1398/07/8  ساعت 00 و 01 دقیقه و 32 ثانیه    ویرایش: 1398/08/4 ساعت 10 و 56 دقیقه و 56 ثانیه
توسط:

عملیات بزرگ و در نوع خود بی نظیر ارتش یمن و انصار الله با رمز "نصر من الله" ، علیه ائتلاف سعودی و مزدورانش جهان را تکان داده است.عملیاتی که تعجب کارشناسان نظامی را افریده است.3 تیپ ارتش سعودی و مزدورانش محاصره و سپس بیشتر این نیروها به همراه تمام تجهزاتش به اسارت و غنیمت درامدند.
این عملیات بزرگ درست کمتر از سه هفته بعد از حمله پهبادی به آرامکو و حذف 6 میلیون بشکه نفت انجام  شد.عملیاتی که به علت عظمت و دقت ان هیچ توجیهی نداشتند و مجبور شدند انرا به ایران نسبت دهند .دروغی که هیچ سندی برای اثباتش ارائه نکردند.

امروز اما دیگر عملیات اسارات و ازادی 350 کیلومتر از اراضی استان نجران سعودی را نمی توانند به ایران منتسب کنند.
یک شکست تمام عیار برای ارتش سعودی امریکائی 
هزاران اسیر که به خاطر کثرتشان ، برای اسکان انها و اطعامشان مشکل وجود دارد چرا که یمن 5 سال است محاصره شده .
شکست های فرزندان عبدالعزیز تقریبا یومیه شده و روزی نیست که خبری از شکست و سرافکندگی ارتش پوشالی و مسخ شده وهابیت به گوش نرسد.

از طرفی این شکست ها باعث افزایش اختلاف در بین آل سعود شده و همین دیروز خبر رسید محافظ شخصی سلمان پادشاه وهابی سعودی توسط عواملی کشته شده است.این خبر نشان می دهد که در درون ال سعود اختلاف شدید و ریشه دار و رو به افزایشی جریان دارد.بزودی کار از دست بن سلمان در خواهد رفت و این خاندان به شدت تضعیف و در استانه فروپاشی قرار خواهد گرفت.

در روایات اخرالزمان از این اختلاف به عنوان یکی از مهمترین عوامل و دلایل ظهور امام زمان عج یاد شده و از ان به عنوان فرج آل محمد یاد شده است.آل سعود ن تبسیح جبهه باطل در منطقه است و با تضعیف و ایجاد اختلاف در ان چشمه ظهور جوشان خواهد شد.
امام باقر ع می فرماید:
وَ لَیسَ فَرَجُكُمْ إِلَّا فِی اخْتِلَافِ بَنِی فُلَانٍ  وَ لَنْ یخْرُجَ الْقَائِمُ وَ لَا تَرَوْنَ مَا تُحِبُّونَ حَتَّى یخْتَلِفَ بَنُو فُلَانٍ فِیمَا بَینَهُمْ فَإِذَا كَانَ كَذَلِكَ طَمَعَ النَّاسُ فِیهِمْ وَ اخْتَلَفَتِ الْكَلِمَةُ وَ خَرَجَ السُّفْیانِی
فرج و گشایشتان جز در اختلاف بنی فلان نیست و قائم خروج نمی کند مگر وقتی که بین بنو فلان اختلاف ایجاد شود.وقتی بین انها اختلاف اغاز شد مردم بر انها جرات پیدا کرده و اختلاف ایجاد شده و بعد سفیانی خروج می کند.
اگر به حدیث عمیق نگاه کنیم تمام حوادث ظهور به اغاز اختلاف در آل فلان مربوط می شود .حتی در برخی احادیث اختلاف بنی فلان حتمی و قطعی دانسته شده است.
در روایتی دیگر از امام صادق ع امده :
 خُرُوجُ السُّفْیانِی مِنَ الْمَحْتُومِ وَ النِّدَاءُ مِنَ الْمَحْتُومِ و اخْتِلَافُ بَنِی فُلَانٍ مِنَ الْمَحْتُومِ وَ قَتْلُ النَّفْسِ الزَّكِیةِ مِنَ الْمَحْتُوم

مرحوم کلینی در الکافی می گوید:
لَا تَرَوْنَ مَا تُحِبُّونَ حَتَّى یخْتَلِفَ بَنُو فُلَانٍ فِیمَا بَینَهُمْ فَإِذَا اخْتَلَفُوا طَمِعَ النَّاسُ وَ تَفَرَّقَتِ الْكَلِمَةُ وَ خَرَجَ السُّفْیانِی. 
انچه دوست دارید را نمی بینید مگر انکه بنو فلان اختلاف کنند ...

جنگ یمن و پیروزی های شیعیان اهل بیت در انجا ، اختلافات را افزایش داده است .قتل محافظ سلمان نشان می دهد که این اختلافات چقدر عمیق است.این فقط یک سر نخ و یک علامت است از میزان دشمنی در درون این خاندان ضد الهی .بن سلمان زخم خورده است.توان تصمیم گیری درست ندارد و هر روز بیشتر در منجلاب جنایات خود فرو می رود.

به مومنان منتظر نوید روزهای خوب و خبرهای خوب در اینده نزدیک را می دهم و ان شاء الله تعالی بزودی حوادث پایانی شروع خواهند شد.نقطه اغازین این حوادث چیزی جز شکست ال سعود نیست.باید به یمن چشم بدوزیم چرا که حوادث ان و مجاهدت مجاهدان آن پیشقراول حوادث اخرالزمان خواهد بود.

   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/07/14 ساعت 14 و 24 دقیقه و 20 ثانیه
در عین حال که ظهور با علامت هایش و نه لزوماً اتفاق افتادن همه آنها (شاید بعضی از علامات مستوجب "بدا" شوند و اتفاق نیفتند)ان شاء الله اتفاق خواهد افتاد و سیر حوادث منطقه ای و جهانی آن به فضل پروردگار دوست و دشمن را غافلگیر می کند...

دوستان نهضت مقدس ظهور که با شادی زایدالوصفی، آرزوی خیلی آنطرف تر خود را به ناگاه در جلو چشمانشان دیده و با اشک شوق سجده شکر بر درگاه الهی می سایند...

و دشمنان و غافلین و عاشقان زر و زیور دنیا و سینه چاکان پست و مقام و خائنین به اسلام و انقلاب هم ناباورانه بر باد رفتن همه آرزوی های ننگین خود را در حالیکه آخرت را هم برای خود ویران کرده اند، با طنین قدوم پاک فرزند دلاور زهرای مرضیه (سلام الله علیهما)به نظاره اجباری می نشینند...

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : با تشکر از مطالب خوب و مفید دوستان گرامی به اطلاع می رساند
پست تازه وبلاگ منتشر شد
1398/07/14 ساعت 12 و 55 دقیقه و 46 ثانیه
سلام
از قول آیت الله حسن زاده نقل شده که حضرت امام ظهور کرده اند و ظهور ایشان ظهور صغری برای آماده شدن یاران و مردم هست. زمینه ها باید فراهم شود، سوال: اگر ظهور اتفاق نیفتاده امام در زمان حرکت به سمت مکه و قبل از رسیدن به آنجا که تنها نیست و با جمعی از یاران به آنجا مشرف می شوند پس برای یاران ظهور اتفاق افتاده است
حدیثی هست که می گوید در زمان قیام خراسانی حتی اگر سینه خیز روی برف ها بروید خود را به آن برسانید و به او بپیوندید، آیا یه این معناست که خراسانی حرکت خود را به سمت عراق در زمستان آغاز می کند؟
شیصبانی یعنی شخص مرتبط با شیطان.شیصبان همان ابلیس هست.احتمال اینکه صدام شیصبانی باشد کم هست، پس شیصبانی و شاید قیام مصری در آینده نزدیک خواهد بود. درفش های سیاه بیشتر به حرکت عظیم در اربعین هر سال شبیه هست و احتمالا نظامی های ایران مجددا مجبور به مداخله در عراق خواهند شد تا از چنگال غربی ها نجاتش دهند. اختلافات در عراق شاید به ظهور شیصبانی بینجامد، نکته جالب اینه که شباهت عحیبی به شیصبانی و صدام وجود دارد ولی پس از شیصبانی بایستی منتظر ظهور باشیم. چرا این همه حوادث شبیه قول روایات هستند و بنظر می آید حوادث اصلی در راهند.شخصیت ها هم مشابهت دارند و نمی توان گقت کدامشان شخصیت های اصلی ظهور هستند.
لطفا مطلب را تکمیل یا نقد کنید
منتظر
1398/07/13 ساعت 22 و 55 دقیقه و 27 ثانیه
جای دوستان خالی ماشب گذشته از کربلا برگشتیم.شب قبلش نجف بودیم و پلیس همه را به خانه شان هدایت میکرد حتی مغازه داران را مجبور به بستن مغازه کرد ما هم تازه رسیده بودیم سرگردان تو کوچه صدای ازیر پلیس و تیراندازی از روبروی کوچه مان امد عراقیها که ما را میدیدن به سختی به فارسی میگفتند از کنار دیوار برید که مورد اصابت گلوله قرار نگیرید.حتی اجازه ورود به حرم هم نمیدادند خلاصه برای لحضاتی سایه مرگ را حس کردیم
1398/07/13 ساعت 22 و 51 دقیقه و 04 ثانیه
شیصبانی آمد و رفت و شما هنوز به دنبال شیصبانی هستید

اگر شیصبانی خروج كند و سپس به پایان برسد كسانی هستند كه آن را نخواهند فهمید و باز در انتظار خروج شیصبانی دیگری خواهند بود با این استدلال شیصبانی برای آنها هرگز خروج نخواهد كرد
حیدر
1398/07/13 ساعت 12 و 33 دقیقه و 24 ثانیه
امیر عوالم حضرت علی علیه السلام؛ و شکافنده ها بشکافند و پیش روند و تیز پروازان حمله کنند عراق را فتح کنند و جواب هرچیزی را با خون ریزی دهند سپس کمک هایی از مشرق رسد که روی پرچمهایشان نوشته شده ًالقوهً سپس منتظر ظهور باشید
مجید
1398/07/13 ساعت 09 و 56 دقیقه و 50 ثانیه
فقط یه ضربه کاری دیگه از انصار الله به عربستان میتونه تمام معادلات رو بهم بریزه انشاالله با حضور در پیاده روی اربعین تمام نقشه های عربی عبری غربی نقش بر آب خواهد شد.
1398/07/13 ساعت 08 و 14 دقیقه و 28 ثانیه
اینکه این اعتراضات عراق دقیقا قبل از اربعین شروع شده و بسیار تامل برانگیزتر در مناطق و شهرهای شیعه نشین است فتنه حسابی شده آمریکایی اسرائیلی، سعودی به همراه غربگرایان و بعثی های عراق است، کاملا واضح و آشکار است.

تفرقه بین سه قومیت عراق، ضعف و به شکست کشاندن ساختار فعلی حاکم بر عراق، تضعیف و حذف مقاومت و بسیج مردمی و گروههای جهادی عراق مثل حشدالشعبی، به زعم پلید دشمنان دو ملت خارج کردن عراق از دست ایران فقط برخی از اهداف توطئه علیه مردم و حاکمیت عراق است.

محور مقاومت نقشه های استکباری در عراق را می تواند خنثی و به شکست بکشاند.

هشیاری کامل جریان انقلابی در ایران و رصد تمام کارهای آشکار و پنهان غربگرایان ایران و سران و عوامل پلید اصلاحات چی های آمریکا و خنثی کردن تلاش آنها برای سوء استفاده از لاشه متعفن برجام برای انتخابات مجلس و سوء استفاده از اوضاع عراق باید به طور کامل مد نظر باشد.

به هیچ عنوان ایران نباید فریب حیله های بن سلمان ملعون را بخورد و حمایت همه جانبه از انصارالله و مقاومت یمن باید در دستور کار باشد.
1398/07/13 ساعت 07 و 34 دقیقه و 06 ثانیه
این فتنه ای که در عراق بر پا شده به اصهب و شیصبانی ختم خواهد شد

کوفه و نجف به دست شیصبانی خواهد افتاد و مناطق سنی نشین از قبیل تکریت و موصل و بغداد به دست اصهب
اصهب با شیصبانی متحد خواهد شد
بزودی مناطق سنی نشین عراق هم دچار آشوب خواهد شد
1398/07/11 ساعت 20 و 26 دقیقه و 17 ثانیه
متأسفانه یمنی ها و انصارالله در بهترین موقعیت خود و بدترین شراط سعودی، عربستان را رها کردند و در مقابل الان عربستان و آمریکا، اوضاع عراق را بهم ریختند.
پاسخ : درباره اعتراضات عراق مطلبی خواهم نوشت ان شا الله
1398/07/11 ساعت 10 و 28 دقیقه و 18 ثانیه
سلام دوستان
ایران در نگه داشتن جبهه سوریه و عراق برنامه زیادی ندارد. عاقلانه اینست که مردم و جبهه های مردمی در این دو کشور خودشان آمادگی کسب کنند و ظرفیتشان را ارتقا دهند.تا این نیروها به حد کافی نباشند و برنامه و انسجام لازم را نداشته باشند در این نقاط احتمال آسیب و نفوذ بالاتر می رود. حزب الله لبنان به مرحله خوب و قابل قبول رسیده و ضعف سایر نقاط را تا حدودی پوشش می دهد. اما امیدواریم حشدالشعبی و سایر نیروهای بومی اقتدار بهتری بدست بیاورند.
به نظر نمی آید لجاجت آل سعود اجازه برگشتن از بی راهه را به آنها بدهد و همزمان با اقتدار فزاینده و ایمان قوی یمنی ها، آل سعود به زوال خودش نزدیکتر شود. پس. در این صورت شرایط عربستان مبهم به نظر می رسد. شاید سومین ضربه کاری یمنی ها به پیکره عربستان کار را به یک مرحله غیر قابل برگشت پیش ببرد.ببینیم آنها کدام نقطه حیاتی را برای این ضربه انتخاب کنند، شاید آل سعود برای همیشه در خباثت خودشان به تاریخ سپرده شوند.
ابوریحان
1398/07/11 ساعت 07 و 24 دقیقه و 42 ثانیه
خشم نظامیان سعودی از بن سلمان؛ «اگر می‌توانستیم نمی‌جنگیدیم»
با مطالعه این خبر متوجه میشیم اگر برادران یمنی اراده كنن به راحتی و بدون مقاومت عربستان فتح خواهد شد ...
عملیات قبلی نصر من الله ...
عملیات بعدی .. فتح قریب
و در نهایت انشاالله .. بشر الصابرین ...
1398/07/11 ساعت 00 و 57 دقیقه و 44 ثانیه
صدای پای شیصبانی می آید عراق از دست ایران در خواهد رفت
شاید تا چند ماه دیگر شاهد خروج سفیانی باشیم
قبل از سفیانی شیصبانی در عراق
و جنگ قرقیسیا رخ خواهد داد
علی
1398/07/10 ساعت 09 و 50 دقیقه و 56 ثانیه
با سلام خدمت تمامی برادران مومن و منتظر
آقا امیر علی به نظرت رقابت خراسانی و یمانی برای فتح حجاز است ؟ یا مقدمه ای ؟
الان توی خبرها میخوندم که بن سلمان گفته بود که جنگ با ایران یعنی فروپاشی اقتصاد جهانی ولی با این وضع ؟؟؟
اینها حتی نمیتونن جوابی در خور به برادران یمنی بدن که چند سال همه جانبه تحریمن چطوری میتونن حتی فکر جنگ با ایران رو کنند ؟
1398/07/9 ساعت 10 و 59 دقیقه و 19 ثانیه
آقای سامان:

با تضعیف و ان شاء الله نابودی آل سعود قطعاً شیخ نشین های نفت خیز جنوب خلیج فارس نیز از حیّز انتفاع خارج و بی اثر می شوند مگر اینکه با ایران متحد شوند که البته احتمال آن هم کم نیست و در فرآیندهای تمدن نوین اسلامی تسلیم جبهه حق شوند.

تضعیف و نابودی آل سعود، تسریع کننده و در هم پاشنده حلقه های نفوذهای منطقه ای استکبار، اضمحلال صهیونیست ها و نیز ازادسازی مکه و مدینه به عنوان دو کانون بسیار مهم نهضت جهانی اسلام است.

با آزادسازی کربلا توسط شیعیان توانستیم شرایط منطقه را به زمینه سازی ظهور نزدیک کنیم، حالا تصور درست شود اگر مکه و مدینه هم آزاد شوند، دیگه برای زمینه سازی ظهور بیشترین امکانات و شرایط فراهم می شود.

به طور کلی به احتمال قریب به یقین، دو مانع اصلی ظهور در حال حاضر، حکومت وهابی سعودی و استقرار استکبار در منطقه است. تضعیف و نابودی اولی دومی را نیز از بین برده (خودشان خواهند رفت)و ان شاء الله اتفاقات بسیار درخشان بعدی...

باید با تحلیل درست و بر اساس شرایط سخن گفت.

1398/07/9 ساعت 00 و 26 دقیقه و 57 ثانیه
مشکل اصلی مصر و انقلابیون مصری و مردم این کشور، نداشتن رهبری واحد و در عین حال انقلابی است.

تاریخ مصرف اخوان المسلمین با حماقت و خیانت مرسی و دستگیری تمام رهبران آن عملاً تمام شده است.

البته با دیکتاتوری نظامی السیسی در مصر، رهبری سیاسی هم کارساز نیست و اجازه بروز و نمایش را ندارد.

مگر اینکه از همرزمان "خالد اسلامبولی" ها و "سلیمان خاطر" ها هنوز در ارتش مصر باشند و ضمن حرکات نظامی در جهت منافع ملت مصر، بتوانند رهبری سیاسی و انقلابی این کشور تأثیرگذار جهان عرب و اسلامی را بر عهده بگیرند و برای همیشه مصر را از زیر سلطه اسرائیل و آمریکا و ننگنامه کمپ دیوید آزاد کنند.

تضعیف آل سعود قطعاً بر روی انقلابیون مصر و شرایط آنها اثر مثبت دارد.

سیدمهدی
1398/07/8 ساعت 22 و 42 دقیقه و 24 ثانیه
سلام علیکم وضعیت مصر را چطور پیش بینی می کنید ؟ باتشکر
1398/07/8 ساعت 15 و 23 دقیقه و 11 ثانیه
با سلام
با اجازتون از مطالب شما در جایی به صورت نقل قول استفاده می کنم.
پاسخ : سلام
ایرادی ندارد
هر جا نقل می کنید حتما متذکر شوید که برای ظهور دعا کنند
تشکر
یوسف خ. خ.
1398/07/8 ساعت 12 و 45 دقیقه و 38 ثانیه
این عملیات با نام یا رمز مقدس "نصر من الله" فی الواقع "فتح المبین" یمنی ها بود...

متاسفیم که در کشور ما عده ای همه چیز را در چنگ زدن به ریسمان های فرسوده و شیطانی استکبار خلاصه کرده اند و به دروغ و اشتباه نصرت و یاری ملت را در حل مشکلات از کدخدا و مزدورانش طلب می کنند!


به تعبیر زیبا و با مسمّای دوست گرامی مان آقا امیر علی در این مقاله، آل سعود نخ تسبیح استکبار و صهیونیسم در منطقه است و با پاره شدن آن عملاً کنترل منطقه از دست استکبار خارج خواهد شد.

نباید فرصت تجدید قوا به آل سعود داده شود.

درخواست آتش بس و توقف درگیری ها از جانب آل سعود ممکن است خدئه باشد. انصار الله بدون گرفتن تمام مطالبات و حتی تمام خسارت های خود از سعودی و امارات نباید به هیچ عنوان کوتاه بیاید.


"اللهم عجِل لولیّک الفرج"
مجید
1398/07/8 ساعت 00 و 25 دقیقه و 49 ثانیه
ترامپ هم بر سر دو راهی حمله به سوریه یا استیضاح مانده؛پیشنهاد حمله به سوریه لیندسی گراهام داده و استیضاح هم توسط نانسی پلوسی داره پیگیری میشه راه سومی هم هست آیا؟؟

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو