1398/07/3  ساعت 21 و 49 دقیقه و 32 ثانیه    ویرایش: 1398/08/4 ساعت 10 و 57 دقیقه و 11 ثانیه
توسط:

حسن روحانی رئیس جمهور ایران امروز در سازمان ملل سخنرانی کرد .روحانی برغم انکه ظاهرا مواضع محکمی گرفت ولی فحوای کلام ایشان درخواست مذاکره بود ، به شرط برداشتن برخی از تحریم های اعمال شده توسط ترامپ. مخصوصا فروش یک میلیون بشکه نفت و امکان بازگشتن پول ان به حساب های بانک مرکزی .این شاید یکی از ارزوهای روحانی و وزیر خارجه اش باشد.او متاسفانه بدنبال این است که به هر شکل ممکن ماههای اخر ریاستش را پشت سر بگذارد و بتواند یک چهره ی حداقلی از محبوبیت در بین افکار عمومی پیدا کند.محبوبیت فعلی روحانی زیر 10 درصد است و این بی سابقه است و حتی در دوره مرحوم هاشمی هم برغم تورم 49 درصدی ، وی اینقدر افت محبوبیت نداشت .

 از طرف دیگر واقعیت بالقوه و بلفعل امروز ایران ، بسیار فراتر از ارزوهای روحانی است و ایران توان امتیازگیری چند برابر بیش از انچه این دولت بدنبالش است را دارد.اگر مادی هم نگاه کنیم امکانات فعلی ایران برای گرفتن امتیازات بزرگ از غرب کافی است . عجیب است که چرا دولت به این شکل وا داده و ضعیف به دنبال یک دور مذاکرات خسته کننده دیگر است. این کارها فقط از یک گروه دست نشانده و وابسته بر می اید.ایران در میان دهها مزیت مطلقی که دارد می تواند دست به انتخاب بزند.به دو گزینه اشاره می کنم.اول بازگشتن به توان هسته ای شگرف کشور که خود به تنهایی لرزه بر اندام غرب می اندازد و حتی لزومی هم به رسیدن به استانه بمب اتم(56%) هم نیست و کافی است به همان 20 درصد قبل از برجام برگردیم.
دوم باز گذاشتن هر چه بیشتر دست سر شاخه های مختلف محور مقاومت برای گرفتن حق خود 
محور مقاومت و عناصر و اجزای ان امروز در اوج قوت و اقتدار قرار دارند و می توانند منافع غرب را با کمترین هزینه به خطر و فروپاشی بکشاند.مشکلی که دولت روحانی دارد این است به جای گوش دادن به عقول داخل کشور ، به تبلیغات و سر مقاله های روزنامه های غربی و تهدیدهای سیاستمداران آن توجه دارد.تا زمانی که دولت قوه تصمیم گیر خود را به غرب و امثال مکرون و مرکل سپرده ، نمی تواند از حصار خود ساخته فعلی خارج شود.
عجیب است که اقای روحانی کمترین حسن ظنی به خدا و قدرت او در تغییر جباران و ظالمان و تحریم کنندگان در طول تاریخ ندارد و تنها امیدش مذاکره با غرب است .ایا اقای روحانی با ماهیت درخواست های غرب اشنائی ندارد؟ ایا او نمی داند غرب از جان ایران چه می خواهد؟.به هر حال اقای روحانی اگر صلاح می دانند یک چند درصدی هم به قدرت خداوند در تغییر موازین کنونی دنیا هم بها دهند !؟

اگر کمترین بصیرتی داشته باشند می بینند که منطقه و جهان در حال پوست انداختن و تغییر ماهوی است.همین دیشب سید حسن نصرالله گفت نظام سعودی به عنوان پایگاه اصلی غرب در منطقه ، در استانه فروپاشی است و انها زمان زیادی ندارند.نصر الله از سنت های الهی در مسخ و نابودی مجرمان و ظالمان صحبت کرد و با حسن ظن به خداوند گفت ، سعودی در حال شکست و از دست دادن قدرت است.نصرالله سعودی را ذلیل پیر و حقیر و رسوا نامید.
حتی تحلیل گران دنیا هم متفق القولند که رژیم سعودی فقط چند صباح دیگر باقی است و ما می دانیم رفتن ال سعود به حول و قوه الهی قطعی و حتمی و بسیار هم نزدیک است.اگر سعودی برود دومینوی باطل به ترتیب و خیلی سریع(حتی اسرائیل) سقوط خواهد کرد .ما دقیقا در همین مرحله قرار داریم و ایام عزت ال سعود و یهودیان به پایان رسیده و دوره ذلت و سقوط انها کلید خورده است.هیچ زمانی در 90 سال گذشته ، ال سعود اینقدر نگران اصل حاکمیت خود نبوده اند.

نکته دوم سخنان مهم و صریح سردار سپاه اسلام و ایران بود که تاکید کرد که (اگر وقتش برسد) انصار الله می تواند میدان جنگ با عربستان را تغییر خواهد داد.سخن سردار سلامی را اگر تحلیل کنیم به این معناست که اولا قدرت انصار الله بسیار بیش از ظاهر فعلی و حتی فراتر از شبه جزیره عربی است و این گروه اگر زمانش برسد در عرض چند هفته تمام عربستان را در اختیار خواهد گرفت.انصار الله برنامه دارند بزودی به عنوان اولین گام در نوع خود 500 کیلومتر از جنوب عربستان را ازاد کنند.

دولت لیبرال غربگرا اگر با چشم بصیرت به داشته های داخلی و متحدان منطقه ای ایران نگاه کند دوباره از یک سوراخ گزیده نمی شود و مکرون او را فریب نمی دهد چرا که مکرون شخصیت ضعیفی دارد و نوچه ترامپ است و مثل یک پیشکار عمل می کند.دولت به جای مکرون و مرکل و شینزو به هدایت های رهبرمان عمل کند و سخنان قافله سالار شیعیان را نصب العین قرار دهد .روحانی به حسین زمان اقتدا کرده و خیر و دنیا اخرتش را در این راه ببیند.

مثل روز روشن است که امروز معاویه زمان و حسین زمان روبروی هم قرار گرفته اند و اگر در جبهه حسین و تحت فرمان حسین زمان نباشی ، قطعا در جبهه معاویه زمان هستی و هیچ بهانه ای و عذری قابل قبول نیست.مکرون و مرکل و ترامپ و ال سعود و ال یهود و غیره همه در جبهه شیطان به صف شده اند . به جنگ حسین امده اند، به هوش باشیم که همه ما از دولتمردان گرفته تا من و شما ، حسین را تنها نگذاریم .زندگی دو روزه دنیا و هوی و هوس ان ما را از خیر ابدی و همنشینی ابدی و جاویدان با پیامبر و اهل بیت ع محروم نکند.به یاد بیاوریم که در زمان امام حسین ع تقریبا با همین بهانه های دنیوی و مادی و کوچک از یاری وی دست کشیدند و فریب زرق و برق دنیا را خوردند.
البته به امید خدا اینبار نهضت حسینی ع با پرچمداری فرزندش حضرت حجت عج هم مادی و هم معنوی پیروز خواهد شد و باطل هیچ راهی جز شکست و نابودی نخواهد یافت.

   


نظرات()  
سعید
1398/07/7 ساعت 18 و 19 دقیقه و 32 ثانیه
چندین هزار نفر اسیر و متلاشی شدن چندتیپ زرهی ال سعود در جنگ زمینی با شیرمردان یمانی
اینکه دیگه پهباد نیست که بگید ایران فرستاده
تبریک به امیرعلی و همه منتظران در این پیروزی بزرگ جبهه مقاومت
پاسخ : من دیشب تبریک گفتم ولی چون کامنت حذف شد بیشتر دوستان خبر را مشاهده نکردند
به همه تبریک می گویم
یک گام بزرگ به سمت خبرهای خوب برداشته شد
سعید
1398/07/7 ساعت 18 و 15 دقیقه و 45 ثانیه
شکست مفتضحانه آل سعو در جنگ بایمن
پاسخ : تا ساعتی دیگر مطلب تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
1398/07/7 ساعت 14 و 28 دقیقه و 59 ثانیه
آیا با بازیچه شدن ایران در دست فرانسه توسط برجام، مشکلات کشور حل شد؟

آیا با اجرای ذلیلانه و عجولانه تعهدات برجامی و ماندن تحریم ها بر سر جای خود بهتر نیست آقایان برجامی به جای توجیهات لیبرالی عذرخواهی کرده و میدان را به نیروهای انقلابی بدهند؟

توان دفاعی کشور به خاطر غیرت، مردانگی و حداکثر بهره وری از حداقل امکانات بوده است و ربطی به مذاکره بازی و برجام بازی غربگرایان ندارد؟

اگر دولت مثل نیروهای مسلح در عمل و واقعی اقتصاد مقاومتی را اجرا می کرد، جلوگیری از واردات، مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ورود غیرقانونی ان به کشور را انجام می داد، به کار گیری نیروهای مؤمن، ارزشی و جهادی به جای مدیران غربگرا و تنبل و بی اراده را انجام می داد، اقتصاد کشور را به اروپا و آمریکا و ننگنامه تحمیلی برجام شرطی نمی کرد و به جای فروش نفت خام، مواد با ارزش افزوده پالایشی و پتروشیمی صادر می کرد و مجلس هم برای این کارها نظارت قاطع و انقلابی را جایگزین رفاقت بی حد و حصر خود با دولت می کرد، الان در صدر روزهای خوب اقتصاد کشور و حل مشکلات مردم بودیم.


الان موضوع نان هم برای مردم مشکل شده است، اینقدر حواس دولت به برجام بازی و بازی در زمین طرح های ماکرون است که از مشکلات روزمره مردم هم غافل و بی خبر است!

اعتدال
1398/07/7 ساعت 14 و 08 دقیقه و 35 ثانیه
به نظر شما اگر نفت نفروشیم چه طور می تونیم موشک تولید کنیم؟ با کدوم بودجه می تونیم خرج مملکت رو در بیاریم؟ با کدوم پول مدافع سوریه و عراق و یمن باشیم؟؟؟ پس لازمه که با سیاست راه رو برای فروش نفت باز کنیم، چرا فکر می کنید اگر دولت در نیویورک مثلا یک کشیده در گوش جانسون بزند ، جمهوری اسلامی سرافراز می شود؟؟؟ هنر این هست که با سیاست جلو بریم .
یوسف خ. خ.
1398/07/7 ساعت 09 و 52 دقیقه و 19 ثانیه
دوست عزیز ابوریحان کامنت دردمندانه شما درد دل همه ماست!

الان برجام در هر سه طرف ایران و آمریکا و اروپا مرده است.

ولی متأسفانه برای اینکه هماهنگی های دوطرفه انتخاباتی ترامپ و غربگرایان ایران ادامه پیدا کند به اسم برجام و وعده واهی و سرخرمن لغو تحریم ها، امنیت نظام را با پروتکل الحاقی دارند با اربابان اروپایی و آمریکایی خود معامله می کند و تلاش برای دستکاری در برجام برای محرومیت ابدی ایران از انرژی هسته ای هم در جریان است.

- وقتی دولت ما، وقتی ظریف و روحانی همه چیز را در آمریکا و اروپا خلاصه کرده اند!

- وقتی ذره ای از اعتقادات مذهبی نزد مسئولین غربگرا و خائن دیده نمی شود!

- وقتی در روایات می خوانیم که لشگر سفیانی عربده کشان سوریه و عراق را فتح و به سوی ایران می آیند...


باید از غربگرایان و فتنه گران آخر الزّمانی ایران بسیار نگران بود!!

ضلع سوم مثلث دشمنی با تشیّع و نهضت مقدس ظهور یعنی غربگرایان ایران به شدت در حال فعالیت و کمک به دو ضلع تضعیف شده دیگر یعنی آل سعود و صهیونیست ها هستند.


نتیجه سفر چند روزه و پر سر و صدا... به نیویورک را باید در تماس تلفنی نمایندگان کنگره آمریکا با ظریف جستجو کرد!


"اللهم انصر الاسلام و اهله و خذل النّفاق و اهله"


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/07/7 ساعت 09 و 35 دقیقه و 22 ثانیه
ظریف اینبار هم طاقت نیاورد و تلفنی با نمایندگان کنگره آمریکا در باره راههای ادامه حفظ منافع آمریکا در برجام و منطقه به گفتگو نشست!

هر سفر نیویورک = یک خیانت به اسلام و انقلاب
ابوریحان
1398/07/7 ساعت 08 و 42 دقیقه و 53 ثانیه
زمانی كه دشمن به انسان مشت نشون میده باید با مشت جلوش بایستیم...
ما چكار كردیم ؟ گفتگوی تمدن ها ... مذاكره ... آیا از این كار سود بردیم ؟
دولت مردان فعلی ما باید غیرت رو از یمنی ها یاد بگیرن كه به جای مذاكره با غرب و غربزده ، رییس جمهور خائنشون رو با موشك به درك فرستادن . دشمن ثروتمند سعودی رو به یك گاو شیرده بیچاره و مستاصل تبدیل كردن ..
سنت الهی همینه ... فرمان خدا روی زمین نمیمونه ... اگر ما پرچم مبارزه با استكبار و طاغوت رو زمین بگذاریم مومنین دیگه ای اون رو برمیدارن و این افتخار ابدی نصیب اونها میشه
بیخود نبود كه سید حسن نصرالله گفت كاش من هم در كنار برادران یمنی بودم و مبارزه میكردم.. چون لبنان هم مثل ایران گرفتار سیاست بازی ها و دموكراسی ها و مذاكره بازی های دولت مردان غرب زده است و دست مومنین بسته است .
بیخود نبود كه حضرت آقا چند سال پیش فرمود حضرت كه ظهور كنه ما اینجا نمیمونیم برای كمك به حضرت میریم .. بعد با تلخندی فرمود من كه میرم هر كسی هم خواست میاد ...
مطمئن نباشید كه دولت منتهی به ظهور ، دولت انقلابی باشه... مگر نه اینكه لشگر خراسانی برای حركت به سوی حضرت در ابتدا با مخالفت حكومت(دولت) وقت ایران روبرو میشه ؟! ...
خدایا به عزتت قسم دست ما رو باز كن.. فرج امام مومنین رو برسون
پاسخ : تشکر از ابوریحان عزیز
امیر
1398/07/6 ساعت 20 و 46 دقیقه و 46 ثانیه
واقعا احسنت به انصارالله
به نظرم یمانی خروج کرده شاید فعلا ما متوجه نمیشیم بزرگان متوجه این امر هستند.
فقط قیام یمانی مونده که اونم چند ماه دیگر ان شاالله به وقوع خواهد پیوست
پاسخ : دوست گرامی
این چندمین بار است که این مسئله را مطرح می کنید
لطفا از هر نوع توقیتی پرهیز کنید
کامنت شما حذف می شود
1398/07/6 ساعت 20 و 28 دقیقه و 21 ثانیه
حرفی كه فرد بی نام در دفاع از بی بی سی گفت دروغ است

ما كه همه اقوام و فامیل انقلابی بودیم و كاری هم با بی بی سی نداشتیم
پیامهای امام و انقلابیون را هم كه بی بی سی منتشر نمیكرد بلكه از روشهای ارتباطات مردمی میگرفتیم یعنی یك شبكه اجتماعی البته بدون اینترنت
پاسخ : بله حرفتان درست است و کامنت مورد نظر حذف می شود
تشکر از نظرتان
انقلاب ایران از حوزه های علمیه و حضور روحانیت پاکباز شیعه اتفاق افتاد.زمانی که بی بی سی شروع به پوشش انقلاب کرد تقریبا انقلاب پیروز شده بود و در تمام سالهای بعد از 42 رژیم خبیث انگلیس به حمایت تمام قد از محمدرضا ادامه داد.به هر حال افراد منافق و مزدور نان فتنه گری خود را می خورند.
1398/07/6 ساعت 14 و 11 دقیقه و 24 ثانیه
تأیید صلاحیت ها زمانی درست و کامل هستند که شبکه های فاسد و معاند BBC و "من و تو" و منافقین نتوانند کسی را در راستای منافع نامشروع استکبار و توانایی ضربه زدن به اسلام و انقلاب شناسایی و از او حمایت و برای او تبلیغ کنند!

فرد ناشایست، بی تقوی و غربگرا و دنیاطلبی که تأیید صلاحیت شود به هر کلک و حیله هم دنبال رأی جمع کردن می رود و ممکن است مردم را اغفال کند، کما اینکه در انتخابات های اخیر این اتفاق افتاده است!

اینکه میزان تقوی و پایبندی کاندیداهای مجلس و ریاست جمهوری برای دوره های آتی به مبانی اعتقادی و شرعی و بررسی اعتقاد آنها به حلال و حرام و اینکه تا چه حدی به آرمان های اسلام و انقلاب اهمیت می دهند و اعتقاد دارند و نظرشان در مورد اینکه انقلاب اسلامی زمینه ساز نهضت جهانی اسلام است، چیست؟ برای عملکرد آینده آنها بسیار مهم است!

اینکه بدانیم کاندیداهای مجلس و ریاست جمهوری آینده به طور اخص در مورد آمریکا و مزدوران اروپائیش نظرشان چیست؟ از بروز بسیار از مشکلات آینده در صورت رأی آوری او و خیانت کردن به کشور پیشاپیش جلوگیری می شود.

نشود مثل الان که فلان خبیث اروپایی بر تصمیمات دو بخش مهم ایران مؤثر و نظراتش تأثیرگذار مستقیم در تصمیم گیری های خائنانه آنهاست!!

1398/07/6 ساعت 05 و 50 دقیقه و 30 ثانیه

اشتباه مردم و مسولین در انتخابات 96 کاملا محرز هست.آیا مردم نمی دانستند که برجام اساس محکمی ندارد؟ آیا مردم نمی دانستند که اعتبار برجام و بقایش به حضور و امضای جان کری بود؟ همچنانکه دولتی ها گفتند امضای ایشان سند هست در حالی که ایشان و دموکرات ها در سال 96 دیگر نبودند.وقتی در آمریکا ترامپ انتخاب شد مردم نمی دانستند که او برجام را ویران می کند زیرا وانمود شده بود که برجام پایان ناپذیر هست، این تلقین، اشتباه دیگر بود.بعضی ها در تبلیغات انتخابات 96 ضمن یورش بردن مجدد به احمدی نژاد گفتند بقیه تحریم ها را هم بر می داریم، با کدام محاسبه ای چنین چیزی گفته شد؟ صراحتا بگویم اگر احمدی نژاد اشتباه کرد آین ها چندین برابر اشتباه کردند زیرا تمام کارهای اشتباه آن زمان به اضافه خطاهای بسیار دیگر از جمله اعتماد بیجا به شرکای غربی را در این دوره مرتکب شدند.
چرا دیگر مدتیست غربی ها نقض حقوق بشر و حقوق زنان را در ایران مورد توجه قرار نمی دهند؟ همه چیز درست شد؟ جی شد واقعا؟ مردم باید بدانند این ها همه حربه بود برای تخریب دولت های انقلابی. اگر آنها بخواهند دشمنی کنند بهانه زیاد هست تهدید اروپا به خروج از برجام چه مفهومی دارد؟ مفهومش این هست که اروپا با بازی دادن ایران توسط اینستکس و حمایت ظاهری از برجام فرصت کافی را برای ترامپ آفرید تا تحریم ها به خوبی اثر گذار شود و حالا با تهدید می خواهد باز هم ایران را در برجام نگه دارد، آن وقت تطمیع بود حالا تهدید. آنها می دانند تا زمانی که نام برجام باشد خواسته های اوباما و دموکرات ها نیز تامین خواهد بود و آنها خیلی خبیث هستند.حالا باید بعضی ها متوجه شوند که ما دشمن تراشی نمی کردیم آن وقت ها که می گفتیم اعتماد نکنید به غربی ها.کدام کشور تاکنون نورچشمی و عزیز اروپا و آمریکا بوده که صرف روی کار آمدن غربگراها در ایران انتظار داشته باشیم نورچشمی شده ایم؟ ذهنیت برجامی نباید حاکم باشد برجام شبیه ستون خانه نیست که بتوان به آن امید بست. برجام وسیله ای هست که نباید در خانه نگهداری شود و باید گوشه حیاط گذاشته شود تا ذهن و فکر اهل خانه را اشغال نکند. اهل خانه باید فکرشان را بر امور دیگر بگذارند و مشکلات را حل کنند.
1398/07/6 ساعت 05 و 44 دقیقه و 22 ثانیه
دموکرات های آمریکا در پایان دولت احمدی نژاد انتظار دولتی با خصوصیت غیر جهادی و وابسته را می کشیدند همچنانکه در سال 88 و قبل از آن برای روی کار آمدنش تلاش فراوان داشتند.
تجربه روابط دیپلماتیک با غربی ها برای همه دولت ها در ایران خیلی پایین بوده و این دولت پس از روی کار آمدن در سال 92 در ابتدا همه وقتش را صرف ارتباط با اروپا و غرب نمود حتی، عراق و سوریه را در کنار خود نمی دید، اقتصاد مقاومتی اصلا به عنوان نیاز کشور توسط دولت دیده نمی شد و آن را کنار زدند. پول هایی توسط اوباما آزاد شد و اوباما کمک کرد تا در کنار خواب آوری که دولت به جامعه تزریق می کند عیب ها دیده نشود. این کار یعنی جدا سازی مردم از نظام با کمترین هزینه.
پس از تحریم های دور قبلی، فروش نفت به سطح نسبتا مطلوبی رسید ولی پول فروش نفت و سایر درامدها به جای سرمایه گذاری داخلی صرف واردات چیزهای غیر ضروری از جمله خودرو شد و به خودروسازان داخلی و مردم جفا شد(به نظر می آید که دو شرکت خودروساز اصلی با پایین آوردن کیفیت محصولاتشان و فروش با کمک دلال ها قبل از آغاز تحریم ها درصدد جبران برامدند و به استقبال تحریم رفتند). بعدا پول های باقی مانده به وارد کنندگانی داده شد که با ارز دولتی می خریدند و به قیمت آزاد با خالی کردن جیب مردم می فروختند. این پروسه کل کاری بود که در 5 سال اول انجام داده شد. دیگر و آخرین خوشحالی و افتخار هواداران دولت از جمله نماینده هایی که به صورت لیستی انتخاب شدند حضور اروپایی ها در کنار دولت پس از برحام بود و اکنون در روزهای گذشته موضع گیری صریح اروپا از جمله تهدید به خروج از برجام آخرین چشمه امید را خشکاند. نه اینکه کسی از این وضعیت خوشحال باشد به ویژه از این لحاظ که مردم طبقه ضعیف و متوسط شدیدا در تنگنا و کمبود قرار گرفتند و عده ای از همان هایی که به دیگران تهمت کاسبان تحریم می زدند خود کاسب تحریم شدند و ثروت های باد اورده اندوختند(این سبک تهمت زدن ها بی شک اشتباه بزرگی بود از هزاران اشتباهی که در سالیان اخیر صورت گرفت در حالی که خودشان آلوده بودند).(یکی از بدترین عیب ها این هست که خود به همان عیبی گرفتار باشی که به دیگران نسبتش داده ای) بلکه اگر قبح و عیب متکی بودن به بیگانه برای همگان ثابت شده باشد خیلی خوشحال کننده خواهد بود.
1398/07/4 ساعت 22 و 51 دقیقه و 58 ثانیه
دو درخواست جدید فرابرجامی ترامپ برای مذاکره با ایران (اقتدار موشکی و منطقه ای)، در قالب ابتکارات روحانی و ماکرون در دعوت از بیگانگان برای امنیت منطقه، بحث پروتکل الحاقی که خدای ناکرده در صورت تصویب و اجرا ایران را مستعمره آمریکا و اروپا می کند به زبان و بیان دیگری دقیقاً کنجانده شده است!

بسیار جالب است که ماکرون موضوع یمن را هم در طرح خود نام برده است و برداشتن تحریم ها را برای سرکار گذاشتن دوستان ایرانی خود در آخر آورده است!

شک نکنید که منظور ماکرون از حل مشکل یمن، کمک به سعودی و پیدا کردن راهی برای ردن ضربه به انصارالله است.
پاسخ : ممکن است در روزهای اینده درباره علت اصلی جنگ علیه یمن مطلب کوتاهی خواهم نوشت و برای دوستان توضیح خواهم داد که چرا برغم حدود 5 سال و شکست جنگ اتش بس اعلام نمی شود
و مسائلی از این قبیل را مجددا برای دوستان توضیح خواهم داد و حقیقت اتفاقات را تا حدی برای دوستان توضیح خواهم داد
1398/07/4 ساعت 22 و 38 دقیقه و 01 ثانیه
بگذاریم نیویورکی ها، اعتکاف خود را در جوار بارگاه کدخدا تکمیل کنند!

ملت سرافراز و امت حزب اللهی نستوه ایران، در یوم الله 22 بهمن 1397 در اقتدا و عمل به فرامین ولی امر مسلمین و مقام عظمای ولایت با آن حضور چند ده میلیونی بسیار باشکوه و دشمن شکن نه تنها آرزوی بولتون پیر و خرفت بلکه آرزوهای همه ارکان استکبار غرب و مزدوران اروپایی و منطقه ای آنها و دنباله های حقیر و ذلیل داخلی را یکجا به زباله دان تاریخ فرستادند.
پاسخ : روحانی نه اختیار امتیاز بزرگ دادن را دارد و نه اعتمادی به ایشان و تیم وی وجود دارد.
روحانی کاملا می داند مسئله هسته ای نیست و غرب تمام داشته های داخلی و منطقه ای ایران را درخواست می کند و جز با تضعیف کامل ایران از پای نخواهد نشست.
راه کار مقاومت است
یوسف خ. خ.
1398/07/4 ساعت 21 و 27 دقیقه و 49 ثانیه
در متن:
...ارادت مخلصانه...

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/07/4 ساعت 21 و 22 دقیقه و 07 ثانیه
کسانی در رکاب و کنار رسول خدا (صلوات الله علیه و آله و سلم) بودند و بلافاصله بعد از ایشان نه با بازگشت به عصر جاهلیت و بت پرستی خود که با آشکار کردن دوباره شرک و نفاق خود راه خسران دنیا و آخرت را رفته و در سقیفه بنی ساعده دین خدا را به انحرافی بزرگ بردند تا ان شاء الله ولی غایب خدا (عج الله تعالی فرجه الشّریف) به زودی برگردد و این انحراف هزار و اندی ساله را دوباره اصلاح و دین خدا را در زمین پیاده کند.

گفتم سقیفه...! امروز هم نیویورک و پاریس و لندن سقیفه بوده و هستند هم از باب اردات مخلصانه عده ای دنیاپرست بی اعتقاد به معنویت و مهدویت و دیدار با تک تک نوکران شیاطین کاخ سفید و قهقهه سرمستانه با آنها با فراموشی ایام شهادت اسوه آزادگی و ایثار و هم اینکه:

"درخواست کرده و می کنند: ای دشمنان دین خدا! ای مشرکان روی کره زمین! بیایید با ما مذاکره کنید، ما از جنس مقاومتی ها نیستیم! هر چند در برجام فریبمان دادید اما ما عشق مذاکره با شما را با هیچ چیز عوض نمی کنیم و همه چیز را برای آن می دهیم!
در برجام تحریم ها را برنداشتید اصلاً مهم نیست!! باز هم برای این مسئله اگر دوست داشتید حتماً پروتکل الحاقی!؟ هم برای بازررسی همه جانبه از کشورمان تقدیم روی...تان! دوستان مجلس هم برای تصویب در خدمتند!"

سخنان امروز حضرت آقا بر ناامیدی کامل از آمریکا و اروپا و تکیه به درون بود.


جریان غربگرا و غرب پرستان نه تا به امروز و تا بعد و نه حتی در هنگامه ظهور مهدی فاطمه (سلام الله علیهما) به راهی جز مذاکره با شیاطین عالم، وادادگی، فریب خوردن و بر باد دادن منافع اسلام، انقلاب و محور مقاومت هدایت نخواهند شد.

تلاش برای اخراج بیگانگان از منطقه و مراقبت و مقابله هوشیارانه و قدرتمندانه با مثلث دشمنان تشییع و نهضت مقدس ظهور در منطقه (غربگرایان ایران، سعودی و وهابیّت، رژیم صهیونیستی) را هرگز فراموش نکنیم.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

پاسخ : امروز روز چهارم است که حضرات در نیویورک لنگر انداخته اند و مثل گدایان میادین منتظر لطف و مرحمت ترامپ هستند.این یک ننگ است برای ایران که رئیس جمهورش اینطور برای فروش نفت به دریوزگی افتاده است .این فرد هرگز نماینده مردم ایران نیست.ایا روحانی غرب را نمی شناسد؟ ایا غرب جز زبان زور و در مقابل عمل انجام شده را می فهمد؟ اگر روحانی 4 ماه دیگر هم بماند مستکبران به خاطر ذات استکباری و متکبرشان با یک فردی که فکر می کنند ضعیف است مذاکره نمی کنند و امتیاز نمی دهند.
بهتر است به حسن فریدون بگوئیم برگرد و بیش از این خودت را خرابتر نکن
لیبرالها خنجری در پهلوی مردم ایران هستند و تا اسلام این مردم را از بین نبرند راحت نمی شوند.
به جای بست نشستن در کشوری که عمل خصمانه انجام می دهد چه معنائی دارد؟
اقای روحانی بیائید راه حل مشکلات کشور در داخل کشور و مدیریتی است
بیائید اقتصاد مقاومتی را راه بیاندازید
اقای روحانی از یک بچه بازی خورده و به مکرون امید بسته که ترامپ را راضی کند
با تلخی همچون زهر می گوئیم که ایا این فرد نماینده ملت ایران است؟!
سعید
1398/07/4 ساعت 14 و 26 دقیقه و 56 ثانیه
در دل منافقان ایمانی به خدا نیست که بخواهند حتی گوشه چشمی به قدرت الهی در دفع ظلم ظالمان داشته باشند.
ابوریحان
1398/07/4 ساعت 08 و 38 دقیقه و 13 ثانیه
درباره‌ی قهقهه‌های حاشیه‌ساز روحانی با جانسون و مکرون/ با دشمنان قدح کش و با ما عتاب کن!
یوسف خ. خ.
1398/07/3 ساعت 22 و 21 دقیقه و 23 ثانیه
ان شاء الله بدون مشکل قابل انجام باشه، به روی چشم.

سعی می کنم تا صبح شنبه و شاید هم زودتر ترجمه مقاله اول رو در اختیارتون بگذارم.

نظر شما در مورد "نکته ضروری" که من در کامنت فوق گفتم چیست؟
ممنونم.
یوسف خ. خ.
1398/07/3 ساعت 22 و 07 دقیقه و 24 ثانیه
سلام و ممنون.

من یکی دو روز بعد از هر مقاله ترجمه انگلیسی را برای شما در سایت می فرستم و به هر میزان از آن که خودتان صلاح دانستید می توانید در سایت و یا به هر شکل دیگر که خواستید استفاده کنید.

ذکر این نکته ضروری است که شاید قرار دادن همه مطالب یا برخی مطالب خاص به زبان انگلیسی در سایت برای کمک نشدن به جبهه باطل ضروری باشد که تشخیص این امر نیز به عهده خودتان.

من وظیفه به عهده گرفته را انجام و از طریق گزینه "تماس با ما" در قسمت سمت راست بالای صفحه سایت ارسال را برای تان انجام می دهم.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو