1398/05/20  ساعت 16 و 48 دقیقه و 27 ثانیه    ویرایش: 1398/05/20 ساعت 17 و 48 دقیقه و 10 ثانیه
توسط:

در روز عرفه و در استانه عید قربان جهان اسلام و مسلمین ، زخم خورده و خسته از قرن ها ستم و بیداد روزگار هستند.اگر به اوضاع دنیای اسلام نگاه کنیم در نگاه اول می توان دریافت که ظاهرا هیچ فرد و و گروهی نمی توانند این اختلافات بی نهایت را حل و فصل کرده و صلح و سلام که شعار دین اسلام و پیامبر رحمت صلوات الله علیه و اله است را حکمفرما کند.این عمق شکاف و درگیری هم حاصل تاریخ 1400 ساله گذشته و هم حاصل حضور استعمار و فتنه انگیزی و جدال افکنی انها و نیز حاصل عدم تمسک بخشی از مسلمانان به ائین حیات بخش اسلام و عدم تمسک به روح ان و پیروی از استکبار و استعمار است.

حج یکی از کانون های اتحاد افرین در میان این همه نقار و شکاف است که باید از موعد ان به بهترین وجهی استفاده کنیم تا وحدت و اخوت و برادری به میان اسلام و مسلمین برگردد.وجوه مشترک بین مسلمانان بسیار بیشتر از هر نوع اختلافی در بین انهاست و متاسفانه صهونیست جهانی و روباه بریتانیایی از قرن ها قبل با بزرگ کردن اختلافات بین مسلمانان توانسته در بین انها رخنه کرده و یک جای ارام در میان کشورهای اسلامی و طوائف اسلامی باقی نگذارد.بخشی از سختی های روزگار عالم اسلام هم به خود مسلمانان بر می گردد که فریب خدعه و نیرنگ شیادان یهودی و مسیحی و مزدوران انها که مسلط بر دین و سیاست مسلمین هستند را می خورند.

حج و خانه کعبه از جهتی دیگر براساس روایات مستند روزی به کانون بازگشت وحدت و اقتدار مسلمین تبدیل می گردد.امروز حج با استبداد ال سعود فاقد چنین مولفه ای برای ایجاد اتحاد است و حاکمیت شیطانی خاندان کافر سعودی بر حساس ترین بخش جهان اسلام به این وضعیت دامن زده و وهابیون سعودی و سکوت مسلمانان حجاز باعث شده که درامد حج در خدمت صهیونیزم و عامل قتل عام مسلمانان و فتنه گری و جدال در همه کشورهای اسلامی بشود.

بت های جدید نصب شده در خانه خدا منتظر ابراهیمی دیگر هستند تا شکسته شوند .بت های مدرن بر تمام تار و پود خانه خدا حاکم شده و کعبه را به اسارت برده اند.باید ابراهیم ما تبر بر دوش اندازد و این بت ها را بشکند و خانه عتیق را مجددا پاکیزه نماید.خانه خدا که پاکترین نقطه جهان است در سنوات اخیز عرصه تاخت و تاز یهودیان و مسیحیانی است که به بهانه گردشگری به دنبال اجرای نقشه های شیطانی خود برای تسلط بر خانه کعبه هستند و معتقدند بعد از بیت المقدس باید خانه خدا را هم تصرف کنند .متاسفانه قدرت طلبی بن سلمان وهابی مزید بر علت شده و باعث وقاحت هر چه بیشتر یهودیان شده است .جالب است بدانیم که یهودیان در حال اجرای طرحی هستند که بتوانند اراضی خود که از زمان پیامبر اسلام و یهودیان بنی نضیر و بنی قریظه و غیره در اراضی  مدینه  و حتی مکه داشته اند مجددا تصاحب کنند و این طرح جدی است .

مومنان باید برای نجات سرزمین مقدس دست بکار شوند و گوش به زنگ باشند.توجه و نگرانی حاکمان جهان به خانه کعبه از جهت دیگر در سنوات اخیر بیشتر شده است و علت ان احتمال اغاز یک حرکت عظیم روشنگری اسلامی از خانه خداست و برای اینکار تمهیدات لازم را در این خانه بطور بیست و چهار ساعته انجام داده اند.براساس نص صریح روایات در اخرالزمان یکی از فرزندان پیامبر اسلام صلوات  الله علیه و اله بعد از هزار و اندی سال ظهور نموده و دین جدش را از هر نوع الایشی پاک خواهد نمود و وحدت بین مسلمین را بوجود خواهد اورد.اتفاقات اخیر در نقاط مختلف جهان اسلام نشان می دهد انتظار مومنان برای چنین اتفاقی دیگر چندان طولانی نخواهد بود و حوادث مکرر و متوالی ، بشارت نزدیکی چنین رویدادی را به ما وعده می دهند.

بزودی ندای " الا یا اهل العالم ، انا بقیه الله" در قلب خانه خدا طنین انداز خواهد شد.از سیطره اهنین و به ظاهر ناگشودنی مستبدان و کافران حاکم بر سرزمین وحی خیلی نباید ناامید شد چرا که اگر خدا اراده کند باطل به اسان ترین شکلی رفتنی است .درست مثل روز فتح مکه که به ظاهر قدرت مشرکان غیر قابل مهار بود ولی پیامبر اسلام به اذن خدا توانست انرا بدون خون ریزی ازاد کند هر چند نمی خواهم حرکت پیامبر ص و ولیعصر سلام الله علیه را به لحاظ تلفات انسانی شبیه بدانم ولی ضعف و سستی عجیب خاندان حاکم در استانه ظهور امام عج باعث خواهد شد که ایشان تقریبا با قدرت بر انان تفوق یابد .

ضمن تبریک روز عرفه و عید قربان و ارزوی سلامت و توفیق برای امام عصر ع و همچنین حجاج ایرانی امیدواریم هر چه زودتر چهره ی جهان در نزدیک چنین روزهایی به نور حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه روشن گردد و روزگار ظلمانی و شب های سیاه مسلمانان به سپیده دم ظهور پایان یابد .ان شاء الله 

   


نظرات()  
1398/05/28 ساعت 12 و 25 دقیقه و 54 ثانیه
سلام به نظر من سفیانی اگر نماد و جریان هم باشه بالاخره یک شخصی رهبری اون جریان رو به عهده داره حتی اگه ظاهری باشه مثلا گروه تروریستی داعش جریان باطلی بود که شخصی به اسم ابوبکر البغدادی فرمانده یا به اصطلاح خودشون خلیفشون بود سفیانی و یمانی و خراسانی هم این جوریه سفیانی جریان باطلی هست متشکل از گروهای تروریستی مختلف یا شاید حتی ائتلاف کشورهای مختلف که یک فرماندهی هم داره به مشخصات سفیانی روایات
پاسخ : سلام
درسته این از ضروریات است و شکی در ان نیست .بحث ما از این جهت است که افکار جریان متبوع سفیانی است موضوع اصلی جریان است ولی از بابت اینکه یک نفر حتما باید در راس باشد بحثی نیست .این بحث ریزه کاری هایی دارد که باید بین این دو موضوع با دقت عمل کنیم
سعید
1398/05/26 ساعت 15 و 34 دقیقه و 37 ثانیه
به نام خدا
به نظر من شناختن و پیدا کردن سفیانی کار سختیه و با اینکه ائمه مشخصات اون رو دادن ولی نمیشه به راحتی اونو شناخت و پیدا کرد. یعنی سفیانی مخفیانه و پنهانی خروجش رو اغاز میکنه و کسی هم پی نمیبره و اون پنج منطقه معروف که تو روایات اومده رو هم تصرف میکنه بعد سخنرانی میکنه و اون موقعست که شاید بشه فهمید سفیانی کی بوده. ولی امام که علم غیب داشته از 1400 سال پیش کاملا اونو میشناخته و مشخصاتشم برای ما شیعیان گفته ولی بنظر من کاری از دست ما برای پیدا کردن اون تا وقتی که پنج منطقه رو تصرف نکرده بر نمیاد و یجورایی جهل ما به روایات ظاهر میشه.
موید حرفم هم اون روایته که از معصوم (ع) پرسیدن نام سفیانی چیست و معصوم (ع) فرمودند با نام او چکار داری هر وقت بر پنج منطقه مسلط شد منتظر باشید.
بنابراین صرف کردن وقت برای تطبیق ویژگی های ظاهری سفیانی با افراد حاضر و موجود کار بیهوده ایه و سفیانی بالاخره پنج منطقه رو با پشتیبانی غرب و استکبار و نفاق تصرف میکنه ولی بعد از اون دیگه شناخته میشه و کارش سخت میشه.
بنظرم اینکه معصوم مشخصاتی رو از دشمن گفته برای کمک به ماست ولی به نظرم ما ناتوان از شناخت این موجود پلید هستیم و بنظرم بهتره روی ویژگی های این جریان تمرکز کنیم و عقیده و تفکر اونها رو هدف بگیریم چون سفیانی هرکس که باشه در نهایت بدست سپاهیان حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف) دستگیر و نابود میشه.
ان شا الله
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
1398/05/26 ساعت 12 و 44 دقیقه و 30 ثانیه
ادامه نظر قبلی:
2ـ نمادین دانستن سفیانی با ظاهر روایات متعددی مخالفت دارد؛ توضیح این که: برای سمبلیک گرفتن سفیانی باید، ظاهر چهار دسته از احادیث را باید طبق فرضیه نمادین بودن سفیانی، خلاف ظاهر احادیث، توجیه کرد، که چنین چیزی صحیح نیست:
الف. مجموعه روایاتی را که از دین و مذهب سفیانی خبر داده‌اند ـ و او را در ظاهر مسلمان معرفی کرده‌اند ـ علی‌رغم ظهور آنها در انسان بودن سفیانی، طبق فرضیه نمادین دانستن سفیانی، باید بر این معنا حمل کرد که: منظور، شکل‌گیری این جریان فرهنگی مخالف عقاید شیعه، در دنیای اسلام است. در حالیکه چنین چیزی، بعید است.
ب. مجموعه روایاتی که از مکان و زمان قیام سفیانی به مانند یک شخص معین و انسان، سخن گفته‌اند، طبق فرضیه نمادین دانستن سفانی، باید چنین توجیه کرد که: این روایات، به خاستگاه این جریان فرهنگی و محل پیدایش آن در سوریه، اشاره دارند. و نه اینکه چنین شخصی از آنجا، قیام خواهم کرد.
ج. مجموعه روایاتی را که از قدرت سفیانی در سوریه و حمله سفیانی به عراق، مدینه و مکه، سخن گفته‌اند، باید طبق فرضیه نماد بودن سفیانی، چنین توجیه کرد که: کنایه از گسترش فرهنگ سفیانی و مخالف شیعه در کشورهای یاد شده، دانست.
د. مجموعه روایاتی را که از کشته شدن سفیانی سخن می‌گویند، باید به ریشه‌کن شدن این جریان فرهنگی انحرافی، تفسیر کرد
از مجموع این چهاردسته احادیث، آیا میشود چنین برداشت کرد که سفیانی، انسان نیست و نماد است؟
به عقیده مشهور شیعه، و بنابر ظاهر روایات، سفیانی، انسانی است با نامی مشخص، از خاندانی معین (از نسل بین امیه و یزید) و با ویژگی‌های جسمانی خاص که به دین و مذهبی مخالف عقاید شیعه، اعتقاد دارد و در زمان و مکان معینی ( ماه رجب از مناطق مرزی کشور سوریه و اردن) قیام می‌كند و به کشورهای مختلفی تز جمله عراق و عربستان، یورش می‌برد. و نمادین دانستن و کنایی گرفتن روایات سفیانی، خلاف ظاهر احادیث اسلامی است.
سمبلیک گرفتن سفیانی، زمانی امکان دارد که پذیرفتن ظاهر روایاتی که خصوصیات و ویژگی‌های او را بیان کرده‌اند، ممکن نباشد. در حالی که این روایات، خالی از هر گونه مطلب خلاف عقل و خارق‌العاده است. از این‌رو، دلیلی بر نپذیرفتن ظاهر روایات ـ که او را یک شخص معرفی کرده‌اند ـ وجود ندارد.
1398/05/26 ساعت 12 و 26 دقیقه و 53 ثانیه
نقد و بررسی فرضیه سمبلیک بودن نشانه های حتمی ظهور
فرضیه نمادین بودن سفیانی، به دلایل مختلفی، نادرست و باطل است، از جمله:
1. سمبلیک گرفتن سفیانی با روایات متعددی در تعارض است، از جمله:
الف. مجموعه روایاتی که نام سفیانی را ذکر کرده اند؛
ب. مجموعه روایاتی که به نسب سفیانی پرداخته اند؛
ج. مجموعه روایاتی که وضعیت ظاهری و ویژگی‌های جسمانی سفیانی را ترسیم کرده‌اند.
روایات یاد شده همگی دارای این مضمون مشترک هستند که سفیانی یک انسان است.
امام صادق علیه‌السلام در روایت معتبری فرموده اند:
تو اگر سفیانی را ببینی، پلیدترین مردمان را دیده‌ای .... خباثت او به اندازه‌ای است که مادر فرزندش را زنده زنده دفن می‌کند از ترس این که مبادا مکان او را گزارش دهد.
طبق حدیث فوق، نتیجه نمادین دانستن سفیانی، کنار نهادن مجموعه‌های روایی یاد شده، خواهد شد. پس برای این كه چنین نشود، باید سفیانی را یک انسان و نه واژه‌ای سمبلیک و نمادین، بدانیم.
(ادامه دارد)
1398/05/24 ساعت 00 و 38 دقیقه و 06 ثانیه
پشت جریان غربگرای داخل، قطعاً به حمایت جبهه استکبار گرم است. اینها که خدا و پیغمبر و اسلام و انقلاب را نمی فهمند.

ادامه برجام هم برای هماهنگی با استکبار غرب است و گرنه کلاس چهارم ابتدایی ها هم به بی خاصیتی این عهدنامه که پادشاهان قاجار هم با همه خیانت هایشان، مشابه آن را انجام نداده بودند، واقف شده اند.

در صورت هر فتنه احتمالی، برای در نطفه خفه کردن آن، رئوس فتنه در هر رده و جایگاه و با هر اسم و عنوانی باید بلافاصله دستگیر و به سرعت محاکمه و مجازات شوند و از هر گونه خیابانی شدن فتنه و آسیب زدن به جان و اموال مردم احتراز شود.

فتنه گران بهای سنگین دنیاپرستی و خیانت به اسلام و انقلاب و هماوایی با مستکبران غربی را شخصاً باید پرداخت کنند.

هر چند امیدواریم نقشه های استکباری همچون همیشه، نقش بر آب خواهد بود و عده ای مفلوک قدرت طلب، مجدداً در این وادی سرسپردگی غرب، از کشتی اسلام و انقلاب پیاده نشوند!

پاسخ : ضمن تشکر از نظرات خوب و مفید دوستان عزیز به اطلاع می رساند

پست تازه وبلاگ منتشر شد

یکی از دوستان خصوصی مطلبی درباره سفیانی نوشت باید بگویم که من هم با نظر او تقریبا موافقم
1398/05/23 ساعت 23 و 32 دقیقه و 48 ثانیه
سفیانی هم یک جریانه که با داعش و القاعده در شام شروع شد و هم یک فرد که مشخصات ظاهری او را معصومین فرمودن و پرچم سیاه فعلی را به سرخ تبدیل میکنه
پاسخ : این یک نظریه انحرافی خطرناک است برای اینکه منتظران امادگی لازم را برای مقابله با این تهدید ایجاد نکنند.نمی شود سفیانی هم جریان باشد هم فرد .تبدیل پرچم فلان به فلان هم اصلا اهمیتی ندارد و انچه مهم است همانطور که در همه سالهای اخیر گفته ام این است که جریان باطل فعلی در منطقه با هم یک جبهه به نام باطل ایجاد کرده اند که به تدریج در اینده باید به برخورد سخت و سهمکین حق باطل برسیم .
ظهور ناگهانی
1398/05/23 ساعت 20 و 57 دقیقه و 31 ثانیه
استادشجاعی:
مقام معظم رهبری فرمودند
منتظر سفیانی به عنوان یک فرد نباشید،سفیانی یک جریان هست که مدتهاست که کارش را شروع کرده است
@z1440z
پاسخ : دوستانی که قدیمی هستند می دانند که ما از ده سال قبل به اینطرف دقیقا همین اعتقاد را داشتیم .بنده معتقدم که سفیانی جریان است و نه فرد و اتفاقا بابت این نظریه تحت هجوم برخی دشمنان اهل بیت ع و حتی ایراد بعضی دوستان هم قرار گرفتم.هنوز هم معتقدم سفیانی جریان است نه فرد کما اینکه یمانی هم جریان است و خراسانی هم جریان است .یمانی و خراسانی جبهه حق و سفیانی جبهه باطل هستند که در اخرالزمان طی یک فرایند طولانی به مصاف هم می روند و در جنگ های مختلف پیروزی و شکست خواهند داشت تا اینکه جبهه یمانی و خراسانی متحد شده و به تدریج زمام امور منطقه خاورمیانه و مثلث حساس انرا در دست خواهند گرفت و در نهایت در نبرد اخرین سفیانی که جریان اسلامی باطل و متحدان یهودی صلیبی انرا شکست سختی خواهند داد و با ظهور امام عج به تدریج کل منطقه و سپس جهان را در دست خواهند گرفت
یوسف خ. خ.
1398/05/23 ساعت 15 و 42 دقیقه و 35 ثانیه
پوزش از اشتباه نوشتاری...

در متن زیر "مملکة السّعودیه"... صحیح است.
یوسف خ. خ.
1398/05/23 ساعت 15 و 36 دقیقه و 47 ثانیه
متاسفانه ساخت و سازهای بی ضابطه و صد در صد غربی در دو شهر مقدس حجاز یعنی مدینه و به خصوص مکه مکرمه، چهره اسلامی این دو یادگار پیامبر و ائمه (علیهم السّلام)را به شدت غربی و ضد اسلامی کرده است.

مخصوصاً ساخت برج 600 متری ابراج البیت (برج ساعت مکه)، برای تحت الشعاع قرار گرفتن خانه خدا!

البته هر چند عده ای از روی نگرانی می گویند در صورتیکه این برج به هر دلیل خراب شود، خانه خدا آسیب می بیند و ...اما باید گفت که این برج و نیت های صد در صد سوء در ساخت آن از سپاه بزرگ و فیل های تنومند سپاه ابرهه، قدرتمند تر نیست و همان خدای آن روز مکه که به قول زیبای عبد المطلّب خود حافظ خانه خویش خواهد بود، امروز هم به کفار و کارهایشان اشراف کامل داشته و به موقع ابابیل های این زمانی را هم بر سر مشرکان فعلی خواهد فرستاد.

جا دارد نهضتی عظیم در سراسر سرزمین های اسلامی و دیار مسلمانان با منسوج ساختن نام جعلی و بی مسمّای "مملکة السّعویه" (این خاندان پلید مزدور استعمار و استکبار و دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمانان)، مجدداً سرزمین مقدس وحی و رسالت را به نام اصلی آن یعنی "حجاز" بر گردانند.

آل سعود و صهیونیست ها دست در دست هم، کمر به نابودی اسلام و تشیّع بسته اند و استکبار و استعمار هم همه جوره در خدمت این اهداف پلید هستند.

مسلمانان، شیعیان و محور مقاومت و مبارزان مسلمان در همه کشورهای اسلامی و سرزمین های خود باید به پاخیزند و طومار صهیونیسم و وهابیت خبیث را هر چه سریعتر در هم بپیچند.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/05/23 ساعت 12 و 02 دقیقه و 16 ثانیه
سلام
میشه روالاتی که نقل قول می کنین رو با آدرسش تو همون پست بیارین؟ اینجوری ارزش متن هایی که پست می کنین صد ها برابر میشه.
ممنون
1398/05/23 ساعت 04 و 43 دقیقه و 35 ثانیه
چشم حتما. هر از گاهی نظر می دهم ولی واقعا دوست ندارم چیزی برای تمجید شدن بگویم. اگر اجازه بفرمایید بیشتر شنونده باشم و از نظرات قشنگ ادمین محترم، شما و سایر دوستان گرامی استفاده می کنم. و امید دارم که مشوق شما دوستان گرامی باشم.با پوزش از همه دوستان و خواهش از ادمین برای حذف جملاتی که من و دوستم مقابل هم گفتیم. فکر کنم همه چیز ختم به خیر شد با صلوات بر محمد و آل محمد.
1398/05/22 ساعت 23 و 21 دقیقه و 25 ثانیه
جناب آنتی سوشال: باز هم كه كار اصلی را به گردن دیگران انداختی! چرا منتظر هستی كه یك نفر از جنبه های ظهور بگوید و تو او را تمجید كنی؟ چرا از دور فریاد میزنی كه "لنگش كن!"خودت دست به قلم شو و تراوش تحلیل ذهن خود را عرضه كن تا خوانندگان تو را تمجید كنند!
افتخاری
1398/05/22 ساعت 14 و 48 دقیقه و 58 ثانیه
عزیزان منتظر ؛ حضور این حجم از ناوهای جنگی در خلیج فارس که هر روز به تعداد آنها افزوده میشود و همچنین سخنان گروههای غربگرا در ایران که از انتخابات پیش رو کاملا نا امیدند ، برمی آید که دارند خود را محیای فتنه اکبر می کنند و احتمالا در همین ماه محرم کلید آن را بزنند . البته حضور گسترده غرب در منطقه جهت دلگرمی فتنه گران و فشار مضاعف به نظام و خالی کردن دل مسئولان است که انشاءالله با درایت رهبری عزیز و هوشیاری مردم از این آزمون بزرگ هم سربلند بیرون بیاییم و خداوند مکر آنان را به خودشان برگرداند
درضمن به عنوان یک خواهش از عزیزان منتظر می خواهم که وارد بحثهای حاشیه ای نشویم
پاسخ : با تشکر از تذکر بجایتان
تمرکز ما بر مسائل اصلی باید باشد و دوستان حتی به بعضا اهانت ها و انتقادات غیر منصفانه به نظرم جواب ندهند بهتر است .می دانید که افرادی برای انحراف بحث ها وارد چنین موضوعاتی می شوند تا اذهان منتظران را به انحراف بکشند و حتی اگر بتوانند افکار مسموم خود را حاکم کنند.از بدترین این افکار مسموم ترویج ناامیدی و یاس است که بدترین کار یک منتظر مایوس شدن است .ما به وظیفه و تکلیف خودمان عمل می کنیم و نتیجه ان را به خدا واگذار کنیم
1398/05/22 ساعت 10 و 23 دقیقه و 35 ثانیه
با سلام.
دوست من باز هم توهین کرد و ما را سبک مغز دانست، اساسا کسی را که توهین می کند ضعیف می دانم.اگر سبک مغز باشم شما چرا می خواهی نصیحتم کنی در حالی که مغز تو هم با این کار سبک می شود.
دوست عزیز سنگین مغز، روایات ظهور غالبا جنبه سیاسی دارند باز هم شما را دعوت می کنم که اگر توانایی داری از جنبه های دیگر ظهور بگو تا تو را تمجید کنیم.به جای توهین کردن شما را توصیه می کنم نقد کنید. شما جملات را بخوانید و هر کجا را درست نمی دانید نقد کنید.حالا به ما بگو این همه کاوش کردی و وقت گذاشتی در مورد ظهور چه چیزهایی یاد گرفتی؟ توهین نفرما بحث دقیق کن.عادت دارم کسی بیش از دو بار توهین کند او را آنتی سوشال بنامم.
1398/05/21 ساعت 23 و 46 دقیقه و 57 ثانیه
كسی كه ادعای روزمرگی و برداشت نادرست از روایات میكنه خوبه خودش یك برداشت مثلا درست از روایات را بیان كنه تا همه ببینند برداشت درست چجوریه
س ت
1398/05/21 ساعت 14 و 27 دقیقه و 20 ثانیه
دیروز روز نهم از ماه اب یهودی ها بود سالگرد نابودی معبد سلبمان که برای انها روز شومی است اما انها دیروز با حضور در مسجدالاقضی به شادی در مقابل مسلمانانی پرداختند که با لباس نو جهت نماز عیدقربان در محل حاضر شده بودند

بهانه شادی چه بود وقوع اخرین نشانه از پیشگویی های ساخت معبد سوم یعنی حضور چند روباه بر روی دیواره های ندبه

هر عقل سلیمی میفهمد ول کردن چند روباه در ان منطقه ان هم در ان روز کار بسیار ساده ای است
بنابراین ظاهرا تصمیمات برای ساخت معبد سوم و نابودی الاقصی را گرفته اند باید هر اقدام احتمالی با مشت محکم مقاومت در برابر تجاوز به قبله اول مسلمین پاسخ داده شود
پاسخ : معبد یهودیان ساخته شده و منتظرفرصت مناسب برای رونمائی از ان هستند
1398/05/21 ساعت 12 و 40 دقیقه و 55 ثانیه
انشای خوب؟ مطالب را از اول بخوان همه بر اساس روایات هستند و خیلی هم عمیقا کاوش کرده، اگر شما هم میتوانی اینگونه بنویس تا تمجیدت کنیم. تمجید کردن مطلب زیبا و عالمانه نشان از خردمندی هست، در دانشگاهها و جلسات علمی همه این کار را می کنند. ما منتظر انشاهای خوب هستیم اگر می توانی بنویس.امید دادن به منتظران وظیفه ما هست اگر شریک نیستی اشکال ندارد منع نمی توانی کرد.
1398/05/21 ساعت 08 و 10 دقیقه و 25 ثانیه
انشای خوبی داری
انگار معلم موضوعی را مشخص کرده و دانش آموز هم رفته آسمان را به ریسمان بافته و با بازی با کلمات و شعار های همیشگی انشایی ساخته و راهکارهای زیبایی هم برای نجات مومنان ارائه کرده


این وبلاگ نهایت کاری که می تواند بکند زنده نگه داشتن امید در دل منتظران هست که متاسفانه با گرفتار شدن به مسائل روزمره (روزمرگی ) هیچ تاثیری بر دل ها ندارد
فقط ادمین انشایی می نویسد و چند نفر به تمجید می پردازند دوباره انشایی دیگر
افتخاری
1398/05/20 ساعت 19 و 12 دقیقه و 42 ثانیه
محکومیت( محمومیت ) صحیح است .
افتخاری
1398/05/20 ساعت 19 و 08 دقیقه و 20 ثانیه
اتفاقا امام خامنه ای در پیام حج امسال ضمن محمومیت معامله قرن آیه ۴۲ سوره طور را متذکر شدند که دلالت بر برگشت مکر کافران به خودشان را دارد و انشاءالله بزودی شاهد تحقق وعده خداوند طبق پیش بینی رهبر عزیز خواهیم بود.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو