1398/03/23  ساعت 12 و 04 دقیقه و 21 ثانیه    ویرایش: 1398/03/23 ساعت 12 و 40 دقیقه و 47 ثانیه
توسط:

جنگ احزابی به تمام معنا علیه مردم فقیر و مظلوم که از 5 سال قبل به این طرف تدارک دیده شده است و دهها هزار کشته و صدها هزار مجروج و میلونها اواره و زجر کشیده به جای گذاشته است .نبردی شیطانی و ضد بشری علیه یکی از اسرار امیزترین جوامع انسانی که هیچ خط قرمزی ندارد.در این جنگ نابرابر حمله به مردم غیر نظامی ، بیمارستانها ، مدارس مساجد بازارها و ... از نظر مستکبران مباح است و هیچ ندائی از هیچ سازمانی جهانی بر نمی خیزد .جرم این مردم فقر انهاست .
از یمن سعید صحبت می کنیم جائی که کفار سعودی و اماراتی و مشرکان متحد انها یعنی امریکا و اسرائیل و اروپا 5 است هر جنایتی که تصور کنید را مرتکب شده اند و گرسنگی مردم یمن به مراحل بی نظیری رسیده و دل انسان را به درد می اورد .هر چه از ظلم و بیداد فرزندان عبدالعزیز و فرزندان ال نهیان بگوئیم کم گفته ایم و هیچ کتابی و هیچ قلمی جز قلم نویسندگان الهی نمی تواند واقعیت انچه در یمن در جریان است را به تصویر بکشد.

هنگامی که مجاهدان یمانی گوشه ای از این جنایات را پاسخ می دهند همه دنیا به اعتراض بر میخزد .از امیر پیر و خرفت کویت تا مرد کاباره ای امریکا تا وحشی های دیگر غربی همه اعتراض می کنند که چرا به قاتل زنان و کودکان یمنی جواب دادید.

ای کاش  دست سپاه اسلام و ایران برای انتقامی سخت از این جباران و ظالمان باز می شد انگاه ضربات دردناک و هولناک ما را مشاهده می کردند و از این خواب افیونی خارج می شدند .گو اینکه همین الان هم مجاهدان یمن با اسلحه در اختیار خود عرصه را بر ال سعود تنگ کرده اند و انها را به گریه انداخته اند .سپاه اسلام در یمن بداند صبر و بردباری با کافران سعودی و اماراتی نفعی ندارد و این شیاطین جز با پاسخ دندان شکن و تصرف شهرهای جنوبی عربستان که اصلا متعلق به مردم یمن هستند دست از جنایت و غرور و استکبار خود بر نمی دارند .لذا لازم است بیش از این صبر نکنند و انچه باید مدتها پیش انجام می دادند را به سرانجام برسانند.حمله موشکی به فرودگاه أبها یکی از دیگر از یوم الله های قیام یمانی است که هر روز تکرار خواهد شد.

برغم تمام جنایات و محاصره مردم یمن همانطور که قبلا گفتم جنگ یمن به پیش از 9 رمضان و بعد از ان تقسیم می شود و امروز پرچم انصار الله یمن با وجود همه سختی ها بالاست و ان شاء الله بالاتر هم خواهد رفت و تا فتح مکه و مدینه و ازادی شهرهای یمن و ورود فاتحانه به ریاض و درعیه پیش خواهند رفت .

اوضاع یمن دقیق و حساس است و ما در حد توان خود ولو به اندازه یک دعا بعد از هر نماز واجب به کمک این مجاهدان بشتابیم .

   


نظرات()  
مجید
1398/03/31 ساعت 15 و 03 دقیقه و 34 ثانیه
امیر علی جان در مورد حمله پهبادی آمریکا و نقش پر رنگ امارات در این اتفاق یه مطلبی در وبلاگ قرار بده ظاهراً پهباد آمریکایی از فرودگاهی در حومه ابوظبی بلند شده ،خدا لعنت کنه بن زاید رو, بنظرم به امارات کسی خیلی توجه نمیکنه و همین باعث شده خیلی نرم و آروم کارشو علیه ایران پیش ببره
پاسخ : با سلام و تشکر از نظرات خوب و مفید دوستان عزیزی که در بحث ها شرکت نمودند
پست تازه وبلاگ منتشر شد
یوسف خ. خ.
1398/03/30 ساعت 14 و 51 دقیقه و 36 ثانیه
پیام اخیر از اینجانب بود.
1398/03/30 ساعت 14 و 48 دقیقه و 21 ثانیه
ترامپ از موضوع ایران و کره شمالی، معامله از پیش شکست خورده قرن و حتی ونزوئلا و دیگر مسائل بین المللی چیز دندون گردی برای انتخابات ریاست جمهوری بدست نیاورده و احتمالاً برای پیروزی در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا ممکن برای پیروزی به تقلب هم روی بیاورد.

در طرف مقابل هم به نظر می رسد در جبهه رقیب دموکرات هم کاندیدای وزین تر و عاقل تر از ترامپ تا الان که ظاهر نشده است.

بعید نیست فیدبک فتنه 88 در انتخابات بعدی آمریکا از هر کدام از دو حزب کثیف آمریکا علیه همدیگر استفاده و ان شاء الله تضعیف و فروپاشی حکومت مستکبر آمریکا و تضعیف دولت مرکزی و ارتش تروریست این کشور و تجزیه ایالت های آمریکا به کشورهای مستقل رقم بخورد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خ. خ.
1398/03/30 ساعت 09 و 17 دقیقه و 41 ثانیه
تجاوز پهپاد غول پیکر "گلوبال هاوک" آمریکا به سواحل جنوبی کشور که با پدافند همه و هوشیار و نیز آتش هوافضای قهرمان سپاه سرنگون شد، یکبار دیگر ماهیت پلید شیطانی، فریبکارانه و صد در صد مخرب حکمرانان فاسد کاخ سفید را فارغ از نام و حزب آنها نشان داد.

باید با جاده صاف کن های ذلّت و تسلیم در برابر آمریکای جهانخوار یعنی روزنامه های کثیف و پلید زنجیره ای برخوردی اساسی و انقلابی صورت گیرد و دامان نظام از این مزدوران حقیر و خائن استکبار جهانی پاک شود.

یارانه و تمام کمک های دولتی به روزنامه های کثیف زنجیره ای که تماماً در جهت منافع آمریکا، صهیونیسم بین الملل و جریان خائن غربگرای داخلی در حال فعالیت هستند باید سریعاً قطع شود و با آنها برخورد قاطع و انقلابی شود.

"الهم عجّل لولیّک الفرج"
یک رهگذر
1398/03/29 ساعت 00 و 30 دقیقه و 20 ثانیه
آنچه در روزهای اخیر در ساعات ابتدای شب در آسمان دیده شده و جلب توجه میکند، مقارنه ماه با یکی از ستارگان پرنور آسمان است. این مقارنه شاید از این جهت که ماه تقریبا کامل است و اوج مقارنه در ساعت ابتدای شب است، در دید عموم قابل توجه جلوه کرده است.
البته در نجوم قدیم مقارنه ماه با ستارگان و سیارات پرنور دارای معنا و تفسیر است. اما از روایات چنین برداشت میشود که رویدادهای نجومی مربوط به ظهور بسیار مهمتر و از نوع کم سابقه یا بیسابقه خواهد بود و نباید رویدادهای نجومی متعارف که مرتبا در طول سالها و دهه ها تکرار میشود را به امر عظیم ظهور ارتباط داد.
منتظر
1398/03/28 ساعت 22 و 43 دقیقه و 44 ثانیه
جناب ظهور در مورد مرگ مرسی تا انجائیکه یادمه در حدیث امده که مردم مصر پادشاه خود را میکشند اگر اینطور باشه شامل مرسی نمیشه چون نهایتش اگر کشته شده باشه توسط حکومت بوده .به نظراگر انشالله ظهور در شرف وقوع باشه بیشتر با کشته شدن انور سادات مطابقت داره . در مورد ان ستاره نزدیک ماه که سحرها بیشتر خود نمایی میکنه واقعا من تعجب میکردم که چرا من اینرا سالهای قبل نمیدیدم و هر چه پرسیدم کسی جواب قانع کنند ه ای بهم نداد
میثم 313
1398/03/28 ساعت 16 و 47 دقیقه و 06 ثانیه
سلام.

جناب امیر علی بزرگوار پست بنده چرا حذف شده؟ مگه بنده چی نوشته بودم؟

با تشکر.
یوسف خ. خ.
1398/03/28 ساعت 10 و 24 دقیقه و 44 ثانیه
نظر شما اقا افشین درست است.

سلمان خرفت و فرزند کم عقل و جاه طلبش، خودشون رو هم بگشن از باتلاق یمن سالم بیرون که نمیان هیچ،ان شا ء الله تخت و تاج این سلسله ننگین ضد اهل بیت (علیهم السلام) از کل سرزمین وحی، کنده می شود و طومار فرقه کثیف انگلیسی وهابیت از حیّز انتفاع خارج و نابود می شود....

حتماً نام تاریخی و زیبای "حجاز" باید به جای نام ننگین "مملکه السعودیه" برگردد، البته بخشی از جزیره العرب هم به نام نجد می باشد که بیشتر بیابانی است و نواحی شرق و شمال شرقی جزیره العرب را در بر می گیرد.

سخن مقام معظم رهبری چونان پتکی بر سر آل سعود است:

"بینی آل سعود در یمن، قطعاً به خاک مالیده خواهد شد"

"انصار الله قهرمان و مبارزان یمنی به پیش، پیروزی نهایی و نابودی آل سعود نزدیک است"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
افشین
1398/03/28 ساعت 08 و 48 دقیقه و 06 ثانیه
با سلام
یمانیون قادمون
به نظرمن جنگ یمن بزرگترین اشتباه تاکتیکی عربستان است که بادست خود ازیک طرف باعث کشته شدن زن و کودک بی گناه بسیاری از مردمان یمن شدند از طرف دیگر موجودیت خود را بویژه در استانهای جنوبی مانند عسیر و... به خطر انداختن واین ادامه خواهد داشت تا پایان ال سعود
واقعا کدام شاهزاده آل سعود باور میکرد آن پادشاهی در دوران ملک عبدالله به این بلا در دوران حمار وبن حمار دچارشود که مرز هایش توسط یمنی ها تهدید شود
واین دیری نخواهد پایید که پرچم یمنی ها در ریاض به اهتزاز درآید
ظهور
1398/03/28 ساعت 01 و 14 دقیقه و 25 ثانیه
یه نکته دیگه در مورد ستاره کنار ماه که تقریبا یک سالی میشه میگن دیده میشه آیا اینم مربوط به نشانه های نجومی هست؟آیا کسی در موردش اطلاعی داره؟
ظهور
1398/03/28 ساعت 01 و 12 دقیقه و 18 ثانیه
سلام خبر رسیده محمد مرسی کشته شده
آیا با روایت کشته شدن حاکم مصر ارتباطی داره؟یا جزیی از نشانه های ظهور باشه؟
شهید ثالث
1398/03/25 ساعت 23 و 12 دقیقه و 22 ثانیه
به گفته برخی از مردم حاضر در صحن مسجد جمكران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حدود ۲ونیم ساعت در شبستان در نزدیکی محراب مسجد به اقامه نماز و راز و نیاز مشغول بوده‌اند.
1398/03/25 ساعت 12 و 15 دقیقه و 47 ثانیه
با سلام
با توجه به زیدی بودن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت انصار الله و دیگر شیعیان یمن، و نماینده حق بودن یمانی فکر نمی کنید که اطلاق یمانی به انصار الله جای سوال داشته باشد؟
افتخاری
1398/03/24 ساعت 02 و 52 دقیقه و 43 ثانیه
با تشکر از مطلب کاملا بجا و درست مدیر محترم وبلاگ و نظرات خوب دوست منتظر و یوسف خ خ
امروز ادبیات و زبان رویارویی با ابلیسان جهان در یک کلمه فقط مقاومت است و مردم مظلوم یمن با حداقل امکانات و حد اکثر دشمنان، حجت را بر همه ملتها بخصوص ملت ایران تمام کرده اند. اگر یمانی ها با این امکانات اندک اینگونه قدرت ابرقدرتهای جهانی را بیش از چهار سال به چالش کشیده اند، حال اگر ما راه مذاکره را رها کرده و راه مقاومت را در پیش بگیریم چه اتفاقی خواهد افتاد!؟
البته به لطف الهی با پاسخ کوبنده ای که امام خامنه‌ای به نخست وزیر ژاپن در پاسخ به درخواست ترامپ برای مذاکره با ایران داده اند مسیر آینده ما کاملا مشخص شد و انشاءالله پایان این مقاومت ، آغاز تمدن نوین اسلامی به رهبری امام عصر (عج) خواهد شد.
یوسف خ. خ.
1398/03/23 ساعت 14 و 44 دقیقه و 31 ثانیه
مبارزان یمن و انصارالله، ان شاء الله توانشان برسد هفته ای حداقل دو سه بار فرودگاه ها و مراکز نفتی امارات و عربستان را باید بزنند و حتماً فیلم های آنها را منتشر کنند.

اگر فرودگاه های دوبی و ابوظبی تعطیل شوند امارات له و نابود خواهد شد.

اگر فرودگاههای ریاض و ... ناامن و تعطیل شود، نفت کش ها، خطوط لوله، پالایشگاه ها و مراکز پتروشیمی و چاه های نفت و ترمینال های صادرات نفت سعودی و امارات همه روزه هدف قرار گیرند، سعودی به خاک ذلت می نشیند و اقتصاد امارات نابود می شود...

با تضعیف و نابودی آل سعود، امارات و قطر و کویت هم از هم پاشیده و اسرائیل و آمریکا در منطقه به خاک ذلت می افتند.

صلح و سازش و قرادادها و توافقات ننگین، علاج مشکلات مردم مظلوم منطقه نیست، جبهه مقاومت اسلامی باید با مقاومت قهرمانه و گرفتن ابتکار عمل در دست خود، مزدوران استکبار و خود استکبار و عواملش را از منطقه بیرون برانند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
منتظر
1398/03/23 ساعت 14 و 43 دقیقه و 21 ثانیه
بنده اطلاعی از توانایی انصارالله برای اشغال جنوب عربستان ندارم ولی اینرا میدانم زبان برنده دنیای امروز برخلاف بزک ظاهری دموکراتیکش فقط زبان زور است و این جماعت سفیانی اخر زمان بجز زبان زور به هیچ صراطی مگر تسلیم صددر صد و بدون قید و شرط راضی نیستند.لذا تا انجایی که میتواند باید ارامش را از انها بگیرند که برگ برنده در همین است چون انها میخواهند اگر هم پیروز نشدند جنگ را انقدر فرسایشی بکنند که شکست نهائیشان کمرنگ شود ویا ملت یمن زیر فشار طولانی به انصارالله بدبین شوند.که بعد به شرایط انها راضی بشوند .لذا باید تا حد امکان هر روز به انها اسیب بزنند و همواره تحت فشار نظامی و رسانه ای دنیا باشند من با این نظر امیرعلی کاملا موافق هستم

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا