1398/03/4  ساعت 01 و 11 دقیقه و 33 ثانیه    ویرایش: 1398/03/6 ساعت 02 و 40 دقیقه و 57 ثانیه
توسط:

با ارزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان منتظر روزه دار از درگاه الهی و تشکر از همه دوستانی که در مراسم ختم قران امسال وبلاگ شرکت نمودند امیدوارم این ختم که با نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار شد مورد قبول واقع شود .ان شاء الله 

هفته ای که به پایان رساندیم پر بود از تحولات مهم و نفس گیری که در حساس ترین نقطه جهان اتفاق افتادند . از همه مهمتر سخنان مهم رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای حفظه الله بود که از جوانان خواستند زمینه بر سر کار امدن یک دولت حزب اللهی و جوان را فراهم کنند.دولتی که حداقل از سال 95 و مشاهده رویکرد محافظه کارانه دولت اول حسن روحانی به صورت جدی مطالبه نیروهای حزب اللهی بوده و خود ما در این وبلاگ به سهم کوچک خودمان بارها مولفه های تشکیل دهنده یک چنین دولتی را در مطالب متعدد مورد بررسی قرار داریم .
علت اینکه رهبری روی کلمه جوان در کنار حزب اللهی تاکید فرمودند چیست ؟ ایا جز این است که دولت فعلی را پیر و ناکارامد و محافظه کار می دانند که قدرت اقدام انقلابی و تغییر و اصلاح واقعی امور را ندارد.
رهبری در این سخنان به صورت اشکاری تاکید فرمودند که تا زمانی که یک دولت جوان و حزب اللهی بر سر کار نیاید ، امثال پروژه برجام و وادادگی دولت سازشکار و لیبرال لابد منه است و هر دوره به نحوی به تخریب و یا کندی حرکت جریان مقاومت و انتظار تا ظهور می پردازد.یکبار در دوره دولت اقای خاتمی و رویکرد سازشی وی در برابر غرب و توقف تقریبا کامل پروژه هسته ای به ان شکل عمل شد و مجددا در این دوره به شکل اسفباری تمام دست اوردهای هسته ای به شکل بی سابقه ای دفن و سیمان بر روی ان ریخته شد .سازش هسته ای دولت یازدهم در زمانی حساس و در مقطعی که ما در یک قدمی بازدارندگی هسته ای رسیده بودیم اتفاق افتاد و همچون اب سردی بر روی اتش خشم و بیچارگی غرب و در راس ان امریکا ، انان را از بحرانی عظیم خارج نمود .این مسئله علیرغم تذکرات مکرر رهبری در عدم اعتماد اتفاق افتاد و روحانی حتی به قیمت زیرپا گذاشتن دستورات ایشان حاضر به مصالحه مشکوک و عجیب با غرب و دور انداختن دست اوردهای تاریخی هسته ای شد و شادی و شغف غرب و صهیونیست ها را بدنبال داشت و دل عاشقان اسلام و ایران و متحدان ما در جبهه مقاومت را به درد اورد .
در اینده این خیانت عظیم و انچه در درون این مصالحه انجام شد برای تاریخ روشن تر خواهد شد.رویکرد حسن روحانی و وزیر خارجه اش در مسئله برجام و از بین بردن قدرت هسته ای ، حمله به دست اورد موشکی و پیشرفت های شگرف ان ،حمله به نیروی دفاعی و تمسخر قدرت ایران ، عدم انجام دستوران حضرت آقا در عدم وابستگی به خارج و عدم تقویت تولید ، نابود کردن اقتصاد ایران بوسیله رها کردن کارها و نابودی زندگی مردم و بی ارزش شدن پول ملی و دهها خیانت دیگر ،کار را به جائی رسانده که دلسوزان اسلام و ایران به این نتیجه برسند که هیچ چاره ای جز خون دل خوردن و صبر برای پایان کار دولتمردان کنونی ندارند و انها خار در چشم و استخوان در گلو تا دو سال اینده صبر می کنند.
این دو سال زمان حساسی است و باید صرف اگاهی بخشی مردم بشود و این کار با اتفاقاتی که در اینده رخ خواهد داد زمینه خواست مردم برای یک دولت مردمی کارامد جهادی و حزب اللهی بصورت ریشه ای را فراهم می کند و ان شاء الله چنین اتفاقاتی دور از دسترس نیست .
در پایان یک جمله دیگر از حسن روحانی را که دیروز بیان کرد را به عنوان شاهد می اورم که نشان می دهد در حالی که فرماندهان ارشد ما قاطعانه از پاسخ به هر تجاوزی صحبت می کنند ، رئیس جمهور چگونه به جای پاسخ قاطع پیام عدم جدیت از تهران ارسال کرد.روحانی گفت:
"اگر سرزمین ما بمباران هم بشود دست از استقلال و عزت کشورمان بر نمی داریم "
این جمله در زبان بین الملل علامت ضعف است و پالس عدم پاسخ به تجاوز به طرف مقابل ارسال می کند و تمام زحمات فرماندهان ما را به هدر می دهد.در حالی که تمام منطقه در التهاب است و دارند مسلح می شوند و ما به طریق اولی باید بیش از دیگران  به تقویت خود و پوشش ضعف ها بپردازیم متاسفانه دولت حتی از پرداخت بودجه نظامی به اشکال و بهانه های مختلف تعلل می نمادی و امروز و فردا می کند.
متاسفانه به جای تقویت مجاهدان یمن که عمق استراتژیک ما محسوب می شوند ، سخن های عجیبی از برخی بلند می شود و با بهانه های مختلف باعث شقاق و شکاف در ارکان تصمیم گیری می شوند و این در این شرایط فوق حساس کارها را برای اینده سخت می نماید.
ترامپ به صورت واضحی سیاست فرسایش اقتصاد کشور را دنبال می کند و این کار با صفر کردن صادرات نفت و گاز و محاصره ایران و فشار بر همسایگان برای عدم تعامل با ایران ، اعلام جنگ قطعی است و هیچ کشور مستقلی حاضر به چنین چیزی نیست و پاسخ باید قاطع باشد ولی متاسفانه حضرات هنوز به اروپای ترسو و ضعیف امید دارند و هنوز برگشت امریکا به برجام را درخواست می کنند در حالی که به اینان باید گفت اقایان قطار حرکت کرده و رفته و کار برجام تمام است.ترامپ جز با پاسخ مردانه و از سر کبریا عقب نخواهد نشست .سیاست روحانی ما را به نفت در برابر غذا و حتی بدتر از عراق دوره صدام خواهد رساند .اقایان به جای انرژی گذاشتن برای قطع حملات یمن به عربستان و امارات به فکر مسائل اساسی باشند و اگر کاری از انها بر نمی اید ، ایا بلد نیستند استعفا دهند ؟ 

   


نظرات()  
منتظر
1398/03/7 ساعت 22 و 51 دقیقه و 10 ثانیه
برخلاف خیلی ها که معتقد به دولت کار امد هستند به نظر من برای شفافیت در یک جامعه و اصلاح ان نقش قوه قضائیه مهمتر است .قوه قضائیه قوی و پاک و محلص هر دولتی را میتونه براه بیاره اول قوه قضائیه بعد مطبوعات نترس و دلسوز .وقتی دادستان مدیالعموم است یعنی هر جا کوجکترین خلافی دید میتونه راسا عمل کنه و در کشورهای موفق همیشه قوه قضائیه حرف اول را میزنه
پاسخ : پست تازه وبلاگ منتشر شد
از نظرات دوستان در پست فعلی تشکر می کنم
احمدرضا
1398/03/7 ساعت 20 و 38 دقیقه و 36 ثانیه
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

دولت جوان صرفا شرط لازم است فارغ از سایر ویژگی ها، شرط کافی ((شفافیت)) دولت جوان است یعنی هر انتصابی در دولت جوان باید سوابق فرد جوان و شرایط احراز شغل بصورت شفاف در سابت هر دستگاه در معرض دیدگان عمومی قرار گیرد مکانیسم رسیدگی و افشای رزومه سازی های کاذب، توصیه نامه ها و انتصابات فامیلی پیش بینی و تخلف از آن امری غیرقابل گذشت و مجازات سنگین کیفری تعیین گردد همه دریافتی ها کارمند دولت به ریز از حکم تا اضافه کار در سایت قرار گیرد حتی میزان هزینه تلفن هر فرد، تا نظام اداری اعم از دولت و بخش حاکمیت خارج از دولت خوابگاه و تنبلگاه کارکنان و مدیران فامیل و تن پرور و بدون بازده نگردد

لازمه دولت جوان قوه قضائیه بی رحم و عریان است تا با برخورد خردکننده و اشد مجازات، اجرای قانون لوث، بی اثر و بازیجه بزرگان و خواص جناح های مختلف کشور و پدرخوانده ها نگردد .
1398/03/7 ساعت 15 و 42 دقیقه و 02 ثانیه
"اللهم انصر الاسلام و اهله و خذل النّفاق و اهله"
1398/03/7 ساعت 15 و 38 دقیقه و 55 ثانیه
طرح مشکوک پیمان عدم مخاصمه با کشورهای خلیج فارس که از سوی وزارت خارجه ایران اعلام شده است، با فراموشی تجاوزکاری امارات و عربستان و جنایات آنها در یمن، تجاوزات روزانه صهیونیست ها علیه فلسطینی ها در غزه و کرانه باختری و جمعه های بازگشت در غزه...

به نظر می رسد در ادامه وادادگی برجامی در مقابل استکبار مثلاً برای نرم کردن موضع ترامپ در مقابل ایران، این پیشنهاد ذلیلانه و خفت بار مطرح شده است.

سفرهای مشکوک نیویورکی، ژاپنی و عمانی مسئولین وزارتخارجه را در این رابطه ها می توان ارزیابی کرد.

اینکه مثلاً ژاپن چگونه می خواهد بین ایران و آمریکا میانجی گری کند...!!؟؟

اینکه خودسرانه، دولت ما چگونه می خواهد پیمان عدم تجاوز با آل سعود ملعون و منفور امضاء کنند و در این باره اصلاً سرنوشت مظلومان یمن برای این دولت غربگرا ارزشی دارد یا نه و کشتار آنها تجاوز به جساب می آید یا نمی آید...!!؟؟

بله می توان فهمید که ضرب الاجل 60 روزه به اروپا ظاهراً آبکی و بی خاصیت است و غربگرایان ایران بدون اروپا و آمریکا، روزشان شب نمی شود و بدون مذاکره با شیطان زندگی برایشان معنا و مفهوم ندارد و لاشه مرده و متعفن برجام از این دولت غربگرا جداشدنی نیست.

اقتصاد مقاومتی، حل ریشه ای مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تولید داخلی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تقویت پول ملی، حذف دلار و یورو از معاملات ارزی کشور و قطع وابستگی به اروپا در برنامه غربگرایان اصلاً جایی ندارد و آنها شبانه روز دنبال تأمین منافع غرب هستند و ذره ای از خوی استکباری غرب و فریب خوردن و خسران عظیم تحمیلی خود بر کشور در برجام نه پشیمان هستند و نه اصلاً برایشان مهم است.

آیا فریب ایران هم جزیی از مراحل انجام معامله قرن است...!!؟؟

دوستی خاله خرسه این دولت با امارات و آل سعود قرار است به چه نتیجه ای برای اسرائیل و آمریکا بینجامد...!!؟؟


"اللهم انصر الاسلام و اهله و خذل الّقاق و اهله"
1398/03/7 ساعت 04 و 07 دقیقه و 31 ثانیه
سخنان حکام شبه‌کشورهای حاشیه خلیج‌فارس دقیقا در نقطه تضاد با چرخش ظاهری و سکوت مقطعی ماشین عملیات روانی آمریکاست؛ قطع و یقین آمریکایی‌ها در حال خرید زمان هستند تا هم منطقه و هم افکار عمومی سایر متحدان آماده تقابل با ایران شود. برای اثبات این مساله نیاز است تا ورای تبلیغات هدفمند و گول‌زننده آمریکا به صحنه نگاه کنیم؛ چند نکته ساده، واقعیت ماجرا را آشکار می‌کند:

۱- آیا کوچکترین تغییری در حوزه تحریم‌های سخت علیه کشور شکل گرفته؟ یا دقیقا بلعکس، واردکنندگان نفت از ایران منشاء خریدهای خود را تغییر داده و برای یک وضعیت بلندمدت اینگونه خود را آماده می‌کنند؟
۲- اروپا، چین و روسیه کجای ماجرا هستند؟ اگر از هشدارهای کاملا علنی چین، جاخالی دادن روسیه و تند شدن مواضع انگلیس بتوان گذشت، از موضع عملی ترکیه، قطر و حتی افغانستان نمی‌توان به این سادگی عبور کرد. و از همه جالب‌تر سکوت معنادار رژیم صهیونیستی است که با رضایت‌مندی تمام مشغول بازی‌سازی یا چه‌بسا تامین مقدمات یک اتفاق هولناک در منطقه است.
۳- به واکنش امارات، عربستان و آمریکا در قبال سه اتفاق رخ داده در فجیره، خطوط لوله نفت آرامکو و سفارت آمریکا در بغداد نگاه کنید؛ سکوت همراه با صبر و تامل، آن‌هم از طرف آنهایی که به‌ظاهر منتظر کوچکترین بهانه بودند، چنانچه ساده‌انگار باشیم، حیرت‌آور است. اما این تامل فقط نشانه یک موضوع است، آنها همچنان زمان لازم دارند تا آرایش و مقدمات تقابل شکل بگیرد. موید این تئوری، مهاجرت دسته‌جمعی و خالی کردن منطقه از کارمندان غیر نظامی و ترابری سنگین لجستیک و ادامه‌دار آنها به منطقه است.

دقت در همین چند موئلفه ساده، صورت‌مساله را واضح می‌کند؛ ناتوی سلفی، آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال خرید زمان و تحریک هرچه بیشتر ایران هستند.
یک رهگذر
1398/03/7 ساعت 02 و 05 دقیقه و 02 ثانیه
عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات.
بنده چند ماهی است که با آنکه مطالب وبلاگ را دنبال میکنم اما از گذاشتن کامنت خودداری کرده ام چون در چند مورد کامنتهایم با بازخورد شدیدا منفی برخی خوانندگان (البته نه مدیر محترم وبلاگ) روبرو شد. با آنکه علاقه ای به طرح مسائل تنش زا ندارم، بهرحال استثنائا در مورد این مقاله مهم، خواستم چند نکته را متذکر شوم:
1. بقدرت رسیدن دولتهای غربگرا و ناکارآمد خاتمی و روحانی نه محصول خواست و نظر اکثریت مردم بلکه نتیجه مهندسی رأی مردم بوده است.
2. نحوه برخورد ارگانهای نظارتی و امنیتی نظام (نظیر شوراری نگهبان) با جریان نفاق و انبوه خیانتهای آن، ریشه در غلبه نگاه مصلحت گرایانه و محافظه کارانه بر نگاه حقیقت گرایانه و انقلابی دارد.
3. هر نوع اقدامی برای اصلاح اوضاع جاری باید عمیقا اصولی و بنیادی باشد. اینکه فکر کنیم صرفا ورود مدیریت جوان و جهادی راهگشا خواهد بود کاملا تصور نادرستی است. مشکل اصلی مدیریت تنبل و ناکارآمد نیست (اگرچه در جای خود بسیار مهم است)، بلکه مشکل اصلی ساختارهای مفسده آلود و ناسازگار با ذات انقلاب اسلامی است. نمیتوان دم از حکومتداری اسلامی زد و یکی از ربوی ترین اقتصادهای دنیا را داشت یا سیستمی مملو از رانت و تبعیض و قانون گریزی.
4. نباید از کانال انتخابات به نجات کشور و نظام امید بست، زیرا صندوق رأی برای شرایط کنونی کشور ما نه راه که دقیقا بیراهه است.
پاسخ : سلام و ارزوی قبولی عبادات شما
بازخورد شدیدا منفی؟
دوستان ممکنه جواب کامنت را بدهند ولی بازخورد شدید را انکار می کنم چنین چیزی در این وبلاگ وجود ندارد یا اینکه حجمش نسبت به صدها کامنت منتشره ناچیز است
2.به هر حال کشور دارای نظام انتخابی مردم سالار دینی است و وجود مصلحت تاگزیر است
3.خیر ساختار مفسده الود و ناسازگار نیست بلکه همانطور که چند روز قبل حضرت آقا حفظه الله فرمودن ساختار ایراد ندارد بلکه کارگزاران یا برخی از انها ایراد دارند .پس ساختار نظام اتفاقا بسیار مترقی و مردم سالار است .باید جلوی فساد برخی کارگزاران را بگیریم
4.نظام ما انتخاباتی است و حتی رهبری هم غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شود و فعلا در دوره غیبت امام عج راه بهتری از انچه الان اجرا می شود در دسترس نیست .نظام شیعیان از زمان امام علی ع بر اجماع و خواست مردم مبتنی است و امام علی که از طرف خدا منصوب شده بود بعد از خواست مردم و اصرار انها خلافت را قبول کرد پس نمی توان فعلا جز صندوق رای به چیز دیگری فکر کرد .شیعه بخاطر ذات عقل گرایی که دارد بنده اقناع است و نمی توان به زور به او چیزی قالب کرد .این در دوره غیبت است .بعد از دوره غیبت که تکلیف همه مشخص است .
تشکر از شما
مدیر وبلاگ صبح قریب
1398/03/6 ساعت 03 و 52 دقیقه و 49 ثانیه
سلام خدمت همه منتظران روزه دار
مراسم ختم صلوات کامل از امشب تا اخر روز 23 رمضان شب و روز قدر برگزار می کنیم .
دوستان لطفا حداقل 10 صلوات و حداکثر در اختیار دوستان بفرستند . هر تعداد صلواتی که فرستادند را در شمارش گر صلوات وبلاگ ثبت کنند
با تشکر
پاسخ : با تسلیت ایام شهادت امام علی ع
سال گذشته بیش از 10 هزار صلوات فرستادیم و ان شا الله امسال هم منتظر دوستان عزیز هستم
اجرکم عندالله
ایران
1398/03/5 ساعت 09 و 00 دقیقه و 58 ثانیه
سلام
به نظرم مردم مقصر نیستند .مردم دنبال معیشت و رفاه هستند و هر کسی این وعده را بدهد به سویش جذب میشوند چون از آینده بچه هاشون نگرانند.در مورد اینکه میگویند مردم بصیرت داشته باشند و خیانتکارو بشناسند و یا .... منطقی نیست.اتفاقا این مردم بزرگ ایران بصیرت دارند که این وضعیت بسیار سخت و استخوان شکن را تحمل کردند.مشکل در سیستم بالا بود که به بعضی ها صلاحیت دادند.الان میگویند خیانتکار است.اینو باید 6 سال پیش میگفتند نه الان.درسته از اول انقلاب منافقین و ضد انقلاب به سیستم رخنه کردند ولی باید پاک سازی میشدند نه ایکه فرصت رشد میدادند و به این مرحله میرسید.تا سال 1400 همه چیز مشخص میشه.در واقع تکلیف ایران و سرنوشت ایران تعیین میشه.
پاسخ : سلام علیکم
دوستان عزیز از امروز تا شب و روز 23 رمضان مراسم ختم صلوات کامل اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجه را ان شا الله برگزار می کنیم .دوستان لطف کنند حداقل 10 صلوات بفرستند و در شمارش گر صلوات وبلاگ ثبت کنند
از زحمات دوستان متشکرم
سلام علیکم
1398/03/5 ساعت 03 و 09 دقیقه و 01 ثانیه
جناب امیرعلی عزیز
سپاس از پست های خوب و بجای شما
صحبت های امام خامنه ای برای همه ما نوید بخش هست و خواهد بود
پوزش بابت تاخیر
جزء نهم قرائت شد
یاعلی
پاسخ : تشکر از شما
قبول باشه
مجید
1398/03/4 ساعت 20 و 29 دقیقه و 29 ثانیه
جنگ را با بیست ساله ها بردیم اما اقتصاد را با شصت ساله ها باختیم
افتخاری
1398/03/4 ساعت 18 و 38 دقیقه و 37 ثانیه
عزیزان منتظر، بیاد داشته باشیم که حضرت آقا فرمودند که اگر ملت از آرمانهای امام فاصله بگیرند سیلی خواهند خورد و امروز شاهد این سیلیهای سخت و جانکاه هستیم. انشاءالله خداوند به حق این شبهای عزیز همه ما را به سوی آرمانهای والای حضرت امام رهنمون بفرماید و انقلاب ما هر سریعتر به دست جوانان حزب الهی با رهبری امام خامنه‌ای به صاحب اصلیش سپرده شود.
1398/03/4 ساعت 16 و 15 دقیقه و 29 ثانیه
برجام، لوایح استعماری، تخریب ارزش پول ملی، بنزین، عدم نظارت بر بازار و رهاسازی کامل قیمت ها، مسکن و خودرو و حالا هم...درخواست اختیارات ویژه!!!...

والله، بالله، غربزده ها جز خیانت به کشور کاری دیگری انجام نمی دهند.

تا کی باید اقتصاد و کشور و انقلاب ما گروگان برجام و فریب خوردگان آن باشد؟؟
1398/03/4 ساعت 13 و 06 دقیقه و 00 ثانیه
زمان زیادی در دریا شنا کردم؛ و حسابی خسته شدم...

خاطرات هاشمی رفسنجانی، یکم تیرماه ۱۳۷۵

عصر به‌خانه آمدم، استخر را آب انداختیم...

خاطرات هاشمی رفسنجانی، هفتم تیرماه ۱۳۷۵

شب از استخر استفاده کردم؛ ساعت هفت و نیم به خانه آمدم. عفت از گوشت شکاری که یاسر زده کباب درست کرده است.

خاطرات هاشمی رفسنجانی، یازدهم آبان ۱۳۷۱
پاسخ : ضربه ای که این شخص به ارکان اقتصادی فرهنگی اجتماعی کشور زد در تاریخ بی سابقه است .دوستان عزیز سازندگی و پروپاگاندای مربوط به ان یک فریب تاریخی بود .هیچ دستاوردی نداشت و می شد چند صد برابر بهتر عمل کرد و مشکلات کشور تماما ریشه در ان روزهای ما دارند
یوسف خ. خ.
1398/03/4 ساعت 11 و 46 دقیقه و 49 ثانیه
مطالب شما کاملاً درست هستند.

امیدواریم بعد از این تا گرفتن تأیید صلاحیت از شورای نگهبان، کسی نتواند خود را به عنوان کاندیدای مجلس و ریاست جمهوری معرفی کند.

امیدواریم بعد از این کسی با عربده کشی و شاخ و شانه کشیدن و چاله میدان بازی درآوردن نتواند از مراجع قانونی تأیید صلاحیت بگیرد و بعد هم با هر حقه و کلکی رأی را بگیرد و منافع آمریکا و اسرائیل هم اولویت اول کارش شود.

امیدواریم از این، در زمان تبلیغات انتخابات ها، وقتی کاندیدا یا کاندیداهایی با توسل به تخریب حریف و رقبا یا اغفال قشر جوان و یا کمتر متدین کشور با شعارهای هنجارشکنانه اخلاقی، سیاسی و یا تبلیغ غرب زدگی می کنند، قبل از روز انتخابات مجدداً صلاحیت این خائنین بررسی و ابطال مجدد شود.

امیدواریم شورای محترم نگهبان در بررسی صلاحیت ها، قاطع و انقلابی به جای کف حداقلی مضر و بی خاصیت، سقف حداکثری خصوصیات و شرایط را برای کاندیداها در نظر گرفته و انقلاب را از دستبرد خائنانه غربزده های منافق و ضد انقلاب حفظ کند.

امیدواریم شورای محترم نگهبان، فریب خورده گان برجام، cft، پالرمو...بی خیالان به مشکلات مردم و اقشار ضعیف، باندبازان فاسد قدرت و ثروت و دنبال کنندگان طرح ها و لوایح مسخره و بی خاصیت را برای همیشه از جرگه تأیید صلاحیت ها کنار بگذارد و کشور را از دست الوده شده های شدید به زخارف دنیا و حب مقام نجات دهد.

خداوند به حق این شب های عزیز، همه خائنین به اسلام، انقلاب، راه امام و خون شهدا را خوار و ذلیل دنیا و آخرت کند و شر این روسیاهان دو عالم و اربابان پلید غربیشان را از سر کشور و انقلاب کوتاه فرماید.

آمین یا رب العالمین.


"اللهم عجّل لولیک الفرج"
پاسخ : با ایجاد ممنوعیت مصنوعی مخالفم و باید اگاهی بخشی عمیق نمود که خود مردم انتخاب درست و صحیح و اصلح واقعی کنند و گرنه رد صلاحیت مشکلی را برطرف نمی کند و خلاف مردم سالاری دینی است و اتفاقا باعث مظلوم نمائی برخی جریانات می شود
صادق
1398/03/4 ساعت 11 و 02 دقیقه و 30 ثانیه
با سلام خدمت آقا امیر و همه ی رفقای عزیزممنون بابت پست جدیدتان


چند نکته خالی از لطف نیست گفته شودسال 92 وقتی گفته شد که حسن روحانی کاندید ریاست جمهوری میشود برای ما مسجل بود با توجه به خیانت های او در زمان جنگ از جمله دیدار با مقامات اسراییلی و توافق های زمان خاتمی و هزاران خیانت ریز ودرشت ایشان رد صلاحیت خواهد شد ولی در نهایت تعجب دیدیم تایید شد


تایید صلاحیت یعنی تایید شورای نگهبان برای اداره کشور


ما که یک آدم بیسوادی بودیم با توجه به سبقه ی حسن روحانی هیچ وقت ایشان رو تایید نمیکردیم .چطور ایت الله جنتی و همکارانشان چشم پوشی کردند بماند .


حتی بعدها ارتباطی با ایت الله جنتی گرفتیم و از ایشان راجب دلیل تایید صلاحیت حسن روحانی پرسیدیم. ایشان جواب درستی ندادند و توپ رو در زمین ارگانهای حفاظتی انداختند و خودشان رو تبرئه کردند .


دیگر خودشان میدادند و خدایشان .اما راجب استعفا ، روحانی به دنبال نابودی ولایت فقیه هست و با خیانت های عامدانه به ایران میخواهد زمینه این کار رو فراهم کند .

برای همین یا استعفا نمیدهد یا استعفا در جهت فتنه میدهد .


ان شاالله به اهدافش نمیرسد و خون شهدای انقلاب باعث نابودی این جریانات نفاق خواهد شد .


بشارات مکرر حضرت آقا در سال جاری موید همین مطلب هست

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا