1398/04/5  ساعت 10 و 41 دقیقه و 29 ثانیه    ویرایش: 1398/04/5 ساعت 15 و 28 دقیقه و 28 ثانیه
توسط:

نکته اول ،ساقط کردن پهپاد گلوبال هوک را از جانب دیگری مورد تحلیل قرار می دهیم .این حادثه و ضعف عجیب ترامپ در اقدام به حمله (ولو محدود) به ایران می تواند نظریه دیگری را مطرح کند.از انجا که با سقوط این هواپیما که جزو افتخارات صنعت هوائی امریکا به شمار می رفت و فقط تعدد محدودی از ان را در اختیار داشت ، امروز دیگر قدرت هوائی امریکا و حتی اسرائیل مورد تردید جدی قرار گرفته و اگر بگوئیم که این دو کشور چند روز است به کما رفته اند اشتباه نکرده ایم .اگر به فیلم صحبت ترامپ در اولین واکنش به اسقاط گلوبال هاوک نگاه کنیم می بینیم که شوک نگرانی و ترس و شگفتی وی از این کار به نحو بسیار واضحی در صحبت هایش وجود داشت .این سقوط فقط سقوط یک پهپاد نبود بلکه به نظر من در اینده نزدیک سقوط تقریبا کل صنعت هوائی امریکا به شمار می رود و امریکا حقیقتا از این کار زخم خورده و به شدیدترین وجهی عصبانی است .این حادثه اغاز پایان افسانه قدرت هوائی غرب خواهد بود.


نماد این عصبانیت  در تحریم شخص اول کشور نیر کاملا واضح است .این کار بی سابقه نشان می دهد که امریکا دستش از هر زمانی خالی تر است .البته این موضوع نباید ما را از کید شیطانی حریف غافل کند چرا که انها اگر محبور بشوند هر کاری خواهند نمود و یکی از این کارها تاسیس یک گروه دیگر شبیه داعش است که بتوانند با از بین بردن نقاط ضعف داعش ، منطقه را وارد یک نزاع همه جانبه و خونین کنند .

نکته دوم، در تحولات اخیر این است که بخش عمده ای از فشارهای دولت ترامپ به خاطر مخالفت ایران با طرح های پیشبرد صلح خاورمیانه و فروش فلسطین برای همیشه است .فشار عظیم ناشی از قدرت محور مقاومت و نبود اینده برای یهودیان در منطقه روزهای سختی را برای صهیونیست ها ایجاد کرده است و انها با تمام قدرت شیطانی و ضد بشری خود به میدان وارد شده اند.
ایستادگی جاویدان و ستودنی رهبری معظم انقلاب در برابر شیاطین در سالهای حساس و مهمی از عمر جبهه مقاومت اتفاق افتاده و  نزدیکی فتح المبین را به همه نوید می دهد.

لذا به نظر من اسقاط پهباد و تضعیف شدید هیبت نظامی امریکا و خروج متحدان این کشور از میدان جنگ اینده  یک گام دیگر ما را به سمت اخرین انتخاب محور باطل نزدیک تر می کند .با این تفاوت که این بار سعی می کنند اشتباهاتی که موقع ایجاد داعش مرتکب شدند را مجددا تکرار نکنند.
این دو موضوع نشان دهنده یک بن بست تمام عیار در اردوگاه محور غربی یهودی عربی است .این محور رو به فرسایش و متلاشی شدن و ضعف پیش می رود و این را چشمان بینا و بصیر  به خوبی دارند مشاهده می کنند . ظالمان با بلند کردن صدای خود می خواهد اقتدار از دست رفته خودش را بازگرداند . 
انتخاب یک مزدور و غلام حلقه به گوش در عربستان همچون بن سلمان که اعتراف نموده که دایه اش یک زن یهودی بوده و تحت تعلیمان دائم وی قرار داشت ، نمی تواند فرصت زیادی در اختیار حاکمان دنیا قرار دهد .او به مجری بی چون و چرای سیاست های غرب در تخریب منطقه خاورمیانه و شمال افریقا تبدیل شده است.هر چند به صورت تاریخی حاکمان سعودی همه چنین وظیفه ای بر عهده داشتند ولی بن سلمان و بن زاید بیش از دیگران در سرسپردگی به غرب مسابقه گذاشته اند.
اگر راهی برای عبور مسلمانان از این فتنه وبحران باشد بدون شک از راه کنار گذاشتن نهائی این دو خاندان از قدرت می گذرد.مسلمین ابتدا باید این دو نظام را سرنگون کنند چرا که همه مشکلات مسلمانان از ناحیه این دو نظام بر انها تحمیل شده و می شود.پول بی حساب و کتاب و ظاهرا تمام نشدنی در اختیار کودکان بی تجریه قرار گرفته است و هر کاری بخواهند با این پول انجام می دهند.
اینده منطقه جنوب خلیج فارس به این شکل است که باید مناطق نفت خیز شرق عربستان به شکل حداقل خودمختار در ایند و شهرهای مکه و مدینه توسط هیئت منتخبی از کشورهای اسلامی اداره شوند .شهرهای جنوب این کشور از جمله جازان نجران عسیر و غیره به یمن بازگردانده شود .امارات و بحرین هم حزئی از منطقه شرق عربستان در اختیار مردم این مناطق قرار خواهند گرفت. ان شاء الله 

   


نظرات()  
1398/04/13 ساعت 13 و 18 دقیقه و 24 ثانیه
فکر میکنم خبر مرگ ملک سلمان در روز عرفه اعلام شود، انشاءالله و البته حدس میزنم امسال حج ناامنی داشته باشیم.
پاسخ : با سلام و تشکر از نظرات خوب و راهگشای دوستان

پست تازه وبلاگ منتشر شد
1398/04/13 ساعت 09 و 45 دقیقه و 54 ثانیه
سلام به نظر منظور شما از
"شبه داعش" و "آخرین انتخاب محور باطل" ، مشخص است. آیا در اینباره به زمستان سه سال اینده نگاهی ویژه دارید؟
پاسخ : سلام
من معتقدم دو سال 98 و 99 مقدمه ای است برای ایجاد تحولات بزرگ در دنیا ولی به 5 سال اینده نظر دارم و امیدوارم در این بازه زمانی و حتی زودتر تغییرات بزرگ حداقل کلید زده شوند و شروع شوند.
یوسف خ. خ.
1398/04/13 ساعت 05 و 22 دقیقه و 48 ثانیه
برادر رهگذر سلام و ممنون از توضیحاتتون.

بله این کار (ادغام حشد الشعبی در ارتش عراق) در چهاچوب تصویب پارلمان و موافقت گروههای سیاسی عراق انجام شده است و نگرانی قلب ماهیت شدن آن هم منتفی نیست.

در ایران خودمان تجربه ادغام های نابجای برخی نهادهای انقلابی مثل

"جهادسازندگی"

در وزارت اداری، تنبل و بی خاصیت یا کم خاصیت کشاورزی با هضم و حذف نیروهای ارزشی و انقلابی آن و انهدام وظایف و فلسفه تشکیل آن را داریم که خوشبختانه در خبرها صحبت از تشکیل مجدد این نهاد انقلابی و ارزشی مطرح شده است و طرح آن آماده تقدیم به مقام معظم رهبری شده است.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
افشین
1398/04/13 ساعت 00 و 18 دقیقه و 24 ثانیه
باسلام گویا ملک سلمان به آخر خط رسیده وبزودی خواهد مرد البته عمر همه دست خداست ولی من خیلی خوشبین هستم بزودی خبرهای مسرت انگیزی از ریاض بشنوم
رهگذر
1398/04/13 ساعت 00 و 15 دقیقه و 37 ثانیه
اولا بحث انحلال حشدالشعبی نیست بلكه ادغام آن با سایر نیروهای مسلح عراق است بدون اینكه سازمان حشدالشعبی منحل شود

ثانیا به نظر من دیر یا زود این اتفاق در عراق می افتاد و راهی برای جلوگیری از آن نبود، و از همان اول هم فرماندهی حشدالشعبی و كل نیروهای مسلح عراق به عهده نخست وزیر عراق و معاون او بود چون عراق مقام بالایی مثل ولی فقیه ندارد كه فرماندهی كل قوا باشد

فقط باید مراقب باشند ویژگی بسیجی و دینی الحشدالشعبی خراب نشود و به همان شكل اولیه حفظ شود كه البته كار مشكلی است
پاسخ : ادغام حشد الشعبی اشتباه بود و عراق نتیجه این اقدامش را با تمام وجود احساس خواهد کرد
حبیب
1398/04/13 ساعت 00 و 12 دقیقه و 45 ثانیه
باشگاه خبرنگاران خبر از وخامت حال ملک سلمان و اوضاع امنیتی ریاض داد
1398/04/11 ساعت 10 و 27 دقیقه و 06 ثانیه
برادر امیر علی در باره توطئه خطرناک آمریکا و حمله به قلب به محور مقاومت در عراق با انحلال حشد الشعبی حتماً مقاله جدید سایت را بگذارید.

آمریکا انتقام از سپاه را با انحلال حشد الشعبی در دستور کار قرار داده است و متأسفانه عناصر غربگرای دولت عراق دارند اینکار را برای آمریکا رقم می زنند.

غربگرایان در ایران و عراق، کوچکترین شناختی از آمریکا و توطئه های پیچیده آن و روش دفاع از منافع ملی امت اسلام و محور مقاومت را ندارند.
احمد
1398/04/10 ساعت 18 و 01 دقیقه و 04 ثانیه
با سلام.
حال اینستکس زرد روی که از بدو تولد همچنان بیمار بوده چطور خواهد شد؟ آیا اینستکس به بلوغ خواهد رسید؟ در یک کلام توقف اینستکس بعید به نظر می رسد، چرا که اروپایی ها برای به دنیا آوردنش خیلی کوشیده اند. این نوزاد ملیت آمریکایی اروپایی دارد. اینستکس احتمالا بعضی ها را خشنود خواهد کرد و به دوره بلوغ خودش در حالی خواهد رسید که همچنان بی رمق و خواب آلوده خواهد بود. اما به هر حال احتمالا نام و آوازه ای برای خودش به دست خواهد آورد، در حدی که شاید بتوان به آن به دیده قرارداد دوم ایرانی ها با غرب نگریست که در روایات آمده.فرض بگیرید از این طرف گام دوم کاهش تعهدات اجرا هم شود بعید می دانم اروپایی ها اینستکس را کنار بگذارند.
یوسف خ. خ.
1398/04/10 ساعت 11 و 18 دقیقه و 25 ثانیه
با حملات کور امروز رژیم صهیونیستی به اهدافی در سوریه، ظاهراً آمریکا انتقام خود از سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته متجاوزش به آسمان ایران اسلامی را توسط فرزند نامشروعش در منطقه(اسرائیل) از محور مقاومت گرفت.


پاسخ دادن در جولان اشغالی به اسرائیل کاری بیهوده و عبث و زدن مهره تأیید بر اشغالگری صهیونیست ها در این منطقه است.

دولت و ارتش سوریه اگر اراده ای برای پاسخگویی دارند باید در تل آویو و حیفا جواب بدهند و حتماً از آن فیلمبرداری کرده و منتشر شود که صهیونیست ها تکذیب نکنند.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
سعید
1398/04/9 ساعت 20 و 56 دقیقه و 29 ثانیه
ظاهرا اینستکس نفت در برابر غذا هم نیست! در حال حاضر این مکانیسم نفت را شامل نمیشود!!
1398/04/9 ساعت 06 و 29 دقیقه و 27 ثانیه
رژیم سعودی تا ظهور هر چند خیلی ضعیف شده باقی میمونه شهر مکه هم در دست وهابی‌ها میمونه که نفس زکیه را میکشن این ایده جنوب خلیج فارس شما یه خیالبافی و مخالف روایات هست
یوسف خ. خ.
1398/04/8 ساعت 19 و 18 دقیقه و 11 ثانیه
چه کسانی در ایران تعهدات برجامی انجام نشده اروپایی ها و لغو نشدن تحریم ها را خودسرانه به خفت نامه اینستکس (نفت در برابر غذا)تقلیل داده اند؟

انهدام صنعت هسته ای برای انجام کدام کارها از طرف آمریکا و اروپا بود؟

آیا باز هم قرار است برای کمک به پیروزی حزب کثیف غربگرای فلان و بهمان در همکاری با استکبار غرب، با یک بادکنک دیگر به نام اینستکس بعد از برجام، سر ملت را کلاهی دیگر نهند؟

ربط اینستکس به مجلس و دولت بعدی ایران در چیست؟

آیا با اینستکس رنو و پژو و توتال با جبران نقدی ضرر و زیان های سنگین مالی به وزارت نفت زنگنه و ایران خودرو و سایپا به انجام تعهدات خود در ایران باز می گردند و یا اینستکس هم دروغی بزرگتر و کلاهی گشادتر از برجام است؟


به قول اقبال لاهوری:

"نی از او، نشتر از او، سوزن از او

ما و جوی خون و امید رفو!!"


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خ.خ.
1398/04/7 ساعت 20 و 46 دقیقه و 14 ثانیه
با سلام و سپاس از مقاله وزین و پرمحتوای جدید سایت خدمت دوست گرامی مون آقا امیر علی عزیز.

مهمترین موانع ظهور حضرت در منطقه جغرافیای اسلام و مسلمانان عبارتند از:

غرابگرایان ایران, آل سعود و وهابیون, صهیونیست ها و اسرائیل....

خداوند تمام دشمنان
حضرت حجت (عج الله تعالی فرجه الشریف و سلام الله علیه)
را نابود و موانع ظهور آن بزرگوار را برطرف بگرداند.

آقا سینا, ان شاءالله در کنکور هفته بعد تون به بهترین شکلی در هدف مد منتظرتون موفق باشین. خوااندن آیات اول سوره فتح رو قبل از رفتن به سر جلسه امتحان فراموش نکنید.

در نزدیکی ما هم یک آقای محترمی کنکور داره شما هم برای ایشون و قبولی اش تو رشته مدنظرش دعا کنید.

"اللهم عجل لولیک الفرج"
1398/04/6 ساعت 19 و 04 دقیقه و 12 ثانیه
سلام جناب حسین م این مقاله رو بخونید بشارت خوبی هست و دلتون آرام میگیره.

روایت شاهد عینی از روز ترور آیت الله خامنه ای . سایت مشرق
حسین م
1398/04/6 ساعت 01 و 48 دقیقه و 04 ثانیه
سلام کسی هست به من بشارت بده بخدا خیلی خستم
پاسخ : سلام برادر
دلهای همه ما خسته و زخم خورده است ولی امروز زمان خستگی نیست بلکه زمان تلاش و اگاهی بخشی و حرکت در مسیر مهدویت است .
خداوند به همه ما صبر عطا کند
و العاقبه للمتقین
احمد
1398/04/5 ساعت 22 و 39 دقیقه و 05 ثانیه
با سلام و سپاس از دوراندیشی شما.
دو نکته را مطرح فرمودید که برایم جالب بودند. ساختن شبه داعش نکته خوبیست اگرچه به نظر می آید هنوز آثار کاملا مشخصی دیده نمی شود ولی باید توجه داشت که آنها سابقا این رویه را در پرونده خود دارند، این نکته را اگر بازتر کنید و با شواهد و بسیط توضیح بفرمایید ممنون می شوم. نکته دوم اشاره به تجزیه عربستان و بخشهایی از امارات و کلا خارج شدن عنان از دست حکومت های زیر سایه آمریکاست.در این تقسیم بندی دارای آرایش کامل و جامع بود. در عمل هنوز به نظر نمی آید که این تقسیم بندی فرم اولیه اش کامل شده باشد و به عبارتی توضیح کامل شما را لازم دارد. لطفا در صورت صلاحدید نکته دوم را مشروحتر توضین دهید و در واقع زیر ساخت های ایجاد شده چگونه هستند؟ مثلا در مورد اداره مکه و مدینه به این صورت که فرمودید کاری تاکنون صورت گرفته؟
با تشکر مجدد.
پاسخ : سلام و تشکر از شما
مطلب صریح بود برادر

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو