1398/05/25  ساعت 19 و 00 دقیقه و 59 ثانیه    ویرایش: 1398/05/25 ساعت 20 و 14 دقیقه و 33 ثانیه
توسط:

امام خمینی رضوان الله علیه بعد از ازادی خرمشهر فرمودند :فتح خرمشهر فتح خاک نیست ، فتح ارزشهاست .امروز هم درباره ازاد نمودن کشتی نفت کش ایرانی باید گفت این کار  فقط ازادی یک نفت کش چند ده میلیون دلاری نیست بلکه اغاز فتح امپراتوری امریکا و ذلیل کردن و انتقام گرفتن از امپراتوری پیر انگلیس است .حمله سپاه اسلام و ایران به گلوبال هاوک و توقیف نفت کش بریتانیایی اتفاقا نشان داد که محور مقاومت در پاسخ به تعدی و تجاوز دلش قرص است و  طرف مقابل است که توان اقدام ندارد ، دلش می لرزد و هزار بار بر می گردد و بررسی می کند  ، و در نهایت عقب می نشیند .علت این عقب نشینی این است که هر چه در این منطقه است از  جغرافیا و تاریخ و  انسان و دین و مذهب گرفته تا  اب و خاک وکوه و دشت  این منطقه در مقابل او قرار خواهد گرفت .به جای چه کنم چه کنم و چرتکه انداختن که امروز چقدر نفت فروختیم ، سایر استعدادهای این کشور را به کار بیاندازید و حرفهای رهبری را در عمل سرلوحه کارتان قرار دهید .

همانطور که گفتم شرایط حاضر بهترین زمان برای بهره برداری از ان در مسائل مختلف از جمله فروش نفت و اقتصادی است.اگر دولتی حزب اللهی بر سر کار بود به جای  صرف وقتش برای تلفن زدن 100 دقیقه ای ! و دل بستن به برجام و اینتسکس  ، انرژی اش را وقف کارهای زیر بنائی و اساسی می کرد.امروز دشمن ما و در راس انها ترامپ و اسرائیل گیج و پریشان است و زمان امتیاز گرفتن از امریکاست .در حالی که متاسفانه هنوز برخی خود را در حد و اندازه ملت ایران بالا نبرده اند و هنوز  کوته فکرانه فکر می کنند الان سال 2015 است .امروز باید از فضای گسترده و وسیع جبهه مقاومت برای تحمیل خودمان به عدو استفاده کنیم و خودمان را مشغول تلفن زدن  نکنیم .به هر حال از افرادی که بی بی سی برای انتخاب انها هفته ها تبلیغ کرد و در روز جمعه ان انتخابات با تمام توان وارد میدان انتخاب انها شد  و خود را به اب و اتش زد نباید انتظار داشته باشیم با فرهنگ مقاومت همخوانی کنند.اگر لیبرال های غربگرا این راه را امتحان کنند به جائی بر نمی خورد.

اتفاقا همین الان که سید حسن نصرالله در حال سخنرانی است ، وی به نکته خوبی اشاره نمود و گفت اگر در سال 2006 اتحاد و انسجام ملی کاملی در لبنان داشتیم می توانستیم شرایط خودمان را به اسرائیل تحمیل کنیم  .ما هم می گوئیم اگر دولت مومن و حزب اللهی امروز بر سر کار بود می توانستیم شروط خودمان را به دشمن تحمیل و ترامپ را به التماس می انداختیم و او مجبور می شد امتیازاتی بیشتر از اوباما به ایران تقدیم کند .اما متاسفانه مرعوب بودن و داشتن طرح ها و برنامه های مختلف جلوی اقدام واقعی برای خدمت به مردم را گرفته است.هر چند ترامپ بزرگترین دروغگوی تاریخ است ولی چرا به طور مکرر می گوید ایران می خواهد با ما صحبت کند ؟ ایا از خود پرسیده ایم که ایا ترامپ مصداقی در این زمینه یافته است ؟برغم دروغگوئی او ممکن است پالس هایی از برخی مرعوبین دریافت کرده باشد هر چند امیدواریم حرفهای او هرگز مصداقی نداشته باشند.

از طرف دیگر در قضیه نزدیکی های اخیر دولت بن زاید ،امیدواریم  از یک سوراخ دو بار گزیده نشویم و امارات خبیث و ملعون نتواند نقشه های شیطانی دشمن را مجددا اجرا کند .برگشتن به امارات قاتل مردم یمن سم خطرناکی است که ان شاء الله خبرها در این رابطه درست نباشد .نباید بگذاریم یک دشمن از منافع تجارت با ما منتفع شود .می توان به جای امارات از کشورهای عضو محور مقاومت برای مراوده و داد و ستد اقتصادی و ایجاد بازار اقتصادی منطقه ای برای قوی شدن کل محور استفاده کنیم.ایران و عراق و سوریه و لبنان و یمن و غیره دارای استعداد فراوانی هستند.ایران و عراق بزرگترین دارندگان نفت و گاز جهان اند . سوریه و لبنان هم منابع طبیعی  و هم زمین های حاصلخیز و نیروی انسانی تعلیم دیده ای دارند  که اگر به ان اعتقاد داشته باشیم ، افق های جدیدی برای ایران و منطقه و مردم کشورهای عضو محور مقاومت گشوده می شود و در کنار قدرت نظامی ، یک قدرت اقتصادی منطقه ای و یک بازار حدود 200 میلیونی را ایجا نمائیم .این بازار می تواند تا 500 میلیون نفر هم توسعه یابد .به جای اینکه دوباره دبی بازار قیمت دلار و حتی ریال ما را در دست بگیرد باید راه جدیدی را بگشائیم .

دولت حسن روحانی ککش هم از فقیر تر شدن مردم و سقوط ارزش پول ملی و تورم بی سابقه و بیکاری جوانان نمی گزد چرا که لیبرالیسم اعتقادی به توجه به فقر ندارد و سرمایه محور است .علت اینکه به داشته های داخلی توجهی نمی شود همین است .انها فقط بازاهای لندن و نیویورک و پاریس و دبی و غیره  را می بینند و نگاه سرمایه سالار دارند و توسعه واقعی و از بین بردن فقر و بیکاری و افزایش قدرت خرید برایشان اهمیتی ندارد.حتی به برخی نظریات اقتصادانان غربی برای تقویت قدرت خرید و وجود حداقل ها برای زندگی مردم هم بی توجه هستند .شاهد ما این است که بیش از نیمی از مردم به زیر خط فقر رفته اند اما همچنان نوبخت رئیس سازمان برنامه ، شریعتمداری وزیر و جهانگیری معاون است و مشاوران مالی و اقتصادی و سیاسی در مصدر امورند و بازار قهقه های حضرات داغ است.

از طرفی کارامدی و مدیریت صحیح اقای رئیسی در ماه های اخیر در قوه قضا و بازگشت اعتماد مردم به این قوه و مبارزه با مفسدان اقتصادی نشان داد که اگر این فکر بر قوه مجریه حاکم می شد ، مردم بسیاری از مشکلات کنونی را متحمل نمی شدند متاسفانه لیبرال ها با ترساندن مردم از دلار 5 هزار تومانی باعث رای اوری مجدد این افراد شدند .باید با افزایش اگاهی مردم برای انتخاب صحیح افراد کارامد مومن حزب اللهی و در خط واقعی ولایت در انتخابات اینده جلوی انتخاب اشتباه مردم را بگیریم.
 
در پایان با تبریک عید ولایت و امامت عید غدیر خم به همه منتظران دعا می کنیم هر چه زودتر دولت کریمه ولیعصر عج برای خیر دنیا و اخرت مردم تشکیل شود.اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه جمیعا

   


نظرات()  
سیدمهدی
1398/05/30 ساعت 00 و 29 دقیقه و 26 ثانیه
سلام علیکم لطفا در صورت امکان توضیح دهید علت مانورهای اسرائیل به اسم زلزله چیست و به چه منزوری این اقدامات را انجام می دهند. باتشکر
پاسخ : سلام علیکم مانور زلزله ؟
دوستان عزیز ان شاء الله تا ساعات اینده تا حدود 12 امشب مطلب تازه منتشر خواهد شد .مطلب مهمی خواهد بود.
از نظرات و مطالب مفید دوستان در این پست تشکر می کنم
یوسف خ. خ.
1398/05/29 ساعت 14 و 40 دقیقه و 26 ثانیه
هیچ چیز مثل واقعیت روشن و آشکار نیست.

اولتییماتومی که دولت فدای تلفن ماکرون کرد و عملاً به بازیگر میدان اروپا برای ادامه ننگین و خفت بار برجام و اینستکس و ... تبدیل شد و تصمیم گیری در مورد اینکه دولت در اولتیماتوم سوم برای چهارمی چه بگیرد و در صورت نترسیدن دوستان از جان عزیزتر اروپایی اش در اولتیماتوم پنج، چه راهکاری را در اولتیماتوم هفتم برای اینکه در ششمی اتفاقی نخواهد افتاد اتخاذ کند...خلاصه بازی جالبی برای فریب افکار عمومی شده است!!

دولت که خود را با اروپا حسابی سرکار گذاشته است و جز اهداف انتخاباتی و ساخت و پاخت با اروپا برای ذلت بارترین حالت زیر صفر اجرای برجام، قطعاً دستاوردی نخواهد داشت.

ظریف الان دوباره قرار است در فرانسه برای ادامه وادادگی برجامی مذاکره کند و دستاوردهای دیدار با نمایندگان کنگره را با فرانسوی های به ثمر برساند(هر چه بگویند بگوید چشم..)!!


انقلابی که در دستان عاشقان کاخ سفید و اروپا و فرانسه و بی قید به منافع اسلام و انقلاب بیفتد سرنوشتی بهتر از نسخه خفت بار نفت در برابر غذا پیدا نمی کند که غربگرایان حاکم بر دو قوه کشور برایش رقم زده اند.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : به جای اینکه گدائی دلار و فروش نفت کنند باید جامعه را به خدا بازگرداند .این لیبرالهای واداده مرعوب مایه ذلت ملت ایران و شیعیان هستند که با ملت خود با استکبار و با غرب با احترام برخورد میکنند.همین امروز حضرت آقا به انها فرمود که اقتصاد ایران را از فروش نفت خام نجات دهید ببینیم چقدر به حرف ایشان و اجرای فوری ان ملتزم خواهند بود.تفکری که سردار به اصطلاح سازندگی در وجود اینها ترسیخ کرد حالا حالاها از بین نمی رود
سعید
1398/05/28 ساعت 01 و 00 دقیقه و 13 ثانیه
مشاجره عجیب و جنجالی آقایان یزدی و آملی لاریجانی (روسای سابق و اسبق قوه قضاییه!) در منظر افکار عمومی مصداق بارزی از بی تدبیری و غلبه هوای نفس در نزد برخی از ارشدترین مقامات نظام (آنهم در کسوت روحانی و صاحب منصب قضایی و حقوقی) است. یکی بر مبنای ادعایی ثابت نشده (نامه آقای آملی به رهبر انقلاب) سخنان و اتهامات تندی را در یک جلسه عمومی بر زبان جاری میکند و دیگری بجای فرونشاندن آتش فتنه با انتشار نامه سرگشاده مشتمل بر برخی اتهامات مبهم (یک رفتار کاملا احمدینژادی) خوراک تبلیغاتی ضد انقلاب را فراهم میکند.
عجیب نیست حال و روز قوه قضاییه در این سالها وقتی فقط 20 سال تحت مدیریت این دو بزرگوار بوده است!!!
پاسخ : مشاجره ای تاسف بار بود که بهانه به دست افراد مغرض داد که دو نفر در این سطح اینگونه پرخاش کنند به همدیگر
در حالی که در اینباره رهبری معظم بارها تذکر دادند
1398/05/27 ساعت 19 و 23 دقیقه و 56 ثانیه
با سلام
با صدور توقیف نفتکش ایران توسط آمریکا رویارویی از ایران- انگلیس به ایران-آمریکا تغییر خواهد کرد(فعلا می توان اینگونه تصور کرد).خوب بیایید ببینیم تا اکنون چه شده، انگلیس برای نشان دادن قدرتش نفتکش ایران را بدون توجیه منطقی توقیف کرد، به دنبال آن اظهار قدرت بسیار کردند. در ایران دو جبهه داریم جبهه نظامی و جبهه دیپلماسی.جبهه دیپلماسی محکوم کرد و جبهه نظامی مقابله به مثل کرد. دزدان انگلیسی به ناگاه مبهوت و مقهور شدند و دستشان در حنا گذاشته شد. به ناچار پس از مقداری جفتک پرانی و پارس کردن مجبور به آزاد کردن کشتی ایرانی شدند، البته کار جبهه نظامی که با اشاره رهبر انجام شد بلافاصله توسط دیپلمات ارشد کشور تایید شد.به این ترتیب می دانیم که روباه پیر به نظر می آید نقشه را تغییر داده تا بار را از دوش خودش بردارد، حمالی بهتر از ترامپ گیر نمی آید. ایشان به نظر می آید درگیر ماجرا شود البته زخمی که از ایران خورده هنوز پابرجاست و دردش را احساس می کند. تا ببینیم چه خواهد شد آیا در صورت توقیف مجدد، جبهه دیپلماسی کاری از پیش خواهد برد؟ که به نظر می آید با توجه به سوابق، آمریکا برای نجات خود مذاکره یواشکی را پیشنهاد کند. چاره دیگر مقابله به مثل خواهد بود که دعا می کنیم در هر صورت ایران اسلامی عزیز همچنان با رهنمودهای رهبر دانا و فرزانه خود این بار هم سربلند باشد.
پاسخ : با تشکر از نظر خوبتان
لطفا برای ادامه کار حتما نام کاربری و پسورد انتخاب کنید
1398/05/27 ساعت 14 و 48 دقیقه و 53 ثانیه
اهل ایمان هر وقت بشارتی بهشون میرسه که ظهور امامشون نزدیک شده ذوق زده و خوشحال میشن و این نشونه ی خوبیه. اینکه عبدالله پادشاه عربستان مرده و ظهور نزدیک شده توش هیچ شکی نیست چون مقام معظم رهبری هیچوقت اینقدر بشارت نداده بودن. انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا
پاسخ : همینطور است که گفتی
پاسخ ندادن ما به این شبهات و انتقادات به این دلیل است که طرف خودمان را می شناسیم و هرگز با او بحث نخواهیم داشت و هر کامنت شبیه به ان حذف خواهد شد .یک موقع هست که واقعا فرد دارای شبهه است و باید در رفع ان کمک کرد یک موقع نه افراد برای مزاحمت و قطع بحث های علمی و مستند خودشان را وارد می کنند که این دو با هم باید مشخص شوند که با هم فرق دارند.متاسفانه منافقین و بعضا برخی افراد بیمار وارد وبلاگ های مهدوی می شوند و شروع به تخریب و اسرائیلیات می کنند طبعا اسرائیلیات پاسخی ندارند
1398/05/26 ساعت 15 و 36 دقیقه و 42 ثانیه
هر خیانتی در عدم بازگرداندن این کشتی به مسیر و مقصدش در مدیترانه علاوه بر تبیه کامل انگلیس و آمریکا، باید با استیضاح و برکناری ظریف و زنگنه هم همراه باشد.

گور پدر آمریکا و انگلیس و اتحادیه اروپا و تحریم های ظالمانه و بی ارزش آنها برای اعتنا کردن و استناد به بودن و نبودن این کشتی و محموله اش در راستای سلطه استکباری آنها!!!

سوریه جزیی از محور مقاومت است و کمک و رابطه با آن ربطی به انگلیس و آمریکا و مفلوک های تو سری خوار آنها در اتحادیه اروپا ندارد.

اگر تنکه جبل الطارق و کانال سوئز و دریای مدیترانه برای محور مقاومت و حرکت کشتی ها و نفتکش های ایران با هر محموله و هر مفصدی که کوچکترین ربطی به انگلیس و آمریکا ندارد، مشکل ساز شود کلیه حرکات کشتی ها و نفت کش ها و ناوگان این دو شیطان استکباری و همراهشان در شمال اقیانوس هند، دریای عمان و به خصوص در تنگه هرمز باید به کلی ممنوع شده و با قدرت یاغی گری آنها مهار و بر سر جای خود بنشینند.

هر ضعف و سستی در این مورد عواقب ناخوشایندی برای ایران انقلابی و سرافراز در پی خواهد داشت.
یوسف خ. خ.
1398/05/26 ساعت 13 و 28 دقیقه و 30 ثانیه
ظاهراً جریان غربگرا هم بدش نمی آید این کشتی دو باره توسط آمریکا توقیف شود تا بساط بزم همنشینی و مذاکره با دولت ترامپ هم برقرار شود.

ساده اندیشی است اگر در برابر جریان خائن غربگرا که برای اجرای تعهدات عمل نشده اروپایی ها معلوم نیست پشت پرده بعد از آن همه ضعف و ذلیلی در اجرای یکطرفه برجام، دوباره دارند چه امتیازاتی از کیسه ملت را حراج می کنند، سکوت شده و باری به هر جهتی برخورد شود.

البته در صورتی که آمریکا این نفت کش مثلاً آزاد شده را دوباره توقیف کند ایران بسیار قاطع و انقلابی باید جوابی کوبنده و تاریخی را به آمریکا بدهد. قطعاً منظورمان از ایران، جریان واداده غربگرا و عاشق چشم و ابروی اروپا و آمریکا نیست...!

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
افتخاری
1398/05/26 ساعت 11 و 52 دقیقه و 45 ثانیه
اولا ملتی که بیش از ۴۰ سال آمریکا را در جهان تحقیر کرد و همچون پیامبر اکرم و اصحابش در شعب ابوطالب سخت ترین تحریمها را جهت حفظ عزتش تحمل کرد عزیز است نه بدبخت ثانیا این کشتی حامل نفت برای سوریه نبود ثالثا بعد از آزادی توسط آمریکا توقیف نشده است .
برادر بزرگوار قبل از نشر خبر بیشتر تحقیق کن
پاسخ : دوستان عزیز لطف کنند حتما به این کامنت های خارج از موضوع پاسخ ندهند چرا که این کامنت ها قطعا حذف می شوند.
با تشکر
افتخاری
1398/05/26 ساعت 06 و 35 دقیقه و 14 ثانیه
قضایای اخیر ( ساقط کردن پهباد آمریکا ، آزادی کشتی ایرانی و توقیف کشتی انگلیسی ) نشان داد که دشمنان این ملت فقط زبان زور را می فهمند و لا غیر
امیدوارم مردم عزیز ایران و ملتهای مظلوم منطقه پی به اهمیت مقاومت ببرند و پاسخ دشمنان اسلام که فقط زبان زور سرشان می شود را با صلابت بدهند تا مثل قضایای فوق نصرت الهی شامل حالشان بشود زیرا که " ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم "

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو