1398/03/13  ساعت 02 و 25 دقیقه و 21 ثانیه    ویرایش: 1398/03/13 ساعت 03 و 27 دقیقه و 23 ثانیه
توسط:

تنها چند روز بعد از سخنان رهبری معظم انقلاب حفظه الله مبنی بر عدم مذاکره با دولت فعلی ایالات متحده و تعابیر قاطع ایشان مبنی بر اینکه مذاکره با امریکا سم و مذاکره با این دولت (ترامپ) سم مضاعف است، متاسفانه سخنانی از رئیس جمهور به دنیا مخابره شد که ممکن است نوعی تباین را به اذهان متبادر کند .رهبری در سالهای گذشته بر اینکه در مسائل مهم خارجی باید یک صدای واحد از ایران به دنیا مخابره شود تاکید فرمودند و صداهای متفاوت را برای منافع ملی خطرناک دانستند.

مشکلی که اقای روحانی کشور را با ان مواجه کرده این است که ایشان خطوط قرمزی که خودشان ترسیم می کنند را هم خیلی راحت زیر پا می گذارند .همین چند روز قبل بود که ایشان شرط بازگشت به مذاکره با امریکا برگشتن این کشور به برجام قرار دادند و با کمال تاسف بلافاصله بعد از سخنان تاکتیکی ترامپ و پومپئو اعلام کرد که شرط مذاکره احترام است که مشخص است این دو با هم تفاوت زیادی دارند .

اصرار ایشان بر اعلام مواضع بر خلاف نظرات نظام تعجب برانگیز و تاسف بار است .اگر بخواهیم اشاره ای به گذشته نزدیک داشته باشیم باید به مسئله موضع رهبری معظم مبنی بر اینکه اگر امریکا برجام را پاره کند ما انرا اتش خواهیم زد .این موضع رهبری متاسفانه بعد از خروج امریکا که عملا پاره کردن برجام بود توسط دولت روحانی با غیر حرفه ای ترین شکل ممکن مواجه شد و هیچ اقدامی از سوی دولت انجام نشد و روحانی گفت بدون امریکا به برجام ادامه می دهیم .این چیزها دل دلسوزان کشور را به درد اورده است و مظلومیت جریان حزب اللهی را رقم زده است.رهبری به دنبال اگاه سازی و بصیرت سازی بین مردم است برای انکه حقیقت برخی سیاسیون داخلی را در میدان عمل مردم مشاهده کنند.مردمی که فریب هم سانتریفیوژ بچرخد هم زندگی مردم را خوردند و در عمل هیچ کدام نچرخید و رکود و تورمی بی سابقه در تاریخ ایران به گرده مردم تحمیل شد و نیمی از مردم را به کام فقر و فلاکت برد .

انچه هم این روزها نشان داده می شود این است که ظاهرا دولت می خواهد با همین دولت امریکا مذاکره کند که امیدواریم درست نباشد .سخنان روحانی چیزی جز زمینه سازی برای چنین کاری نمی تواند باشد.روحانی با پنهان شدن پشت مشکلات اقتصادی مردم برای خود نوعی مشروعیت کاذب ایجاد کرده که عملا اینکار به ضرر منافع ملی است .گرانی های از اوائل سال قبل نیز امروز ثابت شد که مصنوعی بوده و امکان توطئه بودن ان برای فشار بر نظام برای یک دوره مذاکره دیگر وجود دارد ، بلکه قوی است .فراموش نکنیم که روحانی در گذشته از چند برجام صحبت کرده بود .

به هر حال در روایات اخرالزمان بر انجام دو معاهده با غرب توسط ایرانیان اشاره شده است.ایران یکبار در سال 82 و زمان دولت اقای خاتمی و یکبار هم در سال 94 در دولت یازدهم روحانی مذاکره کرده است .ایا مقصود روایات این دو مذاکره است یا مذاکره اول را چون به معاهده خاصی منتج نشد را نمی توان جزو این دو اورد و ممکن است مذاکره دیگری مد نظر روایات باشد که به نظر من نظریه دوم احتمالش کم نیست . طبق روایات غرب در سال دوم معاهده مجددا نقض عهد می کند و انگاه است که ایرانیان سلاح در دست گرفته و حق خود را با قدرت به دست خواهند اورد .ایا دولت روحانی مجددا ایران را به یک مذاکره دیگر وارد خواهد کرد ؟ ایا اساسا وی فرصتی برای مذاکره مجدد خواهد داشت ؟باید منتظر بمانیم .ایا وی مسئله 500 هزار بشکه را به اهرم فشاری تبدیل خواهد کرد تا امتیاز بگیرد یا خیر

متاسفانه فرصت های گرانی دارد از دست می رود و هدف تکنوکرات های طرفدار غرب و مرعوب شدگان قدرت غرب این است که فرصت های طلائی کشور در زمینه امادگی نظامی و اقتصادی را از کشور و مردم بگیرند و به دلایل تضادهای فکری و گروهی که ریشه در قدرت و ثروت دارند زمینه تضعیف ایران را اگاهانه فراهم کنند و به متحدان خارجی خود خوش خدمتی تاریخی بنمایند.در این  زمینه سخن زیاد است و برخی حرفها را نمی توان گفت مگر در زمان مناسب تر 

اقایان بدانند گروهی که به نمایندگی از حاکمان دنیا  در غرب روی کار امده اند و در شرق متحدانی دارند ، با تاریک اندیش ترین ایدئولوژی همه تاریخ برای خود ماموریت تاریخی قائل هستند .با این افراد نمی توان با حرفهای دیپلماتیک خشک و خالی مواجه شد.اینان امده اند که یا برای همیشه حاکم دنیا شوند و یا همه بازی را به هم بزنند.برخورد با اینها باید حساب شده باشد ولی حساب شده نباید تعبیر به ترس و عقب نشینی بشود.هدف این افراد وحشی تصاحب تمام ثروت دنیاست و می خواهند حداقل یک قرن دیگر حاکم دنیا باشند و البته به هزار سال هم گوشه چشمی دارند.باید زنجیره محور مقاومت را متناسب با تحرکات انها تقویت کرد .فکر نکنیم با مجاملات سیاسی اینها دست از هدف خود بر می دارند.بازی اینها با مسلمانان مخصوصا بازی مرگ و زندگی است.کوته فکر و کوچک اندیش نباشیم و بدانیم بازی بزرگی در حال تدارک است.

   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/03/21 ساعت 10 و 05 دقیقه و 41 ثانیه
بهترین فرصت برای زدن ضربه اساسی به دولتمردان مزدور صهیونیست ها در آلمان در مورد حمایت از رژیم صدام و فروش تسلیحات شیمیایی آلمان به او در زمان جنگ تحمیلی بود که ظریف به صورت گفتن غیرمستقیم، خنثی و بی خاصیت آنرا به هدر داد.

با توجه به بدنامی وزاری خارجه انگلیس و فرانسه و شیادی شیطانک بی خاصیت اتحادیه اروپا (موگرینی ملعون)، وزیر خارجه آلمان آخرین مهره اروپایی برجامی مزدور کاخ سفید برای سفر به ایران بود.

نخست وزیر و وزیر خارجه ژاپن اگر کوچکترین صحبتی در ایران از یاغی گرهای برجامی و غیربرجامی آمریکا و اروپا کنند و درخواست های استکباری آنها را بخواهند مطرح کنند فقط در پیشگاه مردم ایران خود را روسیاه تر خواهند کرد...

ژاپنی که پیشرفته ترین خودروهای دو کابینه تویوتایش، ابزار اصلی تروریست های داعش بود...

ژاپنی که عرصه دفاع از نوامیس زنان و دختران خود را در برابر تعرض تروریست های فاسد و بدکاره ارتش اشغالگر آمریکا در قلمرو کشورش ندارد...

ژاپنی که تمام سیاست خارجه و اقتصادی اش، حول منافع واشنگتن طراحی و اجرا می شود و عدول از آن غیرممکن است...


ضرب الامثل معروف ایرانی بهترین سوغاتی سفر هیئت ژاپنی به ایران برای بازگشت به ژاپن است:

"تو اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی"

"الهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : ضمن تشکر از نظرات خوب و مفید دوستان عزیز
به اطلاع می رساند
پست جدید وبلاگ منتشر شد
رضا
1398/03/21 ساعت 09 و 25 دقیقه و 00 ثانیه
منظور از دو بار طلب حق می کنند که شما اسم اونو معاهده گذاشتیدلزوما هسته ای نیست چه بسا جنس طلب حق فرق کنهف مثلا یکی همون زمان جنگ اتفاق افتاده باشه که ایرانی ها در زمان جنگ 8 ساله دنبال حقشون بودند و یکی هم کلا موضوع هسته ای....
1398/03/21 ساعت 01 و 50 دقیقه و 03 ثانیه
وزیر خارجه آلمان در نشست خبری مشترک دو نکته جالب توجه در گفته هاش معلوم بود:
1 اینکه به سخنان آقای ظریف در مورد رژیم صهیونیستی واکنش شدیدی داشت و سریعا و صریحا از اسراییل دفاع کرد
2 ایشان لا به لای گفته هاش و حتی به صورت بی ربط به سوال از موضوع بحران نظامی و وانمود کردن اینکه در منطقه جنگی در حال وقوع هست سخن گفت.این دقیقا شگرد ترامپ هست و ایشان وظیفه اصلیش در این سفر همین القای جنگ هست.احتمالا آبه شینزو که قراره به ایران بیاد وظیفه مشابهی خواهد داشت.تقریبا در تمام سوال هایی که شد ایشان به نا آرامی نظامی ورود کرد.در حالی که آقای ظریف فقط به جنگ اقتصادی توجه می کرد اروپایی ها نشان می دهند که توجهی به این مسئله ندارند و می کوشند که موضعی در این باره نگیرند.آنها خودشان را حق به جانب می گیرند و حتی گفت اروپا معجزه نمی تواند بکند، این یعنی اینکه بی خیال، یعنی اینکه ایران به ما شدیدا نیازمنده، یعنی اینکه بایستی باج بدید، یعنی اینکه به دو ماه فرصت ایران به اروپایی ها امید نداشته باشید. احتمالا نقش اینستکس برای خالی نبودن دست اروپایی ها در همین زمان هاست تا اگر ایران به تعهدات آنها در برجام گیر داد آنها بگویند ما اینستکس درست کردیم.آنها تا حد امکان به سمت اینستکس نیز نمی روند و فقط در صورت لزوم برای اینکه در مصاحبه ها عقب نیفتند به آن می پردازند.مکار بودن بخش ذاتی سیاست اروپایی هاست. درسته که با آمریکا مذاکره نکردیم ولی امثال وزیر خارجه آلمان از طرف آمریکایی ها برای تضعیف ایران مامور است.در رابطه با نکته اول باید گفت که اروپایی ها تحت نفوذ شدید صهیونیست ها هستند و زمانی که ظریف به آمریکا و اسرائیل حمله کرد او فقط از اسرائیل دفاع جانانه کرد و حاضر نشد در مورد قدس، یمن، جولان و .... حرف بزند. او طوری وانمود کرد که مشکل اصلی منطقه ایران و عربستان هست و متاسفانه به دلیل جهالت آل سعود سیاستمداران غربی بر جهان قبولاندند که اشکال از تفکر ایرانی و سعودی هست. آنها می خواهند این دو کشور را به هم مشغول کنند برای راحتی اهداف خودشان.آنها از روزی که ترامپ آمد حتی زمانی که رابطه او با کره شمالی وخیم بود احتمال نظامی در مورد ایران را به دنیا مخابره می کردند.
1398/03/20 ساعت 01 و 32 دقیقه و 19 ثانیه
یا الله و یا رحمن و یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
اللهم صل علی محمد و ال محمد
خدایا به حق مظلومیت امام علی ظلم رو ریشه کن کن
خدایا به ما توانایی بده
خدایا ما رو به راه راست هدایت کن
خدایا ما رو عاقبت به خیر کن
خدایا دورویی رو از بین ببر
خدایا هرچی خوبه خیلی سریع برامون بفرست
خدایا تمامی این دعاها رو براورده کن
خدایا ما رو اهل عدالت قرار بده
خدایا یک لحظه هم ما رو غافل نکن
خدایا بهشتت رو نصیب ما کن
الهی امین یا رب العالمین
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
محسن
1398/03/19 ساعت 14 و 54 دقیقه و 01 ثانیه
حاج امیر سلام
وبلاگ چند بار و به زور برایم باز می شود چراااااا؟؟؟
پاسخ : سلام
دو روزی است میهن بلاگ دچارا ختلال است شاید به این خاطر باشد
اردلان
1398/03/19 ساعت 13 و 22 دقیقه و 51 ثانیه
سلام . چرا دیگه خبری نیست . . ؟
پاسخ : سلام
؟
1398/03/19 ساعت 11 و 44 دقیقه و 02 ثانیه
سلام زمانی که برجام تصویب شد تیر 94 بود و دقیقا یک سال و هفت ماه بعد ترامپ رئیس جمهور شد و بعد از چند ماه نقض برجام کرد که تقریبا همون دوسال می شه
سیدمحسن
1398/03/18 ساعت 11 و 23 دقیقه و 18 ثانیه
با سلام جناب امیرعلی عزیز
بسیار عالی و زیبا
ممنون از فعالیت بسیار خوب و تحلیل های زیابی شما
این دولت متاسفانه خط قرمزی ندارد انچه بیان کرده اند و بیان می کنند حاصل فشار طرف مقابل است وگرنه خیلی وقت هست که دستها را بالا برده اند.
خود هم نمی دانند اخر عاقبت کارشان چگونه است فقط قصد گرفتن امتیاز را دارنند تا بتوانند مجدد کرسی های مجلس را بدست بیاورنند.
همه حاصل تفکر هاشمینیسم بر اقتصاد و سیاست خارجه کشور است.
نگاه کوتاه مدت به کشور تازه اگر خیانت خائنین و نفوذی ها را جدا کنیم. گرنه اوضاع وا ویلاست!!!
یوسف خ. خ.
1398/03/17 ساعت 10 و 32 دقیقه و 36 ثانیه
برادر امیر علی با سلام و تشکر از مقاله خوب شما.

به نظر من منظور از مذاکره دوم همین دلخوشی الکی دولتی ها به ادامه برجام در اینتکتس (نفت در برابر)و مذاکرات آن با اروپا و روسیه و چین است و احتمال ضعیف خروج تدریجی ایران از برجام که با توجه به ماهیت دولت فعلی بعید است صورت بگیرد و به هیچ نتیجه مشخصی هم برسد.

امکان تحمیل برجام دیگری با مذاکره و بی در و پیکر از برجام و به بار آمدن خسران دیگری که دولت بتواند به نظام و نهادهای بالادستی کشور تحمیل کندو مردم و دلسوزان نظام هم بخواهند سکوت کنند و نعوذ بالله فروش انقلاب به آمریکا و اروپا را تحمل کنند، در حد محال و صفر است. مخصوصاً که دست دولت در برجام خالی و جز انهدام صنعت هسته ای و باقی ماندن تحریم ها و فریب خوردن از اروپا و امریکا نتیجه دیگری را نتوانست حاصل کند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : سلام و تشکر از شما
از این دولت هر چه بگویی بر می اید و هیچ چیز بعید نیست .اینها فضاسازی بحران سازی معیشت مردم و ایجاد نارضایتی و شیفت افکار عمومی به سمت نظام را کاملا بلد هستند و استاد ان هستند.اینها خوب بلدند ناکارامدی و وسوء مدیریت خود را پوشش دهند .لذا هر چند بعید است ولی غیر ممکن نیست
یوسف خ. خ.
1398/03/17 ساعت 09 و 47 دقیقه و 23 ثانیه
محور مقاومت اسلامی و به تعبیر زیبای رهبری معظم انقلاب، جبهه مقاومت از غرب آسیا تا شمال و مرکز و شرق افریقا در حال درگیری با جبهه کفر و نفاق است.

حوادث سودان را هم نباید دست کم گرفت. سعودی و امارات در تلاش هستند با سرکوب خونین یا انجام نمایش کمدی مثل آنچه در مصر با ریاست جمهوری خائنانه و احمقانه محمد مرسی و سپس روی کارآوردن مهره اصلی با انتخابات نمایشی و فرمایشی انجام دادند، در سودان هم انقلاب و آزادی خواهی مردم این کشور فقیر افریقایی را در هم بکوبند.

در ایران هم عاشقان غرب و فریب خوردگان برجام بدون توجه به عهدشکنی ها و شرط و شروط های ماکرون و ترامپ، سعی در حفظ ننگنامه برجام به هر قیمتی را دارند تا مبادا با استقلال کشور از برجام و امحای این معاهده قرون وسطایی، در پیشگاه اربابان غربی خود روسیاه شوند.


امیدواریم تمام ارکان محور و جبهه مقاومت اسلامی با نگاهی باز و تیزبینانه تمام نقشه های آمریکا و اسرائیل و نوکران بدبخت و گاوهای شیرده آنها (امارات و عربستان)را در منطقه رصد و تمام تلاش خود را برای خنثی کردن آنها بکار برند.

دفاع از مردم و انقلاب سودان هم ضروری است.

امیدواریم مردم و جریانات سیاسی مصر از خواب سنگین خرگوشی خود هر چه سریعتر بیدار شوندو به خیانت دولت دست نشانده سعودی و صهیونیست ها در کشورشان به سرکردگی السیسی خائن پایان دهند.

شکست جبهه کفر و نفاق در حال حاضر بسیار در دسترس تر از گذشته قرار گرفته است و این فرصت طلایی برای روزهای خوش آینده منطقه و جهان اسلام نباید از دست برود.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : تاکید چند باره حضرت آقا حفظه الله بر جبهه مقاومت و محوریت و شمول ان در منطقه به طرز بی سابقه توسط ایشان مطرح می شود .اینبار با تاکید بیشتر و ذکر جزئیات بوده مخصوا انجایی که فرمودند اتحاد و هماهنگی جبهه مقاومت از هر زمانی بیشتر است .سخنان رهبری بدون سبب و علت نیست و بزودی به امید خدا تحرکات خوبی شاهد خواهیم بود.امروز در کشور تقابل دو جریان مشهود است .محور اول محوری است که در ان مقاومت اساس است و محور دوم غرب گرائی و مذاکره و گدایی برجام .تقابل این دو جریان به مراحل حساسی رسیده است
مجتبی
1398/03/16 ساعت 00 و 57 دقیقه و 53 ثانیه
سلام‌علیکم.
یادم هست تا همین چند ماه قبل وقتی ما از بی کفایتی دولت و رییس‌جمهور می‌گفتیم و می‌نوشتیم، مدیر محترم وبلاگ ناراحت می‌شدند و کاربران را از ورود به مسائل سیاسی و اقتصادی داخلی نهی می‌کردند و می‌گفتند که تفرقه‌افکنی نکنیم!!!
وضعیت کنونی کشور واقعاً تاسف برانگیز است، ولی باز خدا را شکر که متوجه کم کاریها و خیانتهای دولت شیخ حسن فریدون شده‌اید.
بنده به دلیل جوابهای نامناسب و انتقادناپذیری مدیر محترم وبلاگ خیلی کم و به ندرت کامنت می‌نویسم، ولی این تغییر رویه و جهت گیری های جدید مدیر محترم وبلاگ برایم جالب و البته تعجب آور بود.
پاسخ : سلام علیکم
اصلا اتفاق نیفتاده کامنتی را بدون دلیل حذف کنیم .ما از رئیس جمهور انتقاد داریم و ین انتقاد و توهین تفاوت است.بعضی ها می ایند به رئیس جمهور قانونی توهین می کنند که چنین کامنتی مسئولیت قانونی و شرعی دارد لذا حذف می شود .ما از روز اول به ایشان انتقاد داشتیم و داریم
تشکر از شما
حیدر
1398/03/14 ساعت 03 و 13 دقیقه و 30 ثانیه
سلام ان شاالله که مراد روایات از دوبار مذاکره ایرانیان با غربی ها همان مذاکره سال هشتاد و دو و همین برجام اخیر باشد که در آخر روایت هم ذکر شده بعد از دومین مذاکره حقشان هم داده میشود ولی آن ها قبول نمیکنند چون پمپئو اعلام کرده بدون پیش شرط هم مذاکره میکنیم و شمشیرها را حمایل میکنند و تا حکومت را به صاحبش نرسانند از پای نمیشینند الهم عجل لولیک الفرج
پاسخ : سلام و تشکر
شاید اینطور باشد هر چند وقتی پازل های مختلف را کنار هم می گذاریم چیزی بر خلاف ان نتیجه گیری می شود
1398/03/14 ساعت 01 و 10 دقیقه و 42 ثانیه
دوستان برای افزایش بینش سیاسی و درک اتفاقات اینروزهای کشور روایات مربوط به اشعث ابن قیس و امام علی علیه السلام رو بخونید.
1398/03/13 ساعت 23 و 04 دقیقه و 20 ثانیه
اوضاع آمریکا شاید از داخل آن بر هم بریزد. کارهای ترامپ اگر ادامه پیدا کند و یا آمریکا مثلاً به حالت منافقانه قبل از ترامپ برگردد در هر دو حالت دیگر حرف های آمریکا در دنیا خریداری ندارد.

یک سؤال مهم این است:

آیا برهم خوردن معامله قرن که حتی نزدیک ترین فلسطینی ها به غرب و اسرائیل یعنی گروه تشکیلات خودگردان و محمود عباس هم آنرا رد کرده اند و در نطفه خفه شدن این نیرنگ بزرگ،زمینه ساز خروج و بروز جنبش سفیانی خواهد شد؟؟؟

پاسخ : نگاه من به سفیانی یک نگاه خاص است و شاید با تعاریف موجود از او کمی متناقض باشد
افتخاری
1398/03/13 ساعت 18 و 07 دقیقه و 41 ثانیه
دوست منتظر من، ملتی که یاد بگیرد به نایب امام زمان(عج) بگوید سمعا و طاعتا ؛ چنین ملتی قطعا شایستگی درک ظهور امام زمان(عج) را خواهد داشت و چهل سال انقلاب این معنی را کاملا ثابت کرد. در بعد نظامی در مقابل فرمان ولی فقیه چون فقط منطق سمعا و طاعتا بود به نقطه ای رسیدیم که دشمن جرات کوچکترین تعرضی به کشورمان را ندارد. ای کاش همین منطق قوی قرآنی در رئیسان جمهور حال و گذشته امان. هم بود. رئیس جمهور اسبق با توجه نکردن به توصیه رهبری در آزمون ولایت مداری مردود شدند.
یادمان باشد به فرموده امام عزیزمان ملاک حال روز افراد است نه سوابقشان
پاسخ : حتی داشتن کمترین زاویه با ولی فقیه باعث مردودی می شود در حالی که هم رئیس جمهور فعلی و هم قبلی به طرز اشکاری رویکردی خلاف خواسته ها و ارمان های انقلاب و رهبری داشتند و مردود شدند و در روز قیامت برای هر کلمه ای که در برابر ولی فقیه گفتند جواب پس خواهند داد
منتظر
1398/03/13 ساعت 12 و 04 دقیقه و 40 ثانیه
به نظر دوستان وقتی رهبر انقلاب اجازه کاندیداتوری اقای احمدی نژاد را نداد چه معنی داشت .....
پاسخ : رهبری توصیه کردند که شرکت نکنند و اجازه ندادن به معنای مصطلح نبود .مصلحت دیدند و نه دستور شخص سوال.چون خود ان شخص سوال کردند و رهبری جواب دادند
پوریا
1398/03/13 ساعت 11 و 12 دقیقه و 04 ثانیه
شاید مبنای اختلاف‌نظر رئیس‌جمهور سابق با دیگران در حوزه مذاکره با آمریکا این بود که محمود احمدی‌نژاد انرژی‌هسته‌ای را هم‌چون برنامه موشکی و سایر دست‌آوردهای علمی های‌تک، در حکم ناموس ملی تلقی می‌کرد، از این جهت بود که در سال ۹۰ و پس از آن، همواره با مذاکرات منتج به سازش و بده‌بستان با آمریکا مخالفت داشت و پایان آن‌را رسیدن به بن‌بست پیش‌بینی می‌کرد.
تفکیک استقلال هسته‌ای از حوزه امنیت ملی و‌ منافع راهبردی باعث از دست رفتن برند انقلابی‌گری، توان بازدارندگی هسته‌ای و انسداد پیشرفت تکنولوژیک در یکی از مهم‌ترین ابعاد علمی شد، و این ورای خسارات متعدد و بی‌شمار مادی در حوزه اقتصاد کشور است.

برجام بزرگ‌ترین انحراف تاریخی و سند بی‌بصیرتی محض آن‌هایی است که احمدی‌نژاد و دولت مظلوم او را انحرافی نامیدند.
پاسخ : احمدی نژاد و تیمش در دور دوم و نه دور اول بزرگترین انحراف تاریخ بعد از انقلاب بود.این انحراف در ردیف انحراف بنیصدر بود
افتخاری
1398/03/13 ساعت 07 و 43 دقیقه و 41 ثانیه
ولن ترضی عنک الیهود ولا النصاری حتی تتبع ملتهم ( بقره آیه 120)
وهرگز یهودیان و مسیحیان از تو راضی نمی شوند تا از دین آنان پیروی کنی.
ای کاش رئیس جمهور کشورمان به عنوان یک روحانی و عالم دین حداقل به این یک آیه قرآن کریم عمل می کرد آنوقت به والله الآن اوضای کشورمان اینگونه نبود.
احمد
1398/03/13 ساعت 06 و 19 دقیقه و 23 ثانیه
با سلام.
خدمت دوستان عزیز که عرض کنم نمی دانم تا چه اندازه مثل بنده تحلیل می کنید نکاتی را یاداور می شوم.ماجرای این آقایی که زنشو کشته جالبه و عکس العمل پس از آن خیلی جالبه. ایشان زن را با اسلحه تهدید کرده به گفته خودش منجر به مرگ شده.این قوم از زنان خیلی زیاد بهره برده اند مثل رگ و ریشه های غربی شان. آنها خودشان را طرفدار زنان و فمینیست معرفی کرده اند در حالی که به روی زن خودشان در خانه اسلحه کشیدند تا او را بترسانند، آیا واقعا این کار بخشی از نگاه فمینیست ها به زن هست که از ترسو بودن زن برای رام کردنش باید استفاده کرد؟ آیا آنها ضعف زن را در برابر مرد قبول دارند؟ آنها در سال 88 جامعه را برای کشته شدن تقلبی یک زن تا مدتها ملتهب کردند.اینها همه کارشان تقلبی هست.یکی دو نفر از این قوم به نوعی دو پهلو برائت جستند و راه را برای تعبیر دوگانه باز گذاشتند. اینها پس از شکست دموکرات های آمریکا ذلیلانه هر روز کشور را درگیر حادثه ای می کنند و با سبک فتنه گری ذهن جامعه را از معضل اقتصادی که ایجاد کردند دور می کنند. آین قوم اندیشمند صحبت از فساد به وجود آمده در جامعه نمی کنند دزدی فحشا خودکشی و هزار درد و بلای دیگر.برگردیم به این آقا که زنشو کشته، دوباره میگن که این زن مسلمان نبوده، باید پرسید مگر خودتان مسلمانید؟ اگر فرض بگیریم این زن مسلمان هم نبوده و بدتر اینکه برای تخریب دوست شما وارد زندگی ایشان شده باید گفت اینقدر شماها قوم فتنه انگیز و دجال صفتی هستید که بعید نیست خودتان پاپوش برای رفیقتان دوخته باشید.این جماعت از هاشمی که روزی یار نظام بود نهایت سوء استفاده را کردند و او را در مقابل گذشته اش قرار دادند و آخر سر هم در خوار کردن ایشان و خانواده اش کوشیدند.ننگ بر آنها باد.
یوسف خ. خ.
1398/03/13 ساعت 04 و 41 دقیقه و 39 ثانیه
گستاخی جریان غربگرا و پاگذاشتن آنها بر روی خطوط قرمز ترسیمی نظام امری بدیهی شده است.

سؤال مهم این است که غربزده ها برای چه موضوعاتی ذلیلانه با استکبار می خواهند مذاکره کنند؟

اقتدار منطقه ای و توان دفاعی که تابلو

"ورود مطلقاً ممنوع"

برای غربزده ها و اربابان پلیدشان را دارد!

در مورد ارکان مقاومت هم هیچ باج و خیانتی پذیرفتنی نیست!

حتی بازگشت استکبار به برجامی که اگر کامل هم رعایت کنند جز به نفع اسرائیل و آمریکا، ادامه دکوری بودن صنعت هسته ای منهدم شده و ادامه محدودیت ها و وابستگی اقتصاد و سیاست به اروپا دیگر چیزی برای ایران ندارد و جایی برای مذاکره و فریب خوردن عاشقان مجدد استکبار ندارد!

بنابراین آنچه که به ذهن می رسد اینکه جریان غربگرا اعتقادی به استقلال کشور و اقتصاد مقاومتی ندارد و بنایی هم برای استقلال از اروپا ندارد.

ضعف شدید اعتقادی، استمرار بنیان های غلط ترسیمی سران غربگرای قبلی و فعلی در مصلحت اندیشی های دنیاطلبانه، سازش با استکبار و عدول از آرمانها و جلب رضایت غرب و جایگزینی "گفتمان به جای توان دفاعی" در برابر شیاطین عالم، مبانی اصلی مذاکره با آمریکا از جانب جریان غربگراست.


"سقیفه بنی ساعده و انقلاب مشروطه" دو عبرت پند آموز از دادن عنان کار به دست منافقین و غربزده هاست که کار اسلام را به شدت مختل و گره بیندازند و سرنوشت اسلام و انقلاب را دهها و صدها سال عقب بیندازند.

نتیجه گیری بحث را جمله معروف و حکیمانه بنیانگزار فرزانه انقلاب، امام راحل (اعلی الله تعالی مقام الشّریف) قرار می دهیم:

"مابین شما باشم یا نباشم، نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"


صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا