1398/02/8  ساعت 17 و 12 دقیقه و 56 ثانیه    ویرایش: 1398/02/8 ساعت 18 و 09 دقیقه و 44 ثانیه
توسط:

امام علی ع  درباره جهاد می فرماید جهاد دری است از درهای بهشت .امام هم چنین فرمودند :کجایند برادران من که راه حق را سپردند و با حق رخت به خانه آخرت بردند؟ کجاست عمار؟ کجاست پسر تیهان؟(مالک بن تیهان) و کجاست ذوالشهادتین؟ و کجایند همانند ایشان از برادرانشان که با یکدیگر به مرگ پیمان بستند و سرهای آنان را به فاجران هدیه کردند.
وقتی جهاد و شهادت و نپذیرفتن ذلت از ملتی رخت ببندد خداوند به ان ملت لباس ذلت می پوشاند چرا که خدا انها را به احقاق حق و ایستادگی و صبر و در برابر زورگوئی ایستادن فراخوانده است اما انها طریق تن پروری گرفته اند.
این داستان امروز ماست که هر روز در برابر زورگویان و ظالمان به نحوی عقب نشینی می کنیم و انرا سیاست و تدبیر می نامیم غافل از اینکه این سیاست دشمن را جری تر و وقیح تر می کند .
گزارشات رسانه های مختلف و پژوهشکده های بین المللی و حتی داخلی تاکید می کنند که ترامپ با دیدن ضعف در اقدام و عمل ایران این جرات را پیدا کرد که حتی معافیت نفتی 5 کشور برای خریدن تنها یک میلیون و حتی کمتر را تمدید نکند .او می داند هر کاری کند از طرف مقابلش صدایی نخواهد شنید و حتی اعتراضی هم نخواهند کرد. من قبلا هم گفتم اقایان در دولت حتی اگر یک قطره هم نفت نتوانند صادر کنند باز می گویند نفروختن نفت به جنگ و مخارج فراوان ان ارحجیت دارد .
این عقب نشینی هم نه فقط از دوره ترامپ بلکه از دوره اوباما اغاز شد .از همان زمان که کشتی حامل کمک های بشر دوستانه ایران بجای رفتن به یمن سر از جیبوتی در اورد و جالب است بدانید تمام محتویات این کشتی در بازارهای جیبوتی فروخته شد و به یک معنی کشتی به صورت محترمانه غارت گردید و یک دانه کمک به دست مردم یمن نرسید .در انزمان حضرات دولت از تشر اوباما ترسیدند .

انروزها گذشت و ترامپ امد و شد ان چه شد .از برجام خارج شد هیچ کاری نکردیم و فقط با اقتدار ! گفتیم با اروپا ادامه می دهیم .به نیروهای ما در سوریه هر روز حمله شد سکوت کردیم .ترامپ تحریم ها را دوباره بازگرداند سکوت کردیم .تا اینکه چند روز پیش اخرین میخ بر پیکر برجام زده شد و تمام معافیت ها لغو گردید باز به لفاظی ادامه دادیم و در تمام این اتفاقات تنها کسی که جلوی هر گونه اقدام را به لطایف الحیلی گرفت شخص رئیس دولت بود .او روحیه نیروها و مسئولان ما را پائین اورد و در شورای عالی اجازه هر نوع تقابلی را سلب کرد.

این نوع مدیریت امور در دنیا تعریف مشخصی دارد .همین لغو تحریم ها و صفر کردن صادرات نفت در عرف و قانون بین الملل اعلام جنگ قطعی است و بنده قبلا چند بار در این رابطه مطالبی را نوشتم .حتی کار به جائی رسیده که عربستان و امارات و بحرین ضمن حمایت علنی ! از تصمیم ترامپ با وقاحت گفته اند هر چه بازار کم بیاورد ما تامین خواهیم کرد .خوب جواب امریکا را نمی دهیم ، جواب امارات و بحرین را هم نمی دهیم ؟فقط به انها یاداور می شویم که ما فلان فضل را به گردن شما داریم ؟ اقای حقوقدان این را کجای سیاست بین الملل می گذارید؟بفرمائید به ما بگوئید در قانون بین الملل گرسنه کردن یک ملت و قطع رزق و روزی انها چه معنائی دارد ؟ 
به دوستان عزیز اعلام می کنم که اگر ایران پاسخی ندهد همین یک میلیون را هم یا نمی توانیم بفروشیم یا اگر هم در بازار سیاه بفروشیم با حداقل 20 الی 30 دلار کمتر از قیمت رسمی و جهانی نفت باید بفروشیم .با این توضیح که هم اکنون تولید هر بشکه نفت حدود 10 دلار هزینه دارد .این یعنی دیگر فروش نفت صرفه نخواهد داشت.چرا حداقل سیاست نفت خام فروشی را به تدریج قطع نکردید و به سمت فروش با ارزش افزوده نرفتید ؟ این کار را نکردند تا بهانه فشار به رهبری برایشان جور بماند.
کار به غایت سخت است و این دولت نمی تواند کشور را در شرایط حساس و فرا حساس و تقریبا جنگی فعلی مدیریت کند.اقای روحانی شمشیر مرصع نشان است که فقط به درد بزم می خورد نه رزم .اقای روحانی چند بار خط قرمز ترسیم کرد و همه مسئولان و نیروهای مسلح پشت ایشان ایستادند ولی متاسفانه موقع عمل که رسید فقط بی عملی و انفعال را مشاهده کردیم و دشمن هر روز جری تر و وقیح تر شد .دولت بداند بلافاصله بعد از نفت سراغ پتروشیمی خواهند رفت و این اتفاق خواهد افتاد .
بر طبق روایات اخرالزمان ایرانیان دوبار با غربی ها پیمان می بندند و در بار دوم پس از نقض عهد شمشیر به گردن می اندازند و قیام می کنند انگاه غربی ها به التماس می افتند ولی ایرانی ها جز با گرفتن حقشان از جهاد و مبارزه دست بر نمی دارند.ترامپ جز با پاسخ قهرامیز و قاطعیت عقب نخواهد نشست و اینرا اینده به ما نشان خواهد داد.
نباید گذاشت دشمن فکر کند خط خالی است .

   


نظرات()  
vidao
1398/02/26 ساعت 09 و 28 دقیقه و 34 ثانیه
awliii mrc
احمدرضا
1398/02/13 ساعت 16 و 53 دقیقه و 19 ثانیه
با سلام
به نظر بنده هیچ جنگ نظامی مستقیمی در داخل خاک ابران شکل نخواهد گرفت لیکن هدف تحریم ها و تحرکات نظامی اخیر آمریکا ایجاد تنگناهای بی نهایت شدید در کشور به نحوی که تمامی اقشار حتی طیف های نظامی و روحانی به ناکارآمدی حاکمیت وفاق نموده و اقدام عملی نمایند در این شرایط که بجز امداد الهی امیدی وجود ندارد منطقی ترین راه مبارزه عریان و اعتمادآفرین با غدد سرطانی در کشور نظیر فساد منسوبان مقامات و دانه درشت ها است همچنین جوان گرایی سریع در همه قوای انتصابی و انتخابی و همراهی عاقلانه صدا و سیما در این فرایند است ولی به نظر می رسد روند اقدامات اصلاحی بسیار کند تر از روند فشار های دشمن است انشالله تصمیمگیران ملاحظات را کنار گذاشته و اعلام حالت جنگی برای اصلاحات فراگیر داخلی بکنند چون دشمن پشت در، با تمام قوا ایستاده و منتظر کوچکترین اشتباه برای اجماع جهانی است ولی ما در داخل با عوامل دشمن که همانا فساد و عدم تغییر است با مسامحه رفتار می کنیم
1398/02/12 ساعت 00 و 46 دقیقه و 38 ثانیه
تا رهبری عزیزمان را داریم، تا سایه مبارک ایشان بر سر ماست و تا اطاعت از فرامین معظم له روشنگر راه ماست، ان شاء الله دشمنان خارجی غلطی نمی توانند بکنند و مشکلات هم با عزم همه مردم و مسئولان به یاری خداوند بزرگ مرتفع خواهند شد.

اللهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم
پاسخ : ضمن تشکر از زحمات و نظرات دوستان عزیز در این پست
به اطلاع می رسانم
پست تازه وبلاگ منتشر شد
رهگذر
1398/02/12 ساعت 00 و 33 دقیقه و 23 ثانیه
جناب سید محسن
در مورد این جمله شما كه گفتید ایران ونزوئلا نیست یك نكته بگویم :
مردم ونزوئلا بسیار مردم صبوری هستند و علیرغم فشار بسیار زیاد اقتصادی كه از ناحیه استكبار آمریكا به آنها تحمیل شده كه خیلی بیشتر از فشارها به كشور ماست تاكنون ایستادگی كرده اند، نمونه بارز آن هم شكست كودتای زشت آمریكایی در همین هفته است ، با اینكه آمریكا با بی حیایی تمام از كودتا حمایت كرد و كشورهای زیادی را هم با زنجیر شیطانی خودش همراه كرده بود

بنابراین باید مردم ونزوئلا را تحسین نمود و برای پیروزی آنها در مقابل آمریكای خون آشام و آدم خوار دعا كرد
یا حضرت زهرا (س)
1398/02/11 ساعت 23 و 41 دقیقه و 02 ثانیه
سلام به همه ی منتظران و جناب امیرعلی
یکی از رفقا سوالاتی درباره ی نفاق داشتند که بنده در حد خودم پاسخی برایشان آورده ام
در باره ی درمان نفاق پرسیدید...از نظر من اکثر کسانی که شما منظورتان بود یک منافق واقعی نیستند بلکه دچار سوتفاهم هستند.و سوتفاهم حتما قرار نیست با ظهور درمان شود بلکه قبل از ظهور هم راه های هدایت باز است و خدا از هرکس به اندازه ی امکانات و توانش توقع دارد و در نهایت هدایت با ظهور به اوج خود میرسد.آقا نمی آید که گناهکاران را نابود کند بلکه می آید که کسانی را که مردم را علی الخصوص از لحاظ روحی و ذهنی اسیر کرده اند نابود کند.و اگر منظورتان یک منافق واقعی بود و ابنکه گفتید آنها مجازات میشود در این زمینه اطلاع ندارم ولی حتما اینگونه است.اما یک چیز را بگویم در زمان ظهور زمینه ی نفاق از بین میرود.چون اولا مردم قدرت تشخیص و درکشان بالا رفته و سریع منافق را شناسایی میکنند و منافق جایی برای دروغگویی یا دورویی ندارد.ثانیا منافق یعنی کسی که درعین حال که با دشمنان است خود را دوست هم جلوه دهد.اما در زمان ظهور امام آنقدر به دوستان و نزدیکانشان سخت گیرند که منافق نمی تواند خود را ظاهرا بالا بکشداگر اجازه دهید در باره ی ظهور به شما بگویم که سخنرانی عناصر انتظار و  انتظار عامیانه،انتظار عارفانه  حجت الاسلام پناهیان را بررسی کنید
یوسف خوش خبر
1398/02/11 ساعت 20 و 40 دقیقه و 22 ثانیه
مذاکره با امریکا یعنی هر چه آمریکا میگه باید بگی چشم، چرا و اما و اگر هم نداره.

کلمه "مذاکره" را غربزده های داخل به جای واژه "تسلیم و سازش" به کار می برند تا خیانت خود را رفوع کنند.

مذاکره با آمریکا مذاکره نیست، پذیرش زورگویی است. در برجام حقارت این موضوع علناً آشکار شد.


کسانی که دم از مذاکره با آمریکا می زنند سه ویژگی مهم دارند:

1- ایران رو یک کشور سکولار قلمداد می کنند که مثل بقیه کشور رابطه اش رو با آمریکا درست کنه و ذره ای از خوی استکباری آمریکا، شناخت ندارند.

2- اعتقاد عملی به اصول و مبانی اسلام و انقلاب ندارند (اگر چه در این اعتقادات قلبی آنها هم قطعاً تردید وجود دارد)

3- دنبال پست و مقام و منافع مادی خود و حزب خود هستند و به دروغ اینکار را برای کشور و مردم قلمداد می کنند.


به هر حال با برجام، ایران بخش هایی از استقلال خود را از دست داده است و به عنوان تنها عضو NPT از حقوق قانونی خود در این پیمان بین المللی به دست خود محروم شده است.


جریان خزنده غربگرا، بسیار دقیق کارهای خود را برای استکبار انجام می دهد و عدم توجه به آنها، ضرر و زیان های بسیار مهم دیگری را هم به کشور تحمیل خواهد کرد.

FATF و پالرمو مهر خیانت کاملاً واضح و آشکاری است که مدافعین آن بر دنباله روی کورکورانه و ذلیلانه خود بر منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی زده اند.

الان یک چشم دولت به اروپا ئی های خائن است که جز خیانت به ایران کار دیگری انجام نداده اند و از طرف دیگر هم دولت دنبال رابطه با کشورهای دوست و چین و روسیه و کشورهای مسلمان به معنی واقعی و همه جانبه کلمه نیست و متاسفانه قطع کامل وابستگی (نه رابطه متقابل غیروابسته کننده) از اروپا را دنبال نمی کند، در حالیکه به عیان می بینیم که اروپا دربست دستورات دیکته شده آمریکا و صهیونیست ها را در قبال ایران دنبال می کنند.

امیدواریم مجلس و دولت آینده انقلابی انتخاب شوند و مشکلات کشور را نیروی مخلص حل کنند. با مدیریت غربزده ها، برای حل مشکلات مردم و کشوراتفاق خاصی نمی افتد و نخواهد افتاد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

محمد
1398/02/11 ساعت 19 و 02 دقیقه و 09 ثانیه
با عرض سلام
 در پاسخ به دوست عزیزمون جناب میثمmcچند نکته را خدمتشان عرض میکنم:
1-در سال69و حدود 11ماه بعد از رحلت امام برخی آمدند و گفتند و راه حل تمام مشکلات در مذاکره با امریکاست و کسانی که مخالف بودند را عوام زده تلقی کردند.رهبر انقلاب در سخنرانی محکمی چیزهایی را متذکر شدند که چند جمله ی ایشان اینگونه بود:"مذاکره در عرف سیاسی یعنی معامله،مذاکره با آمدیکا یعنی معامله با آمریکا،معامله یعنی دادوستد؛یعنی چیزی بگیر چیزی بده.تو از انقلاب اسلامی به امریکا چه میخواهی بدهی؟...آیا میدانید که او چه میخواهد؟والله که آمریکا از هیچ چیز ملت ایران به قدر پایبند بودن به اسلام ناب محمدی ناراحت نیست.....نه خیر من با مذاکره با آمریکا مخالفم و دولت جمهوری اسلامی ایران،بدون اجازه ی من امکان ندارد چنین کاری بکندو خودشان هم قاعدتا با چنین کاری موافق نیستند"این را عرض کردم که بگویم رهبر اگر بخواهد میتواند مخالفت کند کما این که بار ها دیده ایم،نمونه ی اخیرش مخالفت آشکار ایشان با سند2030بود.ولی شرایط همیشه یکسان نیست.بنده دلیل سکوت ایشان را نمیدانم ولی از آنجایی که عده ای هنوز به صلح با دشمنان و ادامه ی عملکرد دولت در روابط خارجی امیدوارند،شاید برای حفظ وحدت جامعه و یا عبرت گرفتن مردم سکوت ظاهری کرده اند.از نظر بنده ی حقیراگر دولت اقدامی کند برای مردم قابل قبول خواهد بود ولی اقدام از جانب رهبر می تواند موقعیت طلب ها را به بهانه تراشی بکشاند.برجام آتش زده خواهد شد اما انگار هنوز زمانش نرسیده.من مطمئن نیستم امیدوارم جناب امیرعلی هم نظری بدهند.فطرت ما به ما میگود که به مصلحت ایشان اعتماد کنیم. وظیفه ی ما همچنان دعا برای ظهور و برای همدیگرو روشنگری است چرا که تا سرباز در میدان باشد نوبت به فرمانده نمیرسد.ان شا الله که توفیق انجام وظیفه داشته باشیم.
2-دلیل دوم من در قالب پیشنهاد من به شماست.پیشنهاد میکنم جلسات62و63"تاریخ تحلیلی اسلام"با سخنرانی استاد پناهیان را گوش کنید.
سیدمحسن
1398/02/11 ساعت 01 و 17 دقیقه و 07 ثانیه
سلام علیکم
بسیار ممنون جناب امیرعلی
واقعا از عکلگرد تیم تیم ترامپ و استکبار خطرناکتر عملکرد پیاده نظام انها مثل زنگنه هست اونجا که با ابراز نا امیدی در ایران گفته این تحریم ها تاثیرگذار هست(نقل به مضمون) حرف درست در جای نا مناسب تا این پیام مخابره بشود دست های ما بالاست
این پیغام را هم ما مخابره می کنیم به پیاده نظام دشمن
ایران ونزوئلا نیست احمق های درجه یک.
پاسخ : سلام علیکم
تشکر از شما
1398/02/10 ساعت 20 و 09 دقیقه و 35 ثانیه
سلام به همه ی منتظران ظهور امام زمان که تا نیاید گره از کار بشر وا نشود. سوالی برایم پیش اومده، آیا اگر امام زمان بیاید همه ی گره ها باز میشود؟ بطور مثال فرض کنید من یک منافقم، دورو و دروغگوام. در بین مومنان مومن و در بین کافران کافرم. در مسجد مومن مینمایم و در میخانه خمار. ولی در انتها نه در مسجد گذارندم که رندم، نه در میخانه کین خمار خواب است. به قول قران «و اذا لقوا الذین امنوا قالوا امنا و اذا خلوا الی شیاطینهم قالوا انا معکم انما نحن مستهزئون» بنابراین من یک منافقم و در قلبم مریضی است. نه به خدا و رسولش علاقه دارم نه به شیطان و دنیا. زاهد خلوت نشین و حراف و موعظه گوام. عالم بی عملم که به زنبور بی عسل میمونم که نیشم همه رو ازار داده. بنابراین من به عنوان یک منافق در قلبم مریضی است و خدا این مریضی رو بیشتر میکنه. من مومنان رو مسخره میکنم و خدا من رو به مسخره میگیره و به من عمر میده تا در طغیان خودم سرگردان باشم. شباهت هایی با منافقین صدر اسلام دارم و اگر من رو ببینید بیشتر زن هستم تا مرد. در واقع نامردم و بیشتر به درد سواستفاده جنسی میخورم تا اینکه بخوام کاری انجام بدم. هدفم تخریب همه چیزه تا همه مثل من ببازن. من مریضم ولی قران گفته مریضی اینها جز با عذاب خوب نمیشه. بنابراین اگر ظهور به عنوان نمادی از قیامت بخواد رخ بده من مورد عذاب واقع میشم و سوالم اینه که ایا بعد از ظهور ممکنه این مریضی و گشادی من خوب بشه؟ علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد، مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را. عشق و نفرت همزمان نسبت به خدا و رسولش. نفاق و دورویی. خشم و کینه و عصبانیت و نامهربانی. نامردی و دروغگویی و خلف وعده. خنده و تمسخر و استهزا. بی کاری مصرف کنندگی و زالو صفتی. من یه انسانم. یه ادمم. ولی تو تعاریف قرانی منافق محسوب میشم. خب اصلا چرا باید امام زمان بیاد تا من مجازات بشم؟ یعنی هیچ راه زمینی ای برای درمان بی مصرفی وجود نداره؟ کی قراره ما مرضها رو درمان کنه؟ امام زمان قراره برا چی بیاد؟ اگه بیاد من منافق کجا قرار میگیرم؟
1398/02/10 ساعت 20 و 02 دقیقه و 18 ثانیه
دل نیروهای انقلابی و امت حزب الله از دست غربگرایان بزدل و ترسو خون است که حرف رهبری عزیز را روی زمین گذاشته اند و ذلیلانه برجام اروپایی بی خاصیت خود با دوستان خائن اروپائی شان ادامه می دهند.

اگر مجلس انقلابی داشتیم می شد کمی امیدوار بود.

متاسفانه ارکان مجلس هم دنبال باندبازی در طرح کذایی استانی کردن انتخابات، تملق و چاپلوسی فلاکت بار از سران فتنه و فراموشی همه مشکلاتی که مردم با آنها درگیر هستند از خودرو و مسکن گرفته تا همه اقلام ضروری زندگی...

جای خالی مدیران انقلابی، مردمی و دلسوز به شدت احساس می شود...
پاسخ : ان شا الله وضعیت به این شکل نمی ماند و این دولت امیدواریم به زودی برود .انگاه نیروهای کارامد ولائی دولت را در دست خواهند کرد.نیروهای مخلص و پاک حزب اللهی نه افرادی چون احمدی نژاد و مشائی که در حساسترین لحظات تاریخ جا زدند و دنیا طلبی گزیدند
احمدرضا
1398/02/10 ساعت 15 و 18 دقیقه و 46 ثانیه
اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آن را آتش می زنیم .
میثم mc
1398/02/10 ساعت 14 و 57 دقیقه و 25 ثانیه
در ضمن طرح مطلب پایین هم صرف این بود که خواستم تو بحث ها شرکت کنم....و هم سوالاتی که دارم حل شه....تا بتونم با بالا رفتن دانش و اطلاعاتم بتونم تو مناظراتی که تو جامعه و دوستان و فامیل دارم بهتر عمل کنم....
میثم mc
1398/02/10 ساعت 14 و 54 دقیقه و 52 ثانیه
سلام.
من با توجه به نوشته شما تو این پست مطلبی بود که خواستم عرض کنم..........رهبر انقلاب کاملا برای من سخنانش حجت هستش و هر جا هم تونستم از ایشون دفاع کردم....حتی اگه خودم توهین شنیدم.........اقای امیر علی یادمه قبل از اینکه امریکا و ترامپ از برجام خارج شود رهبری بصورت کاملا تهدید امیز اعلام کردنند اگر امریکا از برجام خارج شوند ما برجام را (اتش) خواهیم زد....یعنی اشاره به خروج سریع برجام داشتند.....اما سوالم الان این هستش که چرا الان معطلل میشه این ماجرا....روز به روز هم دشمن جسورتر شده-ولی مسولین همش در مقابل امریکا شعار میدن.....هدفم صرف از این مطلب خدایی نکرده رد صلابت مقام رهبری نبود......اما فقط میخوام بدونم ما اینجا اینقدر حرص میخوریم دولت روحانی غرب گرا هستش و به روحانی باشه تا ابد از این خسران برجام خارج نخواهد شد....پس رهبری چرا واکنشی نسبت به اون حرفاشون نشون نمیدن....یا اگه واکنشی هم باشه کی زمانش فرا خواهد رسید؟
ممنون.
ابوریحان
1398/02/10 ساعت 08 و 10 دقیقه و 58 ثانیه
سلام به دوستان
با تشكر از "صبح صادق" به خاطر معرفی مطلب .. لینك مربوط به مطلب ایشون اینه
پاسخ : سلام
مطلب خوبی بود و عبرت اموز و دوستانی که برخی حرفهارا می زنند انرا مشاهده کنند
1398/02/10 ساعت 05 و 48 دقیقه و 50 ثانیه
سلام علیكم اگر شما ویدیوی صحبتهای روحانی لبنانی رو ببینید، در انتها نتیجه گیری بسیار جالبی میكنه كه واقعا شنیدی و امیدبخشه.
صبح صادق
1398/02/9 ساعت 22 و 32 دقیقه و 54 ثانیه
سلام علیکم
دوستان این جمله را در گوگل، سرچ کنید و بسیار امیدوار باشید.
پاسخ دندانشکن فرشتگان به ادعای نتانیاهو! بسیار بسیار زیباست.
پاسخ : سلام
لطفا خودتان نتیجه را اینجا اعلام کنید
فاضل
1398/02/9 ساعت 12 و 58 دقیقه و 06 ثانیه
با سلام و عرض احترام
مدیر محترم وبلاگ خسته نباشید
آقای امیرعلی لطفا بفرمایید پیشنهاد و نظر شما در این شرایط چیست؟
مثلا اگر به جای روحانی بودید چیکار میکردید؟
یا اگر به جای مقام معظم رهبری بودید چطور؟
با تشکر
پاسخ : سلام
نظر من این است که باید مطیع محض رهبری باشیم و مسئولان رده بالا نباید ان قلت داشته باشند در برابر دستورات رهبری .مثلا مگر رهبری نفرمود اگر امریکا برجام را پاره کرد ما برجام را اتش می زنیم ؟ خوب امریکا برجام را پاره کرد و اتش زد و دور انداخت ولی مسئولان اجرائی ما چه کردند ؟ عملا هیچ کاری .
در این زمینه مثال فراوان است .لذا اطاعت محض و بی چون و چرا از رهبری حلال مشکلات است در تمام زمینه ها
1398/02/9 ساعت 07 و 10 دقیقه و 55 ثانیه
افتخاری
مطمئنا هرگاه حمله نظامی آمریکا به ایران قطعی به اتفاقاتی خواهد افتاد که آمریکا را منصرف خواهد کرد .
لذا مطمئن باشید جنگ مستقیم بین ایران و آمریکا رخ نخواهد داد و آمریکا از نظر اقتصادی از درون متلاشی خواهد شد انشاءالله
1398/02/9 ساعت 00 و 26 دقیقه و 04 ثانیه
جنگ آمریکا با ایران قطعی است . آمریکا تمام توان خود را گذاشته که ایران را نابود کند. مسئولین آمریکایی هر روز این مطلب را می گویند که هدف شان شکست ایران است. ما هم چاره ای جز تحمل نداریم. چون جنگ یعنی ویرانی. یعنی تمام آنچه در این چهل سال ساختیم همه اش نابود شود. نمی توانیم با تمام دنیا بجنگیم. آنها قوی تر از ما هستند. حداقل در شرایط فعلی با کمبود های کشور و نارضایتی مردم توان جنگ نداریم. باید صبر کنیم. نصرت خدا به زودی فرا میرسد .
1398/02/8 ساعت 22 و 38 دقیقه و 55 ثانیه
افتخاری
اگر به وعده های امام راحلمان و بشارتهای اخیر امام خامنه‌ای که فرمودند دشمن نفسهای آخر خود را می کشد ایمان داشته باشیم قطعا به این نتیجه می‌رسیم که مذاکرات برجام همان مرحله دوم مذاکره با غرب است که انشاءالله بزودی این ملت به رهبری امام عزیزمان دشمنان را تا ابد پشیمان خواهد کرد.
یوسف خوش خبر
1398/02/8 ساعت 21 و 34 دقیقه و 52 ثانیه
ترامپ به خوبی از مواضع ذلیلانه و انفعالی غربگرایان ایران و ادامه خفت بار برجام توسط دولت و حمایت بی چون و چرای مجلس از این دولت، به نفع منافع آمریکاو رژیم صهیونیستی استفاده می کند.

امید بستن به غربزده ها برای نجات کشور و انقلاب و حرکت در مسیر آرمان ها، آرزویی دست نیافتنی است.

کشور در تمام بخش ها و نهادهای تصمیم ساز و تصمیم گیر نیازمند مدیران انقلابی، جهادی، پاکدست و شجاع است.
پاسخ : دوستان به ظرایف قدرت در ایران دقت کنند .روحانی هر چند فعال مایشاء نیست ولی در برخی مسائل مثل این کار میتونه چوب لای چرخ بگذارد .
میثم
1398/02/8 ساعت 21 و 31 دقیقه و 31 ثانیه
سلام.
ممنون از پست جدیدتون.
دقیقا همینطور هست که نوشتید....یعنی ترامپ و امریکا مرحله به مرحله پیش امدن....اول لغو برجام....بازی با برگ اروپا....ماجراهای سوریه.....الان هم تحریم نفت.....و کاملا مشخص هست اگه پاسخی دریافت نکنن....سراغ بقیه موارد میرن........والا من که شخصا امیدی به دولت و این مسولین ندارم....امیدم اول به خدا و بعدش ان شالله ظهور و شاید رهبرم باشه.....
یه نکته....با توجه به نوشته بالای شما جناب امیری علی یعنی ممکن هست دوباره ایران وارد مذاکره با غرب بشه و به اصلاح شاهد برجام 2 باشیم(چون نوشتید که ایرانیان با غربی ها 2 بار مذاکره خواهند کرد و چون دفعه دوم عهد شکنی خواهند کرد ایران پاسخشون رو خواهد داد..) از این روایات تو کتاب عضر ظهور شاید بشه نیتجه گرفت که متاسفانه شاید مجددا مجبور شیم با غرب مذاکره کنیم؟؟
پاسخ : سلام
ما تا الان دو بار با غرب مذاکره کردیم که یکبار سال 82 زمان دولت اقای خاتمی که باز غرب خیانت کرد و یکبار هم در این دولت که باز خیانت شد
نمی دانم ایا می توان ان سال را به عنوان بار اول در نظظر گرفت یا نه و هنوز خودم هم به نتیجه نرسیده ام ولی احتمال اینکه ان بار اول باشد کم نیست .بعید است ایران دوباره مذاکره کند و دوباره تکرار مکررات هر چند کاملا هم رد نمی شود و امکانش هست
تشکر از شما
طهماسب
1398/02/8 ساعت 19 و 36 دقیقه و 38 ثانیه
سلام و خسته نباشید
لطفا روایات مربوط به پیمان ایرانیان با غربی ها که انتهای مطلب اشاره کردید دقیق ذکر کنید یا آدرس بدید . با تشکر
پاسخ : سلام
به کتاب عصر ظهور علامه مراجعه کنید

صبح قریب

حاج قاسم سلیمانی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic