 19 و 48 دقیقه و 33 ثانیه
خدا با ماست مهدی فاطمه هوای فرزندانش را دارد ، پس از چیزی جز دوری ایشان غم نداریم .لبیک یا مهدی
امیر
1398/02/3 ساعت 14 و 46 دقیقه و 04 ثانیه
سلام.
تحلیل جالبی نبود.
لاقل بخش پایانی اون.
من شرکت نفت کار میکنم.
اگر فروش نفت رو بتونن به صفر برسونن واز طریق زمینی هم که نفت زیادی نمیشه صادر کرد.
درنتیجه این عملکرد ترامپ بانکهای "اوهن من بیت عنکبوت " جمهوری اسلامی ایران دومینو وار ورشکست میشوند.
در مرحله بعد با توجه به موجودی صندوق ذخیره ارزی حقوق کارمندان دولت قطع میشه بخش خصوصی که جای خود...
در مرحله بعد قحطی مسلم و مبرهنی که در پیش رو داریم که بدلایل سیل _هجوم ملخ_و سرما زدگی عظیم که هنوز ادامه داره که عمق فاجعه سرمازدگی الان رو یک هفته بعد خبرشو خواهید شنید ...
همه اینا قطعا " باعث فتنه عظیم و خونریزی داخلی در ایران علی الخصوص تهران خواهد شد .
فقط بدگاه خدا باید دعا کنید که با امداد غیبی مثل همیشه به داد مردم ایران برسه.
وگرنه نه در مرحله بعد حمله همه جانبه غرب به سرکردگی آمریکا صورت میگیره..
پاسخ : دوستان عزیز پست تازه منتشر شد مطلب کمی طولانی است ولی حتما وقت بگذارید و انرا بخوانید و نظر دهید .

سلام جناب امیر
با نظرتان مخالفم و انچه گفتی اتفاق نخواهد افتاد.ایران در اخرالزمان کشتی نجات و ارامش و طمئنینه خواهد بود .مثل سفینه نوحی خواهد شد که بر دریای مواج دنیا در سالهای نه چندان دور اینده سوار خواهد شد و به سرمنزل مقصود خواهد رسید
فریب فتنه ها و تبلیغات را نخورید ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند.
ایران تمام سنگرهای کلیدی منطقه را فتح خواهد کرد .
در جنگ خندق همه جمع شدند و مسلمانان ترسیدند خداوند فرمود نترسید من با شما هستم
امروز هم خدا با ماست
رهبر عزیزمان این افتاب تابان جهان امروز بین ما هستند ما را هدایت می کنند
شنیدی که
چون تو را نوح است کشتیبان زطوفان غم مخور
قال ان معی ربی یسمع و یری
خدا با ماست میشنود و می بیند
رحیمی
1398/02/3 ساعت 08 و 04 دقیقه و 15 ثانیه
خداوند دشمنان اسلام رو از احمقها افریده در قضیه سوریه اگر امریکا از طریق جنگ نرم سوریه رو به طرف خودش جذب میکرد ویا خریدن یا ترور بشار اسد الان شاید ایران جا پایی توی سوریه وعراق نداشت والان هم تحریم نفت قیمت نفت رو بالا میبره اگر مجلسی ها ورئیس جمهور اینقد واداده نباشند وحرکتی انجام بدن
رحیمی
1398/02/3 ساعت 06 و 57 دقیقه و 59 ثانیه
اگر امریکا معافیت بعضی کشورها رو برای خرید نفت از ایران تمدید نکند با بستن تنگه هرمز وباب المندب ویمنیها اوضاع عربستان رو به هم بریزن قیمت نفت به بالاترین میزان خود خواهد رسید وباعث نارضایتی دوستان امریکا خواهد شد
1398/02/2 ساعت 22 و 54 دقیقه و 21 ثانیه
جبهه انتظار لازم هست شکل بگیرد.البته نه برای دعوت به انتظار کشیدن بلکه دعوت به کسب مهارت در شکست دادن جنود شیطان. شیطان زده ها را نجات دهیم.راه اصلی آنچنانچه گفتم تلاش برای کسب مهارت هست.مهارت کارزار با شیطان.لازم هست که اقتدار داشته باشیم و از جامعه غافل نباشیم.میدان کارزار زمین هست آنجا محل فعالیت هست فضای مجازی بخشی از زمین هست و چیز ترسناکی نیست چون برای تسلط داشتن بر جزء در حالی که کل در اختیار ما هست راه طولانی نداریم.آموزش و تمرین از وظایف منتظران می باشد و باز هم می گویم اگر یک بار گفتیم مهدی جان بشتاب چند بار بگوییم بشتابیم بشتابیم بشتابیم.لازم هست مهارت لازم را تا زمان فرا رسیدن ظهور کسب کنیم.مهدی عزیز نیروی توانمند می خواهد باید حوصله داشت و به دور از هیاهوی دشمنان کار کرد و به تدریج جبهه را گسترش داد.جبهه هدف دارد جبهه شکار نمی شود جبهه مقاوم است و جبهه لبخند دارد جبهه مهربان هست و وظیفه اش کار هست.کار کند تا غفلت را از جامعه بزداید. فریب خورده ها را با لبخندش آرمش دهد و با مهربانیش نجات بدهد.جبهه اهل آباد کردنه.فقط می خواهد آباد کند و در این راه خسته نمی شود و گلایه نمی کند. جبهه را اینگونه تصور کنید که هر کس هر خوبی می خواهد در آن پیدا می شود مهربانی عدالت صبور بودن کوشا بودن و...به کمک و لطف خدا بشتابیم و به سمت مهدی قدم برداریم.صبور بودن رمز موفقیت و حصول نتیجه هست. وقت و انرژی را برای حتی نشانه های ظهور نگذاریم که اگر محق نشد یا دیر محقق شد دلسرد شویم.البته آنها را بدانیم ولی تب و تاب برای آنها نداشته باشیم و انرژی خود را برای تلاش و کار بگذاریم و آموزش بدهیم خوب بودن را.
علیرضا مرادیان
1398/02/2 ساعت 21 و 01 دقیقه و 55 ثانیه
آقای تندرو

ایرانم بیاد تنگه هرمز رو ببنده امریکا کل دنیا رو بسیج کنه اجماع جهانی

همه کشورا به ایران حمله کنن سرویس کنن کشورو

یوسف خوش خبر
1398/02/2 ساعت 16 و 52 دقیقه و 17 ثانیه
اگر این غربزده های فریب خورده داخلی دست از حفاظت از منافع نامشروع آمریکاو اسرائیل(دیروز با وا دادن و فریب خوردن در برجام و نابودی مفت و مجانی صنعت و اقتدار هسته ای با دهن کجی به دست آوردهای شهدای مظلوم هسته ای و امروز با توجیهات خائنانه و کودکانه برای دیگر دیکته های تحمیلی و دریافت شده خودشان از دوستان اروپایی آمریکا و اسرائیل یعنی cft و پالرمو) بردارند و به انقلاب و جریان انقلابی و محور مقاومت خیانت نکنند، فی النفسه استکبار کاری از پیش نخواهد برد.

در حالیکه اعضای انقلابی مجمع باید دلایل رد ننگنامه های استعماری را برای افرادی مثل اصلاح طلبان مجمع توضیح دهند و آنها را از تصویب خطرناک این مثلاً کنوانسیون های ظالمانه بین المللی برحذر دارند، سخنان اخیر ناامید کننده و باور نکردنی قالیباف در کوتاه آمدن از مشی انقلابی و مقداری موافقت با این ننگنامه ها، نگرانی ها را از تصمیم مجمع بیشتر کرده است.

عجیب است که بعضی ها حاضر به شناخت خوی استکباری آمریکا و دلقک های بی خاصیت اروپایی آن نیستند و یا هستند و تعمداً تیشه بر ریشه انقلاب و منافع ملی می زنند!!

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

صبح قریب

حاج قاسم سلیمانی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو