1398/06/26  ساعت 23 و 01 دقیقه و 29 ثانیه    ویرایش: 1398/07/3 ساعت 22 و 02 دقیقه و 33 ثانیه
توسط:

بن سلمان دیکتاتور وهابی عربستان چند سال قبل با غرور و تکبر خاص شاهزادگان سعودی تاکید کرد که ما دیگر با محافظه کاری نسبت به ایران برخورد نمی کنیم و بزودی جنگ و اختلافات را به داخل ایران خواهیم کشاند و منتظر نخواهیم ماند که ایران بیاید و در شهرهای سعودی با ما بجنگد.
حملات شنبه یاران حجت ابن الحسن العسکری عج به طور قطع این رویای کودکانه بن سلمان را به باد داد و قواعد بازی واقعی را به بن سلمان فهماند.حجم تخریب مراکز نفتی عربستان در دو منطقه نفتی به حدی است که اقتصاد دنیا را تحت تاثیر قرار داده و صدای مستکبران از همه جا بلند شده است.اگر حمله کم اثر بود لازم به این حجم موضع گیری نبود.
واکنش ها نسبت به حمله پهبادی انصار الله یمن به شدت عجیب بوده و انچه مهمتر است صدای بوق های مزدوران غرب است که در حال ترساندن مردم هستند تا با استفاده از شرایط حساس ، حاکمیت مهره های غرب در داخل ادامه پیدا کند و برای انتخابات مجلس و بعدا ریاست جمهوری به دنبال سناریوی فضای مبهم و خاکستری برای فریب و ترساندن مردم اند .نگاه گذرا به واکنش ها به ما نشان می دهد شکست حسن فریدون در اداره اقتصاد و معیشت مردم را به سیاست های منطقه ای نیروهای جهادی و مومن و حزب اللهی ربط بدهند و پشت حوادث حساس این ماه های منطقه پنهان شوند.

همه ما وظیفه و تکلیف الهی داریم که مردم را به اگاهی برسانیم که تصمیمات درست و تاریخی بگیرند و اجازه بدهند نیروهای مومن و جهادی و حزب اللهی مشکلات را به صورت ریشه ای حل و فصل کنند و کشور را به سمت تمدن بزرگ اسلامی رهنمون سازند.من و شما باید به این وظیفه تاریخی بزرگ با حسن ظن به مدد و کمک الهی عمل کنیم.

من لحظاتی قبل یک مصاحبه را نگاه می کردم که با اشاره ال سعود  در حال پیاده سازی تئوری قبلی محمد جواد ظریف هستند و این کار را شروع کرده اند .در این مصاحبه تاکید شده که اگر امریکا به ایران حمله کند ظرف 24 ساعت یا حداکثر 48 ساعت ایران نابود خواهد شد .سیاست ترساندن مجدد مردم مثل سال 92 کلید خورده است و صحبت ظریف که گفت امریکا می تواند با یک بمب تمام نیروی دفاعی ایران را نابود کند در حال تئوری سازی و همگانی سازی است و افراد مزدوری چون زیبا کلام و امیر احمدی جاسوس امریکا این موضوع را کلید زده اند.

یکی از دوستان نظر دهند در وبلاگ به نکته مهمی اشاره داشت که ببینید انصار الله یمن علیرغم محاصره و فقر مادی و تسلیحاتی و با توکل بر خدا و ایمان و عقیده قوی دنیا را تکان داده است و ضربات بی سابقه ای به جبهه باطل و جبهه صهیونی صلیبی وهابی وارد کرده است که شاید تا چند ماه قبل باورش سخت بود.انصار الله هر بار با حملاتی به مراتب بزرگتر از قبل ، به جهان شوک وارد می کند و هر حمله انصار الله به یک نقطه عطف جهانی تبدیل می شود.
به همین سیاق اگر جناح ضد انقلابی و لیبرال غرب گرا در درون کشور منافقانه لانه نداشت با حجم عظیم قدرت ایران می توانستیم چهره منطقه را تغییر دهیم.کاری که انصار الله یمن با چند موشک و پهباد انجام داد اگر با نیروی ایران و سایر عناصر مقاومت تلفیق شود تمام منطقه را زیر چتر محور مقاومت قرار خواهد داد .لذا تا این افراد در قدرت هستد کارهای ما ابتر می مانند و مرعوب بودن اقایان و انتقال این رعب به بخشی از مردم مخصوصا در بزنگاه های انتخاباتی باعث می شود که تغییرات منطقه ای و جهانی هر بار به بهانه ای ناکام یا به تعویق بیفتد.

به هر حال اوضاع منطقه ما لحظه به لحظه به شرایط حساس و نهائی خود نزدیک و نزدیک تر می شود و جالب این است که محور مقاومت هر روز بیش از دیروز ابتکار عمل حوادث منطقه را در دست می گیرد.هلال مقاومت دارد به ماه کامل (بدر) تبدیل می شود و این کار در مراُِ و منظر حاکمان دنیا دارد اتفاق می افتد و عصب قدرت اقتصاد لیبرالی و سرمایه داری در حالت تهدید عملی و فعلی قرار گرفته است .سایر شرایط و کنترل منطقه و شمول عناصر مقاومت از کوه های هندوکش و مزار شریف تا دریای مدیترانه و از هرمز تا باب المندب باعث شده که گزینه های روی میز دشمن بسیار کم باشد و توان بازی دادن مهره های جبهه مقابل به حداقل وضعیت خود رسیده است.جالب این است که بدانیم با همه ثروت و قدرت ، ال سعود روز به روز تنهاتر می شود و خود این موضوع انها را به سمت یک سناریوی اخرالزمانی سوق خواهد داد.
انها فعلا واکنش نظامی نشان نمی دهند یعنی بسیار بعید است به سمت درگیری نظامی بروند ولی به دنبال یک راه اساسی تر هستند .
نکته مهمی که در این باب می خواهم به همه مومنان بگویم این است که جبهه باطل می خواهد با اخرین کارتش یعنی درگیری مذهبی بازی کند.به این نکته خوب دقت کنید .درگیری مذهبی اگر اتفاق بیفتد با احتمال بسیار بالا همان سفیانی خواهد بود.دوستان بدانند عربستان و امارات و اسرائیل با بسیج تمام اموالشان و رسانه های دجالشان در حال رسیدن به این نقطه تاریخی هستند. این کار را شروع کرده اند و تا رسیدن به ان شرایط کمی زمان خواهد برد.جریان صهیونی صلیبی صهیونی به شدت و با سرعت دارند به این نقطه تاریخی نزدیک می شوند.الان این اتفاق زیر پوست منطقه در حال انجام است و باید همه تصمیم گیران و تصمیم سازان که البته خبر هم دارند مواظب باشند.مجددا می گویم جبهه باطل به دنبال درگیری منطقه ای مذهبی به عنوان یک گزینه اصلی و روی میز فکر می کند و این پروژه به سرعت در حال انجام است.این موضوع نه به عنوان یک گزینه برای انها ، بلکه از روی ناچاری و ضرورت مطرح است چرا که خود انها هم می دانند این گزینه فرصت محدودی برای انها بوجود می اورد و در نهایت شکست انتظارشان را می کشد.


   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/07/3 ساعت 21 و 51 دقیقه و 25 ثانیه
ترجمه انگلیسی مقالات را اینجانب می توانم انجام داده و در اختیار سایت قرار دهم.
پاسخ : خیلی هم عالی
می توان برای نمونه از همین مطلب تازه شروع کنیم .
تشکر از شما
یوسف خ. خ.
1398/07/3 ساعت 20 و 23 دقیقه و 19 ثانیه
ویژگی مهم این وبلاگ

"صد در صد انقلابی و ولایی بودن آن"

و مقالات و نظرات که در وبلاک باقی می مانند از جانب خواننگان ولایی و ارزشی سایت با مدیریت کاملاً ارزشی، انقلابی و مهدوی سایت و برادر گرامی آقا امیر علی عزیز می باشد.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : سلام و تشکر از نظرات دوستان عزیز
تا لحظاتی دیگر پست تازه وبلاگ منتشر خواهد شد.
1398/07/3 ساعت 19 و 57 دقیقه و 39 ثانیه
چند وقت پیش در جلسه ای که با چند تن از دوستان داشتیم در باره وبلاگ وزین صبح قریب بحث می کردیم همه متفق القول بودند که این وبلاگ سهم بسیار عظیمی در روند آشنایی جوانان با مهدویت دارد مخصوصاً چند تن از کامنت گذاران در این وبلاگ هستند که با نظراتشان زمینه های ظهور را مهیا می کنند بنده پیشنهاد می کنم استاد امیر علی این وبلاگ را به زبان های عربی
انگلیسی ،فرانسهو .... هم ارائه فرمایند تا در اقصی نقاط جهان مردم از اندیشه های ایشان برخوردار شوند
پاسخ : تشکر از شما و دوستانتان ولی فکر کنم کمی اغراق شده و سهمی در این جریان عظیم برای خودم نمی بینم .

درباره انتشار مطالب به زبانها باید بگم من به عربی کاملا مسلطم و با انگلیسی هم تا حدی اشنائی خوبی دارم ولی توان نوشتن مقاله قوی ندارم.
اگر احدی از دوستان انگلیسی یا فرانسه کاملا مسلط است مطالب را برای ما ترجمه کند .
تشکر از شما
1398/07/3 ساعت 16 و 45 دقیقه و 01 ثانیه
برجام الان شبیه ماجرای فتنه 88 شده است!

همانگونه که آن موقع نظام به هیچ عنوان ابطال انتخابات را نپذیرفت و برای همه انتخابات های بعدی سنگ بنای خطرناک ابطال را قبول نکرد و این توطئه خائنان داخلی و استکبار نابود شد، حالا هم اگر به قول ذلیلانه و خائنانه غربگرایان شیفته استکبار:

"در دل برجام تغییر کوچکی ایجاد شود"

دیگر ایران تا ابد روی خوش نخواهد دید و هر روز باید پشت سر هم دیکته های استکباری را بدون چون و چرا قبول کند!

متأسفانه برجام به مرحله بسیار خطرناکی برای سلطه همیشگی بر ایران رسیده است و لازمه بقای آن قربانی شدن انقلاب و استقلال کشور شده است.

از برادران عزیز این وبلاگ عاجزانه خواهشمندم سریعاً در مقاله ای ابعاد بسیار خطرناک این توطئه غرب و مزدوران داخلی را متذکر نموده و انقلاب را از بزرگترین خطر 40 ساله با هشدار و انذار به همه ارکان و افراد دلسوز جریان انقلابی و حزب اللهی کشور با هم نجات دهیم تا به سر منزل مقصودش ان شاء الله سالم و استوار و با اقتدار برسد.
1398/07/3 ساعت 11 و 56 دقیقه و 50 ثانیه
همین ساعات هست که مکرون در راهرویی جایی دست روحانی را بزاره تو دست ترامپ و خلاااص.
1398/07/2 ساعت 21 و 30 دقیقه و 47 ثانیه
به اسم مردم و به نام مردم دارند کشور را به آمریکا و فرانسه می فروشند.

برجام: افساری بر گردن ایران که روز به روز هم محکمتر می شود.

یوسف خ. خ.
1398/07/2 ساعت 10 و 27 دقیقه و 09 ثانیه
بعد از تشکیل دولت جدید اسرائیل و هماهنگی با آمریکا و آل سعود تلاش ها بر علیه محور مقاومت تشدید خواهد شد.

ستاد فرماندهی اقتصاد برجامی و اروپایی نیز با بازی جریان غربگرا در زمین فرانسه به فرماندهی ماکرون در نیویورک با قدرت در حال ادامه است.

هوشیاری انصارالله و فرصت ندادن برای بازسازی روحی و تجهیزاتی به سعودی و قیام مردم مصر که بعید است اینبار با فریب خوردن از یک دست نشانده جدید استکبار و صهیونیست ها اجازه انحراف انقلابشان را بدهند، اوضاع را برای جبهه کفر جهانی و نفاق منطقه ای نامطمئن و خطرناک کرده است.

متأسفانه روحانی و ظریف در سفر بی خاصیت به نیویورک برای ادامه حیات ننگین برجام به هر قیمت و با هر ذلتی و ارائه طرح های از پیش شکست خورده برای دخالت دادن آمریکا و اروپا در مسائل منطقه ای و بخشش خودسرانه جنایات آل سعود، عملاً به عنوان ترمز اقتصاد ملی و مقاومتی کشور و کمک به دشمنان محور مقاومت در حال فعالیت هستند.

بیانیه سه کشور اروپایی در دادن انتساب حمله به تأسیسات آرامکو به ایران بیش از پیش خباثت اروپایی را به ما نشان می دهد.

حذف جریان غربگرا از روند تصمیم گیری های کلان کشور، بازپس گرفتن مجلس از غربگرایان واداده و بی خاصیت همیشه تعطیل، کمک و تقویت روزافزون محور مقاومت، کمک و حل مشکلات معیشتی مردم که وادادی برجام بازی غربگرایان به فراموشی سپرده شده است از مهمترین اقداماتی است که نیروهای مؤمن و انقلابی و جریان انقلابی در داخل باید در سرلوحه کار خود قرار دهند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
رهگذر ۲
1398/07/1 ساعت 17 و 15 دقیقه و 25 ثانیه
مدیر محترم وبلاگ

یه چندباری حرف از استعفا و کنار رفتن دولت فعلی زدی


فعلا که دولت فخیمه محترم وارد سال سومش شده و چشم بهم زنی این چندماههم تمام میشه و میره تو سال چهارم و خود به خود اون یه سالم میمونه تا انتخابات بعدی بیاد


پاسخ : ما درخواست استعفا دادیم
1398/07/1 ساعت 15 و 42 دقیقه و 12 ثانیه
با سلام.
دوستان گرامی توجه داشته باشید که کانون توجه جهان در حال حاضر یمن و انصار الله هست. قیام های زمان ظهور را به خوبی می دانیم و لزومی ندارد در موردش صحبت کنیم و همچنین به خوبی می دانیم که قیام یمانی خیلی مهم هست.
این نکته اول بر اساس روایات بود و به آن اعتقاد داریم، پس در کلیات آن بحث نداریم.
ولی دوستان نکته دوم را عرض کنم:
آیا اگر در حال حاضر ظهور اتفاق بیفتد یاران واقعی امام زمان چه کسانی خواهند بود؟ یک مقایسه کنم مرا ببخشید به نظرتان شهردار تهران که یک شیعه دوازده امامی هم هست به سمت امام تمایل پیدا می کند، در حالی که دارد نام شهید را محو می کند، یا یک انصار اللهی که تمام وجودش را برای اثبات حق و حفظ ایمان گذاشته؟ با این نمونه مطلب را کامل ادا کردم، نتیجه اینکه نور جاذبه دارد امام جاذبه دارد، این جاذبه از هر فرهنگی و مذهبی انسان هایی را که می خواهند حقیقت را بدانند و لجاجت نمی کنند به سمت خود می آورد.این را هم بدانیم که همیشه مستضعف ها به سمت امام می آیند نه مستکبران. مستضعف گاهی شیعه هست و گاهی مذهب دیگر. اسم و رسم مهم هست ولی شاید در مواردی تعیین کننده نباشد.
امیدوارم همیشه موفق و مومن باشیم.
هاشم
1398/07/1 ساعت 13 و 33 دقیقه و 02 ثانیه
سخنگوی انصار الله در دیدار با مقام معظم رهبری تاكید كردند ولایت شمارا دقیقاً به همین لفظ ولایت شمارا امتداد ولایت امیرالمومنین سلام الله علیه میدانیم فكر میكنم قضیه كاملاً روشنه و احتیاج به توضیح بیشتر نباشد برای شما هم ارزوی موفقیت دارم
1398/07/1 ساعت 12 و 54 دقیقه و 44 ثانیه
طبق تعاریفی که از فقیه وجود دارد فقیه به کسی می گویند که دین شناس باشد در این صورت تعداد فقها بی شمار است و حتی عمر و ابوبکر هم فقیه بودند . اعتقاد به ولی فقیه از همان بدو رحلت پیامبر ص وجود داشت. و در همه فرقه ها هم وجود دارد و مختص فرقه خاصی نیست منتها هر فرقه ای واژه ای خاص در این مورد به کار می گیرد .

هاشم
1398/07/1 ساعت 11 و 29 دقیقه و 53 ثانیه
بنده هیچ وقت نگفتم زیدیها دوازده امامی هستند زیدیها زیدی هستند منتهای مراتب كسی كه معتقد به ولایت فقیه هست معتقد به دوازده امام هم هست به همین سادگی انصارالله هم كه معتقد به ولایت فقیه هستند
1398/07/1 ساعت 09 و 29 دقیقه و 31 ثانیه
برادر هاشم
با سلام و احترام
اما شما چطور می فرمایید که زیدی ها دوازده امامی هستند در حالی که کاملا مشخص و قطعی هست که اینطور نیست و فقط سه امام اول ما رو به امامت قبول دارند؟!
با یک سرچ ساده می توانید به این نکته پی ببرید.
پاسخ : در 40 سال اخیر شیعیان اثنی عشری افزایش چشمگیر داشتند و از این جهت خوشحال کننده است
1398/06/30 ساعت 23 و 07 دقیقه و 40 ثانیه
زیدی ها عقیده دارند هر شخصی از سادات که قیام به سیف کند امام است و ولایت دارد ولی شیعه اثنی عشری این را قبول ندارد و امام را فقط منصوب از طرف خدا می‌داند
1398/06/30 ساعت 23 و 45 دقیقه و 45 ثانیه
زیدی ها همیشه و از آغاز موجودیتشان معتقد به ولایت فقیه هستند جناب هاشم
اگر یاور ندارید تحقیق مبسوط داشته باشید تا به موضوع واقف گردید
هاشم
1398/06/30 ساعت 22 و 14 دقیقه و 22 ثانیه
وقتی سخنگوی انصار الله در دیدار با مقام معظم رهبری تاكید میكنند كه ولایت فقیه را امتداد ولایت امیرالمومنین میدانند یعنی اثنی عشری هستند و معتقد به امامت حجة ابن الحسن سلام الله علیه و ولی فقیه را نائب ایشان و امتداد ولایت ائمه اطهار علیهم السلام میدانند
منتظر
1398/06/30 ساعت 21 و 47 دقیقه و 38 ثانیه
ایا باید منتظر اغاز جنگ صفر تا صفر باشیم ؟
1398/06/30 ساعت 16 و 03 دقیقه و 30 ثانیه
با سلام
برادر لطفا توضیح دهید که وقتی اکثر قریب به اتفاق شیعیان یمن، سه امامی هستند، و امام زمان ما را قبول ندارند، چطور از آن ها با عنوان یاران حضرت حجت (عج) یاد می کنید؟
پاسخ : سلام
شیعه اثنی عشری بودن یک کمال است لکن ما باید تکمیل کننده باشیم و جذب کنیم و در صد تکفیر نباشیم .پیوندهای ما با اهل یمن انقدر است که بتوانیم مخرج مشترک زیادی یا انها داشته باشیم.انها یاران مخلص و اثنی عشری امام زمان عج هستند و در فرصت مناسب در این زمینه صحبت می کنیم
احمد
1398/06/30 ساعت 13 و 42 دقیقه و 36 ثانیه
با سلام
سازمان دشمن به لطف خدا در هم پیچیده شده و لحظه به لحظه حوادث به سمت گشایش وضع پیش می رویم. "سیسی برو" در مصر سر داده شده، پایان نتانیاهو در فلسطین اشغال شده، آل سعود گیج و منگ شده، ترامپ کیش و مات شده، بولتون از کار برکنار شده، امارات مرعوب شده و همه موارد دیگر نشان از پیروزی قریب الوقوع برای گشایش امور مردم مظلوم یمن هست که در سکوت محض خاورمیانه مسلمان، مورد ظلم وهابیت کثیف قرار گرفتند. باید تشکیلات کنونی به لطف خداوند کریم به هم بخورد تا نظم نوینی برقرار شود که مورد ظلم واقع شده ها احساس امنیت کنند. امتحان دیگری که خاورمیانه مسلمان در آن شکست خورد و ایران مسلمان در آن پیروز شد چون همواره از مظلوم حمایت کرده ایم. امروز شیطان از سردار سلیمانی و امام خامنه ای و نیروی حزب الله شدیدا در رنج و اضطراب هست.کشورهای عربی درگیر بی نظمی از این به بعد تاوان داعش ساختن و پول به جیب ترامپ ریختن را باید پس بدهند. اشتباه پس از اشتباه در کشورهای عربی!!!! چرا اینها از سرنوشت صدام و آل سعود درس نمی گیرند؟ تا کی باید آنها اینگونه باشند؟ خدا را شکر بخش عظیمی از بدنه اعراب جدا شده و در جبهه مقاومت قرار گرفته اند، آیا اعراب به این نتیجه می رسند که به جای لجاجت کردن و قهقرا رفتن سرنوشت خودشان را عوض کنند؟ آیا آل سعود و امارات هنوز راه اشتباه را می روند؟ دوستان عزیز امیدواریم خیر و برکت در این تغییرات و تغییرات بعدی برای همه مسلمانان باشد. همدلی و با هم بودن و تلاش فراوان راهگشا در سختیها خواهد بود
یوسف خ. خ.
1398/06/29 ساعت 13 و 59 دقیقه و 02 ثانیه
بر هم خوردن اوضاع مصر می تواند شروع بسیار خوبی برای تحولات مثبت منطقه و ضعف و زبونی و فلاکت هر چه بیشتر آل سعود شود:

السیسی صهیونیست باید از سر راه مقاومت و مزدوری مصر برای آمریکا و آل سعود برداشته شود.

کشتن مرسی فریب خورده و فرزند جوان و بی گناه او احتمالاً طومار حکومت السیسی در مصر را در هم خواهد پیچید.

منتظر تحولات که ان شاء الله برآیند همه آنها به نفع محور مقاومت باشد، می نشینیم.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
س ت
1398/06/28 ساعت 17 و 28 دقیقه و 05 ثانیه
ایا تحولاتی در مصر در راه است ؟؟؟؟؟/
السیسی با فراخوان تظاهرات برای برکناری اش در روز جمعه چه میکند؟؟؟؟؟؟؟
منتظر می مانیم
رهگذر ۲
1398/06/28 ساعت 17 و 18 دقیقه و 03 ثانیه
سلام

آقا امیرعلی مدیر محترم وبلاگ

با توجه به مطاب تون توی چند پست قبلی

به نظر شما

آقای روحانی استعفا میده؟ یا دولتش تا ۱۴۰۰ یعنی دوسال دیگه همچنان روی کار هستش؟
sadegh63
1398/06/28 ساعت 12 و 11 دقیقه و 45 ثانیه
در جواب بنی عباس ثانی :
الحق اسمی که انتخاب کردی مناسب شخصیتت هست و اما بعد ...
در همه جای دنیا بودجه نظامی یک کشور به طور میانگین 5% بودجه یک کشور هست اونهم برای کشورهایی که جنگنده و موشک و تانک و کشتی و زیردریایی و ... میخرند و یک ارتش بزرگ متشکل دارند . اما نیروهای یمنی که فقط چند پهباد چند متری و چند عدد موشک میسازند مسلما با یک صدم این بودجه کار میکنند ، یعنی 0/0005(پنج دهزارم)بودجه یک کشور .
کجای دنیا با چنین عددی میشود یک ملت را سیر کرد .
امیر
1398/06/28 ساعت 00 و 53 دقیقه و 58 ثانیه
به نظر شما واژه آینده نه چندان دور که رهبر معظم بارها در سخنرانی هایشان از آن استفاده میکنند یعنی چند سال؟؟
مثلا امروز فرمودند در آینده نه چندان دور شعارهای شما ضد استکبار محقق میشود.
و یکبار هم گفتند در آینده نه چندان دور سلاح های عربستان بدست رزمندگان اسلام خواهد افتاد.
چرا از واژه آینده نزدیک استفاده نمیکنند؟
آیا از بازه زمانی ظهور اطلاع دارند؟
رهگذر
1398/06/27 ساعت 23 و 00 دقیقه و 29 ثانیه
قطعا دلیل اصلی این همه آه و ناله عربستان و آمریكا پس از حمله به آرامكو به دلیل تاثیر زیاد این حملات است ولی یك دلیل دیگر هم وجود دارد و آن بالا بردن هزینه و افزایش ریسك اجرای مجدد این حملات است و از این رو بعید نیست حجم داد و فریاد آنها درواقع بیشتر از خسارت واقعی بوده باشد كه متحمل شده اند
افتخاری
1398/06/27 ساعت 14 و 48 دقیقه و 37 ثانیه
اینکه همه چیز در ایران به نفع جریان غربگراست جای شک و تردید است . اگر چنین باشد ، رئیس جمهور کشورمان که همه دارایی چندساله اش برجام است باید از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار باشد که به اعتراف کارشناسان همین جریان در پایین ترین مرتبه محبوبیت در بین رؤسای جمهور درچهل سال انقلاب قرار دارد.
خوب حالا با اوضاع و شرایط جدید که مدیر محترم وبلاک به زیبایی تشریح نمودند چه باید کرد ؟
به نظر بنده در چنین اوضاعی جوانان انقلابی و مهدوی باید از موزه دفاعی بیرون آمده و حالت تهاجمی به خود بگیرند و در عرصه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و بخصوص فضای مجازی آتش به اختیار عمل کنند و عرصه جولان را از این جریان صهیونیستی در کشور صلب کنند و تا آنجا که برایشان مقدور است مردم را از نیات پلید این جریان فاسد آگاه سازند و مطمئن باشند که خداوند آنان را یاری خواهد کرد .
البته اینکار نیاز به بصیرت و تقوا و صبر دارد که انشاءالله خداوند به همه دوستان مهدوی عنایت بفرماید .
1398/06/27 ساعت 14 و 02 دقیقه و 21 ثانیه
دوستان خودم از نوشتن این مطالب متأسفم:

ولی شاید دلیل خروج سفیانی و اشغال سوریه و عراق و لشگر کشی به مکه و مدینه و نیز به ایران و درگیری با ایران و سپس شکست و افول قدرتش به خاطر همین برجام بازی جریان غربگرای ایران که ظاهراً مانعی هم برای ادامه این بازی آنها با آرمان های اسلام و انقلاب ندارند، باشد.

از یکطرف کلی آرمان های مقدس و بزرگ داریم و از یکطرف برجام بازی مشمئز کننده جریان غربگرا!

آیا ادامه برجام امید غربگرایان را برای تصاحب مجلس و دولت بعدی به هر قیمت و شکلی تقویت نخواهد کرد؟

امیدوارم اینطور نباشد، ولی ممکن است ایران و جریان انقلابی بعد از رسیدن لشگر سفیانی به مرزهای جنوبی ایران و حتی خدای ناکرده اشغال بخش هایی از کشور ما، سرانجام به مماشات با غربگرایان خائن و ضد دین پایان دهند و بعد از کنار زدن و قلع و قمع این خائنان به اسلام و انقلاب، تازه به یاری محور مقاومت زخم خورده از سفیانی و اربابان غربی اش بشتابند...!!

متاسفانه الان همه چیز در ایران به نفع جریان غربگرا و برجام بازی آنها با استکبار پیش می رود!

یوسف خ. خ.
1398/06/27 ساعت 01 و 48 دقیقه و 04 ثانیه
سلام و تشکر از مقاله بسیار هوشمندانه شما.

اولاً از اینکه مجدداً روی جملات بسیار مهم و کلیدی خائنانه جواد ظریف در راستای منافع آمریکا و صهیونیست ها تمرکز شده است، سپاسگزاریم.

قطعاً هر خیانت جدیدی از جانب ظریف که عنصر اصلی خسران عظیم برجام و انحراف دولت از اقتصاد مقاومتی است روی دهد مدیریت مجلس و اکثریت غربگرای برجامی مجلس شریک جرم او هستند، اگر یک مجلس انقلابی روی کار بود ظریف این همه فرصت بیان این خیانتها را پیدا نمی کرد و تا حالا هفت بار استیضاح و برکنار شده بود...


ثانیاً جریان غربگرای ایران در ضربه زدن به محور مقاومت از هیچ خیانتی فروگذار نخواهند کرد:

از روزنامه های زنجیره ای و غلامان و کنیزکان مزدور استکبار قلم به دست گماشته شده در آنها و برخی سایت های فضای مجازی...

تا خاتمی فاسد و دار و دسته کثیف اصلاح طلب و همکاران خائنش در بنیاد آمریکایی صهیونیستی باران در راستای پیاده کردن مشورت ها و دستورات اندیشکده های غربی...

تا جریان قوی غربگرا در دولت و مجلس برای فریب افکار عمومی و سوء استفاده از مرده برجام برای انتخابات مجلس مثلاً با همکاری با رئیس جمهور فرانسه و اجرای تحقیرآمیز اینستکس یا همان حقارت نامه نفت در برابر غذا به مدت 4 ماه تا انتخابات مجلس و دوباره سواری گرفتن همه جانبه غرب از غربگرایان مفلوک ایران برای ادامه پیشبرد نقشه های شوم استکباری و ...

جریان غربگرای ایران ضلع سوم و حتی ضلع اول مثلث دشمنی با نهضت مقدی ظهور و همراهی با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب و محور مقاومت در کنار دو ضلع دیگر یعنی وهابیّت و صهیونیسم هستند و غفلت از این سینه چاکان وفادار به استکبار و رها کردن کشور در دست آنها، عواقب جبران ناپذیری برای اسلام، انقلاب و محور مقاومت در بر خواهد داشت...

خروج سفیانی به احتمال قریب به یقین بعد ار اضمحلال و تضعیف شدید حکومت وهابی سعودی است که به آن نزدیک می شویم...

"اللهم انصر الاسلام و اهله و خذل النّفاق و اهله"

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : سلام و تشکر از شما دوست گرامی
صحبتهای ظریف خیلی دردناک بود و فراموش نشدنی است
بنیاد باران یک بنیاد ماسونی است و رئیس ان اقای خاتمی وابسته با ماسونیت جهانی است.
امیر
1398/06/27 ساعت 00 و 40 دقیقه و 36 ثانیه
ممنون از تحلیل های خوب تون .به نظر شما و با توجه به اوضاع منطقه بازه زمانی خروج این گزینه اصلی یعنی سفیانی کی خواهد بود؟ می توان به زیر سه سال امیدوار بود؟
پاسخ : تشکر از شما
امسال و سال اینده بخش مهمی از این معما را حل خواهد کرد اما نمی توانم دقیق درباره زمان حرفی بزنم

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو