1398/03/31  ساعت 14 و 45 دقیقه و 11 ثانیه    ویرایش: 1398/03/31 ساعت 15 و 16 دقیقه و 47 ثانیه
توسط:

اسقاط پهباد فوق پیشرفته و سری و به کلی محرمانه RQ-4 بر فراز ابهای سرزمینی ایران یکی دیگر از جلوه های نصرت الهی و امداد حضرتشان به ملت ایران در این روزگار ناجوانمردی و ظلم حاکمان فاسد دنیا بود.این حمله پاداشی به صبر و توکل رهبری فرزانه انقلاب حفظه الله در چند روز قبل از این در دیدار با فرستاده ترامپ به ایران شینزو آبه بود.انجا دست رد به نمرود زمان زد و با اقتداری که فقط شایسته روحانیت پاکباز شیعه است ،به ترامپ تاکید کرد هرگز عقب نشینی نمی کنیم.
امریکا در حالی مدعی عدم ورود پهباد ساقط شده به ابهای سرزمینی ایران شده که این پهباد با گرفتن ارتفاع زیاد که فرقی با ورود به ابهای سرزمینی ندارد اقدام به گرفتن عکس از مراکز حساس کشور نمود که مورد هجمه سپاه اسلام و ایران قرار گرفت.

از همه جالبتر واکنش ترامپ به حادثه بود.وی ابتدا گرد و خاک نمود ، دستور حمله صادر کرد و بعد وقتی درباره پاسخ حتمی مجدد ایران شیر فهم شد برگشت و تاکید کرد که ، نه ممکن است ایران به اشتباه پهباد را ساقط کرده باشد و شاید کار یکی از عوامل بدون اجازه مسئولان ارشد کشور باشد در حالی که ایران رسما اعلام کرده بود که پهباد را به علت تجاوز به ابهای ایران سرنگون نموده است .این همان اقتدار و بازدارندگی است که همیشه درباره اش صحبت می کنیم و بعضی باور ندارند.

به هر حال این حمله باعث قوت قلب متحدان ایران در محور مقاومت شد و مخصوصا برای مجاهدان یمنی ، انرژی صد چندانی را برای ادامه مبارزه با کفار سعودی ایجاد نمود تا انها با خیال راحت تری به نقاط حساس و نظامی و قصر حاکمان عربستان در ریاض و ابوظبی حمله کنند و فریب گستاخی ها و تهدیدهای ال سعود را نخورند چرا که سرور انها در کاخ سفید هم غلطی نمی تواند بکند چه برسد به پادوهای  منطقه اش .

این حادثه بسیار مهم یک درس برای اسرائیل هم هست که ابعاد جنگ اینده علیه هر کدام از ارکان مقاومت مخصوصا حزب الله را ترسیم می کند و توان حزب الله در ورود به جنگ اینده که اسرائیل را کاملا فلج خواهد نمود را به نمایش می گذارد .مفلوک تر از این دو ، ال سعود و امارات هستند که نه راه پیش دارند و نه پس و در هر جنگ منطقه ای اینده باید با قدرت و ثروت فعلی خود خداحافظی کنند و به عنوان مهاجر در کشورهای اروپائی کارت مهاجرت دریافت کنند.ایام تفوق و برتری ظاهری مستکبران بزرگ و کوچک رو به اتمام است و حادثه دیروز یک قطره از دریای بیکران قدرت الهی ایران بود .سلاح افسانه ای ملت ایران چیزی جز ایمان و امداد الهی و حضور شخص امام زمان روحی فداه در کنار ملت ایران نیست و این همان قدرت افسانه ای است که ایران و شیعیان را روئین تن نموده و قدرت اقدام جدی را از دشمنان انها سلب کرده است.

امارات خبیث و ملعون با اهدای جای پا به دشمنان ملت ایران و ملت های منطقه اشتباه بزرگی مرتکب شده است و جزای این مزدوری و جیره خواری را به سختی و تلخی زهر دریافت خواهد نمود. ان شاء الله

بعد از حوادث اخیر برخی احتمال برخورد نظامی و جنگ را مطرح می کنند و لکن بنده احتمال جنگ فراگیر و بزرگ در حد جنگ امریکا و ایران را در شرایط فعلی رد می کنم و به نظرم هنوز زمان جنگهای اخرالزمان فرا نرسیده است و فعلا چنین ایده ای نمی تواند مطرح باشد به اسباب و علل مختلف .

   


نظرات()  
1398/04/5 ساعت 03 و 37 دقیقه و 42 ثانیه
فاش می گویم و از گفته خود دلشادم
آقای روحانی رئیس جمهور محترم امروز گفتند که رهبری اموالی برای مسدود شدن ندارند.
لا الله الا الله چه عظمتی دارند این عزیز جان ما. روزها و سال ها آمد و رفت و افراد بسیاری آمدند و تهمت ها به پدر عزیزمان روا داشتند آنها را نمی بخشیم.شاید یکی از فایده های حماقت کنونی ترامپ همین باشد که همه از زبان منتخب اصلاحاتی ها این جمله را بشنوند. آنهایی که اندیشه دارند می فهمند که بایستی در دنیای پر از توحش و دروغ و دغل، رهبر دانا و مومن را تنها نگذاشت و فقط به او اقتدا کرد.
دوستت داریم و در قلب مایی ای با خدا در دوره بی خدایی.عزیز دل مایی با تو قلبم می تپد.نور دیده مایی ای عزیز دل.
پاسخ : با تشکر از نظرات خوب دوستان عزیز در پست فعلی
به اطلاع می رساند
پست تازه منتشرشد
سیدمحسن
1398/04/4 ساعت 19 و 14 دقیقه و 39 ثانیه
ان تنصرالله ینصرکم و یثیت اقدامکم
من بارها گفته ام افتهار می کنم در زمان و کشوری زندگی میکنم که رهبری با اقتدار و با صلابت که ذره ای هوای نفس ندارد بر ما حکومت می کند. هرچه جلوتر می رویم لیاقت این پیر روشن ضمیر بیشتر بر همگان روشن می شود.
خداوند ایشان را صحصح و سلامت برای جبهه انقلاب نگاه دارد
با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)
اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد(ص) و عجل فرجهم
پاسخ : ان تنصروا الله فلا غالب لکم
اگر خدا را یاری کنید هیچ کس نمی تواند شما را شکست دهد
تشکر از شما
صادق
1398/04/3 ساعت 11 و 03 دقیقه و 54 ثانیه
خدا رحمت کند امام خمینی ره را که فرمود ما حالا حالا ها از دست تربیت شدگان و خودباختگان غرب خلاص نمیشیم .


در جواب برادر سربسته
1398/04/3 ساعت 08 و 15 دقیقه و 56 ثانیه
جناب سر بسته گو
این قضیه شانتاژ خبری آمریکا برای این که نشون بده کم نیاره بوده و چنین هکی اتفاق نیفتاده و حمله سایبری هم اگه بوده موفق نبوده.
سعید
1398/04/3 ساعت 00 و 42 دقیقه و 29 ثانیه
جناب سربسته گو! سامانه های دفاعی نظیر سیستمهای پدافند هوایی، گوشی همراه جنابعالی نیست که هک شود! اینگونه سامانه ها اصولا از فضای سایبری ایزوله هستند و فقط امکان اقدامات جنگ الکترونیک علیه آنها وجود دارد.
پهباد RQ4 یکی از قله های فناوری هوافضای آمریکا است که جایگزین هواپیمای معروف U2 شده است. این پرنده بجهت ارتفاع بالای پروازی، قابلیت رادارگریزی، و مجهز بودن به چندین سامانه تدافعی، هدفی بسیار دشوار برای آشکارسازی و رهگیری بشمار میرود. البته کشورهایی مثل چین و روسیه نیز توانایی شکار این ابرجاسوس را دارند و قطعا بارها در وضعیتی مشابه ایران قرار گرفته اند اما ماجرایی نظیر این رقم نخورده است. در واقع در این ماجرا بحث توانمندی در خور توجه پدافند هوایی ایران یکطرف قضیه است و داشتن جگر شیر تقابل با آمریکا (چیزی که فقط دو منشأ میتواند داشته باشد: دیوانگی محض! یا توکل محض به پروردگار شکست ناپذیر) یک جنبه بسیار مهمتر.
برادر یا خواهر گرامی، وقت آن نیست که از خواب شیرین خودباختگی در برابر غرب بیدار شویم؟
پاسخ : تشکر از توضیح فنی و مناسبتان
رهگذر
1398/04/2 ساعت 23 و 57 دقیقه و 02 ثانیه
جناب سربسته
اگر قرار بود سیستم دفاعی ما را هك كنند قبل از اینكه آنها را اینطوری در دنیا شرمنده كند این كار را میكردند نه بعد از آن

سرتو باز كن
1398/04/2 ساعت 21 و 41 دقیقه و 27 ثانیه
فقط سربسته بگم با این عکس العمل سامانه دفاعی ایران در برابر پهپاد، کل سیستم دفاعی ایران هک شد و مورد حمله سایبری امریکا قرار گرفت...
خدا بهمون رحم کنه
پاسخ : همین حرف شما نشانه کم اطلاعی شما و تحت تاثیر شایعه قرار گرفتن شماست .اصلا اینطور نیست که بتواند سیستم دفاعی ایران را هک بکنند امکانش وجود ندارد به خاطر طبیعت سیستم دفاعی ما
ظهور
1398/04/2 ساعت 13 و 51 دقیقه و 53 ثانیه
عزیزان اوضاع منطق بشدت منقلب است اگرچه با اطمینان کامل یقین داریم امریکا جرات جنگ مستقیم با ایران ندارد ولی با ساقط کردن پهبادشان به نوعی ابهت پوشالیشان درهم شکست و میلیون ها آزاده جهان از این واقعه به وجد آمدند که اینها برای امریکا کابوسی تاریخی است و لذا حدس میزنم برای تلافی غلطهایی به صورت غیر مستقیم از آنها سر بزند و شاید از طریق عربستان!!
ولی بدانید در هر صورت خدا با ماست...
1398/04/2 ساعت 11 و 52 دقیقه و 47 ثانیه
درس های فراموش نشدنی پهپاد منهدم شده آمریکا و مقابله قدرتمندانه ایران با توطئه های آمریکا:


1- وقتی پای دفاع از مرزهای زمینی، آسمانی و دریایی و اقتدار ایران اسلامی به میان بیاید، برخورد کوبنده و ویرانگر با هر متجاوزی در دستور کار قرار می گیرد و فرقی هم بین نظامیان متجاوز تروریست آمریکا و دیگر اشقیاء عالم وجود ندارد.


2- تمام کارها و مصادر امور برای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب و نیل به آرمان های بلند اسلام و تلاش برای رسیدن به آنها باید به جریان مبارک انقلابی و نیروهای جهادی و ارزشی سپرده شود.


3- آمریکای جهانخوار با برجام و بی برجام، ذره ای خوی استکباری اش تغییر نکرده و نمی کند و در هر جایی و به هر شکلی که بتواند ضربه زدن به ایران را در دستور کار خود دارد و مطلقاً مسئولان کشور و خصوصاً سیاسیون نباید فریب سخنان روزانه و گمراه کننده شیاطین کاخ سفید و مزدوران اروپایی و منطقه ای آنها را بخورند.

4- فرامین، دستورات و ارشادات مقام عظمای ولایت خصوصاً در مورد شیوه و روش برخورد مقتدرانه با آمریکا و ابطال هر گونه وادادگی و هر نوع مذاکره با شیطان بزرگ بدون هیچ اما و اگری باید سرلوحه افکار و اعمال همه مسئولین کشور قرار بگیرد.

5- از آن جا که آمریکا ممکن است باز هم سرشکستگی اخیر خود را با برخی فشارهای تحریمی و تحمیل مثلاً دو ننگنامه cft و پالرمو دنبال کند، اقتصاد مقاومتی در معنای واقعی کلمه در کشور برای تولید تمام نیازها در داخل و عدم اتکا به واردات و به صفر رساندن صادرات نفت خام و حذف کامل تأثیرگذاری آن در بودجه کشور و حذف دلار و یورو از مبادلات ارزی کشور، اهتمام انقلابی و جهادی باید صورت گیرد.

6- ادامه برجام یا مولود بی خاصیت تر آن (اینستکس) که خفت بارتر و ذلیلانه تر از والد بی خاصیتش یعنی برجام می باشد، نافی منافع ملی است و باز کردن راه برای ادامه فشار بر اقتصاد کشوراست و محرومیت ابدی ایران از حقوق مصرّح هسته ای بین المللی خود و دهها محدودیت ظالمانه تحمیلی دیگر بر کشور می باشد و عملاً کشیدن ترمز پیشرفت های همه جانبه کشور است.

اللهم انصر الاسلام و اهله

افتخاری
1398/04/2 ساعت 00 و 40 دقیقه و 32 ثانیه
توی این چهل سال انقلاب ، هرگز آمریکا را اینگونه درمانده ندیده بودم . هم تلاش می کند مه هیمنه خود را در جهان حفظ کند و هم اینکه توان برخورد با ایران را ندارد و این یعنی همان فرمایش رهبری عزیز که آمریکا رو به افول است و انشاءالله بزودی شاهد فروپاشی آن خواهیم بود.
سیدمهدی
1398/04/1 ساعت 18 و 40 دقیقه و 34 ثانیه
مسئول محترم وبلاگ لطفا پیام های نامربوطی که ربطی به موضوع اصلی و نداره پاک کنید .
باتشکر و احترام
یوسف خ. خ.
1398/04/1 ساعت 16 و 58 دقیقه و 03 ثانیه
با توجه به لابی قدرتمند صهیونیست ها و حتی کنار آنها تفکرات ضد شیعی و ضد ایرانی آل سعود و وهابیت همکار با آنها و تأثیرگذاری که چه عرض کنم، تصمیم گیران اصلی خط و مشی ها برای سیاستمداران کاخ سفید و هیأت حاکمه آمریکا هستند و در کنار آنها مافیاهای قدرت و ثروت عمدتاً یهودی در آمریکا، لزوم حفط عزت و اقتدار همه جانبه و حفظ آمادگی کامل برای مقابله قدرتمندانه با هر گونه توطئه ای از جانب آمریکا اجتناب ناپذیر است و برجام بازی و امید واهی به اروپا هم نسخه کشنده بیماری های اقتصادی و غیر قابل شفابخش کشور است.

بدترین اقدام هم افتادن از چاه برجام در دره مرگ cft و پالرمو است که تمام اطلاعات حساس کشور نه تنها برای جاسوسی و هدفمندتر شدن تحریم ها و جلوگیری از دور زدن آنها که برای خدای ناکرده یک جنگ احتمالی بهترین فرصت جهت رصد دقیق و استفاده اطلاعات همه جانبه مراکز کشور برای آمریکا و اسرائیل را فراهم می کند و امحای ابدی آنها را واجب می کند.

چرا جریان غربگرا اینقدر از خود ضعف و سستی نشان داده که وزیران خارجه و خزانه داری آمریکا گویی با ملک سلمان خرفت و فرزند پلید نادانش صحبت می کنند، برای دولت ما خط و نشان تصویب و اجرایی کردن حقارت نامه های پالرمو و cft را مطرح می کنند؟

چه گوهر گرانبها و گنج با ارزشی قرار است با پالرمو و cft به آمریکا برسد که اینقدر برای تصویب آنها در ایران له له می زنند؟

در مورد تجاوز و انهدام قهرمانانه پهپاد فوق پیشرفته شیطان بزرگ بر فراز تنگه هرمز، مسئولین عزیز نظامی بهتر از هر کسی، همه چیز را می دانند.

لیکن به نظر می رسد علاوه بر امتحان احمقانه آمریکایی ها از سیستم های اطلاعاتی و پدافندی و موشکی ایران که سیلی بسیار محکم و بیاد ماندنی آنرا دریافت کردند، شاید برخی وادادگی های غربزده ها هم در بوجود آمدن امیدهای واهی به هر هدف شوم و ناکامی در استکبار بی ربط نباشد که مراقبت از این پشت سنگرهای استکبار هم نباید نادیده گرفته شود.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
افتخاری
1398/04/1 ساعت 14 و 39 دقیقه و 27 ثانیه
برادر محترمی که از مدیر وبلاگ به دلیل خواسته نابجایی که داری دائما داری ناسزاگویی می کنی، اگر هریک از ما بعنوان یک مسلمان، اقوام و آشنایان و همسایگان نیازمند خود را شناسایی کرده از طریق دیگر اقوام متمول به آنها رسیدگی کنیم دیگر نیاز به اینکار نیست. در این آشفته بازار دوره آخرالزمان به مدیر وبلاگ این حق را بده که چنین اجازه ای را جهت سواستفاده افراد سودجو ندهد.
واقعا اگر اهل تقوا و منتظر آقایی به این کار پایان بده و ذهن دوستان منتظر را مشغول نکن
شهاب
1398/04/1 ساعت 11 و 16 دقیقه و 14 ثانیه
با سلام
دوستان زمانی که خبرهایی این چنین افتخارآفرین که لرزه بر تن شیطان و اعوان و اذنابش می اندازد می شنویم حقیقتا جا دارد یادی کنیم از سردار والامقام شهید حسن طهرانی مقدم و یاران شهیدش که در راه عزت ایران و اسلام خالصانه جهاد کردند و دعوت حق را عاشقانه لبیک گفتند
شادی روحشان فاتحه ای ذکر کنیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شهاب
1398/04/1 ساعت 11 و 15 دقیقه و 45 ثانیه
با سلام
دوستان زمانی که خبرهایی این چنین افتخارآفرین که لرزه بر تن شیطان و اعوان و اذنابش می اندازد می شنویم حقیقتا جا دارد یادی کنیم از سردار والامقام شهید حسن طهرانی مقدم و یاران شهیدش که در راه عزت ایران و اسلام خالصانه جهاد کردند و دعوت حق را عاشقانه لبیک گفتند
شادی روحشان فاتحه ای ذکر کنیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
افتخاری
1398/04/1 ساعت 04 و 57 دقیقه و 12 ثانیه
وقتی که خداوند اراده کرده باشد که ملتی را به اوج عزت برساند ، اگر همه ابرقدرتهای جهانی هم نخواهند نمی توانند مانع شوند چون عزت و ذلت دست خداست.
خدایا این ملت صبور و مقاوم را با ظهور مولایمان به اوج عزت برسان.
یوسف خ. خ.
1398/03/31 ساعت 17 و 27 دقیقه و 30 ثانیه
تمام این اقتدار و توانمندی مرهون توکل به خداوند بزرگ و تفضّلات الهی و دعای خیر و توجهّات حضرت بقیة الله اعظم (ارواحنا له الفدا و عجّ الله تعالی فرجه الشّریف)است.

"اللهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم"

"اللهم اشغل الظّالمین بالظّالمین"
یوسف خ. خ.
1398/03/31 ساعت 17 و 07 دقیقه و 29 ثانیه
سلام برادر امیرعلی.

با تشکر از مقاله پخته و پرمحتوای جنابعالی.

آمریکایی ها برای امتحان کردن این پهبادک خود تمام سیستم های راداری و پدافندی خود را روی آن امتحان کرده اند و حالا راست یا شاید هم دروغ آن راغیر قابل شناسایی و رهگیری و انهدام و ساقط کردن، اعلام کرده بودند و با هدف قرار گرفتن این آخرین تکنولوژی نظامی شیطان بزرگ توسط موشک های پرقدرت و اقتدار آفرین

"سامانه تمام ایرانی سوم خرداد"

که حالا همه سامانه های پدافندی "تاد" های غربی و "S" و غیر "S" های شرقی و سامانه های انگلیسی و فرانسوی پهلوی آن لنگ باید بیندازند، آبروریزی بزرگی بر خود می بینند که هیچ چاره ای جز تحمل خفت و خواری آن ندارند.

در مورد مطلب جنگ های آخر الزّمانی به نظر من آمریکا برای جبران حقارت های خود نه علیه ایران و محور مقاومت که کاری از دستش بر نمی آید اما در نقاط دیگر از ونزوئلا تا اوکراین و حتی چین و کره شمالی شاید دست به خودکشی زده و موجبات این جنگ های ویرانگر و نابود کننده را کلید بزند.

هر چند که نیروهای مسلح و توانمند ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی ما در اوج آمادگی و ویران کننده هر تجاوز و نابود کننده متجاوزش هستند.

ساعت و زمان این اتفاق و برخورد مقتدرانه پدافند همیشه بیدار و سپاه قهرمان ما با این تجاوز و نوع و ابعاد شکست مفتضحانه آمریکا، بسیار جالب توجه و پندآموز برای دشمنان ایران است.

مقاومت اسلامی منطقه در بالاترین درجه اقتدار عملیاتی و روانی و اطلاعاتی قرار دارد و تحقیر فلاکت بار آمریکا، له شدن سعودی و اسرائیل و امارات را به همراه دارد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو