1398/02/3  ساعت 14 و 05 دقیقه و 06 ثانیه    ویرایش: 1398/02/3 ساعت 15 و 05 دقیقه و 51 ثانیه
توسط:

سخنان شامگاه گذشته سید حسن نصر الله فرمانده سپاه اسلام در شام در شکل و متن ان بسیار مهم بود .من دو نکته و دو فراز مهم از این سخنان را مورد بررسی قرار می دهم:
اول این سخن سید حسن نصرالله که امریکا و ترامپ بدنبال به جان هم انداختن مردم دنیا هستند و حملات به کنیسه های مسیحی در سریلانکا و قبل از ان حمله به مسجد مسلمانان در زلاندنو را دو مورد از طراحی های حاکمان دنیا دانست که برای تهیه مقدمات این جنگ مذهبی صورت گرفته اند.به نظر می رسد خاستگاه و مجری هر دوی این حملات یکی باشد .این حملات باعث تهییج احساسات مردم دنیا و پیروان دو دین بزرگ حال حاضر دنیا یعنی مسیحیت با دو میلیارد و خورده ای پیرو و اسلام با حدود یک و نیم میلیارد پیرو خود خواهد شد.
غرب و تندروهای مسیحی ان از بعد از جنگ جهانی دوم به دنبال تحکیم حاکمیتشان بر دنیا به فکر این افتادند که این حاکمیت را حداقل تا هزار سال دیگر تضمین نمایند .لذا با توسل به برخی نوشته های مستند و غیر مستند به دنبال ایجاد نبرد اخرالزمان و تقابل خیر و شر در ارماگدون در محل فلسطین کنونی هستند و معتقدند که غرب قوای خیر هستند و نیروهای مقابل قوای شر و قوای غربی باید برای حاکمیت حداقل هزار ساله در این نبرد پیروز شوند و گرنه تمدنشان از بین خواهد رفت.برای این منظور دست به کشتارها و هزینه های عظیم زدند و با توجه به نوشته های انجیل که لازمه این نبرد را بازگشت یهودیان به فلسطین می داند ، اقدام به اشغال سرزمین و اخراج مردم فلسطین با زور و جنایت نمودند و یهودیان را از جای جای دنیا به این سرزمین اوردند و امروز با تمام وجود از تمامیت اسرائیل دفاع می کنند.غرب می داند لازمه این حاکمیت هزار ساله تسلط بر منابع انرژی منطقه غرب اسیا است و به دنبال ان با تغییر نقشه منطقه و اوردن رژیم های دست نشانده منتظر فرصتی هستند تا ملت های مسلمان را در نبردی بزرگ شکست دهند و خود مستقیما بر ثروات منطقه مسلط شوند و افسانه نیل تا فرات بخشی از این برنامه بزرگ انها بود .اینجا بود که برای حفاظت از اسرائیل لزوم وجود رژیم های مزدور در منطقه را احساس کردند که در موضوع دوم به ان اشاره می کنم.

مسئله دوم مطرح شده در کلام سید حسن نصرالله  موضوع علت دشمنی عربستان و امارات با مسلمانان از گذشته تا کنون است .وی بر روی این موضوع تاکید زیادی نمود و پرسید چرا این دو کشور و حاکمان وهابی انها از ابتدای به قدرت رسیدن فقط به دنبال تفرقه بین مسلمانان و ایجاد نزاعها و جنگ بین انها بوده اند و مثال یمن و سوریه و سودان و غیره امروز ملموس ترین مثال های ان می باشند.
براستی چرا این دو کشور بطور خاص با هر گونه پیشرفت واقعی و ملموس و ازادی و توسعه در منطقه مخالف هستند ؟ چرا از ابتدای ایجاد فقط به دنبال ایجاد جنگ و فتنه و تفرقه و ایجاد گروه های تروریستی و تخریب زیر ساخت های اقتصادی و مذهبی ، و هر چه که علامت پیشرفت ملتهای منطقه باشد را به مجرد ایجاد در نطفه خفه می کنند.در اینباره مثال ها زیادند. چه کسانی یهودیان را به منطقه اوردند ؟جنگ عراق علیه ایران به درخواست و فتنه چه کسانی انجام شد و چه کشورهایی جنگ عراق را ساپورت کامل نمودند و چرا؟ چه کسانی جمال عبدالناصر و نهضت او را شکست دادند؟ چه کسانی اجازه پیروزی اعراب بر اسرائیل را ندادند و در همه جنگ ها خیانت کردند؟ چه کشورهایی زمینه امدن و ایجاد پایگاه ها و نیروهای غربی به منطقه را فراهم نمودند؟ نیروهای القاعده را چه کشورهایی ایجاد کردند؟ داعش را چه کشورهایی بوجود اورند؟ و دهها مثال کوچک و بزرگ دیگر می توان از گذشته زد تا امروز که جنگ علیه مردم یمن برای چیست ؟ یمن چه دارد ؟ محمد مرسی را چه کسی سرنگون کرد و چرا ؟بهار عربی را چه کسی سرکوب کرد ؟ چه کسانی همه اراذل و اوباش وهابی را از همه جای دنیا در سوریه جمع کردند ؟ چرا از تحریم های علیه ایران حمایت می کنند.چرا نمی گذارند منطقه روی ارامش و رفاه و ترقی را ببیند و همپای سایر ملل به جلو حرکت کند؟همین امروز پروژه قرن را چرا این دو کشور خاص دارند پیش می برند و بر ان اصرار دارند.
سوالی که سد حسن نصرالله مطرح کرد این بود که علت این همه بغض و دشمنی با مردم مسلمانان منطقه چیست .چرا حاکمان این دو کشور عرب ها و مسلمانان را مورد بغض تمام نشدنی قرار داده اند .ایا فقط به خاطر خاستگاه یهودی انهاست.باید ریشه های این دو خانواده را بررسی کرد .این دو خانواده شیطانی چگونه اینگونه ادوات اجرای بزرگترین پروژه تاریخ شدند.این دو خاندان منطقه را تا کجا یا تا ناکجا اباد می خواهند ببرند ؟ اعلام کنند حد یقف ال سعود و ال نهیان کجاست ؟ چگونه راضی می شوند کوتاه بیایند.

امروز مشکل اعظم مسلمانان در کنار رژیم یهودی اسرائیل ، حکام امارات و عربستان هستند .اگر این دو نباشند اسرائیل یک سال هم دوام نمی اورد.پس باید قبل از نابودی اسرائیل ، این دو نظام و فکر ضد بشری و وهابی انها را نابود کنیم . بعد از جنگ صفین به امام علی ع گفتند باید برای جنگ با معاویه اماده شویم فرمود نه ابتدا باید زخم درونی خودمان را درمان نمائیم برای همین به جنگ خوراج رفتند .به خدا قسم خوارج امروز آل سعود و آل نهیان هستند که باید ده تن از انها زنده نمانند .باز ، برای همین است که امام زمان عج در مکه ظهور می کند و قبل از نابودی یهودیان حاکمان به ظاهر اسلامی را نابود می کند و سپس به سمت سرزمین مقدس حرکت می کنند.ابتدا مکه و مدینه و شبه جزیره حجاز را ازاد می کند و بعد به عراق می رود که در دست سفیانی است و بعد در نهایت به سمت سرزمین مقدس لشکر می کشند.این ترتیب ها و تسلل ها حکمت دارند و پر از رمز و راز و حکمت اند.لذا جامعه اسلامی باید از خواب گران برخیزد و بداند خادم حرمین شریفین را یهودیان منصوب می کنند.باید مسلمانان بدانند زخم اصلی و مشکل اصلی همینجا در درون جسد جامعه اسلامی رخنه کرده است و ادات تسلط کافران و مشرکان بر مسلمانان شده اند و هر حرکت اصیل و اسلامی را با تکیه بر پول و ادوات مذهب وهابی با شکست مواجه می کنند.درد بزرگ ما قبل از انکه در واشنگتن و تل اویو باشد در ریاض و ابوظبی خانه کرده است.باید ابتدا اینجا را ازاد و اصلاح کنیم بعد به سراغ تاول چرکین لانه کرده در سرزمین اسرا و معراج و قبله اول مسلمین برویم .ان شاء الله تعالی خداوند می فرماید بسم الله الرحمن الرحیم 
أَلَمْ تَرَ أَنَّهُمْ فِی كُلِّ وَادٍ یَهِیمُونَ ﴿۲۲۵﴾ایا نمی بینی در هر وادی حیران و سرگردانند
وَأَنَّهُمْ یَقُولُونَ مَا لَا یَفْعَلُونَ ﴿۲۲۶﴾و انها به چیزی که می گویند عمل نمی کنند
إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثِیرًا وَانْتَصَرُوا مِنْ بَعْدِ مَا ظُلِمُوا وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ ﴿۲۲۷﴾
به جز انها که ایمان اوردند و عمل صالح انجام دادند و خداوند را زیاد ذکر کردند و بعد از انکه مورد ظلم قرار گرفتند قیام کردند و پیروز شدند انها که ظلم کردند بزودی خواهند دید به چه سرنوشت شومی گرفتار خواهند شد.
سوره الشعراء
این ایات عجیب حال و روز امروز جامعه اسلامی را به تصویر می کشند
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 
اللهم عجل لولیک الفرج

   


نظرات()  
فرج
1398/02/8 ساعت 00 و 07 دقیقه و 52 ثانیه
سلام خسته نباشید خداقوت

یک نقد:
چرا هنوز یک پیش بینی شما درست از آب درنیامده؟؟؟؟؟

ممنون
پاسخ : پست تازه وبلاگ منتشر گردید
لطفا نظر دهید
منتظر
1398/02/5 ساعت 11 و 39 دقیقه و 36 ثانیه
امیداوارم این اعدامها جزو ان قتلهایی باشه که بین دو حرم اتفاق می افته که علایم ظهور است
پاسخ : خیر این اعدام ها جز ان موضوع مهم نیست هر چند امتداد این کارها توسط ال خبیث سعود به جنایت های نزدیک ظهور ختم خواهد شد
سیدمحسن
1398/02/5 ساعت 00 و 55 دقیقه و 01 ثانیه
جناب امیرعلی عزیز
ممنون بابت فعالیت خوب موثر شما در سال 97
مطالب شما را می خوانم گاها فرصت کامنت گذاشتن نیست.
ولی ممنونم
سخنان سید مقاومت در طی این چند وقت اخیر بسیار بسیار امیدوارانه و اخر الزمانی است.
انچه که می بایست مخابره شود از جبهه مقاومت کاملا ارسال شده و دشمنان خوب منظور ایشان را خواهند فهمید
جا داره به جبهه مقاومت انتصاب سردار سلامی را تبریک بگویم که ان شاء الله ذوالفقار علی زمان باشد
به امید ظهور حضرت حجت علیه السلام
خدا با ملت ایران است قطعا فقط کافی است صبر پیشه کنیم و چهره منافقان و نفوذی های دشمن را به ملت بنمایانیم

یاعلی
پاسخ : تشکر از سید محسن عزیز به خاطر نظرات خوب و مفیدش
1398/02/4 ساعت 08 و 59 دقیقه و 38 ثانیه
متاسفانه اقدامات غلط و خطرناک دولت و مجلس در چند سال و چند ماه اخیر آمریکا، اروپا و اسرائیل و حتی عربستان و امارات را بسیار پر رو و گستاخ کرده است:

ترامپ با کفر آشکار خود بعد از نفاق پنهان اوباما که با سوء استفاده از جهالت و خیانت غربزده های ایران،سخت ترین ضربه بدون عکس العمل را با ننگنامه برجام و نابودی توان هسته ای، تعطیلی فضایی و تحمیل های گسترده دیگری بر ایران بدون شلیک حتی یک گلوله!!؟؟ ر وارد کردند...:

ابتدا با خروج از برجام ایران را در معرض آزمونی مهم قرار داد که دولت و مجلس با ادامه خفت بار و یکطرفه و ذلیلانه آن بدون هیچ دستاوردی و بازگرداندن همه تحریم ها با نمره صفر در این آزمون مردود شدند.

تصویب خائنانه cft و پالرمو در دولت و مجلس دومین پالس ذلیلانه به آمریکا و ترامپ برای بر باد دادن همه زحمات محور مقاومت منطقه بود که ایران دیگر آن ایران انقلابی سابق نیست...!!

حالا امارات و عربستان هم برای ما آدم شده اند...!! برای نفت ما تصمیم می گیرند، هر دو به سرعت در حال راه اندازی رأکتورهای اتمی و حرکت نامشخص در این زمینه با ابعاد پنهان هستند و دولت و مجلس ما مشغول آب و جارو کردن ویرانه های صنعت هسته ای و تلاش برای تحمیل دیکته های بعدی مورد نظر غربی ها (cft و پالرمو و ...)است.

همین الان هم مجلس با کارکردن روی یک طرح انحرافی و تفرقه افکن خطرناک بنام استانی کردن انتخابات مجلس که موجبات تشتّت و درگیری و فرسودگی سیاسی و اجتماعی و محروم کردن شهرستانی ها و روستائیان از داشتن نماینده در مجلس خواهد شد، انحرافی ترین کار را در مقابل این همه توطئه های استکباری در حال انجام دارد.

خیلی طبیعی است که ترامپ جولان اشغالی را به اسرائیل هدیه کند، قدس را پایتخت صهیونیست کند و ...

بله ادامه حاکمیت و اعمال نظر غربزده ها، عواقبب خطرناکی در آینده اسلام و انقلاب و منطقه بر جای خواهد گذاشت.
پاسخ : بنده مدتهای زیادی است می گویم این دولت تمام فرصت ها را از ما می گیرد .درباره موضع دولت و روحانی در روزهای اینده مطلبی منتشر خواهم نمود لکن همین عدم حضور در مراسم معارفه نشان می دهد که موضع دولت چیست
1398/02/4 ساعت 02 و 27 دقیقه و 28 ثانیه
طبل جنگ به صدا در اومده.
مطمئن باشید ترامپ و اسرائیلی ها بیشتر از همه خواستار این جنگ هستند. اصلا خودشون این بازی رو به راه انداختن. اول در یمن بعد در ایران. تا آخر امسال همه چی مشخص میشه.
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ : امسال سا ل حساسی است ولی اینکه همه چیز مشخص می شود فعلا باید صبر کنیم
منتظر
1398/02/3 ساعت 22 و 39 دقیقه و 45 ثانیه
به نظر میرسد که این تایمر پروسه اخرزمانی بسیار سریع بکار افتاده است .به نظرم ایران باید مواظب باشد مثل حکومت بعث اینقدر دست روی دست نگذارد که انها همه پازلها را تکمیل کنند برنامه انها قطع صادرات سپس تورم شدید اختلاف داخلی و پس از تضعیف شدید ما حمله نظامی و بستن پرونده جمهوری اسلامی است .من نظامی نیستم ولی به نظرم حمله به تاسیسات نفتی عربستان در ظهران از سوی حوثیها حمله حزب الله به نور دیده امریکا(اسرائیل)میتواند جز اولین سناریوهای ایران باشدو...نباید ابتکار عمل به دست انها باشد بایدایران هم بدنبال ضربه زدن به عربستان امارات و اسرائیل که در منطقه خضور دارند باشد و فعلا از درگیری مستقیم با امریکا دوری کند یک ضرب المثل قدیمی میگه تیر بنداز و تیرکمان را پنهان کن
پاسخ : در عملکرد نهادهای انقلابی هیچ قصوری در اینباره وجود ندارد و انها اماده روزهای سخت هستند .متاسفانه دولت حتی به حرف خود و خطوط قرمزی که خودش ایجاد کرد و از زمان برجام تا امروز هزار بار توسط امریکا و اروپا زیر پا گذاشته شد و باعث جری تر شدن و هجومی شدن انها شد پابند نماند

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو