1398/06/25  ساعت 16 و 13 دقیقه و 02 ثانیه    ویرایش: 1398/06/25 ساعت 17 و 11 دقیقه و 46 ثانیه
توسط:

انا من المجرمین منتقمون 
بار دیگر دست انتقام الهی از استین انصارش در یمن خارج شد و به شکلی باور نکردنی ابابیل انصار الله ضربه ای عظیم و بی سابقه بر این مجرمین وهابی وارد نمود و انتقام گوشه ای از جنایات شان علیه مردم مومن یمن را پس دادند.
حمله به قلب صنعت نفت عربستان و ستون فقرات این نظام به این نحوه محکم و با برنامه توسط برخی از تحلیل گران سعودی به 11 سپتامبر عربستان تعبیر شد و واقعا می توان به چنین موضوعی چنین اسمی داد چرا که خود عربستان بهتر از هر کسی می داند که چه بر سر ارامکو امده است.

بعد از حملات بزرگ روز شنبه همچون گذشته مسئولان سعودی سعی بر تحقیر خصم خود نموند و مثل هر عملیات بزرگی اعلام کردند که حمله کار ایران بوده یا حملات از جانب عراق بوده و یا اینکه حملات با موشک کروز صورت گرفته است و از این قبیل در حالی که اتفاقا این حرف ها به دنیا ثابت می کند عربستان در نبرد با یمن کاملا شکست خورده است .

با تحقیق می گویم این حمله یک حمله یمنی صددرصد بوده و پرواز حداقل 7 پهباد شرکت کرده در حمله از صعده اتفاق افتاده به مقدار بیش از 1100 کیلومتر داخل عمق سعودی نفوذ کرده و دو چاه فوق بزرگ بقیق با توان تا 7 میلیون و خریص با حدود 1 میلیون بشکه روزانه را هدف قرار دادند .این حمله بدون شک پهبادی و بدون شک یمنی بوده است و فقط ممکن است به لحاظ اطلاعاتی از جاهای دیگر مثل داخل عربستان به این پهبادها گراهایی داده شده باشد.این حمله تاریخساز باعث کاهش حدود 60 درصدی تولید و فراوری نفت و 50 درصد گاز این کشور شد و خود این اعداد گویا هستند که چه اتفاقی افتاده است.

این حملات به تدریج ال سعود را تضعیف و ادامه ترس و نگرانی عظیمی که بر ال سعود مستولی است باعث تجری گام به گام مردم علیه انان شده و شیرازه این خانواده را از هم خواهد گسست.
انچه در حمله اخیر مورد توجه زیادی قرار نگرفت این بود که انصار الله تهدید کرد که بزودی وارد ریاض خواهد شد و این اتفاق امکانش وجود دارد و سپاه یمانی دو لشکر یکی به مکه و مدینه و دیگری به منطقه دیگری خواهد فرستاد و این مناطق را فتح خواهد کرد.ان شاء الله 

درباره برخی رجز خوانی های سعودی هم یک حمله بگویم : ال سعود به حمله به ایران فکر هم نکنند و خاطرشان را بیش از این مشوش نکنند چرا که پاسخ ایران به هر گونه تحرک نظامی از طرف عربستان تاریخی و عظیم خواهد بود و پایان ال سعود را رقم خواهد زد.لذا به این افراد می گوئیم ارام باشید و به نبرد علیه یمن پایان دهید و به محاصره این مردم شجاع پایان دهید و مواظب بالا رفتن ادرنالین تان باشید .

خیال دوستان و دشمنان راحت باشد ، محور مقاومت تمام سنگرهای کلیدی منطقه خاورمیانه و خلیج فارس را فتح خواهد کرد و این اتفاق با هر بهائی رخ خواهد داد.ما پیروزمندانه و با حکم الهی وارد شرق عربستان و امارات و بحرین و غیره خواهیم شد و این سرزمین های مقدس را به اهالی مومن بومی و قدیمی ان تحویل خواهیم داد .به امید خدا
دشمن کمر به محاصره شیعیان و مظلومان بسته است ولی ما بازی مستکبران را به خواهیم زد.این حمله یک هشدار بود و راس التنوره انتظار پهبادها و کروزهای انصار الله و حزب الله  را می کشد.

   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/06/26 ساعت 22 و 21 دقیقه و 01 ثانیه
دوستان عزیز در پست های خود رعایت ادب و احترام همدیگر را داشته باشیم. این وبلاگ جایگاهی برای نشر فرهنگ مهدویت است که اساس آن اخلاق اسلامی است می باشد.

"اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً"

پاسخ : تشکر از نظرتان
افتخاری
1398/06/26 ساعت 21 و 46 دقیقه و 25 ثانیه
«انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم»[1] خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنكه آنها خود تغییر دهند .
دوست منتظر رهگذر ، اینکه ما هرطور عمل بکنیم و بگوییم خواست خدا این بود که شبیه به همین سخن را یزید به حضرت زینب (س) زد که گفت:دیدی خدا با شما چه کرد ؟
سرنوشت ما طبق قانون الهی در گرو عمل خودمان است و البته زمانی که ما طالب حق باشیم و اشتباه عمل بکنیم خداوند کمک میکند ولی اگر بر اشتباه خود به عمد پافشاری بکنیم خداوند ما را به خود واگذار می کند . پس همه ما باید بپاخیزیم و از راه قانونی اشتباه خود را جبران کنیم تا مشمول نصرت الهی شویم .


پاسخ : تا دقایقی دیگر مطلب تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
به اطلاع دوستان می رساند مطلب بسیار مهمی تا دقایقی دیگر منتشرخواهد شد
سعید
1398/06/26 ساعت 19 و 17 دقیقه و 51 ثانیه
گفته شده که حمله به دو مرکز نفتی عربستان با 10 فروند پهباد انجام شده است. اما واقعیت آنستکه حجم خسارت وارد شده تناسبی با حمله پهبادی آنهم پهبادهای یمنی که حداکثر در کلاس متوسط هستند ندارد. وارد آوردن چنین خسارتی حتی با 10 جنگنده (که قادر به حمل 10 ها برابر مهمات هستند) هم آسان نبوده است. اگر حقیقتا حمله با 10 پهباد انجام شده باشد، نتیجه بدست آمده حیرت انگیز و در حد معجزه بوده و جز با مدد الهی امکانپذیر نبوده است!!!
پاسخ : اینکه حمله پهبادی بوده شکی نیست ولی اگر اطلاعات کاملتری پیدا کردم انرا به اشتراک خواهم گذاشت.
پهبادهای اخیر حمله کنند کلاس متوسط نیستند
رهگذر ۲
1398/06/26 ساعت 18 و 38 دقیقه و 18 ثانیه
آقای افتخاری نظرت کاملا غلطه البته با عرض معذرت.

انتخاب روحانی و روی کار اومدن جریان اشرافی و غربگرا و لیبرال فقط و فقط خواست خداوند بود چون هیچ کس نمیتونست توسط خود اصلاحات و این افراد چهره واقعی شونو برای مردم به نمایش بذاره

نزدیکای فرج باید دولت و مجلس انقلابی روی کار باشه در ایران تا هنگام خروج امام زمان و جنگ با جبهه کفر و جریان سفیانی

از داخل خیال ما جمع باشه

فکرشو بکن تفکر فعلی اون زمان در مجلس و دولت حکمفرما باشه!!!!

فقط سوال من اینه این جریان همچنان تا ۱۴۰۰ روی کار میمونه یا استعفا میده؟
پاسخ : از کلمه غلط برای خطاب کردن دوستان و نظر دهندگان استفاده نکنید.
به نظرات دیگران احترام بگذارید شاید از نظر شما اشتباه باشد و از نظر دیگری درست باشد.
لذا قاعده ما در این وبلاگ احترام به ارای دیگران و رعایت ادب در برخورد با انهاست
افتخاری
1398/06/26 ساعت 18 و 32 دقیقه و 50 ثانیه
عزیزان منتظر ، در زمانی که ما مردم ایران در اثر مشکلات اقتصادی از حدود سال ۱۳۹۱ در ادامه راهمان جهت زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت(عج) دچار تردید شدیم و با انتخاب دولت روحانی در سال۹۲ خواهان مذاکره با سیطان اکبر شدیم و دست قدرت الهی را فراموش کردیم ، خداوند برای هدایت و اتمام حجت ما مردم ایران ، مظلومان یمن را برانگیخت که به ما ثابت کنه که اگر فقیرترین کشور جهان باشی و همه جهان در برابرت بایستند اما اگر با توکل بر قدرت الهی در برابر زورگویان عالم بایستی ، می توانی بر همه پیروز شوی و دنیا را محو قدرت خود کنی .
امروز مردم یمن حجت را برما تمام کردند که تنها راه نجات کشور و پیروزی بر دشمن مقاومت است نه مذاکره . شکر خدا مردم ما متوجه این موضوع شده اند و بزودی بساط مذاکره کنندگان را جمع خواهند کرد و به مسیر اصلی قیام خود یعنی آماده کردن شرایط ظهور باز خواهند گشت انشاءالله
1398/06/26 ساعت 17 و 14 دقیقه و 23 ثانیه
جنگ با اسرائیل حالت صفر یا صد است و در صورت وقوع همه بر سر اسرائیل خواهند ریخت، این جنگ یا به وقوع نخواهد پیوست و یا در صورت وقوع محو اسرائیل با تلفات بسیار بسیار سنگین و شخم زدن تمام اراضی اشغالی را در کسری از ساعت یا دقایقی اندک بهمراه خواهد داشت.


البته در صورت چنین احتمال وقوعی، از سوی ایران، کوچکترین فرصت تنفسی به صهیونیستها و ارتش کثیفشان قطعاً نباید داده شود.

رهگذر ۲
1398/06/26 ساعت 15 و 28 دقیقه و 15 ثانیه
خطاب به احمد

آقا احمد جنگ با ایران فقط یک جوکه همین اگه اسراییل فقط یه گلوله فشنگ سمت ایران شلیک کنه

نیازی نیست نه حزب الله نه حماس نه انصارلله یمن نه سوریه و نه خیچ کس دیگه ای به نفع ایران وارد جنگ بشه


فقط کافیه با بمب های هوشمند سنگرشکنی که ایران داره و تا حدود ۶۰ متر هر پناهگاهی رو میشکافه

فقط کافیه یه چندتا از این موشکا رو به نیروگاه اتمی دیمونا اسراییل که اونم روی زمینه نه پناهگاه منفجر کنه

با توجه به حدودا ۲۰۰ تا کلاهک اتمی که اسراییل اونجا نگه میداره با منفجر شدنش نه فقط اسراییل بلکه نصف از شرق تا عراق از غربم تا اوایل اروپا با موج انفجار هسته ای ش با خاک یکسانه


تحلیل هایی دیدم که طبق گفته خود غربی ها موج تشعشعاتش تا اهوازم میاد
احمد
1398/06/26 ساعت 14 و 39 دقیقه و 36 ثانیه
با سلام به همه دوستان
کسانی که از تهدید نظامی احتمالی ایران حرف می زنند به نکاتی توجه داشته باشند:
نکته اول: درگیری در خلیج فارس به ضرر عربستان و امارات هست که فروش نفتشان بیشتر از گذشته شده و قطع تجارت و گردشگری در شهرهای امارات فقط چند تا موشک لازم داره.
دوم: نیروهای کارامد عربی حامی جبهه مقاومت در این دو کشور و سایر ممالک عربی کاملا با انگیزه و آماده هستند و سردمداران به خوبی این را می دانند.
سوم: عربستان به عنوان نوک پرگار جبهه عربی مخالف ایران به دلیل تلاش شاهزاده ها برای تصاحب قدرت پادشاهی به شدت ضعیف و شکننده شده و هر گونه بی نظمی به دلیل جنگ آرامش را در آنجا به هم خواهد زد
چهارم: فقط ساز و کار نظامی و تسلیحات نشانه قدرت و توان نیست بلکه اراده و تجربه اداره جنگ مهمتر هست و ایران پس از جنگ هشت ساله و جنگ های نرم متوالی تفاوتش با رفاه زده های همسایه زمین تا آسمان هست.
دلایل دیگر هم وجود دارد. بایستی امیدوار بود و صحبت های رو به جلو داشته باشیم. دشمن خوار و ذلیل هست الکی بزرگش نکنید دمشان زیر تیشه ما هست.مردان اراده رو به جلو باشید.
1398/06/26 ساعت 11 و 45 دقیقه و 21 ثانیه
واداده های خائن غربگرا و غربزده را کاری نداریم،

اما مسئولین نظامی و انقلابی کشور باید دست کوبنده پیشدستانه ایران و نظام برای هر گونه مقابله احتمالی در هر ساعت شبانه روز برای مقابله قدرتمندانه با آمریکا، رژیم صهیونیستی، و مزدوران حقیر منطقه ای یا اروپایی آنها را حفظ کنند.

در دفاع از امنیت، حاکمیت و منافع مادی و معنوی کشور صاحب الزّمان، بیشترین اهتمام در تمام سطوح باید صورت گیرد.
یوسف خ. خ.
1398/06/26 ساعت 00 و 04 دقیقه و 58 ثانیه
تصحیح کامل ایراد نگارشی و صحیح پست:


ببینید بن سلمان چقدر احمق و نفهمه که ترامپ برای ماست مالی پدافند تار عنکوتی بی خاصیت و ذلیل آمریکایی در عربستان بهش گفته:

حمله از جانب یمن نبوده!

یعنی قدرت شماره 1 شیطانی عالم آمریکا، زورش به بیشتر از انصار الله و مقاومت یمن نمیرسه!

حالا بن سلمان ابلهه!
ما که می دونیم زورتون به همون شیربچه های انصار الله و مقاومت یمن هم نمی رسه!


"ان تنصروا الله ینصرکم و یثبّت اقدامکم"


که این از نشانه های سحر است، باشید تا صبح دولت کریمه آقای عزیزمان (عج الله تعالی فرجه الشّریف) بدمد، ان شاء الله تعالی.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خ. خ.
1398/06/25 ساعت 23 و 50 دقیقه و 44 ثانیه
عذر خواهی می کنم، تصحیح آیه شریفه:

"ان تنصر الله ینصرکم و یثبّت اقدامکم"
سیدمهدی
1398/06/25 ساعت 21 و 54 دقیقه و 16 ثانیه
دعا حضرت ولی عصر پشت پناه رزمندگان در محور یمن .الله اکبر الله اکبر الله اکبر
قا
1398/06/25 ساعت 20 و 52 دقیقه و 54 ثانیه
خدا را شکر انشا الله ضربه های شدیدتر که در راه است از طرف یمانیون بر سر آل سعود وارد خواهد شد .
رهگذر ۲
1398/06/25 ساعت 20 و 29 دقیقه و 56 ثانیه
سلام

مدیر محترم وبلاگ بنظرتون طبق صحبتای آقای رایفی پور بین ایران و عربستان جنگ در میگیره؟ چون مدام در حال صحبت کردن این موضوع هستن که صدام جدید عربستانه و با ایران میجنگه


بعدشم نظرتون درباره ادامه و سرنوشت دولت دوم دکتر روحانی چی هستش.

آیا مجبور به استعفا میشن؟ یا اینکه تا ۱۴۰۰ ادامه پیدا میکنه و دوسال دیگه همچنان روی کار می مونه؟
سید
1398/06/25 ساعت 19 و 24 دقیقه و 08 ثانیه
الله اکبر
الله اکبر
راه دیگری وجود ندارد آل سعود نه می تواند کشور یمن با محوریت مردم سعده را در جنوب خود تحمل کند و نه هزینه سرسام آور جنگ بی نتیجه را می تواند پرداخت کند.
هزینه ماهانه جنگ برای عربستان ماهانه 6 میلیارد دلار است اگر ستون فقرات درآمدی آنها با ضربه های شدید اینچنینی مواجه شود قطعا مجبور به پذیرش انصارالله در همسایگی خود خواهند بود که قطعا پیامدهای آن در آینده بسیار نزدیک برای آنها بسیار دردآور خواهد بود
و لما برزوا لجالوت وجنوده قالوا ربنا افرغ علینا صبرا و تبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین (بقره 250)
و چون برابر شدند با جالوت و لشکر او گفتند ای پروردگار ما فرو ریز بر ما صبر را و ثابت قدم دار قدم های ما را و نصرت ده ما را بر قوم کافران
س ت
1398/06/25 ساعت 18 و 35 دقیقه و 16 ثانیه
ضربه داوودی بر سر جالوت زمان.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا