1398/02/12  ساعت 19 و 28 دقیقه و 10 ثانیه    ویرایش: 1398/02/12 ساعت 20 و 08 دقیقه و 20 ثانیه
توسط:

حکومت دونالد ترامپ مدتهاست که تصمیم گرفته اخوان المسلمین و شاخه های مرتبط با آن را جزو گروه های تروریستی اعلام کند.این خبر شاید عجیب نباشد ولی این موضوع از انجا تعجب برانگیز می شود که سازمان ها و وابستگان صهیونیستی با اصرار از ترامپ می خواهند که از تروریستی اعلام کردن این گروه جدا خوداری کند.رسانه های یهودی اسرائیلی نیز همپای سازمانهای صهیونیستی مخالفت خود را با دستور ترامپ اعلام کردند.چرا یهودیان سر بزنگاه و وقتی اینکار می رفت که شکل واقعی بگیرد به یکباره به مخالفت صریح با ان برخواسته اند ؟ مگر نه این است که ظاهرا ارمان اخوان المسلمین نابودی اسرائیل است ؟ 

برای بررسی این موضوع به چند نکته اشاره می کنم 

اول جنگ های اعراب و اسرائیل 
اخوان المسلمین که سابقه بیش از 80 ساله دارد از همان ابتدای تشکیل دولت اسرائیل برغم حملات رسانه ای در عمل به تقویت اسرائیل همت کرد و اعضای اخوان در هیچ جنگی در دوره 48 تا 67 شرکت نکردند و حتی قبل از 48 هم هیچگونه نبرد موثری با اسرائیل نداشتند.

دوم حمایت غرب و اسرائیل از به قدرت رسیدن اخوان المسلمین 

غرب و اسرائیل به شدت از قدرت گرفتن اخوان در ترکیه و مصر و سودان و هر جا که امکان حکومت انها وجود داشت حمایت کردند و اصرار انها در قدرت گرفتن اخوان در ترکیه از زمان نجم الدین اربکان و قبل از ان اغاز و با به قدرت رسیدن یک اخوانی تمام عیار چون اردوغان و تقویت انها ادامه پیدا کرد .همین امروز علی رغم همه تبلیغات ضد یهودی اردوغان ، او یکی از محبوب ترین افراد نزد یهودیان است و ماندن عجیب او در قدرت و ترجیج او به نظامیان وفادار به امریکا از عجایب هفتگانه  دنیای سیاست است.
در مصر و زمان قدرت گرفتن مرسی در کمال تعجب دیدیم که او چه روبطی با اسرائیل برقرار کرد .نامه های مرسی به شیمون پرز رئیس وقت اسرائیل پرده از نفاق و تزویر اخوان المسلمین برداشت.عباراتی که او خطاب به پرز نوشت را حتی متحدین ترین افراد به اسرائیل هم ننوشته است.عبارات شیمون پرز "عزیزم }و دوست بزرگوار من در ابتدای نامه ، "اطمینانی که به غیرت شما دارم در وسط نامه " و "مرسی دوست وفادار شما "در انتهای نامه ، تمام ماهیت اخوان در مصر را عیان کرد.
جمله دوست وفادار شما بهترین توصیف برای ماهیت حقیقی اخوان المسلمین در سراسر منطقه اسلامی است و به نظر من اخوان از داعش هم خطرناک تر و به وقتش خونریزتر است و از لحاظ دشمنی با شیعیان پای هیچ گروهی در تاریخ به گرد اخوان المسلمین نمی رسد.
یا سخنرانی فتنه انگیزانه محمد مرسی در تهران و در شورای کشورهای اسلامی هم فراموش نشود که با کلماتی که اصلا در ادبیات حکام کشورهای اسلامی متداول نیست در قلب تهران ان عبارات و ان چهره کریه هنگام سخنرانی و سلام بر فلان و فلان را به کار برد و همان سخنرانی هم زمینه سقوط او را فراهم کرد .سخنرانی مرسی طراحی مستقیم سازمانهای جاسوسی بود و هدف از ان ایجاد نقار و درگیری فکری و سپس نظامی بود که با خویشتن داری و شناخت صحیح از ان مرحله گذر کردیم.

نقش حساس اخوان در قدرت گرفتن عبدالعزیز آل سعود هم غیر قابل انکار است . وهابیت و اخوان المسلمین به مانند دو بال حرکت صهیونیزم جهانی برای سیطره بر منطقه  عمل کرده اند و در اینده خیلی باید مواظب اخوان المسلمین باشیم چرا که ممکن است این گروه زمینه بوجود امدن فتنه سفیانی را فراهم نمایند و از این نظر حداقل باید با چشم شک و تردید بیشتر و عدم اعتماد به ان باید نگاه کنیم.انها در گذشته وعده حکومت را در برخی کشورها به عنوان پاداش دریافت کردند که به علت پاره ای اختلافات و نوکری بی کم و کاست حکام دول عربی این اتفاق در کشورهای عربی کمتر افتاد.

این اتفاق به خوبی ماهیت اخوان المسلمین و ستون پنجم بودن ان برای حاکمان دنیا و غرب را به خوبی نشان داد و نقاب از چهره ی کریه این گروه کاملا افتاد.

   


نظرات()  
1398/02/20 ساعت 23 و 47 دقیقه و 51 ثانیه
با سلام با عنایت به تروریستی اعلام کردن نیروهای آمریکایی، عبور ابن نیروها از تنگه هرمز دیگر مصداق ((اصل عبور بی ضرر)) نیست و علی القاعده ایران نباید اجازه عبور به کشتی های جنگی ترورستی بدهد.
پاسخ : سلام
پست تازه وبلاگ جدول ختم قران ویژه وبلاگ صبح قریب منتشر شد
دوستانی که تمایل به مشارکت در این ختم دارند لطفا هر چه سریعتر اعلام امادگی کنند
سید علیرضا
1398/02/20 ساعت 14 و 22 دقیقه و 07 ثانیه
سلام...جهت سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تعجیل فرج ایشان لطفا یک جز هم به من واگذار کنید...
ممنونم
پاسخ : سلام و تشکر از شما
یوسف خ. خ.
1398/02/18 ساعت 21 و 52 دقیقه و 14 ثانیه
مطمئناً آمریکا اجازه عمل کردن اروپا به تعهدات برجامی را نخواهد داد و اروپا هم اراده و جروزه ای برای اینکار ندارد.

تنها راه استیفاء حقوق ایران هم در بعد هسته ای، هم حفظ استقلال کشور و هم سایر ابعاد سیاسی و اقتصادی فقط و فقط:

"ابطال برجام خروج از NPT"

است.

باید تا هنگامه ظهور امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف) مردانه و پرقدرت از اسلام، انقلاب، کشور و مسلمانان منطقه دفاع کرد و برجام اولین و در عین حال آخرین اشتباه ایران و آخرین ندانم کاری غربزده ها و شیفتگان استکبار در تصمیم گیری های کلان و تعیین کننده نظام باشد.
سعید
1398/02/18 ساعت 18 و 47 دقیقه و 11 ثانیه
با سلام آرزوی قبول طاعات. تصمیم امروز دولت بهیچ وجه در تناسب با عملکرد آمریکا و اروپا نیست. حتی اینکه کاری عملی در این دو مورد نه چندان مهم، انجام شود نیز بعید بنظر میرسد.
نکته جالب آنکه حسین موسویان از همفکران روحانی و مشاور سابق وی، در مقاله ای در یکی از نشریات مهم آمریکا نظر داده که ایران باید همزمان از برجام و NPT خارج شود و این تنها راهی است که میتواند ترامپ را سر جایش بنشاند!
پاسخ : سلام و تشکر متقابل و ارزوی قبول روزه داری و عبادات همه مومنان منتظر
از یک جهت تصمیمات دولت موسساتی و براساس اخرین اطلاعات در اختیار انهاست و باید تا حد ممکن اعتماد کنیم ولی از تصیمات امروز روحانی ناامید و سرخورده شدم .
از سر اعتدال محض می گویم این تصمیمات بسیار دیر و کند و به گونه ای ضعیف گرفته شده و اگر دولت قاطعیت بیشتر داشته باشد حتما امریکا تمکین می کرد چون امریکا می داند توان رزم با ایران را ندارد و این تصمیم که اب سنگین یا کیک را به خارج نمی فرستیم اهمیت زیادی ندارد .اگر شورای عالی تصمیم به غنی سازی 56 درصد بگیرد امریکا و اسرائیل تسلیم می شوند ولی اگر بگذاریم یک سال دیگر بگذرد معلوم نیست تصمیم ما چه اثری دارد .
این 60 روز حضرات هم مثل دو هفته پارسال موقع خروج ترامپ از برجام بود که یک سال و یک هفته طول کشید این هم ممکن است 600 روز طول بکشد
یوسف خ. خ.
1398/02/18 ساعت 12 و 20 دقیقه و 30 ثانیه
با توجه به موضع دیرهنگام اما قاطع ایران در برابر عهدشکنی های آمریکا و تبعیت کورکورانه و بی عملی اروپایی ها:

تقابل ایران و آمریکا وارد مرحله جدی و متفاوتی با سابق شده است:

سه کشور اروپایی توانایی و اراده انجام کاری خاص و جلب رضایت ایران را ندارند. آنها در ناتو زیر سلطه سیاسی و نظامی آمریکا هستند و چاره ایی جز اجرای خواست های آمریکا و تقابل زینبار برای خود با ایران را ندارند.

آیا عقلای آمریکا توانایی قطع اقدامات غیرقانونی و فراقانونی دولت ترامپ در عرصه بین المللی و پایان دادن به فشارهای مستکبرانه دولت خود علیه ایران را دارند؟

جواب مهم این سوال این است که اگر هم اینکار در آمریکا حتی با برکناری ترامپ عملی باشد دو فاکتور صهیونیست ها و آل سعود اجازه این تغییر رویکرد را نمی دهند.

پس ایران باید در تمام بخش ها با تفضل پروردگار، ان شاء الله، کمربندهای قدرت و استقلال خود را با تمام توان داخلی و بدون تکیه به بیرون محکم ببندد.

با آشکار شدن خوی استکباری و سلطه طلبانه آمریکا و بی عملی سه کشور اروپا که متعاقباً آن را در عمل بهتر و واضحتر خواهیم دید و خواری و وابستگی آنها به صهیونیست ها و آمریکا برای جهان عیان خواهد شد، نواهای سازش و تسلیم و کوتاه آمدن های زیانبار و مهلک برای همیشه در کشور ما خاموش شدند و امکان نشو نمایی ندارند.

اقتصاد بین الملل، صادرات نفت منطقه، موضوع فلسطین و معامله قرن، وضعیت یمن و آل مفلوک سعود همگی دستخوش تغییرات مهمی خواهند شد...!!!؟؟؟

پیش بینی می شود روزها و ماههای آینده منطقه و جهان آبستن تحولات بزرگی شوند...


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"یوسف خوش خبر
1398/02/18 ساعت 08 و 52 دقیقه و 04 ثانیه
سلام و ممنون از پشنهاد خوبتون.

من در کامنت فوق از خودم، گفتم که جزئ 14 باشم. چون خودم در خواندن قرآن الان در جزء 13 هستم.
باز هم هر طور شما صلاح می
فرمائید.

"اللهم نوّر قلوبنا بالقران"

پاسخ : سلام و تشکر از شما
مهدی م
1398/02/17 ساعت 14 و 05 دقیقه و 54 ثانیه
سلامتی و تعجیل در فرج مهدی زهرا صلوات
یک جزء
پاسخ : دوستان لطفا فقط اعلام امادگی کنند برای قرائت یک جزء و اجازه دهند خودم برای انها جزء تعیین کنم چون ممکنه اجزای تکراری طلب بشود .ان شا الله دوستان تا سی جزء اعلام امادگی کنند تا در دوسه روز اینده شروع کنیم
تشکر از همه مومنان روزه دار
منتظر
1398/02/17 ساعت 13 و 05 دقیقه و 01 ثانیه
به نظرتان در صورت درگیری با امریکا مراجع تشیع در مورد مقابله با نیروهای امریکایی در دنیا اعلام جهاد میکنند چون واقعا بحث مرگ و زندگی شاید برای تشیع باشد
پاسخ : بحث ایران با همه کشورها فرق می کند و قطعا تمام مراجع بزرگ تشیع در نقاط مختلف دنیا اعلام جهاد می کنند .تردید امریکا در اقدام یکی از دلایلش همین است و وجود دست ها مختلف دریک داریره وسیع در منطقه هم مشکل دیگر است
ابوالفضل
1398/02/17 ساعت 12 و 45 دقیقه و 20 ثانیه
با سلام
کامنت مربوط به جزء8 برای اینجانب ابوالفضل رضایی میباشد.
پاسخ : سلام و تشکر از شما
آجرکم الله
حسین م
1398/02/17 ساعت 12 و 27 دقیقه و 43 ثانیه
سلام خدا قوت
یک جزء هم برای من در نظر بگیر آقا امیر علی با تشکر
پاسخ : سلام
ان شاء الله دوسه روز دیگر جدول را منتشر خواهم نمود و حتما مراجعه کنید تا جزء مربوطه را ببینید
تشکر از شما
1398/02/17 ساعت 08 و 01 دقیقه و 47 ثانیه
با سلام و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خدمت همه دوستان،جزء8
عطر حضور
1398/02/17 ساعت 01 و 49 دقیقه و 56 ثانیه
سلام یک جزئ هم برای من مشخص کنید.
پاسخ : سلام
تشکر از اعلام حضورتان
یازهرا(س)
1398/02/16 ساعت 22 و 41 دقیقه و 35 ثانیه
سلام علیکم
یک جز را هم برای بنده حقیر در نظر بگیرید
پاسخ : سلام علیکم
ان شا الله حتما
1398/02/16 ساعت 21 و 59 دقیقه و 34 ثانیه
سلام و تشکر از پیشنهاد خوبتون.

جزء 14
یوسف خ. خ.


"اجرکم عند الله"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : دوستان حتما با اسم و مشخصات باشد
جزء را خودم تعیین می کنم
1398/02/16 ساعت 21 و 35 دقیقه و 36 ثانیه
جزء یک
افتخاری
1398/02/16 ساعت 21 و 33 دقیقه و 30 ثانیه
بسم الله الرحمن الرحیم
از طرف مادر فاطمه زهرا جهت سلامتی آقا و تعجیل در امر فرجش ، سهم حقیر جزو یک قرآن کریم
مدیر وبلاگ صبح قریب
1398/02/16 ساعت 14 و 32 دقیقه و 20 ثانیه
با سلام و در استانه ماه رمضان و تبریک پیشاپیش ان به همه مومنان روزه دار خواستم یاداوری کن که ششمین مراسم ختم قران کریم ویژه وبلاگ صبح قریب در صورت استقبال دوستان عزیز برگزار خواهد شد .دوستانی که اماده قرائت یک جزء از قران در طول ماه رمضان هستند اعلام نظر کنند .
1398/02/16 ساعت 10 و 08 دقیقه و 20 ثانیه
بی عرضگی در ارکان دولت و وزارتخانه موج می زند. منحرفین برجامی ضد استقلال و اقتصاد ملی در وزارتخانه ایی مثل خارجه و نفت مشغول حفاظت از منافع بیگانگان هستند.

دولت هیچ ابتکاری برای حل مشکلات مردم نداشته و ندارد.

وزیران پیر، خسته بی انگیزه و اشرافی بیش از این هم نمی توانند کاری انجام دهند.

برآیند کار دولت حفظ ننگین برجام با هر خفت و خواری، نگاه به بیرون مرزها و به طور اخص اروپای خائن و مزدور اسرائیل و آمریکا، جدی نگرفتن اقتصاد مقاومتی با ترمز شدیدی به نام برجام و عشق به غرب است...

مجلس هم کلاً در اختیار اهداف دولت قرار گرفته است. دفاع جانانه روسای دولت و مجلس از برجامی که روی کاغذ هم در حال انهدام است بسیار تأسفبار بود.

تلف کردن وقت مجلس با مصوبات بی خاصیت و مغایر قانون اساسی مثل استانی کردن انتخابات، نبود هئیت رئیسه و نمایندگان مجلس در کنار مردم و مشکلاتشان، نداشتن هیچ برنامه مشخصی برای خدمتگزاری به مردم در مجلس و بیش از نیمی از هر ماه تعطیلی این قوه مهم اساساً ناامیدی از مجلس را هم رقم زده است.

هر گونه بازی با بنزین و افزایش قیمت ها با تورم فعلی، دودش به چشم مردم بی پناه که بار اصلی حفظ انقلاب هم به عهده آنهاست، می رود.

آمریکا هیچ غلطی نکرده و نمی تواند بکند، نیروهای عزیز و مقتدر مسلح هم در اوج آمادگی و صلابت بوده، هستند و خواهند بود.

اگر این غربزده های مزدور و فریب خورده کنار گذاشته شوند و انقلاب به اهل و محرمش برگرددو شر منافقین بدتر از کفار از سر اسلام و انقلاب کوتاه شود، بسیاری از مشکلات کشور به فوریت حل می شوند.

سیدمحسن
1398/02/16 ساعت 06 و 13 دقیقه و 41 ثانیه
سلام علیکم
بسیار عالی
جدیدا اخبار و تحلیل های زیادی از جنگ مستقیم با عربستان به گوش میرسد.
از انجایی که ناتوی عربی با سردمداری بن سلمان شکل گرفته این جوانک خام را هول برداشته که حتما ایران را وارد یک جنگ تمام عیار کند.
تحلیل شخصی من این است که احتمال جنگ همچنان هست ولی واقعا نه به شدت یک جنگ واقعی بلکه نهایتا چند روزه و به نفع جبهه مقاومت.
ما از چپ و راست به ارکان حکومت ال صعود را می توانیم زیر بار موشکهای خود بگیریم.
حمله هوائی به ایران بسیار سخت است. زیرا منطقه در دستان ماست.
در چنین جنگی چهره واقعی روسیه مشخص می گردد. قطعا پوتین مخالف خواهد بود ولی عربستان از پوتین مشاوره هم نمیگرد چه برسد به دستور. پس در چنین جنگی روسیه طرف ایران نخواهد بود و چهره واقعی پوتین مشخص می گردد.
ولی حقیقتا از جنگ مستقیم با عربستان و حتی امریکا خطرناکتر
پیاده نظام انها و دولت نارکارامد هست.
حقیقتا اگر دولتی سرکار نبود و یا حتی دولتی موقت و بدون اختیار سر کار بود چنین اوضاع اقتصادی به هم ریخته و افسارگسیخته نبود
چنان است که نه تنها بازار به حال خود واگذاشته شده است بلکه حتی از درون دولت و حاکمیت کسانی عامدا خیانت می کنند تا ارزاق عمومی مردم به حراج گذاشته شود.
هرچه می گذرد از خباثت بعضی سیاسیون پرده برداشته می شود.
الله اعلم
1398/02/15 ساعت 02 و 48 دقیقه و 33 ثانیه
سلام.
شرمنده اینجا مطلب گذاشتم که ربط به موضوع ندارد.اخیرا بحث توئیت افشار جامعه را یه جورایی در هم نوردید، با توجه به سوابق ایشان به این یقین رسیدم که برای بعضی سیاسی کاری های خاص و به ویژه انحراف اذهان عمومی از شرایط روز جامعه مثلا تحت الشعاع قرار دادن دادگاه فردی خاص یا تخریب از ایشان به خوبی استفاده شده.دوستان، فتنه که گفته میشه این جور چیزاست.هر از گاهی منتظر یک فتنه از این دست باید بود حالا اگر قبول کنیم افشار سیاسی کاری کرده باید اولا در سیاستمدارانی که دور و بر و همزمان جنجال های ایشان را دنبال کرده اند نیز افرادی را جستجو کنیم که با افشار هم تیم هستند.امیدوارم راهکارهایی پیدا شود که سریعا بتوان این افراد معلوم الحال را رسوا کرد.و شبکه آنها را معرفی کرد تا جامعه آلوده به اوهام اینها نشود.باید وقایع جامعه را پایید و در آن زمان ها منتظر فتنه های ریز و درشت بود تا آسیب ها کمتر شود.فتنه افشاری و افشاریسم همیشه بوده ولی این گونه فتنه ها برای جامعه عوارض بداره و جو منفی را گسترش می دهد.
1398/02/14 ساعت 19 و 35 دقیقه و 06 ثانیه
افتخاری
عزیزان منتظر، مطمئن باشید تا سال ظهور ایران وارد هیچ جنگ مستقیمی نخواهد شد. فقط در سال ظهور آن هم در کشور عراق جهت جنگ با سفیانی.
منتظر
1398/02/14 ساعت 11 و 08 دقیقه و 39 ثانیه
امریکا تاسیسات هسته ای ایران را هم تحریم کرد دیگه زمان خروج ایران از برجام فرا رسیده
1398/02/14 ساعت 01 و 41 دقیقه و 26 ثانیه
سلام دوستان این مقاله و بخصوص بند ۴ رو بخونید.
آرایش جنگی آمریکا و آرایش ایران
سایت مشرق
محسن
1398/02/13 ساعت 15 و 12 دقیقه و 50 ثانیه
دوستان یک پیشنهاد دارم که اقا امیر علی اخبار مختلف را در وبلاگش منتشر کند و مثل یک خبرگزاری باشد اینطوری تعداد بازدید کنندگان سایت هم بالاتر و بیشتر می شود
تا نظر دوستان چه باشد
پاسخ : تشکر از پیشنهادتان ولی به نظرم لزومی ندارد و خود من هم اصلا فرصت این کار را ندارم رجوع به خبرگزاری ها برای اخبار هم خیلی اسان است .ما اینجا خبرها را تحلیل می کنیم
احسان
1398/02/13 ساعت 11 و 35 دقیقه و 31 ثانیه
من فكر میكنم آمریكا به هیچ عنوان وارد جنك باما نخواهد شدولی احتمال اینكه از طریق عربستان حركت اشتباهی صورت بگیره هست چرا كه آمریكا ترجیح میده به صورت غیر مستقیم ایران و تضعیف كنه و انبار های موشكی ما رو تخلیه كنه و در این وقت خودش وارد عمل بشه البته دگیر شدن ایران و عربستان هم به همین راحتی نیست چرا كه روزانه 10میلیون صادرات بشكه نفت به دنیا مختل خواهد شد و كل دنیا وارد بحران میشه كه به نفع كسی نیست
پاسخ : درسته احتمال برخورد نظامی گسترده امریکا با ایران بعیده و امریکا در صورتی تصمیم بر جنگ از درون تقریبا نابود یا خیلی مشغول بشود
مگر ایران چند موشک به عربستان لازمه شلیک کند که انبارها خالی بشوند؟
حداکثر 100 هزار
1398/02/13 ساعت 10 و 32 دقیقه و 20 ثانیه
سلام
دوستان چقدر احتمال جنگ در بعداز ماه رمضان را میدهند، (با آمریکا، یا با عربستان؟؟؟)
پاسخ : سلام
جنگ با امریکا بعید است و ترامپ می خواهد ادوات خود را وارد جنگ با ایران کند .جنگ با عربستان بعید نیست ولی زمانش کی باشد را نمی دانم
یوسف خوش خبر
1398/02/13 ساعت 08 و 07 دقیقه و 21 ثانیه
سلام و ممنون از دوست بزرگوارمون آقا امیرعلی بابت انتشار این مقاله و سایت خوبشون و فعالیت فرهنگی دینی ارزشمندشون در راستای نشر فرهنگ مهدویّت...

آقا روح الله سلام، سخن شما متین و کاملاً صحیح است.

منظور من از بابت مقابله با حکومت نظامیان فعلی و السیسی است برای تغییر اوضاع در مصر و گرنه در خیانت و مزدوری اخوان المسلمین البته نام صحیحتر برای آن بگوییم:

"اخوان الکفر و الصّهاینه"

هیچ تردید و شکی نیست.

مرسی احمق و ابله، خیلی خیانت کرد و در آمدن به ایران و آن سخنرانی کذائی اش، اوج حقارت، پستی و خباثت آمریکایی، صهیونیستی و سعودی خود را به نمایش گذاشت و پس از بازگشت به مصر، به تیر غیب خدا گرفتار شد.

خداوند طومار حکومت مرسی مزدور را چنان در هم پیچید که تا آخر عمر ننگینش با ذلّت و خفّت در زندان باشد و شاید هم روزی کشته شود و به درک برود.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : سلام و تشکر از شما اقا یوسف که همیشه با نظرات خوبتان محفل مهدوی ما را گرم می کنید
بهترین تعبیر را شما بکار بردید که به تیر غیب خدا گرفتار شد .غیر از این نیست
روح الله
1398/02/13 ساعت 07 و 46 دقیقه و 39 ثانیه
آقای یوسف اخوان المسلمین قبلا نقش خودش را ایفا کرده با روی کار آوردن شخصی مثل مرسی که فقط برای آوردن اسم سه خلیفه غاصب به ایران اومد وحتی به دیدار رهبری هم نرفت و جنایت دیگرشان در مصر با سر بریدن شیخ حسن شحاته که خدا را شکر طومار حکومتشون در هم پیچید
یوسف خوش خبر
1398/02/13 ساعت 00 و 27 دقیقه و 12 ثانیه
یک سوال مهم این است که جرقه حوادث عصر ظهوری مصر و شورش مردمان آن علیه حکام این سرزمین، توسط چه کسانی و به چه دلایلی به وجود می آید؟؟؟

حدس من این است شاید با بر هم خوردن اوضاع دربار آل سعود، بدلایل آشکار و پنهانی و حوزه استراتژیک کانال سوئز و همسایگی با رژیم صهیونیستی و مقاومت غزه، اوضاع مصر هم بهم بریزد.

اخوان المسلمین شاید با کمک عناصر احتمالی خود در ارتش مصر در آینده این کشور تحرکاتی را بتوانند داشته باشند!!!؟؟؟

یکی از دوستان انقلابی از قبلی های وزارت خارجه، در مورد مصر جمله جالبی گفته اند (به این مضمون):

" مصر شرایطی مثل بعد از 15 خرداد ایران تا قبل از حوادث 57 انقلاب را سپری می کند"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو