1398/04/30  ساعت 15 و 04 دقیقه و 25 ثانیه    ویرایش: 1398/04/30 ساعت 16 و 12 دقیقه و 06 ثانیه
توسط:

در شرایط حساس منطقه خاورمیانه و فشار بی سابقه حاکمان جهان بر جبهه مقاومت ، بیانات مقام معظم رهبری حفظه الله و سید مقاومت در شام سید حسن نصرالله باعث شد نقشه ها و عربده کشی های امریکا و انگلیس نقش بر آب شود و اقتدار محور مقاومت به بهترین وجهی به همه نشان داده شود.سخنان رهبری معظم انقلاب را از دو جهت بررسی می کنم :
نکته اول ، رهبری با اقتدار مثال زدنی الهی ، انگلیس را خبیث نامیدند ولی در عین حال این کشور را ضعیف قلمداد نمودند و به نوعی انگلیس را از افتادن به دنبال امریکا برحذر کردند و فرموند این کشور تاوان توقیف نفت کش ایرانی را پس خواهد داد.
نکته دوم : رهبری معظم با تحلیل دقیق از نیروهای موجود در کشور فرمودند که نیروهای مومن جمهوری اسلامی ، دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی جواب نخواهند گذاشت .
درست چند روز بعد از این بیانات ، سپاه اسلام و ایران (دام رعبه )سیلی عناصر مومن جمهوری اسلامی را بر صورت خبیث انگلیسی نشاندند و بیش از گذشته به دنیا ثابت کردند که پیروان اسلام اصیل و واقعی هرگز ذلت ترس و عدم اقدام را به خود راه نمی دهند.
انچه واضح است اینکه مقام معظم رهبری برای امروز و فردای ایران به نیروهای مومن و حزب اللهی و اهل اقدام چشم داشته و دارند و عناصر مرعوب که جرات اقدام در برابر قدرتهای ظاهری مادی دنیا را ندارند ، در معادلات ذهنی ایشان هیچ نقشی نخواهند داشت.
این اقدام تازه اول راه است و انگلیس باید پاسخ تمام جنایات و خیانتهای خود در ایران را باز پس بدهد.
البته بعد از توقیف نفت کش، انگلیس با اگاهی از توان نظام و انقلاب همچون حیوان رام شده عمل کرده ، چاره ای هم ندارد و می داند که باید چه کاری انجام دهد و قدرت نمائی در برابر عناصر مومن و حزب اللهی کار را برای انگلیس بدتر می کند و بهتر است انها مجددا رویه روباه گونه خود را به جریان بیاندازند و اگر کردن کلفتی کنند گردن انها شکسته خواهد شد.جالب اینکه انگلیس با اصرار از ترامپ می خواهد در این مسئله دخالت نکند و کار را بدتر از این نکند و هیچ اظهار نظری نکند تا دیپلماسی انگلیس شاید بتواند مشکل را حل کند.
مردم ایران به عینه دو دیدگاه را در روزها و ماههای اخیر مشاهده می کنند.یکی نگاه مذاکره و التماس و دیگری نگاه مقتدرانه و حق طلب .در حوادث ماههای بعد از خروج از برجام توسط ترامپ هر جا دیدگاه اول حاکم بود کشور هیچ دست اوردی نداشت و هر گاه نیروهای مومن وارد کار شدند ، ایران را به جلو بردند.

مومنان بدانند رهبری همچنان دارند به طرفداران برجام فرصت می دهند تا هر چه بیشتر واقعی نبودن طرح ها و مذاکراتشان را به عینه مشاهده کنند و فقط در برخی مواقع و مسائل مهم و استراتژیک دخالت می کنند .دولت بداند صبر رهبری معظم انقلاب و اکثریت مردم و عناصر مومن هم حدی دارد و این فرصت تا ابد مهیا نخواهد بود و در زمان و مکان مناسب قیامی حسینی ع خواهند کرد.

موضوع مهم دیگر مصاحبه سید مقاومت در شام بود که سراسر امید بخشی و عزت افرین بود.نصرالله در مهم ترین فراز مصاحبه اش در پاسخ به این سوال که کدام نسل ازادی فلسطین را تحربه خواهند کرد پاسخی عجیب دادند ؟  سوال این بود که ایا خود سید حسن نصرالله فرزندانش یا نوادگانش ازادی فلسطین را به چشم خواهند دید ؟
ایشان با اعتماد به نفس مثال زدنی گفت : عمر دست خداست ولی احتمالا خود من در مسجد اقصی نماز خواهم خواند.این سخن برای جبهه مقاومت و انتظار یک بشارت بزرگ بود و نشان می دهد سقوط دولت یهودی و ظهور ولیعصر عج بسیار نزدیک است .این یک بشارت بزرگ است و یک علامت و نشانه مهم برای نزدیک بودن تحولات خاورمیانه اسلامی قبل از ظهور می باشد.
نصرالله همچنین با بررسی جنگ اینده تاکید کرد که شمال سرزمین فلسطین در جنگ اینده تصرف و مناطق مرکزی و حساس فلسطین اشغالی بطور کامل فلج خواهد شد.این سخن با روایات هم همخوانی دارند و در اخرالزمان یهودیان بازگشته به منطقه بعد از سلطه 70 ساله به تدریج تضعیف خواهند شد و بعد از ناامیدی از بقا یکی از متحدان مسلمان را به عنوان اخرین تقلای نجات به خروج تحریض خواهد نمود.بعد از خروج این فرد که مجموعه ای از کشورهای منطقه و متحدان غربی او را همپیمان خواهند بود بعد از شکست به حوالی فلسطین عقب نشینی خواهد کرد.در این هنگام فرستاده الهی و مجموعه کوچکی از مومنان اخرالزمان با لشکری عظیم یهودیان و متحدان غربی عربی مسلمان انها را در نزدیکی سرزمین مقدس به سختی شکست خواهند داد.
سخنان نصرالله همپوشانی زیادی با حوادث اخرالزمان منطقه دارد و نشان می دهد که تمام حوادث منطقه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی دفاع مقدس ورود نیروهای غرب در دهه نود و جنگ ها و تحریم های قرن تازه بطور کامل همان حوادث وعده داده شده روایات معصومین علیهم السلام هستند و در این رابطه که این حوادث بطور زنجیر وار در حال وقوعند هیچ شک و تردیدی نباید به خودمان راه دهیم.

به هر حال منطقه ما به این سمت در حرکت است و دو نیروی موجود در منطقه در حال رسیدن به شرایط نبرد بزرگ و عظیم اینده در منطقه هستند.جالب اینکه متحدان عربی یهودی صلیبی نیز امروز بطور کامل موضع خود را مشخص کرده اند و دیگر کسی شکی ندارد که این مجموعه در خانه نیروهای شیطانی در اخر الزمان بازی خواهند کرد .تقریبا همه مواضع خود را مشخص نموده اند که در کدام اردوگاه قرار خواهند داشت و این یکی از عجایب اخرالزمان است که در احادیث ذکر شده.کشورهای عربی شامل عربستان امارات مصر بحرین اردن و غیره کاملا با دشمن یهودی صلیبی هماهنگ شده اند .دوستان اگر روایات را مرور کنند خواهند دید که از ده سال به این طرف چقدر نقشه مناطق درگیر تغییر نموده است و حوادث انطباق کاملی با روایات دارند.
مومنان بدانند منطقه در حال تغییر کامل است و کشورهایی که بطور عجیبی همپیمان غرب و یهودیان شده اند در صورت شکست دیگر اجازه بازگشت به منطقه حتی برای زندگی کردن نخواهند داشت و محور مقاومت تمام این کشورهای را تصرف و به مردم اصیل این مناطق تحویل خواهند داد و مناطق ثروت در اطراف خلیج فارس کاملا توسط مومنان تصرف خواهند شد و در رخ دادن این اتفاق شک نکنید .همانطور که قبلا گفتم مناطق شرق عربستان بحرین امارات و (کویت) و غیره بصورت یکپارچه ای در خواهند امد و توسط متحدان ایران اداره خواهند شد .جبهه مقاومت بزودی تمام سنگرهای  کلیدی و مهم  معنوی و مادی منطقه را به تصرف در خواهد اورد و اتحاد با اسرائیل نه تنها فایده ای ندارد بلکه این روند را تسریع خواهد نمود.حاکمان امارات ،وزیر خارجه بحرین یا بن سلمان فکر نکند با سلفی گرفتن و خنده های مصنوعی با یهودیان می تواند در سرنوشت محتوم خود تغییری ایجاد کنند.
 می خواستم به چند مورد دیگر هم اشاره کنم که مطلب به درازا کشید.از تاخیر ایجاد شده برای انتشار مطلب پوزش می خواهم .
التماس دعای فرج 

   


نظرات()  
1398/05/13 ساعت 18 و 25 دقیقه و 28 ثانیه
هر دم از این باغ بری می رسد...

سناتور رند پال از کنگره آمریکا:

"در مورد دیدار با ظریف به خاطر فوق محرمانه بودن نمی توانم حرفی بزنم"!!!؟؟

رد و بدل شدن پیام های محرمانه با پاریس، دیدارهای فوق محرمانه ظریف در نیویورک!

چرا باز هم غربی ها محرم و ملت ایران نامحرم کارهای دولت شدند؟

پشت پرده چه خبر است؟

ابوریحان
1398/05/13 ساعت 12 و 07 دقیقه و 33 ثانیه
حالا شما از این همه عیب جویی و طعنه زنی چه سودی میبری ؟
شاید براش كاری پیش اومده
پاسخ : پست تازه وبلاگ منتشر شد
از تاخیر ایجاد شده از محضر مومنان منتظر عذرخواهی میکنم
احمد
1398/05/12 ساعت 23 و 34 دقیقه و 50 ثانیه
حالا شاید بودن و نبودن سفیانی هم انچنان مهم نباشد. تفکر و گرایش سفیانی نهادینه شده و همه به خوبی این گرایش را می شناسند. امروز را مقایسه کنید با زمانی که داعش به وجود نیامده بود و ببینید چه تفاوت زیادی وجود دارد.حالا آن شخص سفیانی چه موقع طغیان کند مهم نیست نباید منتظر چنین خبیثی باشیم. باید تمرکز را بر نور گذاشت و منتظر او بود نه اینکه انتظار تاریکی و شر را داشت. قطعا سفیانی تفکر و جریانی هست که فرمانده ای از دل این جریان بیرون خواهد آمد و اوج منحوسیت خواهد بود حتی دولتمردان کنونی آمریکا بخشی از این جریان محسوب می شود و خیلی های دیگر.
نکته بعدی که بتوان ذکر کرد اینه که دین گریزی بخشی از رفتار مردم این دوره هست و کاملا مشخص می باشد. دینداران در رنج مزمن قرار گرفته اند و این حالت خلوص آنها را افزایش می دهد مگر اینکه موضع خویش را عوض کنند. دجال ها به شدت در حال فعالیت هستند و نیروهای شیطانی از هر سو می آیند و به ایمان گروه اندک می تازند.برای حفظ آبرو باید دعا کرد.
آیا دموکرات خواهند توانست ترامپ را چاره کنند که بعید هست.در هر صورت تفاوتی ندارد دیپلماسی قوی ما می تواند تا حدودی اثرات را خنثی کند و بال دیگر یعنی قدرت نظامی کشور که در درجه اول اهمیت قرار دارد می تواند توطئه ها را خنثی کند و اقتدار نظامی در دنیای کنونی خیلی مهم هست.خدا را شکر اقتدار نظامی خوبی داریم و دیپلماسی پس از یک دوره رکود فعالیت را از سر گرفته که باید تقویت شود. احتمال وجود دارد که بعضی از اروپایی ها و دموکرات ها در قالب حمایت از برجام و کمک به ایران بخواهند اعتماد جلب کرده و مذاکرات را راه بیندازند. آنها برای بازی دادن طرف مقابل تلاش می کنند تا جایی که موفق بشوند.
پاسخ : به نکات مهمی اشاره کردید
ان شاء الله خداوند همه ما را به طریق درست هدایت کند و ما را طعنه های ازار دهنده برخی از مردم در امان دارد.
دوستان اخرالزمان از هر زمانی در تاریخ در فتنه ها مهم تر است و اشتباهات مردم افزایش می یابد .باید به مردم فعالیت شیاطین در روزهای منتهی به حوادث مهم را یاداورکنیم و به انها اموزش دهیم و این وظیفه افرادی که در مصدر قدرت هستند هم هست.مسئولان با عملکرد خود و با زندگی مومنانه و در حد مردم فقیر می توانند امور را بر مردم اسان کنند.
دشمن تمام نیرویش را وارد میدان کرده و از هر صاف و گل الودی ماهی می گیرد.
مدیروبلاگ صبح قریب
1398/05/11 ساعت 00 و 00 دقیقه و 47 ثانیه
باسلام و تشکر از فعالیت و نظرات خوب دوستان عزیز
تاساعات اینده پست تازه منتشر خواهد شد
س ت
1398/05/10 ساعت 18 و 14 دقیقه و 27 ثانیه
تحولی جدید در جنگ یمن
هدف گیری رژه نیروهای مزدور امارات در عدن و مرگ فرمانده برجسته مزدوران اماراتی در اثر این حمله

هدفگیری هدف نظامی در شهر دمام(بله درست خواندید همین دمام که چیبیده به ساحل خلیج فارس هست ) توسط موشک بالستیک جدید و احتمالا معرفی نشده یمنی

رسانه ها به طرز عجیبی این خبر دوم را مسکوت گذاشته اند
ظهور ناگهانی
1398/05/10 ساعت 01 و 02 دقیقه و 54 ثانیه
جناب رهگذر من حدیث امام جواد ع را گذاشتم از خودم که چیزی ننوشتم....خیلی از علماء معتقد هستند میشود جلوی خروج سفیانی را گرفت،یکی از محققین برجسته عراق کتابی نیز در این مورد نوشته
پاسخ : دوستان سند احادیث را هم بررسی کنید.منظورم فقط این حدیث نیست
یوسف خ. خ.
1398/05/10 ساعت 00 و 39 دقیقه و 59 ثانیه
نمی شود به غربگراها خیلی امیدوار بود!

اما دلاوران دریادل سپاه باید حواسشان باشد تا قبل از آزادی کشتی حامل نفت ایران و البته صحیح و سالم با همه خدمه اش و محموله کاملش در منطقه اشغالی انگلیس در تنگه جبل الطارق بین اسپانیا و مراکش، مطلقاً اجازه خروج نفتکش انگلیسی را از سواحل ایران به سمت آبهای آزاد را ندهند.

انگلیسی ها دقیقاً در ماجرای دو نفت کش، در حال پیاده کردن کلک برجام هستند، اول مثلاً آزادی نفت کش انگلیسی و سپس هزار اما و اگر و ترفند برای آزاد نکردن و گرفتن امتیاز از جریان غربگرای داخل...!!

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
رهگذر
1398/05/10 ساعت 00 و 22 دقیقه و 13 ثانیه
امام جمعه نجف اشرف:

انگلیسی ها به عراقی ها گفته اند شما را به ابالفضل العباس قسم بین ما و ایران وساطت كنید تا كشتی ما را آزاد كنند!
رهگذر
1398/05/10 ساعت 00 و 11 دقیقه و 58 ثانیه
خطاب به جناب ظهور ناگهانی:

لطفا به موارد زیر در مورد بداء و روایت سفیانی توجه كنید

منظور از اینكه سفیانی از حتمیات است این است كه اگر قرار باشد ظهوری اتفاق بیافتد حتما قبلش سفیانی خواهد بود. در غیر اینصورت اسمش را حتمی نمیگذاشتند.

منظور از اینكه ممكن است در مورد سفیانی بداء اتفاق بیافتد این است كه از لحاظ نظری سفیانی اتفاق مستقلی نیست و مشروط به چیز دیگری است و به خودی خود وعده نیست، و بداء در مورد آن مثل سالبه به انتفای موضوع است.

اما اینكه ظهور وعده ایست كه تخلف ناپذیر است یعنی اینكه ظهور اتفاق خواهد افتاد و بنابراین شرایط حتمی آن نیز حتما اتفاق خواهد افتاد كه سفیانی یكی از آن حتمیات است.
س ت
1398/05/9 ساعت 19 و 07 دقیقه و 02 ثانیه
دو روز قبل برادر بزرگتر پادشاه سعودی هم به درکات جحیم رفت ان شا الله به زودی نوبت خود سلمان خواهد شد

اکنون فقط هفت تن از پسران نحس عبدالعزیز باقی مانده اند بزگترینشان متعب و کوچکترین احمد
از این بین فقط احمد سودای پادشاهی دارد هرچند شخصا عبدالاله را هم که اکنون مشاور سلمان است در این تلاش برای قدرت به عنوان چراغ خاموش درنظرمیگیرم
ظهور ناگهانی
1398/05/9 ساعت 13 و 58 دقیقه و 35 ثانیه
ابوهاشم جعفری می گوید: در محضر امام جواد علیه السلام بودیم، صحبت از سفیانی شد و این جمله بازگو شد که: «امر سفیانی از حتمیات است»، به خدمت امام جواد علیه السلام گفتم: «آیا

ممکن است در مورد یک امر حتمی نیز برای خدای تبارک و تعالی بدا حاصل شود؟ فرمود: آری. گفتم: می ترسیم در مورد قائم (علیه السلام) نیز برای خداوند بدا حاصل شود! فرمود:«القائم من

المیعاد و الله لا یخلف المیعاد».«ظهور قائم (عجل الله فرجه) میعاد است (یعنی: خداوند توسط پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم به آن وعده داده است) و خداوند هرگز در وعده های خود خلف

نمی کند»

اثباه الهدی/ جلد 3 صفحه 544
ظهور ناگهانی
1398/05/6 ساعت 01 و 50 دقیقه و 58 ثانیه
میشود جلوی خروج سفیانی رو گرفت چون جز وعده های خدا نیست بلکه جز نشانه ها هست....وعده های خدا مثل ظهور امام زمان ع تخلف ناپذیر هستند ولی نشانه ها قابل تغییر هستنند(حدیث امام جواد ع).
موقعی که جنگ سوریه شروع شد عده ای منحرف گفتند که سفیانی خروج کرده یا اینها اصهب وابقع هستند پس باید سوریه را به حال خود رها کنیم ومقاومت نکنیم ولی امام خامنه ای وسید حسن نصرالله گفتند که سوریه هرگز بدست دشمنان اسلام نخواهد افتاد در آینده....
وحتی سیدحسن نصرالله به علامه کورانی گفتند که بشار اسد ماندنی هست....
پاسخ : سفیانی نشانه قطعی است که حتمی و قطعی الوقوع است .وقتی در روایات مستند امده یعنی جزو وعده های تخلف ناپذیر وی گردیده است .وجود فتنه سفیانی برای اخرین غربال انسانها خواهد بود .لطفا با دقت احادیث را بررسی کنید
1398/05/6 ساعت 01 و 39 دقیقه و 02 ثانیه
پناهیان درست گفته. الان تصور نکنید داعش با چند میلیون جمعیت از بین رفته. نه خیر فقط مخفی شدن.و ظاهرا گروه داعش از هم پاشیده. اما روزی که سفیانی قیام کنه همشون دوباره زیر پرچم سفیانی جمع می شن.
پاسخ : جمله اخرتان درست است
سادات
1398/05/5 ساعت 07 و 54 دقیقه و 24 ثانیه
سلام صحبت های جناب پناهیان درست پوشش داده نشد وبد هم توجیه شد استاد گفتند منتظر حضور سفیانی بودیم اما گروهی اومدن با همان خصوصیات ....نظرشون رو بد تفسیر کردن امکان نداره همچین چیزی رو گفته باشن احتمالا منظورشون این بوده که داعش سعی کرده خودش رو در نظر منتظران سفیانی جلوه بده
پاسخ : سلام
ممکن است رسانه ها سخنان ایشان را کم یا زیاد کرده اند منتظر نظر تکمیلی ایشان میمانیم
آریستوتل
1398/05/4 ساعت 23 و 55 دقیقه و 08 ثانیه
سایتهای خبری از قول آقای پناهیان نوشته اند كه ایشان گفته داعش همان سفیانی بود كه بطور طبیعی شكل گرفت.

اگر این خبر درست باشد نشان میدهد كه ایشان نیز به مشاورین دلسوز و هوشمند نیاز دارد و بدون آن گاهی جاده خاكی میرود.
در مورد مسائل اقتصادی نیز مواردی كه گفتند نیاز به بحث و بررسی دارد و امكان سوء استفاده از آن وجود دارد.
پاسخ : درمورد مالی ک گفتند بنا را باید بر حسن نیت باید گذاشت ولی به هر حال می شد از کلمات دیگری هم استفاده کرد در مجموع سخنان ایشان مثبت بود
ناصر
1398/05/4 ساعت 23 و 06 دقیقه و 13 ثانیه
پرچم قرمز کنایه از خونریز بودن آن است .
1398/05/4 ساعت 17 و 55 دقیقه و 06 ثانیه
هرانسانی اشتباه می کنه پناهیان هم انسانه
1398/05/4 ساعت 16 و 00 دقیقه و 38 ثانیه
ولی برای سفیانی نشانه هایی است از جمله اینکه پرچم قرمز داره و شام و عراق را فتح میکنه که با داعش نمیخونه ولی انشاالله ظهور خیلی نزدیکه
امیرحسین
1398/05/4 ساعت 14 و 51 دقیقه و 33 ثانیه
با سلام.
و ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی...
با تشکر از تحلیلهاتون
پاسخ : سلام و تشکر از شما
ظهور ناگهانی
1398/05/4 ساعت 13 و 32 دقیقه و 42 ثانیه
حجت الاسلام پناهیان:
داعش همان سفیانی بود
@z1440z
استاد رائفی پور:
یک عالمی که آیت الله هم بود گفت سرچهل سال هم دوام بیاورید بعدش یک خبری میشه
@z1440z
عاطفه
1398/05/2 ساعت 10 و 30 دقیقه و 42 ثانیه
من سه ساله هرهفته سایت شما رو با اشتیاق میخونم حتی تو بدترین شرایط ممکن برام یجورایی مطالبتون امیدمو بیشتر میکته
پاسخ : با تشکر از همراهیتان با وبلاگ صبح قریب
موفق باشید
عاطفه
1398/05/2 ساعت 10 و 24 دقیقه و 14 ثانیه
چقدر احتمال خروج سفیانی در رجب آینده است؟
پاسخ : از حالا نمی شود با قطعیت از خروج سفیانی در رجب اینده صحبت کرد و باید چند اتفاق بیفتد ولی اگر نظر شخصی مرا بخواهید با توجه ب شروط بالا برای رجب اینده کمی بعید می دانم
تشکر از شما
یوسف خ. خ.
1398/05/1 ساعت 22 و 49 دقیقه و 43 ثانیه
با سلام و تشکر از مقاله جامع و نکات کاملاً دقیق و هوشمندانه مطروحه آن.

زیبنده است به نکات زیر نیز توجه دقیقی توسط همه دوست داران اسلام و انقلاب مبذول شود:

1- جریان غربگرای ایران، بدون رودربایستی مفاهیمی به نام اسلام و انقلاب و ظهور و آرمان های امام و رهبری و خون شهدا و استقلال و خودکفایی کشور را نه می فهمد و نه در اقدامات و سیاست های خود، ذرّهای مدنظر قرار داده و می نهد.

2- دیدار دیپلمات های واداده وزارت برجام ایران!! با نمایندگان خبیث صهیونیست کنگره آمریکا در نیویورک که مهمتر از ارکان کاخ سفید در اسلام ستیزی و کانون همه توطئه ها و تحریم های همه جانبه علیه انقلاب اسلامی و محور مقاومت منطقه هستند و نیز رد و بدل شدن پیام های محرمانه و رفت و آمدهای بی سر و صدای دولت با اروپا و ماکرون خبیث که به عنوان مزدور ترامپ در حال انجام وظیفه برای ادامه تحمیل ننگنامه یکطرفه برجام به ایران می باشد و حتی در کاملترین شکل محال اجرایش توسط اروپا و آمریکا جز یوغ بردگی و وابستگی اقتصاد و سیاست خارجی ایران به اروپا و ضربه شدید به استقلال کشور و محرومیت ابدی ایران از حقوق ضایع شده مصرّح هسته ای آن در NPT نمی باشد، هوشیاری کامل جریان انقلابی و دلسوزان اسلام و انقلاب و نمایندگان ولایی مجلس را طلب می کند (در دفاع و استیفاء منافع پایمال شده NPT ملت در ننگنامه قرون وسطایی برجام، جایی برای محرمانه بازی و فریب خوردن مجدد از اروپا وجود ندارد و ملت باید از همه چیز مطلّع باشند).

3- فریب خوردن و یا هماهنگی انتخاباتی برای ادامه برجام تا بعد از انتخابات مجلس با چند وعده آب نباتی به غربگرایان داخلی، دور از انتظار نمی باشد.

4- تلاش غربگرایان ایران و خاتمی و دوستان سکولار و ضد انقلابش را برای کسب اکثریت مجلس بعد که خدای ناکرده در صورت وقوع، ویرانگرتر از مجلس خائن ششم خواهد شد را به هیچ وجه نباید از نظر دور نگه داشت.

5- کشورهایی که از تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران تبعیت می کنند در تنگه هرمز و خلیج فارس و دریای عمان برای ورود و خروج کشتی ها و نفتکش های خود باید دچار محدودیت شده و به ایران غرامت پرداخت کنند.

" والعاقبة للمتّقین"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

پاسخ : سلام و تشکر از شما
وتشکر از نظرات خوبتان
امیرحسین
1398/05/1 ساعت 15 و 46 دقیقه و 33 ثانیه
با سلام.
و ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی...
با تشکر از تحلیلهاتون
پاسخ : سلام و تشکر از شما
یک رهگذر
1398/05/1 ساعت 00 و 53 دقیقه و 39 ثانیه
در تطبیق شرایط کنونی منطقه و جهان با روایات ائمه (ع) در مورد آخرالزمان تأمل بیشتری باید داشت. در این دو دهه (مشخصا بعد حمله آمریکا به عراق) اظهار نظرهای زیادی در مورد اینکه این روند بسرعت به ظهور حضرت حجت (عج) منتهی خواهد شد، شده است و چندین سیکل از تب و اشتیاق در این زمینه را شاهد بوده ایم. اما تاکنون فقط میتوان گفت که انشاالله سمت و سوی وقایع بسمت ظهور میرود و این انتظار که بزودی (چند سال آینده) این امر عظیم محقق خواهد شد، شاید صحیح نبوده و دامن زدن به این انتظار به سرخوردگی برخی از ما در سالهای آتی منجر شود. چنانکه موارد زیادی از این آفت را در سالهای اخیر بچشم خود دیده ایم.
1398/04/31 ساعت 20 و 36 دقیقه و 11 ثانیه
باید یه بحث جدی بین طرفین بشه ببینیم حق با کیه در مورد بنی عباس ولی مدیر وبلاگ اجازه نمیده هر چند احتمال داره داعش با لباسهای سیاهشون بنی عباس باشه
پاسخ : کاربر گرامی جناب امیر
در این وبلاگ هر که بخواهد نظر بدهد باید تفکر ما را بپذیرد وگرنه اجازه اظهار نظر به وی نمی دهیم .بارها واضح گفته ام اگر مثل ما فکر میکنید بسم الله قدمتان روی چشم و اگر نظرتان برخلاف ماست اینجا جای شما نیست .فضای مجازی فضای بحث و گفتگو مصطلح نیست لذا ما فقط به نظراتی که مدافع قرائت انقلاب اسلامی از مهدویت است اجازه نظر دادن می دهیم و با هیچ مخالف اصولی و بنیادین با افکار ما نه بحث می کنیم و نه حتی حرف او را میشنویم
امیدوارم واضح حرف زده باشم
1398/04/31 ساعت 17 و 00 دقیقه و 08 ثانیه
آقای افتخاری
برخی افراد احادیث مربوط به بنی عباس را با احادیث مربوط به حاکمان حجاز می آمیزند در احادیث راجع به مصر ،شام ، عراق ، یمن و سایر سرزمین ها نکاتی آمده است برخی زرنگی می کنند و احادیث مربوط به بنی عباس را به حاکمان حجاز که اموی هستند نسبت می دهند اگر ساختار و عقاید بنی عباس را مطالعه کنید بیشتر به حقیقت پی می برید
پاسخ : دوستان مهدوی عزیز
سعی کنید به این چنین کامنتهایی پاسخ ندهید چون حذف انها قطعی است .لذا تا حذف کامنتهای مزاحم و خارج از بحث خویشتن دار باشیم
افتخاری
1398/04/31 ساعت 16 و 42 دقیقه و 23 ثانیه
آقای بزرگوار ، حکومت بنی عباس در آخرالزمان طبق روایات معصومین علیهم السلام در سرزمین حجاز مستقر هست نه در سرزمین دیگری. نه به ناحق حکومت ایران را متهم به بنی عباس کن و نه به خودت لعن و توهین کن. خواهشمندم هم شما و هم آقا ناصر عزیز در معنوی نگه داشتن فضا کوشا باشید.
پاسخ : تشکر از شما دوست مهدوی ما
به هر حال تذکر و نصیحت برای کسی که خودش را به خواب زده تاثیری ندارد
افتخاری
1398/04/31 ساعت 10 و 10 دقیقه و 20 ثانیه
انشاءالله امسال ، سال اقتدار کامل ایران در جهان و مطرح شدن به عنوان یک ابرقدرت جهانی خواهد بود .
پاسخ : ان شا الله
درحالی که از چند سال گذشته برخی تبلیغ میکردند که انقلاب اسلامی ضعیف میشود شاهد پرواز افتخارامیز محور مقاومت بر صدر قدرت منطقه هستیم .
سادات
1398/04/30 ساعت 20 و 16 دقیقه و 37 ثانیه
سلام
ممنون از پست خوبتون برای مردم خسته و نا امید سراسر امید بود ....اندکی صبر سحر نزدیک است ان شالله
پاسخ : سلام و تشکر از شما
ان شا الله که بزودی شاهد پیروزی جبهه حق بر علیه باطل باشیم

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو