1398/06/9  ساعت 13 و 18 دقیقه و 51 ثانیه    ویرایش: 1398/06/9 ساعت 14 و 10 دقیقه و 21 ثانیه
توسط:

" اگر بدانم که به یک جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که کشور من آباد و مشکلات مردم حل می‌شود دریغ نخواهم کرد، اصل منافع ملی ملت ما است.»
(واضح است که ایشان می خواهند به چه جلسه ای بروند و با چه کسی دیدار کند .دیداری که مورد نهی اکید و قاطع رهبری معظم قرار گرفته و حتی دیدار در سطح وزیر خارجه هم ممنوع است)
این جمله از رئیس جمهور است که 5 روز قبل بیان شد.در اوج فرسایش ذهنی ترامپ و در اوج یاس اروپا این جمله مثل بمب در دنیا خبرساز شد.رئیس جمهور کشوری که نیروهای مومن ان تازه چند روز قبل ابهت دو ابرقدرت فعلی و سابق را در پیش چشم رادیو تلویزیون های دنیا شکسته بود ، امروز علامت ضعف ارسال کرد.اینجا بود که امریکا و اسرائیل و اروپا یکه خوردند که در ایران چه خبر است؟
چرا روحانی چنین حرفی زد؟
روحانی و ظریف قبلا هم در اوج مقاومت ایران چنین پالس هایی را فرستاده بودند.یکبار در سال 92 که روحانی اعلام کرد که خزانه خالی و انرا رفت و روب کرده ایم و آه در بساط نداریم .اینجا بود که فشار امریکا افزایش یافت.
بار دیگر در اوج اقتدار ایران این ظریف بود که وارد صحنه شد و تمام توان نظامی و دفاعی ما را با یک جمله نقش بر اب کرد و گفت امریکا می تواند با یک بمب تمام توان دفاعی ما را نابود کند.
ایا این موضع گیری ها عادی هستند؟
چرا درست سر بزنگاه های مهم و حساس کشور چنین حرفهایی زده می شود؟
ایران در اوج قدرت و ثروت است ولی مدیریت اجرائی کشور اجازه شکوفائی به کشور و حل معضلات مردم را نمی دهد.درباره درامدها چند جمله بگویم. دولت فقط از طرح یارانه 150هزار میلیارد تومان درامد دارد.از مالیات 160 هزار میلیارد تومان درامد دارد.از بخش پتروشیمی بیش از 300 هزار میلیارد تومان درامد دارد.فقط این سه قلم بودجه یک سال کشور را اداره می کنند و بالغ بر 600 هزار میلیارد تومان هستند در حالی که بودجه عمومی کشور کمتر از 400 هزار میلیارد تومان است.نکته دیگر اینکه اگر دولت فقط 30 درصد شرکت های دولتی را واگذاری حقیقی و خصوصی سازی واقعی بنماید می تواند هر سال بیش از 200 هزار میلیارد تومان بودجه خود را که جدای بودجه عمومی ذکر شده در بالاست کم و با دریافت مالیات از این شرکت ها کشور را اداره کند.مثلا سال گذشته دولت فقط از خودرو سازها بیش از 80 هزار میلیارد مالیات ارزش افزوده دریافت کرده است که این رقم قبل از افزایش اخر سال خودروها بود.

پس مشکل کشور نفروختن نفت نیست .مشکل دنبال کردن  و سوژه نمودن نفت کش گریس وان نیست که همه را به خود مشغول کرده است.ایران الان نفت هم می فروشد .بیش از 600 هزار بشکه روزانه فروخته می شود .لذا مشکل کشور با مدیریت جهادی و مردمی و حزب اللهی حقیقی و مومن به انقلاب و مقید و پایبند به ولی فقیه است که رشد می یابد و شکوفا می شود.مردی مومن حزب اللهی می تواند از پرده بیرون بیاید و کاری بکند کارستان .حتی بدون فروش نفت.
درباره نفت داخل هم یک توضیح مختصر بدهم که در داخل روزی بالغ بر یک میلیون و 820 هزار بشکه نفت خام به میعانات نفت و مشتقات ان تبدیل می شود که با استفاده بهینه از ان می توان ثروت عظیمی از ان ایجاد کرد.
در این زمینه مثال زیاد است که به این چند مورد اکتفا نمودم.

برخی مدیران ناسالم  با ویژه کردن و بحرانی نشان دادن اقتصاد و معیشت و پنهان شدن پشت مشکلات اقتصادی که اتفاقا خودشان باعث و بانی ان بودند(می گفتند اگر ابراهیم رئیسی رئیس جمهور  شود دلار به 5 هزار تومان می رسد) ، می خواهند باز دنبال مذاکره کذائی خود بروند .هدف اینها فشار بر ولی فقیه است تا با فشار بر ارکان نظام امتیاز بگیرند.این تاکتیک های انها توسط مردم شناخته شده است و مردم دیگر فریب نمی خورند .نیروهای مومن و جهادی و حزب اللهی که بار اداره کشور بر دوش انهاست دیگر تن به یک برجام دیگر نخواهند داد.ان شاء الله 
رفتن به مذاکره با ترامپ شکست محض برای کشور و محور مقاومت خواهد بود و هیچ پنجره ای را به روی کشور نخواهد گشود.

   


نظرات()  
1398/06/21 ساعت 10 و 09 دقیقه و 19 ثانیه
یاز دهم محرم و مذاکره با یزیدیان زمان (باز هم ماکرون پشت خط تلفن حاضر شد)!؟


وقتی صالحی فریبکاری بزرگ اروپا را لو داد!

"اروپا: اگر ایران به برجام وفادار نباشد، اروپا هم هم دیگر وفادار نمی ماند!!؟؟"

یعنی بی تعهدی اروپا در برجام = عمل کردن آنها به برجام و ایران باید کورکورانه برجام را یکطرفه ادامه دهد!!!

آیا مذاکره بازی با فرانسه جز تمسخر افکار عمومی و بازی با منافع ملی معنای دیگری دارد؟

برای اولتیماتوم ها 10 روز هم زیاد بود، چه برسد به 60 روز که تا بحال 180 روز به سه سال اجرای ذلیلانه و یکطرفه برجام توسط این دولت عاشق مذاکره بازی اضافه شد و ادامه این سرکاری مسخره!!؟؟


پاسخ : با تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین ع و یاران با وفایش به همه مومنان

پست تازه منتشر شد
یک رهگذر
1398/06/21 ساعت 01 و 45 دقیقه و 28 ثانیه
با عرض تسلیت شهادت ایام شهادت سالار شهیدان.
یکی از موضوعات عجیب و نگران کننده ای که در چند هفته اخیر در رسانه مطرح شد، ماجرای رسوایی مستند ترور دانشمندان هسته ایست. ظاهرا در یک سناریوسازی تاسفبار در سال 91 برخی ماموران وزارت اطلاعات تعدادی افراد بیگناه را با ... وادار به اعترافات دروغین در مورد ترور دانشمندان شهید هسته ای مینماید و یک مستند با نام کلوپ ترور نیز تهیه و از سیما پخش میشود. اما در ادامه برخی از این افراد در مورد ماجرای انفجار بیدگنه مورد بازجویی ماموران اطلاعات سپاه قرار میگیرند و این مأموران متوجه ساختگی بودن ماجرا شده و نهایتا این افراد پس از دلجویی و دریافت خسارت مالی از زندان آزاد میشوند!
این پرونده شگفت انگیز و رسوا کننده نشانه ای از نفوذ دشمن در مهمترین نهاد اطلاعاتی و امنیتی کشور است. متاسفانه مسئولان و نهادهای ذیربط با سکوت و عدم اقناع افکار عمومی میدان را برای عناصر تبلیغاتی دشمن خالی گذاشته اند.
1398/06/19 ساعت 10 و 31 دقیقه و 54 ثانیه
شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السّلام) و اصحاب و یاران باوفای ایشان تسلیّت باد.

فرهنگ عاشورا و حسینی بودن هر گونه تسلیم، سازش، وادادگی و مذاکره بازی خائنانه در برابر یزیدیان فاسد و جنایتکار روزگار آمریکا و اروپای مستکبر و صهیونیسم و وهابیّت و آل ننگین سعود را مردود و محکوم می داند و آنرا ملاکی برای تشخیص نفاق زمانه از یاران راستین اسلام و انقلاب می داند.

کسانی که ساعت ها گفتگوی خائنانه با سران کفر انجام می دهند و از بازی با مصالح ملی و اقتدار کشور خسته نمی شوند چرا تحمل نشستن و گوش کردن به یک سخنرانی و سخنان انقلابی را در محافل نورانی عزاداری امام حسین علیه السّلام را ندارند؟

یوسف خ. خ.
1398/06/15 ساعت 22 و 55 دقیقه و 59 ثانیه
با سلام خدمت مدیر محترم وبلاگ و همه دوستان.

در صورتی که صلاح می فرمائید:

"نقش جریان غربگرا، برجام و مذاکره بازی با شیاطین عالم در ایجاد مانع بر سر راه ظهور و یا کند کردن سرعت در این راه نورانی"

را با مقاله ای رسا و جامع بیان کنید و نظرات دقیق و کارشناسی دوستان مهدوی هم زینت بخش کننده تر آن خواهند بود.


با تشکر از همه زحمات شماو دوستان خوب مهدوی.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
افتخاری
1398/06/15 ساعت 16 و 59 دقیقه و 31 ثانیه
دوستان منتظر ، انقلاب اسلامی ایران ام القرای جهان اسلام و محور اصلی مقاومت در سراسر جهان است . اگر نماینده انصارالله یمن بعد از بیش از چهار سال نبرد بی امان با آل سعود و در حقیقت تمام کفر در دیدار با امام خامنه ای می گوید که ولایت شما همان استمرار ولایت پیامبر و امیرالمؤمنین است بدین جهت است که نقش بی بدیل ایران را در تجهیز کشورش برای مقاومت جانانه در برابر کفر جهانی را با پوست گوشت و استخوان خود لمس کرده و به حق بودن راه آن پی برده است . بله همه شاخه های مقاومت در منطقه مهم هستند در صورتی که ریشه و ستون اصلی آن که ایران اسلامیست محکم و پایدار بماند اینکه می بینیم که تمام توجه دنیا به ماست برای همین نقش کلیدی ماست که باعث بیداری اسلامی در منطقه و انشاءالله به زودی در سراسر جهان خواهد شد و مقاومت مردمی فراگیر خواهدشد حتی در اروپا و آمریکا
متأسفانه در کشور ما با به قدرت رسیدن جریان غرب گرا مانع بزرگی بر سر راه شکل گیری مقاومت جهانی صورت گرفته است که انشاءالله مردم عزیزمان با هدایت رهبری عزیز این نقیصه بزرگ را برطرف خواهند کرد و گام نهایی را برای ظهور پسر فاطمه برخواهیم داشت .
1398/06/15 ساعت 13 و 37 دقیقه و 08 ثانیه
دوست محترم صحبت شما متین...

اما این نکته را می دانید که جریان غربگرای ایران با اقداماتش ضمن تضعیف کشور شیعه، انحراف ایجاد کردن در مبارزه با استکبار و صهیونیسم و کمک نکردن به محور مقاومت، خود مهمترین مانع بر سر راه ظهور است!

وزارت خارجه ما همین دو سه روز قبل ندای مذاکره با وهابیون سعودی را مجدداً بلند کرد!

خودتان پاسخ دهید این اقدامات جز کمک به دشمنان اسلام و به تأخیر انداختن ظهور خاصیت دیگری دارند؟
مصلح
1398/06/15 ساعت 06 و 40 دقیقه و 19 ثانیه
جناب افتخاری منظورت رحمته؟
افتخاری
1398/06/14 ساعت 05 و 59 دقیقه و 38 ثانیه
اعلام گام سوم ایران از طرف دولت ذهن انسان را به سمتی می برد که بوی خیانت بدتر از زمان بنی صدر را احساس می کند . باز صد لعنت به بنی صدر
1398/06/13 ساعت 23 و 37 دقیقه و 00 ثانیه
تمسخر افکار عمومی با گام صفرم دولت

رهگذر
1398/06/13 ساعت 23 و 19 دقیقه و 13 ثانیه
رئیس جمهور فرمان گام سوم كاهش تعهدات برجام را ابلاغ كرد: سازمان انرژی اتمی حالا دیگر مجاز است كه تحقیق كند!
احمد
1398/06/13 ساعت 04 و 48 دقیقه و 45 ثانیه
با سلام.اکنون نزدیک اذان صبح؛ چند دقیقه قبل تصادفی به یک مطلب برخوردم با عنوان بازدید رئیس جمهور از کلاس آموزش برجام.خبر مربوط به اسفند 94 هست و رئیس جمهور محترم با یک کلاس پسرانه دبیرستان دیدار کرده و عکس یادگاری و نوستالژیک گرفته. خواهشمند هست آموزش و پرورش محترم این کلاس ها را ادامه بدهد و متمم آن (آموزش های پس از برجام)را هم تدریس کنند. بعضی از دوستان فارغ التحصیل می شوند و میرن دانشگاه، اگر یه وقت استاد تاریخ بشوند هی پز ندن بگن برجام هم برجام های قدیم.
1398/06/12 ساعت 20 و 05 دقیقه و 03 ثانیه
سرنوشت شوم برجام برای ایران:

عاقبت اصرار دولت به ماندن در توافق نامه که همه ارکان اصلی آن، اروپا و آمریکا زیر آن زده اند!

اروپا شرط اجرای همان خفت نامه اینستکس را هم دائمی کردن محدودیت های هسته ای ایران (موسوم به بند غروب برجام) و پذیرش روند مذاکره در شروط فرابرجامی خطرناک دفاعی و منطقه ای ایران با حیله پیشنهاد رشوه 15 میلیارد دلاری به ایران که تازه این هم نه به داره و نه به باره!

عراقچی هم به خوبی نشان داده است که مرد دفاع از منافع ملی نبوده و نیست و بهتر است برگردد!

آقایان دولتی و مجلسی! تنها راه حفظ اقتدار و عزت ایران کنار گذاشتن برجام است و لاغیر.
مدیروبلاگ صبح قریب
1398/06/11 ساعت 23 و 49 دقیقه و 11 ثانیه
با سلام
دوستان از نام کاربری دیگران استفاده نکنند
در پاسخ به دوستی که تشکیک داشتند
عدد هدفمندی براساس گزارش مرکز پژوهشها ی مجلس عدد مالیات براساس مصاحبه رئیس امو مالیاتی و عدد سوم براساس مصاحبه وزیر نفت است
البته اعداد تقریبی هستند و تا یک تا سه درصد احتمال خطا دارند
درباره کلمه نجومی باید بگویم این اعداد مربوط به اقتصاد کلان و ارقام کلان بودجه عمومی کل کشور است و باید هم نجومی باشند
منتظر پاسخ مستدل و مستند در رد این نظر می مانیم
رهگذر
1398/06/11 ساعت 21 و 16 دقیقه و 32 ثانیه
فردی به نام من كامنت گذاشته است و كامنت متعلق به من نیست
دوستان لطفا برای كامنت نویسی از نام دیگران استفاده نكنید
رهگذر
1398/06/11 ساعت 20 و 14 دقیقه و 28 ثانیه
مدیر وبلاگ

این عددا رو از کجا در اوردی؟
۳۰۰ هزار میلیارد تومن از پتروشیمی دولت درآمد داره؟
۱۶۰ هزار میلیارد تومن از هدفمندی؟

منبع این درآمدهای فوق بی نهایت کهکشانی نجومی ات کجاست؟
1398/06/11 ساعت 14 و 51 دقیقه و 24 ثانیه
(اصلاح جمله آخر):
...کسانی که سهل انگارانه به مسائل بنگرند بعداً به خیانت های بزرگ و غیرقابل جبران جریان غربگرا به اسلام و انقلاب پی خواهند برد.
1398/06/11 ساعت 14 و 38 دقیقه و 49 ثانیه
ربیعی سخنگوی دولت در مورد مذاکره با فرانسه برای خرید نفت ایران و به صورت مبهم در مورد پول آن یا کالا در برابر آن به ایران داده شود، صحبت کرد.

ربیعی هم بر ادامه علاقه رئیس دولت برای دیدار با فرد مورد نظر برای کمک به مردم ایران! صحبت کرد!
هم در مورد ضرب شست مقاومت به اسرائیل سکوت کرد!
هم پاسخ محکمی برای مردود بودن درخواست های استکباری برای مسائل دفاعی و منطقه ای نداد!

آیا برجام و انهدام صنعت هسته ای برای لغو تحریم ها نبود؟

آیا کاهش تعهدات برجامی اروپا به صرفاً خرید نفت خام که مثلاً دولت باید خام فروشی را هم کنار بگذارد و دادن پول آن یا غذا و دارو در مقابل آن به ایران، ادامه وادادگی در برابر استکبار غرب و تشویق آنها به فشارهای جدید و آن درخواست های استکباری دسدار ترامپ و ماکرون در اجلاس G - 7 نیست؟

آیا دیدار با ترامپ جز تحقیر ایران و انقلاب اسلامی و تضعیف محور مقاومت نتیجه دیگری خواهد داشت؟

آمریکا و فرانسه با تمام توان و حیله های خود در حال پیاده کردن شروط 12 گانه ترامپ و پمپئو برای تسلیم کردن کامل ایران هستند.

کسانی که سهل انگارانه به مسائل بنگرند بعداً به خیانت های بزرگ و غیرقابل جبران جریان غربگرا و اسلام و انقلاب پی خواهند برد.
1398/06/11 ساعت 09 و 06 دقیقه و 24 ثانیه
غربی ها سه بار پیاپی جبهه مقاومت را آزمودند و هر بار بهتر از دیگری جواب گرفتند.پس از هر موفقیت جایگاه مقاومت ارتقا یافت و دهان دوست و دشمن از این هیمنه باز ماند.
ایران اکنون در پشت مرزهای اسرائیل قرار دارد و خیلی راحت تر از پهباد و کشتی گلوی رژیم غاصب را می فشارد.دنیا مبهوت شده و چاره ای به جز قبول شرایط جدید ندارد، بعضی از اعراب که از سرخوردگی و ضعف به جان هم افتاده اند یکی یکی به قدرت الهی نیروی عزیز مقاومت ایمان آورده اند. ایران اسلامی و حزب الله و انصار الله و سایر دوستان مصمم هستند که اوضاع را کاملا تغییر دهند و این کار شتاب می گیرد به یاری خدا.
دوستان بعضی ها در داخل هر از گاهی حرف هایی می زنند که شاید بخواهد خدشه ایجاد کند ولی آنها ساکت شوند بهتر هست و حرفی نزنند بهتره. و بدانند که صدها برابر هجمه بدتر از این اتفاق افتاده و آن هم در شرایط بدتر از حالا و به لطف خدا و درایت کشتیبان انقلاب همه ناکام بوده اند. دیگر شرایط قبل را نخواهیم داشت و پیشرفت ها شتاب فزاینده ای گرفته.انهایی که ایران را نمی دیدند امروز دارند به انگلیس و آمریکا و دشمنان ریز و درشت ما می خندند. لطف خدا را سپاسگزار باشیم و فرزندان ایران عزیز را چه در جبهه دیپلماسی و چه در جبهه نطامی و یا تکنولوژی و ... را تشویق کنیم و کمک کنیم.
صهیونیست ها حزب الله را دست ایران می دانند و آل سعود را می بینید که در گل مانده و به اطراف خیره شده تا نجات دهنده ای بیابد. انها نیز انصار الله را دست ایران می دانند. دیگر نه بن سلمان و نه الجبیر توان رجز خوانی ندارند، به زودی بر طبل امان خواهی خواهند کوبید و دستشان را بالا خواهند برد. کجاست آن بن سلمانی که می خواست داعش را به ایران بیاورد و کجاست آن اوبامایی که هر روز گزینه نظامی روی میز داشت، باید از این درس ها عبرت گرفت. این ها تاریخ هستند که جلوی چشم همه مردم دنیا نوشته می شوند. شخصیت اول و چهره ماندگار این تاریخ کسی نیست جز قوم مومن و با صلابت ایرانی.
به امید صبح دل انگیز ظهور، درود بر بشارت دهنده راستین ظهور.
1398/06/11 ساعت 09 و 04 دقیقه و 46 ثانیه
"کفگیر به ته دیگ خورده"
دقیقاً همان اصطلاحی که هاشمی و بقیه جام زهری ها برای تحمیل قطعنامه به امام راحل بکار می بردند.
اتفاقاً الان اسلام، ایران، محور مقاومت از هر زمان دیگر قوی تر و جریان خائن نفاق غربگرا از هر زمان دیگر رسواتر و روسیاهتر.
افتخاری
1398/06/11 ساعت 08 و 26 دقیقه و 06 ثانیه
خداوند این قوم را برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت انتخاب نموده طوری زمینه کار را برای آنها فراهم نموده که هیچ وقت کفگیرش به ته دیگ نخوره
اگر عده ای بین راه بریدن ، کفگیر خودشان به ته دیگ خورده نه کفگیر نظام
سعید
1398/06/11 ساعت 02 و 04 دقیقه و 21 ثانیه
سلام
مسئله ای که بنظرم میرسه اینه که ما قدرت درونی خودمون و ایمان به خدا و حاکمیت خدا رو فراموش کردیم. اگر شکایتی از کسی داریم تو مرتبه اول باید شکابت به خدا ببریم، اگر رسول خدا بود به رسولش، اگر نبود اولی الامر منکم، نه اینکه شکایت به طاغوت ببریم از دست مشکلات. این ناسپاسی به خداست و قهر خدا میگیره ما رو. بنظرم فرانسه و آمریکا مصداق طاغوته.
شاید سوال بشه که: از دشمنان برند شکایت به دوستان، چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم؟ بنظرم ببریم پیش خدا که دوستیست همیشگی، رفیقی است همیشگی، چاره گشای بلا معارضه، شنونده ی دعاست، برآورنده ی نیازهاست، حاکم مطلقه، قاضی عادله، از همه بالاتر رفیق همیشگیه، همیشگی...
1398/06/10 ساعت 22 و 46 دقیقه و 05 ثانیه
مردم دیگر فریب نمیخورند؟ مردم دوباره فریب خواهندخورد این خاصیت ذاتی دموكراسی است
1398/06/10 ساعت 16 و 45 دقیقه و 31 ثانیه
دولت و غربزده ها که وضعیت و کارهای آن کاملاً مشخص است با اصل انقلاب و اسلام مشکل دارند و هر بخش و نهاد و شخصی هم که مربوط به این قسمت هاست را سد راه خیانت های کاملاً آشکار شده خود به کشور و انقلاب می دانند.باید دید بقیه نظام و مسئولین چه کار می کنند.این سکوت و باز گذاشتن راه برای ماکرون و دوستان ایرانی اش بسیار گران و شاید غیرقابل جبران شود.چرا فرانسه تصمیم گیر ایران شده است؟
یوسف خ. خ.
1398/06/10 ساعت 13 و 26 دقیقه و 34 ثانیه
سقیفه بنی ساعده، حکمیت صفین، عهدشکنی های کوفیان و حنایت عاشورای 61 هجری علیه آل الله، ظلم و ستم و سختگیری و زندان و غربت و مسمومیت و شهادت ائمه تا غیبت و ...شکست انقلاب مشروطیه، بکار منافقین عمدی یا سهوی بعد از انقلاب...فتنه های 78، 88، دیماه 96 و ...عربده کشی برای گرفتن تأیید صلاحیت از شورای نگهبان تخریب هدفمند و کاملاً برنامه ریزی شده کاندیداهای ارزشی و انقلابی در انتخابات از ایران تا لندن و واشنگتن و ...تا داد و بی داد برای کمبود اختیارات برای نهادینه کردن غربگرایی و غربزدگی در جامعه و هضم و انحلال نهادهای انقلابی یا بی اثر کردن آنها و سکولار کردن انقلاب اسلامی و انحراف اساسی آن از آرمان ها همه و همه برای کنار زدن اسلام ناب و اسلام انقلابی از جامعه اسلامی و هم اکنون نیز از کشور برای مطامع پست دنیوی بوده و هست... (قصه همین است و بس)

نظام اسلامی و نهادهای عالی آن برتر از آنند و داناتر که عنان کشور صاحب الزّمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف) را به تمسخر کنندگان دولت کریمه آن یگانه دوران و دوستان صمیمی دشمنان قدّارش در جهان بسپارند...

بنویسید "اختیارات ویژه و اضافی" و بخوانید "تقدیم کشور، اسلام و انقلاب به آمریکا، اروپا و اسرائیل!"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/06/10 ساعت 12 و 44 دقیقه و 27 ثانیه
اینکه با مذاکره برن دوباره عناص و مظاهر اقتدار و امنیت کشور رو به آمریکا بفروشن، شکر خوردن، برجام و روسیاهی اعتمادکنندگان به استکبار پیش روی همه است.

تکرار حیله گری های افراد مقام پرستی که با همه توان خود از پیروزی نظامی ایران در جنگ جلوگیری و قطعنامه را به امام تحمیل کردند با بهانه کمبود اختیارات برای الان که می خواهند در اختیارات قوه قضاییه و نیروهای مسلح و ...دخالت کرده و با برقراری دیکتاتوری کامل، کشور را به آمریکا و اروپا بفروشند، غیرممکن و خواب آشفته ای است که تعبیر ندارد.

اختیارات دولت برای کار کردن در چهارچوب مشخص شده قانون اساسی و با حفظ استقلال و عمل دیگر قوا جهت خدمت به کشور زیاد است اگر بی عرضگی و سوء مدیریت غربگرایانه با آن قاطی نشود و حل مشکلات کشور به وادادگی به استکبار غرب و مذاکره بازی برای فروش سرمایه های امنیتی و اقتدار کشور در میز ننگین و خفت بار پذیرش هر دیکته سلطه طلبانه از شیاطین عالم گره نخورد.
1398/06/10 ساعت 09 و 14 دقیقه و 15 ثانیه
ادامه ی کامنت قبل:

روحانی با تاکید بر اینکه ما باید به عنوان دولت جلوی فساد را بگیریم و قوه قضاییه آخرین بخش در این زمینه است، تصریح کرد: بدانیم که با دادگاه و بگیر و ببند فساد به درستی از میان نمی رود. اگر می خواهیم فساد از میان رود باید همه چیز شفاف باشد اگر خورشید شفافیت نباشد فساد رخ می دهد، شفافیت را پیشه کنیم و ببینیم که هشتاد درصد فساد از میان می رود.

" روحانی تصریح کرد: تمام توان ما در مذاکره مردم هستند و دولتی که با مردم باشد می تواند مذاکره هم بکند، اما دولتی که از مردم جدا باشد مذاکره ای هم نمی تواند انجام دهد. پس هم افزایی و انسجام و وحدت خود را با ملت حفظ کنیم. "
1398/06/10 ساعت 09 و 11 دقیقه و 44 ثانیه
برای تحلیل هر کدوم از قسمت های حرف های آقای روحانی که چند روز قبل گفت میشه یک مقاله نوشت. برداشت من اینه که کم کم دارن شمشیر رو از رو برای رهبری می بندن
مخصوصا جملات آخرو حتما بخونین:

حسن روحانی طی سخنانی در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی :روحانی با بیان اینکه امام در زمان جنگ بالاترین قدرت را به دولت داد، تاکید کرد: ایشان مخصوصا در چهار سال پایانی عمر شریفش بسیار از دولت حمایت کرد و اختیارات فراوانی به آن داد. تا زمانی که اختیارات دولت بالا نباشد و قدرت زیادی نداشته باشد مردم زندگی خوشی نخواهند داشت. البته این معنایش دیکتاتوری و خودرایی نیست بلکه قدرت داشتن برای رسیدگی به امور مردم و رفع مشکلات و مسائل است. وی افزود: بعضی ها انتقاد می کنند و نصیحت می کنند اما در قالب آن می خواهند نیش بزنند و تخریب کنند. در حالی که اصل نصیحت و انتقاد، همانطور که امیرالمؤمنین می فرماید خالصانه و خالی از فریب است. پس اگر روزی دستگاه نظارتی به جای نظارت دخالت کرد دیگر مدیر نمی تواند کار کند. نظارت را برای این درست نکردیم که مانع و سرعت گیر درست کنیم و دل مدیر را بلرزانیم بلکه برای کمک رسانی به دولت است.رئیس جمهور با یادآوری اینکه از عمر دولت دو سال بیشتر نمانده، گفت: اگر الان این حرفها را می زنم برای این است که اگر از ابتدا گفته بودم فکر می کردند ما میخواهیم نظارت بر سر ما نباشد اما بازهم تاکید می کنم که اگر قرار باشد دستگاه نظارتی به دخالت در امور اجرایی ادامه دهد هیچ رییس جمهوری نمی تواند کارش را به درستی پیش ببرد. قطعا که باید نظارت حفظ شود و جلوی فساد گرفته شود و دستگاه قضایی هم باید مستقلا به کار خود بپردازد اما اگر شبهه سیاسی بودن در کار قضاوت وارد شود و مردم بگویند فلانی را برای این گرفتند که به فلان جریان سیاسی نزدیک بود - اگر چنین شبهه ای شکل بگیرد که امیدوارم الان این شبهه وجود نداشته باشد - دستگاه قضایی مشروعیت خود را در این امر از دست می دهد.
ادامه در کامنت بعد:...
1398/06/9 ساعت 23 و 05 دقیقه و 11 ثانیه
این همه رهبری، رسانه های انقلابی، سایت ها، وبلاک ها، خطبا، سخنران ها، سیاسیون، متدینین و ...در مذمت غربگرایی و نفی سلطه خارجی بر کشور و خسران بودن برجام تحمیلی استکبار به دولت و مجلس ما گفته اند و نوشته اند...

حالا فکر می کنید، چقدر اثر گذاشته اند؟

آیا متنبه شده اند که نگاه به درون کنند و انچه خود دارند و می توانند به دست بیاورند از بیگانه و اجنبی با خفت و خواری گدایی نکنند؟

همچون برجام و صنعت مظلوم هسته ای، بقیه مرواریدهای خود را با آب نبات های اروپا و آمریکا معاوضه نابرابر نکنند؟ البته هر چند دیگر مرواریدی در دست آنها برای فروش و معاوضه یا رایگان سپاری نبوده و تخطی از این موضوع، اندک آبرویشان را هم بر باد می دهد!


موسم نیویورک نزدیک است و بزم شیادان برجامی در آنجا جمع می شود، مخصوصاً که محفل شیطانی آنها به قدوم نحس و نجس نتانیاهو یا جانشین خبیث تر از خودش هم آلوده خواهد شد و مگسان سعودی و مزدورانش نیز گرد آنها ویز ویز خواهند کرد...

حفظ عزت انقلاب و کشور، اسلام و مسلمانان در مجمع عمومی سازمان ملل با تحقیر استکبار، حمایت جانانه از محور مقاومت، تکیه بر بی اثر بودن تحریم های ظالمانه و اراده ایران برای استقلال و خودکفایی کامل، ترساندن و نهیب زدن به استکبار با عناصر اقتدار و عزت کشور و پایفشاری ابدی بر این عناصر اقتدار و توانمندی و هر گونه غیرقابل مذاکره و معامله بودن آنها حداقل های انتظار از رئیس جمهور و آقای ظریف در نیویورک است.

جزء به جزء برنامه ها و ملاقات ها و کلمه به کلمه سخنان هیئت ایرانی باید در جهت منافع ملی و بدون کوچکترین مجرای نفوذ یا دو پهلویی برای سوء استفاده استکبار باشد.

ان شاء الله که همین طور شود و میهمانان ایرانی شهریور و مهر نیویورک، سرافراز به کشور برگردند.

1398/06/9 ساعت 16 و 58 دقیقه و 46 ثانیه
آقای روحانی در سخنرانی اش گفته:

با برجام اینقدر نفت فروختیم و این قدر دلار وارد کشور کردیم و جنین کردیم و چنان...!

یکی نیست بگه آقای رئیس جمهور:

6 سال وقت کمی نبود که دولت شما، صادرات نفت خام را کنار می گذاشت و با صادرات محصولات فرآوری شده و پتروشیمی حداقل چند ده برابر قیمت ناچیز نفت خام ارز وارد کشور می کردد؟

در سایه برجام کدام تکنولوژی را به کشور آوردید؟

همان تکنولوژی خودروهای تازه متولد شده ملی را با وابسته کردن خودروسازهای اصلی کشور به پژو و رنو فرانسه کمرنگ کردید؟

آیا با برجام و کوتاه آمدن در برابر استکبار، توانستید پول های بلوکه شدن ایران در غرب را آزاد کنید(پول صدها دستگاه تانک های چیفتن از انگلیس و 300 فروند F - 16 از آمریکا و موارد دیگر...)

کدام دولت در دنیا به جز دولت جنابعالی، کشور خودش را از فعالیت های قانونی در پیمان NPT برای فعالیت های صلح آمیز هسته در تمام زمینه ها و بدون محدویت فقط منهای تولید سلاح هسته ای محروم کرده است؟

1398/06/9 ساعت 16 و 16 دقیقه و 14 ثانیه
ممنون از مطالب خوب و مستندتان.
خارج از نگاه سیاسی و به دلیل تجربه ای که از آقایان دارم به این باور رسیده ام که آنها در برابر حداقل پیشنهاد غربی ها به زانو در آمده و خودشان را گم می کنند.شاید یک خصوصیت شخصیتی اینهاست.
از یک جنبه دیگر هم که نگاه کنیم و در برجام و به ویژه تا قبل از ترامپ مشهود بود به اینجا می رسیم که اروپا نقش فراوانی در خط دادن و کنترل این دولت دارد و متاسفانه این آقایان گردنشان در برابر غربی ها همیشه کج هست.
تجربه ثابت کرده که آقای روحانی تازیانه های وحشتناکی به ارکان نظام زده و هر جایی که فرصت برایش پیش بیاید تکرار می کند. اگر ضعف های این دولت توسط نیروهای مومن پوشش داده نمی شد و اگر نیروی محرکه ای برای این دولت نبود آنها در همان زمان خوش برجام کشور را ویران می کردند.
اقتدار داشتن در نظر این آقایان مفهومی ندارد. آنها ترجیح می دهند که زیر سایه یک قدرت باشند و اراده آن قدرت را اجرا کنند. تا حدی غرق در برجام شده بودند که هیچ گاه تصور نمی کردند نقض شود، این تصور اشتباه نتیجه دیپلماسی احساسی بود که از اول دنبال می کردند.
نوعی فرار به جلو را دارم می بینم که ناشی از غروب زودهنگام برجام هست. آنها انتظار داشتند تا پایان این دولت و برای همیشه به برجام افتخار کنند و مانند شمشیر برنده ای هر کجا خواستند و هر چیزی را که اراده نمودند با آن قلع و قمع کنند ولی نشد که نشد. 5 سال مستانه به احمدی نژاد تاختند و به ناگاه در اوج مستی، برجام آوار شد و دلار سرکش سر براورد. حالا پس از یکسال و اندی از غم انگیزترین سرنوشت یک چنین قراردادی با تلاش همگانی و صبر عجیب مردم اوضاع کمی داشت بهتر می شد که باز آقایان فیلشان یاد هندوستان کرد.امید است تا 1400 اینها را حواسمان بهشان باشد و اگر بشود هدایتشان کنیم و در ان زمان وضع بهتر شود.
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا