1398/05/31  ساعت 23 و 05 دقیقه و 29 ثانیه    ویرایش: 1398/05/31 ساعت 01 و 23 دقیقه و 39 ثانیه
توسط:

نکته ای که بعضا مورد غفلت ما قرار می گیرد این است که چندین دهه است تمام انچه در غرب اسیا و کشورهای اسلامی در منطقه و شمال افریقا رخ می دهد و اینک  تقریبا به حد بی سابقه ای رسیده به این علت است که غرب می خواهد امنیت و توسعه اسرائیل به خطر نیفتد.هم امنیت اسرائیل و هم تضمین توسعه ان ، به این معنا که بتوانند هر چند سال یکبار به تدریج بر وسعت اسرائیل بیافزایند و رویای تلمودی نیل تا فرات را برای یهودیان صهیونیست محقق سازند. این موضوع به عنوان وظیفه سیاستمداران غربی به طور کلی و امریکا به عنوان نماینده تمدن غربی به طور خاص قلمداد می شود.مخصوصا در این سالها و با حقیر و پست شدن هر چه بیشتر رهبران کشورهای عربی و نفوذ روز افزون صهیونیست در انها حالت بی سابقه ای گرفته است .لذا تمام مشکلات منطقه به طور عام و مشکلاتی که برای ایران و محور مقاومت ایجاد شده مستقیما به دشمنی این محور با اسرائیل صهیونیستی بر می گردد و اگر فردا دشمنی این محور و خاصه ایران با اسرائیل تمام می شود همه این دشمنی ها هم تمام خواهد شد.هم اکنون از نظر کشورهای جنوب خلیج فارس و در راس انها عربستان و امارات این ایران است که دشمن انهاست نه اسرائیل .

گسترش تحریم ها و بستن تقریبا تمام مسیرهای اقتصادی که استکبار مالی جهانی بر ان مسلط است یا اندک سهمی دارد دقیقا به این علت است.در این حالت چه باید کرد ؟ چگونه می توان با این استراتژی مقابله کرد ؟ به نظر می رسد تنها یک راه وجود دارد .حال که استراتژی فشار بی نهایت بر محور مقاومت و ایران مدنظرشان است این محور هم باید بیش از گذشته و با تمام توان و قوا اسرائیل را سیبل تمام تحرکات خود قرار دهند و تمام فشار را باید متوجه صهیونیست های جمع شده در سرزمین اسراء و معراج بنمائیم.محور مقاومت نباید به چیزی جز نابودی اسرائیل راضی شود.این کار با فشار بر مراکز انرژی جهانی در منطقه کاملا امکان پذیر است .این موضوع باعث می شود در جنگ های اینده غرب با تمام توان وارد معرکه نشود و حمایت از اسرائیل برای انها هزینه وجودی داشته باشد.البته غرب می تواند یهودیان را به جزیره گریلند بفرستد و از همین الان این جزیره را برای سکونت انها اماده نمایند.

فشار روزافزون و محاصره کامل یهودیان جمع شده در فلسطین باید هدف اصلی جبهه مقاومت باشد .رهبری معظم چند سال قبل خواستار ایجاد جبهه جدیدی در کرانه باختری و شهرک های عربی نشین شدند و اسرائیل از این تصمیم بسیار اشفته شد و به همراهی مزدور خود در تشکیلات خودگران محمود عباس فشار شدیدی بر فعالان  و مقاومت فلسطین در این منطقه وارد اورد.ایجاد جبهه جدید علاوه بر جبهه های قدیمی یعنی حزب الله و غزه و جبهه جدید الاحداث جولان باعث سردرگمی عمیق و راهبردی اسرائیل در حنگ اینده خواهد شد.به نظر من حتی عرب های موسوم به عرب های 48 را هم باید گوش به زنگ نگه داشت و از انها هم می توان استفاده اطلاعاتی و در صورت ورود جنگ به داخل اسرائیل از شمال استفاده نظامی هم از انها داشته باشیم.

نکته دیگری که می خواهم خلاصه به ان اشاره کنم این است که تا زمانی که اسرائیل با مشکل وجودی مواجه نشود هم فتنه ها در منطقه تمام نمی شود و هم نمی توان به سرعت گرفتن سایر تحولات خیلی امیدوار بود .
اسرائیل بزودی از روی ناچاری جنگی را برای جلوگیری از محاصره کامل شروع خواهد نمود.این جنگ خیلی زود جرقه اغاز نابودی اسرائیل را روشن خواهد نمود.یهودیان ساکن اسرائیل در زیر باران موشک ها و تخریب شهرهایش مجبور به ترک سرزمین های اشغالی خواهند شد.از طرفی محور مقاومت می خواهد در جنگ اینده وارد شمال اسرائیل بشود  .جنگ اینده البته اخرین جنگ نخواهد بود بلکه در این جنگ اسرائیل همچنان به صورت فلج و در حالی که مقدار قابل توجهی از زمین هایش را از دست داده باقی خواهد ماند .در عین اینکه اسرائیل تحت فشار شدید مجاهدان اسلام و ایران و متحدان انها قرار دارد ، متحد سعودی انها هم در همان حوالی از نظر زمانی ، از درون و بیرون مورد تهاجم و اختلافات سخت قرار دارد و این کشور دیگر قادر به نجات اسرائیل از طریق ایجاد فتنه و جنگ بین مسلمانان نیست .در این زمان تقریبا تمام منطقه در جنگ به سر می برد و اینجاست که اخرین راه نجاتشان را رو خواهند کرد و لشکری عظیم از فریب خوردگان به رهبری یکی از متحدان غرب در منطقه خروج خواهند نمود و بخشی از سوریه  را تصرف و به عراق لشکر کشیده و حدود 50 درصد عراق را به تصرف در خواهد اورد . 
اگر کسی از زمان ان سوال کند باید بگویم پاسخ ان سخت است ولی حوادث سالهای اخیر منطقه ما دقیقا مقدمات چنین اتفاقی را فراهم کرده و حادثه اصلی به تدریج و در طی سالهای نزدیک اینده فرا خواهد رسید و امروز ما از هر زمان دیگری به این اتفاق نزدیک و نزدیک تر می شویم.
ان شاء الله بتوانیم بزودی کل مطالبمان را در این جهت تقریر کنیم و به وظیفه و تکلیفمان عمل نمائیم.


   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/06/3 ساعت 19 و 07 دقیقه و 52 ثانیه
در پست ذیل بند 6 : انهدام صنعت هسته ای ...صحیح است.

با عرض پوزش از دوستان عزیز وبلاگ و خوانندگام محترم آن به خاطر اطاله کلام و چندین پست و کامنت نسبتاً طولانی من در ذیل این مقاله اخیر و پاسخ دادن به دوستان محترم خودم.

ذکر این مطالب را وظیفه خود می دانستم.

توفیق نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسیدن به همه اهداف والا و آرمانی آن و نابودی همه دشمنان اسلام و قرآن و فرج عاجل امام منتظران، مهدی فاطمه (سلام الله علیهما و عج الله تعالی فرجه الشریف)را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : از نظرات خوبتان استفاده می کنیم

پست تازه وبلاگ منتشر شد
نظر بدهید
یوسف خ. خ.
1398/06/3 ساعت 18 و 55 دقیقه و 25 ثانیه
استفاده از عنوان

"سند بردگی"

برای برجام تحمیلی آمریکا و رژیم صهیونیستی به جریان خائن غربگرای داخل از سر غم و غصه از 6 سال فرصت سوزی و سپردن یا مشروط کردن امورات یک کشور اسلامی با اهداف والای آرمانی به پلیدترین دشمنان اسلام و قرآن (نظام سلطه غرب)است:

حال شما خودتان یا دوستان یک نام مناسب برای این معاهده استکباری پیشنهاد کنید که موارد ذیل را در خود نشان دهد:

1- ایران تنها کشوری است که طبق برجام از حقوق مصرّح هسته ای صلح آمیز خود در NPT محروم شد، حتی آلمان و ژاپن دو شکست خورده توسری خوار آمریکا در جنگ جهانی دوم هم در موضوع انرژی هسته ای چنین وضعیتی را ندارند.

2- سوء استفاده انتخاباتی از برجام برای روی کار ماندن جریان غربگرا که ظریف قبلاً و جانشین موگرینی جدیداً آن را اعلام کرده اند.

3- به زیر سلطه رفتن اقتصاد ایران برای صادرات نفت و واردات از اروپا و دیگر کشورها برای حفظ ننگین برجام و ادامه خفت بار آن

4- بودن چماق قطعنامه های غیرقانونی مثلاً باطل شده شورای امنیت بر سر ایران، سوء استفاده آمریکا با کنجاندن موضوع موشکی ایران با یک جمله دو پهلو در قاموس مقدس ظریف (قطعنامه برجامی شورای امنیت)

5- شدیدترین و حقارت آمیزترین بازرسی های کفار از یک کشور اسلامی و بی سابقه در تاریخ سازمان ملل از ایران توسط مزدوران بی نام و نشان و جاسوس اجنبی تحت عنوان بازرس آژانس ...

6- و سرانجام از همه مهمتر، انهدان صنعت هسته ای ایران و باقی ماندن یک دکور تشریفاتی از آن برای دلخوشی و فریب افکار عمومی داخلی، تعطیلی صنعت مهم فضایی و فریب خوردن دولت و مجلس ما برای ما به ازای این همه تحقیر و امتیاز دادن در لغو نشدن تحریم ها و اضافه شدن بر آنها و خروج آمریکا از برجام به عنوان طرف اصلی ایران و سرگرم شدن جریان غربگرا با بازی های فرانسه و ...


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : دوست گرامی
ما در زمینه برجام تقریبا موضع همسانی داریم ولی استفاده از این تعبیر درست نبود و نیست .
شیعیان حتی در تلخ ترین دوران های خود از زمان امام علی ع و در زمان سایر ائمه ع تا امروز نیز در اوج عظمت الهی بوده و هست حتی اگر درگذشته ظاهرا ضعیف باشند .بهانه برجام برای استفاده از این تعبیرات درست نیست
1398/06/2 ساعت 22 و 54 دقیقه و 33 ثانیه
نمی توان پذیرفت که کشوری با این همه تحصیل کرده و محصل فقیر باشد و منتظر تصمیم دیگران باشد. باید تفکر تلاش برای نان را تا حدودی به حاشیه برد و به تلاش برای پویایی و امید و خلاقیت را جایگزین کرد، پایه و اساس و پیش نیاز اقتصاد مقاومتی این هاست. اقتصاد مقاومتی با سبک فعالیت بانک های ما اصلا سنخیت ندارد، این بانک ها عامل بدبختی نباشند عامل پیشرفت نیستند. آنها یاد گرفته اند سخت وام بدهند و وام های سخت بدهند. مگر ممکن است نتوان آنها را اصلاح کرد؟
اقتصاد مقاومتی جوانان و پیرانی را می خواهد که در هر شهر و روستا نقش هسته مرکزی را داشته باشند. این تشکیلات خودجوش هست و نیاز به اجازه گرفتن از کسی هم نیست. فعالیت های این گونه تقریبا تعطیل شده و به حاشیه رفته، چون تشکیلات خودجوش کاملا تثبیت نشد و به راحتی سیاست های دولت یا بعضی قوانین دست و پاگیر این تشکیلات را محدود می کند.باید راهکار ارائه داد باید اساس کار که همان غنای فکری و تبادل اندیشه و تجربه هست را از یاد نبریم. لطفا بدانیم که در حال حاضر به دلیل تحریم ها نیازها هم بیشتر شده که اساسا نیاز انسان را به تلاش وا می دارد. این نیاز اگر ایده های قوی در کسب و کار ایجاد کند شاهد تحول خوبی خواهیم بود.
شیفته کار باشیم تجربیات خود را به آسانی در اختیار دیگران بگذاریم و آنها را به مجری ایده های عالی خودمان تبدیل کنیم. اشکال اقتصاد امروزی اینه که هر کس برای خودش کار می کند و کارفرما در فکر توسعه کارگرش نیست. بیکار ننشینیم و در هر زمینه که باشیم دانسته هایمان را آموزش بدهیم و رونق بدهیم.انشاء الله.
1398/06/2 ساعت 22 و 53 دقیقه و 49 ثانیه
دوستان به نظرم اقتصاد مقاومتی نسخه مفیدی هست ولی احتمال می دهم مقاومت هایی در برابر آن وجود دارد. لطفا بگذارید فعلا دولت را کنار گذاشته و مافیای اقتصادی را به عنوان نیروی مخالف اصلی در نظر بگیریم، حالا این نیرو می تواند در بدنه دولت هم وجود داشته باشد.در مورد اقتصاد مقاومتی گلایه شدید هست به دوستان و خواص انقلابی. کسی که مطیع امر رهبر باشد و ایشان امر به موضوعی می کند وقت را هدر نمی دهد و تا حصول نتیجه آرام نخواهد شد.
دوستان عزیز اقتصاد مقاومتی به شکل کلی آن باقی مانده و اجرای آن را به چه کسی واگذار کرده ایم معلوم نیست. در مرحله برنامه ریزی ضعیف کار کردیم. قلم به دستان آگاه باید وارد صحنه شوند و با اعتماد بالا کانال های منتهی به اقتصاد مقاومتی را باز کنند.دوستان بایستی کتاب ها نوشته شود و تجربه ها به کار گرفته شوند. گاهی در قسمت هایی پول تزریق شده و نیروی انسانی عاشق و قوی مشغول شده و نتیجه گرفته اند ولی نکته اصلی این هست که صنایع هنوز فعال نیستند تولیدی ها ضعیف هستند. واردات خیلی فعال هست بر خلاف تولید.باور کنید تولید انگیزه می آورد. اگر تولید بیشتر شود، تولید کننده خلاقتر می گردد و این قسمت هست که خیلی باهاش کار داریم. تولید در خدمت تولید، تولید بیشتر در خدمت نوآوری و کیفیت بالاتر. پس وقت را نباید هدر داد.تلاش مفید انسان را پویا می کند و از رکود و نا امیدی خارج می کند. آیا بایستی ما هم مانند جریانی که منتظر انتخابات آمریکا می ماند باشیم؟ می دانید که برایند این نگرش فقط فرصت سوزی هست.
1398/06/2 ساعت 16 و 37 دقیقه و 02 ثانیه
آیا خروج سفیانی موعود روایات، نزدیک شده است؟

دوستان خدا را چه دیده اید، شاید آمریکا و اسرائیل از ترس قدرت گرفتن همه جانبه مقاومت اسلامی در سوریه و عراق، زودتر این جرثومه پایانی حفظ منافع نامشروع خود را نمایان سازند!

سعودی ها که با ائتلاف خائنانه عربی غربی و شکست مفتضحانه خود در یمن به پایان رسیده اند!

برجام غربگرایان ایران هم در نقطه پایانی انهدام و روسیاهی کامل اعتمادکنندگان به شیطان رسیده است!

ترامپ هم با انتخابات 2020 یا قبل از آن درگیر انواع مسائل داخلی شده و بیشتر هم خواهد شد!

با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و شاید وحدت دو ایرلند، ولز و اسکاتلند هم از بریتانیا (همان انگلیس مفلوک) جدا شده و موجبات فروپاشی خود اتحادیه اروپا و سرریز جنبش ضد سرمایه داری فرانسه به بقیه کشورهای اروپایی و احتمالاً انحلال ناتو هم پیش بیاید!

احتمال همه این اتفاقات وجود دارد.

والله اعلم
1398/06/2 ساعت 12 و 27 دقیقه و 11 ثانیه
هر چه ظهور نزدیک‌تر، بلا بیشتر!

هرچه زمان ظهور حضرت صاحب‌الامر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف نزدیک‌تر شود، بلاها بیشتر می‌شود. هنوز بلاها بعد از این است. سفیانی هشت ماه به اسم می‌کشد! ابوسفیان و اولادش ظالم، و علویون و اولادشان مظلوم آنها بودند. آن حضرت می‌آید و از ظالمین برای مظلومین انتقام می‌گیرد، انتقامِ خونین.

حالا ما در راحتی و نعمت هستیم! خدا بلاها را رفع و به مبتلایان یقین و صبر عنایت کند.
در محضر بهجت، ج۳، ص۳۵
https://bahjat.ir/fa/content/9430
1398/06/2 ساعت 12 و 24 دقیقه و 46 ثانیه
آری، سفیانی هست!
مرحوم مقدسی مشهدی در عتبات از خدا خواسته بود که بفهمد آیا سفیانی هست یا خیر. در کاظمین در وسیله نقلیه، عربی که کنار او نشسته بود، وقت پیاده شدن به او فرمود: آری، سفیانی هست!

این داستان پیش از پنج شش سال قبل واقع شده است

در محضر بهجت، ج۲، ص۶۳
https://bahjat.ir/fa/content/9904

١. البته حضرت استاد مدظله نیز این جریان را بیش از ۱۰ ،۱۵ سال قبل فرموده‌اند.

=> پس این ماجرا حدود 20 سال قبل اتفاق افتاده است.
1398/06/2 ساعت 12 و 17 دقیقه و 23 ثانیه
گزیده‌ای از خاطرات حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی بهجت

این اواخر به‌نوعی احساس می‌کرد که ظهور نزدیک است و امکان دارد طول نکشد و واقع شود و بایدکاری کرد که به تأخیر نیفتد. باید آمادگی باشد. خیلی حالت انتظار در ایشان مشهود بود. حدود یک ماه، چهل روز قبل از وفات، این دستش را روی دست دیگرش می‌ساباند و می‌فرمود: «خروج سفیانی یکی از علامات حتمیه است. بعضی از علایم ظهور ممکن است که یک مرتبه ظاهر بشود و یک‌روزه تمام شود و بعضی هم حذف و کنسل شود، ولی سفیانی دیگر از علامات حتمیه است. آن را باید چگونه تحمل کرد؟! خدا رحم کند!». محدوده زمانی برای ظهور معرفی نمی‌کرد، ولی می‌فرمود که ما باید دعا کنیم که به تأخیر نیفتد. دعا کنیم که نزدیک‌تر بشود. دعاها مؤثر است. آیا نباید در فکر دعا باشیم؟
https://bahjat.ir/fa/content/10508
یوسف خ. خ.
1398/06/2 ساعت 11 و 55 دقیقه و 22 ثانیه
و نتیجه کلی اینکه:

"نجات اقتصاد کشور بر پایه اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی در تمام زمینه هاست و نه اقتصاد فلاکت بار برجامی که فرانسه برای ادامه ننگین برجامش، پیشنهاد بسیار خطرناک برای امنیت ملی جهت فروش توان دفاعی و اقتدار منطقه ای ایران را پیشنهاد داده است!!


پیشرفت های علمی و صنعت دفاعی کشور دو نمونه از اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون است.

مسئولان وادادگی به اروپا و برجام بازی را رها کنند و بیش از این اقتصاد کشور و حل مشکلات مردم را در نیویورک و پاریس و بقیه ناکجاآبادهای غرب وحشی و ملعون حستجو نکنند.

"اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خ. خ.
1398/06/1 ساعت 22 و 52 دقیقه و 37 ثانیه
انتقاد از عملکرد ضد انقلابی و برجام پرستی غربگرایان به معنی تأیید دلقک بازی های دولت و رئیس جمهور پیشین علی رغم همه خدمات و آبادی هایش در کشور و استکبار ستیزیش که با اذیت و آزار همیشگی باند هاشمی و دوستان کاملاً منحرف خود احمدی نژاد و ضدیت باند فاسد اصلاح طلبان با آن و تسرّی دادن همه مشکلات دولت های احمدی نژاد به انقلابی ها و سوء استفاده حداکثری از این موضوع برای کوبیدن جریان انقلابی که میوه اش با دو دوره حاکمیت سیاه غربگرایان بدتر از اصلاح طلبان و حداقل همکار با آنها به بار نشست،نمی باشد.

گفتگو و مذاکره اگر بر مبنای قدرت باشد و برای احقاق حقوق مسلمانان و کشورهای اسلامی و توسط افرادی که خود، شیفته و حتی گماسته طرف مقابل و خائن به منافع اسلام و کشورهای اسلامی نباشد و گند خیانتشان بعداً در نیاید، فی النفسه مضموم نیست. آمریکا و بالتبع آن انگلیس و فرانسه به جز حرف زور زبان دیگری سرشان نمی شود و البته نفوذ صهیونیست ها در هیأت حاکمه آنها خود موضوع دیگر و مهمی در این باره است.


یک مدیر لیبرال و غربگرا در مدیریت خود طوری رفتار می کند که کشور وابسته به خارج باشد و خود و اطرافیانش قطعاً برای خودکفایی کشور در بخش زیر مجموعه اش تلاش کامل و جامع نمی کنند. مثال صنایع خودروسازی مریض و بیمار کشور

برجام سند بردگی ایران در دست اروپا و حتی آمریکای خارج شده از آن است و کنارگذاشتن آن جهش اقتصادی و خودکفایی بسیار سریعتر کشور را به همراه دارد. ما هم عناصر اقتدار داخلی و منطقه ای داریم که جبران برخی تبعات منفی بین المللی آنرا برای استکبار سخت خواهد کرد.

برجام بدون توجه به نامه مکتوب رهبری برای اجرای متوازن آن، خودسرانه توسط دولت و مجلس اجرا شد و طبیعی بود که ادامه تحریم ها هم توسط غربی ها به خاطر سوء مدیریت و اعتماد کودکانه دولت و مجلس به وعده نسیه متقابل آنها برای گرفتن امتیازات بیشتر حفظ و گسترش هم بیابد.

عدم اعتقاد به اصول اسلام، باور نکردن توان و تولید و اقتصاد داخل، بی اعتقادی به آرمان های اسلام و انقلاب، ریشه مشکلات کشور است و فقط با بکار گیری افراد توانمند و مومن و انقلابی پاکدست حل می شود و نمونه به کارگیری یک عنصر صد در صد ولایی و پرتوان در فلان قوه کشور و دیدن اثرات بسیار عالی آن...


پاسخ : تعبیر شما از سند بردگی ایران در دست اروپا درست نبود و بهتر بود از این تعبیرات استفاده نمی کردید
1398/06/1 ساعت 19 و 43 دقیقه و 46 ثانیه
دوست گرام جناب یوسف
دیدیم که دولت رئیس جمهور پیشین هم مذاکرتی با کشورهایی داشت که بعدا به برجام ختم گردید. تفکر لیبرالی سال هاست در کشور ریشه دوانده و من و شما برای مهار آن کاری نتوانستیم بکنیم.البته مبارزات خوبی داشتیم و نتایجی هم داشتیم. دوست عزیز دو انتخابات ریاست جمهوری با رای بالا فقط به همین تفکر بود نه چیز دیگر، چاره چیست؟ آیا امروز دشمن شناسی وارد مرحله جدیتری نشده؟ نظرسنجی کنید ببینید تفاوت نگرش اقشار جامعه نسبت به قبل از برجام در مورد انرژی هسته ای و دشمن با اکنون چگونه است؟ می بینید مردم به دشمن حساستر شده اند و اعتماد به غرب کمتر شده و خواهد شد.اگر قرار بود اشتباهی صورت نگیرد دشمن را بایستی چگونه به مردم می شناساندیم. نمی توان گفت که قبل از برجام همه شاد بودیم و همه چیز خوب بود.شرایط بدی حاکم بود و تحریم ها شدید بود که البته اکنون بدتر شده و فساد گسترش یافته در بطن جامعه در سال های اخیر حاصل نسخه لیبرال مدارانه ای بود که جامعه را در خود بلعید، این مشکلی هست بدتر از برجام.
برجام در مرحله اجرا شکست خورد. موافق تفکر غرب گرایانه نیستم، ولی مشکل فقط غرب نیست. مشکل امروز در خود منطقه هست، دشمن البته شکست خورده را ببینید که در ممالک اسلامی لانه کرده. می توان با این دشمن گفت و گو کرد و از آلام مردم مظلوم یمن کاست یا نه؟ برجام اجرا شد و عواقب را دیدیم و همگان دیدند ولی آیا نظر شما این هست که یکباره کنار گذاشته شود در حالی که مجلس و دولت مفاد آن را پذیرفته اند و تایید کردند؟
می دانید که هنوز برجام ادامه دارد و همین امروز دیداری در راستای برجام صورت گرفت . آیا تصمیم گیری برای اقتصاد کشور هنوز به آن مرتبط هست؟ آیا هنوز وزارت خارجه به احیای برجام امید دارد؟ این سوالاتی هست که باید پاسخ داد. بعد از پاسخ دادن باید راه حل گفته شود. لطفا جواب سوالات را بدهید
یوسف خ. خ.
1398/06/1 ساعت 17 و 35 دقیقه و 23 ثانیه
برجام حاصل یک نگرش صد در صد لیبرالی و غربگرایانه است و تعبیر و تفسیر انقلابی و اسلامی بر آن از ریشه و اساس اشتباه است.


جریان غربگرا و برجام از موانع ظهور و عوامل بسیار مهم ادامه سلطه خارجی بر کشور، حل نشدن مشکلات مردم، کمک به بسط سلطه آمریکا و صهیونیسم در منطقه است.

دیدیم که آن آقای خاص برای زمینه سازی برجام و تابوشکنی از مذاکره با آمریکا و تقلیل آرمان های انقلاب به زندگی نکبت بار مادی در کنار استکبار غرب، به دروغ موافقت پیر استکبار ستیز جماران را با حذف شعار مرگ بر آمریکا در رسانه ها منتشر کرد و با گفتن جملات بسیار پرمعنا برای استکبار غرب مثل: "بشار اسد رفتنی است" و "ما با اسرائیل سر جنگ نداریم" و ...عملاً قلب ماهیت کردن انقلاب و سقیفه کردن آن را کلید زده و و بعد از ناکامی در فتنه با دادن گرای تحریم برای زمین زدن نظام به آمریکا و اروپا، عملاً تبر خود را بر شجره طیبه انقلاب زدند.

البته به برکت هدایت الهی، توجهات خاصه امام عصر (عج)، بصیرت و هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری و فداکاری امت حزب الله همه این تلاش های خائنانه اکثریت عقیم شدند و ان شاءالله بعد از این نیز شاهد نابودی کامل جریان خبیث نفاق باشیم.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/06/1 ساعت 17 و 19 دقیقه و 13 ثانیه
سلام بر دوستان گرامی
بنده احساس مشترکی با دوستان دارم و انتظار برای ظهور را دلیل مشترک می دانم.
لذا نظر دوستان را به این نکته جلب می کنم و خود نیز موافق این نکته هستم که گفت و گو با دشمن مقاومت را در شرایطی درست می دانم و مخالف صد در صدی برجام نبوده و نیستم. اگر دقت بفرمایید و برگردید حوادث گذشته مرتبط با برجام را مرور کنید به جاهای خوبی می رسیم.از جمله فواید داخلی برجام این بود که توطئه ای که در جامعه رخنه کرده بود خنثی شد، کدام توطئه؟ ببینید عده ای با تاختن به هسته ای و ژست عاقلی گرفتن باعث شدند که اغلب مردم تمام مشکلات را گردن انرژی هسته ای انداخته و خواستار رهایی از از آن شده بودند( این نگرش به نفع یکی از کاندیداها در انتخابات گذشته وارد عمل شد ). خب است بدانید که سال 92 این تبلیغات مسموم توسط جریان سیاسی خاص جامعه را به دو گروه تقسیم کرد و در گروه کمتر فقط وطن دوستان واقعی حضور داشتند.اکنون ببینید این جریان خطرناک به طرز عجیبی رو به افول گذاشت و محو شد، و وحدت فکری بیشتر و بهتری در جامعه ما دیده می شود. آیا این به نفع کشور نبود؟ آیا نبایستی این فرصت را غنیمت دانست؟ البته این جریان خاص در سایر جنبه ها فساد کرده که بیشتر باید مواظب آن ها بود. سرکشی فسادگران اقتصادی و طمع همسایگان جنوبی در براندازی و ضعیف کردن ایران از عواقب خطرناک برجام بود که به لطف خدا و با همت دوستداران ملت به خیر داره میگذره.
در حوزه خارجی اگر چه سوء استفاده هایی از برجام داشتند ولی داریم می بینیم که نهایتا غرب برای ایران باید وقت گذاشته در غیر این صورت آنها می دانند که ایران برای همیشه در برجام نخواهد ماند. بهتر است برای برجام تصمیم بگیریم تا آن را فقط به باد انتقام بگیریم. همچنان که تلاش غربی ها برای وقت تلف کردن و بازی کردن را می بینیم باید وزارت خارجه را به هوشیاری مقید کنیم. اروپایی ها برای اینکه تعهداتشان را انجام نداده و مقابل آمریکا نایستند مجبور به بازی کردن هستند، از طرف دیگر ما باید حق خود را پی گیری کنیم و امتیازات داده شده را سریعتر پس بگیریم.
امید است دوستان و مومنان راه درست را پیش پای مجریان گذاشته و مشکلات به وجود آمده را تحلیل کرده و راهکار مناسب را ارائه بدهند. انشاء الله
سیدمهدی
1398/06/1 ساعت 15 و 17 دقیقه و 43 ثانیه
سلام علیکم آیا گفته اسرائیل بر هدف قرار دادن مراکز مهم محور مقاومت در منطقه شروع این جنگ احتمالی از سوی ایران است ؟
یوسف خ. خ.
1398/06/1 ساعت 15 و 02 دقیقه و 02 ثانیه
با سلام بر دوستان گرامی وبلاگ و عزیزانی که کامنت های دقیق و قابل تأمل در مقالات ایراز می نمایند.

بله کاملاً صحیح است که فشار بر محور مقاومت باید با قیمت بسیار زیاد و ویرانگر فشار برای نابودی اسرائیل برای نظام سلطه پاسخ داده شود.

اسرائیل لحظه ای نباید آرامش و احساس امنیت کند.

با تمام احترام و قداستی که برای همه ارکان محور مقاومت قائل هستیم و خود را خاک پای این عزیزان می دانیم بروز برخی اشتباهات در محور مقاومت متأسفانه نگرانی های را ایجاد کرده است:

- ورود به برجام بازی پیاده نظام های فریب خورده استکبار و قداست زایی برای آنها که دوست صمیمی دشمنان محور مقاومت هستند.

- پذیرش ادامه استقرار نظامیان آمریکایی در عراق که بدون تعارف حذف و نابودی مقاومت مردمی و بسیج مردمی عراق را با انواع ترفندها و حیله ها در نظر دارند (نگارنده قبلاً نسبت به ادغام سؤال برانگیز حشدالشعبی در ارتش عراق هشدار داده بود!)

- شروع تحرّکات اسرائیل در عراق با حملات پهپادی به مراکز حشدالشعبی که با بی جواب ماندن حملات اسرائیل به سوریه، اسرائیل را به حملات ادامه دار به دومین کشور محور مقاومت ترغیب و تشویق کرده است.

- کوتاه آمدن از نابودی و محو اسرائیل به واردکردن خسارت های سنگین به این رژیم و خدای ناکرده تا حدودی حاشیه امن ایجاد کردن برای صهیونیست های نظامی یا غیر نظامی و صحبت از شمال و جنوب و غرب و شرق اسرائیل به جای یک مفهوم کلی اسرائیل و نابودی مطلق آن در سخنان عزیزان محور مقاومت.

ان شاء الله محور مقاومت با جبران این ایرادات و بسط نفوذ، حضور و بروز خود در دیگر کشورهایی که امکان ایجاد تشکل های اسلامی و انقلابی و مبارز وجود دارد، باید یک فکر اساسی و تصمیم راهبردی برای قطع کامل حملات اسرائیل به سوریه و جلوگیری از تکرار زینبار این نسخه در عراق را به سرعت اتخاذ کنند.


"اللهم انصر الاسلام و اهله"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
سعید
1398/06/1 ساعت 02 و 56 دقیقه و 11 ثانیه
سلام
چیزی حدود 300 میلیون دامنه اینترنتی سایت پورن تو فضای سایبری از طریق اسرائیل تغذیه میشه و این موجودات کثیف خیلی وقته که انسانیت رو زیر سوال بردند. بلوغ زودرس برای کودکان معصومی که ناخواسته وارد این سایتها میشن و عادی سازی رابطه جنسی معمول و پخش فیلمهای همجنسبازی و ترویج انحراف جنسی و بیماریهای به دنبال از اهداف این رژیم پلید و نجسه. پخش فیلمهای تهوع آور خوردن نجاسات و آمیزش با حیوان و هرچیزی که بشر به فکرش خطور نمیکرده به فکر این کثافات خطور کرده و دارن نشر میدن. از علائم آخرالزمان اینه که مردان به زنان شبیه میشن و زنان به مردان، چرا؟ به نظرتون ریشه تو همجنس بازی نداره؟ همجنس بازی اگه به قول غربی ها یه امر طبیعی محسوب میشه هیچوقت خدا قوم لوط رو عذاب نمیکرد. همجنسبازی انحرافه و با دیدن فیلمهای مهیج شهوت شروع میشه متاسفانه که ریشه اش برمیگرده به این خبیثها. یه مردی پیدا بشه این سایتهای پورنوگرافیک رو هک کنه جوونامون از بین نرن.
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری
افتخاری
1398/06/1 ساعت 01 و 09 دقیقه و 56 ثانیه
آنچه موجب به تأخیر افتادن خروج این ملعون شده اوضاع با ثبات محور مقاومت بخصوص ایران است کفار غرب و حامیان منطقه ای و عوامل داخلی تا فتنه بزرگی در ایران بپا نکنند نمی توانند آخرین تیر ترکش خود را رها کنند از طرفی تمام تلاش محور مقاومت به رهبری حضرت آقا این است که هزینه خروج این ملعون را برای حامیان خود به حداقل برساند و انشاءالله هم طبق روایات اینگونه خواهدشد . باید تلاش کنیم با بصیرت افزایی در جامعه ، مردم را برای مواجه شدن با شرایط فتنه پیش رو بیش از پیش محیا کنیم و گوش به فرمان آقا باشیم و اتحاد و همدلی خود را حفظ کنیم .
عزیزان نظام ما اسلامیست ولی بعد از چهل سال هنوز نتوانستیم دولتی اسلامی تشکیل بدهیم ؛ انتخابات پیش رو میتواند گام بزرگی برای تشکیل دولت اسلامی را فراهم کند و دست نظام را برای مقابله با خروج سفیانی بسیار قوی و پرقدرت کند . چشم همه آزادگان و مستضعفان جهان به ماست و امیدواریم از این آزمون بزرگ هم سربلند بیرون بیاییم .

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا